>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Japonia - Senegal Więcej strzałów w światło bramki 2,35 Fortuna ⛔
Senegal to drużyna która unika rozgrywania piłki. Czują się z tym bardzo źle i widać to było w pierwszym meczu gdzie nie przynosiło to żadnego efektu. Siłą tej ekipy są tylko kontry gdzie wykorzystują swoich szybkich zawodników. Japonia ma także trzy punkty po pierwszym meczu więc nie będą się mocno odsłaniać bo każdy punkt przybliży ich do fazy pucharowej. Z naszą reprezentacją Senegal miał tylko dwa strzały w światło bramki, przed mundialem też podobnie to wyglądało. Piłkarze z Afryki unikają strzałów z dystansu, a raczej szukają kluczowych podań do strzelenia gola. Inaczej gra Japonia, która strzałów oddaje wiele więcej aby tylko zaakcentować swój atak. Część z nich jest z nieprzygotowanych pozycji jednak liczy się dla nich strzał na bramkę. Przewaga w meczu z Kolumbią mogła być spowodowana przewagą na boisku ale także poprzednie mecze nie pozostawiają wątpliwości, że Samurajowie szukają gola z każdej pozycji. Mimo, że mecze przegrywali strzałów oddawali więcej od Spodziewam się, że Senegal w tym meczu zagra tak samo jak z nami, bo inaczej grać nie potrafią. Japonia natomiast będzie budować atak próbując wielu strzałów na bramkę.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Jaki Krychowiak,zawinił ewidentnie Bednarek-na co on czekał,z tym patrzeniem na boki stracił tylko niezbędne sekundy w walce o piłkę.
Zgadzam sie, ze Bednarek sie zagapił i stracił te pare sekund które spowodowały ze ciemny dobiegł do piłki pierwszy, ale nawet gdyby się nie zagapił to piłka była mega trudna i nie powiedziane, że młody by sobie z nią bezbłędnie poradził pod presja rywala. Poprostu to co zagrał Krychowiak to piłkarski kryminał. Wsadził młodego na takiego konia, że szok. Do teraz nie wierze, że na takim poziomie można zagrać takiego balona do góry do obrońcy. No ale to Krychowiak - przecinak a nie wirtuoz środka pola jak np Pirlo ;)
Co do dzisiejszego meczu, zero nadziei. Jesteśmy poprostu słabi na tym turnieju a limit szczęścia wyczerpaliśmy we Francji na kolejne 10 lat i długo sie taki turniej nam już nie przytrafi. Zero gry z Senegalem, dosłownie zero. Nawet chłopaki z afryki się nie spocili i ani razu im puls nie skoczył do góry. Gram Kolumbie z handi -1,5 bo to promocja.
A na koniec wszyscy razem - Polacy nic się nie stało!
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Jacek Góralski otrzyma żółtą karke
Kurs: 3.5
Fortuna
Od razu jak sie dowiedzialem,ze Nawalka wystawi go w srodku pola destrukcji to widze te kartki przed oczami.
PAN Jacek gra bardzo ostro,na codzien lapie sobie karteczki w Bulgarii(ostatnio prawie co mecz),lapie sobie w reprezentacji(3 wystepy 2 kartki),wiec nie ma nic do stracenia dzis ,tym bardziej przy takiej sytuacji jaka wszyscy znamy. Bardzo prawdopodobny typ ,ze wejdzie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Japonia - Senegal
Japonia over 11.5 fauli @1.60 Unibet ⛔
Kurs słaby, ale linia też ciekawa.
Myślę, że w tym meczu nie będzie gradu goli, a z biegiem czasu nerwy będą wzrastać, bo nic w tej grupie jeszcze nie jest rozstrzygnięte i Japonia nie będzie miała łatwo o awans. Dużo zależy właśnie od meczu z Senegalem. Czarni będą ciałem odbijać skośnych jak piłeczki ping pongowe, co może zagotować gorące głowy Azjatów. Wciskam to do dubla.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Japonia - Senegal Więcej strzałów w światło bramki 2,35 Fortuna
Senegal to drużyna która unika rozgrywania piłki. Czują się z tym bardzo źle i widać to było w pierwszym meczu gdzie nie przynosiło to żadnego efektu. Siłą tej ekipy są tylko kontry gdzie wykorzystują swoich szybkich zawodników. Japonia ma także trzy punkty po pierwszym meczu więc nie będą się mocno odsłaniać bo każdy punkt przybliży ich do fazy pucharowej. Z naszą reprezentacją Senegal miał tylko dwa strzały w światło bramki, przed mundialem też podobnie to wyglądało. Piłkarze z Afryki unikają strzałów z dystansu, a raczej szukają kluczowych podań do strzelenia gola. Inaczej gra Japonia, która strzałów oddaje wiele więcej aby tylko zaakcentować swój atak. Część z nich jest z nieprzygotowanych pozycji jednak liczy się dla nich strzał na bramkę. Przewaga w meczu z Kolumbią mogła być spowodowana przewagą na boisku ale także poprzednie mecze nie pozostawiają wątpliwości, że Samurajowie szukają gola z każdej pozycji. Mimo, że mecze przegrywali strzałów oddawali więcej od Spodziewam się, że Senegal w tym meczu zagra tak samo jak z nami, bo inaczej grać nie potrafią. Japonia natomiast będzie budować atak próbując wielu strzałów na bramkę.
W Unibet kurs na to zdarzenia 2.60 ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Z większościa typów dzisiaj się zgadzam i dodam coś od siebie. Japonia większe posiadanie piłki 1.75 w Unibet. No panowie nie oszukujmy się. Senegal nie lubi mieć piłki przy nodze, widzieliśmy nawet to z Polską, patrząc na fakt,że remis nie robi im tutaj strasznej krzywdy to na pewno taktyka im się nie zmieni. Zagęszczenie środka pola i czekanie na kontry. Ja wystawiłbym tutaj linie 55-45% i kursy 1.85. A tutaj mamy wyrównane szanse wycenione przez bukmachera. Oczywiście to tylko statystyki,które szybko się mogą zmienić zależnie od tego jak się mecz będzie układał. No ale jeśli Senegal strzeli pierwszy bramkę to będzie taki mur beton,że to masakra,jestem tego pewny. Jeśli strzeli Japonia to ich piłka na pewno nie parzy i potrafią nią operować co pokazali z Kolumbią mimo,że grali 11/10 to nie panikowali i długo rozgrywali swoje akcje. Dla mnie to jest typ dnia ewidentnie , gram go dość grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
N 182

nafal

Użytkownik
Z większościa typów dzisiaj się zgadzam i dodam coś od siebie. Japonia większe posiadanie piłki 1.75 w Unibet. No panowie nie oszukujmy się. Senegal nie lubi mieć piłki przy nodze, widzieliśmy nawet to z Polską, patrząc na fakt,że remis nie robi im tutaj strasznej krzywdy to na pewno taktyka im się nie zmieni. Zagęszczenie środka pola i czekanie na kontry. Ja wystawiłbym tutaj linie 55-45% i kursy 1.85. A tutaj mamy wyrównane szanse wycenione przez bukmachera. Oczywiście to tylko statystyki,które szybko się mogą zmienić zależnie od tego jak się mecz będzie układał. No ale jeśli Senegal strzeli pierwszy bramkę to będzie taki mur beton,że to masakra,jestem tego pewny. Jeśli strzeli Japonia to ich piłka na pewno nie parzy i potrafią nią operować co pokazali z Kolumbią mimo,że grali 11/10 to nie panikowali i długo rozgrywali swoje akcje. Dla mnie to jest typ dnia ewidentnie , gram go dość grubo.
Też myślę że to dobry kierunek. Ja mam to pograne 3-drogowo w kierunku Japonii po @1,95 na fortuna.
 
1 0

19piotr92

Użytkownik
Ja myślę, że warty uwagi jest kurs 3,00 (totolotek) na Senegal i powyżej 1,5 bramki w meczu. Może i Japonia będzie utrzymywac się przy piłce, tj. wyżej pare osób zauważyło, ale wydaje mi się, że Japończykom będzie ciężko przebić się przez senegalski mur. Senegal ma bardzo szybkich zawodników i będą próbowali zaskoczyć Japonię z kontry, co myśle da im wygraną.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Mi cieżko jest prognozować jak to się skończy. Co do Polski to wg mnie nie wezmą tego meczu choćbym bardzo chciał żeby go wzięli. Co do Japońców w Senegalem... też ciężko, to sie może w każdy sposób skończyć ale gdybym miał postawić pieniądze na jakikolwiek wynik to bym się kierował w strone Samurajów.
 
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Japonia - Senegal (liczba fauli) powyżej 26.5
1.92 (Fortuna)
5/10
Obejrzałem sobie drugi raz spotkanie Japonia - Kolumbia tylko pod kątem fauli. Japonia po pierwszych dziesięciu minutach już miała cztery faule i ta czerwona kartka dla gracza z Kolumbii wyhamowała ich od większej ilości fauli i skończyli z zaledwie dziewięcioma faulami przez cały mecz, a więc potem przez cały mecz zrobili tylko pięć fauli. W każdym razie na początku wyszli z mocnym pressingiem i grą na pograniczu faulu, aby odebrać piłkę Kolumbii.
Senegal też należy do grających ostro i dużo fauluje. Z Polską akurat też zagrali lżej i nie zrobili swojej linii fauli, która wynosiła 16,5, a fauli zrobili 15. Jednak w niedawnym spotkaniu z Luksemburgiem, czyli przeciwnikiem niskich lotów - zrobili ich 12. Ogółem w ostatnich sparingach razem z przeciwnikiem przekraczali 26,5 faulu, a były to w końcu sparingi.
Japonia w ostatnich meczach sparingowych - 37 fauli razem z Paragwajem, 34 ze Szwajcarią (19 ze strony Japonii), 28 z Ghaną, 36 z Ukrainą.
To pokazuje, że 9 fauli z Kolumbią to było odstępstwo od reguły i Japonia prowadzi spotkania, w których jest dużo przerw przez przewinienia. Wczoraj Korea Południowa już pokazała, że na tych MŚ można faulować wiele i kar nie ma albo są dopiero w późnym czasie i opłaca się faulować, bo nie ma za to kar, a przeciwnika nie rozegra akcji.
Japonia i Senegal mają ogromne problemy z konstrukcją akcji i tutaj to powinien być typowy mecz walki z wieloma faulami. Japonia będzie mieć problemy z &quot;Koniami&quot; z Senegalu, którzy będą za silni, a Senegal znowu będzie faulować mniejszych ruchliwych Japończyków.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Fortuna przy okazji meczu Polaków znowu daje zakład bez ryzyka(spoko typ) Lewy strzeli z rzutu wolnego-6, limit 10zł ale to zawsze pare dyszek do przodu jaj wejdzie.
Co do kartek to może lepszą opcją jest over 2,5 kartek w drugiej połowie po 1,99?
A co potem z ta zwróconą dyszką??
 
C 24

crypti

Użytkownik
Ja stawiam dzis na remis Japonii z Senegalem. Obu druzynom taki wynik bardzo pasuje, najlepiej zeby byl jak najwyzszy, takze ciekawym typem dla ostroznych wydaje mi sie byc ze obie strzela. Pozatym za mniejsza kwote postawilem na dokladny wynik 2-2. Jeszcze jedno, od 9 meczow na mundialu nie bylo remisu, najwyzsza pora. Drugim moim typem jest niestety wygrana Kolumbii z Polska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
1 0

19piotr92

Użytkownik
Ja stawiam dzis na remis Japonii z Senegalem. Obu druzynom taki wynik bardzo pasuje, najlepiej zeby byl jak najwyzszy, takze ciekawym typem dla ostroznych wydaje mi sie byc ze obie strzela. Pozatym za mniejsza kwote postawilem na dokladny wynik 2-2. Jeszcze jedno, od 9 meczow na mundialu nie bylo remisu, najwyzsza pora. Drugim moim typem jest niestety wygrana Kolumbii z Polska.
Niestety obu drużynom remis niewiele daje. Drużyna, która wygra prawdopodobnie zapewni sobie awans, a w przypadku remisu, w ostatniej kolejce będą grać o wyjście z grupy, czy to z Polską (Japonia) czy Kolumbią (Senegal).
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Polska:Kolumbia typ 2,Kurs:2,25✅✅✅✅✅✅✅:cash::cash::cash::cash::cash::cash ???? 1280zł wpada)
Za polakami nie przemawia nic praktycznie z Senegalem gralismy słabo bez polotu bez pasji ,mało tego brakowało nam kondycji fizycznej ,Brawo ,Nawałka pięknie pan zajechał naszych przed Mundialem ,bez kondycji nie mamy szans na nic ,przykro mi to stwierdzić ale Kolumbia nas ogra i obwaiam się że do zera .Problemy naszego trenera zaczeły się w ten czas gdy zaczoł kombinować z ustawieniem przeszliśmy z ustawiania klasycznego 4-4-2 ,na 3-4-3 ,z całym szacunkiem ale w takim ustawieniu nie mamy szans z zespołami lepiej grającymi technicznie od naszych. Do tego to ustawienie na Senegal ;) dlaczego my nie zaprosiliśmy senegal na naszą połowie i cały mecz nie graliśmy kontry co jest naszą najśilniejszą bronią ,dla mnie to jakiś absurd ,gra z kontry obrona,odbiór i dzida do przodu .Jak dla mnie mecz przegrany już na starcie ,jedziemy do domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Przeglądając ofertę spotkania naszej reprezentacji rzuciły mi się dwa ciekawe zakłady z dobrym kursem.
Kto więcej fauli? Polska - 2,9
Polska over 2,5 żółtej kartki - 2,91
Każdy dobrze wie, że jest to mecz o wszystko i w takim meczu może być dużo walki i ostrej gry. Po meczu z Senegalem nie można być pewnym naszej defensywy co może powodować więcej fauli wykonanych przez naszych graczy niż w pierwszym meczu co również może skutkować większą ilością kartek. Jeśli spojrzymy na pierwsze mecze to Polska miała 8 fauli i jedną żółtą kartkę a Kolumbia 15 fauli i dwie żółte. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Kolumbia grała prawie cały mecz w 10 co też miało jakieś przełożenie na faule. Może dlatego bukmacherzy wystawili takie kursy, które według mnie są kuszące aby zagrać za jakieś parę groszy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska - Kolumbia kurs: 2,22 buk: Fortuna ✅✅✅
Polska - Kolumbia i pow 1,5 goli w meczu kurs: 2,82 buk: Fortuna ✅✅✅
Polska - Kolumbia (EH:eek:ne:0) kurs: 4,30 buk: Fortuna ✅✅✅
Polska - Kolumbia (EH:two:0) kurs: 10,50 buk: Fortuna ✅✅✅
Miałem nie grać nic z 1x2, ale jak słyszę słowo &quot;rewolucja&quot; w tak ważnym meczu to nie mogę się oprzeć... Pograne lekko więc jak nie wejdzie będę się cieszył, że Polska ma jeszcze szansę... Od jakiś paru lat w każdym meczu Polski przegrywam więc może przyniosę szczęście naszej kadrze... ????
A teraz na serio co przemawia za Kolumbią:
- poziom sportowy
- przyzwyczajenie do ciepłego klimatu
- większa wytrzymałość fizyczna
- szybkość
- zaangażowanie
- rewolucyjny skład w składzie Polski
- większość kibiców kolumbijskich dzisiaj
Co przemawia za Polską:
- zaangażowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Moja wizja spotkania Kolumbia vs Polska jest zupełnie inna, gdyż uważam, że dzisiaj zostanie naprawdę rozegrany ciekawy spektakl na boisku dlatego, że jak już to wszyscy stwierdzili gramy o wszystko. Kolumbia nie wygra, jak dla mnie Polska jest tu faworytem chociażby dlatego, że są tak to ujmę u siebie. Argentyna ostatnio poległa więc i Kolumbia może więcej determinacji w spotkaniu i grać dokładniej. Spotkanie z Senegalem zupełnie nam nie po drodzę tylko dlatego że z tymi dryblasami ciężko się gra a my od zawsze mieliśmy problemy z takimi zawodnikami. Sądzę, że spotkania w Rosji działają na korzyść Europejczyków, chociażby pod względem psychicznym.
Kolumbia 20%
Remis - 60%
Polska - 20%
Osobiście zdecydowałem 1X podwójna szansa z tego względu, że ciężko po ostatnim meczu ocenić jednoznacznie czy jesteśmy w dobrej formie. Mam wrażenie, że mamy jeszcze jakiegoś Asa w rękawie, którym zaskoczymy Kolumbie, kadra już wie, że Senegal z Japonią zremisował więc chłopaki na pewno czują się pewniej i więdzą, że jeszcze wszystko jest w ich rękach.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Kolumbia - Polska
Panowie po meczu Senegal - Japonia okazuje się, że nawet remis nie przekreśla szans obu ekip.
Ja powiem tak, Polacy jak zaskakują to zaskakują w spotkaniach z groźniejszymi przeciwnikami, takiimi z którymi zwykle przegrana jest wkalkulowana. Tak było kiedyś w meczu z Niemcami czy Portugalią . Pod względem sportowym wiadomo, że Kolumbia jest lepsza. Sek w tym że podobnie jak nasze &quot; orły &quot; spartolili pierwszy mecz. Wszystkie plusy reprezentacji Kolumbii powyżej wyszczególnił Adamo80 Spodziewam się że mecz będzie oscylował wokół remisu...

Polska x2 kurs 1,64 STS
wynik 3:0 FT


Grac 45, Adamo80 i inni gratulacje !

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wychodząc faktycznie z tyloma zmianami i ustawieniem (352 bądź 532 jak kto lubi), którego nigdy nie mieli okazji przetestować w poważnych warunkach (nie zaliczam do tego grona meczów z Chile B bądź Koreą) to Kolumbia win 2,30 i nawet pokuszę się o handi i coś w stronę Falcao.
Zamiana systemu gry w takim momencie nic nie poprawi a na pewno nie pomoże. Nie zdobędą żadnej pewności siebie, zgrania, pomysłu, no niczego. To jest nowy totalnie schemat, którego te czajniki absolutnie nie wykorzystają. Śmiem twierdzić, że to jest oliwa lana do ognia dla Kolumbii.
Tak jak zakładałem 4 punkty w naszej grupie (remis z Senegalem, porażka z Kolumbią, wygrana z Japonią) tak mogę to tylko i wyłącznie mocniej potwierdzić w graniu na Kolumbię po tym co widziałem w tym turnieju. Tak nudnej, ospałej, wolnej reprezentacji nie miał nikt. Była Arabia z 0-5 w pierwszym i Panama w drugiej połowie z Belgią. Inne mecze we fragmentach 45-60 minut grania były na zupełnie innej intensywności i ogólnie to był inny poziom gry.
Żeby nie było Dania z naszej grupy eliminacyjnej wygląda równie słabo, tyle tylko że mają złapane 4 pkt.
O Kolumbii powiem tylko w jednym zdaniu. Absolutnie nie ma co patrzeć na ich pierwszy mecz, a jedyne co można robić to chwalić (trochę paradoks). 2 minuta, karny i czerwona z tego nikt by nie wyszedł, a tu mieliśmy wyciągnięty na jakiś czas remis 1-1. Taktycznie już na pewno nie powtórzą takich błędów jak z Japonią, co oczywiście działa na naszą niekorzyść.
James potwierdzony na 99,9 do grania. Właściwie celowo go pomijali z Japonią tylko po to by był nabity na Polskę.
Kolumbia -1 @3,60
(Jak tylko te błazny wyjdą nowym ustawieniem, to z nas nic nie zostanie)
Polska won, wyp..... Panowie Modzi dajcie zachować post.
Pozdrawiam wszystkich przytomnych, do nasrwpnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Każdy już myśli o meczu Polska - Kolumbia, ale mnie bardziej zastanawia spotkanie Senegalu z Japonią. Jakiś czas temu Adamo80 wyczuł, że w meczu Hiszpanii z Portugalią może być ustawka na wysoki remis. Remis był 3:3. Może było coś na rzeczy, a może nie. Kto wie, czy tu się coś nie szykuje.
Sytuacja w naszej grupie wygląda tak, że remis Senegalu z Japonią powinien im bardzo pasować. Faworyci grupy, czyli Kolumbia i Polska mają 0 punktów i zagrają ze sobą. Jeśli więc Senegal zremisuje z Japonią, to obie reprezentacje będą miały po 4 punkty. Istotne jest to, żeby ten remis był jak najwyższy. Jeśli my zremisujemy z Kolumbią, a Senegal z Japonią zrobią wyższy remis, to obie reprezentacje będą w bardzo komfortowej sytuacji, bo wtedy nawet można sobie pozwolić na porażkę jednym golem z tego co widzę. W tej grupie nie jest jakoś istotne, czy się wyjdzie z pierwszego miejsca czy z drugiego, bo Belgia i Anglia to mniej więcej podobny poziom- jedni by woleli grać w 1/8 z Belgią, a inni z Anglią, więc Senegalowi czy Japonii zależy po prostu na wyjściu z grupy.
Jeśli mecz Polski z Kolumbią zakończy się zwycięstwem którejś z reprezentacji, to tu remis w meczu Senegalu i Japonii też będzie dobrym wynikiem dla obu tych reprezentacji. Przykładowo robią wynik 3:3:
Wygrywa Kolumbia, sytuacja wygląda tak(jak wygra Polska, to sytuacja będzie taka sama, tylko na miejscu Kolumbii będzie nasza reprezentacja):
1. Senegal 4 punkty, bilans bramek 5:4
2. Japonia 4 punkty, bilans bramek 5:4
3. Kolumbia 3 punkty (bilans zapewne będą mieli gorszy od Senegalu i Japonii, no chyba, że nas ograją różnicą trzech goli, co jest jednak bardzo mało prawdopodobne, podobnie jak sytuacja odwrotna)
4. Polska 0 punktów
Polska wtedy odpada. Senegalowi wystarczy wtedy remis z Kolumbią, żeby być pewnym awansu. Nawet w przypadku niewielkiej porażki szanse na awans również będą całkiem realne, bo 4 zdobyte punkty i dość przyzwoity bilans bramkowy w tej grupie mogą dać awans.
Jednym słowem: w przypadku wysokiego remisu Senegalu z Japonią, sytuacja obu reprezentacji będzie naprawdę dobra.
Moim zdaniem warto spróbować zagrać typ, że będzie remis i over 3,5 gola(mój główny typ na ten mecz), do tego można pocelować w dokładne wyniki 3:3 czy nawet 4:4 za jakieś grosze. Oczywiście w przypadku czystego meczu też wysoki remis może paść.
Tak jak myślałem jest wysoki remis i mój główny typ na ten mecz siedzi. Szkoda, że nie poszli jeszcze o krok dalej i nie zrobili 3:3, no ale i tak jest super. Tego, czy mecz był czysty czy nie tego się nigdy nie dowiemy;) Tam niby w samej końcówce Senegal coś próbował, ale jakieś bardzo groźne to nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom