>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Tyrion ... Jakie jest Twoje zdanie? Niech jadą, czy odpuszczą?

Neutralny w tym roku będzie trochę inaczej niż w poprzednich. Wszyscy zawodnicy są dostepni non stop 7 dni w tygodniu i mozliwości przełożenia spotkania sa zwyczajnie nieograniczone - więc zapewne będziemy przekładać spotkania , które jeszcze w poprzednich latach ....zwyczajnie były by jechane.

Jestem przekonany, ze kontrowersji będzie znacznie więcej w tym sezonie - a czy bym przekładał, chyba tak - ale głównie ze względu na to , że zwyczajnie skoszarowanie zawodników w Polsce dało takie możliwości a przy tak trudnym torze zarówno Rysiek jak i juniorzy mieliby naprawde spore problemy z utrzymaniem kierownicy :)
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
To co napiszę pewnie będzie miało wielu przeciwników, ale wczoraj była szansa aby wreszcie ruszyć coś w tej "Najlepszej lidze świata".
Kluby niby płaczą, że bez kibiców, bez sponsorów, że wydatki większe, a wpływy znikome. Gospodarz wykłada niemałe środki na organizację spotkania, goście ponoszą koszta za przyjazd etc a nikomu nie zależy aby te spotkanie odjechać... Holcie to od samego patrzenia na tor spuchły nadgarstki, Dzik stwierdził, że nie pozwoli na ubrudzenie sobie wdzianka, Marek widząc, że traci atut toru mówi swoim zawodnikom o bojkocie i mamy to co mamy. Owszem terminów mamy od groma i ciut ciut. Tylko była szansa aby wreszcie uderzyć w stół i pokazać gwiazdeczkom, że to nie jest enduro tylko speedway. Kibiców nie było więc nie nudzili się na stadionie. Można było godzinę, dwie a jeśli by trzeba to i trzy przygotowywać tor do jazdy i jechać . Czas antenowy? po 23 na jedenastce leciała powtórka ligi niemieckiej - można by ją podmienić. Tylko jak zwykle zabrakło kogoś z jajami wśród osób decyzyjnych. Nie było dalszych opadów i sądzę, że przy rozegraniu meczu po 7 biegu wyjechałaby polewaczka. W czasie gdy sędzia zawodów zamknął się w kiblu z zawodnikami aby "uzgodnić" czy jedziemy to w takiej Anglii czy Szwecji byśmy byli już w połowie zawodów, a zawodnikom przez myśl by nie przeszło by robić jakieś sceny, ryć butem w torze, drapać się po głowie i kręcić nosem. Przygotowywaliby się do kolejnego biegu za mimo wszystko i tak o wiele mniejszą stawkę finansową niż u nas po cięciach. Ale u nas w Polsce to co innego... Tu tor ma być równy jak stół, a jak aura nie sprzyja to bojkot. Nie wiem czy sygnał z wczorajszego spotkania szedł na Wyspy Brytyjskie czy nie, ale jeśli tak to dopiero tamtejsi kibice musieli być zszokowani. Cuda częstochowskie nabrały dla nich innego znaczenia.
Pozostało mi już tylko pogadać bo czasu nie cofniemy, a wg mnie szkoda...

Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Mam takie samo zdanie jak Gubik, później wszyscy się dziwia, że ludzie zamiast iść na mecz/oglądać w telewizji wola jechać nad jezioro. Jak tak ma wyglądać promowanie najlepszej ligi świata to niech to zamkną...
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
G gkskubik nie jest to raczej mocno kontrowersyjna wypowiedź. Również podzielam Twoje zdanie. Wiem, że zaraz znajdą się fachowcy, którzy powiedzą "zdrowie jest najważniejsze" i "sami wsiądźcie na motor i pojeździjcie w takich warunkach. Ludzie, to jest (ponoć) najlepsza liga świata. To my mamy wyznaczać trendy i napędzać modę na "czarny sport".
Nie podobała mi się cała otoczka przełożenia tego meczu. Obie ekipy w praktycznie pełnych składach biegają po stadionie, naradzają się, dzwonią do sędziego, który odniosłem wrażenie, że chciał rozegrać te zawody, choć mogę się mylić. W głównych rolach oczywiście liderzy drużyn. Na próbę toru wyjeżdżają praktycznie najsłabsi zawodnicy, którzy faktycznie mają jakieś problemy na jednym z łuków.
Wypada jednak wspomnieć, że to jest sport wyczynowy. Do tego mecze rozgrywane są na zewnątrz, więc deszcz to nie jest opad, który pojawia się dwa razy do roku. W Częstochowie nie padało od tygodnia, tylko na godzinę przed meczem. Nie podobają mi się tłumaczenia Marka Cieślaka, że było już późno, zimno i nie było szans, aby pojechać. Nie zgodzę się, po deszczu temperatura dochodziła do 20 stopni, więc według mnie problemy byłby tylko w pierwszych biegach. Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę temperaturę, dołożyć do tego 3-4 biegi i ze 2 równania tor naprawdę byłby do jazdy. Inną sprawą jest fakt, dla kogo jazda w takich warunkach byłaby opłacalna. Na pewno nie dla Włókniarz, bo przy takiej aurze szanse zapewne by się wyrównały. Patrząc jednak na inne sporty sytuacja jest identyczna. Zarówno w piłce nożnej, atletyce, czy innych sportach "zewnętrznych" zła pogoda wyrównuje szanse. Zawody jednak odbywają się normalnie, jeśli oczywiście deszcz nie leje od tygodnia, tak że nie można wejść na stadion, czy murawę.
Kolejna sprawa to przygotowanie do meczu. Naprawdę to aż tak bogata liga, aby pozwolić sobie na takie koszty? Przecież jakby nie było to był zwykły dzień meczowy i zarówno organizator, kluby, czy telewizja ponieśli koszty związane z meczem. Koszty, które w poniedziałek się powtórzą.
Wygląda jednak na to, że żużlowcy, którzy są jeżdżącymi banerami reklamowymi są ponad wszystkim i to oni decydują praktycznie o wszystkim, czy to jest dobre? To trudne i głębokie pytanie, ja na nie odpowiedzieć nie zdołam, jakby nie było po wczoraj pozostał niesmak i duży niedosyt, bo taki tor dopiero byłby świetną weryfikacją możliwości i umiejętności zawodników. Na drugi plan zeszłyby finanse i przygotowanie motocykli, które na suchych i twardych torach jest praktycznie kluczowe.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Row Rybnik - Falubaz Z.Gora -6,5 2 @ 1,85 STS

Zadne to porownanie , bardziej ciekawostka, ale sprawdzilem jak Myszy potraktowaly w ub.roku beniaminka w Lublinie i wynik byl 49-41 na korzysc Z.G.Mysle ze jutro wynik moze byc podobny lub wyzszyZawsze sie obawiam ze w razie wysokiego prowadzenia moga odpuscic bieg 15-ty, bo w kontekscie rewanzu wystarczy minimalne zwyciestwo.Niemniej po obcienciu zarobkow , teraz trzeba walczyc o kazdy punkt, wiec nie powinno byc taryfy ulgowej.Uwazam ze przyjezdni sa malo doceniani w tym roku, a sprawia kilka niespodzianek.Obawiam sie najbardziej o forme Lindbaecka, niemniej z wywiadu gdzies przeczytanego mozna wywnioskowac ze sprzetowo w tym sezonie bedzie b.dobrze przygotowany wiec powinno byc ok ,bo o reszte zawodnikow i forme jestem raczej spokojny.Juniorzy - zblizony potencjal z tym ze Giera podobno poobijany i nie wiadomo czy wystapi jutro u gospodarzy.Reasumujac, spodziewam sie wysokiego zwyciestwa przyjezdnych w granicach min.49-41 50-40 i oby sie sprawdzilo.GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
R 0

roland01

Użytkownik
Za to nicki si epalil do jazdy tak ze hohoho.Nikt nie chcial jechac. Ani jedni ani drudzy i tyle w temacie.

Co do dzisiaj to:
Gorzów - Leszno - 2, @2,03 STS
Gorzów jedzie bez Iversena. Bedzie ZZ ale jedyne sensowne punkty na zz wg mnie to Zmarzlik. Kasprzak z roku na rok regres. Thomsen niewiadoma a Wozniak plakal w kazdym wywiadzie, ze brakuje jazdy. Do skladu wraca Karczmarz, ktory juz rezygnowal juz z kariery i 8 miesiecy nie siedzial na motocyklu. Z drugiej zas strony mamy kompletne Leszno, nawet bez Hampela. Na juniorce mocny Kubera, ktory w kazdej chwili moze wskoczyc np za Kurtza. Sajfutdinov, Kolodziej, Pawlicki i Smekatala - to taki "kwartet", ktory powinien rozprawiac sie na zmiane z "liderami" Gorzowa. Nie mowie tu o Zimnym ale o Kasprzaku, Wozniaku i Thomsenie. Moim zdaniem Leszno wygra roznica 4 punktów
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Też coś dorzucę a propos tego odwołanego meczu. Jest początek sezonu, poza treningami nie było w tym roku żadnych sparingów. Ok w obu zespołach są wyjadacze, ale są też młodzieżowcy którzy by mogliby sobie nie poradzić w aktualnych warunkach. Ze względu na sytuację zawody można objechać w bezpieczniejszych warunkach w poniedziałek (o ile dopisze pogoda). Zresztą to nie jest tak, że tylko gospodarze nie chcieli jechać. Nie była to impreza masowa, więc koszty przełożenia takiego spotkania na bezpieczniejsze warunki relatywnie niska.
Odniosę się również do analogicznego meczu bodaj kilka sezonów temu, gdzie Grudziądz jechał bodaj w Rybniku, gdzie również były obfite opady toru (jednak pora była spotkania była nieco wcześniej). Również chcieli jechać spotkanie za wszelką cenę, myśląc iż gospodarze stracą atut, a dostali w palnik ok 20 pktami. Zresztą Grudziądz u siebie w meczu z Toruniem również po opadach nie był zbyt chętny do jazdy. Gospodarze też chcieli odwołać to spotkanie. Znamienny obrazek tego meczu, jak Kościecha (jeszcze trener Torunia) latał z miotłą by odgarniać maź z toru :)
Zresztą podobne przypadki były również w innych klubach, które występowały w roli gospodarza.

Oferta na razie dość uboga, ale coś dorzucę

Smektała under 7,5 @ 1,7 sts

Ogólnie tor gorzowski Smykowi zbytnio nie leży. W ostatnich sezonach tylko raz wykręcił powyżej 8 punktów. Fakt, zdarzały się spotkania gdzie miał tylko 3 starty. Jednak średnio wykręcał ok 4 punktów w meczu. Warto dodać, iż od tego sezonu startuje jako senior i ubędzie mu bieg juniorski. Zasadniczo ma jeden bieg w nieco słabszej obsadzie (8 bieg), gdzie pojedzie z z Kurtzem na Thomsena i Bartkowiaka. Reszta biegów ma dość mocno obsadzonych, w którym będzie mu ciężko o punkty.

Lebiediew over 7,5 @ 1,84 sts

W początkowej fazie zawodów ma dość korzystny numer startowy, bo w dwóch biegach pojedzie z juniorami, gdzie powinien przywieźć te 4 punkty. Łotysz na rybnickim torze wykręcał w zeszłym sezonie dość przyzwoite wyniki (wiadomo rywale byli słabsi). ROW skazywany jest na pożarcie, jednak po stronie Falubazu też jest kilka znaków zapytania. Jedynie Vacullik oraz Dudek wydają się pewniakami. Sądzę, że Łotysz wykręci te 8 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Lambert później 6.5 kurs 1.62 eWinner
Gdzie przy takiej obsadzie Lambert ma zrobić 7 pkt ? Jakoś mi się nie chce wierzyć. Moim zdaniem pojedzie 2-3 razy dziś.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Zgadzam sie z przedmówcą jesli gdzies jest Lambert próbowac undera...chyba na sts 6.5 widzialem...szkoda ze nie ma Batchelora punktów
Z konkretów
Row- Falubaz 2 kurs 1.3 sts co tu duzo mowic dla mnie Rybnik pewny spadek i do tego słaba juniorka...brak wyrazistych liderów a i presja dzis na nich duża
Kołodziej under 9.5 sts kurs 1.6
Cięzki układ biegow Janusza i do tego 2 razy z emilem...do tego gorzow z zz wiec tu jeszcze moze trafic np na dodatkowy start zmarzlika...
Dubel Ako 2.08

Smektała under 7.5 kurs zlapalem 1.65 Fortuna...ryzykowny bym powiedzial ale w takiej stawce i 1 mecz,cholernie ciezko bedze mu przebic tę linie
Woryna under 9.5 Fortuna kurs 1.8
Ryzykuje niezbyt pewny ten typ ale to 1 kolejka nerwy i itd Kacper jest bardzo nagrzany a falubaz ma zimnych liderow wyrafinowanych ktorzy podejrzewam mają lepszą glowę i itd,moze zaplacic frycowe😉
Ako 2.88
Single:
Sajfudtinow under 9.5 kurs 2.1 Fortuna
Milik- Protas 1 +1.5 kurs 1.8 Fortuna

Gorzów +3.5 Fortuna kurs 1.5
Dudek 10.5 over kurs 1.8 Fortuna
Dubel Ako 2.7

Single przekonaly mnie kursami....ktos w.rybniku punkty musi robic a protas z roku na rok regres jeszcze punkt handi dodane Milikowi wyglada ciekawie
Emil...hmmm ciezki uklad biegów ,ogolnie trudny mecz dla Leszna...do tego zawirowania z jego konktraktem dosyc spore i to sklania mnie do tego typu a kurs zacny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
R 0

rafal0407

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmówcą jesli gdzies jest Lambert próbowac undera...chyba na sts 6.5 widzialem...szkoda ze nie ma Batchelora punktów
Z konkretów
Row- Falubaz 2 kurs 1.3 sts co tu duzo mowic dla mnie Rybnik pewny spadek i do tego słaba juniorka...brak wyrazistych liderów a i presja dzis na nich duża
Kołodziej under 9.5 sts kurs 1.6
Cięzki układ biegow Janusza i do tego 2 razy z emilem...do tego gorzow z zz wiec tu jeszcze moze trafic np na dodatkowy start zmarzlika...
Dubel Ako 2.08

Smektała under 7.5 kurs zlapalem 1.65 Fortuna...ryzykowny bym powiedzial ale w takiej stawce i 1 mecz,cholernie ciezko bedze mu przebic tę linie
Woryna under 9.5 Fortuna kurs 1.8
Ryzykuje niezbyt pewny ten typ ale to 1 kolejka nerwy i itd Kacper jest bardzo nagrzany a falubaz ma zimnych liderow wyrafinowanych ktorzy podejrzewam mają lepszą glowę i itd,moze zaplacic frycowe😉
Ako 2.88
Single:
Sajfudtinow under 9.5 kurs 2.1 Fortuna
Milik- Protas 1 +1.5 kurs 1.8 Fortuna

Gorzów +3.5 Fortuna kurs 1.5
Dudek 10.5 over kurs 1.8 Fortuna
Dubel Ako 2.7

Single przekonaly mnie kursami....ktos w.rybniku punkty musi robic a protas z roku na rok regres jeszcze punkt handi dodane Milikowi wyglada ciekawie
Emil...hmmm ciezki uklad biegów ,ogolnie trudny mecz dla Leszna...do tego zawirowania z jego konktraktem dosyc spore i to sklania mnie do tego typu a kurs zacny.
Chciałbym tylko sprostować jeden Twój typ odnośnie
Milik - Protasiewicz 1 +1.5 tam jest +1 czyli przy tej samej ilości punktów będzie zwrot ;-)

Pozdrawiam
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.iotr Pawlicki 8,5 pkt? under 1,88 STS

Mysle ze 9 pkt w 5-ciu startach moze byc ciezko wykrecic Piotrowi,Teren bardzo niewdzieczny, do tego malo bylo jazdy, rywal bardzo zmobilizowany i chyba malo doceniany, a to blad.Kiedys gdy Szymon Wozniak zdobywal IMP pomyslalem - to jakiej jaja, co to ma byc?ale z kazdym rokiem ten chlopak robi systematyczne postepy, moze bez fajerwerkow , ale efekty sa widoczne.Musze wiec zwrocic Szymonowi honor, to solidny zawodnik.O Kasprzaku duzo juz wspominalem, to jak dla mnie zawodnik pokroju .....J.Doyle, a ze nie robi takich wynikow, coz pewnie nie ma takiego podejscia do zuzla jak najlepsi.Pewnie wiekszosc powie co ja bredze , ale przypomne ze to przeciez V-ce Mistrz Swiata.Jednak wowczas jezdzil wspaniale i agresywnie, na pograniczu faulu, ale tej cienkiej linii nie przekraczal, wiec ogladalo sie to z wielka przyjemnoscia.Ja wciaz wierze w tego goscia, ze wroci do takiej jazdy, a laury jakie spadly na Zmarzlika tylko go zmobilizuja .Stad moja nadzieja ze ten rok bedzie dla K.K b.udany, bo papiery ma, wiec wszystko w jego glowie i rekach
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Chciałbym tylko sprostować jeden Twój typ odnośnie
Milik - Protasiewicz 1 +1.5 tam jest +1 czyli przy tej samej ilości punktów będzie zwrot ;-)

Pozdrawiam
PRZY tej samej ilosci punktów Milik wejdzie bo ma plus 1,gdy zrobi 6 a protas 7 to bedzie remis ale bez zwrotu bo remis tez mozna obstawic,wiec dla mnie poprostu muszą zrobic tyle samo oczek zeby weszlo😉
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Podzielam typy na under 6,5 Lamberta, w tym momencie najlepszy kurs na to zdarzenie daje lvbet - 1,68
Dla mnie bet dnia, Lambert startuje z pozycji rezerwowego więc na dobrą sprawę nie ma pewności, że w ogóle pojawi się dziś na torze, szczególnie jeśli wszystkim w Rybniku będzie "żreć" od początku, co jest co prawda mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe.
Najprawdopodobniej Lambert pojedzie od drugiej, a może trzeciej tury, będzie miał więc 2 albo 3 biegi - na kim ma więc w tym czasie zdobyć 7 punktów? Nierealne jak dla mnie. Nawet gdyby pojechał od początku np. za Szczepaniaka to nie sądzę, żeby udało mu się uzbierać więcej niż 4-5 punktów, tym bardziej, że bardzo realne jest, że Rybnik ok. 7-8 biegu będzie mógł już korzystać z rezerw taktycznych w postaci zapewne Woryny czy Lebedevsa.
Mając też na względzie mizerne wyniki Lamberta z Ekstaligi z zeszłego sezonu nie widzę tutaj jego dobrego występu.
Chociaż mogę się oczywiście mylić, wiadomo, to jest piękno i okrutność sportu zarazem, że niczego do końca nie można być pewnym.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
ROW +10.0 @1.55
Zmarzlik poniżej 14.0 pkt. @2.05
Ako: 3.178

Pierwszy mecz, beniaminek, swój stadion. Nie chce mi się wierzyć, że tu będzie jakiś pogrom. Pomimo wszelkich problemów rybniczan wierzę, że postawią się faworytowi, choć walczyć będą jedynie o jak najniższą porażkę. To będzie ważne przetarcie przed dalszą częścią sezonu. W miarę wyrównany mecz może wlać trochę nadziei w serca kibiców ROWu.
Wysoka linia na Zmarzlika, choć pewnie pojedzie więcej niż pięć razy. Rywali jednak będzie miał wymagających, bo jakby nie było Mistrzów Polski, więc tam nie będzie taryfy ulgowej. Bartek zapewne przygotowany do sezonu świetnie, ale w tamtym sezonie z Unią dwukrotnie po 9 punktów, myślę że dziś będzie lepiej, aczkolwiek typowałbym 12-13 oczek, tym bardziej że będą to dla niego, jak i reszty pierwsze starty.

H2H Woryna/Lebedevs vs Dudek/Protasiewicz - 2 @2.00
Unia +4.0 @1.45
Ako: 2.900

Wydaje mi się, że starzy ekstraligowi wyjadacze będą lepiej wyglądać w tym meczu niż gospodarze, którzy nie wszystko nadrobią ambicją. Tym bardziej, że układ biegów całej czwórki jest bardziej optymistyczny dla Dudka i Protasa. Dość dobry kurs na takie zdarzenie. W szczególności liczę tu na Patryka, bo jak mówił sprzętowo jest przygotowany do sezonu świetnie z resztą nie jest tajemnicą, że co roku ten zawodnik mocno inwestuje w sprzęt i często początki sezonów ma świetne.
Ciężko mi uwierzyć w siłę Stali, a jak już mają drugi raz z rzędu w Gorzowie pokonać Mistrza to nieznacznie, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku. Uważam jednak, że to goście cały czas mają większe szanse na wygraną, choć pierwszy mecz dla nich będzie bardzo trudny.

Vaculik powyżej 11.5 pkt. @1.75
H2H Karczmarz (+1.5 pkt.) vs Kubera - 1 @2.50
Ako: 4.375
Forbet

Wydaje mi się, że jeśli Martin potrzyma tendencję wzrostową swojej formy to może być dla niego przełomowy sezonu, choć niewiele wiem o jego przygotowaniach do sezonu. Wyrobił sobie jednak już dobrą markę, więc nie powinien mieć z tym problemu. Jeśli Falubaz chce na poważnie myśleć o czymś więcej niż przejechaniu 14 spotkań to Vaculik musi być w dobrej formie.
Ostatni typ trochę mocniejszy, jednak wydaje mi się ciekawą opcją. Spore zamieszanie było z Rafałem i jego zakończeniem kariery. Kariery jednak nie skończył i jedzie dalej. Nie jest już żółtodziobem i wie z czym się je Ekstraligę. Rafał był zawsze dobrze przygotowany sprzętowo i naprawdę był szybki jako junior. Problemy pojawiały się na dystansie, jednak biorąc pod uwagę fakt, że formacja juniorska Unii jest słabsza wydaje mi się, że Karczmarz może powalczyć ze wszystkimi młodzieżowcami. W ogóle fajnie zapowiada się pojedynek juniorski w pojedynku Stali z Unią. Bartkowiak/Karczmarz - Kubera/Szlauderbach "na papierku" wygląda naprawdę solidnie i możemy mieć z nimi fajne pojedynki, czuję że zabiorą dziś punkty niejednemu seniorowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
UB wisi Lambert-MJJ 2 1,60

Lambo nie wierzę, że pojedzie więcej niż 3 razy (linia 6,5 kusząca) - MJJ dobrze wchodził w poprzednie sezony. On ciągnął początek sezonu w Falubazie - tutaj linie na niego oscylują w okolicy 7/8 pkt . Lekkie value więc połączenie tych zawodników ze soba w parze
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
K.Woryna 9,5 pkt? under @ 2,16 fortuna(pierwsze 5 biegow)


Nie bede sie zbytnio rozpisywal, bo i czasu juz malo do meczu , ale 10 pkt zrobic z takim rywalem moze byc ciezko mimo wlasnego toru.

i typ bardziej ....egzotyczny

A.Lindbaeck 8 pkt? over @ 2,8 bet365

To typ zawodnika ktory dzisiaj( w sumie nie tylko dzisiaj hehe - zawsze nieobliczalny) moze zdobyc 12 pkt jak i ,,,,2 pkt, a ze to debiut w barwach ZG , to moze mu sie chciec,Trema go nie zje, wiec wszystko mozliwe ale to tak 50/50 % GL i duzych emocji zycze !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom