>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

historie związane z LV BET

kapi23 403

kapi23

Użytkownik
musiał się wykłócać o zwrot,
Zapewne rozliczyli poprostu mecz zgodnie z wynikiem, to nic dziwnego, że miał przegrane a o żadnej awanturze o zwrot nie ma tu mowy chyba? Jest tylko, że musiał się o niego upomnieć jak dla mnie to normalna procedura na Bet365 sam miałem tak nie raz, że rozliczyli coś zle, napisałem i dostałem kasę. Pamiętaj, każdy buk ma w regulaminie zapis, że jeśli mają błąd w ofercie mają prawo dać zwrot a oni raczej wyszli z założenia, że rozliczą to zgodnie z wynikiem, żeby nie krzwidzić tych którzy wygrali, a Ci którzy przegrali wystarczy że napiszą na chat i będzie zwrot. Dla mnie bomba, jeśli faktycznie tak zrobili fajnie by było gdyby wypowiedziałsię ktoś kto miał wina w tym meczu
 
A 45

as1996

Użytkownik
Ok to inny argument, przyjmijmy że faktycznie zagrałeś jedno a oni Ci wpisali/zmienili nazwę czy cokolwiek innego. Dlaczego jednemu dali zwrot a Tobie nie ? No chyba, że chcą się Ciebie pozbyć bo wygrałeś za dużo wtedy rozumiem ????
Nie wygrałem tam nic, mam minus. Na szczęście niewielki. Dodam jeszcze, że nazewnictwie tak dziwnego zakładu można sporo zyskać. Bo zobacz, jak ktoś jest w przeciwnej sytuacji do mnie. Zagrał parzysty wynik meczu i teoretycznie wygrał, a oni mu piszą, że przegrał, po postawił wynik 4 kwarty. No i jak im teraz to udowodni? Prawda jest taka, że na tym zakładzie każdy może przejebać.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Oczywiście, że masz racje i jeśli faktycznie tak robią to dramat, ja piszę tylko że jestem daleki od teorii spisowych bo gram tam od wejścia wspaniałej ustawy i jestem zadowolony, i nigdy nie miałem sytuacji, żebym miał w kuponie coś czego nie zagrałem a jak mi raz źle rozliczyli mecz to po napisaniu do supportu dostałem kasę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dodam jeszcze, że nazewnictwie tak dziwnego zakładu można sporo zyskać. Bo zobacz, jak ktoś jest w przeciwnej sytuacji do mnie. Zagrał parzysty wynik meczu i teoretycznie wygrał, a oni mu piszą, że przegrał, po postawił wynik 4 kwarty. No i jak im teraz to udowodni? Prawda jest taka, że na tym zakładzie każdy może przejebać.
Regulamin LV Bet oraz opis zakładów jest faktycznie bardzo mało precyzyjny odnośnie kosza dla zakładów dotyczących 4. kwarty:
https://lvbet.pl/zaklady-specjalne-dla-kazdego-sportu/#basketball
w porównaniu z tym, co jest np. w Totolotku:
http://cw.totolotek.pl/totomix/oznaczenia/
Koszykówka
SP p/n
Należy wytypować, czy suma punktów w meczu (łącznie z ewentualną dogrywką) będzie parzysta czy nieparzysta, gdzie:
1 - oznacza parzystą sumę punktów
2 - oznacza nieparzystą sumę punktów SP 4/4 p/n
Należy wytypować, czy suma punktów w czwartej kwarcie meczu będzie parzysta czy nieparzysta, gdzie:
1 - oznacza parzystą sumę punktów w 4 kwarcie
2 - oznacza nieparzystą sumę punktów w 4 kwarcie
 
A 45

as1996

Użytkownik
A regulamin dlatego jest nieprecyzyjny, żeby właśnie podmiot mógł z tego korzystać. Ja wiem co klikałem, wiem co przyjęło, a sprawdzając w historii nagle pojawia się nazwa &quot;WYNIK PARZYSTY&quot;, oni już sobie podpięli pod to to, co im bardziej pasowało (tym bardziej, że w mojej sytuacji wynik czwartej kwarty i meczu, jeśli chodzi o parzysty/nieparzysty się wykluczał) ????
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
No właśnie , regulamin jest nieprecyzyjny jaki i zapis oferty którą można zagrać również jest nieprecyzyjny i dopóki tego nie poprawią ciągle będą takie nie jasności. Mam tu na myśli zdarzenia w których musi być wyłoniony zwycięzca po dogrywce czy to koszykówka czy baseball . Jest podane liczba puntów parzyste/nieparzyste ale nie wiemy czy to się odnosi do regulaminowego czasu gry czy z dogrywką. Konkurencja innych polskich firm jasno i wyraźnie to precyzuje np. jeśli chodzi o baseballa, ilość punktów parzysta/nieparzysta (łącznie z dogrywką ) i w tej kwestii wszystko jasne a tutaj niestety tego nie wiemy. Może się wypowie przedstawiciel dotyczący tej kwestii. Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No właśnie , regulamin jest nieprecyzyjny jaki i zapis oferty którą można zagrać również jest nieprecyzyjny i dopóki tego nie poprawią ciągle będą takie nie jasności. Mam tu na myśli zdarzenia w których musi być wyłoniony zwycięzca po dogrywce czy to koszykówka czy baseball . Jest podane liczba puntów parzyste/nieparzyste ale nie wiemy czy to się odnosi do regulaminowego czasu gry czy z dogrywką.
Może się wypowie przedstawiciel
Najlepiej niech ta wypowiedź będzie od razu w formie komunikatu, iż wszystko w tym zakresie zostało już w ich regulaminie poprawione i dorównuje temu, co zawierają regulaminy i opisy zdarzeń u innych firm...
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Dorzucę jeszcze słowo , taka sama sytuacja ma się w zapisie ilość punktów w kosza (np. - 157.5/ +157.5) czy baseballa ( -8.5/+8.5) , czy to się dotyczy regulaminowego czasu gry , czy nie, tego niestety nie wiemy. W ofercie powinno być jasno i wyraźnie napisane i nie byłoby wtedy żadnego problemu następnym razem a tak gracz głupieje i co jest to widzimy.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale dalej nie wyjaśnia to sprawy dlaczego grzebią graczom w obstawionych kuponach i zmieniają zagrane typy, przecież jak ktoś nie zrobił screena to się nie wybroni, przecież to jest NIEWIARYGODNE OSZUSTWO
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dorzucę jeszcze słowo , taka sama sytuacja ma się w zapisie ilość punktów w kosza (np. - 157.5/ +157.5) czy baseballa ( -8.5/+8.5) , czy to się dotyczy regulaminowego czasu gry , czy nie, tego niestety nie wiemy. W ofercie powinno być jasno i wyraźnie napisane i nie byłoby wtedy żadnego problemu następnym razem a tak gracz głupieje i co jest to widzimy.
Akurat baseball i koszykówke gram i jest tu jasno w regulaminie

&quot;Zakłady Powyżej/Poniżej oraz Handicapy: Zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie oficjalnego wyniku opublikowanego po rozegraniu 9 inningów (8,5 inningów w przypadku prowadzenia drużyny gospodarzy). Jeśli rozegranie dodatkowych inningów jest konieczne, aby rozstrzygnąć grę, to rozliczenie zakładów będzie oparte na wyniku uzyskanym po ich rozegraniu&quot; - baseball

&quot;Wszystkie zakłady obejmują dogrywkę, chyba, że zaznaczono inaczej. Mogą istnieć pewne wyjątki, kiedy oferowane są kursy na remis w meczu (3-drogowy zakład na zwycięzcę) - w takim przypadku zakłady są rozliczane na podstawie wyniku po regulaminowym czasie gry.&quot; - koszykówka
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ale dalej nie wyjaśnia to sprawy dlaczego grzebią graczom w obstawionych kuponach i zmieniają zagrane typy, przecież jak ktoś nie zrobił screena to się nie wybroni, przecież to jest NIEWIARYGODNE OSZUSTWO
Ty chłopie sie z choinki urwałeś ???? Napisał użytkownik, że zwrócili mu środki za ten zakłąd. Specjalnie zagaiłem to wszystkie tego typu zakłady zwrócili przy reklamacji. Zanim zaczniesz oczerniać , lepiej weź się chłopie wylecz z tego hejtu na prawo i lewo. Każdy be, każdy zły. Przestań grać, bo uzależniony jesteś i może w końcu przestaniesz pisać farmazony. Wyjdź do ludzi. Takich osób jak Ty to się nie chce w ogóle czytać, z resztą i tak pewnie nikt Ciebie tu nie traktuje poważnie.

Każdy popełnia błędy. Na moim przykładzie, Unibet, B365, STS - jakoś nikt nie klekoce jak Ty. Sprawy zawsze można wyjaśnić w ludzki sposób, a nie wyzywać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ale o co Ci chodzi, umiesz czytać ze zrozumieniem? Arturkus wyraźnie napisał, że zakłady zostały zwrócone dopiero po jego zdecydowanej interwencji, do tego czasu miał pozmieniane nazwy drużyn i rozliczone jako przegraną - naprawdę uważasz to za przypadek? to samo Annn, tylko on nie zrobił nie zrobił screenów i nie może się wybronić, poza tym nie każdy ma czas i ochotę na dochodzenie swoich praw, więc na pewno część ludzi oszukanych po prostu sobie odpuściła, kończąc Ciebie o zdanie nikt tu nie pyta, ja poprosiłem o zabranie głosu w tej sprawie samego LVBET i wyjaśnienie tej sprawy przez nich
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ale o co Ci chodzi, umiesz czytać ze zrozumieniem? Arturkus wyraźnie napisał, że zakłady zostały zwrócone dopiero po jego zdecydowanej interwencji, do tego czasu miał pozmieniane nazwy drużyn i rozliczone jako przegraną - naprawdę uważasz to za przypadek? to samo Annn, tylko on nie zrobił nie zrobił screenów i nie może się wybronić, poza tym nie każdy ma czas i ochotę na dochodzenie swoich praw, więc na pewno część ludzi oszukanych po prostu sobie odpuściła, kończąc Ciebie o zdanie nikt tu nie pyta, ja poprosiłem o zabranie głosu w tej sprawie samego LVBET i wyjaśnienie tej sprawy przez nich
Tylko Ty chłopie oczerniasz bez żadnych dowodów. Skoro odpowiedzieli raz, czy dwa pewnie zajrzą kolejny raz. Ciebie nikt nie wydymał innych najwyraźniej też skoro zwrócili środki. Może i zakład był przegrany, ale kasa została zwrócona po interwencji :?: Tak. Przeoczenie, ludzki błąd. Jeśli chcieli wydymać to oczywiście mogli to zamieść pod dywan, a nie cofać zakład. Takie moje zdanie. Patrząc na Twoje wpisy na forum to 99% hejtu, penwie masz zwyczajny problem - z resztą to widać, przynajmniej w moim odczuciu. Co do użytkownika Annn to co za problem wysłać screen zakłądu parzyste/nieparzyste :?: Jakoś dziwi mnie, że tego nadal nie zrobił... Tyle w temacie i bez odbioru. Pozdrawiam Panie nieomylny, wszechmogący i wspaniały abcbecie :*
 
rulloni 5

rulloni

Użytkownik
Oki kapi23 z tym baseballem na ilosc punktów to akurat zapewne gdzieś przeoczyłem. A nie wiesz moze jak to u nich jest z ilościa punktów na parzyste/nieparzyste własnie w baseballu ? Czy regulaminowy czy z dodatkowymi inningami jest oficjalny wynik?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Co do użytkownika Annn to co za problem wysłać screen zakłądu parzyste/nieparzyste Jakoś dziwi mnie, że tego nadal nie zrobił...
Pisałem, że mam zablokowane konto? W jaki niby sposób mam to zrobić?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pisałem, że mam zablokowane konto? W jaki niby sposób mam to zrobić?
Zwaracam honor, ale...
To po kiego grzyba zamykałes tam konto ? przynajmniej tak napisałes kilka postów wcześniej
Podpisuje się pod tym. Zamiast wyjaśnić sprawę, to teraz troszkę to niepoważne. Tutaj ciśniesz, a dowodu brak, bo zamknąłeś konto. Otwórz ponownie i wyjaśnij sprawe. Skoro masz racje - o ile oczywiście - to powinieneś brnąć.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Panowie, Panowie spokojnie. Wy serio myślicie, że nie działałem w tym temacie? Otóż oczywiście działałem...
Od Pani na czacie dostałem wiadomość, że mogę złożyć reklamację i muszę coś załączyć na poparcie swojej tezy. Oczywiście powiedziałem, że ten zakład był pierwszym u nich (jeśli chodzi o parzysty/nieparzysty), ale u konkurencji mam dziesiątki takich zakładów. Odpowiedziała mi, że tego nie mogą mi przyjąć.
Zatem będąc realistą, stąpającym po ziemi powiedzcie mi proszę. Co mogę im załączyć na poparcie swojej racji? Na każdą rzecz odpowiedzą mi tak samo: zagrał Pan wynik parzysty meczu (mimo, że pieprzona nazwa zakładu brzmi &quot;suma: parzysta&quot;) i zakład prawidłowo został uznany za przegrany. To jest słowo przeciwko słowu, jak myślicie kto wygra?
LVbet jest władzą ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą na własnym serwisie, oni nie przyznają mi racji. Bo na jakiej podstawie? Co z tego, że załączę im skrin kuponu? Jest na nim &quot;suma: parzysta&quot; i oni będą mi wmawiać, że to suma parzysta meczu, a ja wiem że klikałem wynik parzysty 4 kwarty. Dodam, że nie robiłem skrinów z tego momentu. Sekcja w której był ten wynik, dotyczyła tylko i wyłącznie 4 kwarty (handi, over i 1x2).
Naprawdę myślicie, że wbijam tutaj tracić swój czas, żeby zepsuć markę (haha) jakiegoś ziemniaka? Bez żartów.
Poprosiłem na czacie o skrin feralnego zakładu, jednak nikt nie chce mi pomóc, a konta mi nie odblokują, przypadek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacja od LV BET
Drodzy gracze. W nawiązaniu do sytuacji zgłoszonej przez użytkownika „Arturkus”. LV BET Zakłady Bukmacherskie zgadza się z przytoczonym tu przykładem. Jesteśmy odpowiedzialnym Bukmacherem i nie chowamy głowy w piasek. Tak, wystąpił taki błąd z naszej strony za co przepraszamy. Gracz zgłosił się do nas na czacie i reklamacja została uznana. Błędy się zdarzają każdemu, nawet Nam. Choć bardzo się staramy aby takie sytuacje nie miały miejsca, zawsze pozostaje czynnik ludzki i takie pomyłki z nazwami mogą się zdarzyć. Każde zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie. Jeżeli błędy pojawiają się z naszej strony zawsze uznajemy reklamację i zwracamy klientowi środki. Odnosząc się wypowiedzi użytkownika „Annn”. Zauważyliśmy że wersja się zmienia z biegiem czasu i napływających tu komentarzy. W pierwszej wersji był Nasz błąd w obu przypadkach. Później już tylko jeden. Swoją wypowiedz opieramy na faktach. W przypadku ligi MiLB mieliśmy użytkownika Annn na czacie. Po wytłumaczeniu całej sytuacji klient przyznał się do popełnionych błędów. Prosiliśmy we wcześniejszym wpisie o jakieś Screen Shoty ale jak chyba wszyscy zauważyli nic się nie pojawiło. Raz jeszcze przepraszamy Użytkownika „Arturksu”, nasz błąd. Obiecujemy zwracać uwagę na takie rzeczy w przyszłości. A dla użytkownika „Annn” mała rada. Jak już chcemy coś komuś zarzucać to trzymajmy się faktów i poprzyjmy to dowodami jak to zrobił użytkownik Arturkus”. Jak widać sprawdzanie po 5 razy tego samego nie wystarczy...
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Rulloni szczerze, nie gram nigdy Odd/Even, ale wydaje mi się, że ma to się tak samo jak w pozostałych marketach a więc &quot;Jeśli nie określono inaczej, to wszystkie zakłady obejmują dodatkowe inningi.&quot;
 
Do góry Bottom