>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Masakra jak mi się odmieniło od początku wakacji słucham non stop Gurala, PTP, Palucha, Aifam i Pezeta, ostatnio też odswieżyłem płytke Onara-Osobiśćie, a kiedyś ? non stop Ryśiu Peja i jakaś Firma, nie no szacunek pozostał dla nich ale to nie ten flow i bit morderca jak na płytach wcześniej wymienionych. Ryśiu dla mnie jest teraz malutki przy DGE niewiem jak ja wcześniej mogłem tak się Peją jarać. ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Masakra jak mi się odmieniło od początku wakacji słucham non stop Gurala, PTP, Palucha, Aifam i Pezeta, ostatnio też odswieżyłem płytke Onara-Osobiśćie, a kiedyś ? non stop Ryśiu Peja i jakaś Firma, nie no szacunek pozostał dla nich ale to nie ten flow i bit morderca jak na płytach wcześniej wymienionych. Ryśiu dla mnie jest teraz malutki przy DGE niewiem jak ja wcześniej mogłem tak się Peją jarać. ????
Tak zacząłem czytać Twój post i pomyslałem w pierwszej chwili że albo ktoś z amerykańskiego rapu albo z innej muzyki się przeniósł a tu pod koniec patrze , zdziwienie , no i wyszło że debil...
Ja wiem może to prowokacja może nie dla każdego Peja musi być najlepszy ja to mogę zrozumieć ale gdzie ***** PTP a gdzie Peja , Paluch??? No sorry ale jesteś porażką tego tematu:p to już ja wielki &quot;wróg&quot; na utwory Tedego śmiem twierdzić że PTP i bit i flow nie idą w parze... co więcej DGE i ich flow nie mogą się równać z Peją:p już mogłeś kogoś bardziej ogarnietęgo nawinąć...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=AoaB49_oLfE
Eldo:
Ej, ty! Nie stój pod Żabką, tylko nagraj dobrą płytę.
Reedukacja, najpierw, Rysiu, naucz się liter,
Odrób lekcję, bo Czarny Wrzesień marnie sprowokował.
My to Wiosna Młodości i jak wtedy Gniew Boga.
Kumasz? Nie, boś, panie, zwykły fajtłapa.
Sancho Pansa mówił: &quot;Nie&quot;, ty się rozbiłeś na wiatrakach.
Panie, daj pan spokój, wagony nienawiści.
Czarne chmury? Moc duszy przepędziła je znad Wisły.
Kochamy mocno, a świat naszym przyjacielem.
I stołeczną wiosną z twoich groźnych min się śmieje.
Pupy, grasz pupą, pawiu nastroszony,
Banda ludzi w balaklawach nie czyni cię wiarygodnym.
No tak, Rysiu, dobry prezent dla dziecka.
Nie lepiej uczyć je uśmiechu, a nie jak się wściekać?
Kurs nienawiści, no brawo,
Swojemu dziecku też dasz kominiarkę,
Najlepiej do chrztu, śmiało.
Załóż ją na ślub, w sumie kumam,
Bo się boisz sam siebie i tak wygodniej iść do lustra.
I przyznać się, upaść, błędy są źródłem pokory,
Jeśli masz mózg, a nie próżnię, bo wyssał go egoizm.
Mamy swój świat na biegunie od twojego,
Gramy polski rap, ty nie należysz już do niego, Rysiek.
Sam odwołałeś swój udział w tej zabawie.
Stoisz na balkonie jak pierdoła, co skarży mamie.
Baw się sam, my bez granic między nami,
A rap to jeden organizm, nikt inny go nie naprawi.
Nie zależy ci? Wara. Przestań się wydzierać.
Ja jestem raperem, więc obowiązki mam rapera.
Są one tym większe i tym silniej do nich się poczuwam,
Im wyższy przedstawiam byt człowieka, spróbuj to skumać.
Pozdrowienia z syreniego grodu.
Siema! I **** mnie obchodzi, co powiedział Peja.
zmiótł Go
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Tak zacząłem czytać Twój post i pomyslałem w pierwszej chwili że albo ktoś z amerykańskiego rapu albo z innej muzyki się przeniósł a tu pod koniec patrze , zdziwienie , no i wyszło że debil...
Ja wiem może to prowokacja może nie dla każdego Peja musi być najlepszy ja to mogę zrozumieć ale gdzie ***** PTP a gdzie Peja , Paluch??? No sorry ale jesteś porażką tego tematu:p to już ja wielki &quot;wróg&quot; na utwory Tedego śmiem twierdzić że PTP i bit i flow nie idą w parze... co więcej DGE i ich flow nie mogą się równać z Peją:p już mogłeś kogoś bardziej ogarnietęgo nawinąć...
Są gusta i guściki wielkim znawcą polskiego hh to ja nie jestem ale po prostu teraz Ryśia już słuchać nie moge, DGE moge non stopa i sie nie nudzi. **rwa bit morderca jak kula prosto w Twoje ucho! ????
I troche źle się wysłowiłęm w poprzednim poście - alkohol robi swoje.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ja rozumiem gusta guściki ale jak już pisać o kogoś flow to nie porównywać z kimś kto takowego prawie wcale nie ma (chociaż lubię PTP i to bardzo) ????
&quot;Eldo, OSTR, Małpa&quot; z tymi ostatnimi dwoma się zgodzę mają flow ale Eldo sory nie przemawia do mnie jakby wiersz recytował a nie rapował.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Ja rozumiem gusta guściki ale jak już pisać o kogoś flow to nie porównywać z kimś kto takowego prawie wcale nie ma (chociaż lubię PTP i to bardzo) ????
Jeśli chodzi o PTP to akurat mam na myśli głównie jedną płyte - Pewniak. Dobra koniec tej dyskusji nie będe się wymądżał, bo aż tak wielkiej wiedzy nie mam tak jak Wy.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
ale Eldo sory nie przemawia do mnie jakby wiersz recytował a nie rapował
Miałem dokładnie takie samo zdanie, baa uważałem go za przemądrzałego i zakompleksionego &#39;&#39;raperka&#39;&#39;. Jednak po przesłuchaniu jego nowej płyty (zapiski z 1001 nocy) która została uznana za najlepszą produkcją tego roku( pokonała OSTR-a i Tedego) zwracam temu człowiekowi honor bo zrobił niesamowite postępy.
 
Do góry Bottom