>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
unibet falubaz +18,5 wisiało uuuuuhhh sporo - ludziki zbili z 2,4 na 1,85 - napiszcie jesli ktos pograł czy rozlicza czy limit dadza za to :)

Nie ogarniają tez rezerw taktycznych 4 kurs na 9 biegu mozna było zagrac ale limit 116 zł na nowym koncie i tylko 10/20 sek wisiało
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ale ten Rybnik jest żenujący. To nie jest drużyna. To jest jakiś zlepek odrzutów (nie liczę Woryny, wierny swoim barwom, brawo), gdzie jeszcze robią syf w szatni biorąc Miedzińskiego jako gościa, przez co Łogaczow nie pojechał. Kędziora to moim zdaniem lekko mówiąc kiepski trener, w dodatku wtrąca mu się Mrozek. Juniorzy, no jak widać, nic nie trzeba dodawać, po prostu goście nadający się na II ligę. Do tego ten oszołom Mrozek latający po parku maszyn w tych okularkach jak kot z pęcherzem. Kędziora na pewno musi się słuchać agenta Jamesa Mrozka jeśli chodzi o zmiany, o menadżerkę.

Lambert w końcu zaczął pokazywać swój potencjał. Lubię gościa i zawsze mu kibicowałem. Mam nadzieję, że będzie w Grand Prix i będzie robił dobre wyniki bo jest świetnym żużlowcem. Milik też coś pokazał. Na następny mecz trzeba brać Łogaczowa i Batchelora. Ale tu wymieniłem już 4 obcokrajowców, a przecież muszą być polscy seniorzy, więc Szczepaniak może być raczej pewny miejsca w składzie. Woryna na pewno coś pojedzie, dziś już coś tam pokazał. Lebiediew, Miedziak, szkoda słów. Poziom I ligi i to max.

7 drużyn powalczy o medale, a Rybnik jest beznadziejny i na 100% spadnie. I Woryne weźmie w przyszłym sezonie Apator. Takie moje przemyślenia.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dalej sie nic nie znamy (oczywiście włącznie ze mną) :))))Nikt nic nie wiedział o Lambercie :(((

Ale przeraża to, że ogladam 2 mecz w tym roku i nie ma w ogóle mijanek - to jest jakiś dramat , że start decyduje o wszystkim

Mało błedów buków live - zużel live macie w 22bet, UB, kto.com - wszyscy wystawili live - szło złapać -15,5 (kto, 22bet) vs +18,5 (UB) - wisiało conajmniej 2 x długo w tym samym momencie więc była mozliwosc middlowania , ale przez błąd UB i potem cudowanie z kursami - chyba mało kto skorzystał .

Zobaczymy Gorzuff :)

Edit Gucci Mane:
Gorzuff? Nie ma tu miejsca na obrażanie klubów i miast, a wiadomo, że to miałeś na celu. Na razie ostrzeżenie słowne.
 
Ostatnio zmieniony przez Gucci Mane:
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Dalej sie nic nie znamy (oczywiście włącznie ze mną) :))))Nikt nic nie wiedział o Lambercie :(((

Ale przeraża to, że ogladam 2 mecz w tym roku i nie ma w ogóle mijanek - to jest jakiś dramat , że start decyduje o wszystkim

Mało błedów buków live - zużel live macie w 22bet, UB, kto.com - wszyscy wystawili live - szło złapać -15,5 (kto, 22bet) vs +18,5 (UB) - wisiało conajmniej 2 x długo w tym samym momencie więc była mozliwosc middlowania , ale przez błąd UB i potem cudowanie z kursami - chyba mało kto skorzystał .

Zobaczymy Gorzuff :)
Miałeś racje. Zwrot na Unibecie.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Grywam , a raczej czesto grywałem Ledek takie hity - straciłem przez to conajmniej kilka kont (szybki limit do wygranej max 250 zł na 1 kupon) więc pisze to z doświadczenia - wiekszą okazję miałes live (Falubaz +18,5 wisiało z 5 min) - ciekawi mnie co zrobili z tymi , którzy to pograli mocno .

Może bardziej pogubia się na Gorzowie :)
Tam pierwsze pole chodziło zawsze w początkowej fazie meczu
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Po raz kolejny muszę się zgodzić z Tyrionem. Poza biegiem juniorskim w którym było ciekawie, bo chłopcy chyba wyjechali mocno zmotywowani, a nawet chyba przemotywowani kompletnie nie było ścigania. Jedna szybka ścieżka, którą obierał lider i tak do końca. Co do biegu numer dwa. Widać było młodzież chce powalczyć, że wszyscy chcą i jadą na maksa. Za to dla nich brawa. Niestety czasem trzeba myśleć o przyszłości meczu i o drużynie. Podobało mi się, co powiedział bodaj Kacper Woryna. Im nie chodzi o to, że Ci juniorzy nie zdobywaliby dziś nie wiadomo ile punktów, tam nawet brakło ich jedynek. Bardziej chyba kłopot w tym, że pierwszy mecz za ROWem, a obaj młodzieżowcy nadal w Ekstralidze nie ukończyli biegu, gdzie mogli mieć już po trzy za sobą. Wiem, że to kropla, ale jednak, a tak za tydzień znów startują od zera. Co do Falubazu strasznie słabo Vacul, nie potrafił dotrzymać kroku najlepszym. Jeśli natomiast on wróci do normy to Falubaz ... oj może być naprawdę groźny w tym sezonie. Choć opinia może być myląca, bo wysnuta na tle słabego rywala. Oglądamy szlagier w Gorzowie.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Smektała under 10,5 kto 1,85 pod korek
Post automatycznie złączony:

Koldi under 10,5 live kto pod korek


dwie mega promocje po 85 eu zarobku z każdej pozycji :) do tego 1 pole 1 wyscig jak zawsze w Gorzowie :)
Na waciki będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
michal-dolowacki michal-dolowacki - nie piszemy tutaj w dziale takich jednozdaniowych postów. Można podyskutować itd. ale forumowicze zaglądają tu po typy z analizami, więc głównie do tego jest ten temat. Takie pytania i luźne pogaduszki można bez ograniczeń do TEGO TEMATU (link) bo po on jest stworzony. Trzymajmy jakiś porządek.

Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 - Ciebie też prosiłbym żebyś nie wrzucał suchych typów, bardziej ludzi interesuje jakiś powód dla którego grasz, niż to czy stawka zalana pod korek czy nie. I jak widzisz Twoje posty są łączone bo piszesz jeden pod drugim. Jak chcesz coś dodać to po prostu edytuj pierwszy. Wyżej napisałeś też "Gorzuff". Nie obrażamy klubów ani miast, a wiadomo, że to miałeś na celu.

Nie piszę tego bo jestem marudą i drewniakiem, trzymajmy porządek w tym dziale. Tematy zakładane na każdą kolejkę są na dyskusję oraz na typy, ale na dyskusję bez zadawania jednozdaniowych pytań, oraz typy z jakimkolwiek ich wsparciem, nie musi to być obszerna analiza, chociaż parę zdań, na takie suche typy nie ma tu miejsca i w tym przypadku również odsyłam do TEGO TEMATU (link).

Dziś o 20:30 koniec kolejki, dalsze emocje :) Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Gucci Mane - te suche typy włacznie ze stawkami podałem z live - Smyk wisiał ok 1 minuty , a Koldi podobnie niewiele - ciężko coś więcej napisać (oba grane po pierwszym biegu gdzie zdobyli po 1 pkt , więc to były to dość spore okazje ). Stawki oraz bukmachera podałem z tego powodu żeby każdy wiedział czy chce mu się zakładać konto czy nie w firmie . "kto"- to nazwa buka robiącego takie promocje - więc nie rozumiem Twojego zarzutu. Co miałem napisać jeszcze , że zostały im po 4 starty więc po 12 max plus 1pkt juz zdobyte to mają szanse na 13 max a linia 10,5 w ich przypadku nie jest realna i to 99% procent szans w tamtym momencie. Ale spoko moge tego nie pisać , nie ma problemu.

Podobna sytuacja chwile wcześniej przy +15 dla Falubazu a "UB trzyma Falubaz +18,5"

Doskonale wiesz przeciez, że granie prebetów popartych nawet 3-stronicowymi analizami oznacza straty dla 99% grających - a zarabia się tylko i wyłącznie na błędach bukmachera live plus okazjach typu Szymek Szlauderbach 2 bieg juz po ostrzeżeniu kurs 11(tu nie szło napisać bo jechali szybko i z 15 na 11 ruski zrzucił w 10 sek a 11 była do zagrania przez może ok 20 sek)

Bez urazy ale prebetowy system gry i emocjonowanie się później przy piwku meczykiem to amatorski i dość archaiczny sposób gry żuzla
- pokazuje, że można grać inaczej.5/6 kont u wszystkich możliwych buków - do tego gra maxami własnie (po to je podaje ) takich okazji plus middlowanie końcowego handicupu to troche łatwiejszy i przede wszystkim znacznie bardziej opłacalny sposób gry.

Kilka postów wcześniej napisałem kto wystawia dane spotkania "live" - akurat w tym co pisałem nie było żadnych złośliwości a podawanie stawek nie służyło "chwaleniu się" tylko pokazaniem jak wygląda rynek

Do tego-dlaczego podaję tylko z sieciowych-a nie nasze super firmy w stylu : sts , fortuna i reszta super firm

Jesli moge zagrać juniora w biegu seniorskim po kursie 51 bez podatków - a nasi mistrzowie rynku wystawiają kurs 11 lub max 15. Tu juz decyduje czysta matematyka - tam jak trafiam 1 raz na 44 próby i trafiam jestem na plus a u nas mam takich okazji zaledwie 14 ....stąd firmy podawane przeze mnie.

Wczoraj jeszcze Thomsen-Smyk mozna było sb robić. STS miał na Smyka w tej parze w biegu nr8 3,15 bodaj Ruski 2,2 na Thomsena wyjściowy.
Ale tam akurat Thomsen po kursie 2,50 oraz Kurtz po kursie 5 był trochę lepsza opcją (obaj w 22bet) do gry w biegu 8

Także nie jestes ani "marudą ani drewniakiem" - tylko proponujesz bardzo archaiczny , choć preferowany przez innych uzytkowników sposób gry speedwaya - a istnieje także taki sposób gry jak ja podaje - nowoczesny i opierający się poza wiedzą jeszcze na matematyce i cyferkach :)))



A co do Gorzowa oczywiście masz rację :)sorry "Moje Bermudy"


PoZdro :)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dla miłosników prebetów :

Czewa -7,5 1,70 https://www.sportingbull425.com/

Grudziądz +10,5 1,75 (22 bet i UB)

daje to duże szanse na złapanie midlla (przy inwestycji 1000 pln w każdą stronę ryzykujemy max stratę 300 zł - a jesli sie uda zarobek to 1450 - więc mamy kurs 5 na bardzo prawdopodobne zdarzenie i możliwośc kontrolowania na live i ew. otwierania tego w obie strony

Dla porównania STS na identyczne zdarzenie , czyli wygrana Częstochowy 8 lub 10 punktami daje 1,40 i 1,24 czyli ryzykując podobny zakład u "uczciwego" bukmachera proporcje te wyglądają następująco :

Możemy stracić aż 760 zł a zarobić zaledwie 640 - czyli zamiast kursu 5 otrzymujemy kurs w okolicach 1,9

:)
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Czewa - GKM +10,5 2 @ 1,75
Czewa - GKM + 8,5 2 @ 2,10


Holta - Bjerre-,05 2 @ 1,6
Bjerre powyzej 8 pkt over 1,7
Holta 7,5 under @ 1,65

wzsystko forbet

N.Pedersen 9,5 over @ 1,83

Dop.wrocilem z pracy , wiec w skrocie4.Licze na bardzo wyrownane spotkanie, gospodarze maja 3 ogromne dziala ale , goscie bardzo wyrownany sklad.W dodatku jesli chodzilo o przelozenie spotkania obie ekipy byly bardzo zgodne , mysle ze mecz moze zakrecic sie blisko remisu.Oczywiscie to tylko moje zdanie.Jednak juz kiedys wspomnialem ze sklad gosci prezentuje sie b. solidnie, moze procz juniorow ale i tu tragedi nie powinno byc.Stawiam na wynik ....48-42 moze to zbyt optymistycznie ale zobaczymy GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Niki 11 lub mniej 1,44 (22bet) - Niki 3x na Madsena , 1x na Doyle, 1 na Fredkę do tego nominowany - jest ryzyko , że wystapi z taktycznej , jest ryzyko że ma super motorek ....ale był chory itd - wątpie . Niestety max to zaledwie 310

Po dwóch biegach ksiegujemy :alien:🤢🐸

ps: na 7 bieg wisiało chwilę +2,5 na Grudziądz złapał to ktos ??? (22bet)

mozna było zdążyć na 11 bieg wygraną Grudziądza (nie wzieli pod uwagę z/z-ki za Kenia)6.5 I 8.5 odpowiednio na GKM - za chwile podeprę remisem i będzie mega :)
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
1 kolejka za nami i ...nikt nie pisze słowa a Świdnickim , zero wiedzy o Glebie Czugunowie czy np. o super silniku Artioma Łaguty - jaki z tego wniosek ......wszyscy zamieszczający typy to ......amatorzy siedzący przed kompem i nie posiadający żadnej tajemnej wiedzy z parku maszyn , nikt nie otrzymuje żadnej wiedzy od zuzlowców czy nawet od ich ogrodników :)))) Ja , ja Także !!!


Dla mnie to potężna siara - podałem 2 typy i pomimo zgaduli, że MJJ będzie najlepszy w Falubazie (bo zazwyczaj super wchodzi w sezon) nie miałem pojęcia o tym, że Lambert był zdecydowanie najszybszy na treningach ROWu - jestem ignorantem na maxa z tego wniosek

Nie myśleliście, że może powinnismy się zacząć wymieniać plotkami z parkingów jesli ktokolwiek z Nas ma tam jakikolwiek dostep niz naszymi żałosnymi typami opartymi na "przeczuciu" czy ....szczyt marzeń "statystykach z ostatnich lat"....

Jedna plotka , o tym , że Świdnicki objeżdżał na treningu Holte i Miśkowiaka czy , że Kowalski dostarczył super silnik Artiomowi dałoby więcej niż 100 typów opartych na ........30-minutowej analizie po pracy (to pisze na podstawie dzisiejszych newsów od jakże krytykowanych komentatorów zarówno Canal'u jak i Eleven) Cokolwiek o Lambercie ...

Ten post ma na celu obrażenie tylko i wyłącznie mojej własnej wiedzy na temat zuzla - kazdy ma własny rozum i umie ocenić swoją wiedzę po tej własnie kolejce - mam więc tylko iwyłącznie jedno pytanie :

Czy posiadamy na całym forum choc jednego piszącego posiadającego jakąkolwiek wiedzę pochodząca bezpośrednio z druzyny , parkingu, żony , kochanki(-anka) jakiegokolwiek zuzlowca w tym kraju ??

ps: Leszno ( sa tu kibice - zero wiedzy o Szlauderbachu) Grudziądz pisał cos o żenadzie Turowskiego i Lotarskiego (ale nie zostało to chyba zamieszczone na forum - ktoś pisał , ze ich obu objezdzał dookoła typ , który nie zmieścił sie dziś w składzie)

Nie mam innej opcji więc pisze to na forum - czy ktokolwiek ma jakies infa z parkingu ? Wiem jak to wykorzystac mam do dyspozycji wiekszość dostepnych firm - może ktos , coś gdzieś kiedyś :)

Może fajnie byłoby zacząć zarabiać na zużlu zamiast typować .....


PoZdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Oczywiście, że są tacy ludzie, mają tu info z Grudziądza czy Rzeszowa. Z szacunku do nich nie będę ich tu oznaczał, jeśli będą podzielić się swoją wiedzą to sami to zrobią (zresztą tak jak wspomniałeś, jeden z nich wypowiedział się o Zielińskim, który miał objeżdżać Turowskiego). Z drugiej strony co z tego - Świdnicki super jeździł, a Cieślak zapatrzony w Runego i Pawełka nie puścił go czwarty raz. Z zachwytem nad Artiomem też bym się wstrzymał, poczekajmy aż wszyscy się spasują. Jemu tor w Częstochowie leży, w Grudziądzu pewnie też będzie wszystkich objeżdżał, ale moc tego silnika poznamy np. we Wrocławiu. Już wczoraj w ostatnim biegu Madsen był bardzo blisko.

A kto dobrze kombinował to zarobił, mimo wielu niewiadomych te linie na Zieloną Górę (choć wcześniej pośpieszyłem się z tym Rybnikiem) i Częstochowę były przeszacowane ewidentnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 - ok, jeśli była to sytuacja "last minute" to nie ma problemu, a wręcz wskazane jest dzielenie się takimi informacjami. Rozumiem Twoją wizję. Ale ja jestem moderatorem i muszę też trzymać się pewnych wytycznych. Jest tu tak nie od dziś i nie od wczoraj, że w działach tematycznych, w tematach zakładanych na każdą kolejkę, podajemy swoje przemyślenia, rozmawiamy, wrzucamy typy poparte analizami, podsumowujemy. Wspólnie z successful successful prowadzimy ten dział i chcemy żeby był tu wysoki poziom. Niestety dużo jest na forum osób, które w takich tematach piszą posty "siema co dziś gracie", "wjeżdżam Spartę grubo" i tego typu podobne, nic nie wnoszące głupoty. Wskazałem Ci temat gdzie można prowadzić luźną dyskusję. Wysoki poziom chcielibyśmy też mieć jeśli chodzi o typerów. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś założył w tym dziale temat np. "Zarabiamy na żużlu live" czy coś w tym stylu. Wtedy wszystko będzie super, będzie porządek i będą dobre informacje służące nam wszystkim żeby zarobić. Nie obrażaj się i nie unoś się. Na moją uwagę o pisaniu poprawnych nazw drużyn (co jest w regulaminie każdego działu) odpowiedziałeś znów szpilką pisząc o Stali, Moje Bermudy. Po co to? Takie rzeczy jak Gorzuff, to pisali 15 lat temu na SportsBoard albo dziś piszą na w komentarzach na Sportowych "Faktach" według wariata Ostafińskiego. Stal, Falubaz, Unia, Sparta, Włókniarz, ROW, GKM, Motor. Mamy piękną sytuację, gdzie w Ekstralidze są kluby nazywające się tak jak nazywają się od początku. Nie ma Pergo, Unibaksu, Sipmy, Atlasu i ZKŻ Polmosu. To swoją drogą bardzo mi się podoba. I jeszcze to, że Apator w końcu stał się Apatorem, za to brawa dla Torunia.

No nic, pierwsza kolejka za nami, trafiłem 1 na 2 typy, więc "letki" minus, ale pierwsze koty za płoty. Na drugą kolejkę będzie już więcej materiału żeby sobie coś pokminić.

Jeszcze tak kończąc. Dryła i szczególnie Jabłoński, zrobili z siebie w niedzielę totalnych błaznów. Jabłoński chyba coś dziabnął, a może po prostu jest tak głupi. W magazynie to już dał całkowity popis żenady, waląc żarty i samemu się z nich śmiejąc na cały głos. Ciągłe przerywanie. Widać było, że Majewski jest już zirytowany tą pajacerką. Ten kontrast między siedzącym z grobową miną Cegielskim, a rżącym jak koń Jabłońskim był komiczny. W komentarzach na SyFach ludzie ostro pojechali po tej parze, Przegląd napisał. Jabłoński raczej nie jest znany ze swojej inteligencji i zawsze ten komentarz był luźny, ale teraz chyba trochę za bardzo popuścił lejce. Dziwne, że Dryła, który jest chyba numerem 1 jako komentator żużla, dał się wciągnąć w to i wspólnie z Jabolem cały mecz walił nieśmieszne żarty. Mam nadzieje, że to koniec pana Mirosława za mikrofonem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jasne, że są na forum osoby, które są bardzo blisko drużyn. Z resztą, kto obserwuje ten dział od jakiegoś czasu doskonale wie o kogo chodzi. Ja jednak podchodzę trochę mniej pochopnie do sprawy, którą poruszył Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 . Jesteśmy po pierwszej kolejce. Przed nią drużyny nie jechały żadnych sparingów, żużlowcy nie rywalizowali z zawodnikami z poza swojej drużyny, fruwali tylko po swoich torach. Pretensje, że nikt niczego nie przewidział i wszyscy są leszczami są pochopne i moim zdaniem niesprawiedliwe. Myślę, że jakby Artem był Twoim kolegą i pogadałbyś z nim przed meczem to w życiu nie zapewniłby Cię, że przywiezie komplet i bez problemów będzie woził za plecami Madsena, Doyle'a, czy Fredkę. Ok, wiedział że jest szybki, na treningach pewnie objeżdżał kolegów bez problemu. Jednak to były tylko treningi i jak widać Grudziądz również ma póki co jakieś tam swoje problemy, czy to kadrowe, czy sprzętowe, więc wyniki z treningów nijak się miały do przewidywań meczowych. Nawet sami zainteresowani pewnie by się nie pokusili o typy, a gdzie ktoś z forum ma wpaść na takie pomysły.
Co do Świdnickiego i jego dobrego wyniku. Wstrzymałbym się nad wynoszeniem go pod niebiosa, a przeanalizował jego bieg po biegu. W juniorskim skończył z jedynką bez jakichś większych szans na wyprzedzenie Turowskiego. Następnie zaliczył dwójkę po swoim świetnym biegu. Naprawdę to był super występ przede wszystkim pod względem czysto technicznym. Wykonywał przez trzy okrążenia mega robotę, pomimo że był wolniejszy od Kennetha, ten go mocno naciskał, jednak Mateusz nie odpuszczał długiej, nie przymykał gazu i ostro postawił się rywalowi, jadąć często na granicy ryzyka, ostatecznie jednak przegrał z Bjerre (który ostatecznie poza tym biegiem nie zdobył nawet punktu), skończył jednak przed Turowskim i Holtą (swoją drogą bodaj pięć oczek Ryśka przy jego układzie biegów nie napawa optymizmem). W trzecim swoim biegu Świdnicki zwyciężył, jednak powiedzmy sobie szczerze głównie zasługa tu Jasona, który znakomicie blokował zapędy rywali, a Ci nie byli w stanie zaoferować nic wielkiego, żeby go wyprzedzić. Sam Mateusz z resztą potwierdził to po meczu w magazynie, że ta wygrana była tylko i wyłącznie dzięki Doyle'owi. Ale, żeby nie było że umniejszam zasługi juniora Eltroxu wygrał start, pierwszy łuk i jakoś się na tym prowadzeniu znalazł, co też nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Jakby nie jego był to dla niego bardzo dobry mecz w którym pokazał, że jeśli jeszcze popracuje nad sprzętem to już w tym sezonie może dawać radę z seniorami, co jest znakomitym prognostykiem dla Włókniarza. Patrzę jednak na niego spokojnie, niech sobie chłopak jeździ, pewnie zaraz przyjdą mecze, kiedy to będzie musiał się nacieszyć trzema, czy czterema punktami, jednak to wszystko zaplusuje w przyszłości. Na pewno pokazał, że umiejętności posiada, aby być dobrym żużlowcem w przyszłości.
Analogiczna sytuacja jest ze Szlauderbachem. Wystrzelił z juniorskim i na tym się skończyło. Dalej klasę pokazał Kubera, co było do przewidzenia, choć Szymon chyba faktycznie dysponuje szybkim motorem, bo pod tym względem wyglądał nieźle. Na nic się to jednak zdało w końcowym rozrachunku lepszy okazał się i Dominik i Rafał Karczmarz, choć ten akurat jechał aż sześć razy.
Podsumowując według mnie nie ma co na razie wydawać sądów. Tym bardziej, że sami zainteresowani tak naprawdę dopiero będą się dowiadywać na co ich w tym sezonie stać. Nikt z nas nie jest wróżką, aby przewidzieć sprawy mówiąc wprost nieprzewidywalne. Możemy podyskutować, wymienić się opiniami, jednak na konkrety chyba przyjdzie czas dopiero po 3-4 kolejkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Sorry , byłem pewny, ze zostane wyklęty ....
Pierwszy raz widze merytoryczną rozmowę ...

Dzieki Gucci , dzieki Neutralny - Gucci sorry (ja z NS jestem a pół zycia mieszkałem w ZG - proszę , "Moje Bermudy" to mój max szacunku dla Gorzowa ......) - nie cisnij więcej :) wiekszość i tak nie obraziło to co napisałem - choć masz 100% racji !!

Panowie ale uczciwie podchodząc do tematu : Odss vs Forum 1-0 i to mocne

wystawienie w 5 opcjach Lambo , który pokonał zarówno w parach jak i w linii 6,5 typy z forum ....... szacun dla Tomqa (jesli to On jest dalej głównym oddsem na Ekstraligę )

Polegliśmy i taka jest prawda - nikt nie miał o tym pojecia , że Lambo pozamiata a ilość typów przeciwko niemu swiadczy tylko o tym, że buki oraz kopiujące firmy tą linię zarobiły mega

Co do pozostałych meczy ...dalismy lekko radę ...ale dupy nie urwaliśmy obiektywnie

Ja też mam nadzieję , że ogarniemy nastepną kolejkę - tez chcę żeby ten dział żył a nie umierał ..... i zupełnie serio zapraszam zdecydowana większość z Was do grania live i podawania typów ( można sobie ustawić opcję powiadomień i to wyskakuję na dodatkowym monitorze od ręki )

Neutralny - Ty ewidentnie opisujesz sytuację gdzie grasz na całe spotkanie , a nie robisz tego live - jesli nie próbowałes serio , warto . Kursy typu 11 czy 15 na Szymka sa tego mega przykładem . Gdybys go tak grał w juniorskim a potem przegrał na nawet 2-ch nastepnych .... i tak matma pokazuje mega plus

Co do Jabola ....On zawsze komentuje na lekkim speed ...ale mi akurat to sie podoba :)

PoZdro ....dziwna sytuacja ...merytoryka - może forum, przynajmniej w tym dziale idzie na plus...

Gucci ...sorry tak uczciwe za Gorzów :) czasem nie jestem "gupim pokemonem" :)

ps: DO neutralny neutralny - może warto pomyśleć o jakimś szybkim chat live gdzie można by wpisywac co gramy bieg po biegu i gdzie - to wydaje się być naprawdę niegłupią opcją zwłaszcza jak ktoś kuma tor i pola , które hulają po równaniu itd
Moge podac zarówno buki jak i ich ofertę gdzie warto zrobi konta na zuzel
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom