>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F

U 13

ufokluki

Użytkownik
moim zdaniem typ najbardziej na tak. Bayern gra przecież beznadziejnie. Nie oszukujmy się Fiorentina to nie Karlsruhe, z którym Bayern męczył się praktycznie do końca meczu. Fiorentina w znakomitej formie, potwierdzają to mecze w lidze i do Monachium jadą w dobrych nastrojach. A Bayern dość, że bez formy to jeszcze pod presją. W meczu nie wystąpi Toni, ale również prawdopodobnie Klose, więc jeśli braknie tych dwóch zawodników siła ofensywna Bayernu spada i to znacznie.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Za kontuzjowanego Lella wybiegnie zapewne Oddo.
No o tym nie pisałem, bo to praktycznie niewielka strata. Co do Toni&#39;ego to myślę, że może zagrać w tym meczu nawet na środkach przeciwbólowych chociaż patrząc na jego formę to Klinsmann może desygnować parę Klose i Podolski ;)
 
S 0

stahu

Użytkownik
Witam wszystkich -&gt; to mój pierwszy wpis na forum ????

Typowanie chcialem zacząć od meczu:
Lyon - Steaua 1
Fawortym na papierze jest Lyon. W swoim ostatnim meczu wygrali 2:0, bramki strzelali Juninho oraz Benzema i zostali oni zmienieni w 60 minucie także mogli troche odpocząć. Meczu tego nie widziałem ale sądząc po zmianach [gol na 2:0 padł w 57&#39; minucie i chwile później boisko opuścili Benzema i Juninho] możemy uznać że Lyon po prostu odpuścił końcówke i grał na utrzymanie wyniku. Natomiast Steaua nawet w lidze nie zachwyca na wyjazdach. W swoich ostatnich meczach 5 zremisowali i 3 przegrali. Strzelili w nich zaledwie 7 goli - zaledwie gdyż aż 3 z nich padły w meczu z Lyonem [3:5]. Kurs 1,36 na kupon akumulowany za większą kase 2-3 zdarzeniowy jak najbardziej odpowiedni. Dla odważniejszych : Lyon - Steaua [0-1,5] 1
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Fiorentina - FC Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home

Dziś jeden z tych meczy, który Fiorentina musi wygrać. Sytuacja w tabeli wygląda następująco: Bayern 7 pkt, Lyon 5 pkt, Fiorentina 2 pkt, Steaua 1 pkt. Lyon gra u siebie z Rumunami i jest duże prawdopodobieństwo, że zgarnie 3 pkt. Wtedy remis Fiorentinie nic nie daje, a raczej redukuje szanse awansu prawie do 0. Wygrana spowoduje, że będą nadal w grze o wyjście z grupy. Jako, że LM rządzi się swoimi prawami nie dodaje tutaj wyników osiąganych przez obie drużyny w krajowych ligach. Czkawkom odbija się Violi mecz u siebie z ekipą rumuńską z którą tylko zremisowali 0:0. Ta strata powoduje, że dziś muszą zrobić wszystko, żeby Bayern pokonać. A, że można wiedzą o tym sami, gdyż w przegranym meczu 3:0 w Niemczech tylko pechowi i braku skuteczności mogą zawdzięczać, że nie wywieźli stamtąd punktu lub nawet 3. Tak naprawdę Bayern zrobił 3, może 4 akcje i zdobył z nich 3 bramki. Teraz jednak mam nadzieję, że trener Cesare Prandelli poprawił na treningach skuteczność zespołu włoskiego. Czy Fiorentina będzie potrafiła przeciwstawić się Bayernowi i zgarnąć tak potrzebne 3 pkt przekonamy się około 22:35. Mój typ to nieznaczna wygrana Fiorentiny.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Fiorentina - Bayern M.
Typ over 2,5
Kurs 1,95
Bukmacher Betgun
Dziś wiele meczy w LM, ja uważam że tak jak 2 tygodnie temu w wielu meczach padnie wiele bramek. Takim meczem na pewno będzie mecz Fiorentina - Bayern, gracze z Włoch sa w cięzkiej pozycji w tabeli swojej grupy, aby mieć szanse zakwaliwikować się do następnej rundy a wymagają tego od nich kibice jak i zarząd klubu trener i sami piłkarze od siebie.
w dodatku czynnikime motywującym może być to że drużyna Fiorentiny nie wygrała jeszcze w tegorocznej edycji LM zaliczając same remisy. Wygrana z Bayernem przybliży ich bardzo do awansu a na pewno skomplikuje sytuacje w grupie. steaua może mieć problemy ale reszta drużyn jest na takim samym poziomie. Fiora potrafi sprawić niespodzinakę i myślę że wtgra dziś tak samo jak wczoraj Roma 3-1 i Włochy w tej kolejce pozostaną niezdobyte.
Fiorentina zagra w najmocniejszym składzie w Bayernie zabraknie Lahma Toniego sagniola i Altintopa dlatego upatruje dziś wygraną Fiory
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Spotkanie: Lyon v Steaua B. (Karim Benzema Strzeli Pierwszą Bramke w meczu?)
Typ: TAK
Kurs: 4.00
Buk: Gamebookers
Analiza:


Napastnik Lyonu jak by nie patrzeć jest jedynm z najlepszych napastników w drużynie mistrzów Francji. W tej edycji Ligi Mistrzów strzelił już 3 gole, występując w 3 meczach. Drużyna Bukaresztu bedzie miała dzisiaj ciężki bój, Lyon ma przewagę własnego boiska, i na pewno będzie chciał pokazać kibicom prawidzy mecz, strzelanie bramek ,&quot; teoretycznie &quot;Lyon ma awans z grupy prawie zapewniony (teraz wystarczy im tylko remis) , 21 letni piłkarz zagra od początku spotkania,w tej edycji Ligi Mistrzow nie strzleil jeszcze bramki jako pierwszy i mam nadzieje ze jego passa strzelecka dzisiaj nie zostanie przerwana,że jego wigor i duch walki pomoże mu strzelić bramkę. Licze na to ze strzeli bramke jako pierwszy w meczu...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Fiorentina - Bayern Monachium
1:1​


Po wczorajszych dość ciekawych wynikach spotkań, dziś spróbujemy znowu ograć buki. Czy nam się to uda? Mam nadzieję, że tak. Otóż, dzisiaj ciekawie (oprócz wielkiego hitu w Madrycie) prezentuje się spotkanie Fiorentiny z Bayernem Monachium. W grupie F przewodzi Bayern z dorobkiem 7 punktów. Fiorentina zajmuje trzecią lokatę z dwoma punktami na koncie (remisy z: Olympique Lyon 2:2 i ze Steaua Bukareszt 0:0). Spotkanie obu tych drużyn dwa tygodnie temu zakończyło się pewnym zwycięstwem Bawarczyków 3:0. Sytuacja Fiorentiny w grupie nie jest za ciekawa. Jeśli gospodarze dziś nie wygrają, ich szanse na awans będą niewielkie. Natomiast piłkarze Bayernu są w komfortowej sytuacji. Przewodzą grupie i nad trzecią Fiorentiną mają 5 punktów przewagi. Warto również zaznaczyć, że dotychczas stracili tylko jedną bramkę strzelając 5. Fiorentina natomiast straciła 5 a zdobyła dwie. Dzisiaj włoski zespół będzie musiał poradzić sobie jedynie bez Comotty. Natomiast goście będą grac bez Philippa Lahma, Willy&#39;ego Sagnola i Hamita Altintopa. Cóż, w tym pojedynku nie ma zdecydowanego faworyta. Fiorentina gra u siebie a Beyern jest osłabiony - to przemawia na korzysc gospodarzy jednak należy pamiętac, że jak do tej pory Fiora przeciętnie spisuje się w tegorocznej Champions League. Bayern natomiast spisuje się obecnie lepiej niż na początku sezonu, poza tym mają pierwsze miejsce w grupie i nie muszą wszystkiego rzucac na jedną szalę. Tak więc, wydaje się sensownym rozwiązaniem postawic na remis w tym spotkaniu lub under 2,5.

Moje propozycje:
remis✅✅✅
under2,5
✅✅✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Fiorentina - Bayern
Under 2.5
1.85
Ekspekt
Wloska Fiora znow spotka Niemcow Bayernu ???? Pierwsze psotkanie zakonczylo sie szczesliwie dla dzisiejszych gosci gdzie Fiora wylapala sporo bramek.
Zancze od prawdopodobnych skladow:
Bayern
Rensing - Oddo, Lucio, Demichelis, Zé Roberto - van Bommel, Ottl - Schweinsteiger, Borowski, Ribery - KloseFiora
Frey, Gobbi, Dainelli, Gamberini, Zauri, Melo, Montolivo, Donadel, Kuzmanovic (Santana), Gilardino, Mutu W Bayernie na pewno nie zagraja Lahm, Toni Altintop i Sagnol co zapewne oslabi ich ofensywe. Z kolei do gospodarzy wraca Gilardino ... ale czy bedzie w formie po nieobecnosci ? Nie sadze zeby byl na 100% a z kolei Mutu gra nienajgorzej ostatnio udalo mu sie nawet strzelic ... szkoda ze byl na spalonym ... centymetry ale spalony ale mysle ze to jeszcze nie jego czas. Po dosc znaczacej wygranej u siebie mysle ze druzyna z Niemiec zastosuje bardziej defensywna taktyke grajac moze i na remis, z kolei Fiora nie bedzie jakos super skuteczna z Gilą i Mutu z przodu. Spodziewam sie zwyciestwa gospodarzy badz remisu ale moim zdaniem wynik nie powinien przekroczyc 1-1, w 2-0 czy 0-2 czy wiecej niz 2.5 watpie.
Pozdrawiam i powodzenia :smile:
 
szary 0

szary

Użytkownik
Raz że Fiora już w Monachium miała wyraźną przewagę, dwa - Bayern dziś mocno osłabiony. Najpoważniejsze absencje to Lahm, Toni. Chciałbym jeszcze sprawdzić jak sobie w ostatnim czasie radziły niemieckie kluby na włoskich boiskach, ale nigdzie tego nie znalazłem. Sądzę że gospodarze dziś wygrają ale na pewno nie w taki rozmiarach jak Bayern w poprzednim meczu.
Fiorentina - Bayern 1
Fiorentina - Bayern (0-1) X
DW: 1-0
DW: 2-1


Steaua robi wszystko żeby coś jeszcze ugrać w tej edycji ligi mistrzów, ale myślę że dziś będzie miała najtrudniejszy mecz w grupie. Tylko Barcelona wydała więcej na transfery przed sezonem niż Lyon. Mistrz Francji powinien dziś potwierdzić swoje bardzo wysokie aspiracje w LM i wygrać wysoko do zera. Obejmie też fotel lidera po przegranej Bayernu.
Lyon - Steaua 1
Lyon - Steaua (0-1) 1
DW: 4-0
 
szary 0

szary

Użytkownik
Raz że Fiora już w Monachium miała wyraźną przewagę, dwa - Bayern dziś mocno osłabiony. Najpoważniejsze absencje to Lahm, Toni. Chciałbym jeszcze sprawdzić jak sobie w ostatnim czasie radziły niemieckie kluby na włoskich boiskach, ale nigdzie tego nie znalazłem. Sądzę że gospodarze dziś wygrają ale na pewno nie w taki rozmiarach jak Bayern w poprzednim meczu.
Fiorentina - Bayern 1⛔
Fiorentina - Bayern (0-1) X ⛔
DW: 1-0 ⛔
DW: 2-1
⛔

Steaua robi wszystko żeby coś jeszcze ugrać w tej edycji ligi mistrzów, ale myślę że dziś będzie miała najtrudniejszy mecz w grupie. Tylko Barcelona wydała więcej na transfery przed sezonem niż Lyon. Mistrz Francji powinien dziś potwierdzić swoje bardzo wysokie aspiracje w LM i wygrać wysoko do zera. Obejmie też fotel lidera po przegranej Bayernu.
Lyon - Steaua 1✅
Lyon - Steaua (0-1) 1✅
DW: 4-0⛔
Fiorentina po strzeleniu bramki dała się zepchnąć do obrony. Szkoda bo było blisko. Trzeba jednak przyznać że Bayern prezentuje podobną zwyżkę formy jak Juventus i może tu sporo namieszać. Fiorentina tym sposobem praktycznie straciła szansę na awans. Pozostaje jej walka o PUEFA a i to nie będzie łatwe.
Lyon zgodnie z planem. 4 bramek nie było ale przynajmniej do zera. Zasłużona pozycja lidera i myślę że nie oddadzą jej do końca rozgrywek grupowych.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Fiorentina (Uda się obydwu drużynom strzelić gola?) ⛔
Typ: Tak
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na stadionie Ghencea w Bukareszcie rozpocznie się spotkanie 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym naprzeciw siebie staną miejscowa Steaua i włoska Fiorentina. Stawką tego meczu jest przepustka do rozgrywek Pucharu UEFA, gdyż awans do kolejnej rundy Champions League w Grupie F zapewniły już sobie niemiecki Bayern i francuski Lyon.
Gospodarze, jeżeli chcą zająć 3. miejsce w grupie, muszą jutro wygrać, ponieważ Violi, by osiągnąć ten cel, wystarczy remis. I właśnie remis wydaje się być najprawdopodobniejszym wynikiem tej konfrontacji, gdyż Steaua nigdy jeszcze nie pokonała u siebie włoskiej drużyny, a Fiorentina z kolei nie poległa na wyjeździe z żadną ekipą rumuńską.
Gospodarze są na razie jedną z najgorszych drużyn w defensywie i ofensywie w całej Lidze Mistrzów, także Fiorentinę stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki. Z drugiej strony, piłkarze Steauy wiedzą, o co walczą i tylko komplet punktów da im to, czego chcą, więc z pewnością zaatakują od pierwszych minut, a, jak wiadomo, Viola na wyjazdach specjalnie nie błyszczy.
Moim zdaniem jutro w Bukareszcie będziemy świadkami ostrego strzelania i każdy wynik jest tu możliwy. Mój typ to 2:2.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Steaua B.-Fiorentina ŻK 4,5 TYP: Powyżej 4,5 żółtych kartek kurs 1,65 Buk Toto-mix


Dziś o 20.45 w Bukareszcie odbędzie się ostatni pojedynek Steua i Fiorentiny w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów ale jest jeszcze o co grać dla obu drużyn i myśle że to będzie mecz walki i nikt nie będzie tu odstawiał nóg i grał na 100% ponieważ Steua jeśli wygra zagra wiosną w Pucharze Uefa a jeśli Fiora nie przegra to ona zagra na wiosne w PEUFA . Sędzią głównym tego spotkania będzie Luis Medina Cantalejo jest to sędzia który się nie patyczkuje i chętnie pokazuje żółte kartoniki ????


no i znowu na ✅ z typem na żółte kartki troche słabo zagrałem na to ale i tak troche zysku jest WYNIK Sędzia Cantalejo pokazał 8 :zoltakartka:żółtych kartek i ????jedną czerwoną dl Golańskiego ???? ✅✅:-D
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Awans wywalczyli : Bayern Monachium , Olympique Lyon.
Puchar Uefa : Fiorentina
Poza Pucharami : Steua
Zapraszam do opinii i komentarzy
 
Do góry Bottom