>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Podczas oglądania doszedłem do wniosku że remis całkiem prawdopodobny i na początku drugiej tercji udało się jeszcze złapać dobry kurs ;)







Ciekawe komu się poszczęści w dogrywce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Gratulacje, ja liczyłem dziś na bramki, niestety było raczej czekanie na błąd. Remis przedmeczowo pograłem sobie w fortunie w Maxi z innymi remisami z hokeja na dziś, może coś z tego będzie. Ciekawe czy Ufa da radę gdzieś ten błąd wyczekać
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ja trochę żałuję, że nie pomyślałem o remisie wcześniej i nie zagrałem tego w połączniu z jakimś underem bo under też chciałem grać początkowo. No ale casu za wiele nie miałem więc o wszystkim nie pomyślałem... Zresztą nie ma co narzekać na taki kurs ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Liczyłem na pojedynek Ufa - SKA w finale, ale jeszcze nie w tym roku. Ciekawe czy ktoś z dwójki CSKA - Omsk zadebiutuje jako zdobywca pucharu.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


No CSKA to chyba od upadku ZSRR nie zdobyło majstra, bym musiał pogrzebac w statystykach napewno za swietnosci ZSRR natłukli wygranych ale pozniej juz sucho. A jezeli działa klątwa Gagarina to w tym roku tez nie zdobędą pucharu;)



Ja trzymam kciuki za SKA  w tej parze ale ogólnie za Jastrzębie:)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 8 kwietnia 2019 23:03 przez 5xharoldx5


W KHL pada bardzo mało bramek. W związku z tym mam pytanie- czy najlepsi bramkarze KHL mogą się równać z najlepszymi bramkarzami NHL?



Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jestem przekonany ze taki Metsola ,Kovar, Sorokin( będziemy mieli okazje sie przekonać) świetnie by sobie poradzili w NHL. Rok temu w wieku 30 lat wyjechał swietnie grajacy w SKA , Koskinen i dobrze sie zaadoptował( miał chyba jakis mariaz jednoroczny w NHL okolo 10 lat temu), stał sie własciwie jedynka w Edmonton. Daleko nie szukac młody Wasilewski to wychowanek Ufy i po dwóch i to nie pełnych sezonach w KHL, gdzie zobil super wrazenie zabrała go Tampa i juz jest jej gwiazdą w wieku 24 lat , podobnie było z Haskiem, Bobrowskim Lundqvistem, Rinne, Warłamowem, Halakiem, Greisem oni za młodu swietnie rokowali i wyjechali za ocean gdzie stali sie gwiazdami. Podobna drogą podąza np. Saros, Rittich, Mrazek, Ullmark,.Z europy za ocean najczesciej bramkarze trafiaja w wieku 19-23 lat, zdaza sie i 24-25 tez, i najczesciej bardzo dobrze sobie radzą , bedąc jezeli nie jedynkami to swietnymi zmiennikami. A jak to wyglada w druga strone mozna zobaczyc na przykładach  Screewensa, Enrotha, nie byli wybitnymi golie w NHL( wiadomo mieli tez przebłyski i solidnosci nie mozna im odmówić) ale tez w KHL w czubie statystyk nie byli. Bramkarze to bardzo ciekawy temat i w zasadzie o kazdym fajnym golie mozna by napisac historie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Witam



Dzisiaj 2 piękne kursy widziałem 



Tapara i Frolunda super dubel ,ale czy wejdzie ,szczególnie to mam obawy co do Tapary ,Ale ryzykuje te 2 duble w fortunie ide zaraz wysłać za skromną sumkę nie ma co szaleć 



Pozdrawiam i do przodu Panowie 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


No frolunda nie zawiodła ale Tapara remis trudno mogłem podeprzeć 



Ale frolunda siadła singielek i jest pięknie i Usa dało zarobić na 6,5 po pięknym kursie koło 1.80 



Pozdrawiam 



Nie długo 11 play offy w Nhl 



Jakieś fajne propozycje będą 



Tampa powinna ogarnać 1 mecz a  z golami to lepiej nie szaleć bo mogą nie padać dużo goli ,chyba że się mylę 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


To jak bardzo Tampa nie ma pomysłu na grę jest nie do zrozumienia, jakby na lodzie pojawili się inni ludzie niż w RS przebrani w stroje Bolts.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Żałuję że nie mogę obejrzeć. Jeśli Jackets awansują to zdobywcę tytułu "największego rozczarowania" poznamy bardzo szybko.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Na tą chwilę Tampa straszne męki, tak jak dominowali w RS już nie tylko gdy chodzi o wyniki ale o samą grę i styl tak dziś problem z wyprowadzeniem akcji w pierwszych dwóch teracjach. Teraz jakaś bramka widzę padła, ale przeniosłem się w między czasie na NYI - Pens, ale chyba po 2 terecji już dam spokój na dziś i troche trzeba się przespać. Nawet jeśli będzie 0:2 to jeszcze dla Columbus druga część drogi, a co pokazał zeszły sezon mimo, że u siebie to może być trudniejsza. Na pewno Tampy do ewentualneg zakończenia czwartego zwycięskiego spotkania Kurtek nie będzie można skreślić, ale na pewno można było się po RS spodziewać więcej. Jakby brakło paliwa w momencie, gdy ono powinno być zatankowane do pełna. Zobaczymy jak to będzie wyglądać, gdy spotkania się przeniosą, może na obcym lodzie Bolts się obudzą i zagrają luźniej, a wtedy może się sytuacja odwrócic. To co dla mnie rzuciło się w oczy to problem z wyprowadzeniem ataku a niestety Vasilevski też nie pomaga, co musi to łapie, ale jednak powinien stanowić różnicę w ekipie a tego brakuje w tej chwili. Drugie spotkanie z 4 krążkami w siatce to trochę za dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Kursy pewnie się wyrównaja, po pierwszym spotkaniu było 1,47. z tego co pamiętam to w zeszłym roku w podobnej sytuacji z Caps Kurtki były lekkim faworytem. 



 



Co by nie mówić dzisiejszy występ to kompromitacja. Jeszcze w RS można uznać że takie spotkanie się zdarzy ale nie jak się gra o stawkę. Natomiast Kurtki pokazują że forma z końcówki RS poza wpadka z Bostonem nadal jest. Lutowe wzmocnienia udane i ładnie im się to poukładało. 



 



Czekamy na spotkania w Columbus i przebudzenie gwiazd: Kucerov, Stamkos, Hedman, Point no i Vasilevski. Bez nich na odpowiednim poziomie Tampa może szybko zacząć wakacje. 



A Isla widzę krok po kroku, konsekwentnie robia swoje. Ładnie;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dobrze by było gdyby Capitals trafili w drugiej rundzie na Isels. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Dodatkowy smaczek też by się znalazł w osobie Trotza - byłego trenera Caps ;)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Myślę za tak będzie bo Caps powinni ogarnąć Caroline a Isla już złapała ładna zaliczkę i graja naprawdę mądrze więc myślę że tak jak pisałem przed serią mogą ograc Pens
 
Do góry Bottom