>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

handicap wytlumaczcie blagam

P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Witam mam pytanie odnosnie handicapu. Na przykladzie dzisiejszego meczu bayern-pilzno. Bayern (-2.5) - V.Pilzno
Bayern (-2.5) 1.75 V. Pilzno 1.85 Stawiajac bayern stawiam ze bayern wygra co najmniej 3 bramkowa przewaga a stawiajac pilzno stawiam ze bedzie max 2 bramki przewagi dla bayernu tak?
Bayern (-3.5)-V. Pilzno
Bayern (-3.5) 2.50 V. Pilzno 1.40
tutaj podobnie ale o 1 bramke wiecej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
A jesli mam
handicap PSG (-1)
i opcje do postawienia
X
Anderlecht/X
PSG(-1)
remis oznacza ze PSG wygra jedna bramka tak?
Anderlecht/X oznacza remis w meczu wygrana anderlechtu lub wygraja 1 bramka psg?
PSG(-1) oznacza to ze ps wygra co najmniej 2 bramkami tak?
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
idac tym tropem
Mecz Anderlecht - PSG, Wynik: 0:2, 0:3, 0:4, 1:3, 1:4

Grasz PSG-1 wygra -&gt; ✅
Grasz PSG-1 remis -&gt; ⛔
Grasz PSG-1 przegra, czyli wygra Anderlecht -&gt; ⛔
tak wiec jesli takie wyniki uznaje czyli minimum dwubramkowa przewage PSG to przy handi PSG(-1) nalezy postawic na PSG bo mimo tego ze powiedzmy odjeli im przed meczem 1 bramka to i tak wygraja mecz?
Dobrze rozkminiam;D?
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
idac tym tropem

Mecz Anderlecht - PSG, Wynik: 0:2, 0:3, 0:4, 1:3, 1:4

Grasz PSG-1 wygra -&gt; ✅
Grasz PSG-1 remis -&gt; ⛔
Grasz PSG-1 przegra, czyli wygra Anderlecht -&gt; ⛔

tak wiec jesli takie wyniki uznaje czyli minimum dwubramkowa przewage PSG to przy handi PSG(-1) nalezy postawic na PSG bo mimo tego ze powiedzmy odjeli im przed meczem 1 bramka to i tak wygraja mecz?

Dobrze rozkminiam;D?
Ty to masz łeb ????
tak wlasnie, ten handicap oznacza, ze mecz zaczyna sie od wyniku 1:0 dla Anderlechtu. ????
 
P 1

pawelvoll25

Użytkownik
Po prostu pytam by nie popelnic tego samegeo bledu jak ostatnio;] Gdy cudowna pani z pomocy online powiedziala mi ze opcja ktora mam postawic to 1 a wyszla 2 wiec pytam bardziej ogarnietych ludzi;] bo sa rozne handicapy i nie wszystkie czaje
 
L 0

logix91

Użytkownik
A wytlumacyzlby mi ktos handicap azjatycki na mecz pilki noznej? czym sie rozni
Handicap Azjatycki (-0.25) 1 (-0.25) 1.70 2 (+0.25) 1.90
Handicap Azjatycki (-0.5) 1 (-0.5) 2.00 2 (+0.5) 1.65
Handicap Azjatycki (-0.75) 1 (-0.75) 2.35 2 (+0.75) 1.50
chodzi o to ze wykulcza sie remis? no bo oplaca sie postawic -0,75 skoro wygraja to i tak w kazdej z tych sytacji musza strzelic 1 bramke ..jesli mieliby wygrac do 0 to musza strzelic 1 bramke wiecej od przeciwnika i co za roznica czy odejmiemy 25 setynch czy 75 setnych..to lepiej wybraz 75 bo wiekszy kurs..
 
Q 49

quru

Użytkownik
Handicap azjatycki to coś takiego, że twoja stawka jest dzielona na pół.

Np. over 2,25 oznacza, że połowę stawki typujesz, że będą 2 bramki, a drugą połowę stawki, że będzie więcej niż 2 bramki. Jak padnie więcej niż 2 bramki wygrywasz połowę, a z drugiej połowy masz zwrot, a jak padną 2 bramki to też tak samo. Przegrywasz gdy padnie mniej niż 2 bramki.

Drużyna A-Drużyna B over 2,25 kurs. 1.50 stawka: 10j.
Czyli:

5*1.50 na 2 bramki.
5*1,50 na więcej niż 2 bramki.

Jak będą przynajmniej 2 bramki to 1 zdarzenie wchodzi (5*1,50=7,50), a z drugiego jest zwrot, razem 7,50+5=12,50.

Analogicznie przy handicapach:

Drużyna A(+0,25)-Drużyna B typ: 2
połowa stawki na to, że od tego momentu drużyny strzelą taką samą liczbę bramek (np. 0:0, 1:1, itd.)
połowa stawki na to, że drużyna B strzeli więcej bramek niż A (o min. 1 bramkę więcej)
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Handicap azjatycki to coś takiego, że twoja stawka jest dzielona na pół.
Np. over 2,25 oznacza, że połowę stawki typujesz, że będą 2 bramki, a drugą połowę stawki, że będzie więcej niż 2 bramki. Jak padnie więcej niż 2 bramki wygrywasz połowę, a z drugiej połowy masz zwrot, a jak padną 2 bramki to też tak samo. Przegrywasz gdy padnie mniej niż 2 bramki.
Drużyna A-Drużyna B over 2,25 kurs. 1.50 stawka: 10j.
Czyli:
5*1.50 na 2 bramki.
5*1,50 na więcej niż 2 bramki.
Jak będą przynajmniej 2 bramki to 1 zdarzenie wchodzi (5*1,50=7,50), a z drugiego jest zwrot, razem 7,50+5=12,50.
Analogicznie przy handicapach:
Drużyna A(+0,25)-Drużyna B typ: 2
połowa stawki na to, że od tego momentu drużyny strzelą taką samą liczbę bramek (np. 0:0, 1:1, itd.)
połowa stawki na to, że drużyna B strzeli więcej bramek niż A (o min. 1 bramkę więcej)
Źle, źle, źle. Nie wiem czy swiadomie czy nie wprowadzasz kolegę w błąd, w każdym razie wszystko co napisałeś jest źle.
Pomijając już fakt, że niepotrzebnie się napociłeś, skoro jest pełno wytłumaczeń w Internecie.
Over 2.25 nie oznacza, że typuje się połowę stawki na to, że padną 2 gole, a połowę na to, że więcej, tylko stawiamy połowę stawki na OVER 2, a połowę na OVER 2.5. Jak padną więcej niż 2 bramki wygrywamy CAŁOŚĆ, a nie jak ty napisałeś połowę. Połowę można zresztą z tym zakładzie tylko przegrać, a nie wygrać (wtedy kiedy padną 2 gole). To coś zupełnie innego niż napisałeś.
Co do handicapów na drużynę, to nigdy nie zapisuje się ich w postaci: + lub - na jedną drużynę, a typ na drugą.
Twojego zapisu nie rozumiem, bo nigdy się z takim nie spotkałem, ale podejrzewam, że oznacza to samo co Druzyna A - Drużyna B -0,25 typ: 2, a wtedy połowa stawki idzie na zakład bez remisu, a połowa na czystą dwójkę. Nigdy się w przypadku tych zakładów nie stawia, że drużyny strzelą tyle samo bramek, w azjanach zawsze chodzi nam o faworyzowanie jednej ze stron, tylko staramy się zminimalizować ryzyko. jak mamy ćwiartki tak jak w tym przypadku, to jak połowa idzie na DNB czy w innym zapisie handicap (0) to po prostu przy remisie dostajemy zwrot stawki.
Na pewno sposób w który to napisałem nie jest zbyt czytelny dla początkujących, ale po prostu starałem się skorygować błędy. logix91, w Internecie jest już napisane o azjanach wszędzie, nikt ci tutaj nie da raczej łatwiejszego wytłumaczenia niż te, które już istnieją. Moja rada tylko taka, że jak masz właśnie ćwiartki (np. +0,25) to rozkładaj to sobie (w tym przypadku połowa idzie na handi (0), połowa na (+0,5))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom