>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Belgia - Maroko

Konsekwentnie pójdę w kierunku Maroka, ponieważ nadal uważam, ze są niedoceniani i spokojnie mogą pograć tutaj o wyjście z grupy. Z Chorwacją ugrany punkt, jutro szansa pograć z Belgią o kolejny, szczególnie że ta nie zachwyciła w meczu z Kanadą, nie zagrała nic szczególnego przed mundialem z Egiptem. Ostatecznie udało im się wyrwać 3 punkty i są na początku w dobrej sytuacji, natomiast raczej moze być tak, żę zabijania się o zwycięstwo z ich strony nie będzie w tym spotkaniu, a Maroko będzie chciało tutaj ugrać kolejny punkt i myśleć o grze o komplet z Kanadą, przy czym 5 punktów daje już dobre perspektywy na wyjście z grupy. Dlatego jutro biorę kierunek Maroka i tak

x2 @1,86
BTS za @1,94
Maroko strzeli za @1,54
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Belgia - Maroko
Belgia
@2.00 Fuksiarz

To będzie bardzo nudny mecz, nie będzie się wiele działo, oparty na obronie i nie traceniu bramek.
Belgia wymęczy 1:0, góra 2:0 w końcówce i takie są moje przewidywania.
Maroko świetnie broni więc nie spodziewam się, że dadzą Belgii poszaleć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Belgia - Maroko
Typ:Belgia
Kurs 1,87
Fuksiarz

Jak widac kursy na Belgie ida w doł. Może nastąpi wreszcie koniec nieoczekiwanych wyników i faworyt wygra bez problemów.
Liczę, że Belgowie zagrają na swoim wysokim poziomie i bez problemów pokonają Maroko. I dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu z Kanada juz dzisiaj zapewnią sobie awans. Maroko w mojej opinii zajmie w tej grupie ostatnie misjsce.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Croatia v Canada, Today 16:00

Croatia To Win, Over 9 Corners & Perisic To Have A Shot On Target - Was 4/1 (Bet up to £10) - Double #YourOdds
Kurs 9
Najbardziej się boję o ponad 9 roznych ale po tym kursie spróbuję
williamhill
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Chorwacja - Kanada
1X, under 4.5, obie połowy powyżej 1.5 gola - nie, 1 połowa - 1X, 1 połowa poniżej 1.5 gola, 2 połowa - 1X, Kanada 2 poł poniżej 1.5 gola (betbuilder) @2.27
Betfan

Pierwszy raz w życiu gram takiego taśmowego betbuilder, jednak idę po najmniejszej linii oporu, bo nie mam pomysłu na żaden konkretny typ w tym meczu, natomiast domyślam się jego ogólnego przebiegu.
Na pewno dla mnie Chorwaci są tu faworytem, Kanada po fajnym, widowiskowym początku może dziś zostać zgaszona przez doświadczoną kadrę selekcjonera Dalicia.
Rozumiem optymizm trenera Kanady, który zapewnia, że pojadą z Chorwacją, natomiast troszkę już znam turniejowe realia i jestem przekonany, że dziś już tak dobrze nie będzie i rywale po ciekawym 0-0 z Marokiem dziś wejdą na dobre tory.
Typuję, że nie przegrają meczu, ani żadnej z połów, myślę że wynik rozstrzygnie się w drugiej połówce, a w pierwszej może być badanie się obu stron stąd under 1.5 gola w pierwszej części, do tego dokładam mało goli Kanady w drugiej połowie, bo myślę, że mogą nie zdobyć ani jednego podczas całego meczu..
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
14:00 Belgia : Maroko
Typ: Michy Batshuayi strzeli gola Tak
Kurs: 3.0
Fortuna
Belgia skromnie pokonała Kanadę po bramce właśnie napastnika Fenerbahe. Dziś przewiduje podobny scenariusz.. Belgia to jednak bardziej klasowa drużyna okazję napewno sobie stworzy, a aktywny czarnoskóry napastnik może wykorzystać jedna z nich.. i zespół belgijski zainkasuje kolejne trzy punkty.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Chorwacja - Kanada
Obie drużyny strzelą bramkę [email protected]
Mecz o wszystko dla obu drużyn. Kanada, która pokazała, że nie będzie szukała kompromisów, dynamiczny ofensywny zespół, który przed Mistrzostwami przez wielu typowany był na czarnego konia Mundialu. Chorwacja, która od wielu lat utrzymuje jakość, ma bardzo doświadczony zespół, który powinien choćby z tego powodu znaleźć drogę do bramki.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00
Chorwacja : Kanada
Typ: Kanada powyżej 2.5 kartek
Kurs: 2.1
STS
Sprawa jest prosta Kanada przegrywa żegna się z turniejem.. pokazali w meczu z Belgia jak agresywnie potrafią grać ich trener też bardzo impulsywny w wywiadzie mówił że "rozniesie" Chorwację. Także atmosfera przed meczem jest gorąca. Z racji że to być albo nie być dla Kanadyjczyków idę w kartki dla tego zespołu. Sędzia spotkania Urugwajczyk Matonte Cabrera A. M. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Belgia - Maroko @ Belgia mniej niż 1,5 gola @ 1,74 @ STS
Moim zdaniem Belgia jest bez mocy w ofensywie. Te nazwiska w kadrze są już wypalone po kilku dobrych turniejach. Nie ma Lukaku, zmęczony De Bruyne, mocny regres E.Hazard. W ofensywie juz nie mają kim straszyć jak przez ostatnie lata. Było to widać w meczu z Kanadą, gdzie stworzyli mało sytuacji.
Maroko za to zagrało bezbłędnie w defensywie z Chorwajcą i wydaje mi się, że ten trend może się utrzymać w tym meczu i pokryć typ.
Chorwacja - Belgia 1X
Kanada - Maroko over 1,5 gola
AKO 2,06 @ Fortuna


Podtrzymuje zdanie z poprzedniego wpisu. Belgia już wypalona, bez mocy, co było widać w pierwszych dwóch meczach. Teraz najtrudniejszy przeciwnik - Chorwacja, który w przeciwieństwie do Belgów pokazał siłę zarówno w ofensywie (4 gole) jak i nieźle w obronie (1 stracony). Mimo to Chorwaci nie są pewni wyjścia z grupy. W razie porażki mogą odpaść, dlatego zagrają na 100% i uważam, że nie przegrają tym samym eliminując Belgów. Dla bardziej odważnych nawet czysta jedynka, ale remis może być zadowalający dlatego gram ostrożniej.

Do dubla drugi mecz z tej grupy. Kanada już odpadła, ale całkiem fajnie się pokazała ze strony ofensywnej. Myślę, że w meczu o honor, bez presji zagrają otwarty futbol co może skutkować bramkami w obie strony. Gram ostrożnie over 1,5 bo Maroko słynie z gry na 0 z tyłu, no ale mając otwartą Kanadę zapewne ją dziabną po kontrze, a liczę że sami coś stracą. Skoro nie stracili z Chorwacją i z Belgią to mogą być na Kanadę nieco zbyt pewni siebie i nawet grałbym tutaj jakoś niespodziankę w postaci zwycięstwa Kanady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +269
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chorwacja - Belgia, X2, @1.50 Betclic

Dla obu drużyn jest to najwazniejszy mecz w grupie, ale bardziej zdeterminowana powinna być Belgia, która od dwóch meczów po prostu rozczarowywala. Myślę jednak że w 3. meczu znajdą formę i jakimś cudem wywiozą minimum remis z Chorwatami.Chorwacja jest świeżo po meczu z Kanadą, który był jednak dość przewidywalny, tzn. każdy wiedział że Kanada postawi wszystko na jedną kartę, ale dzięki temu Chorwacja miała bardzo dużo miejsca. Myślę że Belgia zaskoczy niedowiarków
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kanada - Maroko, Maroko wygra @2.15

Kanada coś tam probowała, ale ostatecznie zabrakło przede wszystkim gwiazd i konkretów w postaci wykończenia. Maroko rozegrało dwa solidne mecze w których zdobyło zaslużone 4 punkty. Jutro mogą dodatkowo wywalczyć 1. miejsce w grupe i przypieczętować i tak dobrze smakujący i awans. Sytuacja kadrowa zdecydowanie lepsza po stronie Maroko. Myślę że obedzie się tu bez niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Kanada - Maroko,
Maroko win i under 2,5 @4,35


Maroko, Kanada nadzieje się na jakąś kontrę, nie widzę szaleństw bramkowych 1 lub 2 zero. Będą walczyć o 1 miejsce, lepszej okazji nie będzie, Kanada to ogórki
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Chorwacja - Belgia
1

2,70 @ Fortuna


Belgia gra tragicznie na tym turnieju coś tam się skończyło. Chorwacja w ostatnim meczu pokazała charakter i przysłowiowe jaja gromiąc ogórki z Kanady 4-1 przegrywając mecz.
Chorwaci jak wtopią mogą wylecieć, stąd to będzie walka z zwycięstwem Chorwacji.
Stawiam 1:0
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Chorwacja - Belgia
1X
forbet 1.49

Mecz, który zadecyduje o awansie do 1/8 finału. Chorwaci są w dobrej sytuacji, bo prowadzą w tabeli i ma za sobą świetny mecz przeciwko Kanadzie wygrany aż 4:1. Belgowie po wygranej z Kanadą, która już była dość szczęśliwa, przegrali z Marokiem i pojawiły się kolejne informacje o konfliktach w zespole. Moim zdaniem Chorwacja to wykorzysta i przypieczętuje awans do fazy pucharowej. Nie wierzę w to, że Belgia nagle wróci "do żywych".
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Belgia
Bez goli do przerwy @2.60 STS

Dwie, europejskie mocne drużyny zmierzą się w bratobójczej walce o awans. Chorwatom wystarczy remis i stawiam, że będą się tego trzymać, a to mega solidna ekipa. Belgia może mieć ogromny problem ze zdobywaniem goli tym bardziej, jeśli zagra tak jak w dwóch poprzednich meczach. Poza tym sprawa awans rozstrzygnie się zapewne w drugiej części. Pokazały to już wczorajsze mecze, na żadnym boisku do przerwy nie wpadł gol i przyznam, że dziwią mnie cały czas tak wysokie kursy na 0-0 do przerwy, bo na tych mistrzostwach to częsta przypadłość. Dziś stawiam na podobny scenariusz i typuję, że gole padną ale dopiero w drugiej części. Liczę również, że Czerwone Diabły pokażą charakter i być może wyrzucą Chorwatów z turnieju. Piłka lubi takie historie, kiedy to już wszystkie brudy zostały wyciągnięte, a tu boisko wszystko weryfikuje.

Kanada - Maroko
Powyżej 1.5 gola w 2 połowie @2.29 STS

Kolejny kurs, który mnie zaskakuje. Rozumiem, że Maroko remis daje awans, ale Kanada będzie jechać i będzie chciała się godnie pożegnać z turniejem na którym takich wszyscy chwalą, moim zdaniem na wyrost. Ekipa z Północnej Ameryki ma jednak polot i gołe powinna strzelać, ale pamiętajmy że Maroko to jedna z najlepszych afrykańskich drużyn na tych mistrzostwach i mogą ich podobnie karcić, jak zrobiła to Chorwacja i właśnie na mecz w takim stylu czekam, bo nie wierzę, że Maroko będzie grało ja remis z najsłabszym przeciwnikiem w grupie, tym bardziej, że rywale mogą im awans wybić z głowy, bo mają w ataku na tyle jakości.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Chorwacja - Belgia under 2,5 @1,8

Belgia potrzebuje zwycięstwa, ale nie wydaje mi się żeby od razu rzucili się na Chrowacje, bo znają doskonale jej potencjał. Z drugiej strony Chorwacja też nie może stracić punktów by nie narobić sobie kłopotów bo przecież w grze o awans jest jeszcze Maroko, które gra o występująca o honor Kanada. Sytuacja w grupie ciekawa, stąd spodziewam się delikatnych szachów i zerkanie co się dzieje na drugim boisku. Belgia powinna pójść po zwycięstwo, ale to raczej w drugiej części gry. Zawsze błyszczeli w ataku, a ty w tej chwili podstawowym napastnikiem jest niespelniony talent Batshuayi który co rusz zmienia kluby. W obwodzie wracający po kontuzji Lukaku. Do tego nie grający na poważnie już kilka lat Hazard, a wahadłowi z ostatniego meczu jego brat oraz Meunier to często tylko rezerwowi w Borussi. Ogólnie mocna ofensywa się posypała, brakuje naturalnych następców których nie wstawia Martinez, który woli wpuścić z ławki 35 letniego Mertensa, który pojechał na piłkarska emeryturę do Turcji. Chorwacja z przodu wygląda dużo lepiej, ale tak jak wspominałem raczej poczeka na Belgów i pewnie też będzie starać się dłużej operować piłka. Nie widzę tu więcej niż 2 gole j jeśli szybko nie padnie jakaś bramka to typ powinien wejść.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Kanada - Maroko 1x @2,04

Kursy na Maroko spadają, ale fakt że zespół ten musi wygrać i jeszcze o coś walczy w przeciwieństwie do Kanady nie spowoduje że rzeczywiście go zwycięża. Kanada wyjdzie na to spotkanie już na luzie, a to patrząc na historię często zdarza się, że taki zespół potrafi urwać punkty grającemu o wszystko rywalowi. Przywołać można chociażby nasz mecz z USA w 2002 :) Kanada gra niezła piłkę, pokazuje spory potencjał i pomysł. Grając na MŚ na pewno będą chcieli się pokazać jeszcze z dobrej strony, a stres nie spęta im nóg. Z drugiej strony Maroko ma historyczna szanse grac dalej, ale porównując ich mecze z Belgami i Chorwatami do tego co zrobiła Kanada to na pewno nie pokazali się dużo lepiej. Na pewno skuteczniej, ale choćby posiadanie piłki powinno być po stronie Kanady. Ostatnia sprawa jest fakt drugiego rozgrywającego się meczu w tym samym czasie. Może być tak że Chorwacja będzie miała korzystny wynik w meczu z Belgia i Maroko wcale nie będzie musiało za wszelką cenę wygrać. A czy trafia na Niemców czy Hiszpanów nie powinno im robić różnicy. Stąd patrząc na to jak rozkładają się kursy wydaje mi się że 1x w stronę Kanady to naprawdę opłacalna opcja.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ Katar
Godzina 16:00
Spotkanie : Chorwacja - Belgia
Typ : +5.5 kartek w meczu
Kurs : 3.60
Bukmacher : Superbet

Wydaje mi się, że można, a nawet trzeba pójść tutaj w kierunku kartek. Początkowo miałem grać tutaj łączony zakład 6 różnych Belgii i 2 kartki Chorwacji po takim samym kursie, ale jednak uznaje, że kartki są opcja bezpieczniejsza.
Sędziuje Pan Taylor. Dla mnie to taki gość który jak robi się za ostro to nie waha się tych kartek wyciągać . Tutaj niejednokrotnie beda dyskusje z arbitrem.
Uważam, że ten mecz to będą takie piłkarskie szachy . Belgia nie otworzy się od razu bo wie jaki potencjał ofensywny ma Chorwacja, a Chorwacja natomiast będzie czekała co zrobi Belgia. Uważam że zwłaszcza w pierwszej połowie będzie dużo walki w środku pola o piłkę, dużo fauli i już w pierwszej te 2 kartki powinny być. Po przerwie widowisko powinno się rozkręcić . Obie ekipy pewnie będą grały szybciej, a kontry będą przerywane taktycznymi faulami.
Do tego wszystkiego trzeba dodać kiepska formę Belgów . Zawodzą na maxa i uważam że jak tylko stracą bramkę to ich flustracja sięgnie zenitu co też może wywołać to że będą łapać kartki.
nie wykluczam również gry na czas gdy któryś z zespołów będzie prowadził jedna bramką w końcówce a za to kartki również beda pokazywane .
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Kanada - Maroko
Maroko +4.5 rożnych 1.85 superbet

Wydaje mi się, że to siądzie. Maroko nie ma pewnego awansu, bo jak Belgia wygra to żegnają się z Mundialem. Muszą atakować . Kanada daje swoim rywalom mnóstwo przestrzeni, bo grają otwarcie. Niejednokrotnie Maroko będzie ich kontrowało bo Kanada powinna zagrać otwarcie tak jak do tej pory. Żegnają się z MŚ i myślę, że będą chcieli być zapamiętani . Liczę na to, że po tych kontrach i nie tylko po kontrach a także po ataku pozycyjnym Marokanczycy ustawia 5 razy piłkę w narożniku boiska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom