>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Hit sezonu: FC Barcelona - Real Madryt 21.04.2012

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
FC Barcelona - Real Madryt
21.04.2012 godzina 20:00


Kursy:
1.65 -- 3.75 -- 5.50
Expekt


W sobotę wielkie Grand Derbi Europa. Jest to 34 kolejka Primera Divison i po tym spotkaniu zostaną tylko 4 kolejki do końca sezonu. Na dzień dzisiejszy liderem jest Real Madryt i ma tylko 4 punkty przewagi nad sobotnim rywalem - FC Barceloną.
Na El Clasico czekają miliony ludzi na całym świecie. Każde spotkanie z udziałem tych drużyn przynosi wiele emocji i fascynujące widowisko. Czy Duma Katalonii po raz kolejny pokona Królewskich? Czy będziemy świadkami walki o mistrzowskie trofeum do końca rozgrywek La Liga?
A może to Real Madryt wygra po raz pierwszy od 2006 roku z FC Barceloną i przesądzi losy mistrzostwa?
Zapraszam do wymiany poglądów i analizy meczów. Od razu mówię, że wszystkie teksty nie dotyczące spotkania i mające na celu napinkę kibiców jednych i drugich z miejsca będą karane kartkami.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
W sobotę wielkie widowisko nas czeka na Camp Nou. Jaki scenariusz przewidujecie? Według mnie Mou po raz kolejny zastosuje klasyczny &quot;autobus&quot; czyli murowanie bramki. Wyciągnie wnioski z półfinałowego spotkania Chelsea-Barcelona, gdzie niesamowitą obroną wykazali się The Blues. Będą liczyć na kontrataki.
Real nie ma tak znakomitej obrony i nawet stosując &quot;parkowanie tira&quot; w polu karny to i tak stracą bramkę.
Można zastanawiać się nad zakładami na % posiadanie piłki. Barcelona będzie kontrolowało spotkanie. Takie jest moje zdanie.
Bukmacherzy nie dają dużych szans Królewskich. Remis to będzie sukces dla Realu.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
O ile jakiś buk wystawi zakład to : ilość fauli w spotkaniu ???? w ostatnich derbach było bodajże ustawione na coś powyżej 30 .
Dajcie znać jak gdzieś zauważycie wystawioną linię na faule
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
W tym meczu chyba najpewniejsze typy to:
- ilosc fauli na over - nie wazne jaka linia ????
- ilosc kartek - to samo, linia pewnie bedzie na kolo 9 i pewnie spokojnie wejdzie
- wygrana Barcelony, trzeba lapac Barce poki kursy sa jeszcze w miare normalne.
Szykuje sie fajny mecz i goraca koncowka na finishu ligi. ????
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Carles Puyol - Barcelona Will get booked @ 3.55 Tobet ⛔

Moim zdaniem perła jeśli chodzi o te Gran Derbi. Puyol mimo twardej gry nie fauluje dużo i bardzo mało kartkuje(tylko 2 żółte w 22 grach tegorocznej Primera Division!) ale... wszyscy wiemy jakimi prawami rządzą się mecze Realu z Barceloną. Scenariusz będzie pewnie taki sam jak ostanio: masa przewinień i masa kartek. Carles to charyzmatyczny kapitan i urodzony przywódca. Jeżeli będą spięcia to on bez wątpienia ruszy za swoimi kolegami. Do tego to o czym już wspomniałem - jest kapitanem. Może jakaś niepotrzebna dyskusja z sędzią? Łapał żółtą kartkę w dwóch ostatnich meczach z udziałem Realu i Barcy, czemu w tym ma nie być podobnie? Jeśli można tak powiedzieć - to Gran Derbi ma jeszcze większe znaczenie niż zwykle. Walka, walka i jeszcze raz walka. W tym lubuje się Puyol. Posędziuje Alberto Mallenco który lubi pomachać kartkami. Kurs mocno zachęca. Z pewnych względów musiałem zagrać w Tobet. Gdyby się ktoś zdecydował polecam sprawdzić czy gdzieś nie oferują jeszcze wyższego kursu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Cristiano Ronaldo otrzyma kartkę? TAK @4,65 Betsafe
Sędziuje ALBERTO UNDIANO MALLENCO,czyli typowy sędzia hiszpański który będzie sypał kartkami na prawo i na lewo.Już pomijam postawę obu ekip w tych spotkaniach i stawkę sobotniej potyczki.Kursy na kartki innych graczy Realu-Ramosa,Alonso czy Pepe-są rzędu @1,50 więc ja podziękuję.
CR w 5 ostatnich wizytach na CN 3 razy zobaczył żółtą kartkę. Czysto sportowo znajduję się on w wysokiej formie,ale według mnie nadal nie radzi sobie psychicznie w meczach o najwyższą stawkę.Namiastkę tego mieliśmy w Monachium,a w Barcelonie przewiduję jeszcze większą bezradność i frustrację Portugalczyka.Kurs naprawdę przyjemny.
Drugim z graczy którego chętnie zagram kartkę to Di Maria,ale najpierw musi się znaleźć ten bet w ofercie,no iak CR zagra na 1000% tak Di Maria będący w beznadziejnej formie może nie wybiec na boisko od 1.minuty.
Angel Di Maria otrzyma kartkę? TAK@2,70 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani88 30

dani88

Użytkownik
Jedynym pewniakiem jest over 2,5.Barca będzie dążyć do zdobycia szybkich dwóch bramek by móc potem kontrolować przebieg meczu.Taktyka Mourinho zapewne autobus i gra na kontre co Realowi wychodzi bardzo dobrze.Jedynym znakiem zapytania jest forma Valdesa(bramkarska)pamiętamy w pierwszym starciu tego sezonu tych ekip jakie błędy popełniał,mówiąc krótko był mocno stremowany.No i geniusz Leo bo tylko on wydaje mi się poprowadzić Blaugrane do zwycięstwa.Fabregas,Sanchez ostatnio bez przebłysków,&quot;generał&quot; i &quot;Don Andres&quot; od nich też wiele będzie zależeć.Co do królewskich,jeśli Ronaldo będzie miał dobry dzień to wystarczą 2 strzały zamienione na bramke i sprawa mistrzostwa będzie przesądzona.Kiedyś grałem w wyniki spotkań i tym razem intuicja podpowiada mi że Katalonia wygra 2-1 lub 3-1.Zobaczymy jutro na Camp Nou ????
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Cristiano Ronaldo otrzyma kartkę? TAK @4,65 Betsafe
Sędziuje ALBERTO UNDIANO MALLENCO,czyli typowy sędzia hiszpański który będzie sypał kartkami na prawo i na lewo.Już pomijam postawę obu ekip w tych spotkaniach i stawkę sobotniej potyczki.Kursy na kartki innych graczy Realu-Ramosa,Alonso czy Pepe-są rzędu @1,50 więc ja podziękuję.
CR w 5 ostatnich wizytach na CN 3 razy zobaczył żółtą kartkę. Czysto sportowo znajduję się on w wysokiej formie,ale według mnie nadal nie radzi sobie psychicznie w meczach o najwyższą stawkę.Namiastkę tego mieliśmy w Monachium,a w Barcelonie przewiduję jeszcze większą bezradność i frustrację Portugalczyka.Kurs naprawdę przyjemny.
Drugim z graczy którego chętnie zagram kartkę to Di Maria,ale najpierw musi się znaleźć ten bet w ofercie,no iak CR zagra na 1000% tak Di Maria będący w beznadziejnej formie może nie wybiec na boisko od 1.minuty.
Angel Di Maria otrzyma kartkę? TAK@2,70 Betsafe
wow ! Dzieki ziomek za ten typ z CR7 ???? Biore go w ciemno i to takim kursie :razz: :cool:. Dzisiaj chyba specjalnie sobie wplace tam troche $$ zeby pograc ten typ ;). Jeszcze raz wielkie DZIEKI ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Tak jak napisał levy42 mecz sędziować bedzie Undiano Mallenco. W tym sezonie w lidze hiszpańskiej w 16 spotkaniach, które prowadził pokazał 88 żółtych kartek i jedną czerwoną bezpośrednio (za dwie żółte było ich 3). Średnio sięga do kieszeni 5,5 raza na mecz. Nie jest to jakiś wybitny wynik w porównaniu z choćby Teixeirą Vitienesem czy Velasco Carballo ale kiedy trzeba to ukarze indywidualnie.
Z racji tego, że mecz ten może być kluczem do wygrania ligi pewnie i emocji nie zabraknie, a więc w przypadku Realui brutalnych fauli. Wiele zależy od tego, jaki wynik będzie się utrzymywał. Jeśli Real straci bramkę to pewnie z biegiem czasu głowę zaczną tracić i poszczególni piłkarze. Jednym z pierwszych, których o to bym podejrzewał, jest Marcelo. W ostatnich 5 pojedynkach na Camp Nou jeden mecz przesiedział na ławce, w 3 spotkaniach grał od pierwszej minuty i dwukrotnie był ukarany oraz raz wszedł z rezerwy i dostał czerwoną za 2 żółte. Cieżko jednak powiedzieć, czy Brazylijczyk wystąpi od pierwszej minuty jutro ale z tego co podają media to jego nazwisko, póki co, figuruje w przewidywanych składach. Nawet jeśli nie zagra od początku, to pokazał w meczu z Bayernem, że dużo czasu mu nie potrzeba, by zapracować na &quot;herbatnik&quot;.
Mój typ:
Marcelo dostanie kartkę:TAK 1,95 Tobet
▶ zwrot
 
N 0

nevespl

Użytkownik
Jak dla mnie w tym meczu wszystko się może zdarzyć, więc typowanie czegokolwiek mija się z celem. Oba zespoły mają najważniejszy mecz tego sezonu do rozegrania na tygodniu, więc nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdą i jedni i drudzy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Już chyba tradycyjnie, przy GD warto zwrócić uwagę na zakłady na kartki.

Tym razem jednak nie ma zbyt wysokich kursów ale Polak po staremu zawsze sobie poradzi :grin:.

Team z największą ilością żółtych kartek? Typ: Real Kurs:1,31
Bwin

Ale, ale...

Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek w 1. połowie? Typ: Real Kurs:1,71 Bwin

Uważam, że era otwartych spotkań pomiędzy Realem, a Barceloną dobiegła końca. José Mourinho to przykład człowieka, który potrafi uczyć się na własnych błędach. Kiedy próbował grać piłką, przegrał... kiedy postawił autobus zdobył Puchar Króla, idąc tymi śladami pewnie zostanie mistrzem Hiszpanii. Co do Barcelony, nie widzę powodu do fauli w pierwszej połowie, powinni prowadzić grę, a też nie sądzę by szybko stracili bramkę, co powiedzmy mogłoby ich zmobilizować do ostrzejszej gry.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Analizując poprzednie mecze wyszło mi dość kilka ciekawych typów
2 połowa ilość żółtych kartek Real 2,5 over 1,5 powinno pokryć bez problemu
Messi GOL 1,7
Czerwona Real 3,5
pierwsze można za grubo ???? brakuje mi tylko wystawienia przez buki wspomnianej linii na faule
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
heheh widzę ze wszyscy idą ostro na faule i kartki . A ja pójdę na BTS ???? ,realowi plączą się nogi pod koniec sezonu ... mogą stracić majstra ,a wiemy jak real gra z barceloną na wyjazdach .... beznadziejnie ???? Nie mniej jednak kurs na Barcelone 1.66 moim zdaniem mocno przesadzony i wręcz ośmieszający Real .
Co jak co ale Barcelona musi zaatakować pierwsza i strzelić jak zaczną grać tą swoją usypiającą klepkę to prędzej czy później Real da się podejść i straci .Mam nadzieję ze Barca będzie dużo bardziej skuteczna niż w Londynie :p.
Real będzie miał swoje okazje napewno i na jedną bramkę ich stać bez dwóch zdań .
BTS @1.66 1-2
Z drobne może pogram Real X2 lub 2 ???? kiedyś muszą wygrać z Barcą na wyjeździe ,a remis tu nikogo nie urządza ...ale typ tak prawdopodobny jak Polska w finale na euro2012 ????
----
No proszę i siadło wszystko ???? to może i Polska zagra w finale :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dzisiaj prawdziwy piłkarski klasyk. Na pewno będzie to wspaniałe widowisko. W Expekt można obstawiać go przez nową, mobilną aplikacja w telefonach komórkowych.
Kilka moich typów na to spotkanie
Real - strzeli - TAK - 1.45 Expekt
Królewscy mają ns swoim koncie ponad 100 bramek w La Liga. Są zespołem bardzo skutecznym, grającym ofensywnie.
Obrona Barcelona robi błędy, co pokazał mecz z Chelsea. Liczę, że w tym spotkaniu padnie dużo bramek.
Barcelona - Real Madryt 1 DNB - 1.25 Expekt
Kurs niski, ale Barcelona piłkarsko, zwłaszcza u siebie jest drużyną nie do pokonania.
Messi - strzeli gola - TAK - 1.65 Expekt
Uważam, że to będzie mecz Leo. Czytałem, że Messi dostał &quot;zadyszki&quot; w spotkaniach z Realem, ponad 270minut bez zdobytej bramki. Z takich artykułów można się tylko pośmiać.
Ronaldo - strzeli - NIE - 1.60 Expekt
Podobny artykuł czytałem o Ronaldo, tylko że pisano, że ten radzi sobie coraz lepiej w meczach w Realem. No tak, bodajże 2 bramki strzelone to można w takim wypadku pisać, że Ronaldo &quot;ma patent na Barcelonę&quot;. Przeważnie Ronaldo w wielkich meczach jest mało efektywny, próbuje na siłe się pokazać z dobrej strony, a często mu to nie wychodzi.
Barcelona - Real Madryt - gol obu drużyn - TAK - 1.60 Expekt
Tak jak pisałem wcześniej, liczę na to, że Real strzeli bramkę, bo błędzie obrony. Obrona Realu jest jeszcze słabsza, niż Katalończyków.

Czy będzie podyktowany rzut karny - TAK - 2.95 Expekt

Typ, który można zaryzykować za drobne. Mecz powinien być szybki, liczę na rajdy Fabregasa, Messiego, dobrze wrzutki Xaviego i Iniesty. Myślę, że obrona w końcu się pomyli i któryś z zawodników spóźni się ze wślizgiem .

Messi - żółta kartka - tak - 3.95 Expekt

Ten mały wojownik w takich spotkaniach gra nieustępliwie, często na pograniczu faula. Ostatnie mecze z Realem to walka i nie raz otrzymał żólty kartonik. Myślę, że tym razem będzie podobnie. Kurs zachęcający.
Ronaldo - żółta kartka - tak - 3,55 Expekt
Może też wojownik, ale często próbuje &quot;nurkować&quot; w okolicach pola karnego. W tym spotkaniu może być podobnie, &quot;nurkować&quot; i robić presję na sędziego. Pewnie jedno z ustaleń taktycznych Mou na to spotkanie. Za symulowanie fauli powinien sędzia od razu karać kartkami...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dość tendencyjna grafika (ta część z prawej). Real &quot;3 remisy w 7 meczach&quot;, a czemu nie 12 zwycięstw w 15 meczach i żadnej porażki w 15 meczach?

A i podziwiam ludzi którzy chcą stawiać pieniądze na ten mecz. Jak dla mnie DNB i mecz do oglądania bo KAŻDY wynik/opcja będzie możliwy, no ale może to ja jestem dziwny że gram żeby wygrać i wiem kiedy sobie odpuścić i spokojnie kibicować ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie kartek w Expekcie gdzie podawane sa punkty za kartki.
Zolta liczona jest jako 10pkt a czerwona jako 25pkt. I teraz mam pytanie odnosnie tego ile punktow maksymalnie przypada na 1 zawodnika ?
Jesli dostanie zolta+zolta =czerwona to dostaje 10pkt + 25 pkt za czerwona czy tylko 25 za czerwona ?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Baqu - Pep vs Mou ???? . Ciekawie prezentuje się też konfrontacja Messi - Ronaldo . Leo który podobno prawą nogą tylko się podpiera , strzelił nią 5 bramek , Ronaldo który podobno obie nogi ma na takim samym zajebistym poziomie strzelił lewą 6. Fajnie też wygląda statystyka rzutów wolnych , Ronaldo który słynie z magicznego wykonywania tego elementu gry i podobno strzela z wolnego co drugi mecz , ma wielkie dwie bramki , o całe 0 więcej od Messiego.
A i podziwiam ludzi którzy chcą stawiać pieniądze na ten mecz. Jak dla mnie DNB i mecz do oglądania bo KAŻDY wynik/opcja będzie możliwy, no ale może to ja jestem dziwny że gram żeby wygrać i wiem kiedy sobie odpuścić i spokojnie kibicować
Niby dlaczego? nie wiem o co chodzi , ale chyba chcesz pokazać jaki to jesteś doświadczony i , że nie tykasz takich meczów. Tylko prawda jest taka , że Real nie ma nawet jednego argumentu , żeby dziś coś zrobić Barcelonie. Formą Realu to ostatnio żenada , 3 remisy z mocno przeciętnymi drużynami + przegrana z Bayernem . Podziwiam cię , za to , że przechodzisz obojętnie od takiego prezentu . Każdy kto gra , żeby wygrać , nie odpuści dziś Barcelony. A to to w ramach ciekawostki , statystyczne porównaniue Leo i Ronaldo. (stworzone przez Castrol Edge) Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo

Mecze 32 vs 32
Minuty na boisku 2.818 vs 2.904
Gole 41 vs 41
Strzały celne 90 vs 87
Strzały niecelne 40 vs 92
Strzały zablokowane 49 vs 49
Strzały na mecz 5.6 vs 6.9
Celność strzałów 69.2% vs 48.6%
Skuteczność strzałów 31.5% vs 22.9%
Kontakt z piłką na mecz 90.8 vs 61.1
Kluczowe podania 70 vs 45
Podania na mecz 65.0 vs 37.9
Celność podań 84% vs 81.1%
Dryblingi 290 vs 174
Udane dryblingi na mecz 9.1 vs 5.3
Udane dryblingi 53.4% vs 33.9%
 
duda 380

duda

Użytkownik
[21.04.2012, 20:00], FC Barcelona - Real Madryt
Kolejne Gran Derby przed nami. Mecz, który może zadecydować o mistrzostwie La Liga w sezonie 11/12. Stawka ogromna, więc i emocji nie braknie.
Barcelona jeśli chce jeszcze myśleć o mistrzostwie, musi ten mecz wygrać. Wtedy strata do lidera zmniejszy się tylko do jednego punktu. Barca ostatnio w świetniej dyspozycji, w lidze wygrywają wszystko jak leci, pomijając drobną wpadkę w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów z Chelsea na Stamford Bridge, gdzie przegrali (1-0), przez własną nieskuteczność i może braku szczęścia. W 16 meczach 15-1, 64:8. W statystykach spotkań na własnym boisku nie ma lepszego zespołu w czołowych ligach europejskich.
Zawodnicy Realu mogą sobie pluć w brodę, że roztrwonili sporą przewagę dziesięciu punktów nad Barceloną. Po dzisiejszym wieczorze, może to być już tylko minimalna przewaga, która w żaden sposób nie zagwarantuje im komfortu psychicznego. Widziałem Real z wcześniejszej części sezonu, widziałem Real ostatnio, i jeden wniosek jaki mi się nasuwa - to nie jest ten sam zespół, który nawiązywał równą walkę z Barcą, cieszył się grą i bił wszystkich bez większego wysiłku. Ostatnie spotkania Królewskich nie były najlepsze, porażka 2:1 z Bayernem, stawia ich - podobnie jak Barcelonę z Chelsea - w dość niełatwej sytuacji przed rewanżem w Lidze Mistrzów. Dlatego obawiam się, że zawodnicy obu zespołów mogą mieć już w głowie kolejny mecz, który zadecyduje o być, albo nie być w tych najważniejszych rozgrywkach europejskich.
Co nietrudno zauważyć - Real często traci bramki w swoich meczach. Nieważne z kim grają, czy z czołówką ligi, średniakiem, czy słabiakiem, często wpadają głupie bramki. W ostatnich spotkaniach mają także problem ze stworzeniem sobie klarownych sytuacji, co w perspektywie zmierzenia się ze świetną obroną Barcelony, i jej niesamowitą siłą ofensywną nie napawa optymizmem kibiców drużyny z Madrytu.
------------------------------------------------------
Przewidywane składy:
Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Alexis
Real: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo - Granero, Alonso, Khedira - Di Maria, Benzema - Ronaldo.
------------------------------------------------------
Myślę że Real nie jest drużyną, która będzie potrafiła postawić &#39;&#39;autobus&#39;&#39;, w stylu Chelsea. Nie z tym składem, nie z tymi piłkarzami, nie na Camp Nou. A każdy najmniejszy błąd, piłkarze Blaugrany wykorzystają z zimną krwią.
Aktualny kurs na Barcelonę w Tobet, to 1,62. Nie jest wysoki, ale adekwatny do ryzyka, jak już ktoś wyżej napisał - nie ma mowy, żeby odpuścić sobie pogranie na Barcelonę, za którą, w dzisiejszym spotkaniu, przemawia po prostu wszystko.
Typ: FC Barcelona ⛔ [1:2]
Dobry mecz, bardzo mądra gra ekipy Królewskich, Barcelona przeciętnie, jakoś bez szaleńczego zaangażowania, gdzie stawiają wszystko na jedną kartę w walce o mistrzostwo. Według mnie ten wynik to spora niespodzianka. Chciałem dodać jeszcze że Xavi nieco zawiódł, Iniesta też bez błysku, Tello - bardzo słaby mecz tego zawodnika. Brawo Real.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom