>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
:browar565:
Czasem miło spotkać kogoś kumatego.
Sorry ziomek nie znam wszystkich cytatów tym bardziej raperów których nie słucham bo nie lubię , jakbyś dał &quot;&quot; to bym wiedział o co chodzi ????
Też Ci mogę sypać cytatami i bez sprawdzenia w google możesz mieć z niektórymi problemy ???? więc gleba i ani słowa więcej
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Sorry ziomek nie znam wszystkich cytatów tym bardziej raperów których nie słucham bo nie lubię , jakbyś dał &quot;&quot; to bym wiedział o co chodzi ????
Też Ci mogę sypać cytatami i bez sprawdzenia w google możesz mieć z niektórymi problemy ???? więc gleba i ani słowa więcej
Tak jest. Gleba, ziomuś.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
mnie ostatnimi czasy de motywują &#39;psycho fani&#39; Ostrego, ktorzy nie dadza powiedziec na niego zlego slowa. Znam paru takich ludzi wiec wiem o czym mowie. A juz komentarze typu &#39;kocham go ale nie jestem gejem&#39; przerastaja wszystko.
Szanuje Ostrego ale jego nowe plyty jakos do mnie nie przemawiają, wole po raz X sluchac &#39;Masz to jak w banku&#39; niz OCB czy TDD
Dla mnie OSTR jest Panem Polskiego rapu. Jednak musze ci przyznac racje, że nowe płyty bardzo odbiegają od &#39;&#39;korzeni&#39;&#39; &#39;Jazz w wolnych chwilach&#39; &#39;Tabasco&#39; &#39;Jazzurekcja&#39; tych płyt można słuchać w nieskończoność-dosłownie. W przypadku nowych produkcji 2 tygodnie i płyty ląduje na półkę. W moim przekonaniu Adam za bardzo kombinuje, stara się szukać czegoś nowego tylko po co? gdy styl który miał miażdżył wszystko. Pozdro
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Może po to , że chce sie rozwijać , miałem przyjemność niejednokrtonej rozmowy z nim to wiem to napewno. Czy przesadza?- Nie sadze . Utarlo sie u nas , że powinien dany raper iść tą drogą , która przyniosla sukces? Po co Adam to niesamowicie zdolny MC . Oczywiscie tamte plyty obrosły legendą jednak dla mnie akurat kazda plyta niesie cos nowego poza malymi wyjatkami i cos w co chce sie zaglebic sluchajac.
Plyta TDD z zalozenia przeciez miala byc kompletnie inna bo nie przypominam sobie takiego projektu w Polsce , ale kto mial taki zrobic u nas jak nie OSTR/?
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
do usunięcia.
:grin:
LOL Nie wiem nie interpretuje tekstów raperów tym bradziej dosłownie a już na pewno nie Ensona który tak się bawi słowami. Myślę, że tylko dziewczyna Ci odpowie o co jej chodziło, a Enson o co jemu :razz:
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Co do tych fanów Ostrego, to efekt post-Galeriankowy. Należy pamiętać, że da części ten soundtrack to pierwsza styczność z działalnością Ostrego. Może czasem jest za delikatny, ale na pewno potrafi przelać na papier zebrane doświadczenia. Wysamplowanie chpćby &quot;Małego człowieka&quot; czy stworzenie klipu &quot;Śpij Spokojnie&quot; daje odczuć, że Ostry, jak wspomniał Bukmacher TSW, chce się rozwijać i wie, jaką ścieżkę obrać. W jego twórczości trzeba rozdzielić pewne okresy i zrozumieć też jego jako artystę.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Poza tym jest ceniony rowniez za granica co ukazuje wspolpraca z weteranami amerykańskiego HH jak: Tame One (ex-The Artifacts) i Craig G , którzy sa znani szerzej publice ale nie tej wychowanej na 50 centcie czy temu podobnych. Równiez mialem przyjemnosc byc na koncercie Adama wraz z El Da Sensei , ktory szczerze mowiac mnie rozwalil , na tym koncercie byl swietny i podobal mi sie lepiej niz na plycie a to daje do myslenia. Pozdro 600

A dzieci NEO były , są i bedą ale czy warto sie tym zajmować czy warto podyskutowac ze znawcami tematu na poziomie? Nie potrzebuje odp to pytanie retoryczne.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wiesz Bukmacher żeby mieć na feat&#39;ach takie osobistości to nie wystarczy robić rap na poziomie, ale jeszcze trzeba odpowiednio posypać i mieć znajomości.
Wielu raperów nagrywa także tylko z osobami które zna osobiście, a nie przez internet, a takie często są kontakty z graczami zza oceanu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oj bo takie troche logiczne , mimo wszystko zasłużony raper z cieniasem by nie nagrał.
BTW nie wiem czy widziales/widzieliscie polecam ten koncert z El Da SEnsei może byc ten z Grafitti w LBN pelno na YT jest, poezja z New Jersey
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
ale jeszcze trzeba odpowiednio posypać i mieć znajomości.
Ostry na pewno nie płacił za feat. na pewno nie tak że ,,masz hajs i się dograj&quot; co ostatnio staję się modne w polskim podziemiu, że jakiś słaby koleś szuka fejmu za płatne featy.
 
Do góry Bottom