>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Panowie wygra Tampa Dzisiaj kurs 3 kurde i wacham się nad overkiem
Proszę o doradzenie bo chcem za sporo uderzyć tylko niewiem w co czy wygrana ,zw meczu ,czy overek
Dziekuję :bow:
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja bym dziś na Tampe uważał, są po ciężkim boju z Caps, w bramce pojawia się Dominuge, a Carolina ciągle walczy o 8-kę więc jest duże prawdopodobieństwo, że dziś gospodarze wezmą to spotkanie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja bym dziś na Tampe uważał, są po ciężkim boju z Caps, w bramce pojawia się Dominuge, a Carolina ciągle walczy o 8-kę więc jest duże prawdopodobieństwo, że dziś gospodarze wezmą to spotkanie
Dziękuję bardzo odpuściłem tak myślałem ,że moga odpuścić bo już mają awans pewny do play offów
Dzięki Pepo :bow:????:beer:
Pozdrawiam
coś innego zagram jakieś grubaski na późniejszą godzinę i to grubasa myślę ,żeby pare diengów wpadło na weekend ,tak nie pije ,a chyba zaczne jak się wkurze bo ciężko nie chodzi o mecze tylko zdrowie ,które mi szwankuje ciagle i czuje się obojętny na wszystko
Pozdrawiam i z góry Dzięki za Odpowiedź :beer:
I sporo wygranych Wszystkim !!!!:beer::bow:????:victory:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No tak i nawet overka zrobili i wygrali kurs 3 a człowiek się bał a oni nie zawodzą widze ,ciekawe na jak długo
Pozdrawiam i miłego weekendu
Ciezko jest coś ugrać .moz esie ugra coś na MŚ
Mnie nie będzie ale może cos inni ugrają z waszą pomocą
pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz za opinie co do meczu !!!! :bow::fistbump:
Spokojnych wygrywajacych życzę dni i Udanego weekendu i zarobku sporego
Umnie krucho się zrobiło nic nie idzie wszystko przechodzi po 1 albo 2 błędach i takie to szczęście ,ale nie ważne jestem słaby co zrobić
Powodzenia Reście i tobie
pepo :bow:
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś to spotkanie odpuściłem, założyłem sobie, że do PO już na Tampę nie gram bo w końcu pewnie wtopią. Natomiast granie przeciwko nim będzie miało sens jak będzie jakiś atrakcyjny kurs, nie w dniu dzisiejszym gdy było ledwo ponad 2 na Carolinę. Przy tym jaki hokej potrafi grać Tampa na pewno ten kurs nie był warty gry.
Ja ostatnio całkiem całkiem na NHL, głównie w kierunku zespołów walczących o PO, wczoraj zarobek na Canucks, przedwczoraj na Nutkach i Caps. Dziś też Nutki w handi i Montreal. I dla zabawy AKO z trzech głównych faworytów dnia Nutki, Boston i Calgary. Montreal już do przodu zobaczymy czy Nutki utrzymają.
Ogólnie w ligach hokejowych w Europie teraz fajny okres się zaczął, PO więc już gra na poważnie. Czasami trudno o jakieś rozsądne typy, ale z drugiej strony można fajne kursy łapać bardzo często, jak przychodzi do obrony przewagi lodowiska itp.
Również dla Ciebie tomcioomen666 powodzenia i wygranych ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam !
Myslicie ze warto dzisiaj postawic na Farjestad czysta 1
To pierwszy mecz, wiec nieraz roznie bywa , napewno Fajer faworytem ale roster hv tez nie jakis slaby, i jezeli miałbym to dać to ewentualnie ml albo do kilku meczy nawet z x
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No to wygląda na to, że serie ćwierćfinałowe zakończyły nam się nadspodziewanie szybko i właściwie bez emocji. O ile na zachodzie można się było tego spodziewać, to na wschodzie przynajmniej w przypadku pary Avto - Ufa to jednak zaskoczenie, choć i Astana pewnie liczyła przynajmniej na 2 wygrane spotkania
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje i życzę miłego popołudnia
Dzisiaj troche niemieckiego jest ,Austri i Szwecji
Ja tam odpuszczam granie od piątku ostatni raz grałem
Zresztą dzisija zagrałem ostatni raz w ziemniaku ,zobaczymy czy wygrana czy kupon w śmieci ,ale pewnie w śmieci jak zawsze
Pozdrawiam dzisiaj powinny zakończć MAIHEN ALE SŁABY KURS to lepiej jakiegoś overka dać ja dałem sporo meczy nawet na overki w 2 nimieckiej tam zawze sporo pada goli
Pozdrawiam Wszystkich
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzisiaj nic nie widze fajnego w Nhl a po kursach szkoda grać ,tzreba czekać do play offów ,albo na MŚ
Narazie u 18 grają Izreel mnie przekręcił na 6,5 cała 3 tercja bez goli a tylko 1 potrzebowałem ,ale to nic
Serbia daje zarobic u siebie pięknie -1 dałem i wygrana na overka sie speniałem a nie potrzebnie
Pozdrawiam jak coś będziecie mieć dajcie jakiś overek z NHL ,MUSZĘ odbić Karpata 2,5 własne mi nie weszło
ale wygrali a miałem juz cykora że strace sporo a dali radę w 3 tercji strzelili gola na wygraną
Dziękuję :bow:
i Dużo wygrywających życze Panowie
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Oglądałem kawałek. Nawet fajny mecz. Odrobiny chyba zaliczył ponad 80 interwencji ????
No chyba w sumie tych strzałów było ponad 80, wiele sytuacji wyłapał. Miałem Tychy zagrane więc oglądałem i jak na polską ligę to nie było tragedii, ale potem się przeniosłem na NHL bez przerwy i zacząłem się zastanawiać czy te samą dyscyplinę oglądam ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ciekawe czy Boston wygra z Detroit dlamnie ciezki mecz jedynie bym w chodził w jakieś overki
Ciezkie mecze dzisiaj z NHL Ohl lepiej pograć 1 tercje 1,5 mam 3 mecze
najpewniejszy to Oshawa na 1 tercje 1,5 2 cieżkie London i sarina ja takie pogram delikatnie 3 mecze razem a za więcej Oschawe coś mi sie zdaje z epostzrelają powinny byc same 2 w Ohl ale nie tykam bo kursy nie ciekawe ,a ktoś moż ewtopić
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom