>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
T 6

tolkien78

Użytkownik
Nawet laik patrzac w staty widzi ze nasz agra opiera sie na 1 pilkarzu.Lewy przez kazdy zespol zostanie wyeliminowany.Idac dalej tym tropem kiedy nie atakujemy pilka zaczyna spadac na nasze pole karne a tam jest tragedia-Pzdan-dno i masa bledow,Glik najbrutalniejszy obronca ligi francuskiej.Na mundialu mamy war i juz nic nie umknie uwadze sedziow.Obrancow mamy tragicznych a w napadzie bez Lewego licho.Jest jeszcze Pan turbo jezdziec bez glowy na ktorego szczesliwe rajdy nawet nie licze ,nie w meczach o taka stawke.Uwazam ze jestesmy slabi. Mecz z Senegalem 0-2 z Kolumbia 0-4 z walczacymi Japonczykami 0-2.Nie ma druzyny- jest jeden dobry zawodnik,Kuba niestety nie ta forma,Piszczu takze to na kim oprzec gre.Oczywiscie mecze zweryfikuja wszystko takze nasze miejsce w rankingach oraz to czy Lewy potrafi samemu stworzyc sobie sytuacje bramkowe.Do boju.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
to niezły janusz malkontent xD
tak jak piszesz na mundialu będzie war - wojna i mam nadzieję że chłopaki wyjaśnią takich wąsaczów świetnymi występami
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 6

psycho-sharks-18

Użytkownik
Njatrudniejszy mecz zdecydowanie z Japonią. Mali szybcy niscy zwrotni mobilni i inteligetni piłkarze na naszych ciezkich to idealni zawodnicy. jak remisujemy z Japonia to bedzie ok. wspomnicie moje prorocze słowa. Senegal to najlpeszy rywal i tu musimy wygrac. z Kolumbią nie wiem ale oni tez swieci nie sa,maja przestoje.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Polska vs Senegal 1 2,42 unibet
Ja rozumiem wszystkich sceptyków, Senegal może nie jest ogórkiem ale personalnie? To zupelnie inny poziom. Polacy w ostatnim meczu rozniesli Litwę, a w poprzednim w niektorych momentach grali naprawdę koncertowe akcje. A te dwie stracone bramki? Mysle ze gdyby to nie byl mecz towarzyski nie stracili by ich tak łatwo. Senegal w ostatnich meczach gra totalna padake. Senegal raczej nie straci tu za duzo bramek, gdyz generalnie Afrykanskie druzyny moim zdaniem nie są zbyt overowe, a wiec stawiam na wygrana 1:0 albo 2:0. Najwazniejszy argument to personalia - na prawie kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow. Drugi argument - Lewandowski ewidentnie zlapal forme, i ma cos do udowodnienia w kwestii swojego transferu. Nie ma co ukrywać - nie jestesmy potega, realnie awansujemy do 1/8 finalu ale takie druzyny jak Senegal to my po prostu łykamy. Nasza druzyna jest na podobnym albo i lepszym poziomie jak przed Euro - a tam wygrywalismy / remisowalismy z lepszymi zespolami. A w przypadku Szwajcarii i Portugalii - duzo lepszymi
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Czołem Załogo ;) Strasznie wielu nosaczy się tu zadomowiło, z tego co moje czujne oko zaobserwowało po przeczytaniu kilku stron. Mało merytorycznej dyskusji, dużo napinki i bicia piany. Bo pomiędzy konstruktywną krytyką czy obawą, a byciem nosaczem i malkontentem jest różnica, oj jest. A ,, za moich czasów &quot; było na tym forum bardzo merytorycznie. No a przecież nadchodzi czas radości dla każdego prawdziwego kibica, czas wielkiego święta, więc CIESZMY SIĘ PIŁKĄ. Czy wyjdziemy, czy nie wyjdziemy z grupy, to warto być dumnym, że chłopacy zakwalifikowali się na turniej i że będziemy mogli ich zobaczyć w 3, lub 4 spotkaniach. Włosi będą żreć makaron i pizzę, krzycząc przy golach Arkadiuszo, a Holendrzy jarać zioło zagryzając cheddar, patrząc z zazdrością na naszą kadrę. Wszędzie gdzie nie wejdę januszowa dyskusja jacy my to słabi jesteśmy. To jednak prawda, że my przez biedę i dymanie nas przez każdego od setek lat, mamy w Polsce w większości mental starych, zgoszkniałych ludzi, którzy do wszystkiego się dosrają i potrafią sobie zepsuć święto, wyciągając każdy błąd i nie ciesząc się z tego z czego powinniśmy ???? Mamy super pakę, młodych, inteligentnych, ambitnych chłopaków, grających w top klubach. Nawet jeśli wdupimy wszystkie 3 mecze, to powinniśmy ich wspierać i bić im brawo, idąc z ideą Łączy Nas Piłka. Tyle na wstępie.
Co do meczu z Senegalem, to moim zdaniem wygramy go, mało tego, moim zdaniem wygramy pewniej niż mecz z Irlandią Północną - na otwarcie Euro we Francji. A zadecyduje wymieniony kilka razy kolektyw i inteligencja. Jesteśmy od SENEGALU jako drużyna LEPSI. Po prostu, tu nie ma się czego bać. Obawiać możemy się Kolumbii, czy nawet Japonii, ale to już pokaże czas.
Bramka? Szczęsny. Z Fabianem bym poszedł na mecz NBA, czy pogadał o życiu w poważny sposób, super facet i jedna z fajniejszych postaci w kadrze, ale bramkarz musi mieć coś ze skurwiela i chama, musi mieć tą wrodzoną pewność siebie, której brakło Łukaszowi w karnych. Ja mu to wybaczam, tak jak karnego Kubie, ale czas by w wielkim turnieju bronił Szczena, który ma po ojcu to coś, co niektórych wkurza, ale w bramce na pewno się przyda. Poza tym jest w mojej ocenie lepszym bramkarzem.

No boję się trochę o obronę, ale wiecie co? Śmierdzi mi ta akcja z Glikiem ;) Nie chcę się bardziej rozpisywać dlaczego, ale śmierdzi i moim zdaniem jeśli pojawi się w pierwszym składzie na Senegal, to nie będzie to niespodzianka. Tak, wiem co mówi Jaroszewski, wiem co mówi rzecznik, wiem co mówi Nawałka, wiem co pisał Kurowski (Pan żenada jak cała ekipa TVP na MŚ, oprócz Pana Laskowskiego). No także wiecie, pożyjemy, zobaczymy. Jestem pewien, że na Kolumbię wyjdzie, a to jest najważniejsze. Bednarek i Bereszyński (Młodzi, pewni siebie, inteligentni, rozwojowi, grający w dobrych ligach i silnych klubach) - chcę zobaczyć tych dwóch chłopaków w obronie, obok Łukasza i Glika. Jeśli Kamil nie dojdzie do siebie na Senegal, niech zagra Pazdan, ale będę drżał, bo choć zaangażowania mu nie odmówię, to nie jest to najbardziej inteligentny piłkarz.

Pomoc i atak - tu mamy dobrobyt. Liczę na fajny mundial Arka, Ziela, Krychy, Kuby ( pożegnanie z kadrą i powrót do Wisły Kraków, tak myślę) i naszego jeźdźca bez głowy, czyli Grosika. O Lewego się nie martwię, będzie dobrze. Jeśli do meczu z Japonią przystąpimy z 6pkt, liczę na Atak Kownacki - Teodorczyk i oszczędzenie Milika i Lewego przed meczem z Anglią, lub Belgią.
Jak to mówią na mieście - kut.s w łapę i oglądamy! Powodzenia Panowie, dobrego mundialu i dużo wypitego piwa. No i co by się nie stało, trzymamy kciuki za kadrę!

Polska vs Senegal 1 @2,42
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 12

mrowagno

Użytkownik
Nawet laik patrzac w staty widzi ze nasz agra opiera sie na 1 pilkarzu.Lewy przez kazdy zespol zostanie wyeliminowany.Idac dalej tym tropem kiedy nie atakujemy pilka zaczyna spadac na nasze pole karne a tam jest tragedia-Pzdan-dno i masa bledow,Glik najbrutalniejszy obronca ligi francuskiej.Na mundialu mamy war i juz nic nie umknie uwadze sedziow.Obrancow mamy tragicznych a w napadzie bez Lewego licho.Jest jeszcze Pan turbo jezdziec bez glowy na ktorego szczesliwe rajdy nawet nie licze ,nie w meczach o taka stawke.Uwazam ze jestesmy slabi. Mecz z Senegalem 0-2 z Kolumbia 0-4 z walczacymi Japonczykami 0-2.Nie ma druzyny- jest jeden dobry zawodnik,Kuba niestety nie ta forma,Piszczu takze to na kim oprzec gre.Oczywiscie mecze zweryfikuja wszystko takze nasze miejsce w rankingach oraz to czy Lewy potrafi samemu stworzyc sobie sytuacje bramkowe.Do boju.
Rozumiem jesteś typem człowieka, który zawsze narzeka? Weź usuń ten wpis, bo tylko wstyd sobie robisz. Kadra nie zmieniła się znacząco od tego co było 2 lata temu, a stwierdziłbym nawet, że teraz są lepsi zmiennicy, także kadra trochę lepsza. Przypominam, że wtedy w eliminacjach i później na Euro graliśmy jak równy z równym z Niemcami. Na Euro Lewandowski nic nie grał a spokojnie wyszliśmy z grupy i doszliśmy do ćwierćfinału gdzie w karnych przegraliśmy z późniejszym zwycięzca.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Sobolekk... ja też jestem za naszymi ale wracaj z tego kosmosu bo się przeziębisz.
&quot;Polacy w ostatnim meczu rozniesli Litwę, a w poprzednim w niektorych momentach grali naprawdę koncertowe akcje.&quot;
Pamiętasz Andore przed Euro 2012? Na prawdę bierzesz wynik z Litwą jako wyznacznik?
&quot;A te dwie stracone bramki? Mysle ze gdyby to nie byl mecz towarzyski nie stracili by ich tak łatwo.&quot;
Stracili dwie bramki w drugiej połowie ze słabiutkim Chile gdzie mieli mecz pod kontrolą. Lampka, która ma pokazywać to, że nie potrafimy grać w drugiej połowie mryga na czerwono (mecz z Koreą, Nigerią). Te draby z Senegalu kondycyjnie lepsi.
&quot;Najwazniejszy argument to personalia - na prawie kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow.&quot;
Okej... Lepszego to mamy bramkarza i napastnika- koniec, kropka. No jeszcze Zielu i Milik jak odpali, a tak to cała reszta jest mocno dyskusyjna albo po prostu nie ma podjazdu do odpowiednika afrykańskiego teamu. Koulibaly&gt; Pazdan/ Bednarek, Mane&gt;Grosicki i Kuba razem wzięci, Guaye&gt; Krychowiak w obecnej formie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło.
&quot;Drugi argument - Lewandowski ewidentnie zlapal forme, i ma cos do udowodnienia w kwestii swojego transferu.&quot;
Do udowodnienia to on miał w bezpośrednich starciach z Realem. Tutaj niestety może rozegrać tylko 3 mecze i rozmyć swój obraz.
Co do reszty i porównania drużyn z Euro, a teraz. Osobiście uważam, że wtedy byliśmy w gazie- Milik, Lewy (twierdzi, że teraz jest w lepszej dyspozycji), Kuba, Piszczek, Krychowiak, Mączyński, Glik byli w niesamowitej dyspozycji. Teraz tak różowo to nie wygląda. Mamy mocną reprezentację jednak chyba ciut słabszą niż 2 lata temu. Inaczej bym na wszystko patrzył jakby nie było takiego bicia piany, ale jak Strejlau w meczu z Litwą gadał już, że nie może się doczekać meczu z Anglikami to ręce opadają, a demony przeszłości wracają.
Zaraz wlecą teksty o malkontentach albo nosaczach ale ludzie... to jest forum bukmacherskie a nie intencje mszalne. Z podobnym obiektywizmem powinniśmy oceniać naszą reprę jak chociażby przecenianą Argentynę. Mamy mocne pierwsze połówki i jeżeli w nich nie ustawimy sobie meczu to o gonitwach za wynikiem będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam i bez napinki. Mimo wszystko sercem za naszymi i życzę sobię beke z tego wpisu za 3 tygodnie ;)
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Rozumiem jesteś typem człowieka, który zawsze narzeka? Weź usuń ten wpis, bo tylko wstyd sobie robisz. Kadra nie zmieniła się znacząco od tego co było 2 lata temu, a stwierdziłbym nawet, że teraz są lepsi zmiennicy, także kadra trochę lepsza. Przypominam, że wtedy w eliminacjach i później na Euro graliśmy jak równy z równym z Niemcami. Na Euro Lewandowski nic nie grał a spokojnie wyszliśmy z grupy i doszliśmy do ćwierćfinału gdzie w karnych przegraliśmy z późniejszym zwycięzca.
Jakbym narzekal dalej zylbym i mieszkal w Polandii jak TY.Patrze chlodnym okiem ,ogladam wszystkie mecze i na czasami rozpaczliwa gre naszych.Piszecie czesto mlodzi poukladani gracze-tak zwlaszcza CI z rodzimych boisk sa poukladani a i Ci zagraniczni chyba zapominacie ze glownie siedza i grzeja lawki.Teraz maja szanse sie zrehabilitowac.Na ta chwile mocnym punktem zespolu stal sie Krychowiak.To jest forum bukmacherskie czy forrum hurra optymistow koles?Odpowiedz sobie na to pytanie.Postawisz swoja glowe na szali za gre Polakow?Sa w takim gazie ?Skonczyles gimnazjum czy co?Pograj sam 20 lat w pilke potem sie wypowiadaj.Napisalem jak ja to widze,Gdzie sa nasze braki a gdzie mamy moc.Malo merytorycznie?
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Sobolekk... ja też jestem za naszymi ale wracaj z tego kosmosu bo się przeziębisz.
&quot;Polacy w ostatnim meczu rozniesli Litwę, a w poprzednim w niektorych momentach grali naprawdę koncertowe akcje.&quot;
Pamiętasz Andore przed Euro 2012? Na prawdę bierzesz wynik z Litwą jako wyznacznik?
&quot;A te dwie stracone bramki? Mysle ze gdyby to nie byl mecz towarzyski nie stracili by ich tak łatwo.&quot;
Stracili dwie bramki w drugiej połowie ze słabiutkim Chile gdzie mieli mecz pod kontrolą. Lampka, która ma pokazywać to, że nie potrafimy grać w drugiej połowie mryga na czerwono (mecz z Koreą, Nigerią). Te draby z Senegalu kondycyjnie lepsi.
&quot;Najwazniejszy argument to personalia - na prawie kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow.&quot;
Okej... Lepszego to mamy bramkarza i napastnika- koniec, kropka. No jeszcze Zielu i Milik jak odpali, a tak to cała reszta jest mocno dyskusyjna albo po prostu nie ma podjazdu do odpowiednika afrykańskiego teamu. Koulibaly&gt; Pazdan/ Bednarek, Mane&gt;Grosicki i Kuba razem wzięci, Guaye&gt; Krychowiak w obecnej formie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło.
&quot;Drugi argument - Lewandowski ewidentnie zlapal forme, i ma cos do udowodnienia w kwestii swojego transferu.&quot;
Do udowodnienia to on miał w bezpośrednich starciach z Realem. Tutaj niestety może rozegrać tylko 3 mecze i rozmyć swój obraz.
Co do reszty i porównania drużyn z Euro, a teraz. Osobiście uważam, że wtedy byliśmy w gazie- Milik, Lewy (twierdzi, że teraz jest w lepszej dyspozycji), Kuba, Piszczek, Krychowiak, Mączyński, Glik byli w niesamowitej dyspozycji. Teraz tak różowo to nie wygląda. Mamy mocną reprezentację jednak chyba ciut słabszą niż 2 lata temu. Inaczej bym na wszystko patrzył jakby nie było takiego bicia piany, ale jak Strejlau w meczu z Litwą gadał już, że nie może się doczekać meczu z Anglikami to ręce opadają, a demony przeszłości wracają.
Zaraz wlecą teksty o malkontentach albo nosaczach ale ludzie... to jest forum bukmacherskie a nie intencje mszalne. Z podobnym obiektywizmem powinniśmy oceniać naszą reprę jak chociażby przecenianą Argentynę. Mamy mocne pierwsze połówki i jeżeli w nich nie ustawimy sobie meczu to o gonitwach za wynikiem będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam i bez napinki. Mimo wszystko sercem za naszymi i życzę sobię beke z tego wpisu za 3 tygodnie ;)
Jeśli chodzi o Kubę czy Maczynskiego to przypominam, że przed Euro byli mocno krytykowani, a po prostu dobrym występem na Mistrzostwach zapracowali sobie na bardzo dobrą opinię. To samo Pazdan. Krychowiak szczerze mówiąc zaskoczył mnie, bo mimo że to mecze towarzyskie były z Chile i Litwa to jednak wyglądał bardzo dobrze. Rybus pewnie ma coś do udowodnienia, bo 2 lata temu stracił imprezę z powodu kontuzji. Teraz widać, że jest w gazie. Grosicki pokazał już wiele razy, że kiedy trzeba to jest w gazie. Lewy na ostatnich mistrzostwach był zmęczony sezonem a teraz dużo odpoczywal i myślę, że to wielki plus dla nas. Na pewno jesteśmy dużo lepsi taktycznie od Senegalu. Fizycznie wiadomo przeważają. Kluczem może okazać się pierwsza połowa, gdzie 2 lata temu pokazaliśmy, że ostro zasuwamy od początku. Także mysle, że remis to minimum co ugramy z Senegalem. Obstawialem 1-1, ale im bliżej meczu tym coraz częściej myślę, że możemy to wygrać.
 
T 6

tolkien78

Użytkownik
Sobolekk... ja też jestem za naszymi ale wracaj z tego kosmosu bo się przeziębisz.
&quot;Polacy w ostatnim meczu rozniesli Litwę, a w poprzednim w niektorych momentach grali naprawdę koncertowe akcje.&quot;
Pamiętasz Andore przed Euro 2012? Na prawdę bierzesz wynik z Litwą jako wyznacznik?
&quot;A te dwie stracone bramki? Mysle ze gdyby to nie byl mecz towarzyski nie stracili by ich tak łatwo.&quot;
Stracili dwie bramki w drugiej połowie ze słabiutkim Chile gdzie mieli mecz pod kontrolą. Lampka, która ma pokazywać to, że nie potrafimy grać w drugiej połowie mryga na czerwono (mecz z Koreą, Nigerią). Te draby z Senegalu kondycyjnie lepsi.
&quot;Najwazniejszy argument to personalia - na prawie kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow.&quot;
Okej... Lepszego to mamy bramkarza i napastnika- koniec, kropka. No jeszcze Zielu i Milik jak odpali, a tak to cała reszta jest mocno dyskusyjna albo po prostu nie ma podjazdu do odpowiednika afrykańskiego teamu. Koulibaly&gt; Pazdan/ Bednarek, Mane&gt;Grosicki i Kuba razem wzięci, Guaye&gt; Krychowiak w obecnej formie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło.
&quot;Drugi argument - Lewandowski ewidentnie zlapal forme, i ma cos do udowodnienia w kwestii swojego transferu.&quot;
Do udowodnienia to on miał w bezpośrednich starciach z Realem. Tutaj niestety może rozegrać tylko 3 mecze i rozmyć swój obraz.
Co do reszty i porównania drużyn z Euro, a teraz. Osobiście uważam, że wtedy byliśmy w gazie- Milik, Lewy (twierdzi, że teraz jest w lepszej dyspozycji), Kuba, Piszczek, Krychowiak, Mączyński, Glik byli w niesamowitej dyspozycji. Teraz tak różowo to nie wygląda. Mamy mocną reprezentację jednak chyba ciut słabszą niż 2 lata temu. Inaczej bym na wszystko patrzył jakby nie było takiego bicia piany, ale jak Strejlau w meczu z Litwą gadał już, że nie może się doczekać meczu z Anglikami to ręce opadają, a demony przeszłości wracają.
Zaraz wlecą teksty o malkontentach albo nosaczach ale ludzie... to jest forum bukmacherskie a nie intencje mszalne. Z podobnym obiektywizmem powinniśmy oceniać naszą reprę jak chociażby przecenianą Argentynę. Mamy mocne pierwsze połówki i jeżeli w nich nie ustawimy sobie meczu to o gonitwach za wynikiem będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam i bez napinki. Mimo wszystko sercem za naszymi i życzę sobię beke z tego wpisu za 3 tygodnie ;)
Sobolekk... ja też jestem za naszymi ale wracaj z tego kosmosu bo się przeziębisz.
&quot;Polacy w ostatnim meczu rozniesli Litwę, a w poprzednim w niektorych momentach grali naprawdę koncertowe akcje.&quot;
Pamiętasz Andore przed Euro 2012? Na prawdę bierzesz wynik z Litwą jako wyznacznik?
&quot;A te dwie stracone bramki? Mysle ze gdyby to nie byl mecz towarzyski nie stracili by ich tak łatwo.&quot;
Stracili dwie bramki w drugiej połowie ze słabiutkim Chile gdzie mieli mecz pod kontrolą. Lampka, która ma pokazywać to, że nie potrafimy grać w drugiej połowie mryga na czerwono (mecz z Koreą, Nigerią). Te draby z Senegalu kondycyjnie lepsi.
&quot;Najwazniejszy argument to personalia - na prawie kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow.&quot;
Okej... Lepszego to mamy bramkarza i napastnika- koniec, kropka. No jeszcze Zielu i Milik jak odpali, a tak to cała reszta jest mocno dyskusyjna albo po prostu nie ma podjazdu do odpowiednika afrykańskiego teamu. Koulibaly&gt; Pazdan/ Bednarek, Mane&gt;Grosicki i Kuba razem wzięci, Guaye&gt; Krychowiak w obecnej formie. Nie wiem skąd Ci się to wzięło.
&quot;Drugi argument - Lewandowski ewidentnie zlapal forme, i ma cos do udowodnienia w kwestii swojego transferu.&quot;
Do udowodnienia to on miał w bezpośrednich starciach z Realem. Tutaj niestety może rozegrać tylko 3 mecze i rozmyć swój obraz.
Co do reszty i porównania drużyn z Euro, a teraz. Osobiście uważam, że wtedy byliśmy w gazie- Milik, Lewy (twierdzi, że teraz jest w lepszej dyspozycji), Kuba, Piszczek, Krychowiak, Mączyński, Glik byli w niesamowitej dyspozycji. Teraz tak różowo to nie wygląda. Mamy mocną reprezentację jednak chyba ciut słabszą niż 2 lata temu. Inaczej bym na wszystko patrzył jakby nie było takiego bicia piany, ale jak Strejlau w meczu z Litwą gadał już, że nie może się doczekać meczu z Anglikami to ręce opadają, a demony przeszłości wracają.
Zaraz wlecą teksty o malkontentach albo nosaczach ale ludzie... to jest forum bukmacherskie a nie intencje mszalne. Z podobnym obiektywizmem powinniśmy oceniać naszą reprę jak chociażby przecenianą Argentynę. Mamy mocne pierwsze połówki i jeżeli w nich nie ustawimy sobie meczu to o gonitwach za wynikiem będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam i bez napinki. Mimo wszystko sercem za naszymi i życzę sobię beke z tego wpisu za 3 tygodnie ;)
I tu sie musze z kolega mocno zgodzic.To mundial a nie mecz z Litwa.Kazdy zespol zagra jak o zycie a nasz zespol w 2 polowkach przewaznie gra jak o zycie.
Jeśli chodzi o Kubę czy Maczynskiego to przypominam, że przed Euro byli mocno krytykowani, a po prostu dobrym występem na Mistrzostwach zapracowali sobie na bardzo dobrą opinię. To samo Pazdan. Krychowiak szczerze mówiąc zaskoczył mnie, bo mimo że to mecze towarzyskie były z Chile i Litwa to jednak wyglądał bardzo dobrze. Rybus pewnie ma coś do udowodnienia, bo 2 lata temu stracił imprezę z powodu kontuzji. Teraz widać, że jest w gazie. Grosicki pokazał już wiele razy, że kiedy trzeba to jest w gazie. Lewy na ostatnich mistrzostwach był zmęczony sezonem a teraz dużo odpoczywal i myślę, że to wielki plus dla nas. Na pewno jesteśmy dużo lepsi taktycznie od Senegalu. Fizycznie wiadomo przeważają. Kluczem może okazać się pierwsza połowa, gdzie 2 lata temu pokazaliśmy, że ostro zasuwamy od początku. Także mysle, że remis to minimum co ugramy z Senegalem. Obstawialem 1-1, ale im bliżej meczu tym coraz częściej myślę, że możemy to wygrać.
Czlowieku nie zyj historia.Glik ma kontuzje,wejdzie bark w bark i po nim.Kuba delikatny,wiekszosc obrony bez formy.To co bylo juz bylo teraz mamy 2018 mundial a nie euro.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Jakbym narzekal dalej zylbym i mieszkal w Polandii jak TY.Patrze chlodnym okiem ,ogladam wszystkie mecze i na czasami rozpaczliwa gre naszych.Piszecie czesto mlodzi poukladani gracze-tak zwlaszcza CI z rodzimych boisk sa poukladani a i Ci zagraniczni chyba zapominacie ze glownie siedza i grzeja lawki.Teraz maja szanse sie zrehabilitowac.Na ta chwile mocnym punktem zespolu stal sie Krychowiak.To jest forum bukmacherskie czy forrum hurra optymistow koles?Odpowiedz sobie na to pytanie.Postawisz swoja glowe na szali za gre Polakow?Sa w takim gazie ?Skonczyles gimnazjum czy co?Pograj sam 20 lat w pilke potem sie wypowiadaj.Napisalem jak ja to widze,Gdzie sa nasze braki a gdzie mamy moc.Malo merytorycznie?
Mało. A nawet słabe to co napisałeś. Co ma gra w piłkę do wiedzy o niej? Myślę, że wiedzę mam bardzo duża i pewnie niemniejsza niż Ty. Mam nadzieję, że jeśli zagramy lepiej niż to opisałes to przeprosisz publicznie na forum za te słowa ???? uważam, że jesteśmy lepiej przygotowani niż 2 lata temu. Wtedy wszyscy narzekali bo porażka z Holandia i remis z Litwa, a co było na Euro każdy widział. Nie mówię, że wszystko wygramy, ale spokojnie 5 punktów jesteśmy w stanie na pewno ugrać i myślę, że wystarczy to do awansu. Jeśli sprawdzi się to co napisałeś to szczerze zwrócę honor i pogratuluje wiedzy. Wynik zostawmy piłkarzom.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
MrowaGno
1:1 wziąłbym z pocałowaniem ręki, jednak fajnym betem jest, że Senegal zdobędzie więcej bramek w drugiej połowie. Okolice 3,2 w fortunie o ile dobrze pamiętam.
 
S 22

sieko

Użytkownik
brooklynbounce mądrze prawisz, jestem tego samego zdania ???? tu nie chodzi o patrzenie nawet kto jest lepszy czy gorszy, tylko własnie o fakt, że powszechny wśród Polaków jest defetyzm... Jesteśmy najsłabsi, po co tam jadą, dostaną oklep i cały czas to samo, a jak wypowiesz się bardziej pochlebnie o kadrze, wskażesz atuty to powiedzą Ci &quot;po co pompujesz balon, wiadomo, że przegrają&quot;. Balon to był pompowany w 2002 i 2006 (nie wiem czemu) kiedy mieliśmy nie dość, że mega przeciętną kadrę, to na dodatek trenerzy zrobili co mogli w powołaniach żeby wyszło jeszcze GORZEJ niż mogło wyjść. Ja podchodzę z dość optymistycznym nastawieniem i wierzę, że z tym składem jesteśmy w stanie wyjść z grupy ???? nie mówię o półfinale czy finale, ale z grupy jesteśmy w stanie wyjść na spokojnie. A faza pucharowa to już inna bajka i tam się różne rzeczy dzieją, nam pozostaje tylko kibicować ????
A co do Kuby, to on z kadrą się nie pożegna ???? jeżeli tylko będzie w formie to zawsze będzie czekał na powołanie. Sam już w kilku wywiadach powtarzał, że z kadry nigdy nie zamierza rezygnować, bo to jest dla niego honor i dopóki będzie na siłach grać i będzie prezentował formę na poziom reprezentacji to zawsze chce być do dyspozycji trenera ???? . Prędzej Piszczek może zrezygnować z kadry po mundialu, bo już coś kiedyś przebąkiwał, chociaż też podejrzewam, że jak forma mu pozwoli to będzie chciał dociągnąć do Euro 2020, bo do końca sezonu 2019/2020 ma ważny kotrakt z Borussią i po tym pewnie będzie chciał zakończyć zawodową kariere.
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Balon był pompowany w 2002 i 2006, a teraz nie? Wtedy to mógł być balonik, a teraz mamy nadmuchany sterowiec. Nawet przed Euro media i eksperci opowiadali, że wyjście z grupy będzie sukcesem i z tego będzie rozliczany Nawałka. Teraz nikt nie mówi o ewentualnym wyjściu z grupy, tylko o tym czy w ćwierćfinale spotkamy Niemców czy Brazylijczyków... Nie lubię narzekać, ale nie lubię też bezpodstawnych hurraoptymistycznych zapowiedzi. Już dawno przyjąłem postawę sceptyka, będę kibicował Polakom ze wszystkich sił, ale nie będę płakał jeżeli odpadną po Japonii.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Balon był pompowany w 2002 i 2006, a teraz nie? Wtedy to mógł być balonik, a teraz mamy nadmuchany sterowiec. Nawet przed Euro media i eksperci opowiadali, że wyjście z grupy będzie sukcesem i z tego będzie rozliczany Nawałka. Teraz nikt nie mówi o ewentualnym wyjściu z grupy, tylko o tym czy w ćwierćfinale spotkamy Niemców czy Brazylijczyków... Nie lubię narzekać, ale nie lubię też bezpodstawnych hurraoptymistycznych zapowiedzi. Już dawno przyjąłem postawę sceptyka, będę kibicował Polakom ze wszystkich sił, ale nie będę płakał jeżeli odpadną po Japonii.
Raczej teraz nie jest pompowanie balona. Ja mam świadomość mocy tej kadry. Moim zdaniem większość krytykujacych po prostu chce się miło zaskoczyć. Podajcie mi jakieś argumenty przemawiajace za Senegalem. Oprócz oczywiście przewagi fizycznej. Nie ma. Nasi grają w bardzo dobrych klubach. Mamy lidera z prawdziwego zdarzenia. Świetna atmosfera w zespole. Taktycznie jesteśmy lepsi. Mamy większe doświadczenie. Naprawdę podajcie mi jakieś mocne argumenty za Senegalem. Wiadomo to jest pilka i wszystko może się zdarzyć, aczkolwiek remis myślę, że spokojnie wywalczymy, a może nawet coś więcej ;) grupę mamy bardzo trudna i wyrównane i też mnie śmieszy gadanie gdzie z kim zagramy po wyjściu z grupy, ale z tego co zauważyłem to sami piłkarze na szczęście do tego tak nie podchodzą tylko robią swoje ????
 
S 22

sieko

Użytkownik
danonxpl teraz według mnie i tak mniej niż poprzednio, a to że przekazują &quot;zjedli śniadanie&quot; itp. to trzeba brać z przymrużeniem oka, bo wiadomo, że teraz każdy TV ogląda głównie z faktu mundialu, a takie nowinki potencjalnie przyciągną więcej ludzi przed ekrany, co nabija im kase i oglądalność ???? teraz jest dużo większa świadomość i piłkarzy i ludzi wokół, w porównaniu tego co było kiedyś, bo wtedy to potrafili publicznie mówić jedziemy po zwycięstwo, jedziemy wygrywać lub coś w ten deseń. Teraz mamy dużo większy potencjał kadrowy i u piłkarzy ani trenera nie słychać takich zuchwałych tekstów, a sami do mediów to nie zaglądają, tyle co są zaczepiani przez dziennikarzy to odpowiadają z konieczności. Podchodzą z chłodną głową i wiarą we własne umiejętności, ale nie z nastawieniem, że jadą wygrać mundial
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Raczej teraz nie jest pompowanie balona. Ja mam świadomość mocy tej kadry. Moim zdaniem większość krytykujacych po prostu chce się miło zaskoczyć. Podajcie mi jakieś argumenty przemawiajace za Senegalem. ????
Może nie tyle argumenty za Senegalem, a chłodna kalkulacja obu ekip:
- Trener i taktyka po naszej stronie. Nawałka to na prawdę świetny trener i mądry facet. Poza tym drużyny afrykańskie grają trochę futbol a&#39;la na dzika i do przodu.
- Siła fizyczna i kondycja zdecydowanie po stronie Senegalu, mieliśmy problemy z pressingiem Chile ale to co oni nam zafundują to będzie coś intensywniejszego. Poza tym grają ostro, na naszych szklanych skrzydłowych i np Ziela może to źle wpłynąć
- Ogranie w ostatnim sezonie kluczowych napastników. Sane, Koulibaly, Kouyate, Guaye to trzony mocnych zespołów. Do tego mocna ekipa z Ligue1. Mają za sobą dobre sezony. U nas trochę w kratkę, a to Zielu często brak zaufania u trenera, Kuba kontuzja+ grzanie ławy, Milik po kontuzji, Krycha bez formy, Grosik na zapleczu Premier League. Jedynie Lewy bez zarzutu.
- Senegal nie znalazł się w Rosji dlatego, że pomylił samoloty. W tv mundial obejrzą takie zespoły jak WKS, Ghana, Kamerun, Algieria, od których Senegal okazał się lepszy.
- Brak kompletnego składu w naszej drużynie. Ktoś napisze &quot;co on bredzi&quot;... ale zadajmy sobie pytanie o takiego Jędrzejczyka albo Peszkę. ten drugi nawet nie dostał szansy w sparingach (obok Białkowskiego, kontuzjowanego Kurzawy i kamińskiego, który siedział tam już czysto z kurtuazji), to gdzie on i kiedy ma zagrać? Niby detale ale takie szczegóły decydują o końcowym sukcesie.
Będzie ciężko, oj będzie
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Balon był pompowany w 2002 i 2006, a teraz nie? Wtedy to mógł być balonik, a teraz mamy nadmuchany sterowiec. Nawet przed Euro media i eksperci opowiadali, że wyjście z grupy będzie sukcesem i z tego będzie rozliczany Nawałka. Teraz nikt nie mówi o ewentualnym wyjściu z grupy, tylko o tym czy w ćwierćfinale spotkamy Niemców czy Brazylijczyków... Nie lubię narzekać, ale nie lubię też bezpodstawnych hurraoptymistycznych zapowiedzi. Już dawno przyjąłem postawę sceptyka, będę kibicował Polakom ze wszystkich sił, ale nie będę płakał jeżeli odpadną po Japonii.
Taka jest prawda. Gdyby była taka dyscyplina jak „pompowanie balonika” to Polska (jako cały naród) byłaby mistrzem świata. Najbardziej mnie śmieszą wpisy po ostatnich dwóch meczach towarzyskich, to jak ludzie to argumentują i starają się za każdym razem wmówić, że jest zajebiście. I nie mówię o postach tylko tutaj na forum, ale i na twitterze, czy tak samo w innych mediach.
Po patologi z Chile - „chuj tam, to tylko towarzyski, nic się nie stało.”
Po wygranej z mierną Litwą - „Polska w formie, bójcie się, idziemy!!!”
To właśnie pokazuje jakie januszostwo się rozrosło od czasu Euro, a prawda jest taka, że powtórki z Euro i sensacji nie będzie. Wszystkich tych wesołych i pełnych nadziei Polaków czeka kubeł zimnej wody na łeb. Wyjście z grupy to jest max co obecnie ta reprezentacja może wywalczyć, niestety, ale nie ma co się oszukiwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 12

mrowagno

Użytkownik
Może nie tyle argumenty za Senegalem, a chłodna kalkulacja obu ekip:
- Trener i taktyka po naszej stronie. Nawałka to na prawdę świetny trener i mądry facet. Poza tym drużyny afrykańskie grają trochę futbol a&#39;la na dzika i do przodu.
- Siła fizyczna i kondycja zdecydowanie po stronie Senegalu, mieliśmy problemy z pressingiem Chile ale to co oni nam zafundują to będzie coś intensywniejszego. Poza tym grają ostro, na naszych szklanych skrzydłowych i np Ziela może to źle wpłynąć
- Ogranie w ostatnim sezonie kluczowych napastników. Sane, Koulibaly, Kouyate, Guaye to trzony mocnych zespołów. Do tego mocna ekipa z Ligue1. Mają za sobą dobre sezony. U nas trochę w kratkę, a to Zielu często brak zaufania u trenera, Kuba kontuzja+ grzanie ławy, Milik po kontuzji, Krycha bez formy, Grosik na zapleczu Premier League. Jedynie Lewy bez zarzutu.
- Senegal nie znalazł się w Rosji dlatego, że pomylił samoloty. W tv mundial obejrzą takie zespoły jak WKS, Ghana, Kamerun, Algieria, od których Senegal okazał się lepszy.
- Brak kompletnego składu w naszej drużynie. Ktoś napisze &quot;co on bredzi&quot;... ale zadajmy sobie pytanie o takiego Jędrzejczyka albo Peszkę. ten drugi nawet nie dostał szansy w sparingach (obok Białkowskiego, kontuzjowanego Kurzawy i kamińskiego, który siedział tam już czysto z kurtuazji), to gdzie on i kiedy ma zagrać? Niby detale ale takie szczegóły decydują o końcowym sukcesie.
Będzie ciężko, oj będzie
Oj z tym Krychowiakiem mówię wam mylicie się ???? koleś nie wiem jak i skąd, ale formę złapał. Będzie pewnym punktem naszej drużyny. Z Europy też Włochy czy Holandia nie jadą na Mundial. Senegal nie miał jakiejś trudnej grupy w trzeciej fazie. My też nie. To, że nasi aż tyle nie grali raczej stawialbym jako plus, ponieważ nie będą tak mocno zmęczeni sezonem, a to akurat na Mistrzostwach jest duży atut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom