>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy [Sezon 2020/2021]

Status
Zamknięty.
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 12:40
Spotkanie: Miedź Legnica - Arka Gdynia
Typ: Over 2.5 gola [2.03] & over 10.5 roga [2.07]
Kurs: 4.2
Bukmacher: Fortuna

Witam,
Mniej, niż do meczu, pogoda na ten moment w Legnicy raczej nie będzie przeszkadzała, nie ma prognozowanych opadów a temp. w granicach 0 stopni. Czemu o pogodzie? Odpowiedź jest prosta - boisko. Miedź może pochwalić się boiskiem porównywalnym do tych ekstraklasowych. Boisko przy ul. Hetmańskiej w Legnicy jest w bardzo dobrym stanie i moim zdaniem możemy zobaczyć w końcu potencjał Arki. Mam na myśli Kolumbijczyka ze śmieszną fryzurą Alemana oraz Hiszpana Luisa Valcarce. Oglądałem kilka spotkań Arki w tym sezonie i widzę ogromny potencjał w tych zawodnikach (o ile mówimy o poziomie 1 Ligi i potencjalnego awansu). Płyty na jakich mieli możliwość gry podopieczni trenera Marca nie rozpieszczały. Teraz się to zmieni. Szczególnie liczę na dobre dośrodkowania tego drugiego. Potencjał ofensywny w Arce uzupełnia Rosołek, który ma niesamowity potencjał jak na swój wiek. Co do gospodarzy tego spotkania to Miedź dysponuje czwartą ofensywą w lidze. I w zasadzie to nie powinno nikogo dziwić, skoro trener Skrobacz może skorzystać z takiego duetu, jak napastnik Kamil Zapolnik (11 goli i 5 asyst) i lewoskrzydłowy Joan Roman (7 bramek i 4 asysty). Dlaczego rogi? odpowiedz podobna - boisko. Gra Arki opiera się na 3 obrońcach oraz 2 wahadłowych. Głównym założeniem taktycznym jest gra właśnie wahadłami i duża liczba dośrodkowań. Moim zdaniem zobaczymy tu bardzo otwarte widowisko z wieloma sytuacjami, a co za tym idzie wieloma rzutami rożnymi.
Trochę statystyk
- Miedź u siebie na 21 spotkań w 1 lidze oraz PP od lutego 2020 straciła bramkę w 17 z nich (z czego 3 z tych spotkań kończyło się overem 2.5 gola)
- Arka rozegrała w 2021 9 spotkań z czego 7 kończyło się overem 2.5 gola
Powodzenia
TAG
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
M 0

Miki Rurk

Użytkownik
Valcarce dziś zagra jako stoper więc nie będzie jego rajdów ani wrzutek za bardzo, a chłopak jest bardzo dobry w grze do przodu i dużo słabszy w grze obronnej. Zestaiwnie linii obrony Arki dziś to kiepski żart. Kasperkiewicz ok ale Memic to poziom 2 ligi a Valcarce to nie ta pozycja. Będzie bardzo trudno utrzymać czyste konto Arce w tym meczu.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów
Typ: 2
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna

To mecz z fajnymi kursami i każdy wynik możliwy. Bazuje tu na po pierwsze tym że GKS za kartki ma pauzującego Pawełka , który nie tylko dobrze sobie radzi w bramie ale też rządzi obroną. Bez tego elementu może być gospodarzom trudniej. Drugi argument Głogów jest trochę nie docenianą drużyną przez bukmacherów, wydają mi się znacznie bardziej poukładani , ich gra przynajmniej to co obejrzałem sprawia że uważam ich za bardziej opanowanych i dojrzałych. Nie wiem jak podejdzie do meczu GKS jeżeli wyjdą ofensywnie na wymianę ciosów, może to być prościej dla gości , którzy nie mają przewagi w czasie gry , ale potrafią efektywnie wykorzystywać każdą sytuację. Pobieram tu też over , wydaje mi się że może to być ciekawe piłkarsko spotkanie i może wreszcie się nie zawiodę co do typowania i bramek...Wobec takiego kursu na gości zaryzykuję postawić na nich bo oceniam ich szanse minimalnie więcej niż gospodarzy, a remis mało dotyka gospodarzy... jak będzie dziś zweryfikuje murawa.

over w spotkaniu powyżej wydaje się logiczny, wobec braku podstawowego bramkarza, słabo to wygladało z obu stron zagrożenie na bramkę tak realnie to może po 2-3 sytuacje z obu stron, wszedł typ na Chrobry ale jakby było 0-0 to bym się nie zdziwił bardzo trudno się oglada tę naszą lige, poziom 3-4 Angielskiej w dobrych wiatrach...

Z takich ciekawych spotkań myślę jeszcze pobrać Tychy z Bełchatowem , kurs około 1,80 na gospodarzy do dubla. Tychy jeżeli chcą awansować takie mecze muszą wygrywać, zobaczymy czy mecz w Nowym Sączu do krótka zadyszka czy większa jakaś sprawa.
Tychy bardzo niestabilnie, momentami nieporadnie, Bełchatów miał szanse nawet tu wygrać, trochę chłodniejsze głowy i mogło być po GKS. Z taką rwaną grą nie widzę Tych z dobrymi wynikami, muszą wrócić do początków sezonu kiedy to wyglądało znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
L 723

ladziu91

Użytkownik
Widzew 1,90 w Olsztynie na niedziele wyglada dobrze po internet huczy o osłabieniach Stomilu, na pewno nie zagra Bucholc po przerwonej kartce w meczu z ŁKSem, ale także Spychała, Byrtek oraz Straus a sa to podstawowi zawodnicy Stomilu.
skąd info o tych brakach Stomilu?czytałem tylko, że boisko w fatalnym stanie
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Mecz znowu przełożony :(

Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 24.03.2021 13:00
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Typ: Połowa z większą liczbą goli – 2 połowa
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna

Witam,
Zapraszam na zakończenie 21 kolejki. Jak zwykle zacznę od pogody. Na jutrzejszy dzień nie ma przewidzianych zbyt wielkich opadów. To dość istotne, ponieważ boisko w Niepołomicach nie należy do najlepszych w kraju. Oglądałem ostatnio 2 spotkania Puszczy z Arka i rzuciła mi się w oczy pewna zależność. 1 połowa nudna jak flaki z olejem, nie zapowiadającą nic nadzwyczajnego w meczu natomiast po zmianie stron widzieliśmy totalnie inny mecz. Tak dla przypomnienia oba mecze do przerwy nie wyglądały imponująco, w pierwszym meczu PP dopiero w 37 minucie zaczęło się strzelanie, które skończyło się na 2:5 dla Arki, natomiast drugi mecz do przerwy 0:0 skończył się wynikiem 4:0, tym razem dla gospodarzy. Idąc dalej, jeżeli spojrzymy na statystykę strzelanych goli przez obie drużyny widzimy jeden zdecydowany punkt wspólny obu drużyn, tj. Niesamowite końcówki. Jak widzicie na screenie poniżej obie drużyny budzą się po 75 minucie. Puszcza u siebie 62% bramek zdobyła w 2 połowie spotkania, gdzie dla Radomiaka ta statystyka rozkłada się w miarę po połowie.

1616493595895.png

Natomiast jak spojrzymy na expected goals to widać ewidentnie, że obie drużyny czują się znakomicie w swojej dzisiejszej roli. Puszcza ma zdecydowanie lepsza statystykę spodziewanych goli u siebie niż na wyjeździe, różnica 0.4 punkt procentowego jest dość znacząca. Warto również zwrócić uwagę na dużo sytuacji stwarzanych przez Radomiaka na wyjazdach. Podobnie wygląda statystka spodziewanych straconych bramek przez obie drużyny.

1616493595927.png

Waham się tu nad dwoma typami. Oba wydają mi się bardzo prawdopodobne, tj. Over 2.5 gola po znakomitym kursie 2.33 w Fortunie oraz typ, że więcej bramek zobaczymy po przerwie. Przypominając sobie pierwsze połowy spotkania z Arka skłaniam się ku temu drugiemu typowi, popartymi statystyka. Ktoś może przywołać tu statystykę h2h gdzie tylko jedno spotkanie między tymi drużynami kończyło się overem, a ja powiem, że to kolejny argument za bramkami w tym spotkaniu (lubię takie przełamania, ostatnie spotkanie między tymi drużynami skończyło się na 4:0, więc Radomiak musi wziąć rewanż). Dodatkowo w sezonie 20/21 wliczając spotkania towarzyskie Radomiak na 15 spotkań nie strzelił bramki tylko w 1! Meczu.

Alternatywnie – Over 2.5 gola - 2.33 Fortuna

Ps. Na wariata za drobne – 2 połowa over 2.5 gola – 5.2 Fortuna

Edit:
Na Forbet wpadł mi fajny kurs

Puszcza Niepołomice - połowa z większą liczbą bramek - 2 połowa - 2.9 Forbet
i jeszcze łamak 1poł/koniec meczu - 2/1 - 45 Betclic
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
Typ: Sandecja @4,65 ✅ (2:1)
STS

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
Typ: 1X @1,76 ✅ (2:1)
Unibet

Na wstępie zaznaczę, że w Unibecie kurs na zwycięstwo Sandecji jest 3,65 dlatego mimo podatku zdecydowałem sie zagrać w STSie na wygraną gospodarzy.
Jak to mówią, serce jedno a rozum drugie.
Nie rozumiem kursów na ten mecz. Sandecja jest niepokonana od 10 meczów, łodzianie sa w dołku i dodatkowo z problemami kadrowymi.
Przede wszystkim ze składu ŁKSu wypada najlepszy zawodnik, siła ofensywy czyli Pirulo, nie zobaczymy również prawego obrońcy Dankowskiego a kolejny z graczy jak to ładnie ujął trener Mamrot walczy z czasem i nie wiadomo czy zdoła wykurować się na ten mecz, nie podał jednak o kogo chodzi. Niezdolny do gry jest również "Rico" Ricardinho oraz cały czas Corral, a więc ŁKS nadal pozostaje jedynie z Sekulskim z przodu.
Oczy krwawią oglądając ostatnie pojedynki Łódzkiego Klubu Sportowego, czy to mecz wygrany w Olsztynie czy remis z Zagłębiem Sosnowiec do najefektywniejszych nie należały.

Co innego ekipa Dariusza Dudka, Sandecja w Nowym Sączu ograła ostatnio Tyszan 2:1 oraz Miedź 2:0 a pamiętać należy, że Saczersi blisko byli ogrania Termalici na wyjedzie prowadząc do 92' 2:1.

Słaba forma ŁKSu + osłabienia + Sandecja w gazie nie pozwalają przejść obojętnie wobec kursów wystawionych na nich przez bukmacherów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Resowia - Tychy
typ remis

Rzeszów odżył , wyskoczyli z marazmu i po wygranej z Bruk-Betem morale jeszcze więcej urosły. Pytanie czy ten optymizm przełoży się na dłuższą passę. Widać że się dobrze odnaleźli w tej rundzie wiosennej i są groźni dla każdego .
Dziś mają kolejną trudną drużynę u siebie , nadal twierdzę że Tychy stać na dobrą grę, pomimo że ostatni mecz z Bełchatowem wyglądało to kiepsko wynik 0-0.
Mecz dla obu drużyn za 3 pkt nikt nie odpuści, stąd widzę remisowo ostateczny wynik. Walka o każdą pozycję powinno być ciekawe widowisko , jednak możliwe że bramek też za wiele może nie być.
Goście muszą wystrzegać się stałych fragmentów gry bo Resovia właśnie tutaj najwięcej zyskuje, muszą się tutaj skupić by nie pomagać gospodarzowi, każdy faul dający pozycję do strzału na bramkę może być sporym kłopotem. Tychy bez istotnego zawodnika Szeligi, może mieć to spore znaczenie w ofensywie , bo ten zawodnik sporo asystuje, ale obrona też straciła sporą wartość. Obie drużyny potrzebują punktów i czy któraś zaryzykuje, ciężko powiedzieć , mecz zweryfikuje oceny, prognozy itd..



Zgadzam się z typem na Sandecję, jest ona mocno nie doceniana , po tym co oglądałem ich mecze bardzo zmieniłem zdanie o tym zespole i również biorę w jakiegoś wariata czystą 1.. ŁKS pomimo zmiany trenera , nadal nie przemawia do mnie .

no i ładnie siadło, zieloności...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17:40
Spotkanie: GKS Tychy- Arka Gdynia
Typ: Arka win [2.56] & over 4.5 kartki [1.91]
Kurs: 4.89
Bukmacher: Fortuna

Przed nami mecz o 6 pktow w wyścigu o Extraklasę. Pogoda w Tychach wręcz idealna do gry ok 20 stopni plus jakość powietrza jest znakomita (co aż dziwne uwzględniając położenie Tych oraz sezon grzewczy). Boisko w Tychach nie jest może najwspanialsze, ale z tego co oglądam materiały wewnętrzne z Tych nie ma tragedii, a pogoda bardziej pomogła niż zaszkodziła. Arka stara się grać techniczny futbol, stąd moje zafiksowanie nad nawierzchniami na jakim będą grali podopieczni trenera Marca. Moim zdaniem Arka bierze ten mecz. Poniżej postaram się przedstawić kilka argumentów. Po pierwsze Arka nie grała ostatnio, ponieważ ich mecz z Niecieczą został przełożony, stąd Arka odpoczywała tydzień dłużej. Moim zdaniem to dobry czas dla trenera Marca na doszlifowanie swoich pomysłów taktycznych. Arka nie miała za wiele czasu, aby potrenować na normalnej nawierzchni wiec taki tydzień na pewno wyjdzie na dobre zawodnikom. Do składu Arkowców wraca Adam Danch, który pauzował za kartki, a jest to istotny punkt defensywy Arki oraz kapitan Marcjanik, (narodziny dziecka zawsze dają dużo pozytywnej energii). Reszta składu bez istotnych uszczerbków. W międzyczasie rywale w walce o awans i baraże zgodnie pogubili punkty co dodatkowo zmotywuje Arkowców. Kalendarz też nie rozpieszcza, bo w kwietniu Arka rozegra 7 meczy, a następnym będzie arcyważny mecz z Piastem w PP, więc dobra motywacja się przyda 😊 Po drugiej stronie zobaczymy dobrze znanego Gdynianom Konrada Jałoche, m.in. dzięki któremu Arka wywalczyła awans, czy tym razem też nam w tym pomoże? 😀
Ostatnie spotkanie Arki z GKS’em skończyło się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 0:2 (spotkanie w Gdyni). Arka dziś się rewanżuje gospodarzom po znakomitym kursie.
Dodatkowo w tym meczu można pokusić się o kartki, ponieważ jest ku temu jeden dobry powód - młodziutki sędzia Patryk Gryckiewicz. Sędzia ten dopiero zaczyna swoją karierę (rocznik 95) ale to już jego 3ci sezon. W sezonie 19/20 sędziował już 2lige i jego średnia wyniosła 5.85/mecz, co uważam za dosyć wysoką. Analizując jego dokonania w bieżącym sezonie widzimy niższa średnia, bo kartkuje z częstotliwością 4.4/mecz. Moim zdaniem jest to troszkę zakłamany obraz, ponieważ jeżeli zestawimy spotkania ligowe to średnia wzrasta do 5 kartoników na mecz. Mecz jak już wspomniałem o 6pktów więc żadna z drużyn nie będzie odstawiała nogi a linia 4.5 jest idealna wręcz pod to spotkanie. Patrząc na ostatnie mecze sędziowane przez pana Patryka to mamy odpowiednio 5, 8, 9, 5, 1(PP nudny mecz bez emocji), 6, 4, 3, 3. Jak widać sędzia ten zaczął się rozkręcać i moim zdaniem mecz Tychów z Gdynia nie będzie tym który przerwie tę serie.

Powodzonka!
TAG
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zaglebie Sosnowiec - Widzew
Typ: Widzew @3,00 ❌

Rozpedzony Widzew jedzie w sobotę do Sosnowca i kurs na ich wygraną wynosi 3,00?
Ja rozumiem, że w ostatnim meczu znów poważnej kontuzji nabawił się Przemysław Kita która wyklucza go z gry, ale swoje problemy i to nie male ma również drużyna Kazia Moskal.
Widzew bardzo mocno wszedł w rundę wiosenna i podopieczni Dobiego razem z Sandecja są najlepsza drużyna na wiosnę, przebudziło się także Zagłębiem które w ostatniej kolejce pokonało Stomil 2:1.

Natomiast zle wieści docierają z Sosnowca, zawieszony został Patryk Małecki który na treningu pobił się z jednym z asystentów trenera Moskala, żeby tego było mało to w meczu z Widzewem nie zagra na pewno Szymon Pawłowski (zerwane więzadła) za czerwona kartkę pauzować będzie napastnik Szymon Sobczak a także podstawowy pomocnik Mateusz Szwed który złamał kość strzałkową.

Widzew systemtycznie odrabia straty do pierwszej szóstki i już w sobotę powalczy o awans do niej.

Nie rozumiem kursów na to spotkanie, dobra forma Widzewa + osłabienia w Zagłębiu + atmosfera po ostatnich wydarzeniach w szatni ZS mogą odbić się na wynikach, które i tak do tej pory nie są dobre co sprawia, że Zagłębie jest na przedostatniej pozycji.

Kursy moim zdaniem nieadekwatne więc gram już dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Jeszcze raz ja tym razem bardziej na luźno ale rzucił mi się w oczy dziwny mechanizm wystawiania kursów a właściwie ich zaniżania jeśli chodzi o Łódzki Klub Sportowy..

Łodzianie dzisiaj podejmować będzie najsłabszy na ten moment GKS Bełchatów.
O ile w końcu ŁKS powien wygrać bo rywala słabszego może już nie być a po wygranych GKSu Tychy i Górnika Łęczna czołówka odjeżdża.

Tyle, że kursy na ŁKS są za niskie, a wciąż spadają, gdzieniegdzie już okolice 1,30 co jest w ogóle niezrozumiale w zaistniałej sytuacji kadrowej. ŁKS i Ireneusz Mamrot maja duży problem. Ja już przy okazji meczu z SNS pisalem o problemach w ataku, gdzie kontuzjowany jest od dłuższego czasu Corral, Ricardinho a zdrowy BYŁ Sekulski, no właśnie był bo właśnie w meczu z Sandecja z boiska zabrała go karetka i czeka go kilka tygodni przerwy. W tej sytuacji robi się wszystko żeby postawić na nogi Ricardinho, trener zapowiada, że Rico jest brany pod uwagę ale zaznacza jednocześnie, że nie jest gotowy na 100% bo odbył zaledwie kilka treningów indywidualnych, tak więc pewnie jest w stanie zagrać max 20 minut. Problem jest również z linia obrony, nie zagrają boczny obrońca Dankowski oraz środkowy Dąbrowski. Całe szczęście, że wraca Pirulo bo bez niego w Sączu wyglądało to bardzo źle.

W Bełchatowie coś w końcu drgnęło, najpierw byli blisko urwania punktow liderowi z Niecieczy a później dwa cenne remisy, szczególnie ten w Tychach zasługuje na słowa uznania, później remis z Odrą Opole.
Do tego w tygodniu kontrakt do końca sezonu podpisal dobrze znany na naszych boiskach Łotysz Sabala który powinien być realnym wzmocnieniem brunatnych.

ŁKS na pewno ma nóż na gardle, brak wygranej w kolejnym meczu będzie znow bardzo głośno i złe odebrany w Łodzi, bo nie tak miało to wyglądać. Ale no właśnie, dlaczego tak zbite są te kursy na Home Win?

W związku z tym może by tak GKS Bełchatów handicap +1.5 @1,76 ✅

GKS na Al. Unii w Łodzi ostatni raz dwoma golami przegrał 13 lat temu, od tego czasu zagrali ze sobą dziewięciokrotnie i nigdy łodzianie nie byli lepsi o dwa gole. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Resovia - Odra Opole

Rzeszowianie bardzo zmienili się po przerwie zimowej, zupełnie zmieniłem o nich zdanie. Dziś bardzo trudny mecz dla obu drużyn. Odra mimo aspiracji do walki o baraże zawiodła w kilku meczach i nastąpiła zmiana trenera. O ile mecz z Zagłębiem mogą zaliczyć do udanych to ostatni w Bełchatowie remis raczej bym zaliczył na niekorzyść. Dziś Odra ma znacznie trudniej, Resovia ograła lidera, czy zremisowała z Tychami , Legnicą drużynami bogatszymi i lepiej grającymi niż Odra. Goście będą też bez Kamińskiego co wobec dziur jakie ma obrona może być kluczowe, wobec wyniku meczu. Jeżeli Resovia nadal będzie tak zmobilizowana jak w ostatnich meczach , to nie widzę pozytywów po stronie gości lekkie stawki .

biorę typy over 2,5 za 2,39
oraz wygraną gospodarzy za 2,60

druga połowa trochę lepsza w wykonaniu gospodarzy, remis 1-1 jest sprawiedliwy bo goście mogli równie dobrze to wygrać, marazm momentami jedynie co wychodzi dobrze to stałe fragmenty , z akcji nie wiele się działo..
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dodam kilka słów od siebie bo strasznie pewne kwestie mnie irytują. Będzie to skierowane do hejterów tego forum, ludzi którzy sami nic nie robią, siedzą lenie w domach i oczekują, że wszystko co człowiek napisze, poświęci swoj cenny czas, będzie zielone, NIE, nie jest tak dobrze i na pewno nigdy nie będzie, ja nikogo do obstawiania nie namawiam to co podaję to są moje przemyślenia, to co ja gram.

Tak, Widzew przegrał 0:3 a wraz z nimi również ja. Odrobił za to GKS Bełchatów.

Mam prośbę, zanim zaczniesz krytykować jeden z drugim bądź szydercze uwagi kierować do kogoś kto próbuje coś robić, najpierw sam pokaż na co Cie stać, a wszystkie te osoby widzę, że niebardzo udzielają się w działach z analizami czy kuponami ze statystykami.

Tyle ode mnie.
:mad:
 
Otrzymane punkty reputacji: +512
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Dlaczego kurs na Sandecję rośnie? Są w gazie, Zagłębie na wyjedzie najslabsza druzyna. Z drugiej strony w ostarniej kolejce rowniez kursy rosly a zlali Stomil 5:0 ...
 
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1.liga Polska
Godzina: 17:40
Spotkanie: Widzew - Puszcza Niepołomice
Typ: x2
Kurs: 1.84
Bukmacher: STS
Analiza:

Po ostatniej porażce na wyjeździe (0:3 z Zagłębiem Sosnowiec, drużyną bijącą się o utrzymanie) Widzew na pewno ruszy do ataku od pierwszych minut narażając się na kontrataki przeciwnika. Drużyna z Łodzi pod naporem kibiców nie ma innego wyjścia jak tylko walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej co powoduje dużą presje u piłkarzy jak i działaczy Widzewa. Jeszcze przed czasami pandemii stadion pełen kibiców był ich dwunastym zawodnikiem, ale w tym momencie gra u siebie nie przynosi większych korzyści. Nie podoba mi się gra Widzewa nawet mimo tego że zdobyli najwięcej pkt na wiosnę. 7 meczów bez porażki to według mnie duże szczęście jak na to co prezentowali zawodnicy Widzewa chociażby w wygranym meczu z GKS Jastrzębie (2:0). Dzisiaj do Łodzi przyjeżdża Puszcza Niepołomice która wygrała ostatnie dwa mecze wyjazdowe. Ich forma jest naprawdę niezła co pokazali w ostatnich meczach pokonując u siebie Arke Gdynia 4:0 czy na wyjeździe Chrobry Głogów 2:0 i GKS Jastrzębie 2:1. Jest to solidny poukładany zespól który pracuje z tym samym trenerem już od 2015 roku. Goście tracą do Widzewa tylko 2pkt i dziś na pewno nie pozwolą sobie zwiększyć dystansu do rywala i będą grali w Łodzi o pełną pule. Z kolei ze strony Widzewa prognozuje lekki spadek formy i passę kilku meczów bez zwycięstwa.. pokusiłbym się dziś o czystą "2", ale wiadomo jaka jest piłka i wole zagrać zachowawczo dlatego też podpieram mecz remisem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź
Typ: 1X @1,97 ✅ (1:0)
1xbet

Czekałem na składy.
Łodzianie nadal bez nominalnego napastnika, do tego na lewej pomocy Klimczak który jest nominalnym obrońcą. Tak nie da się wygrywać meczów, a bukmacherzy nadal mocno faworyzują Łódzki Klub Sportowy.
Ricardinho nadal nie jest gotowy do gry, znów dostanie tak jak w ostatnim meczu max 20-30 minut. Sekulski wrocil do treningów, może będzie gotowy na następny mecz, chociaż dzisiaj na ławce już usiadł. Dodatkowo najlepszy obrońca Moros znów posadzony na ławce co jest niezrozumiałą decyzją Mamrota, obrona z Sobocinskim i Dąbrowskim jest bardzo niepewna.

Resovia na swoim specyficznym boisku punktuje i nadal jest zdeterminowana bo przewaga bardzo mała, a cel jest jasny - utrzymanie. W ostatnim czasie punkty w Rzeszowie straciła Miedź, Tychy, i Odra Opole a przegrał tutaj lider z Niecieczy.

Moim zdaniem nie wygra również ŁKS.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 12:40
Spotkanie: Arka Gdynia – Odra Opole
Typ: Arka win/under 3,5 [2.04] & over 3,5 kartki [1,47]
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna

Pogoda w Gdyni znakomita do gry, słoneczko przebija, nie było opadów. Mam nadzieje, że boisko będzie lepiej przygotowane niż to jakie widzieliśmy w meczu z Piastem. Arka dała z siebie wszystko w ostatnim meczu, stąd moim zdaniem zobaczymy dziś dość nudne spotkanie, z małą ilością bramek. Moim zdaniem, Arka wymęczy 1:0, 2:0. Odkąd Odrę przejął Piotr Plewnia, zanotowali 3 remisy po 1:1. Co więcej Odra od 9 Grudnia w każdym kolejnym wyjazdowym meczu strzelała bramkę. Moim zdaniem ta passa się dzisiaj skończy, a to z racji taktyki jaką przybierze na ten mecz Arka. Z relacji Istagramowcyh zawodników wynika, iż bardzo intensywnie się regenerują, ale czy zdąża wszyscy być w optymalnej formie? Na pewno będą mieli ciężkie nogi po tym jak dużo dali od siebie w ostatnim meczu. Aleman miał widoczne problemy z bieganiem już od ok 60 minuty, Rosołek totalnie bez formy strzeleckiej. Na plus powrót Luisa Valcare, który pauzował w meczu z Piastem. Uważam Arkę za lepszą drużyną w obecnej formie. Interesująco zapowiada się pojedynek między Szymonem Drewniakiem a Adamem Deją. Dwaj panowie grali ze sobą w Cracovii i Arce, a teraz staną naprzeciwko siebie. Oczy bolały od oglądania ostatniego meczu między tymi drużynami i podejrzewam, że dzisiejsze spotkanie będzie podobne, z uwagi na bardzo napięty kalendarz Gdynian. Po strzeleniu bramki przez Arkę, będziemy oglądali mało ciekawej piłki dużo przerywania gry, stąd dokładam typ na kartki. Sędzia spotkania pan Aluszyk ze średnią 4,25. Średnia zaburzona trochę początkiem sezonu, ponieważ na pierwsze 5 meczy jego średnia wynosiła 3,2. Wyżej wymienioną linie przekraczał w ostatnich 6 meczach. Zabezpieczam się ewentualną bramką dla gości i biorę dobry kurs na zwycięstwo Arki. Nie sądzę, aby Arka dziś strzeliła, aż 3 bramki.

Powodzonka
TAG
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Remis @3,15 Unibet ❌
Remis do HT lub FT @1,61 efortuna❌
BTTS @2,00 1xbet ✅

Można powiedzieć - szlagier zaplecza ekstraklasy, w Łodzi spotakaja się dzisiaj zespoły które jeszcze rok temu rywalizowały w elicie, dzisiaj obie maja za zadanie do niej wrócić. Łodzianie nadal są na 3. miejscu, natomiast Arka na 6. lokacie. Poprawia się sytuacja kadrowa Łódzkiego Klubu Sportowego jeśli chodzi o napastników, gotowy jest Sekulski, więcej czasu na placu ma dostać Ricardinho, więc na pewno jest nadzieja na ofensywną grę podopiecznych Mamrota. Nadal z gry wykluczony jest Dankowski i Samu Corral, z powodu kartek nie zagra były gracz Arki a wychowanek ŁKSu Adam Marciniak.
Swoje problemy ma również Arka Gdynia, nie zagra Adam Deja, a pod znakiem zapytania stoi występ Letniewskiego i Alemana.

Od dłuższego czasu chodzi mi remis po głowie w tym meczu i obieram właśnie taki kierunek, w tym wyścigu żółwi, obie drużyny nie są w najlepszych dyspozycjach. ŁKS ostatni raz Arke pokonał... 12 lat meczu w 2009 roku. Na jesien w Gdyni mieliśmy 0:0.

Tak ja to widzę, jak będzie zweryfikuje to boisko.
 
Ostatnia edycja:
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17:40
Spotkanie: ŁKS - Arka Gdynia
Typ: Arka win [3.5] & over 4,5 roga Arki [1,81]
Kurs: 6.34
Bukmacher: Fortuna

Mecz z tych o 6 pkt dla Arki. Przy uwzględnieniu zaległego spotkania, można dziś się zbliżyć na 1 pkt do ŁKS’u. Trudność stanowić będzie zmrożone boisko – w Łodzi od kilku dni panują fatalne warunki atmosferyczne. Ja jednak widzę kilka szans Arki w tym meczu, która swoją grę przeplata niczym sinusoida. Zacznę od absencji gospodarzy. Nie zobaczymy na pewno Kamila Dankowskiego i Samu Corrala, a Antonio Dominguez wraca dopiero do pełnych treningów z drużyną po kontuzji pięty. Ricardinho podobnie, nie jest gotowy do rozegrania meczu w pełnym wymiarze czasu oraz moim zdaniem kluczowa absencja na lewej obronie zabraknie Marciniaka, byłego kapitana Arkowców. Powraca natomiast Sekulski. Brak podstawowego obrońcy daje możliwości ataków prawą stroną, gdzie moim zdaniem prym wiódł będzie Kasperkiewicz. W ostatnim spotkaniu grał jak prawy pomocnik, a nie obrońca. Fabian dużo daje w defensywie, co pozwala na odważniejszą grę prawego obrońcy. Mamrot zmienił ustawienie łodzian z 4-3-3 na 4-5-1 i jak widać po ich ostatniej grze, jeszcze nie przyswoili koncepcji trenera. W meczu z Resovia, największe zagrożenie pod bramką Malarza powodowały dośrodkowania i na to liczę w dzisiejszym meczu, a jak dużo akcji bokami to i dużo rożnych. Niestety środek pola jest wielkim znakiem zapytania. Arka zdążyła odpocząć i powinna podejść do tego meczu pełna energii. W składzie prawdopodobnie zobaczymy Alemana, który odpoczywał w poprzedniej kolejce. Liczę na przełamanie Rosołka (w pierwszych 5 meczach sezonu strzelił 4 bramki i tak zostało od 2 marca) i mocną prawą stronę Gdynian (Kasperkiewicz + Hiszpański). Historia również przemawia na korzyść drużyny znad morza, więc pobieram Arkę po znakomitym kursie. Dokładam ich rożne i wychodzi konkretny kurs.

Powodzonka
TAG
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
GKS Tychy - Radomiak Radom
Typ: Remis @2,93 1xbet ❌ (1:0)

Odrabiamy zaległości w fortuna pierwsza liga, można powiedzieć mecz na szczycie, w dniu 50 urodzin Tyskiego klubu 5. w tabeli GKS podejmować będzie 3. zespół ligi czyli Radomiak Radom.
Moim zdaniem zespół z Radomia jest na ten moment w lepszej dyspozycji, podopieczni trenera Banasika złapali przysłowiowy gaz, są po 4 zwycięstwach z rzędu, co daje im ogromna szanse na atakowanie pierwszej dwójki i bezpośredniego awansu. Radomiak do drugiego Górnika Łęczna traci 3 punkty ale ma dwa mecze więcej do rozegrania, co moim zdaniem może być kluczowe. Tyszanie graja w kratkę, trzymają się blisko czołówki ale cały czas czegoś brakuje gdy po dwóch remisach z zespołami z dołu tabeli - GKSem Bełchatów i Resovia Rzeszów przyszła wygrana z Arka Gdynia to zespol Artura Derbina przegrał w Kielcach z Korona 0:1. Dobrze jednak cały czas wyglądają na swoich śmieciach gdzie są drugim zespołem ligi.

Radomiak jak i GKS Tychy przystąpią dzisiaj w optymalnych zestawieniach.

Radomiak w lepszej dyspozycji, zaś Tychy graja u siebie i to akurat dzisiaj świętują 50. rocznicę powstania klubu, dlatego mysle, że remis nie skrzywdzi dzisiaj nikogo, Radomiak nadal będzie blisko drugiego miejsca a Tychy umocnią się na miejscu barażowym.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom