>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Przynajmniej w minimum trzech aspektach jesteśmy naj...
1. z kim pierwszy mecz wygrała drużyna z Afryki: Polska
2. jaka ekipa z Europy odpadła jako pierwsza: Polska
3. która ekipa jako jedyna w 2 spotkaniach nie oddała celnego strzału w I połowie na bramkę: Polska
i tyle w temacie
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kursy na Japonię się odwróciły, ale nadal Japonia(DNB) do gry bo sportowo są na tym poziomie co my lub wyższym, ale najważniejsze, że mają o co grać, a Polska nie ma o co...
 
F 0

fanatyklech

Użytkownik
Ponowie Japonia zamyka mi kupon, wszystkie inne zdarzenia już powchodziły awans Urugwaj,Francja, nie awansuje, Kostaryka,Panama, Maroko, Korea Południowa. Została tylko ta nieszczęsna Japonia, że nie zajmie miejsca 1-2. I teraz co musi stać się w ostatniej kolejce aby Japonia nie awansowała? Wiadomo My musimy wygrać z Japonią, Kolumbia musi wygrać z Senegalem czy wystarczy im remis? Co decyduje o kolejności miejsca w grupie? Bezpośrednie starcie, bramki, kartki? Rozpisze mi to ktoś? w ogóle jak duże są szanse aby awansowały zarówno Kolumbia i Senegal, a Japonia pożegnała się z turniejem...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przy równej ilości punktów decyduje wpierw bilans bramkowy, potem strzelone bramki.
Nie ma tu czego rozpisywać, żeby Japonia nie awansowała musi przegrać, a w meczu Kolumbia - Senegal musi paść remis. Inna opcja to wygrana Polski i Kolumbii, przy czym Polska musiała by wygrać przynajmniej o jedną bramkę więcej, czyli np. 2:0, a Kolumbia 1:0.
W praktyce - dla mnie przynajmniej - nierealne, bo nie wierzę, że Japonia przegra z Polską, grającą zupełnie o nic, kiedy to teoretycznie naładowaną motywacją i chęcią walki drużynę pokonał Senegal i Kolumbia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pierwszy raz widzę taka sytuacje w mojej Januszowej karierze, szkoda mozna było wczesnie dać cos na Samuraji było value :p
Ja dałem, ale się pomyliłem i dałem na 2(DNB) prosty błąd techniczny, a teraz chyba ze zmęczenia pograłem na Japonia nie wyjdzie, a miało być, że wyjdzie... Jakieś fatum - ciągle się mylę z tą Japonią, ale zamysł był dobry
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ale pamiętajcie że my w meczach o honor potrafimy zaskakiwać i wygrywać. Wszyscy teraz ładują w samurai a później będzie zdziwko. Oczywiście patrząc na grę nie ma żadnych przesłanek na naszą wygraną ale żaden wynik mnie nie zdziwi
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Proponuję teraz taki zakładzik:
Grupa H - nie zajmie miejsca 1-2: Senegal 2,00 ✅
Czym to argumentuję? Kolumbia pokazała naszym miejsce w szeregu, pewnie aż tak Senegalczykom się nie uda pokazać, ale liczę, że ich pokonają. Czy wystarczy Kolumbii remis do awansu? Bilans bramkowy będą mieli pozytywny, ale w przypadku remisu są na pewno za Senegalem, więc pozostaje im liczyć, że Japonia przegra z Polską, a jestem przekonany, iż Kolumbijczycy wiedząc, co zaprezentowali Polacy na mundialu, w to nie wierzą. Rzucą się wręcz od początku na Senegalczyków, którzy podobnie jak i Polacy, nie będą konstruować ataku pozycyjnego. Znając siłę Kolumbii, zakładam, że im to się uda, a Japońcy? Nie pozwolą sobie na porażkę z Polską, grają futbol ładny dla oka na tych Mitsrzostwach, odkryciem jest dla mnie Inui, który potrafi efektownie przymierzyć z daleka (gol i poprzeczka z Senegalem). Polacy wyglądają na tych Mistrzostwach bardzo źle. Słowem, myślę, że z trzech drużyn walczących o wyjście z grupy, będzie musiał odpaść Senegal.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Polacy lubieją wygrywać mecze o &quot;honor&quot;. Podobny scenariusz był w 2002.
&quot;0:2 z Koreią, 0:4 z Portugaleiro i na koniec wchodzi pięciu rezerwowych bohateiros, którzy w pięknym stylu pokonali hamburgeiros.&quot;
Oczywiście to tylko porównanie, ale nikt z pozostałych 3 drużyn w grupie nie może być pewny awansu, ostatnie mecze są 50/50 i jak pokazał obecny mundial padają tak nielogiczne wyniki, że wygrana Polski z Japonią czy Senegalu z Kolumbią wcale nie będzie taka zaskakująca
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przez pomyłkę władowałem się w Japonia nie wyjdzie z grupy po kursie 6 więc jak by Polska wygrała z Japonią i np. byłby remis między Senegalem a Kolumbią to byłbym mega szczęśliwy. Polska reprezentacjo zróbcie to dla mnie, bardzo proszę... ???? Wczoraj w zasadzie już powiedziałem sobie, że przez zmęczenie i prosty błąd tracę kasę, ale dzisiaj pojawiła się mała iskierka nadziei. Polska reprezentacja tak słabo się zaprezentowała, że żeby uratować resztki honoru i pokazać, że nie znalazła się przypadkowo może zagrać zaskakująco dobrze, a Japonia jest jedyną drużyną w tej grupie w naszym zasięgu...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przez pomyłkę władowałem się w Japonia nie wyjdzie z grupy po kursie 6 więc jak by Polska wygrała z Japonią i np. byłby remis między Senegalem a Kolumbią to byłbym mega szczęśliwy. Polska reprezentacjo zróbcie to dla mnie, bardzo proszę... ???? Wczoraj w zasadzie już powiedziałem sobie, że przez zmęczenie i prosty błąd tracę kasę, ale dzisiaj pojawiła się mała iskierka nadziei. Polska reprezentacja tak słabo się zaprezentowała, że żeby uratować resztki honoru i pokazać, że nie znalazła się przypadkowo może zagrać zaskakująco dobrze, a Japonia jest jedyną drużyną w tej grupie w naszym zasięgu...
Polska reprezentacja porusza sie po boisku jak zuk gnojownik wolno i slamazarnie. Japonia ma zawodnikow bardzo szybkich i zwinnych a do tego bardzo zaawansowanych technicznie. Wczoraj Polacy zagrali z zerowym pressingiem do tego im sie w ogole nie chcialo grac w meczu o wszystko wiec niech mi ktos poda powod dlaczego mieliby zmienic swoje nastawienie w meczu o nic? Argument, ze to mecz o honor i ze musza to wygrac zeby zmazac plame jakos do mnie nie trafia po tym co wczoraj widzialem. Japonia jak wygra to wychodzi z grupy a strzelic naszej dziurawej jak ser szwajcarski obronie mysle, ze nie bedzie jakos mega ciezko. Do tego Azjaci to sa mega walczaki, ktorzy posiadaja cos takiego jak ambicja czego o naszych kopaczach powiedziec nie mozna. Skompromitowali nas po calosci. Do tego to my bylismy losowani z pierwszego koszyka czyli teoretycznie bylismy druzyna najmocniejsza co dodatkowo poteguje rozczarowanie. Podsumowujac determinacja i posiadanie zorganizowanej druzyny to cechy, ktore charakteryzuja Japonie a Polacy z taka gra obronna nie maja czego szukac w tym meczu. Mam nadzieje, ze nie mam racji i po meczu bede musial posypac glowe popiolem ale ja w tym wypadku stawiam na Azjatow.
Japonia - Polska @ 2.57
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 182

szczur-89

Użytkownik
Na tych mistrzostwach w naszym zasiegu to moze byc Arabia Saudyjska, Panama i moze Tunezja. Japonia solidna, dobrze przygotowana fizycznie i taktycznie. Wedlug mnie spokojnie mogliby miec po 2 kolejkach 6 pkt.
Jedynym argumentem za naszymi moze byc historia i ostatnie mundiale, gdzie w meczu o honor wygrywalismy z USA czy tez Kostaryka. Jednak byla to inna sytuacja, teraz Japonia gra o wyjscie z grup napewno beda bardziej zdeterminowani, zeby to wygrac.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska reprezentacja porusza sie po boisku jak zuk gnojownik wolno i slamazarnie. Japonia ma zawodnikow bardzo szybkich i zwinnych a do tego bardzo zaawansowanych technicznie. Wczoraj Polacy zagrali z zerowym pressingiem do tego im sie w ogole nie chcialo grac w meczu o wszystko wiec niech mi ktos poda powod dlaczego mieliby zmienic swoje nastawienie w meczu o nic? Argument, ze to mecz o honor i ze musza to wygrac zeby zmazac plame jakos do mnie nie trafia po tym co wczoraj widzialem. Japonia jak wygra to wychodzi z grupy a strzelic naszej dziurawej jak ser szwajcarski obronie mysle, ze nie bedzie jakos mega ciezko. Do tego Azjaci to sa mega walczaki, ktorzy posiadaja cos takiego jak ambicja czego o naszych kopaczach powiedziec nie mozna. Skompromitowali nas po calosci. Do tego to my bylismy losowani z pierwszego koszyka czyli teoretycznie bylismy druzyna najmocniejsza co dodatkowo poteguje rozczarowanie. Podsumowujac determinacja i posiadanie zorganizowanej druzyny to cechy, ktore charakteryzuja Japonie a Polacy z taka gra obronna nie maja czego szukac w tym meczu. Mam nadzieje, ze nie mam racji i po meczu bede musial posypac glowe popiolem ale ja w tym wypadku stawiam na Azjatow.
Japonia - Polska @ 2.57
Oj myślę, że przemawia przez ciebie za dużo emocji. Akurat wczoraj to Polska nie zagrała źle jeśli chodzi o pressing i waleczność. Źle zagrała w pierwszym meczu...
Do utraty pierwszej bramki gra była defensywna, ale odpieraliśmy ataki Kolumbii czekając na swoje okazje. Błąd w kryciu, ale po bardzo dobrej akcji Kolumbii spowodował bramkę. Należy jednak sobie powiedzieć, że to nie był taki błąd jak w pierwszym meczu czyli WIELBŁĄD. W II połowie nie mieliśmy nic do stracenia więc się otworzyliśmy. Wiadomo, że środek i defensywa nie ma tak szybkich zawodników żeby zatrzymać Quadrado czy Falcao więc nie zatrzymaliśmy ich..., a oni z kontry ruszyli... Ten mecz bardzo przypominał Chorwacja vs Argentyna z tym, że Argentynie udało się w pierwszym meczu nie przegrać z Islandią i dlatego są ciągle w grze, a my zawaliliśmy z Senegalem.
Nie rozumiem za bardzo tej fali hejtu teraz. Na co liczyliście, że wygramy z faworytem grupy czyli Kolumbią ? Taka fala to powinna być po katastrofalnym meczu z Senegalem gdzie były bardzo proste, wręcz Kurios(alne) ???? błędy w linii środka i obrony. Polska grała bez szybkości, bez walki bez zawziętości. My wtedy odpadliśmy z mundialu, a nie teraz. Co do Japonii popełnia błędy w środku i obronie. Będzie grała pod presją, natomiast Polska gra już tylko żeby coś pokazać. Nie mówię, że jak bym nie popełnił błędu bym grał na Polskę bo to nieprawda, ale z graniem, szczególnie mocnym na Japonię i to czystą gdzie im wystarczy remis to też bym nie grał...
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Oceniacie wczorajszą postawę przez pryzmat wyniku. Nie zgadzam się zupełnie, że wczoraj zabrakło zaangażowania. Jego zabrakło ale w meczu z Senegalem.
Mecz z Japonią chyba nobet. Piłkarsko jesteśmy lepsi i tyle. Pytanie jak bardzo zła jest atmosfera w zespole?
 
N 50

nikt

Użytkownik
Oj myślę, że przemawia przez ciebie za dużo emocji. Akurat wczoraj to Polska nie zagrała źle jeśli chodzi o pressing i waleczność. Źle zagrała w pierwszym meczu...
Do utraty pierwszej bramki gra była defensywna, ale odpieraliśmy ataki Kolumbii czekając na swoje okazje. Błąd w kryciu, ale po bardzo dobrej akcji Kolumbii spowodował bramkę. Należy jednak sobie powiedzieć, że to nie był taki błąd jak w pierwszym meczu czyli WIELBŁĄD. W II połowie nie mieliśmy nic do stracenia więc się otworzyliśmy. Wiadomo, że środek i defensywa nie ma tak szybkich zawodników żeby zatrzymać Quadrado czy Falcao więc nie zatrzymaliśmy ich..., a oni z kontry ruszyli... Ten mecz bardzo przypominał Chorwacja vs Argentyna z tym, że Argentynie udało się w pierwszym meczu nie przegrać z Islandią i dlatego są ciągle w grze, a my zawaliliśmy z Senegalem.
Nie rozumiem za bardzo tej fali hejtu teraz. Na co liczyliście, że wygramy z faworytem grupy czyli Kolumbią ? Taka fala to powinna być po katastrofalnym meczu z Senegalem gdzie były bardzo proste, wręcz Kurios(alne) ???? błędy w linii środka i obrony. Polska grała bez szybkości, bez walki bez zawziętości. My wtedy odpadliśmy z mundialu, a nie teraz. Co do Japonii popełnia błędy w środku i obronie. Będzie grała pod presją, natomiast Polska gra już tylko żeby coś pokazać. Nie mówię, że jak bym nie popełnił błędu bym grał na Polskę bo to nieprawda, ale z graniem, szczególnie mocnym na Japonię i to czystą gdzie im wystarczy remis to też bym nie grał...
Jak miło rozsądnego głosu posłuchać ????
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Po losowaniu MŚ długo czekałem na ten zakład, pomimo że jeszcze ponad pół roku do imprezy, póki mam jeszcze piniądz zagramy, aby było w razie co, za co topić smutki jeśli zostanie Nam mecz o honor. Poza Robertem nie mamy kim straszyć w napadzie, a On na pewno zostanie ,,wyłączony&quot; przez obrońców przeciwnika. Linia pomocy nie najmłodsza, może nie podołać kondycyjnie, na passy Krychowiaka, nie ma co liczyć. Obrona - niestety ta formacja też u nas ostatnio kuleje, a to podstawa sukcesu. Futbol jest grą błędów w obronie. Kto ich mniej popełni ten wygrywa. Szczęsny niby pewniak na bramce, ale to może okazać się za mało, aby powstrzymać napastników Senegalu i Kolumbii, którzy grają w znaczących klubach w Europie. Myślę, że będą bardziej głodni sukcesów niż kolejnych kontraktów reklamowych. Media też dodadzą od siebie i za bardzo napompują balonik.
Mistrzostwa Świata Rosja 2018
Kiedy Polska odpadnie ?
typ: Odpadnie w fazie grupowej
kurs: 2,75
stawka: 200 PLN
Totolotek
Totolotek dziś zaksięgował.

Już za 4 lata, już za 4 lata Polska będzie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Senegal-Kolumbia 2 @1.9

Kolumbie przy obecnym ukladzie w tabeli grupy, ratuje tylko zwyciestwo i sadze, ze wygraja. Senegal ma 4 punkty, ale co sadze o afrykanskich druzynach na Mundialu i ich poziomie to lepiej nie mowic. Senegal te 4 punkty ma przy dozie ogromnego szczescia. Generalnie 3 z 4 bramek to prezenty. W meczu z Polska dwie bramki strzelili sobie praktycznie Polacy, jak to sie powszechnie mowi. Z Japonia pierwsza bramke Senegalowi sprezentowal bramkarz. Jakosc gry i umiejetnosci jednak zdecydowanie po stronie druzyny Japonii. Kolumbia przegrala z Japonia, ale tutaj mecz ustawil karny i czerwona kartka na poczatku spotkania. W meczu z Polska Kolumbia pokazala jednak klase. Wszyscy mowia o slabym meczu Polakow, ale tez chyba wypadaloby powiedziec o swietnym meczu Kolumbii. Jeden z naszych reprezentantow (chyba Lewandowski, ale pewny nie jestem) powiedzial, ze Kolumbia to druzyna na cwiercfinal lub nawet polfinal i ze z tak dobra druzyna nie grali od dwoch lat.
Umiejetnosci jak operowanie pilka sa tutaj zdecydowanie po stronie druzyny z Kolumbii, bo Senegal w operowaniu pilki jest z kolei w naszej grupie na poziomie naszej reprezentacji. Sytuacja i uklad w grupie jednak jest taki, ze dla Kolumbii jest &quot;must-win&quot;, a biorac pod uwage to co zaprezentowaly druzyny po dwoch meczach, to jednak Kolumbia powinna ten mecz wygrac i awansowac do kolejnej fazy Mundialu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Został nam mecz z Japonią, tą Japonią co miała jak kelner dostarczać wszystkim punkty w grupie. :drunk: Po pierwszym ich meczu ktoś mógłby polemizować, że Kolumbia w dziesiątkę musiała wkalkulować ciężką przeprawę i że sami pewnie ch**a grają jak żółtki ich powiozły. A ta słaba Kolumbia wychodzi na Polskę i robi nam z dupy &quot;z archiwum x&quot;... W dziesięciu też by nam dali radę i jeszcze większy wstyd by był.
No ale do brzegu. Konsekwentnie przeciwko naszym. Mianowicie- Japonia strzeli bramkę w drugiej połowie: 1,76 ⛔oraz Japonia więcej niż 1,5 bramki: 2,51. ▶⛔Nie chcę się znęcać nad naszą reprezentacją ale po konferencji jaką zafundował nam trenejro i Lewy gołym okiem widać, że atmosfera w zespole musi przypominać tę jaka panuje w kolejce do domu pogrzebowego po katastrofie samolotu. Zaczęło się tłumaczenie porażek, a po Japonii zobaczymy ostatni akt tego dramatu. Do tego dodajmy taktykę (?!) naszej drużyny, przygotowanie fizyczne na pierwsze 30 minut i przy odrobince szczęścia typ siada jak gołąb na parapecie. Zresztą jak patrzę na tych wybieganych Panów Piłkarzy z Japonii, tę determinację, szybkość, dynamikę to zastanawiam się nad graniem czegoś grubiej.
Podobnie grałem na Senegal i Kolumbię. Na razie gładziutko ;)
Pomiędzy bajki wsadźcie przypuszczenia i analogię do tego, że potrafimy grać o honor... o_OTutaj Japonia chce ten mecz wygrać, a nie przeczekać na samolot jak np Kostaryka 12 lat temu.
Ten mecz to był mem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom