>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit 5 Kolejki: Manchester United - Chelsea 18.09.2011 (Old Trafford)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Hit 5 kolejki Premier League. NA Old Trafford Manchester zagra z Chelsea. Wydaje się , że Manchester w takiej formie nie powinien mieć problemów z zespołem z Londynu , ale jest to pierwsza konfrontacja Fergusona z AVB na Wyspach więc nie wiadomo czego można się spodziewać. W ostatnich dwóch latach te mecze decydowały o mistrzostwie więc i tym razem emocji nie zabraknie. Kursy z Unibet:



Zachęcam do dyskusji ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Oczywiście, że opcja jest jedna - Manchester United. Już teraz mam ochotę napisać na ten temat analizę, jednak nie ma się co spieszyć. Mecz dopiero na weekend a przed nami jeszcze Liga Mistrzów. Zobaczymy jaki skład zaprezentuje się w meczu z Benficą, miejmy nadzieję, że nie wkradną się żadne brzydkie kontuzje, ani inne disable. Kurs na Manchester jak dla mnie bardzo przyzwoity i warty grania. Można też się pokusić o postawienie, że bramkę zdobędzie Wayne albo Javier, zobaczymy jakie bukmacherzy powystawiają kursy na te typy przed weekendem. Już się nie mogę doczekać tej niedzieli ????
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Wszystko zalezy od dzisiejszego spotkania Manchesteru wczoraj Chelsea wygrala i sa w dobrych nastrojach kontuzji w spotkaniu nikt nie odniusl jesli dzis Manchester wygra mysle ze kursy jutro bedą lecialy na leb na szyje najwazniejsze to aby nikt nie odniusl kontuzji Benfica to nie sa leszcze ale przyjezdni przynajmniej remis wycisnął by do niedzieli przystąpic w dobrych nastrojach
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Wszystko zalezy od dzisiejszego spotkania Manchesteru wczoraj Chelsea wygrala i sa w dobrych nastrojach kontuzji w spotkaniu nikt nie odniusl jesli dzis Manchester wygra mysle ze kursy jutro bedą lecialy na leb na szyje najwazniejsze to aby nikt nie odniusl kontuzji Benfica to nie sa leszcze ale przyjezdni przynajmniej remis wycisnął by do niedzieli przystąpic w dobrych nastrojach
Czy bardziej chaotycznie tej wypowiedzi nie można było złożyć ?
sa w dobrych nastrojach
Kompleks MU to nie jest nic dobrego , zwłaszcza że boss miliarder stoi z batem i oczekuje na rezultaty , których nie widać i o które może być bardzo ciężko.
⚽Manchester United - Chelsea ✅✅✅✅✅✅✅✅✅
Typ 1
Myślę nie mam sensu się zbytnio rozpisywać , MU w takiej formie powinno zdobyć 3 punkty.
 
B 0

borsuk92

Użytkownik
Mysle, ze United wygra, lecz mecz bedzie zaciety. Sądzę, ze obie druzyny strzela. Czerwone diably osiagaja coraz lepszy poziom z meczu na mecz ( a maja juz bardzo wysoki ) i widac, ze w meczu z Benfica sie oszczedzali na hit kolejki. Jednak to spotkanie na szczycie i rozne rzeczy moga sie zdarzyc. Osobiscie nie obstawiam zadnego meczu z PL w tej kolejce.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Manchester rozpędzony, fenomenalny początek ligi, Chelsea zdaję się dopiero rozgrywać, dzięki czemu gospodarze stawiani są w roli faworyta. Ja też tak sądzę, Rooney w kapitalnej formie, niestety brak kontuzjowanego Cleverleya, który przydałby się w tym meczu. W Chelsea nie zagra Drogba więc spore osłabienie w ataku, gdyż Torres o ile nie będzie miał przebłysku dawnego geniuszu nie stworzy większego zagrożenia bramce Czerwonych Diabłów. Sądzę że mecz na OT będzie zacięty, jednak nie będzie to miało odzwierciedlenia w wyniku, Sir Alex Ferguson oszczędzał piłkarzy specjalnie na ten mecz, Manchester zdeterminowany by wygrać, a Chelsea mnie jakoś nie przekonuję, prawie wszystko przemawia za gospodarzami, oprócz bramkarza, Da Gea może popełnić jakiś błąd, który Niebiescy wykorzystają, nie da im to jednak wygranej. Sądzę też że padnie powyżej 2.5 goli, United spokojnie dwie brameczki, i przyjezdni z Londynu coś dorzucą zapewne, a kurs ładny.

Moje typy na mecz:
Manchester United wygra 1,80
Manchester United -1 3,10
Powyżej 2.5 goli - 2,00 (kurs spadł o 10 groszy w ciągu ostatnich dni)
Wayne Rooney strzeli gola - 2,05
Manchester United -1 HT - 7,00 - po takim kursie grzech nie spróbować, a naprawdę spore szanse trafienia.
Do przerwy Man Utd 2-0 Koniec meczu Man Utd 3-1 51,00 - j.w

Pozdrawiam i liczę na bardzo ładny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Farguson stary wyjadacz najlepszej ligi świata,kontra młody ambitny trener Boeas czy jakos tak mniej więcej.Szczegóły zostawmy na puzniej dla mnie liczy sie sam mecz o ile w lidze rządzi i dzieli od lat Manchester to i tak myślę że to własnie ten klub wygra,The blues są w trakcie odnawiania zespołu w sensie składu i świeżośc oraz automatyki gry.Manchester pozostaje stały jednolity rządzi i dzieli oczywiscie Sir i sądze że dopuki nie pujdzie na emeryture doputy Manchester będzie rządził w Angli,Chelsi to zespół ładuje ogromne pieniądze pomyśleć ile musiał wydać Abramowicz by co kolwiek zdobyć ,nie miesci sie w głowie.Sensownie jest dać (1) na Manchester po takim ładnym kursie do tego zespół gra u siebie gdzie rzadko przegrywa z kim kolwiek.;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka kurs wydaje się bardzo dobry , ale jednak nie będzie to taki łatwy mecz. Co ciekawe kursy z lekka już rosną na Diabły. Na pinnacle już za 1.87 można złapać.
Tak na prawdę nie wiadomo zbytnio co zagrają niebiescy. AvB wprowadza tam swoją myśl i jest to nie jako problem dla SaFa. Widziałem chyba wszystkie mecze CFC w tym sezonie i co można powiedzieć. 3 wygrane i 1 remis. Jakby nei było wygrane zasłużone ale i szczęśliwie. Mają w meczu momenty postoju co nic nie grają a rywale potrafią to wykorzystać. Głupie błędy w obronie i trzeba gonić wynik. Torres póki co jak nie strzelał tak nei strzela , ale wziął się trochę za asystowanei to chociaż tyle dobrego.
Historia meczów na OT to 8 wygranych United , 6 remisów i 5 razy ekipa z Londynu wygrywała. To tylko potwierdza , że jutro czeka nas bardzo nieprzewidywalny mecz.
Więcej o meczu pewnie za kilkanaście godzin ;)
 
mistrz246 7

mistrz246

Użytkownik
Weźcie pod uwagę, że Manchester jakoby odpuścił mecz w Lizbonie. Bardziej skupiali się już na dzisiejszym meczu. Nie grali w wyjściowym składzie Nani, Hernandez, Jones, De Gea. MU zwyczajnie nie musiało się spinać na ten mecz, bo i tak wygrają tą grupę, a mecz z Benficą na OT zadecyduje o 1 miejscu, o ile Benfica wszystko wygra z Otelulem i z Basel. Manchester w pełnym składzie i z wypoczętymi niektórymi zawodnikami i z taką formą nie będzie miało problemów z ograniem The Blues. CFC jeszcze nie złapała odpowiedniego rytmu. Ktoś może powiedzieć, że wygrywają wszystko, poza potknięciem ze Stoke, ale mecz z West Brom (2:1), z Norwich (3:1) były wymęczone. MU w takiej formie i z taką motywacją, aby odskoczyć od głównego rywala w walce o tytuł, nie będą mieli problemów z ograniem Niebieskich.
Mój typ to pewna 1.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Manchester dwa ostatnie spotkania wygrał u siebie w stosunku 2:1. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu według mnie wcale nie jest takie pewne. Oba zespoły od początku sezonu w bardzo dobrej formie, ManU w lidze można rzec, wręcz w wybitnej, jednak Chelsea z pewnością nie położy się na Old Trafford i będzie równorzędnym przeciwnikiem dla Czerwonych Diabłów. Jak dla mnie typ na dzisiejsze spotkanie to Chelsea +1.

Manchester - Chelsea (+1) 2 @ 1.54 3:1 ⛔
Buk: Pinnacle
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wzrasta kurs na gospodarzy. Czerwone Diabły niepokonane w Premier League. Mają komplet 12 punktów, podobnie jak Obywatele. Chelsea ma o dwa punkty mniej. W LM gospodarze zremisowali w Lizbonie, jednak zagrali lekko rezerwowym składem, co może oznaczać, że oszczędzali się na dzisiejszy hit. The Blues na SB wygrali z Bayerem 04 2:0. Dwie asysty zaliczył Torres, który cały czas nie może się przełamać.
Kadry meczowe
Manchester United: de Gea, Lindegaard, Kuszczak, Fábio, Smalling, Jones, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Nani, Fletcher, Carrick, Anderson, Giggs, Park, Young, Rooney, Berbatow, Hernández, Owen, Macheda, Diouf
Chelsea: Čech, Hilário, Turnbull, Bosingwa, Ferreira, Ivanović, Luiz, Terry, Alex, Cole, Ramires, Meireles, Romeu, Obi Mikel, Lampard, McEachran, Malouda, Mata, Kalou, Torres, Anelka, Sturridge, Lukaku
Myślę, że znowu będzie świadkami dobre spotkania obu ekip, tak jak to było rok temu i mam nadzieję, że gospodarze zdobędą trzy oczka, jednak będzie to bardzo trudne zadanie.
Manchester United @ 1.98 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grubas 397

grubas

Użytkownik
Już niewiele ponad godzinę do meczu, więc nie będę się rozpisywał.

ManU gra ekstra piłkę, szczególnie w ataku. Świadczy o tym wynik 8:2 z Arsenalem, świadczy o tym także każdy inny mecz tego sezonu. Dzieje się tak dzięki świetnej grze bez piłki napastników, bo gdyby przyjrzeć się golom, to wiele z nich pada z pierwszej piłki, ewentualnie przyjęcie i szybki strzał. Całość ubezpiecza z tyłu solidna obrona, do której angażują się czasem nawet napastnicy.
Z kolei patrząc na Chelsea za Villasa Boasa, niby jest ciągły progres, ale to dalej drużyna o wątłej podstawie. Obrona słabo funkcjonuje, nawet Norwich stworzyło sobie kilka sytuacji na Stamford Bridge. Tak samo WBA mogło wyjechać z Londynu z kompletem punktów. W ataku coraz lepiej, ale dalej nie to do czego The Blues nas przyzwyczaili.

W tym meczu zaryzykuję i postawię Manchester United -1,5 @3,35 with Bet365 (1/10). ✅

Dobrym typem może też być over 2,5 po @1,80 ✅, bo jak ManU gra w ataku każdy widzi, Chelsea ma potencjał kadrowy jeśli chodzi o atak, a de Gea, że jeszcze jest niepewny też każdy widzi ;).

GL i fajnego meczu ????
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Moje typy na mecz:
Manchester United wygra 1,80 ✅
Manchester United -1 3,10 ✅
Powyżej 2.5 goli - 2,00 ✅
Wayne Rooney strzeli gola - 2,05 ✅
Manchester United -1 HT - 7,00 ✅
Do przerwy Man Utd 2-0 Koniec meczu Man Utd 3-1 51,00 ⛔
Izzi ???? Typ na HT/FT 2-0/3-1 naprawdę mógł ładnie siąść, ale i tak się cieszę. Mam nadzieję że ktoś skorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Co robi Manchester to jest nie porozumienie ... Widzę że poirytowali się słowami &#39;&#39; Real i Barca - dwa najlepsze kluby świata &#39;&#39; Myślę że już nie odbiegają od tej 2 dużo ... i jeśli w ogóle. 5 na 5 wygranych mecz ... z tego 4 ostatnie z Handicapem. No grają perfekto. Sam jestem bardzo zdziwiony. Lecz myślę że jak nie teraz to w następnej kolejce warto postawić na remis ???? Czemu ? Wygrywać zawsze nie będą. Gdy drużyna zdobywa Mistrzostwo Anglii też remisuje ???? Takie moje zdanie. A jak już im się przytrafi ten remis lub w najgorszym razie porażka znów wygrają ze 3-4 mecze i tak będą odskakiwać. MU myślę że pewnie kroczy po Mistrza. Po tym co grają.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Co robi Manchester to jest nie porozumienie ... Widzę że poirytowali się słowami &#39;&#39; Real i Barca - dwa najlepsze kluby świata &#39;&#39; Myślę że już nie odbiegają od tej 2 dużo ... i jeśli w ogóle. 5 na 5 wygranych mecz ... z tego 4 ostatnie z Handicapem. No grają perfekto. Sam jestem bardzo zdziwiony. Lecz myślę że jak nie teraz to w następnej kolejce warto postawić na remis ???? Czemu ? Wygrywać zawsze nie będą. Gdy drużyna zdobywa Mistrzostwo Anglii też remisuje ???? Takie moje zdanie. A jak już im się przytrafi ten remis lub w najgorszym razie porażka znów wygrają ze 3-4 mecze i tak będą odskakiwać. MU myślę że pewnie kroczy po Mistrza. Po tym co grają.
???? MU w tym spotkaniu miało cholernie dużo farta bo swobodnie mogli przegryać i wręcz powinni do przerwy 1-2 .
W dodatku karny z rękawa .... ,gol Rooneya po bilardzie w polu karnym ...
2 połowa też bez komentarza co Chelsea marnowała to mała bania , zupełnie jak by nie chcieli wygrac lub ustawka .
Ale nie ma się co podniecać i robić z MU mistrza po 5 kolejkach .. do tego jeszcze daleka droga a taką formę cholernie ciężko utrzymać tym bardziej ze klub chce powalczyć o finał LM .
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Dopiero 5 kolejka. Przypomnijcie sobie Chelsea rok temu. Też już był kreowany mistrz, a tu nagle remisy/porażki i 2 miejsce.
Co do samego meczu nie rozczarował. Przy 1 golu chyba mały spalony. Później Torres wystawia piłkę Ranirezowi, a ten ? Nie wiem sam ???? . Się zemściło i 2-0, 3-0.
Odważna decyzja AVB żeby ściągnąć Lamparda. Wprowadzony Anelka, asysta i nareszcie gol Torresa. Prostopadła piłka - tak samo jak w Liverpoolu i mamy gola.
Karny niestrzelony - duży pech.
Co do akcji Torresa na pustą. Nie wiem czemu poszedł w lewo, na słabsza nogę. Mógł pójść na prawo - byłaby bramka. A tak ? Lepsi nie strzelali, ale i tak go nic nie usprawiedliwia.
Oceniajmy po 10/12 kolejkach poszczególne zespoły.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
raiders chyba oglądałeś inny mecz. Sędzia nie podyktował dwóch karnych dla MU za dwie obrony rękami w polu karnym.
A gdyby Torres miał 100 % skuteczności to Chelsa by wygrała stosunkiem 3:4 i więcej.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
raiders chyba oglądałeś inny mecz. Sędzia nie podyktował dwóch karnych dla MU za dwie obrony rękami w polu karnym.
A gdyby Torres miał 100 % skuteczności to Chelsa by wygrała stosunkiem 3:4 i więcej.
Bo ręka była przypadkowa .. zasada piłka do ręki czy ręka do piłki ... także nie ma o czym gadać.
A gdyby babcia ,miała wąsy... Torres to drewno i tyle gość przereklamowany masakrycznie wyjdzie mu jeden strzał na 10 po czym padnie bramka i wielka gwiazda. Cała Anglia się z niego śmieje a teraz to już ... ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Co do Torresa to według mnie ten zawodnik jeszcze rozstrzela się w tym sezonie. Widać znaczny progres w porównaniu do zeszłego sezonu. Jest bardzo aktywny, szuka podań i ustawia się do nich, dużo współpracuje z zespołem, swoją szybkością zaskakuje obrońców, tak jak teraz kilka razy obrońców ManU. Fakt też jest taki, że ma strasznie rozregulowant celownik:razz: Jeśli tylko wstrzeli się i zacznie wykorzystywać okazje to będzie strzelał bardzo dużo bramek. Kto teraz będzie się szyderczo uśmiechał pod nosem, niech sobie przypomni tego posta za kilka tygodni gdy Torres będzie dawał zwycięstwa The Blues...;)
 
virus2007 0

virus2007

Użytkownik
Torres to drewno i tyle gość przereklamowany masakrycznie wyjdzie mu jeden strzał na 10 po czym padnie bramka i wielka gwiazda. Cała Anglia się z niego śmieje a teraz to już ... ????
Jak dla Ciebie drewno to jest gracz który szalał w PL i w 142 meczach strzelił 81 bramek to gratulacje. Aktualnie nie jest w formie ale widać że powolutku odbija się od dna a transfer Maty do Chelsea może mu pomóc w odblokowaniu się. Potrzeba czasu ale prędzej czy później znowu Torres znów zacznie strzelać. Pytanie czy ten czas nadejdzie w Chelsea.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom