>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Polski hokej:
Unia vs Torun typ: Unia win kurs: 2,15 (Etoto) ⛔ (0:5 Unia sie popisala...sorry za moja naiwnosc)
Spróbujemy raz jeszcze w kierunku Unii. Dalej nie jestem pewny ich gry, bo jest to naprawdę coś zagadkowego. Nie grają za dobrze i przede wszystkim mają fatalną skuteczność. Ostatnie męczarnie w Sosnowcu tylko to potwierdziły. To jest mecz ostatniej szansy dla Oświęcimian. Jeżeli tutaj nie wygrają za 3 pkt to nie mają praktycznie szans na wejście do 6 i zapewnienie sobie lepszej pozycji w PO. Z Toruniem w tym sezonie grali 3 razy i 3 razy przegrywali. Zostało do końca 4 kolejki, ale Unia ma jeszcze zaległy mecz do rozegrania. W tym zaległym meczu Unia jedzie do Katowic i będzie to ostatnia kolejka tej rundy. Jeżeli Gieksa zapewni sobie wcześniej 1 miejsce a Unia dalej będzie walczyła o 6 to może być różnie. Teraz właściwie już mają każdy mecz o wszystko i zobaczymy jak to wytrzymają. Właściwie to Unia ma naprawdę korzystny terminarz teraz i tylko od nich zależy czy dadzą radę jeszcze powalczyć. Dzisiaj Toruń, we wtorek Gdańsk, później Polonia i Orlik, także tam już musi być 6 pkt i na koniec Gieksa. Toruń z kolei ma trudniejsze pojedynki, oprócz dzisiejszego meczu z Oświęcimiem to zagrają u siebie z Jastrzębiem, później wyjazd w Krakowie i następnie mecz u siebie z Podhalem. W żadnym z tych starć nie będą faworytem. Także mecz dużej wagi dzisiaj w Oświęcimiu i oby gospodarze zagrali przynajmniej na miarę możliwości.
Do przemyślenia jeszcze Gieksa -1,5 z Podhalem kurs: 1,88 oraz Tychy kurs 2 w Krakowie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja myślę, że trzeba iść w stronę handi na GSW
LAL vs GSW
Typ: GSW win -11,5 ✅ (111:130)
Kurs: 1,91 (Unibet)
Do tego dorzucam maksymalne handi -18,5 GSW win kurs: 3,6 na ryzyku
✅ (w 3 kwarcie ich zmiazdzylii bylo 30 pkt przewagi, później już rezerwy, ale jakoś dotrzymali over)
Wiem, że Lakersi potrafią grać z mistrzami i ostatnie 3 pojedynki to ich 3 wygrane, co myślę że nikt nie ma takiej serii zwycięstw z GSW. Ostatnia mocna porażka mam nadzieję, że mocno wkurzyła Warriors, bo nie często się zdarza przegrywać u siebie 26 pkt do tego w święta. Myślę, że zapamiętali ten pojedynek i będą żądni rewanżu. Lakers naprawdę fajnie grali z Houston, do czasu aż Lonzo złapał kontuzje. Później ta gra strasznie się posypała i właściwie w kilka minut stracili 20 punktowe prowadzenie i ich gra ofensywna stanęła w miejscu. Co się okazało to kontuzja Balla jest dosyć poważna, bo będzie pauzował nawet do 6 tyg. Do tego dalej poza grą Rondo i Lebron. Co tak naprawdę ogranicza ich rozegranie do minimum, na tą chwilą jedynie Hart coś tam ogarnia i pewnie więcej będzie kreował gry Ingram. No ale co tu dużo pisać, Lakers nie mają właściwie żadnych argumentów w tym meczu. Wystarczy tam ograniczyć poczynania Kuzmy i Ingrama (chociaż ten pewnie sam się ograniczy) i wychodzi z tego jedna wielka mizeria. W tym meczu z Houston Ball miał 11 asyst a w sumie mieli 27. Ich bronią był szybki kontratak, który rozpoczynał zazwyczaj Lonzo oraz rzuty dystansowe. Warriors w takim dniu powinni ich zmieść i tyle. Na pewno w LA będą chcieli się pokazać, a nie widzę innej opcji jak pogrom z takimi osłabieniami po stronie Lakers. Chociaż to NBA, więc z pokorą do tego podchodzę ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam z NBA:
Julius Randle over 11,5 zbiórki kurs: 2,1 (Unibet) ✅ (12)
Pod nieobecność Davisa powinien sporo piłek zebrać z tablicy. Trudny teren w Memphis, więc i skuteczność nie będzie jakaś porywająca. Jego aktywność się przyda po obu stronach parkietu.
Houston win kurs: 2,55 (Unibet) ⛔ (baty dostali masakryczne)
Tutaj lekko bo to taki typ właściwie na czuja. Philla po ostatniej porażce z OKC pewnie będzie chciała się odkuć, ale Harden w gazie, więc są w stanie ich trójkami zarzucić.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Polski hokej:
Tychy win kurs: 1,5 ✅ (2:1)
Cracovia win kurs: 1,5 (Unibet) ⛔ (5:4...no comment, dubelek na minus)
Nie lubie tych niższych kursów, ale pobieram taki dubelek. Tychy powinny sie zrewanżować Podhale za porażkę 0:3 u siebie w PP a są teraz w gazie, 18 zwycięstwo z rzędu w lidze i walka o 1 miejsce.
Cracovia ostatnio dostała łomot od Tyszan u siebie 1:6 także pora na zwycięstwo. Jeszcze mogą powalczyć o to 4 miejsce. Sosnowec jest słaby ostatnio dostał 10:1 od Jastrzębia które zawsze gra minimalistycznie. Są lepsi i powinni to wygrac. Łączny kurs 2,23
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ajax vs Heerenven typ: btts kurs: 1,75 (Unibet) 20:45 ✅ (3:1)
Ciekawe że taki wysoki kurs dali. Niedawno grali w lidze i było 4:4. Teraz goście tym samym składem, a Ajax też mocny zestaw, tylko przetasowania w obronie nastąpiły. Mecz może już nie będzie tak mocno ofensywny jak poprzedni pojedynek, ale Heerenven bramkę w Amsterdami strzela bardzo często. Ostatnie 5 pojedynków to btts w Amsterdamie. To jest puchar, do tego ćwierćfinał, więc będzie walka. Dalej myślę, że sporo bramek tutaj wpadnie. Stawiam na jakieś 3:1 dla gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NBA na noc:
Derrick Rose over 20,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (6 pkt zagrał 12 min i zszedł z kontuzją...)
Nie ma Teague i Jones, więc Rose dostanie spore minuty. W LA dalej szpital, a obrony tam raczej nie widać, także będzie okazja do wjazdów Rose. Myślę, że powinien te 20+ ogarnąć a nawet może koło 30 się zakręcić. W tym sezonie w LA już raz rzucił 31 pkt. Stały punkt programu jak to mówią ????
GSW win -8,5 pkt oraz over 235 pkt kurs: 3,65 (Unibet) ⛔ (118:126 zabrakło punktu...)
Te mecze z Washyngtonem zazwyczaj są mocno overowe, więc i tym razem idę w tym kierunku. Warriors wrzucili inny bieg niż liga i nie powinni mieć problemów z ograniem gospodarzy. Pobiera jeszcze handi i na ryzyku próbuję. Do tego dorzucam Currego, bo ostatnio to Thompson odpalił, więc teraz Curry powinien pozamiatać.
Curry over 28,5 pkt kurs: 1,9 (Unibet) ✅ (38 pkt)
Jrue Holiday over 23,5 pkt kurs: 1,93 (Unibet) ⛔ (22 pkt pomimo braku Randla!)
Brak Davisa, Moora czy Mirotica. Ofensywa będzie polegała na Randle i Holidayu. Jeżeli coś tam powalczą to Jrue spokojnie powinien taką linijkę pokryć. Zależy czy dotrzymają kroku, bo mecz może się szybciej zakończyć.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Krótko podsumowując styczeń bo był raczej fatalny, stąd ta przerwa od typowania, nie lubię wychodzić na minus. Generalnie kiepska skuteczność zmusiła mnie do refleksji i przemyśleń. Na 68 typów 25 było na plus a 43 na minus, także dużo poniżej 50%, a dokładnie 36,7%.
Takie granie skłoniło mnie do kilku przemyśleń. Dlatego teraz przerzucam się na ruskiego, Melbet, czyli klon 1x beta. Jest tam multum opcji i dużo szersza oferta jak nigdzie indziej. Także próbujemy swoich sił tutaj. Będę się starał rozliczać i podawać stawkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Będą to rzadsze typy chociaż nie zabraknie też czegoś powiedzmy ze zwykłych bukmacherów, trochę też z hokeja. Wiadomo Polska Liga wkracza w fazę play off i trochę NHL też czasem podrzucę. U ruska będę próbował głównie wyższych kursów, chyba że czasem znajdę jakieś value.
Dobra pora coś potypować po tej przerwie. Teraz gram na Melbet (klon 1xbeta) i zdecydowanie polecam ruska, jeżeli rzeczywiście ktoś coś chce zarobić. Aha no i grajcie z głową, mam nadzieję że nikt już tutaj nie będzie wypisywał o pewniakach i all in bo to w NBA bardzo głupie. Pewniaków szukajcie w niższych ligach ????

James Harden over 5 asyst Ricky Rubio over 4 asysty kurs: 1,75 ⛔ (Harden 5 Rubio drama 2)
W sumie to miałem iść w over 7 asyst Hardena i over 6 Rubio po kursie 3,8, ale wybieram powiedzmy coś takiego bezpieczniejszego. Houston bez Paula w tym meczu, a to wiadomo że James będzie się dzielił piłką, zresztą nawet z CP3 notował ponad 5 asyst. Grają dzień po dniu po tym jak zostali rozstrzelani przez Denver, tam nie wyrobili z tempem gry i skuteczności Denver. Generalnie czeka ich trudny pojedynek, ale Houston musi grać na maksa, bo dla nich to cały czas jest walka o dobre miejsce w PO. Utah gra coraz lepiej i widać że forma zwyżkuje. W tym sezonie gospodarze już dwa razy ograli Rockets, także szykuje się ciekawy pojedynek. Skuteczność może trochę ucierpieć, bo obie ekipy są dzień po dniu, gdzie mieli mocne overy w tych meczach. To trochę się gryzie z asystami, ale znając tych panów taka linijka nie powinna stanowić problemu.
Joal Embiid over 29 pkt i win 76 kurs: 3,5 ⛔ (29 pkt i porazka 109:115)
Najlepiej poczekać z typami do późna, ale ja wrzucam tu wcześniej. Generalnie więcej opcji dodają przed samymi meczami, ale nie zawsze jest czas wtedy coś napisać. Phila bez Reddicka, który odpoczywa i bez Chandlera, który znowu wypada na 2-3 tyg. Czyli bez dwóch podstawowych zawodników, w dodatku grają na trudnym terenie. Sacramento u siebie jest mocne, 5 zwycięstw z rzędu, chociaż poza Portland nie były to ekipy z bilansem over 500. Gospodarze będą mocno napierać i to może być bardzo wyrównane spotkanie. Mam nadzieję, że 76 podejdzie do takiego meczu w pełni skoncentrowane. Ostatnio świetny pojedynek w Oakland, bardzo ważne psychologiczne zwycięstwo. Dodatkowo Embiid to gość który robi różnicę i jeżeli będzie mu się chciało i za szybko nie wypadnie za faule, to zdominuje kolejne spotkanie. Zresztą trudno tam znaleźć jakiegoś poważnego defensora. Mecz pewnie będzie mocno do przodu i z dużą ilością punktów. Jojo swoje zrobi, mam nadzieję że koledzy mu pomogą w odniesieniu zwycięstwa.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jokic over 6 asyst, Griffin over 4 asysty i Jackson over 3 asysty kurs: 2,9 (Melbet) ⛔ (to zdecydowanie nie był mecz Jokica jak i całego Denver...)
Ciekawa opcja jak zawsze u ruskiego. Jak dla mnie warta uwagi. Jokica przedstawiać nie trzeba, generalnie chłop ostatnio flirtuje bardzo często z triple double. Na ostatnie 13 spotkań tylko 3 razy nie pokrywał takiej linijki. Warto pewnie poczekać do decyzji o grze w tym meczu Murraya i Millsapa, ale spróbuję już teraz założyć, że to nie będzie dla niego wielka sztuka. Jest dalej komu rzucać, a skład szeroki, chociaż na wyjazdach trochę gorzej z podaniami. Jeżeli chodzi o Griffina to na ostatnie 13 spotkań tylko 3 razy nie pokrywał 4 asyst w meczu. U siebie z kolei idzie mu w tym aspekcie bardzo dobrze, ostatnie 8 spotkań i tylko 1 zanotował poniżej tej linijki. Pomimo tego że to Detroit jest tragiczne to Blake trzyma poziom. W sumie najmniej pewny jest Reggie, za którym osobiście nie przepadam. Ostatnio notuje nawet niezłe występy i lepiej podaje, to co mi się rzuciło w oczy. Ostatnie 4 spotkania to odpowiednio 7,9,5,9 asysty. Nie oglądam Detroit, więc nie będę się wymądrzał czy to stały progres. Spróbuję zaryzykować, że uda mu się te 4 asysty ugrać.
Andre Drummond over 14 zbiórek&amp; Nikola Jokic over 12 zbiórek kurs: 4,2 (Melbet) ⛔ (Detroit miażdży Denver, no ciekawe rzeczy, obaj panowie nie pokrywają linijki)
Generalnie polecam zbiórki Jokica. Millsap może nie zagrać, chociaż on ostatnio gra mniej i w tych dwóch poprzednich spotkaniach zanotował tylko 4 zbiórki w sumie. Nie wiadomo jak się mecz ułoży, ale jakiegoś bardzo wysokiego wyniku to się nie spodziewam. Detroit pewnie będzie próbowało ograniczyć skuteczność z rzutów dystansowych gości. Do tego powinni sporo zbierać i mieć przewagę pod koszem, ale to tylko w teorii. Liczę na wyrównane spotkanie i dużą ilość zbiórek obu panów. Jokic w ostatnich 5 meczach 4 razy przekraczał taką linijkę, nawet w mocno overowych spotkaniach, a tutaj powinno być dużo trudniej o celne rzuty. Ostatnie spotkania to 16,13,13,5,18 zbiórki. Andre to Andre swoje zawsze zbierze, chociaż fakt że trochę ostatnio gra w kratkę i faluje ta forma. Ostatnie 5 spotkań to 11,20,13,15,22 nie licząc tego spotkania w którym zagrał 7 minut i zszedł z powodu kontuzji. A w ostatnim meczu szybko wypadł za 6 fauli i zagrał tylko 22 minuty. Ni mniej ni więcej ryzykuje po takim kursie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Los Angeles Lakers To Win, Under 225 Points &amp; LeBron James Over 20 Points kurs: 2,75 (Melbet)

Miałem trochę inną opcję wziąć bardziej ryzykowną, ale skupię się na takim czymś. Lebron będzie dostępny na ten mecz. Wiadomo o ile wzrastają szanse na zwycięstwo z nim w składzie. Do tego w Indianie niepewny występ Turnera, poszła informacja że to będzie Game Time Decision. Indiana bez Oladipo to już nie ta samo drużyna, spore problemy w ofensywie. Tak naprawdę nie ma tam komu wziąć na siebie ciężar gry. Teren jest trudny, a i warunki rywal narzuci swoje, także LA na pewno łatwo nie będzie. Indiana to dalej solidna ekipa, a u siebie są groźni. Lakersi potrzebują zwycięstw, Lebron nie odpuści PO, także będą szli na maksa. Myślę, że dadzą radę, ale po ciężkim boju i raczej z underowym wynikiem. Normalna linijka na to spotkanie to ok 216. Indiana dalej dużo punktów nie traci i liczę na niski wynik. Lebron te 20+ powinien dorzucić i wychodzi z tego ciekawy kurs. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Phila vs Boston
Typ: Phila win i over 225,5 pkt ⛔
Kurs: 2,7 (Unibet)

Biorę na tapetę mecz dwóch mocnych drużyn na wschodzie, w sumie to jednej mocnej i jednej nie wiadomej. Boston właściwie nie wiadomo co może odwalić w meczu. W tamtym sezonie słynęli z odrabiania dużych strat i niesamowitej walki, w tym idą w drugą stronę i tracą bardzo duże przewagi, przegrywając mecze. Boston naprawdę bardzo słabo broni i coś niedobrego się z nimi dzieje. Ofensywnie to jeszcze źle nie wygląda, ale obrona to dramat. Ostatnie dwa mecze u siebie to bardzo kiepska postawa w obronie przeciwko drużynom z Los Angeles. Do tego trzy ostatnie mecze u siebie to praktycznie 125 pkt straconych średnio. Atmosfera taka sobie panuje w szatni i każdy gra pod siebie, zamiast być jednością to wszyscy chcą się pokazać. Do tego mecz jest w Philadelphi gdzie powstał ofensywny potwór, którego trudno będzie zatrzymać. Statystycznie nie ma się czym podpierać bo taka linijka właściwie nigdy nie padła w Philadelphi w h2h. Czasy się zmieniają i drużyny też, także wiele wskazuje na to że tutaj zobaczymy sporo punktów w tym meczu, nawet pod nieobecność Irvinga. Boston mam nadzieję, że łatwo nie odpuści i mecz nie będzie aż tak jednostronny. Dalej jest tam komu grać. Pod koszem trochę dziura, więc Embiid będzie robił swoje, a strzelców 76 mają sporo. Liczę na ciekawe widowisko z dobrą skutecznością i kiepską obroną. Nie wyobrażam sobie żeby gospodarze tego nie wygrali, ale biorę pod uwagę wszystkie scenariusze. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lauri Markkanen over 10,5 zbiórki kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (10)
Na dzisiaj coś takiego. Lauri ostatnie mecze bardzo dobrze na zbiórce wygląda. Punktowo również zdecydowanie się poprawił i wraz z LaVinem sporo rzucają. Na ostatnie 8 spotkań tylko 2 razy taka linijka nie była przekroczona. Do tego przyjeżdża Memphis, które niby odmienione, ale dalej niezłe w defensywie. Obie drużyny nie grzeszą zbytnio skutecznością, więc mecz nie powinien być z gatunku mocno overowego. Szykuje się sporo pudeł, a ktoś o takim zasięgu te piłki powinien ściągać. Jego ostatnie zdobycze na zbiórce to odpowiednio: 17, 11,18,10, 9, 13, 19, 15. Do tego trzeba przyznać, że większość z tych spotkań była mocno overowa, jak na Chicago. Także spodziewam się sporo szans do zbiórek i myślę, że Lauri taką linijkę powinien pokryć.
Nurkic over 10 zbiórek, Green over 8 oraz Durant over 7 zbiórek kurs: 10 (Melbet) ⛔
Tutaj na ryzyko biorę spory kurs. Przede wszystkim nie zagra Cousins, to sporo osłabia strefe podkoszowa. Green i Durant mają zasieg i możliwości, więc na trudnym terenie powinna być walka na tablicach. Liczę na wyrównany mecz bo wtedy szanse rosną na powodzenie. Do tego w GSW niepewny występ Iguadali a wypada Livingston. Zbiórki Nurkica to zawsze loteria, wiec tutaj roznie moze byc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NHL na noc: (Unibet)
Philadelphia vs Tampa typ: over 6,5 kurs: 1,98 ✅ (2:5)
Columbus over 2,5 gola kurs: 1,71 ⛔ (3:2)
NJ Devils win ML kurs: 2,45 ⛔ (3:4)
SL Blues win kurs: 2,35 ⛔ (3:2 pd)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pilka nozna Boliwia godz 23:30 (Unibet)
Real Potosi vs National Potosi typ: over 3,5 kurs: 2,28 ✅ (1:3)
NHL:
Winnipeg win ML kurs: 1,95 ⛔ (7:1...)
Calgary win kurs: 2,06 ✅ (4:2)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Wracamy po ASG, więc te pierwsze mecze to takie niewiadome. Ja spróbuję coś takiego:
Bucks vs Boston
Typ: Over 110 Points In Each Half ⛔ (świetny mecz w defensywie i cegła)
Kurs: 2,8 (Melbet)

Linijka jest dosyć wysoka na to spotkanie. To jak trochę rzut monetą żeby trafić co tu się wydarzy, jeżeli chodzi o over/under. Wiadomo że obie drużyny bardzo ofensywne, groźne na wielu pozycjach i jest tam komu rzucać. Po tej przerwie trudno coś wyrokować. Generalnie linijka na to spotkanie to 228,5 pkt. Całkiem wysoka, ale w tym sezonie dwa razy grali między sobą i dwa razy były dosyć wysokie wyniki (117:113, 107:120) Raz był ten typ by wszedł, bo w tym pierwszym spotkaniu brakło by kilku pkt do pokrycia overa 110 pkt w połowie. Ja liczę, że mecz będzie wyrównany i ze sporą ilościa punktów. Skuteczność może nie będzie bardzo dobra, ale taka linijka 110 na połowę nie jest aż tak wygórowana. Boston mogą być osłabieni brakiem Haywarda, z kolei w Bucks powinien zadebiutować Mirotic, a wiemu że potrafi sporo pkt wrzucić. Giannis i Irving i tak powinni zdominować to spotkanie, nawet pomimo dobrego plastra w postaci Brogdona, Irving swoje powinien dorzucić.
Jeszcze można się zastanowić nad liniką na Horforda over 24,5 (pkt, zb i as) kurs 1,91 ✅ (21,17,5)
Oraz Giannis&amp;Irving over 52,5 pkt kurs: 1,9 ⛔ (52pkt ???? )
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NYK vs MIN
Typ: under 221,5 ✅ (104:115)
Kurs: 1,96 (Unibet)

Ostatniej nocki sporo underów było i dużo niecelnych rzutów. Gracze wrócili z ferii i trudno jest z celnością w tym okresie. W Minnesocie wypadnie Towns najprawdopodobniej, jakiś wypadek miał chyba niegroźny (Źródło:https://basketballmonster.com/playernews.aspx#), ale będą pewnie ostrożni. Najlepiej poczekać na pewne info przed meczem. Myślę, że to będzie dosyć brzydki mecz na nietrafianie. Chociaż sam nie lubię ostatnio przewidywać coś w tym zakresie to tutaj skłaniam się do raczej niskiego wyniku. Sam myślałem, że linijka na to spotkanie będzie sporo mniejsza. NYK u siebie wiadomo tragedia, ale oni sami sporo nie trafiają, ta obrona coś tam próbuję zdziałać i z tym trenerem powinni coś w tym aspekcie się nauczyć, o ile w ogóle mowa o jakiejś nauce w przypadku takiej ekipy. Biorąc pod uwagę taką przerwę i ofensywne osłabienie w zespole Minnesoty, obstawiam niższy wynik. Jeżeli Wiggins ma być główną postacią zespołu to nigdy z tego nic dobrego nie wyjdzie.
Do tego dorzucam na większym ryzyku mojego człowieka D Rose (too big, too strong, too fast, too good) over 19pkt i win Minnesota kurs: 3,5 (Melbet) ✅ (Rose 20 pkt i win)
Do tego dorzucam jeszcze z NBA: (Unibet)
Indiana vs NOP under 222,5 pkt kurs: 1,91⛔ (127:111)
NHL:
Ottawa win ML kurs: 3 ⛔ (0:3)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento +6,5 kurs: 1,83 (Unibet) ✅
OKC po dwóch dogrywkach, do tego PG zagrał 50minut, więc na pewno skuteczność trochę spadnie. Zbyt dużo czasu na regeneracje nie ma, a Sacramento niesamowicie szybkie i zwinne, bardzo szybkie przechodzenie do kontrataku i ciągła presja ofensywna. GSW miało spore problemy, więc OKC również nie powinna mieć łatwo. Mecz i tak powinien obfitować w pkt, chociaż linijka mocno wysoka.
Miami -3,5 kurs: 1,92 (Unibet) ⛔
Wraca Dragic, a to jest istotne spotkanie biorąc pod uwagę walkę o PO. Minimalna różnica dzieli obie drużyny. Detroit jest dzień po dniu, gdzie stoczyli trudne boje przeciwko Atlancie. U gospodarzy bez Winslowa i Johnsona to trochę osłabieni będą, pomimo powrotu Dragica. Mam nadzieję, że Miami nie da się stłamsić pod koszem i będą wywierali presje na gościach.
Atlanta win -3 kurs: 1,9 (Unibet) ✅
Gospodarze pomimo meczu dzień po dniu są dużo lepsi. Goście notują 17 porażek z rzędu, więc nawet nie ma czego komentować. Atlanta musiałaby się mocno postarać żeby ten mecz przegrać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 7 Australia Sunshine Coast vs Brisbane u22 typ: Brisbane over 3,5 kurs: 2,16 oraz over 4,5 kurs: 3,4 (Melbet) ⛔ i ⛔
No tutaj to powinien być pogrom bo. goście jadą każdego jak wlezie na początku a Sunshine to znowu ekipa do bicia. Mam nadzieje że sobie postrzelaja.
Do tego dorzucam z Japonii Kanazawa over 0,5 kurs: 1,79 (Melbet) po 1 polowie 0:0. ⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra tak w skrócie bo z komórki pisze:
Brook Lopez over 5 zbiórek oraz Middleton over 20 pkt kurs:4,5 (Melbet) ⛔ (Kris 22pkt a Lopez 4 zbiórki...)
Stawiam ten typ bo widzę że Antek ma problem z kolanem i mogą mu dac odpocząć. Najlepiej poczekać na info przed meczem bo to istotna kwestia. Generalnie Lopez nawet coś zbiera, przy Antku nie wygląda to nawet źle. Na ostatnie 9 spotkań 5 razy przekraczał 5 zbiórek. Teraz teoretycznie powinno być nawet łatwiej. Do tego Kris wiadomo swoje może wrzucić w każdym momencie, bardzo dobry shooter. Ktoś ten zespół musi pociągnąć a Chicago łatwo skóry nie sprzeda, więc podoba mi sie to kombo i ten kurs.
Do tego dorzucam Markannen/LaVine over 47,5 pkt kurs: 1,87 (Melbet) ⛔ (Markannen 26 pkt LaVine tylko 11...)
Chcialem napisac ze mocniej, ale ostatnio sie tak wstrzelili ze teraz pewnie juz tak rozowo nie bedzie. Jednak bardzo prawdopodobne jest ze nie zagra Porter i Dunn. Wiec tak naprawde zostaja tylko we dwojke i znowu powinni swoje zrobic a przynajmniej te 20 pare pkt dorzucic. Mam nadzieje ze podtrzymaja dobra passe. Mozna jeszcze próbować zbiorki Markannena.
 
Do góry Bottom