>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

I i II liga żużlowa w sezonie 2010

Status
Zamknięty.
K 23

krzychu...

Użytkownik
KMŻ Lublin (-8.5) - Wanda Kraków typ 1 kurs 1.90 stawka 3/10 tobet


Gospodarze w miarę równy skład, tor będzie ciężki gdyż nawierzchnia po dorzuceniu jeszcze się nie ułożyła co dla żużlowców z Krakowa może być zabójcze mało jeździli w tym roku na innych torach niż swój więc może brakować obycia, spodziewam się sporej ilości upadków, gdyż skład Wandy jest stosunkowo młody. Lublin co prawda ostatnio męczył się z Kolejarzem Rawicz ale gdyby wyeliminowali defekty na pkt pozycjach itp to koło 10 by się skończyło tutaj przyjeżdża słabsza ekipa która praktycznie nie posiada pewnych zawodników a takich w Lublinie mamy pod dostatkiem Darkin, Puszakowski czy Brana dzisiaj powinni na luzie przeskoczyć 10 pkt i zbierać 3 a jak wiem wtedy gościom ciężko będzie wygrywać biegi zespołowo jak dla mnie handi powinno być na ten mecz gdzieś koło 13-14 pkt, Wanda wysoko poległa w Ostrowie dzisiaj przewiduje trochę mniejszą przegrana ale oferowana linia pęknie w mojej opinii.


KSM Krosno(-4.5) - Kolejarz Opole typ 1 kurs 1.90 stawka 3/10 tobet


Przed sezonem taki kurs byłby nie do pomyślenia ale liga tzn 2 pierwsze kolejki zweryfikowały plany KSM dla mnie jednak powinno wszystko wracać powoli do normy. Gospodarze sporo trenowali w tyg żeby w końcu pokazać cos swojej publiczności myślę że to powinno wystarczeć na przeciętną ekipę z Opola. Na czym opieram jeszcze swój optymizm jeżeli chodzi o KSM, główny czynnik to tor bardzo długi z specyficzną nawierzchnią Opole ma krótki techniczny tor to może być dla gości coś nowgo nie przeskoczą w II lidze małe siano więc zawodnicy nie mają zbyt wile silników na różne tory i powinno to być dzisiaj widać. Stawiam ze gospodarze rozstrzygną ten pojedynek na swoją korzyść gdzieś w granicach 12 pkt


PSŻ Poznań - Start Gniezno typ 1 kurs 1.55 stawka 5/10 tobet


Miało być na początku ZZ za Feriana ale oczywiście w Gnieźnie myślenie jest obce ludziom działającym w tym klubie i wstawili w skład wychowanka dla którego poziom pierwszoligowy jest naprawdę za wysokim progiem, robią mu krzywdę gdyż lepiej żeby Mirek poszedł gdzieś do drugiej ligi gdzie kręcił by godne punkty ale cóż. Z Adrianem do końca też nie jest w porządku ale &quot;pojedzie&quot; tzw ambicja mu na to nie pozwala a może inaczej ryczałt który jest płacony bez względu na ilość pkt w meczu. Ljung na tym torze nie ma co szukać w 6 startach jak zakręci się koło 8 pkt będzie dobrze zresztą wczoraj też chyba nie za bardzo koncentrował się na meczu a bardziej odstresowywał, wiadomo lejce puszczają jak się wyrwie od zobowiązań w Szwecji. Poza tym w barwach Startu po raz pierwszy zobaczymy młodego Szweda Linusa Sundstroema po którym ja sobie sporo obiecuje ale jeszcze nie w tym meczu. Wiadomo swoje w 6 startach powinni zrobić Michał Szczepaniak i Krzychu Jabłoński ale to będzie za mało jak na wyrównany PSŻ, co prawda niektórzy zawodnicy nie mają objeżdżenie ale Jąder wie co zrobić żeby Gniezno się męczyło okrutnie wystarczy kopa po kostki i z dwie koleiny. Stawiam że gospodarze wygrają dzisiaj około 10 pkt.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Start Gniezno - RKM Rybnik H(0.0 - 14.5) 1 1.80 Tobet

Po niedzielnym meczu druzyna RKM wyglada jak po wojnie, w tamtym spotkaniu bylo tyle upadkow, ze karetka caly czas wjezdzala na tor. 4 zawodnikow Rybnika ucierpialo w meczu z GTZ. Dzisiaj nie zobaczymy 2 zawodnikow - Flegera i Jamrozego, o ile junior Fleger nie punktuje zazwyczaj to jednak strata Jamrozego moze byc znaczaca. Nie pojedzie rowniez Karpov, ktory ma mecz w Szwecji. Za niego Mariusz Konsek, tak wiec juz tutaj mamy korzysc dla Gniezna. Pojadzie natomiast Pyszny, ktory rowniez w tamtym spotkaniu ucierpial. Druzyna gospodarzy musi zaczac wygrywac, na wyjezdzie 2 przegrane, dzisiaj czas na efektowne zwyciestwo. Za Gomolskiego pojedzie Doyle, wraca Ferjan. 3 najlepiej punktujacych - Szczepaniak, Jablonski, Ljung, do tego mlody Sundstroem - to wystarczy na RKM.
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Biesy a wziełeś pod uwage to ze tam pogoda jest nie pewna i gnieźnianie nie beda tak dobrze spasowani z torem jak zazwyczaj...?no chyba ze jestes z Gniezna to sie lepiej orientujesz jak warunki torowe wygladaja na chwile obecna...pozdrawiam
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Mecz w Gnieźnie poważnie zagrożony: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/05/06/o-losach-meczu-w-gnieznie-zadecyduje-sedzia/

Poza tym niebo nad Gnieznem cały czas zachmurzone i niewykluczony większy deszcz. Radzę odpuścić bo nawet jeśli ten mecz dojdzie do skutku to wiadomo jak gnieźnianie spisują się na innym torze niż twardy beton. Twardego betonu w tej chwili napewno w Gnieźnie nie ma. Jak już grać to myślę handi w drugą stronę.

Pozdrawiam

Decyzja ostatecznie zapadnie o 15:30
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Jeśli przygotowali &quot;beton&quot;,(trudno spodziewać się czegoś innego w Gnieźnie) to woda spokojnie spłynie do studzienek. Ważne, żeby już nie padało.
Nie przejmowałbym się problemami z dopasowaniem gospodarzy, bo &quot;kopa&quot; po tych opadach na pewno nie wyjdzie. Będzie co najwyżej ślizgawka a to jeszcze większy problem dla Rybnika niż twardy i suchy tor.
Mnie najbardziej interesują dokładne składy obu drużyn. Czy Rybnik z ZZ za Jamrożego i z Węgrzykiem? Czy Gniezno z Doylem?
Na ten moment spokojnie Gniezno -14,5
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Nie zmieniam swojego typu, caly czas uwazam, ze jak Gniezno chce gdziekolwiek wygrywac to musi takie spotkania efektownie zwyciezac, u siebie i ze zdziesiatkowanym Rybnikiem, Rybnik oprocz tych kontuzji zawiesil Kylmaekorpiego, dzisiaj za niego pojedzie chyba Konsek (juz tutaj na plus Gniezna), za Jamrozego jest z/z, nie wiem co w skladzie robi Fleger, ale i tak oprocz jednego biegu to raczej dzisiaj nie pojezdzi, mam nadzieje, ze przestanie padac i zawody odbeda sie i wtedy zobaczymy kto mial racje, jak dla mnie Gniezno z hc
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Żużel - I LIga - 06.05.2010 - godz. 17.30


Start Gniezno(-14.5) - RKM Rybnik typ 1 kurs 1.70 stawka 4/10 tobet


W sumie to nie wiadomo czy mecz dojdzie w ogóle do skutku bo jest to gospodarzom nie na rękę za bardzo gdyż mecz praktycznie nie przyniesie złotówek do klubowej kasy. Pogoda paskudna i w sumie gdzieś od godzin wieczornych pada w pierwszej stolicy Polski. Tor nie będzie za bardzo atutem gospodarzy gdyż z betonu powoli się robi fajna nawierzchnia ale przyczepna. Trzech zawodników Startu około 30 minut temu kręciło kółka i byli zadowoleni tor w sumie jest dość suchy odsypuje się woda na nim nie stoi ale do rzeczy, taki tor notabene powinien pasować gospodarzą bo pola startowe które przygotowali na dzisiejszy pojedynek są praktycznie cały czas przykryte a to klucz w przypadku gospodarzy na tym torze. W Rybniku istny szpital po meczu z GTŻ. Dzisiaj nie pojedzie na pewno Jamroży za niego będzie ZZ oraz Fleger. Dość mocno pobijana jest dwójka zawodników Karpov oraz Pyszny zdecydowali się jednak pojechać jak dla mnie ryzykowana opcja w RKMie nie ma za bardzo kto jechać. Dzisiaj pierwszy raz pojedzie Mariusz Węgrzyk odsunięty od składu Kielmakorpi. Klindta widziałem kilka razy na tym torze i nigdy jakoś super nie śmigał Nelmark jakoś pod formą na początku sezonu reszta to dla mnie zagadka. Gospodarze równy skład który powinien pkt na poziomie i u siebie zrobić te około 20 pkt przewagi.
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Ktoś chciał dokładne składy:
Start:
Szczepaniak Ferjan Ljung Doyle Jabłóński Gomóslki Sundstroem
RKM: (najprawdopodobniej)
Klindt Węgrzyk ZZ Karpov Nelmark Pyszny Fleger
Tor ogólnie był bardzo mocno ubity i praktycznie padający deszcz mu nie zrobił krzywdy a jak będzie ślizgawka to dla Gniezna nawet lepiej ten tor zrobi się lekko przyczepny i tyle, mijania będzie jak na lekarstwo... Tor powinien mimo wszytko pasować gospodarzą w sumie w mojej ocenie to Ljung może mieć na nim największe problemy reszta powinna być zadowolona z warunków jakie będą.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Karpov dzisiaj ma mecz w Szwecji, za niego Mariusz Konsek.
Daje 7/10 na ten hc Gniezna
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
na tobecie juz handi wzroslo do +16,5,chlopaki chyba macie racje ze warto grac ten typ,tylko jedna rzecz mnie zastanawia w jakiej formie jest SuperMario... pozdrawiam
 
bzychol 0

bzychol

Użytkownik
Mario nie ma najlepszego początku sezonu więc jest duża szansa na powodzenie tego handicapu / myślę ,że mecz może się zakończyć coś koło 56-34 dla Gniezna.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Mecz został odwołany z powody złego stanu toru po opadach deszczu.
na sportowych takie info

lipa
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Nawet nie skomentuje tej decyzji ale w moim odczuciu nie chciały jechać oba zespoły szkoda tylko że nie przełożyli tego meczu wczoraj bo też mogli to zrobi nic czekamy do następnej kolejki żużlowej bo ten mecz za szybko się nie obędzie w moim odczuciu pozdrawiam krzychu
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Stal Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils (Grigorij Laguta) over 11,5pkt. 1,72
Lider zespołu z Łotwy który jedzie wszędzie. Dzisiaj zapewne pojedzie 6 razy tak więc problemu być nie powinno.
Ostrovia Ostrów - Speedway Polonia Piła H(0.0 - 18.5) 1,72
To że Ostrów odnosi dziś zwycięstwo jest więcej niż pewne ale handi 18,5 dość zawyżony , ekipa z Piły przyjeżdża dzisiaj w najsilniejszym składzie. Korolev, Charczenko, Świst powinni sprawdzić że pojedynek nie będzie jednostronny. Piła pokazała sie z bardzo dobrej strony tydzień temu pokonując u siebie Łódz.
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz H(0.0 - 6.5) 1,70
Pojedynek dwóch Kolerzy z którego zwycięsko powinien wyjść w dość dużych rozmiarach Opole. Opole u siebie jest strasznie groźne pokonując Ostrów i Lublin.
W Rawiczu brakuje 1 seniora (słabe występy Sekuli).
Kursy: Tobet
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Speedway Mszkolc - GTŻ Grudziądz typ 2 kurs 1.80 stawka 4/10 tobet

Dalsza część gry przeciwko Węgrom jak dla mnie ten poziom to za wysokie progi dla nich. W Miszkolcu dość twardo co powinno notabene sprzyjać gościom którzy ostatnio preferują tego rodzaju nawierzchnie, przez to m.in przegrali ze Startem gdyż przygotowali dla nich tor który Ci zawodnicy mają u siebie. Według mojej oceny Miszkolc już ostatnio z RKM miał sporo szczęścia Karpov nie mógł jechać do końca meczu problemy miał Klindt ze sprzętem a do tego w pierwszym biegu wyleciał Pyszny gdyż złapał kontuzje może nie dałoby to zw gościom wtedy zw ale na pewno byłby to mecz na styk. Tym razem przyjeżdża drużyna mocniejsza posiadająca w swoich szeregach liderów jak i zawodników uzupełniających pary jak dla mnie dzisiaj GTŻ wygra z 4-6 pkt to spotkanie. Zresztą kto nie wygrywa w Miszkolcu ten oddala się od pierwszej czwórki.

Speedway Mszkolc - GTŻ Grudziądz
Rory Schlein 8.5 pkt typ under kurs 1.85 stawka 3/10 tobet

Ok Schlein jedzie lepiej niż na początku sezonu ale twarde tory to nie jego domena na nich zazwyczaj daje ostro popalić zresztą wystarczy obejrzeć mecz GTŻ - Start i argumenty nasuwają się same zawodnik ma słabe starty co przy nawierzchni jaka będzie daje jednoznacznie do myślenia ze linia 8.5 pkt przy tym zawodniku to jakiś żart tym bardziej ze jedzie w parze z Wattem który fajnie śmigał ostatnio w meczu ze Startem było widać ze jego motocykle są szybkie więc sporo odbierze pkt Schleiniemu w tym meczu.


Stal Rzeszów - Start Gniezno
Peter Ljung 9.5 pkt typ under kurs 1.90 stawka 4/10 tobet

Tu jak powyżej ten zawodnik pojedzie na torze twardym i na różnych torach w Szwecji ale Polska i tory przyczepne to dla niego męka wystarczy przypomnieć zeszłoroczne mecze w Rzeszowie chyba 7 pkt z tego co pamiętam Rybnik w tamtym roku na podobnej nawierzchni kalapa, Poznań w tym roku klapa w tamtym roku ciut lepiej nie pamiętam kiedy Peter na mocno przyczepnej nawierzchni w Polsce zrobił 10 pkt jak dla mnie zdarzenie kosmos tyle w temacie, nawet przy 6 startach będzie ciężko tym bardziej ze do jego pary będą dobierani zawodnicy z zmian taktycznych bo obiło mi się o uszy że w parze z Peterem pojedzie Adrian a jak to się skończy nie muszę mówić pierwsze 0 i po meczu dla chłopaka więc Peter dostanie do pary Krzycha i Michała a to za dobrze nie wróży przy linii 9.5 pkt.


Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils
Kroner(-0.5pkt) - Poważny typ 1 kurs 1.80 stawka 3/10 tobet

Tu tak trochę na czuja ale jakoś wpadło mi w oko Poważny w słabej parze duża szansa na zmiany za niego poza tym jak nie za niego będzie zmiana to za partnera z drużyny wiec będą z nim jechać mocniejsi zawodnicy na moje ciężko o pkt może być wtedy. Kroner z Zorrem w parze który musi pokazać coś po popisie w Poznaniu poza tym jest to zawodnik jeżdżący bardzo zespołowo więc będzie pomagał maksymalnie Kronerowi a da to na pewno jakieś oczka biorą pod uwagę że Kroner na torze w Gdańsku osiąga fajne wyniki i nie schodzi poniżej pewnego poziomu który nie będzie osiągalny dla Poważnego.
 
bazyl83 0

bazyl83

Użytkownik
tak na szybko, gdyz nie przeanalizowalem jeszcze wszystkich meczy dzisiejszej kolejki... mysle ze warto zaryzykowac i postawić dzisiejszego dnia na rawickie niedzwiadki....kurs na zwyciestwo jest naprawde spory, Rawiczanie maja duzy handicap swojego toru. Orzeł u siebie jets bardzo mocny ale patrząc na ich wyniki na wyjazdach to juz nie jest tak ciekawie, porazka z Piłą i w Krakowie. Uważam ze trojka Szwedów w zespole rawickim może dzis sprawić niespodzianke.



Kolejarz Rawicz - Orzeł Łódź 1 6.50 Tobet ⛔
niewiele brakowało ????
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Żużel - I LIga - 30.05.2010 - godz. 17.00

RKM Rybnik(-4.5) - PSŻ Poznań typ 1 kurs 1.85 stawka 3/10 tobet

Bez przesady nie róbmy z drużyny z Poznana ekipy która jest w stanie jechać na wyjazdach prawdą jest że wygrali rok temu w Rybniku gospodarze wtedy jechali osłabieni plus problemy z torem mieli. Poznań ładnie ograł wszystkich u siebie ale spokojnie wyjazdy to inna bajka Rybnik potrzebuje pkt jak Ryba wody i wygra dzisiaj dość łatwy sposób z zespołem z wielkopolski.



Żużel - Ekstraliga/II LIga - 30.05.2010 - godz. 16.00/16.30

Gorzów - Toruń typ 1 kurs 1.42
Lublin - Piła typ 1 kurs 1.12
ako 1.59 stawka 5/10 tobet

Pierwszy typ już opisałem co do drugiego typu kurs 1.42 trochę wysoko dany dla mnie około 1.25 na dziś na tego typu zdarzenie zawodnicy Gorzowa liderzy w niesamowitym gazie Toruń jest w dołku tego nikt nie zaneguje. Wczorajsze zawody w Gnieźnie utwierdziły mnie w przekonaniu że jeżeli Tomkowi się nic nie stanie w tym sezonie to sięgnie po upragniony tytuł najlepszego żużlowa globu. Patrząc przez pryzmat zawodów w Gnieźnie dwójka zawodników Tomek i Niki jakoś w mojej ocenie nie znajdą przeciwników w drużynie z Torunia. Jaguś jest w słabej formie dołek notuje Adrian Miedziński, Hans w miarę równo ale bez błysku Sullivan wielka niewiadoma to samo tyczy się Holdera który jedzie dużą kartkę w tym roku juniorzy in minus w stosunku do gospodarzy. Powiem tak w Gorzowie w końcu ktoś zaskoczy z dwójki Gapiński Ruud a to będzie najistotniejsze stawiam na zw gospodarzy w granicach 10 pkt myślę że handi na powyższy mecz powinno wynosić z 9-10 pkt koło tej granicy, Tomek poprowadzi dzisiaj stalówkę to spokojnego zw gdyż to co jedzie jest kosmosem w stosunku do reszty zawodników z światowej czołówki.


Żużel - II LIga - 30.05.2010 - godz. 17.30

KMŻ Lublin (-12.5) - Polonia Piła typ 1 kurs 1.85 stawka 3/10 tobet

Linia za niska w mojej ocenie dałbym coś między 17-18 pkt w Lublinie pozyskano nowego sponsora co na pewno pozwoli utrzymać jakąś płynność finansową. Piła wysoko w tabeli jednak na trudnym torze w Lublinie starsi zawodnicy gości będą odpuszczać w mojej ocenie gdyż prosta sprawa Polonia nie płaci od początku sezonu swoim zawodnikom według mnie może dzisiaj być też jakaś niespodzianka w awizowanym składzie typu np brak Steada zw w tym meczu gości praktycznie nie możliwe więc może ktoś pomyśli i zacznie oszczędzać złotówki.

Pozostałe mecz II ligi też nie są jakoś za dobrze ułożone w mojej ocenie handi na Rawicz +12.5 po 1.80 też dość dobrze wygląda Łódź nie jest aż tak mocna żeby z ZZ i taktycznymi tyle wrzucić gospodarzom.
KSM Krosno też takie handi -6.5 troche małe ja dałbym gdzieś koło 10 gospodarze w końcu cos muszą pokazać zatem z kim jak nie z drużyną która praktycznie jedzie na swoim torze.
Mecz Opola z Krakowem zespoły z dołu tabeli a handi wysokie bardzo w moim odczuciu rozumiem że goście to nie są wirtuozi na wyjazdach ale i takie handi to tym bardziej mogą obronić...
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
poranek wstaje a ja widze 2 piekne kursy na tobecie ????
Lokomotiv-Rzeszow 2 6,00
Lublin-Lodz 2 4,75
gdyby nie ten przeklety trudny dla rywali tor w Daugavspils to pierwszy typ bylby jakims kompletnym szalenstwem ???? a tak po prostu jada liderzy, którzy na pewno nie oddadzą meczu bez walki
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
bosky, pamiętaj że w Stali nie pojedzie dziś Lampart z powodu kontuzji który miałby spore szanse powalczyc z juniorami łotewskimi a także z dwoma słabszymi seniorami a bez niego pierwszy bieg 1:5 ale mam ogromną nadzieję że Ci ten typ siądzie :cool:
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
RKM Rybnik - Stal Rzeszów 2 @ 2.00 ✅
Kurs z Tobeta, jestem przekonany w 100%, że jeszcze spadnie. O tym dlaczego gram na &quot;Żurawie&quot; zaraz napiszę : )
Stal to drużyna zdecydowanie lepiej poukładana. Mają w swoich szeregach klasowych jeźdźców. &quot;Żurawie&quot; to główny kandydat do awansu do CMSE, jednak do tego potrzebne są im zwycięstwa na wyjeździe, a tych póki co na koncie Stali jest jak na lekarstwo. Drużyna ze stolicy Podkarpacia rusza, więc na Śląsk z jasnym celem - zwycięstwo, innego scenariusza nie wyobrażają sobie kibice ekipy Dariusza Śledzia. Szanse na zwycięstwo wzrastają znacznie, bo w barwach &quot;Rekinów&quot; zabraknie jednego z liderów - Mariusza Węgrzyka. W jego miejsce pojedzie &quot;nieopierzony&quot; junior - Sławomir Pyszny. Trener gospodarzy Dariusz Momot mógłby zastąpić &quot;Super Mario&quot;, fińskim żużlowcem - Jonasem Kylmaekorpim, ten jednak w czwartkowy wieczór ma spotkania na Wyspach Brytyjskich, co wyklucza go z rywalizacji z &quot;Rekinem&quot; na plastronie. Rybniczanie mają naprawdę ogrom pecha w tym sezonie, liczne kontuzje itd. nie sprzyjają osiąganiu dobrych wyników. &quot;Żurawie&quot; powinni skrzętnie wykorzystać pech w szeregach gospodarzy, kolejnym handicapem powinien być fakt, że aż trzech zawodników z talii Dariusza Śledzia w przeszłości ścigało się na rybnickim owalu - są nimi Harris, Kuciapa i Max. Myślę, że drużyna z Hetmańskiej rozstrzygnie to spotkanie na swoją korzyść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom