>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

handicap wytlumaczcie blagam

P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Witam mam pytanie odnosnie handicapu. Na przykladzie dzisiejszego meczu bayern-pilzno. Bayern (-2.5) - V.Pilzno
Bayern (-2.5) 1.75 V. Pilzno 1.85 Stawiajac bayern stawiam ze bayern wygra co najmniej 3 bramkowa przewaga a stawiajac pilzno stawiam ze bedzie max 2 bramki przewagi dla bayernu tak?
Bayern (-3.5)-V. Pilzno
Bayern (-3.5) 2.50 V. Pilzno 1.40
tutaj podobnie ale o 1 bramke wiecej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
A jesli mam
handicap PSG (-1)
i opcje do postawienia
X
Anderlecht/X
PSG(-1)
remis oznacza ze PSG wygra jedna bramka tak?
Anderlecht/X oznacza remis w meczu wygrana anderlechtu lub wygraja 1 bramka psg?
PSG(-1) oznacza to ze ps wygra co najmniej 2 bramkami tak?
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
idac tym tropem
Mecz Anderlecht - PSG, Wynik: 0:2, 0:3, 0:4, 1:3, 1:4

Grasz PSG-1 wygra -&gt; ✅
Grasz PSG-1 remis -&gt; ⛔
Grasz PSG-1 przegra, czyli wygra Anderlecht -&gt; ⛔
tak wiec jesli takie wyniki uznaje czyli minimum dwubramkowa przewage PSG to przy handi PSG(-1) nalezy postawic na PSG bo mimo tego ze powiedzmy odjeli im przed meczem 1 bramka to i tak wygraja mecz?
Dobrze rozkminiam;D?
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
idac tym tropem

Mecz Anderlecht - PSG, Wynik: 0:2, 0:3, 0:4, 1:3, 1:4

Grasz PSG-1 wygra -&gt; ✅
Grasz PSG-1 remis -&gt; ⛔
Grasz PSG-1 przegra, czyli wygra Anderlecht -&gt; ⛔

tak wiec jesli takie wyniki uznaje czyli minimum dwubramkowa przewage PSG to przy handi PSG(-1) nalezy postawic na PSG bo mimo tego ze powiedzmy odjeli im przed meczem 1 bramka to i tak wygraja mecz?

Dobrze rozkminiam;D?
Ty to masz łeb ????
tak wlasnie, ten handicap oznacza, ze mecz zaczyna sie od wyniku 1:0 dla Anderlechtu. ????
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Po prostu pytam by nie popelnic tego samegeo bledu jak ostatnio;] Gdy cudowna pani z pomocy online powiedziala mi ze opcja ktora mam postawic to 1 a wyszla 2 wiec pytam bardziej ogarnietych ludzi;] bo sa rozne handicapy i nie wszystkie czaje
 
L 0

logix91

Użytkownik
A wytlumacyzlby mi ktos handicap azjatycki na mecz pilki noznej? czym sie rozni
Handicap Azjatycki (-0.25) 1 (-0.25) 1.70 2 (+0.25) 1.90
Handicap Azjatycki (-0.5) 1 (-0.5) 2.00 2 (+0.5) 1.65
Handicap Azjatycki (-0.75) 1 (-0.75) 2.35 2 (+0.75) 1.50
chodzi o to ze wykulcza sie remis? no bo oplaca sie postawic -0,75 skoro wygraja to i tak w kazdej z tych sytacji musza strzelic 1 bramke ..jesli mieliby wygrac do 0 to musza strzelic 1 bramke wiecej od przeciwnika i co za roznica czy odejmiemy 25 setynch czy 75 setnych..to lepiej wybraz 75 bo wiekszy kurs..
 
Q 49

quru

Użytkownik
Handicap azjatycki to coś takiego, że twoja stawka jest dzielona na pół.

Np. over 2,25 oznacza, że połowę stawki typujesz, że będą 2 bramki, a drugą połowę stawki, że będzie więcej niż 2 bramki. Jak padnie więcej niż 2 bramki wygrywasz połowę, a z drugiej połowy masz zwrot, a jak padną 2 bramki to też tak samo. Przegrywasz gdy padnie mniej niż 2 bramki.

Drużyna A-Drużyna B over 2,25 kurs. 1.50 stawka: 10j.
Czyli:

5*1.50 na 2 bramki.
5*1,50 na więcej niż 2 bramki.

Jak będą przynajmniej 2 bramki to 1 zdarzenie wchodzi (5*1,50=7,50), a z drugiego jest zwrot, razem 7,50+5=12,50.

Analogicznie przy handicapach:

Drużyna A(+0,25)-Drużyna B typ: 2
połowa stawki na to, że od tego momentu drużyny strzelą taką samą liczbę bramek (np. 0:0, 1:1, itd.)
połowa stawki na to, że drużyna B strzeli więcej bramek niż A (o min. 1 bramkę więcej)
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Handicap azjatycki to coś takiego, że twoja stawka jest dzielona na pół.
Np. over 2,25 oznacza, że połowę stawki typujesz, że będą 2 bramki, a drugą połowę stawki, że będzie więcej niż 2 bramki. Jak padnie więcej niż 2 bramki wygrywasz połowę, a z drugiej połowy masz zwrot, a jak padną 2 bramki to też tak samo. Przegrywasz gdy padnie mniej niż 2 bramki.
Drużyna A-Drużyna B over 2,25 kurs. 1.50 stawka: 10j.
Czyli:
5*1.50 na 2 bramki.
5*1,50 na więcej niż 2 bramki.
Jak będą przynajmniej 2 bramki to 1 zdarzenie wchodzi (5*1,50=7,50), a z drugiego jest zwrot, razem 7,50+5=12,50.
Analogicznie przy handicapach:
Drużyna A(+0,25)-Drużyna B typ: 2
połowa stawki na to, że od tego momentu drużyny strzelą taką samą liczbę bramek (np. 0:0, 1:1, itd.)
połowa stawki na to, że drużyna B strzeli więcej bramek niż A (o min. 1 bramkę więcej)
Źle, źle, źle. Nie wiem czy swiadomie czy nie wprowadzasz kolegę w błąd, w każdym razie wszystko co napisałeś jest źle.
Pomijając już fakt, że niepotrzebnie się napociłeś, skoro jest pełno wytłumaczeń w Internecie.
Over 2.25 nie oznacza, że typuje się połowę stawki na to, że padną 2 gole, a połowę na to, że więcej, tylko stawiamy połowę stawki na OVER 2, a połowę na OVER 2.5. Jak padną więcej niż 2 bramki wygrywamy CAŁOŚĆ, a nie jak ty napisałeś połowę. Połowę można zresztą z tym zakładzie tylko przegrać, a nie wygrać (wtedy kiedy padną 2 gole). To coś zupełnie innego niż napisałeś.
Co do handicapów na drużynę, to nigdy nie zapisuje się ich w postaci: + lub - na jedną drużynę, a typ na drugą.
Twojego zapisu nie rozumiem, bo nigdy się z takim nie spotkałem, ale podejrzewam, że oznacza to samo co Druzyna A - Drużyna B -0,25 typ: 2, a wtedy połowa stawki idzie na zakład bez remisu, a połowa na czystą dwójkę. Nigdy się w przypadku tych zakładów nie stawia, że drużyny strzelą tyle samo bramek, w azjanach zawsze chodzi nam o faworyzowanie jednej ze stron, tylko staramy się zminimalizować ryzyko. jak mamy ćwiartki tak jak w tym przypadku, to jak połowa idzie na DNB czy w innym zapisie handicap (0) to po prostu przy remisie dostajemy zwrot stawki.
Na pewno sposób w który to napisałem nie jest zbyt czytelny dla początkujących, ale po prostu starałem się skorygować błędy. logix91, w Internecie jest już napisane o azjanach wszędzie, nikt ci tutaj nie da raczej łatwiejszego wytłumaczenia niż te, które już istnieją. Moja rada tylko taka, że jak masz właśnie ćwiartki (np. +0,25) to rozkładaj to sobie (w tym przypadku połowa idzie na handi (0), połowa na (+0,5))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom