>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun [24.11-02.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Kamerun - Serbia

Nie zgodzę się z tym, ze Kamerun zagrał piach, w pierwszej połowie potrafił kilka razy solidnie zagrać do przodu i tak naprawdę brakło wykończenia, bo spokojnie mogli po pierwszej połowie prowadzić ze Szwajcarią, przysnęli początek drugiej i skończyło się tak jak się skończyło i zostali bez punktów, ale na pewno nie można powiedzieć, że zagrali piach. Dlatego podobnie jak w meczu ze Szwajcarią uważam, że tu kursy są wystawione niewspółmiernie do tego jak może mecz wyglądać, choć Serbii faktycznie dać można większe szanse niż Szwajcarją, a jednak kursy są tak samo wystawione jak w tamtym meczu. Serbia ma kim postraszyć, ale na pewno to nie będzie łatwe spotkanie i zdecydowanie uważam, że gra w ich kierunku po tym kursie nie ma sensu, dlatego próbuje 1x i bramki Kamerunu oraz remisu. Wczoraj tak samo przeszacowani byli Belgowie, udało się pogranie w kierunku Maroka, mam nadzieje że dziś będzie podobnie.

1x @2,1
Kamerun gol @1,66
remis @3,6
BTS 2,07
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2063
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kamerun - Serbia
Liczba asyst zawodnika (z dogrywką): Dusan Tadić 1+ @ 4.00 Pavlovic S. (Tadic D.) gol na 1-1 45+1'
BETFAN

Typ na asystę Tadicia w dzisiejszym meczu. Napastnik Ajaxu to kluczowy gracz ofensywy Serbów, operuje zwykle na prawym skrzydle zarówno w klubie jak i reprezentacji. To jednak Mitrovic jest głównym egzekutorem, nominalną dziewiątką i to jemu będzie bliżej do okazji strzeleckich. A właśnie Tadiciowi operującemu bardziej z bocznego sektora łatwiej będzie zaliczyć asystę po dośrodkowaniu czy koronkowej akcji. W poprzednich kilku meczach reprezentacji było z tym całkiem nieźle (nawet biorąc pod uwagę poziom rywali): 2 gole i asysta z Bahrajnem, asysta ze Szwedami, asysta ze Słowenią, w obu przypadkach mecze w Lidze Narodów. Myślę, że dzisiaj jest szansa na otwarty mecze. Obie ekipy jeszcze bez punktu i dla obu dzisiaj zwycięstwo jest obowiązkiem żeby miec jakiekolwiek szanse na awans z tej grupy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2075
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Brazylia - Szwajcaria

Brazil under 1,5 2,17


Szwajcarzy spróbują zamurować w tym spotkaniu i według mnie mają duże szanse żeby im się udało. Tak naprawdę Brazylia w meczu z Serbią trochę szczęśliwie otworzyła spotkanie strzelając gola po dobitce. Gdyby nie, to to mogłoby być różnie. Szwajcaria wydaje mi się solidniejsza w obronie niż Serbscy zawodnicy stąd próbuje zagrać w stronę underu Brazylijczyków. Dziś już widzieliśmy grad goli w meczach pora na jakiś spokojniejszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +731
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00 Brazylia : Szwajcaria
Typ: Brazylia powyżej 2.5 rzutów rożnych w pierwszej połowie
Kurs: 1.77
Fortuna
Idę tutaj w kierunku rzutów rożnych Brazylijczyków.. ze świetnymi skrzydłami i bardzo aktywnym Viniciusem z Realu. W pierwszym meczu nie zawiedli mieli 4 rogi do przerwy. Później mieli wynik więc już tak nie atakowali.. dziś myślę że też rusza od początku i pokryją ta linie. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +634
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Brazylia:Szwajcaria
Typ Over 2.5 gola
STS 1,99

Dzisiaj mamy obrodzenie w bramki czuje że będzie to rekordowy dzień na tym mundialu i w meczy na szczycie gruby G drużyny strzelą minimum 3 bramki. Szwajcaria nie jest bezz szans dlatego liczę na dobre widowisko.
 
K 56,7K

kossma

Użytkownik
Brazylia - Szwajcaria
Typ: zakłady sspecjalnie; poniżej 3.5 gola + poniżej 12.5 rzutów różnych + poniżej 5.5 kartek
STS @ 2.65


Obie ekipy mają okazję na swobodny mecz, Serbia bowiem zremisowała z Kamerunem. Myślę, że remis po przeciętnym występie będzie ze zrozumieniem przyjęty przez sztaby szkoleniowe obu stron. Na MŚ w 2018 r. Było 1:1 w ich bezpośrednim starciu, rzutów rożnych 9, a sędzia pokazał 4 żółte kartki. Dziś te statystyki nie powinny być wyższe
 
Otrzymane punkty reputacji: +456
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Brazylia - Szwajcaria
Zdobędzie gola w meczu: Richarlison @2.65
Najskuteczniejszy zawodnik w reprezentacji Brazylii w tym roku, który udowodnił swoją formę w pierwszym spotkaniu. Do tego następny za nim pod względem skuteczności Neymar nie zagra w tym meczu.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
Serbia Szwajcaria
2 @ 3.0
czy Serbia ktora musi wygrac zagra mecz turnieju?
szczerze w to watpie i gram na Szwajcarska kontre po kursie 3.0
Szwajcaria ktora swietnie sie bronila z Brazylia umocnila sie dzieki temu mentalnie
i wytrzyma ataki Serbow
a im dluzej beda powstrzymywani tym wieksza frustracja i bledy Serbow
 
Otrzymane punkty reputacji: +1161
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Brazylia wygra i over 2,5 gola w meczu @ 2,03 @ Fortuna

Kamerun gra wesoły futbol, mało taktyki i obrony, za to atakują większą ilością zawodników, więcej ryzykując, bo też i układ turnieju mają taki, że już muszą ryzykować. Brazylia prawdopodobnie wyjdzie drugim składem, co wleje jeszcze wiarę w Kamerun i ofensywne poczynania. Moim zdaniem jednak ten drugi skład zapewni tu lepsze widowisko niż pierwszy. Wielu zmienników Brazylii pokazywało już na tych mistrzostwach, że potrafią dać dobrą zmianę. Teraz reszta będzie chciała się pokazać z dobrej strony i powalczyć o kolejne minuty swojej gry w fazie pucharowej. Taka kombinacja sądzę, że przyniesie kolejną wygraną Brazylii i tym razem padnie więcej goli niż 2,5.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kamerun - Brazylia
Kamerun powyżej 1.5 żółtych kartek @1.47 Fortuna


Kamerun cały czas gra o awans i dopóki jest szansa to będą o ten awans walczyć i będą faworytom przeszkadzać od samego początku. Na pokrycie mojej linii liczę już nawet w pierwszej połowie, bo jednak Brazylia ma znakomity skład i wielu zadziorów w składzie, dodatkowo jutro szansę mogą otrzymać zmiennicy, którzy będą chcieli się pokazać, stąd uważam, że kartki to najprostszy typ na to spotkanie, skupiam się jednak na zółtkach Kamerunu, bo ciężko aby Brazylia łapała niepotrzebne kartki przed fazą pucharową.

Serbia - Szwajcaria
02 @1.54 Fortuna

Mecz na noże. Patrząc na obie drużyny w meczach z Brazylią i Kamerunem oraz doświadczenie turniejowe większe szanse daję Szwajcarom i nie do końca wiem, czemu lekkim faworytem bukmacherów jest Serbia. Szwajcarzy lepiej niż rywale zaprezentowali się i z Kamerunem i z Brazylią, zawodnicy tej drużyny mają większe doświadczenie na dużych turniejach. No nie widzę tu argumentów ku Serbom i stawiam, że pojadą po tym meczu do domu, a jutro zostaną pokonani. Myślę, że kursy blisko 3.00 są do grania na Szwajcarów, bo tu raczej remisem skończyć się nie powinno, choć ja się nim podpieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1161
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Serbia Szwajcaria
2 @ 2.8 Fortuna
Szwajcaria dobrze broni, Serbia będzie atakować, nadzieje się na 1 kontrę i będzie po ptokach, zamurują i przecierpią do 90 minuty.
Zagrali z Brazylią o wiele lepiej niż Serbowie. Mecz meczowi nierówny ale można jakieś wnioski wyciągnąć.
Post automatycznie złączony:

Brazylia wygra i over 3,5 gola w meczu @ 3,55 @ Fortuna

Podzielam zdanie kolegi wyżej, to będzie przyjemny dla oka mecz, obie drużyny coś strzelą.
Drugi garnitur będzie chciał się wykazać a Kamerun cóż, zostać zapamiętanym ładnym widowiskiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Serbia - Szwajcaria, under 5.5 kartek @1.51

Niewiele kartek na tych MŚ i nawet mecze, gdzie te kartki powinny być pokazywane, to i tak jest albo jedna, albo maks dwie - bez większej logiki. Myślę że trend się podtrzyma nawet w tak elektrycznie zapowiadającej się konfrontacji jak Serbia - Szwajcaria. Próg jest wysolony dość mocno jak na średnią kartek na mecz i mimo że w obu ekipach nie brakuje rzeźników i cwaniaków, to myślę że 3/4 kartki to absolutny maks.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia vs Szwajcaria
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.80 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Serbia nie zachwyca na Mistrzostwach Świata.
Jasne, trudno było sięgnąć po punkty w pierwszym spotkaniu z Brazylią, ale kilka dni później pojawiła się szansa zwycięstwa z Kamerunek. Niestety po prowadzeniu 3:1 coś zacięło się w grze podopiecznych selekcjonera Dragana Stojkovica. Rywale dosyć szybko wyrównali i do ostatnich minut przejęli inicjatywę. Można było mieć wrażenie, że gdyby mecz potrwał nieco dłużej, to zespół z Afryki cieszyłby się z sukcesu. Tylko jedno oczko po dwóch rywalizacjach nie jest powodem do dumy i kibice z Serbii oczekują więcej po swojej reprezentacji. W kadrze formalnych gospodarzy znajdziemy kilku zawodników, którzy na europejskich boiskach zbudowali swój wysoki status jak Aleksandar Mitrovic, Dusan Tadic, Sergej Milinkovic-Savic, Dusan Vlahovic, czy też Filip Kostic. Dzisiaj tylko zwycięstwo da nadzieję na awans. Czy stać na to Serbię?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Szwajcaria, która zostawiła po sobie do tej pory dobre wrażenie. Mądra gra przeciwko Kamerunowi i Brazylii pozwoliła sięgnąć po 3 punkty w dwóch spotkaniach. Szkoda, że zabrakło sił w starciu z Canarinhos, ponieważ była szansa, aby urwać oczka faworytowi. Fani nie mają jednak na co narzekać, ponieważ sytuacja wyjściowa jest obiecująca i przy korzystnym rezultacie dzisiejszego drugiego starcia w grupie G wystarczy remis z Serbią. Naturalnie u formalnych gości nikt nie będzie grał na taki wynik, niemniej jednak to rywale są zmuszeni sięgnąć po komplet punktów. Po wielu latach pracy Vladimira Petkovica kadrę Szwajcarii objął Murat Yakin i jego pierwsze sukcesy były widoczne w Lidze Narodów, gdzie udało się pokonać Portugalię, Czechy oraz Hiszpanię. Czas, aby na Mundialu również cieszyć się z osiągnięcia, jakim niewątpliwie byłby awans do fazy pucharowej. Jak Suisse spisze się przeciwko Serbii?

Sytuacja jest jasna. Serbia potrzebuje zwycięstwa, a Szwajcaria remisu, jeżeli Kamerun nie pokona Brazylię. Jest to rywalizacja, która już przed samym spotkaniem ma gorącą atmosferę, ponieważ jest wielu graczy w Suisse, którzy urodzili się w Kosowie i lekko mówiąc, nie najlepiej żyją ze swoimi sąsiadami. Pamiętam starcie tych dwóch nacji na Mundialu w Rosji w 2018 i dochodziło tam do wielu sprzeczek i niesportowych zachowań. Tym razem obie reprezentacje walczą o awans i mam nadzieję, że będzie ostro na boisku. Stawiam na czerwień. Serbia oglądała odpowiednio 3 i 2 upomnienia na tym turnieju, a Szwajcaria 2 i 1. Tym razem temperatura będzie wysoka i wierzę, że argentyński sędzia chętnie sięgnie do kieszonki. Zdaję sobie sprawę z tego, że cały turniej jest underowy pod względem kartek, ale tutaj widzę szansę na drugą czerwień na tych Mistrzostwach Świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia vs Szwajcaria
Typ: Aleksandar Mitrovic over 1,5 celnych strzałów
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Atak Serbii oparty jest na zawodniku Fulham. To on jest królem pola karnego. W Premier League regularnie zdobywa bramki z topowymi zepsołami. Ostatni mecz z Kamerunem to dwa celne strzały i jedną bramkę, a strzałów na bramkę miał najwięcej w meczu bo aż 7. W tym wiele było w światło bramki, ale zablokowanych przez obrońców Kamerunu. W meczu z Brazylią 0 strzałów na bramkę. Serbia żeby wyjść z grupy musi wygrać spotkanie, dlatego liczę, że największy udział przy ewentualnych zdobyczach bramkowych będzie miał Mitrović. Liczę, ze odda minimum dwa celne strzały na bramkę. Kurs atrakcyjny.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Kamerun - Brazylia
Liczba strzałów w światło bramki (7.5) +
STS 1.52

Ostatnia kolejka w grupie G, pewna awansu Brazylia zagra z Kamerunem, który wciąż ma szanse na drugie miejsce w grupie. Moim zdaniem będzie to otwarty mecz ze sporą liczbą celnych uderzeń. Obie ekipy nie mają nic do stracenia, u Canarinhos zagra pewnie kilku
rezerwowych, którzy będą chcieli pokazać się trenerowi przed meczeami fazy pucharowej. Liczę tutaj na minimum 8 strzałów w światło bramki.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Serbia - Szwajcaria
Liczba popełnionych fauli powyżej 25.5
forbet 1.50

Na kuponie czerwona kartka, w analizie faule. Dla obu ekip to mecz o wszystko, o być albo nie być na tym Mundialu. W lepszej sytuacji są Szwajcarzy, którzy są obecnie na 2 miejscu w grupie z 3 punktami. Serbowie muszą liczyć nie tylko na zwycięstwo, ale i ewentualnie lepszy bilans bramkowy od rywali z ewentualnymi 4 punktami. Kto wie, być może w tej grupie o awansie będą decydowały
kartki, jednak spodziewam się ostrego meczu i walki ze strony zawodników obu ekip, którzy potrafią się "zagotować". Moim zdaniem linia fauli jak najbardziej do przekroczenia biorąc pod uwagę stawkę tego spotkania.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Wczoraj pisałem o remisie do przerwy w meczu Chorwacja - Belgia i dziś wydaje mi się że sytuacja w meczu Szwajcaria - Serbia jest podobna i że remis po 45 minutach jest bardzo prawdopodobny.
To mecz o wszystko dla jednych i drugich ale wydaje mi się że początek to będzie wzajemne badanie. Trochę mnie jedynie zastanawia czy u Serbów nie pojawi się ta bałkańska mentalność i nie odwiną jakiegoś numeru. O defensywę Helwetów jestem spokojny. Bardzo fajnie radzili sobie z Brazylijczykami to i Serbia nie powinna im być straszna.
Kurs na remis do przerwy w forbet wynosi 2.2
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Serbia : Szwajcaria
Typ: Czerwona kartka tak
Kurs: 3.7
STS
Idę tutaj w czerwo. Jak do tej pory zobaczyliśmy tylko jedna czerwoną kartkę. Więc atakuje tutaj czerwona druga na zakończenie meczów grupowych.. myślę że jest szansa obie ekipy walczą o awans.. Serbowie wiemy jaki mają temperament.. Szwajcarzy też będą walczyć.. typ bardziej na czuja.. sędzia Rapallini F. Argentyńczyk.. który w swojej lidze potrafi pokazywać Czerwienie. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Kamerun - Brazylia

Superbets : powyżej 1.5 gola w meczu, obie drużyny+ obie drużyny +0.5 rzutów rożnych, +1.5 kartki w meczu 1.45

Kurs mały, ale prawie wszystko jest tu dla mnie pewne. Jeśli chodzi o bramki to Kamerun gra wesoła pilke. Nie powinno zmienić się to dziś. Grają o awans, muszą się otworzyć i sama Brazylia nawet rezerwami over pokryje, a może i Kamerun bramkę dołoży . Rogi Brazyli a w zasadzie jeden róg zostawię bez komentarza bo wszyscy wiemy że będzie. Róg Kamerunu też musi być skoro beda atakować. Zostaje kwestia dwóch kartek. Myślę, że też będą i to obie dla Kamerunu . Przy stylu jaki mają nie raz będą musieli ratować się faulem taktycznym na kartkę.

Serbia - Szwajcaria

superbets : Szwajcaria+5.5 rzutów rożnych i Serbia +1.5 kartek 4.00


Nie sądzę, żeby to wyglądało tak, że Szwajcaria będzie się tylko i wyłącznie broniła, jest to dla mnie prawie nierealne. Zarobiłem już bardzo dużo na rogach Szwajcarii i myślę, że zarobię i dnia dzisiejszego.
Zastanawiałem się nad podaniem typu na over 13.5 rogów w meczu i na pewno to zagram po kursie 5( spodziewam się rogów obu drużyn ) , ale do konkursu idę w typ bezpieczniejszy .
Serbia się otworzy, bo musi, a Szwajcaria będzie kontrować ich akcje plus dodatkowo stwarzać swoje z ataku pozycyjnego. Szwajcarzy nabijają rożnych od groma odkąd pamiętam i nie inaczej powinno być w tym przypadku. 11 rogów z Kamerunem mimo tego że długo prowadzili . 3 rożne z Brazylia, ale myślę że w tym meczu sporo kalkulowali myśleli żeby grać na remis i dlatego mało było ataków a co za tym idzie rogów.
W tym spotkaniu będzie inaczej . Tutaj te rogi będą. Nie wykluczam też, że w końcówce gdy wynik będzie korzystny będą celowo nabijali obrońców Serbia żeby zyskać trochę czasu.
Kartki Serbii też być powinny . Mają gorące głowy . Grają o awans . Mimo że na tych MŚ kartek jest mało to w tym przypadku jestem o nie spokojny .

Dodatkowo Polsce w tym meczu :

Overy rogów
+9.5 1.80
+10.5 2.20
+11.5 2.90
+12.5 4.00
+13.5 5.00
Superbets : Szwajcaria wygra, Szwajcaria+5.5 r.r, Serbia+2.5 kartki kurs 18 !
Wszystko superbet
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Brazylia : Kamerun
Typ: Jesus strzeli gola tak
Kurs: 2.5
STS
Napastnik Arsenalu wychodzi w pierwszym składzie.. dla kanonierów jak narazie 5 goli w tym sezonie ligi angielskiej. Co prawda Brazylia dziś w mocno eksperymentalnym składzie.. ale to jednak dalej wielka Brazylia . I warto taką szansę wykorzystać i wpisać się na listę strzelców. Kamerun poroblemy w szatni kłótnie w sztabie i Samuelem Eto.. liczę na parę goli dziś.. powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom