>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit 5 Kolejki: Manchester United - Chelsea 18.09.2011 (Old Trafford)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla Ciebie drewno to jest gracz który szalał w PL i w 142 meczach strzelił 81 bramek to gratulacje.
Dla niektórych Berbatow to drewno, chociaż swoją techniką mógłby obdzielić kilku, dla niektórych Nani jest ciągle w cieniu Ronaldo, mimo iż na 100 meczy w EPL ma lepsze, dużo lepsze statystyki ;) więc to,że ktoś skreśla Torresa to mnie nie dziwi, ale pewnie jak się rozstrzela zaczniemy słuchać o tym,że wielu wierzyło w jego talent ;) chłopak się rozwinął i widać,że zaczyna się wkręcać w Chelsea...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do Torresa to według mnie ten zawodnik jeszcze rozstrzela się w tym sezonie. Widać znaczny progres w porównaniu do zeszłego sezonu. Jest bardzo aktywny, szuka podań i ustawia się do nich, dużo współpracuje z zespołem, swoją szybkością zaskakuje obrońców, tak jak teraz kilka razy obrońców ManU. Fakt też jest taki, że ma strasznie rozregulowant celownik:razz: Jeśli tylko wstrzeli się i zacznie wykorzystywać okazje to będzie strzelał bardzo dużo bramek. Kto teraz będzie się szyderczo uśmiechał pod nosem, niech sobie przypomni tego posta za kilka tygodni gdy Torres będzie dawał zwycięstwa The Blues...;)
Po takiej nagonce w mediach Torres już się nei rozstrzela. Już nie raz w tym sezonie widziałem , że on woli poprostu podać niż samemu strzelać. A po tym co zrobił na OT to już całkowicie może zwątpić. Zrobił się z niego dobry asystent i chyba w takiej roli go będziemy widywać głównie
Co do samego meczu. Mógł a nawet powinien się podobać. Chelsea miała dobre okazje ale tym się meczu nie wygrywa. Fakt jest taki iż to Diabły strzeliły 3 gole i zdobyły 3pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom