>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Maroko - Chorwacja / X2 + over 1.5 + each ov 2.5 RR @2.65

Rozpoczynamy zmagania wg mnie chyba w najciekawszej grupie na mundialu - grupie F. W pierwszym meczu Maroko będzie podejmować Chorwację. Uważam, że w tym spotkaniu to Chorwaci są na lepszej pozycji i słusznie stawiani przez bukmacherów w roli faworyta - jednakże nie jakiegoś ogromnego trzeba tu dodać. Doświadczenie zdecydowanie po stronie Hrvatskiej - wypada tu przypomnieć sukces sprzed 4 lat jakim było wicemistrzostwo. Szczerze wątpię, że stać ich na to obecnie, nie mniej wyjście z grupy to plan minimum. Aby to zrobić pasowałoby dziś wygrać, choć nie będzie to proste zadanie. Maroko to nie byle jaka drużyna, która ma w swoich szeregach kilku świetnych graczy jak Hakimi, El Nesyri, Mazraoui, Boufal czy Ziyech. Ostatni co prawda bez formy, jednakże lekceważyć go nie można. Na bramkę stać ich na pewno - czy ją zdobędą? Nie wiem, jednak na taką ewentualność wolę się zabezpieczyć podpórką w stronę Chorwacji. Spodziewam się twardego meczu, więc i jakieś kartki też się zapewne pojawią, choć z tego rezygnuję na rzecz rożnych, bo o ile się nie mylę zarówno jedna i druga drużyna, nabija kilka kornerów w trakcie 90 min, a ponadto 3 to nie wygórowana linia. Dla mnie mecz na remis ze wskazaniem w stronę Chorwatów.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Maroko vs Chorwacja

Chorwacja lub remis/under 3.5 @~1.50
Under 2.5 1.61

Aktulani wicemistrzowie świata zmierzą się z drużyną z północy Afryki. Chorwacja to nadal silna reprezentacja dyrygowana przez Modricia. Boli napewno brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, a najlepszym wyborem jest Kramaric. Jednak reszta jedenastki jest wyrównana I napewno stać ja na rywalizację z Belgami o 1 miejsce w grupie. Maroko bez Harita, kontuzjowanego chwile przed mundialem to dalej trudny przeciwnik. Liczę jednak na wyrachowanie Chorwatów i szczelne defensywy obu ekip.


Belgia vs Kanada

Over 2.5
Belgia over 1.5 gola

Drugi mecz w grupie i mam duża zagwostke jak rozpatrywać Kanadyjczykow. Z jednej strony kilku naprawdę dobrych graczy z Davidem i Daviesem na czele, a z drugiej mało doświadczenia na dużej imprezie i ostatnio przegrane mecze z Hondurasem czy Panama. Czasami osiągają naprawdę dobre wyniki, wygrane z USA czy Meksykiem. Na belgow to mmoże być za mało. Tutaj pójdę w over bo myślę że to Czerowne Diabły mają większy potencjał i KDB zrobi tutaj znaczną różnicę.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Maroko : Chorwacja
Typ: Maroko powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs 1.44
Forbet
Na szybko bo zaraz meczyk. Maroko Chorwacja dwie bardzo wyrównane ekipy .. liczę na zacięte nieczyste widowisko.. sędzia spotkania 44 letni Argentynynczyk Fernando Rapallini.. jest to sędzia dość overowy jeśli chodzi o kartki na swoim podwórku pokazywał je licznie. Jak przełoży taką postawę na mundial.. o kartony w tym meczu a dokładnie dla zespołu z Afryki jestem spokojny. Powodzenia.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Belgia - Kanada, Belgia wygra, @1.60 Betcris

Belgowie bez Lukaku, ale w dalszym ciągu z ogromnym potencjałem kadrowym m. in. Batshuayi, de Bruyne czy Carrasco. Kanadyjczycy nie mają zbyt wielu argumentów i w zasadzie największą gwiazdą jest tutaj David. Spodziewam się dominacji Belgów i inicjatywy z ich strony. Kanada nie może grać otwartej piłki, bo zostanie szybko skarcona. Skład Belgów jest na papierze bardzo mocny i myślę że to wystarczy, by wypunktować Kanadyjczyków
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Belgia-Kanada 1 @1.57

Belgia ma za duzo jakosci jjak na Kanadyjczykow i sa wymieniani wsrod druzyn mogacych walczyc o koncowy triumf. Troche to belgijskie pokolenie zaczyna sie starzec, w obronie jest dwoch weteranow Alderweireld i Vertonghen, w srodku pomocy Witsel czy nieprzypominajacy juz tego zawodnika co kiedys Eden Hazard. Minusem jest tez niewatpliwie brak Lukaku, ktory na ta chwile jeszcze grac nie moze, bo Batshuayi to na pewno nie ta sama klasa. Belgia mysle, ze jest w stanie zaczac swoja kampanie od 3 punktow. Kanadyjczycy to jednak nie jest staly bywalec MŚ. Poza tym wystep najbardziej zanaego ich zaowdnika Alphonso Davisa jest praktycznie wykluczony ze wzgledu jeszcze na jego uraz w meczu ligowym Bayernu. Z przodu fajne nazwiska ma druzyna spod znaku KlonowegoLiscia jest Larkin z Brugge czy David z Lille, ale wydaje mi sie, ze tu bedzie problem z ich obsluga, bo jednak druga linia to zdecydowanie jakosciowo po stronie Belgow, a w obronie Kanadyjczyy tez poza nieobecnym w tym meczu Davisem wielkich nazwisk nie maja. Mozna smialo zalozyc jaki bedzie obraz tego meczu i kto bedzie prowadzic gre, stawiam na Belgie i tyle.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Belgia-Kanada
1. drużyna: wygra mecz + najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek
4.00 STS

Belgia czarny koń mistrzostw. Wiele znakomitych nazwisk w zespole. Kanada bez większych gwiazd. Limit niespodzianek w 1 rundzie spotkań grupowych już się raczej skończył. Teraz czas na spotkania faworytów z kopciuszkami. Belgia od początku będzie cisnęła. To samo było jak my z nimi graliśmy lidze narodów. Myślę że zdominują drużynę klonowego liścia w każdym aspekcie pomijając żółte kartki. Akurat Belgowie grają bardzo ostrożnie i ich nie łapią zbyt dużo. Kanadyjczycy będą musieli uciekać się do fauli dlatego znalazłem taki fajny typ na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00
Belgia : Kanada
Typ: Belgia powyżej 60.5 % posiadania piłki
Kurs: 1.8
STS
Przed nami już tylko jeden dzisiejszy mecz Belgowie podejmą Kanadyjczyków. Po zdominowaniu Hiszpanów zespół Kostaryki i wykręcenie posiadania 82 % idę i tutaj w tym kierunku. Europejskie drużyny świetnie utrzymują się przy piłce.. setki podań.. zwalnianie tempa gry.. to wszystko wpływa na dłuższe utrzymywanie się przy piłce. Jasna sprawa że wszystko też zależy od sytuacji na boisku ze mogą oddać pole przy korzystnym wyniku.. ale czy Belgia będzie miała taka łatwa przeprawe z Kanada? No zobaczymy ją atakuje tutaj posiadanie na korzyść Belgów 60.5 % u innych buków są linie nawet 64.5% więc tą biorę z pocałowaniem ręki. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
P 0

pczernecki

Użytkownik
Belgia-Kanada
1. drużyna: wygra mecz + najwięcej rzutów rożnych + najmniej kartek
4.00 Fortuna

Belgia czarny koń mistrzostw. Wiele znakomitych nazwisk w zespole. Kanada bez większych gwiazd. Limit niespodzianek w 1 rundzie spotkań grupowych już się raczej skończył. Teraz czas na spotkania faworytów z kopciuszkami. Belgia od początku będzie cisnęła. To samo było jak my z nimi graliśmy lidze narodów. Myślę że zdominują drużynę klonowego liścia w każdym aspekcie pomijając żółte kartki. Akurat Belgowie grają bardzo ostrożnie i ich nie łapią zbyt dużo. Kanadyjczycy będą musieli uciekać się do fauli dlatego znalazłem taki fajny typ na ten mecz.
Gdzie ten zakład jest?
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2022
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Kanada
Typ: Kevin De Bruyne over 2.5 strzałów
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Belgia podchodzi do tego spotkania jako faworyt, a bez wątpienia jej największą gwiazdą jest Kevin De Bruyne. Belg stanowi o sile reprezentacji, a dzisiaj obok niego zagrają Eden Hazard, który jest bez formy i Michy Batshuayi. Po stronie zawodnika Manchesteru City są rzuty wolne, z których również powinien uderzyć. 31-latek zdobył w tym sezonie ligowym trzy bramki i zalicza średnią 2.4 strzałów na mecz. Średnia ta w Lidze Narodów wynosi 3.0.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Patrząc na dzisiejszy pojedynek Belgia z Kanadą. To wydaje sie, że te zespoły są głównymi faworytami do awansu z grupy F.

Kanadyjczycy na tle Belgów wyglądali bardzo dobrze. Kreowali dużo okazji bramkowych, potrafili "podskoczyć" od razu do rywala. Pomimo, że Belgowie są bardzo mocnym zespołem ekipa z Ameryki wyglądała bardzo dobrze.

Tym bardziej, że Chorwaci na tle Maroka nie pokazali praktycznie nic. Jedynie utrzymywali się dłużej przy piłce. Lecz z drugiej strony nie przełożyło się to nawet na akcje bramkowe.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Kanada szumu narobiła, ale efektów w postaci gola brak czyli brak doświadczenia. Wcale mnie nie zdziwi jak wszystkie mecze przewalą. Chorwacja wcale nie musiała się zabijać o zwycięstwo.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Doświadczenia sporo na pewno nie mają. Lecz trzeba powiedzieć śmiało, że na tle tak wymagajacego rywala, jak Belgowie to zagrali dobry mecz. Nie mieli większego respektu dla rywala. Jeśli poprawią skuteczność to spokojnie mogą awansować do kolejnej rundy. Pytanie też, jakby to było, gdyby strzeli rzut karny ..
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Belgia - Maroko
Maroko więcej żółtych kartek w pierwszej połowie @2.58
Betfan

Co to w ogóle jest za kurs? Według mnie świetny bet do grania. Plan dla Marokańczyków na ten mecz jest prosty - przeszkadzać Belgom tak jak Chorwatom i może cudem urwać punkt, a szansy na awans poszukać z Kanadą, innej opcji nie widzę. Aby to się udało drużyna z Czarnego Lądu musi od pierwszego gwizdka grać blisko rywala, zdecydowanie i na pograniczu faulu. Belgia zapewne będzie miała posiadanie w granicach 60% i nie wierzę, aby Afrykańczy mogli ich jakoś ugryźć w ofensywie. Oczywiście wiem, że Maroko nieźle pokazało się z Chorwacją, a Belgia tak sobie z Kanadą, jednak to była pierwsza kolejka, wejście w turniej. To już powinien być mecz, gdzie de Bruyne i spółka przyspieszą i prędzej, czy później złamią defensywę podopiecznych trenera Regragui. Aby się temu przeciwstawić Maroko musi być agresywne, a co za tym idzie będzie kartkować, a ja stawiam, że już w pierwszej połowie.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Belgia - Maroko @ Belgia mniej niż 1,5 gola @ 1,74 @ STS
Moim zdaniem Belgia jest bez mocy w ofensywie. Te nazwiska w kadrze są już wypalone po kilku dobrych turniejach. Nie ma Lukaku, zmęczony De Bruyne, mocny regres E.Hazard. W ofensywie juz nie mają kim straszyć jak przez ostatnie lata. Było to widać w meczu z Kanadą, gdzie stworzyli mało sytuacji.
Maroko za to zagrało bezbłędnie w defensywie z Chorwajcą i wydaje mi się, że ten trend może się utrzymać w tym meczu i pokryć typ.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Belgia - Maroko
Belgia 2.0 Superbet

Moze i Belgowie w meczu z Kanada za bardzo nie przekonywali, ale cenne 3 punkty zdobyli. Wydaje mi się, że Belgowie z meczu na mecz będą się rozkręcać i łapać ten rytm turniejowy. Maroko na koncie tylko 1 punkt po remisie z Chorwacją. Muszą się otworzyć trochę jeżeli chcą wyjść z grupy. Myślę, że Belgowie bezlitośnie to wykorzystają i spokojnie wygrają ten mecz 2-3 bramkami


Chorwacja - Kanada

over 3.5 kartki w meczu
1.5 Superbet

Powinniśmy obejrzeć kilka kartek w tym meczu. To jest już druga kolejka, obie ekipy będą chciały powalczyć o pełną pulę. Chorwaci nie raz i nie dwa pokazywali, że potrafią łapać kartki. Kanada zagrała ładne spotkanie z Belgia, niestety ładna gra nie dała nic bo punktów 0. Uważam, że parę kartek z obu stron tu zobaczymy .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Belgia - Maroko
Belgia @ 2.02
Fortuna

Belgia w pierwszym spotkaniu po trudnym meczu wygrywa skromnie 1:0. Jednak nie było to ich najlepszy mecz. Kanada postawiła im trudne warunki i grała jak równy z równym. Mając w składzie jednego z najlepszych bramkarzy na świecie Belgia może czuć się pewnie w obronie. Myślę, że presja zrobiła tutaj swoje i zobaczymy tym razem taki zespół jaki widzieliśmy na Euro.
Maroko z remisem, a więc musi iść lekko na całość. Wszystko zależy jak zakończy się mecz Chorwacji z Kanada. Zapewne swoje szanse będą mieli, ale ciężko im będzie pokonać Courtois.
Jestem zdania, że Belgia to wygra i zapewni sobie awans. Tu jest więcej jakości, a z racji, że pierwszy mecz wygrali to presja będzie zdecydowanie mniejsza.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Belgia - Maroko
Belgia
@2.00 Fuksiarz

Nie będę oryginalny - Belgia powinna spokojnie ten mecz wygrać. W meczu otwarcia przeciwko Kanadzie została zaskoczona ofensywnym podejściem przeciwnika, ale zdołali zagrać na zero z tyłu i w efekcie wygrać spotkanie. Myślę, że po meczu z Marokiem będą mogli cieszyć się już z wyjścia z grupy. Piłkarze Maroka ładnie uniemożliwili Chorwatom zdobycie jakiejkolwiek bramki, ale też sami nie pokazali nic, co by dawało im duże szanse na zagrożenie bramce Belgów. W ciągu 90 minut gry oddali w sumie 2 strzały, zresztą obydwa były niecelne. Tak się prezentując, raczej nie mają co liczyć na przeforsowanie dobrze zorganizowanej defensywy Belgii. Spodziewam się raczej przebiegu spotkania pod dość spokojną kontrolą ich przeciwników.
 
Ostatnia edycja:
T 5,3K

teza

Użytkownik
1X@ 1.25
Belgia Maroko
bez Lukaku wole zagrac bezpiecznie

Chorwacja Kanada
Kanada strzeli gola @ 1.42

Chorwacja wogole mnie nie przekonuje
gram na to co aktualnie widac po druzynach

dubel 1.77 superbet
stawka 2/10
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Belgia - Maroko, Maroko strzeli 1 lub 2 gole, Betclic

Maroko nie pokazało pełni swojego potencjalu w 1. konfrontacji i teraz musi się nieco bardziej otworzyć, szczególnie że juz Kanada udowodniła, że z Belgią można wygrać, chociaż trzeba zachować przy tym skuteczność. Maroko ma mocną ofensywne i zawodników, którzy z pewnością wykorzystają przynajmniej jeden prezent od swoich rywali. Belgowie w 1. kolejce pokazali się ze słabej strony i myślę że jutro nie dojdzie do wielkiego przełomu w ich grze.
Post automatycznie złączony:

Chorwacja - Kanada, gol Kanady, @1.42 FORTUNA

Kurs skromny, ale trudno mi sobie wyobrazić, by tak naładowana i otwarcie grająca Kanada nie zdobyła gola po tak mimo wszystko dobrym meczu jak z Belgią. Niewykorzystany karny i ponad 20 strzałów może robić wrażenie. W tej ekipie jest w zasadzie dwóch mocnych zawodników, których stać na egzekwowanie sytuacji - Davies i David. Myślę że ten drugi przynajmniej raz skieruje piłkę do siatki, bo w sumie kto jak nie typowa "9".
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom