>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jest w kadrze meczowej.
Decyzja zapadnie krótko przed meczem, ale nie beda ryzykować jakby powrót miał byc na siłe, póki co Makarow dobrze sie zaprezentował
po słabszym początku teraz Ryga daje rade
Ale walka, z pełnym poswieceniem, o kazdy kawałek lodu
Jestem ciekawy jak SKA to wytrzyma kondycyjnie, bo mnóstwo sił włozyli w pojedynem z CSKA i mam wrazenie ze Ryga ich troche zaczyna podgryzać
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
ten sezon bardzo źle wystartowali bo najgorzej w całej swojej historii ale mysle ze maja jeszcze szanse na PO, jest to po czesci temat zmiany punktacji od tego sezonu, gdyż za zwyciestwo w 60 min i po tym czasie są te same dwa punkty.
A znowu dwa poprzednie sezony mieli bardzo pechowe, bo dwukrotnie zabrakło im zaledwie punktu by zakwalifikować się do PO. Ja im życzę jak najlepiej, bardzo dobrze wspominam ich chociażby z sezonów 14/15 i 15/16. Sporo spotkań wtedy obejrzałem z ich udziałem.
Wtedy rządzili Koskiranta, Enlund, Kugryshev, Shumakov, Sannikov, Ullstrom i inni.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
I ugryzła ????
brawo Clark
W trzeciej tercji spodziewam sie nawałnicy Rygi na bramke Hellberga
Dobra końcówka drugiej tercji Łotyszy, to zwiastuje emocje i jakby SKA słabsze juz kondycyjnie, oj jakby tak Chłopaki z Rygi wygrały w regulaminowym
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Szkoda, że Videll kontuzję złapał. Sezon trzeba przyznać ma zajebisty i dziś by się bardzo przydał.
Ja próbuję delikatnie over 4.5 @3.05 fortuna.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A znowu dwa poprzednie sezony mieli bardzo pechowe, bo dwukrotnie zabrakło im zaledwie punktu by zakwalifikować się do PO. Ja im życzę jak najlepiej, bardzo dobrze wspominam ich chociażby z sezonów 14/15 i 15/16. Sporo spotkań wtedy obejrzałem z ich udziałem.
Wtedy rządzili Koskiranta, Enlund, Kugryshev, Shumakov, Sannikov, Ullstrom i inni.
Pamietam te czasy, skromny budżet, finowie, którzy na tamten czas nie mieli wygórowanych żądań finansowych i wyróżniajaca sie trójka wychowanków chłopaków na &quot;S&quot;, Szumakow, Sannikow, Szalunow, chłopaki wymiatały póxniej w jednej formacji, i było wiecej niz pewne ze pójdą do lepszych klubów bo to ogromne talenty. Fajnie sie oglądało, i jakos w tych czasach zmieniono bluzy Sibiraków, z tym płatkiem śniegu na przodzie i wtedy kibice wybrali te stroje jako najlepsze w KHL, lubie Sibir i mam nadzieje ze uda im sie załapać do PO.
Szkoda, że Videll kontuzję złapał. Sezon trzeba przyznać ma zajebisty i dziś by się bardzo przydał.
Oj brakuje go tutaj, zrobiłby różnice. Podoba mi sie Litwin Alisauskas, gra bez respektu dla gwiazd SKA, typowy zadaniowiec, lubi przerywać akcje i sprzedawać bodiczki mimo nie jakiś wielkich warunków fizycznych
Czekamy na widowisko w 3 tercji bo mecz sie rozkręcił
Ja myslę, że łotysze przycisną i bedzie uwaga na tyły i albo wygraja 2-1 albo remis bedzie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szkoda, że nie mogę obejrzeć, ale dobrze słyszeć, że Ryga daje radę. To ostatni mecz (mam Ryga +2,5) i jak wejdzie to wszystko w Rosji na plus będzie ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda, że nie mogę obejrzeć, ale dobrze słyszeć, że Ryga daje radę. To ostatni mecz (mam Ryga +2,5) i jak wejdzie to wszystko w Rosji na plus będzie ????
Super mecz i super promocja KHL, taki zakład puściłem ze nikt juz nie strzeli bramki kurs 4,9, zobaczymy
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wideoweryfikacja gola dla SKA
A jednak gol, szkoda
No to teraz Ryga przez 5 min w przewadze, dawać
Słupek Maione, ale pech
Łotysz podciety za bramką przy starcie do krążka a sędzie nie reaguje, skąd ja to znam
trzecia do pustej, uciekł Barabanow i 1-3, kto miał handi w tasmie 2,5 to sie cieszy ???? ale Łotysze dobrze sie prezentowali, szkoda słupka Maione, aj by był remis
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja oglądam. Nie spodziewałem się że będzie to taki ciekawy mecz. Bardzo wyrównany, gdyby nie przewaga Sochi to Admirał dalej by prowadzil.
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Trochę pecha mieli, bo ostatnie sekundy tercji. Miejmy nadzieję, że w kolejnych trochę bardziej przycisną. Liczę na zwycięstwo admirała
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Sochi to Sochi, potrafią sie postawić CSKA, żeby za chwilę położyć mecz z outsiderem. Nie zdziwię sie jak przegrają dwoma bramkami.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z tego co widzę to całkiem możliwe. Łapią dużo głupich kar. Ich mecz z CSKA mnie zmylił ostatnio i przez to na nich postawiłem kiedy grali z Kunlunem.
 
Do góry Bottom