>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe plany na przyszły sezon ma CHL - Hokejowa Liga Mistrzów. Zaplanowano wprowadzić trzy nowe zasady, wszystkie dotyczą kar. W skrócie:

- Kara mniejsza bedzie traktowana tak samo jak kara większa i zawodnik ukarany nie wróci na lodowisko po zdobyciu bramki przez przeciwnika, a jego zespół do końca kary pozostanie w osłabieniu.
- Delayed penalty - Kara odbędzie się nawet jeśli drużyna straci gola w oczekiwaniu na opóźnioną karę.
- Gra w osłabieniu kończy się w momencie zdobycia gola przez drużynę w osłabieniu. Skłoni to do podjęcia ryzyka przez ekipę broniącą.

Ogólnie nowe zasady mają na celu stworzenie większej ilości sytuacji do zdobycia bramki, w moim odczuciu. Co Wy myślicie? Ja chyba z ciekawości zacznę oglądać CHL.


1685256101429.png
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Może część bukmacherów zaśpi i będzie można obstawiać "gol w osłabieniu" po kursach wg starych zasad ;)
A co to zmienia w przypadku obstawienia goli w osłabieniu po kursach? Tutaj jest tylko taka korzyść, że jak drużyna strzeli gola w osłabieniu to kara jest anulowana i gramy 5 vs 5
Post automatycznie złączony:

Powinno się za to pojawić więcej goli w PP, ale pewnie buki obniżą wartości takich zakładów na mecze Hokejowej LM
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A co to zmienia w przypadku obstawienia goli w osłabieniu po kursach? Tutaj jest tylko taka korzyść, że jak drużyna strzeli gola w osłabieniu to kara jest anulowana i gramy 5 vs 5
Post automatycznie złączony:

Powinno się za to pojawić więcej goli w PP, ale pewnie buki obniżą wartości takich zakładów na mecze Hokejowej LM
no jak to co... 2 minuty grasz w osłabieniu i tego czasu nie skrócisz dopóty dopóki gola nie strzelisz... (wcześniej ten czas był skracany przy stracie gola, więc różnica zasadnicza) 2 minuty grasz w osłabieniu... 2 minuty.... nie 1:50 nie 40 sekund... czas gry w osłabieniu jest maksymalny przecież a jedyna opcja jego skrócenia to gol strzelony przez drużynę grającą w osłabieniu :) 5 kar to 10 minut gry w osłabieniu... chyba że sam gola strzelisz... więc masz 10 minut na to aby gola strzelić w osłabieniu tak przykładowo.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
no jak to co... 2 minuty grasz w osłabieniu i tego czasu nie skrócisz dopóty dopóki gola nie strzelisz... (wcześniej ten czas był skracany przy stracie gola, więc różnica zasadnicza) 2 minuty grasz w osłabieniu... 2 minuty.... nie 1:50 nie 40 sekund... czas gry w osłabieniu jest maksymalny przecież a jedyna opcja jego skrócenia to gol strzelony przez drużynę grającą w osłabieniu :) 5 kar to 10 minut gry w osłabieniu... chyba że sam gola strzelisz... więc masz 10 minut na to aby gola strzelić w osłabieniu tak przykładowo.
Rozumiem Twoje podejście, ale goli w PK jest bardzo mało i wątpię, aby taki przepis zachęcił do ryzykowania, aby skrócić czas gry w osłabieniu o przysłowiowe 60-70 sekund. Przykładowo na tegorocznych Mistrzostwach Świata mieliśmy do tej pory aż 334 okazji, gdzie jedna z reprezentacji występowała z przewagą min. jednego zawodnika na lodzie. Ile padło goli w osłabieniu? 5. Można próbować, gdy zdecydowanie słabszy zespół rywalizuje z mocniejszym, tak jak to było np. w starciu Szwecji z Węgrami, ale kursy na gola w osłabieniu powinny oscylować w okolicy 15.00, aby to było opłacalne i trafić raz na kilkadziesiąt okazji, gdy jedna z drużyn występuje w PP.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rozumiem Twoje podejście, ale goli w PK jest bardzo mało i wątpię, aby taki przepis zachęcił do ryzykowania, aby skrócić czas gry w osłabieniu o przysłowiowe 60-70 sekund. Przykładowo na tegorocznych Mistrzostwach Świata mieliśmy do tej pory aż 334 okazji, gdzie jedna z reprezentacji występowała z przewagą min. jednego zawodnika na lodzie. Ile padło goli w osłabieniu? 5. Można próbować, gdy zdecydowanie słabszy zespół rywalizuje z mocniejszym, tak jak to było np. w starciu Szwecji z Węgrami, ale kursy na gola w osłabieniu powinny oscylować w okolicy 15.00, aby to było opłacalne i trafić raz na kilkadziesiąt okazji, gdy jedna z drużyn występuje w PP.
ee to lipa, za małe pole manewru :) W sumie dla mnie liga mistrzów skończyła się po kilku sezonach, kiedy bukmacherzy nie ogarniali kto jest kto w CHL :) Jestem nawet na jednej z pamiątkowych koszulek jednego ze zwycięzców kiedy CRAMO (producent podnośników, pracowałem na nich mając lęk wysokości xD fajne uczucie xD, ale człowiek zrobi dużo, żeby przeżyć heh) było sponsorem i organizowało taką akcję ;) No nic, pozostaje Puchar Kontynentalny (chyba, że jego już też nie będzie xD), który wciąż jest niedoszacowany ;) pozdrawiam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
obstawia ktoś albo obserwuje hokej australijski? xd


wynik 3-1, strzały 26-12, w karach 3-3 kurs na 1 >1,9. W pierwszej tercji kurs na 1 przy 2-1 i 2-0 w karach na niekorzyść gospodarzy kurs 4,8 na 1 a na 1x 2,3 na handicap +1,5 1,83. Wyrównany mecz, dopiero w 3 tercji goście zaczęli dominować a kursy z tyłka patrząc na statystyki. Bardzo duży rozrzut jeśli chodzi o wyniki w tej lidze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
- jak ktoś tęskni za hokejem to teraz leci na żywo mecz hokeja w Nowej Zelandii xD można obstawiać w niektórych bukach.

https://stats.iihf.com/NZIHF/122/index.html - a tutaj statystyki. Ciekawostka, na oficjalnej stronie nie ma tego linku ze statystykami (jest z nr 121 i wybranymi meczami a tutaj są wszystkie, które były i będą), bot podał na chacie podczas meczu xD


Post automatycznie złączony:

tak, tam serio są wyścigi pchania foteli po lodzie podczas przerwy xD
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Cześć,

Chciałem się z wami podzielić właśnie zakończonym meczem, który "udało" się trafić (ja wiedziałem że jest inaczej, bo to wynikało z przebiegu spotkania, który oglądałem.)

Nie dzieliłem się tym z wami, ponieważ dla osób które nie oglądały spotkania na żywo, było by to niezrozumiałe. (Tak grałem live).

Też nie chodzi o popisywanie się, ale proszę o więcej wyrozumiałości wobec mnie i zaufania.

Pozdrawiam.
 

Załączniki

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Cześć hokejowa ekipo! Wczoraj doszedłem do wniosku, że zmieniając moje prywatne życie prawie o 180 stopni nie mam już wystarczająco czasu i możliwości, żeby wypełniać należycie obowiązki moderatora. Po tak długim okresie współpracy z wami trochę nie wypada odejść bez słowa. Chciałbym podziękować wszystkim za miłą atmosferę. Dział hokejowy mimo kilku pojedynczych zgrzytów wciąż jest według mnie jednym z najlepszych o ile nie najlepszą częścią forum. Mam nadzieję, że będę mógł zajrzeć od czasu do czasu, a może i coś czasem napisać. Poza tym zostajecie w dobrych rękach, bo rolę moderatora przyjmuje FNM99 FNM99 . Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4128
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
W meczu Modo - Leksand dla mnie lepiej wygląda Lek. Dostali lanie ale ich grą tragiczna nie była, sporo do poprawy a potencjał lepszy niż debiutant

Leksand rt kurs 2,85 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz w Szwajcarii w Lugano. Gospodarze byli w dołku ale ostatnie mecze to nuta optymizmu. Dziś źle weszli w mecz ale wg mnie będą gryźć lód i mocno gonić gości

Lugano handi plus 2 kurs 3,9 fortuna⛔
Wygra pozostała część Lugano kurs 2,4 fortuna⛔ Szwajcarska niestety nie daje zarobić, i bramkarz zamurował bramkę
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Czołem Towarzysze!

Ja z pytaniem, ponieważ sam do końca nie wiem co uważać na temat jutrzejszego meczu (według naszego czasu). Więc pytanie brzmi co sądzicie na temat meczu: Chicago Blackhawsk vs Detroit Red Wings?

Edit: ja uważam, że będzie powtórka rozrywki z dzisiaj dla nas dla Amerykanów z wczoraj.
 
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
I w sumie naszło mnie jeszcze jedno pytanie, czemu jako temat posiadamy tak mało aktywnych użytkowników? Aby móc z kimś podywagowac w danyn temacie (lidze)
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Czołem Towarzysze!

Ja z pytaniem, ponieważ sam do końca nie wiem co uważać na temat jutrzejszego meczu (według naszego czasu). Więc pytanie brzmi co sądzicie na temat meczu: Chicago Blackhawsk vs Detroit Red Wings?

Edit: ja uważam, że będzie powtórka rozrywki z dzisiaj dla nas dla Amerykanów z wczoraj.
Ja tam żadnym fachowcem od nhl nie jestem, pre sezon żeby grać to nie pamiętam kiedy mnie naszło ale jeśli już to tylko bramki albo pod prąd grubsze kursy. Ale nhl i pre sezon to nie dla mnie osobiście
 
FNM99 725,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Mecze przedsezonowe są specyficzne, ciężkie do grania i logika nie zawsze się tutaj sprawdzi, dlatego tak jak napisał mark1973 mark1973 warto szukać bramek albo dobrych kursów na dany zespół, taki urok meczów bez żadnej stawki ;)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nowe zasady LM pięknie wykorzystane przez Biel, gorzej dla Tappary.. jak drużyna strzeli gola w osłabieniu, to kara się anuluje. Jeżeli drużyna strzeli gola w PP, to PP dalej funkcjonuje..
 
Do góry Bottom