>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun [24.11-02.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Brazylia - Serbia
Liczba fauli gości (OPTA): Powyżej 12,5
betclic 1.68

W końcu Mundial rozpocznie jeden z faworytów i jeden z najciekawszych kadrowo zespołów w stawce. Brazylia mając w składzie takich graczy jak Neymar, Raphinha czy Vinicius będzie sprawiać sporo problemów defensywie Serbii. Poza tym jak wiadomo Serbowie potrafią się "zagotować" i przy często grających prowokacyjnie Brazylijczykach może przełożyć się na większą liczbę fauli i potencjalnie
kartek. Liczę tutaj na pełnię formy ze strony faworytów Mundialu i ciekawy mecz.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Szwajcaria - Kamerun under 2,5 @1,68

Kursy na to zdarzenie delikatnie wzrosły i wydaje mi się, że warto postawić. Do tej pory na MŚ, w meczach dwóch wyrównanych drużyn nie padało wiele bramek. Raczej drużyny podchodzą do spotkań odpowiedzialnie w defensywie i dla wielu ważne jest by nie przegrać. W tak wyrównanej grupie jak grupa G też ani jedni ani drudzy nie mogą pozwolić sobie na porażkę. Kamerun gra bardzo underowo. Ostatnie 9 spotkań poniżej 2,5 gola. Szwajcaria z kolei w eliminacjach tylko dwa gole stracone. Co prawda w Lidze Narodów nie było już tak kolorowo, ale po pierwsze sporo eksperymentowali, a do tego w grupie mieli Portugalię i Hiszpanie. Widzę minimalne zwycięstwo Helwetów, albo remis 0-0 lub 1-1.
 
Ostatnia edycja:
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Brazylia - Serbia
Brazylia strzeli w obu połowach @ 2,23
BTS @ 1,83
Multi wynik(2:1/3:1/4:1) @ 4,20


Fortuna

Kolejny faworyt rozpoczyna swoją przygodę z mundialem. Brazylia na papierze ma najmocniejszy zespół moim zdaniem, aczkolwiek Serbów stać na jedną bramkę, mają zespół który stać, żeby napsuć krwi Brazylijczykom, ale koniec końców powinny to być pewne 3 punkty dla Brazylii. W sumie tego samego argumentu używałem przy Argentynie, że Messi w formie, a skończyło się wtopą, ale nic dwa razy się nie zdarza. Neymar w formie, Vini tak samo, potencjał z przodu przeogromny. Liczę na na prawdę dobry mecz, i liczę na sporo goli
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Brazylia - Serbia

Spotkanie potentata i chyba głównego kandydata do tytułu z ekipą, która jest typowana na zaskoczenie turnieju i Serbowie mają czym postraszyć, ale na początek trafiają bardzo ciężkiego rywala i sama grupa też wydaje się być ciężka. Jutro może jakieś zrywy i próbwa walki, ale nie spodziewam się urwania punktów. Jednak ekipa z Ameryki przywozi duży potencjał z przodu i powinna sobie poradzić, zagram z handi i z opcją 1/BTS do tego kierunek kartek po stronie Serbii, bo wydaje się, że bez fauli się nie obejdzie, a i temperament na tyle mocny, że tutaj może się sporo dziać, nie wykluczone w końcu jakieś czerwo na tych mistrzostwach.

Brazylia -1,5 @2,27
Brazylia i BTS 3,05

czerwona kartka @5,37
Serbia więcej kartek @1,78
Serbia handi -1,5 kartki @2,73

Szwajcaria - Kamerun
W drugim meczu nie rozumiem faworyzowania Szwajcarów, wydaje się, że nie jest to ekipa, która może tutaj na turnieju zrobić coś wielkiego i szczególnie zaskoczyć, na początek ciężkie spotkanie z ekipą z Afryki, gdzie zawsze ciężko sie gra bo wchodzi duża siła w trakcie gry i nie będzie to jutro prosta sprawa, by zgarnąć 3 punkty w tym spotkaniu więc ten niski kurs na Szwajcarów niezrozumiały, więc próba w stronę Kamerunu

x2 za @2,13
bramka Kamerunu za @1,72
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Szwajcaria vs Kamerun
Typ: Eric Maxim Choupo-Moting strzeli gola
Kurs: 5.75 ❌
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Dodatkowo: Eric Maxim Choupo-Moting powyżej 0.5 celnego strzału @2.05 ETOTO ✅

Szwajcaria to regularny uczestnik podczas wielkich imprez piłkarskich. Jest to już ich piąty udział z rzędu w Mundialu.
Pamiętamy poprzednie Mistrzostwa Świata, gdzie formalni gospodarze występowali w grupie z Brazylią, Serbią i Kostaryką, awansując tym samym do 1/8 finału. Tam polegli Szwedom i cel na tegoroczne rozgrywki jest podobny. Naturalnie nikt nie spodziewa się walki o tytuł, ale można śmiało powiedzieć, że Rossocrociati są już w pewnym sensie doświadczoną ekipą, która może namieszać. Ponad rok temu doszło tutaj to zmiany selekcjonera i świeża krew na ławce trenerskiej była potrzebna, aby podtrzymać prezentowany przez siebie poziom. Murat Yakin nie ma jednak większych osiągnięć w reprezentacjach, ale to nie przeszkodziło mu w pewnym awansie na Mistrzostwa Świata. W grupie z Włochami Szwajcarzy zajęli pierwszą pozycję, a w Lidze Narodów pokonać takie nacje jak Czechy, Portugalia czy też Hiszpania. Fani oczekują wiele od swoich ulubieńców i cieszą się, że do pełni zdrowia wróciła jedna z największych ich gwiazd, a więc Yann Sommer. Czy bramkarz Borussii Mönchengladbach będzie miał dzisiaj sporo pracy?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Kamerun, który w ramach eliminacji do Mundialu musiał sporo się napracować. Ich przeciwnikiem w fazie play-off była zawsze groźna Algieria i ostatecznie to Nieposkromione Lwy mogą wziąć udział w Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Katarze. Niestety ostatnie wizyty na najważniejszej imprezie piłkarskiej nie były udane w wykonaniu formalnych gości i na ten moment notują serię siedmiu porażek z rzędu na MŚ. Grupa jest bardzo wymagająca, ponieważ obok Szwajcarów są jeszcze tacy rywale jak Brazylia oraz Serbia, dlatego w każdym starciu należy poszukać punktów. Ostatnie osiągnięcia Kamerunu to trzecie miejsce podczas zeszłorocznego Pucharu Narodów Afryki i ambicje były większe, ponieważ sam turniej rozgrywany był we własnym kraju. Selekcjoner Rigobert Song musi pogodzić dwójkę swoich napastników, a więc Vincenta Aboubakar oraz Erica Maxima Choupo-Moting. Czy trener znajdzie miejsce dla dwóch piłkarzy od pierwszych minut?

Jestem zdania, że to nie będzie spacerek dla Szwajcarów i widzimy, jak afrykańskie zespoły na tym Mundialu stawiają się europejskim nacjom. Może nie być najpiękniejsze spotkanie, ale uważam, że jedni i drudzy stworzą sobie szanse na zdobycie gola. Ja jednak skupiam się na napastniku Bayernu Monachium, którego oglądam regularnie i mam nadzieję, że selekcjoner Rigobert Song od pierwszych minut postawi na tego zawodnika. Eric Maxim Choupo-Moting wyraźnie odżył w stolicy Bawarii, gdzie Julian Nagelsmann wraz z włodarzami zrozumiał, że Mistrzowie Niemiec muszą grać z klasyczną 9, aby osiągać sukcesy. Widoczna jest pewność siebie w napastnika Kamerunu i stawiam na jego trafienie. Jasne, w swojej reprezentacji nie ma takiego serwisu, jak w Bundeslidze, ale Eric Maxim Choupo-Moting potrafi odpowiednio się ustawić i znaleźć w polu karnym przeciwnika, aby oddać skuteczne uderzenie. W ostatnim towarzyskim starciu z Panamą wszedł z ławki i od razu cieszył się z gola. Na niedawnych 10 meczach we wszystkich rozgrywkach nasz bohater zdobył 11 bramek. Mam nadzieję, że dzisiaj również stanie na wysokości zadania. Jego jeden celny strzał wyceniany jest po 2.05, ja jednak do konkursu pobieram bardziej ryzykowną propozycję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +904
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Brazylia - Serbia

Typ: 1

kurs: 1,46

Fortuna

O godzinie 20:00 polskiego czasu odbędzie się spotkanie Brazylia - Serbia. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół z Ameryki Południowej i w 100% się z tym zgadzam. Skład Brazylii na tych mistrzostwach to plejada gwiazd. Głównie w formacji ofensywnej. Jeżeli miałbym gdzieś dopatrywać się ich słabych stron to tylko i wyłącznie w defensywie. Brazylijczycy w dwóch wrześniowych spotkaniach towarzyskich łatwo wygrali z Ghaną (3:0) oraz z Tunezją (5:1). Jeżeli chodzi o Serbię to oni osiągali też fajne wyniki. Na trzy spotkania wygrali wszystkie. Dwa w Lidze Narodów i jeden towarzyski. Mimo to Serbia to nie jest klasa Brazylii. Świetni technicznie Brazylijczycy bez problemu poradzą sobie z Serbią. Może dojść do małej niespodzianki, ale w myślę, że szanse na to wynoszą około 15%. Uważam, że kurs zdecydowanie do zagrania do jakiegoś fajnego kuponu AKO.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
11:00
Szwajcaria : Kamerun
Typ: Kamerun powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1.52
STS
Szwajcaria Kamerun.. na początku w głowie miałem under w tym meczu 2.5 ale widzę jest na górze już taki typ. Więc idę na kartki, liczę na nieczysta grę z licznymi faulami i w końcu na mecz z jakąś większą ilością kartek na tym mundialu bo różnie to bywa jak narazie całkowicie zawiódł mnie mecz Maroko Chorwacja. Dziś sędzia spotkania 40 letni Argentyńczyk Tello.. w swojej lidze wyciąga bardzo często kartki czy będzie też tak dzisiaj? Oby..stawiam na over 1.5 kartki dla Afrykanów którzy będą starali przerywać akcje prowadzącej mecz Szwajcarii ..z niecierpliwieniem też czekam na pierwszą czerwień w turnieju powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia - Serbia
obie strzelą gola @ 1.90
Fortuna

Brazylijczycy są bowiem powszechnie uznawani za jednego z największych faworytów do końcowego triumfu, ale przed nimi trudny rywal - Serbia. Proponuje na to spotkanie, że obie drużyny strzelą gola. W sumie nie powinno to nikogo dziwić, skoro po jednej stronie są Neymar, Vinicius, Raphinha czy Richarlison, a po drugiej Vlahovic, Tadić, Milinkovic-Savic czy Jović. To spotkanie powinno być gwarancja goli i mam nadzieje, że tak będzie. Obie ekipy w formie gdy spojrzymy na ostatnie ich spotkania. Obie zapewne będą chciały ten turniej zacząć od zwycięstwa, aby przed druga kolejka mieć komfort psychiczny. Po wczorajszych i wtorkowych niespodziankach nie skreślałbym tutaj Serbów, którzy wyjdą mocno naładowani na ten mecz.
Niech dzisiejszy dzień nie zawiedzie, a my mam nadzieje, że zobaczymy mnóstwo emocji oraz goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szwajcaria - Kamerun
Typ:
Czerwona kartka
Kurs: 5,10 w Unibet

Próbuję w tym meczu pierwszą czerwoną kartkę na Mundialu, co by pewnie ucieszyło 5xharoldx5 5xharoldx5, który grał mnóstwo linii na czerwone kartki w turnieju. Dlaczego akurat dziś miałaby taka kartka zostać pokazana? Grupa, w której te drużyny się znalazły wskazuje, że prawdopodobnie pierwsze miejsce zajmie Brazylia, a o dołączenie do niej walczyć będą pozostałe drużyny. Będzie to więc mega ważne spotkanie w kwestii dalszych szans na awans. Ponadto sędziować będzie debiutant, Facundo Tello z Argentyny. Sędzia, który wsławił się pokazaniem w ostatnim meczu przed wylotem do Kataru 10 żółtych i 10 czerwonych kartek w jednym meczu (z dogrywką, gdzie pod koniec posypały się te czerwa). Mundial pokazuje, że nie ma co patrzeć na statystyki sędziów w swoich ligach, gdyż piłka reprezentacyjna to inna para kaloszy. W meczach reprezentacji jednak również zdarzało mu się pokazywać czerwone kartki, a dochodzi presja debiutu na imprezie mistrzowskiej, wcześniej miał okazje sędziować w meczach eliminacyjnych. Liczę więc, że może to mieć wpływ. Warto może też spróbować po prostu over kartkowy, bo powinien być wyrównany mecz, a może być podobnie jak z katarskim sędzią, który również w debiucie pokazał sporo kartek (choć sam mecz sędziował bardzo dobrze i kartki były notabene słuszne).
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Szwajcaria - Kamerun
Strzały Zawodnika - Choupo-Moting, Eric Maxim (Kamerun) - Ponad 1.5 @1.76 (Unibet)

Nie rozumiem dlaczego większość uważa, że to Szwajcaria będzie prowadziła grę i dominowała na boisku... Moim zdaniem to drużyna z Kamerunu nie pozwoli się sprowadzić do głębokiej defensywy i będą skupiali się na atakowaniu. Już wczoraj kanada pokazała, że postawienie się europejskiemu zespołowi to nic strasznego. Tunezja postawiła się Duńczykom, Maroko Chorwacji i teraz czas na Kamerun, który w mojej opinii jest mocniejszy ofensywnie niż Tunezja czy Maroko. Grupa jest bardzo silna więc żadna z drużyn nie może liczyć, że remis w tym meczu da im dużo bo każdy mecz będzie bardzo ciężki. Dlatego uważam, że Kamerun przy swojej sile ofensywnej będzie oddawał dużą ilość strzałów czy to z daleka czy po wrzutkach a kto będzie głównie za to odpowiedzialny? Zawodnik Bayernu, który w lidze w każdym meczu pokrywał ta linie jeśli tylko wychodził w pierwszym składzie.... tak, wiem to inny garnitur ale Szwajcaria to nie jest mocarny przeciwnik. Zakład jest na minimum 2 strzały jakiekolwiek wiec może to być strzał w niebo. Poza tym betem stawiam również ogólną liczbę strzałów w tym meczu (23,5) bo naprawdę warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1132
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Brazylia - Serbia 1 @2.10 Ewinner (boost, max 100 pln)
Zdecydowanie zgadzam się z kilkoma przedmówcami że Brazylia jest tutaj faworytem, jak i jednym z głównych do wygrania całego turnieju. Więc nie ma co powtarzać tego samego, mają świetny skład i również myślę że zaczną ten turniej od wygranej. Uwagę chciałem zwrócić właśnie na boost od ewinnera gdzie mamy naprawdę wysoki kurs na ich wygraną i myślę że warto to pograć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Brazylia - Serbia

Brazylia ma kim strzelać bramy i na pewno się one w tym meczu pojawią, nie popełnią błędu Argentyny by w szatni liczyć już 3 pkt. po strzeleniu w I połowie, ale Serbia to waleczna drużyna, nie przestraszy się i nie podda bez walki.
Myślę na wynikiem 3-1 lub 4-1, jak Brazole poluzują to Serbowie coś kropną w II połowie.
1/BTS


Brasil + BTS 3,05
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Brazylia - Serbia
Typ: poniżej 3,5 gola + czerwona kartka NIE
@1.67 Fortuna

Na 14-ście dotychczas rozegranych spotkań na MŚ tylko 3 razy padł over 3,5 gole. Drużyny w pierwszej kolejce widać, że grają zachowawczo, często skupiając się bardziej żeby nie przegrać niż wygrać. To skutkuje niskimi wynikami ale spodziewam się, że w drugiej kolejce skończą się kalkulację i zacznie prawdziwa walka. Na obecnym Mundialu nie widzieliśmy jeszcze też czerwonej kartki. Sędzią dzisiejszej konfrontacji będzie Irańczyk Alireza Faghani, który wg transfermarkt prowadził w tym sezonie 5 spotkań i pokazał jedną czerwień. Obydwie reprezentacje Brazylii i Serbii mierzyły się ze sobą dwa razy. W 2014 roku towarzysko wygrała Brazylia 1:0 a w 2018 roku podczas MŚ również wygrała Brazylia 2:1. Dziś również nie spodziewam się gradu bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Panowie mieliście kiedyś taka sytuacje ? Jest szansa na jakieś odwołanie?

Zagrałem 3.5 celnych strzałów Kamerunu. Mecz oglądałem i faktycznie te strzały były. Na oficjalnej stronie fifa też widniało 4 celne.

Fortuna rozliczyła mi zaklad jako przegrany. Wchodzę na stronkę fifa i faktycznie 3 strzały widnieją... robili modyfikacje. A na 100 % było tych strzałów 4 bo tak jak pisałem oglądałem mecz. Można gdzieś się odwołać?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Brazylia - Serbia

Coś nie idzie reprezentacjom z Ameryki Południowej, dzisiaj jeszcze Urugwaj nie wygrał, nie wspominając o Argentynie czy Kostaryce. Czy Brazylia pójdzie w ich ślady czy jednak Ekwadoru. Moim zdaniem Canarinhos muszą ruszyć z przytupem bo grupa nie jest łatwa, Szwajcaria czy Kamerun to nie są ogórki, Serbia też nie jest ale jednak moim zdaniem gorsza niż Szwajcaria. Co prawda Serbowie awansowali w grupie z Portugalią, teraz w lidze narodów B też awans, ale to są MŚ. Brazylia ma kosmiczny skład, tam można dwie jedenastki wystawić równe, oby trener wystawił ten najmocniejszy. Serbowie dosyć ciekawy w ataku, ale myślę, że na tyle dobrej obrony Brazylii nie poszaleją. Nie wiem, mam jakoś przeczucie, że Brazylia zacznie mocno i dzisiaj pokaże kawał dobrego futbolu. 3:0 albo 4:0 bardzo realne dla mnie.

Brazylia
Brazylia -1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Godzina: 20:00
Typy: Punkty za kartki dla drużyny - Każda drużyna powyżej 9.5 & Suma goli - powyżej 1.5 Tak, Brazylia over 3.5 RR
Kurs: 1.88 Noblebet
Analiza:
Typ z zakładki Betbuilder:
W obu drużynach płynie gorąca krew. Brazylia w 3 ostatnich towarzyskich spotkaniach zdobywała ponad 1 żółtą kartkę. Serbia mało kiedy gra na tyle czystko że nie jest karana kartkami. Arbitrem spotkania będzie
Alireza Faghani. W tym sezonie gwizdał w 5 meczach i ma na koncie 21 żółtek i raz piłkarz mógł iść przedwcześnie pod prysznic. Zarówno Brazylia jak i Serbia to ofensywne drużyny. Brazylia będzie stroną dominującą i zrobienie 4 RR nie powinno być problemów.
Z fartem 💪👍
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Brazylia : Serbia
Typ: Brazylia powyżej 2.5 rożnych do przerwy
Kurs: 1.82
Fortuna
Przed chwilą była inaguracja mistrzostw a już mamy ostatni mecz pierwszej kolejki fazy grupowej. Ostatni ale za to będziemy mieli przyjemność oglądać wielką Brazylię. Głównego faworyta do końcowego triumfu.. dużo osób stawia na Serbów jako czarnego konia. Racja może tak być ale myślę że Brazylia jest jednak poza zasięgiem i półka wyżej od Serbów. Maszyna brazylijska powinna poradzić sobie z europejczykami i napewno od pierwszych minut narzuca swój styl gry.. może nie będzie tak łatwo jak to zrobili wczoraj Hiszpanie i może to i dobrze bo proponuje typ rożne dla Brazylii w I połowie linia 2.5 na powyżej. Mają fantastyczne skrzydła między innymi Vinicius z Realu. Powinni nabić 3 korki do przerwy powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Brazylia - Serbia
Typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna

Brazylia jest głównym faworytem do mistrzostwa, ale Serbia może być groźna na tych mistrzostwach. Serbowie mają bardzo solidną reprezentację, a ich wyniki robią wrażenie. Na sześć ostatnich spotkań Serbowie wygrali pięć z nich i raz zremisowali. W czterech ostatnich meczach Serbia strzelała po przynajmniej dwa gole. W sparingu przed mundialem wygrali oni 5:1 z Bahrajnem. Brazylia to jest najwyższa półka, ale według mnie Serbię stać tutaj na zdobycie bramki.
 
Ostatnia edycja:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Brazylia-Serbia
Fortuna
Typ Over 3.5 bramki
Kurs 2.8

Hit dnia każdy oczekuje bramek. Jak zwykle rano nie dopisało goli a druga część dnia okazuje się rekompensatą dla kibiców. Myślę że może być podobnie w tym spotkaniu gdzie Brazylia będzie chciała pokazać swoją siłę. Serbia nie jest bez szans i niektórzy wieszczą sensację. Jak by się to skończyło 2:2 było by ciekawie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"Jak dowiedziała się ta gazeta, Neymar nie przyjedzie na poniedziałkowy pojedynek ze Szwajcarią o 17:00. Podczas gdy jego ewolucja jest szczegółowo monitorowana, w tej chwili pomysł jest taki, aby nie grał trzeciego dnia, przeciwko Kamerunowi w piątek o 20:00, jeśli nie jest to konieczne na poziomie kwalifikacji. Źródła zbliżone do Neya potwierdzają, że wykluczają pożegnanie z konkurencją. Tite w każdym razie musi pochwalić się garderobą. Rodrygo , Gabriel Jesus lub Antony są najlepiej przygotowani do wejścia do składu. Fred , a nawet Guimaraes mogli również wejść i przesunąć linię dopakować"

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom