>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 7, 2019, 8:24 p.m. przez 5xharoldx5


Wiecie może, czy Panarin też zagra na mistrzostwach? Jest już potwierdzenie?



Panarina nie bedzie na mistrzostwach. Czekaja juz tylko ewentualnie za Radułowem
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 20:22 przez 5xharoldx5


Ekipy z wieloma gwiazdami NHL na początku mogą jakoś super nie błyszczeć, bo muszą się zgrać, pewnie dlatego USA i Kanada póki co nie błyszczą, Kanada nawet aktualnie przegrywa 2:3 z Austrią ;)



Dochodzi jeszcze kwestia lodowisk, które są większe niż w NHL. To też ma wpływ, ale raczej kwestia 1 meczu czy nawet tercji i wszystko zaczyna trybić.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


Tym razem fatalna informacja........







Tragická zpráva pro český hokej – navždy nás opustil Adam Svoboda, mistr světa z roku 2005 a dvojnásobný mistr extraligy ????



Upřímnou soustrast všem pozůstalým
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


jak widzicie mecz USA-SŁOWACJA  ja chce pograć 4,5 i 5,5 fajne kursy są



Rosja -Norwegia to liczę na 6,5 a moz ektoś podpowie bo jutro chcem puścić i niewiem co wywalić 



Narazie mam usa 4,5 i 5,5 overki i wygrana usa 



Rosja 5,5 i 1 tercja over 1,5 takie mma zrobione kupony w ziemniaku i tylko rano zaniose do ziemniaka numerki 



ALE PROSZE O PODPOWIEDŻ co zmienić ,Szczególnie mi chodzi o Usa 



Dziękuje bo Rosja powinna postrzelać ,czy puścić 1 kupon Ruskich 5,5 a 2 1 tercja 1,5 i rozłożyc te single na 4 kupony 



czy coś innego dać wygraną USA 1 SINGIEL na kilka kuponów 



Jestem w rozsypce Jedynie tylko Rosje widzę 5,5 i 1 tercja 1,5 



a chciałbym ,żeby ktoś pomogł mi dlatego tu pisze w Hokeju a nie typy na żywo tam nikt nie pomaga ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 9, 2019, 9:33 p.m. przez tomcioomen666


jak widzicie mecz USA-SŁOWACJA  ja chce pograć 4,5 i 5,5 fajne kursy są



Rosja -Norwegia to liczę na 6,5 a moz ektoś podpowie bo jutro chcem puścić i niewiem co wywalić 



Narazie mam usa 4,5 i 5,5 overki i wygrana usa 



Rosja 5,5 i 1 tercja over 1,5 takie mma zrobione kupony w ziemniaku i tylko rano zaniose do ziemniaka numerki 



ALE PROSZE O PODPOWIEDŻ co zmienić ,Szczególnie mi chodzi o Usa 



Dziękuje bo Rosja powinna postrzelać ,czy puścić 1 kupon Ruskich 5,5 a 2 1 tercja 1,5 i rozłożyc te single na 4 kupony 



czy coś innego dać wygraną USA 1 SINGIEL na kilka kuponów 



Jestem w rozsypce Jedynie tylko Rosje widzę 5,5 i 1 tercja 1,5 



a chciałbym ,żeby ktoś pomogł mi dlatego tu pisze w Hokeju a nie typy na żywo tam nikt nie pomaga ????



Co do meczu USA - Słowacja, to mysle ze bramki będą, te 5 powinno bo jednak amerykanie maja kiim grac w ataku a czystego konta raczej nie zachowają.  Ja tez pomyslałbym o handi w kierunku USA bo mysle ze wygraja. 



Mecz Rosji z Norwegia to tak naprawde zagadka troche, bo Wikingowie skupia sie na obronie a rosjanie jeszcze zgrywaja formacje. Wiec moze byc niski wynik a moze byc strzelanie na over 7,5, over 6,5. . To sa pierwsze mecze wiec zobaczymy jak to bedzie wygladało. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Dziękuje Mark masz racje 1 mecze cieżko im wyczuć na gole ,ale zagram 1 myśl najlepsza moim zdaniem 



Na 3 dni dałem kupony  a jutro puszczam 



Dziękuje za odpowiedz ,tu można zawsze liczyć na kogoś  anie gdzie indziej 



Dzięki Bardzo ,jutro podejme decyzje co wywale bo tak troszke dałem po kursach ,a jutro coś pogram 



Powodzenia i Dziękuję za odpowiedź 



Miłego wieczorku życze i sporo wygranych 



Pozdrawiam i uciekam już ,Dziękuje !!!!



 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 9, 2019, 10:29 p.m. przez tomcioomen666


Dziękuje Mark masz racje 1 mecze cieżko im wyczuć na gole ,ale zagram 1 myśl najlepsza moim zdaniem 



Na 3 dni dałem kupony  a jutro puszczam 



Dziękuje za odpowiedz ,tu można zawsze liczyć na kogoś  anie gdzie indziej 



Dzięki Bardzo ,jutro podejme decyzje co wywale bo tak troszke dałem po kursach ,a jutro coś pogram 



Powodzenia i Dziękuję za odpowiedź 



Miłego wieczorku życze i sporo wygranych 



Pozdrawiam i uciekam już ,Dziękuje !!!!



 



Powodzenia i zielonych kuponów:)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 9 maja 2019 23:25 przez mark1973
cytat z dnia May 9, 2019, 10:29 p.m. przez tomcioomen666


Dziękuje Mark masz racje 1 mecze cieżko im wyczuć na gole ,ale zagram 1 myśl najlepsza moim zdaniem 



Na 3 dni dałem kupony  a jutro puszczam 



Dziękuje za odpowiedz ,tu można zawsze liczyć na kogoś  anie gdzie indziej 



Dzięki Bardzo ,jutro podejme decyzje co wywale bo tak troszke dałem po kursach ,a jutro coś pogram 



Powodzenia i Dziękuję za odpowiedź 



Miłego wieczorku życze i sporo wygranych 



Pozdrawiam i uciekam już ,Dziękuje !!!!



 



Powodzenia i zielonych kuponów:)



Dziękuje na wzajem Przyjacielu i dobrą robote robisz z Tematami o Hokeju tak trzymać ,widzę z enie na darmo dali range znawca tobie 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


No 1 myśl najlepsza jednak była Rosja 1 tercja 1,5 2-0 i jeszce zagrałem indywidualnie Rosje 1,5 kurs 1.80 prawie też sie opłacało 



Ale CANADA dała ciałka miałem 3,5 overek na tasmie i wykręcili ,to się ciesze z tego 



Usa pograłem 1 tercja 1,5 zobaczymy czy wejdzie 



Szwecja -czechy na taśmie 3,5 overek 



Miłego ogladania życzę wszystkim Sympatykom Hokeja 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Dania dała ciała po dogrywce wygrali ,moja tasiemka do śmieci poszła ,ale jeszcze mam sporo kuponów bo dałem na 3 dni 



Czekam na NIEMCÓW jazda po over 6,5 
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Uwielbiam chellenge kiedy dotyczy gospodarzy turnieju. Tam może trener zestrzelić bramkarza przeciwników wiatrówką i tak będzie bramka. Trochę lepiej grająca drużyna dorwie Słowaków to im hokej z głowy wybije. Poczekajmy jak ekipy wrzucą drugi bieg i wtedy zobaczymy.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ten Kakko jest niesamowity. 18 lat i myślę, że jeśli dalej tak będzie grał to w przyszłym sezonie strzeli w Nhl 50+ bramek. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawa sytuacja miała miejsce w meczu Sharks-Blues. Blues przegrywali 3:5 i ściągnęli bramkarza, gdy było jeszcze prawie 5 minut czasu. Zwykle w takiej sytuacji ściąga się bramkarza ok. 2 minuty przed końcem, czasami zdarzają się ok. 3, ale prawie 5 minut?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 12 maja 2019 05:13 przez 5xharoldx5
Ciekawa sytuacja miała miejsce w meczu Sharks-Blues. Blues przegrywali 3:5 i ściągnęli bramkarza, gdy było jeszcze prawie 5 minut czasu. Zwykle w takiej sytuacji ściąga się bramkarza ok. 2 minuty przed końcem, czasami zdarzają się ok. 3, ale prawie 5 minut?


Mieli do odrobienia 2 bramki, więc prawidłowo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jutro Fajny kurs na Finlandje jest 3.40 to pobieram 

Canada Cieżki mecz 

Finlandja mi się podoba w tych mś pięknie gra ,można zaryyzkowac za drobne a nawet z w meczu tez bedzie kursik ponad 2 

Ja gram jutro Ruskich i to za sporo 

i daje takie tez Szwecja 4,5 i 5,5 overki 

Dzisiaj Szwajcarja dała zarobić z handi i na live 3,5 over po 2.40 a nawet większy był kurs pod 3 tercji 

Tak myślę zastanawiam się nad Finami za ile puścić ,albo odpuszcze i pogram Rosje kilka singli rozłoże to na kilka kuponów 

Szwecja jak coś to widzę 1 tercja under 1,5 gola z włochami meczarnie z anglią też ,to z norwegją na pewno nie stzrelą 2 goli ,chociaż kto wie hokej to jest loterje na te  tercje

Pozdrawiam i Finy do boju!!!!!
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Nie sprawdziłem, że RUS-CZE komentuje Czerkawski. Jak on komentuje to zawsze jest mało goli ;) Także pożegnajmy się z overkami ;)
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Dopiero początek meczu i kolejne spotkanie sędziowie po stronie Słowaków. Tego się już oglądać nie da.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No to fajnie Francja i aUSTRIA SPADEK  gdzie nie było do przepuszczania ż espadną te zespoły

Rosja bardzo ciezki mecz ,ale powinni wygrać sam ich dałem za sporo ,mają dobry skład i nie zależnie z kim grają trzeba być w dobrej formie ,Ruscy mają najlepszy skład tak mi się wydaje i są głonym faworytem do wygrania mś 

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom