>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
- Olympique Lyon
- Bayern Monachium

- Steua Bukareszt
- Fiorentina
Zapraszam do komentarzy i pisania analiz na temat grupy F. Suche typy lub komentarze z samą tabelą jaka według kogoś będzie również będą usuwane. :!:
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
- Olympique Lyon
- Bayern Monachium

- Fiorentina
- Steua Bukareszt
Również bardzo silna grupa. Wg. mnie o pierwsze trzy miejsca powalczy Lyon, Bayern oraz Fiorentina. Trudno mi napisać który zespół zajmie 1 czy 2 miejsce bo wszystkie trzy zespoły są bardzo silne. Pewne jedynie jest to że ostatnie miejsce zajmie zespół z Bukaresztu.
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
1.Olympique Lyon
2.Fiorentina
3.Bayern Monachium
4.Steua Bukareszt
Bardzo silna i wyrównana grupa. Dla mnie bedzie to najlepsza grupa do obstawiania wynikow under 2,5. Co do miejsc w grupie, jestem niemal pewien ze Bayern znow trafi do Pucharu Uefa. Bawarczycy graja praktycznie bez zmian, nie podoba mi sie ich gra i o wiele bardziej wole ogladac mecze Fiorentiny ktora bardzo mocno sie wzmocnila przed sezonem.
 
S 0

sanewa

Użytkownik
Moim zdaniem jedna z łatwiejszych grup ???? Pierwsze miejsce dla Olympique Lyon, o drugie powalczą Bayern Monachium i Fiorentina.Moim zdaniem będzie to Bayern Monachium.Steaua Bukareszt nie ma praktycznie żadnych szans na wyjście z grupy,chodź jak wiadomo wszystko jest w footballu możliwe

-Olympique Lyon
-Bayern Monachium
-Fiorentina
-Steaua Bukareszt
 
D 5

devil13england

Użytkownik
1.fiorentina
2.bayern
3.lyon
4.steaua

nie taka łatwa grupa jak napisal kolega wyzej.fiorentina powinna powalczyc o pierwsze miejsce.jak wiadomo wydali troche na transfery chcac powalczyc w lidze mistrzów.bayern to bayern wszyscy graja a na koncu i tak wygrywaja niemcy.trzecie miejsce dla lyonu(cos slabo dysponwani ostatnio)a steaua nie powinna w tej grupie namieszac
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Steaua.B - Bayern.M
Typ : powyżej 2.5
Kurs : 1.95
Moja druga analiza to spotkanie Steauy z Bayernem.M . Steaua awans do ligi mistrzów wywalczyła bo bardzo zaciętej rywalizacji z Galatasaray Stambuł . Na wyjeździe padł remis 2-2 , a na własnym stadionie druzyna ze stolicy Rumuni wygrała 1-0 i awansowała po raz drugi z rzędu do fazy grupowej ligi mistrzów . W między czasie rozegrała 4 spotkania w lidze z których wygrała 3 , a tylko jedno zremisowała . A bilnas bramkowy wyniusł 9-3 a wiec widać ze są bramkostrzelni oraz grają na całkiem dobrym poziomie . Druzyna przyjezdna to bardzo dobrze znany i utytułowany Bayren MOnachium , który w tym sezonie gra również na bardzo wysokim poziomie . Jak narazie w lidze rozegrali 4 spotkania z czego 2 wygrali i 2 zremisowali. Początek sezonu mieli bardzo trudny ponieważ rozgrywali mecze z Bardzo mocnymi zespołami . Najpierw u siebie zremisowali 2-2 z Hamburgerm , następnie zremisowali na wyjeździe 1-1 z mocną w tym sezonie Borussią Dortmund , pokonali 4-1 na własnym stadionie Herthe.B oraz w ten weekend pokonali na wyjeździe 0-3 Fc Koeln . Bilns bramkowy Bayernu wynosi jak widać 10-3 , a wiec równiez bardzo dobry . Wydaje mi sie ze i w tym spotkaniu ligi mistrzów padnie sporo bramkem bo jak widac obydwie druzyn strzelają ich sporo dlatego gram ze bedzi ich conjamiej 3 . A wydaje mi sie ze może paść wynik 2-2 !
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Steaua Bucuresti - FC Bayern München
Typ:2
Kurs:1,8
Buk: BAH
Analiza:
Jutro zostanie rozegrane spotkanie 1 kolejki fazy grupowej pilkarskiej ligi mistrzow grupy f , w ktorym spotkaja sie Steaua bukareszzt w skladzie z pawlem golanskim i mistrz niemiec bayern monachium . Steaua wygrala dwa ostatnie spotkania w lidze . Bayern natomiast w ostatnim swoim meczu pokazal sie z bardzo dobrej strony pokonujac na wyjezdzie koln 3:0 . W przedostatnim rowniez bayern gral bardzo dobrze wygrywajac 4;1 z hertha berlin . Bayern w skladzie ktorego znajduja sie takie gwiazdy jak m.in. Ribery czy Luca Toni jest faworytem tej grupy i sadze ze powinien spokojnie poradzic sobie z ekipa rumunska .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Steaua Bukareszt- Bayern Monachium
Typ : 2
Kurs : 1,80 bet-at-home✅✅WYNIK 0:1✅✅


Bawarczycy wracają do Champions League po nieobecności w tych rozgrywakch w poprzednim sezonie. Myślę że może to tylko dodac im motywacji do wygrywania kolejnych pojedynków a ten z Rumunami do najłatwiejszych należał nie będzie to jednak spodizewam się że Niemcy sa na tyle silni że stac ich na wygranie tego meczu. W dobrej dyspozycji jest bombardier Luka Toni dla którego ten mecz będzie debiutem w LM, tak jak dla trenera Bawarczyków Jurgena Klinsmanna. W Bundeslidze nie robi on narazie furory ale jego zespoł z każdym meczem gra coraz lepiej i potwierdzają to nawet wyniki 4:1 z Herthą czy 3:0 z FC Koln. Wiadomo to jest LM, jednakl to Niemcy sa zdecydowanie lepsi na papierze i powinni to wygrac. W ich składzie zabraknie ciągle Francka Ribery. Wierze że Bayern udowodni że potrafi grac w Europie bo w poprzednim sezonie spisywal się tutaj chimerycznie w rozgrywkach PUEFA.
W zespole rumuńskim nie zagra obrońca i przywódca Mirel Radoi co jest niewątpliwie wielkim osłabieniem. Także nie zagra Banel Nicolita który musi pauzowac za nadmiar kartek. Sam trener gospodarzy Marius Lacatus podkreśla &quot;Boimy się Bayernu.&quot; , a takie podejście do sprawy nie może oznaczac niczego dobrego.
Rumuni poczynili ogromne postępy w ostatnich latach to jednak uważam że wynik rozstrzygna na swoją korzyść głodni smaku Champions League Bawarczycy;)

Przewidywane składy:

▶Steaua: Cernea - Ogararu, Goian, Ghionea, Marin ? Lovin , Tiago Gomes - Semedo, Stancu, Toja - Bernhardt

▶Bayern: Rensing - Lucio, Demichelis, Van Buyten - Lahm, Ze Roberto, Schweinsteiger, Lell, Van Bommel - Toni, Klose

VS
⚽Olympique Lyon-AC Fiorentina
Typ : 1
Kurs : 1,90 bet-at-home⛔⛔WYNIK 2:2⛔⛔


Jeden z najciekawszych pojedynjków 1kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na Stade Gerland zawitają Włosi z Florencji. Trudno w tym meczu wskazac jednoznacznego faworyta do wygranej. Niby atut własnego boiska nakazuje myślec że to Lyon jest lepszy i moim zdaniem może to byc jakis punkt zaczepienia, w dodatku dochodzi do tego doświadczenie na arenie międzynarodowej bo przecież Lyon co roku rywalizuje w Champions League.
Ostatni mecz ligowy Lyonu to potyczka z Nice wktórej to Lyon pokazał było nie było gre do końca. Mial w tym meczu ogromną przewage lecz na tablicy wyników długo widniał wynik niekorzystny a rywale jedyne co mieli w planach na większośc meczu to obrona, która ostatecznie nie dała punktów bo Lyopn zdołał wygrac 3:2.
Fiorentina natomiast grała na bardzo trudnym terenie w Napoli ulegając tam 1:2. Napewno kilku zawodników odczuło trudy tego meczu.
Lyon 6 razy gościł włoskie zespoły mając bilans 2-2-2 a więc bardzo wyrównany co widac;) z Fiorą zmierzy się po raz pierwszy. Viola natomiast we Francji grała 4 razy odnosząc 1 zwycięstwo.Aż do 6 marca 2007r Lyon dzierżył pasmo niepokonanego zespołu w LM ostatecznie zatrzymując się na 18 meczach bez porażki z czego 12 to zwycięstwa.
Licze przede wszystkim na kunszt Benzemy i Govou którzy podczas meczu ligowego byli oszczędzani i nie mają za sobą aż tak dużego zmęczenia.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
vs

Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Gamebookers

Druga część pierwszej kolejki Champions League. Na Stade De Gerland zagości nieobliczalna drużyna Fiorentiny. Obie drużyny zupełnie inaczej rozpoczęły ten sezon; Lyon po pięciu kolejkach lideruje w Ligue1, natomiast Fiorentina zgromadziła zaledwie 1 punkt w dwóch spotkaniach, przegrywając w ostatni weekend 1:2 z Napoli. Lyon co prawda namęczył się u siebie z drużyną Nicei, przegrywając do przerwy 1:2, jednak drugie 45 minut upłynęło już zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, na co wpływ miało także wprowadzenie po przerwie superstrzelca Karima Benzemy. Huraganowe ataki gospodarzy sprawiły, iż jednak 3 punkty zostały na Stade De Gerland, dlatego również w tym spotkaniu upatruję ich jako zwycięzców tego spotkania. W poprzednim sezonie zespół Lyonu na swoim boisku radził sobie ze zmiennym szczęściem, przegrywając 0:3 z Rangersami, zwyciężając Stuttgart 4:2 a także remisując z Barceloną oraz ManU, jednak Fiorentina nie jest zespołem pokroju dwóch ostatnich zespołów, dlatego Olympique powinien poradzić sobie jutro z zespołem gości.
 
F 0

farafiinn

Użytkownik
Oba mecze w tej grupie wydaja sie łatwe do wytypowania bo zarówno ol nie powinien miec problemów z pokonaniem dopiero co wchodzącej w sezon drużyny fiorentiny jak rownież bayern monachium z nowym trenerem i po sezonie aklimatyzacji nowych graczy powinien podołac drużynie z rumunii. Jak dla mnie :
ol-fiorentina 1
steaua-bayern 2
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Lyon – Fiorentina 17-09-08 Typ:1 1,90
Wybranym przeze mnie dzisiejszym spotkaniem, jest pojedynek drużyn z Francji i Włoch. Na Stade Gerland przyjedzie Fiorentina. Gospodarz dzisiejszego meczu spisuje się bardzo dobrze w lidze ostatni mecz wygrali 3-2 z Nice, a na pięć rozegranych spotkań wygrali cztery zaledwie jeden remisując. Viola natomiast ostatni swój mecz przegrała z, Napoli 2-1, ale najgorszą dla nich informacją jest to, iż Alessandro Gamberini nie morze zagrać przeciwko mistrza Francji. Pojedynek tych drużyn może być kluczowy dla losów tej grupy, odnośnie przejścia do kolejnego etapu. Uważam, że Francuzi wykorzystają okazję wygrania na własnym stadionie. Zwłaszcza teraz, gdy w doskonalej formie strzeleckiej jest Karim Benzema
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Steaua Bucuresti - FC Bayern München
Typ 2/2
Kurs 2.80
Bukmacher: bet-at-home
Bayern po słabym początku sezonu powoli zaczyna się rozkręcać, gra coraz lepiej i przede wszystkim wygrywa w stylu, który nie daje rywalowi złudzeń kto jest lepszy. Podopieczni Jurgena Klinnsmana po rocznej absencji wracaj do Champions League i na pewno będą chcieli pokonać swojego pierwszego rywala czyli Steaua, która jest zespołem słabszym. Rok temu nie dawała sobie rady w LM z Arsenalem i Sewillą na własnym obiekcie dość wyraźnie im ustępując. Do drużyny Bayernu wracają po kontuzjach Mark Van Bommel oraz Massimo Oddo, myślę, że Bayern nie będzie dzisiaj dawał jakiejś specjalnej taryfy ulgowej wicemistrzowi Rumunii i pewnie pokona rywala. Wydaję mi się, że już do przerwy gości będą prowadzić, w drugiej połowie natomiast nie pozwolą sobie wydrzeć już zwycięstwa i dowiozą je, ale i powiększą do końca meczu.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
vs.

⚽Bayern Monachium - Olimpique Lyon typ: x2 kurs: 1,92 bet-at-home; 1,82 bwin
✅1:1✅
Bayern Monachium w pierwszej kolejce grupowych potyczek LM w wyjazdowym pojedynku pokonał Steuę Bukareszt 1:0 po golu Van Buytena. Mimo iż piłkarze z Rumunii wcale nie byli słabszym zespołem to na ich nieszczęście w tym sporcie liczy się tylko ilość bramek.
Olimpique Lyon natomiast tylko zremisował na własnym boisku z Fiorentiną. Dla przyjezdnych dwa gole zdobył Gilardino, jednak remis uratował Benzema do spółki z Piquionne.
Monachijczycy w sezonach 2006/2007 i 2005/2006 zaczynali fazę grupową od trzech zwycięstw, a w sezonie 2004/05 wygrali pierwsze dwa spotkania.
Ostatni raz obie ekipy stanęły naprzeciwko siebie w sezonie 2003/2004. Wtedy, w stolicy Bawarii 2:1 wygrał Olimpique Lyon. Strzelali Beler i Juninho, a honor gospodarzy uratował Makaay.
W 2003 roku w ostatnim meczu tyych drużyn składy wyglądały następująco:
Bayern: Oliver Kahn, Willy Sagnol (Mehmet Scholl), Bixente Lizarazu, Samuel Osei Kuffour, Robert Kovač, Martín Demichelis (Jens Jeremies), Roy Makaay, Zé Roberto, Michael Ballack, Claudio Pizarro (Roque Santa Cruz), Hasan Salihamidžić.
Lyon: Grégory Coupet, Edmílson, Michael Essien (Sidney Govou), Mahamadou Diarra, Juninho Pernambucano (Eric Carrière), Giovane Elber (Claudio Caçapa), Florent Malouda, Anthony Réveillère, Péguy Luyindula, Patrick Müller, Jérémy Berthod.
Oba kluby mierzyły się ze sobą jeszcze wcześniej. 22 listopada 2000r. górą tym razem byli Bawarczycy wygrywając skromnie 1:0.
W sezonie 2006/07 Bayern Monachium doszedł do ćwierćfinału Champion League. Porażka 2:0 z Milanem przekreśliła ich marzenia o końcowym triumfie. Owa przegrana była ich jedyną w tamtej edycji. W tym samym sezonie w fazie grupowej wygrali pierwszy mecz z Realem Madryt 2:1, by potem kolejne dwa mecze zremisować.
Teraz trochę odnośnie Lyonu. Piłkarze Mistrza Francji dwa tygodnie temu podejmowali u siebie Fiorentinę, z którą zdołali tylko zremisować 2:2. Po dwóch trafieniach Gilardino wydawał się, że się nie „podniosą”, jednak w 73 minucie trafił Piquionne, a cztery minuty przed końcem meczu punkt uratował niezawodny Benzema.
Myślę, że w kontekście jutrzejszego meczu bardzo ważna jest ta statystyka: Lyon wygrał ostatnie cztery meczy w Niemczech! W sezonie 2003/04 pokonali Bayern, w sezonie 2001/02 pokonali Bayer Leverkusen, w sezonie 2004/05 wygrali z Werderem 3:0, a w zeszłym roku pokonali VfB Stuttgart 2:0.
W zeszłym sezonie rozpoczęli od wyjazdowej porażki z Barceloną 3:0. Potem jednak potrafili się podnieść i w dwóch wyjazdowych meczach pokonali Stuttgart i Glasgow Rangers. Świetnie spisali się także po wyjściu z grupy, kiedy to na Old Trafford przegrali tylko 1:0, a u siebie zremisowali 1:1.
Jeden z napastników Lyonu, Fred ma dobre wspomnienia z Fußball Arena München. Podczas Mistrzostw Świata w 2006 roku zdobył tam gola dla Brazylii przypieczętowując zwycięstwo 2:0 nad Australią.
Jutrzejszy pojedynek skojarzy ze sobą kolegów z reprezentacji Francji. Wśród Bawarczyków wystąpią Ribery i Sagnol, a w barwach Lyonu ujrzymy Clerka, Boumsonga, Benzeme, Govou i Toulalana.
Co do sytuacji kadrowej to jest ona chyba nieco lepsza wśród gości. Ich trener może skorzystać z każdego swojego zawodnika z podstawowego składu. Natomiast wśród gospodarzy na pewno nie zagra Altintop, który pauzować będzie całą rundę jesienną i Lell, który nie zagra do końca października.
Również ostatnie mecze ligowe nie napawają optymizmem podopiecznych Klinsmanna. Przegrali u siebie z Werderem 5:2, a w zeszłą sobotę ulegli 1:0 Hannoverowi. Zawodnicy Olimpique pokonali u siebie 2:1 Nancy, a dwa tygodnie temu skromnie pokonali 1:0 Le Havre na boisku rywala.
Reasumując Bayern jest ostatnio w małym dołku, a Lyon prezentują swój stały poziom. W dobrej formie są napastnicy Benzema i Fred co potwierdzają ich gole w ostatnim ligowym pojedynku z Nancy. Jak pokazuje historia, Mistrz Francji dobrze radzi sobie na niemieckich boiskach, dlatego typuję, że Bayern nie wygra tego meczu.

Przetłumaczone z uefa.com + statystyki z innych stron + własne przemyślenia ;)
 
johny-p 0

johny-p

Użytkownik
Ja chetnie postawie ze lyon strzeli gola,i to na paru kuponach bo kurs zacheca(1.40).
Polecam tez over,bo czuje tu ogrom goli.
 
1 12

1979misiaczek

Użytkownik
ACF Fiorentina -
Steaua Bukareszt (0:0) ⛔

Typ: ACF Fiorentina
Kurs: 1,45
Bukmacher: sportingbet

Przed dzisiejszym spotkaniem na Artemio Franchi, wszyscy zadają sobie pytanie, czy ponownie bohaterem florencji będzie Alberto Gilardino? W lidze, prze własną publicznością zaliczył już 3 trafienia, zaś w LM w I-kolejce zaliczył 2 trafienia z Lyonem.

Zespół pod wodzą Cesare Prandelliego spisuje się bardzo dobrze, ale jak narazie tylko na własnym stadionie. Gdzie w lidze jak narazie nikomu nie udało się wywieść z florencji 3 pkt. Niestety na wyjeździe nie jest już tak kolorowa. W lidze 2 porażki. Jednak patrząc na ich mecz z Lyonem, gdzie padł remis (2:2) można powiedzieć: &quot;LM to zupełnie inna bajka niż liga krajowa&quot;. Tak więc zwycięstwo zespolu z florencji na Steaua, ustawi ich w bardzo uprzywilejowanej sytuacji przed następnymi meczami w LM. Tym bardziej że w tej grupie o awans rywalizuja jeszcze Bayern i Lyon. Choć można stwierdzić że jedna niespodzianka ze strony Steaua (gdzie ugrają 3 pkt), może wiele namieszać w grupie. Na przedmeczowej konferencji Prandeli i Mutu przekonywali że są dobrze przygotowani do tego meczu i wszystkie problemy z początku sezonu są już poza nimi.

Steaua na wyjazdach nie prezentuje się już tak dobrze jak w domu. W lidze na 5 wyjazdowych spotkań mają bilans 2W-2D-1L. Jednak jak wiadomo bilans ligowy &quot;nie gra&quot; w LM. Wielu fachowców uważa że zawodnicy rumuńscy grają bardzo przeciętnie na wyjazdach, i właśnie w ich słabej postawie poza domem upatrują że 3pkt zostaną we florencji.

Podsumowując, jeśli Viola zagra na swoim poziomie, tym bardziej że jest to I-szy mecz przed własną publicznością, to 3 pkt zostaną dopisane do konta Fiorentiny.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Przed dzisiejszym spotkaniem na Artemio Franchi, wszyscy zadają sobie pytanie, czy ponownie bohaterem florencji będzie Alberto Gilardino? W lidze, prze własną publicznością zaliczył już 3 trafienia, zaś w LM w I-kolejce zaliczył 2 trafienia z Lyonem.
Warto moim zdaniem tu dodac ze w tym sezonie (liczac najblizsze el. do LM) to Fiorentina u siebie grala tak:
Fiorentina - Slavia 2-0
Fiorentina - Juve 1-1
Fiorentina - Bologna 1-0
Fiorentina - Genoa 1-0
Oile sie nie myle, Gilardino u siebie w czasie tych meczy zawsze strzelil bramke. Poza tym Mutu nie w formie, bedzie chcial strzelic przeciwko &quot;swojej&quot; Steaua ale mysle ze tak nagle w przeciagu 2 dni nie &quot;odnajdzie sie&quot; , wiec typ moim zdaniem:
Alberto Gilardino strzelcem gola w dowolnym czasie (1.90)
Z kolei po wyzej wymienionych statystykach tez ladnie zapowiada sie Under 2.5 (1.90)
A chyba najciekawszym typem na to zdazenie jest Czy obie druzyny strzela gola? NIE (1.80) Steaua ktora nigdy nie strzelila bramki wloskiej druzynie, Fiorentina w lekkim kryzysie wydaje mi sie dosyc prawdopodobne ze ktoras z dwoch - bardziej goscie - nie strzela bramki. Typ troche kluci sie z tym ze Gila strzeli bramke wiem, ale to takie moje propozycje na dzis ???? po prostu :p
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
VS.

Bayern Monachium – AC Fiorentina typ: x2 kurs: 1,92 bet-at-home

Bayernu kryzysu ciąg dalszy? Może to zbyt duże słowo, ale szanse na remis na pewno są i to dosyć spore. Bayern wymęczył wyjazdowe zwycięstwo 1:0 ze Steuą, a w drugim spotkaniu u siebie zremisował 1:1 z Lyonem. To wystarcza jednak, by być liderem w grupie F. Co do Fiorentiny to aż dziw, że w obecnej formie nie wygrali żadnego spotkania. Najpierw w Lyonie prowadząc 2:0 zremisowali 2:2, a później przed własną publicznością 0:0 z przybyszami z Bukaresztu.

Swój typ opieram głównie na formie obu ekip. Bayern ostatnio nie zachwyca, przegrywa bądź remisuje ze słabszymi od siebie, a jeżeli uda się wygrać to w ogromnych męczarniach czego przykładem jest sobotnie spotkanie z Karlsruher S.C. Oto ostatnie spotkania Bayernu:

18/10-08 Karlsruher SC vs. Bayern Munich 0:1
09/10-08 FC Ingolstadt vs. Bayern Munich 1:0 (towarzyski)
04/10-08 Bayern Munich vs. VfL Bochum 3:3
30/09-08 Bayern Munich vs. Olympique Lyonnais 1:1
27/09-08 Hannover 96 vs. Bayern Munich 1:0

Jak widać nie wiele zmieniło się od remisu z Lyonem. A co u Fiorentiny? Sytuacja o wiele lepsza. Włosi na pewno nie są obecnie gorszym zespołem od Lyonu i myślę, że są w stanie powtórzyć wynik Francuzów na Alianz ArenA. Oto ich ostatnie potyczki:

18/10-08 Fiorentina vs. Reggina 3:0
05/10-08 Chievo vs. Fiorentina 0:2
30/09-08 Fiorentina vs. Steaua Bucuresti 0:0
27/09-08 Fiorentina vs. Genoa

Dwa efektowne zwycięstwa po meczu ze Steuą. Teraz trzeba wreszcie wygrać pierwszy mecz w tym sezonie w LM, a na pewno może w tym pomóc Gilardino, który odrodził się po odejściu z Milanu. Włoch był oszczędzony przeciwko Reginie, gdyż na boisku zameldował się dopiero w 71 minucie, a mimo to zdążył zdobyć dwa gole. Również w Lyonie zdobył dwie bramki także dziś czas na kontynuowanie tej passy.

Wśród przyjezdnych kłopotów kadrowych brak. Montolivo także był oszczędzany wchodząc dopiero na 30 minut w sobotę, Pazzini zagrał 70 minut, a Gilardino 20. O zmęczeniu raczej nie ma mowy. W Bayernie wszyscy powinni być do dyspozycji trenera.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
jak dla mnie no bet. może być remis bayern może wygrać (wygrana Fiorentiny troche malo realna) moze byc under moze byc over (ze wskazaniem na under).... mecz ktorego nie warto ruszac
 
Do góry Bottom