>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
Selekcjoner Zlatko Dalić przedstawił nazwiska 26 piłkarzy powołanych do reprezentacji Chorwacji na MŚ w Katarze.

FhHQ7N1WYAIVSgk.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1366
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
Selekcjoner reprezentacji Belgii Roberto Martínez ogłosił listę zawodników powołanych na Mistrzostwa Świata w Katarze.

FhMntDGXwAAZRjk.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +797
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
Walid Regragui ogłosił 26 osobową kadrę Maroka na Mistrzostwa Świata w Katarze.

FhNENVmXwAINYXU.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1145
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Długoterminowe na grupę F

Awansują Belgia i Maroko​
Tak​
5,5​
Ostatnie miejsce Grupa F​
Kanada​
2,15​
Kto lepszy Chorwacja czy Maroko​
Maroko​
3,5​
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Belgia - Kanada @ 1 @ 1.52 @ Fortuna
Belgia - Kanada @ 1HT @ 2.06 @ Fortuna
Belgia - Kanada @ 1/1 @ 2.25 @ Fortuna

W Mistrzostwach Świata w Katarze Belgia swój pierwszy mecz rozegra z Kanadą.
Patrząc na ostatnie 2 spotkania Belgii przegrane z Egiptem oraz Holandią można by wnioskować że zespół ten stracił impet jaki posiadał jeszcze niedawno deklasując naszą kadrę jednam moim zdaniem nic bardziej mylnego bo według mnie zespół ten posiada naprawdę mocny skład z którego mogliby stworzyć ze dwie tak samo silne jedenastki na to spotkanie i nawet jak któryż z zawodników usiądzie na ławce rezerwowych to po wejściu mogą zmienić oblicze spotkania jednak uważam że akurat w tym spotkaniu nie będzie to konieczne gdyż podstawowa 11 sobie tak ułoży to spotkanie jak będzie chciała i mecz koło 60 minuty kiedy robi się zmiany będzie już rozstrzygnięty.
Kanada nie to żebym nie doceniał kraju ale bardzo mocna jest w hokeju na lodzie i to jest ich wiodąca dyscyplina narodowa a piłka no cóż w bardzo dużym cieniu i sam awans do Katar 2022 powinien być dla nich sukcesem i moim zdaniem już w 1 spotkaniu szczególnie z tak mocną reprezentacją jak Belgia w której są zawodnicy dla których może być to ostatni mundial i szansa na zdobycie tego pucharu jednak pewnie powalczą i podejdą z ambicją jednak nic więcej i moim zdaniem umieszczone wyżej 3 typy jednak wejdą.
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 11:00
Spotkanie: Chorwacja - Maroko
Typ: Chorwacja / -3.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: STS

Analiza:


Wicemistrzowie świata z poprzedniego mundialu rozpoczynają swój bój spotkaniem z ekipą z Afryki i czeka ich według mnie ciężkie spotkanie. W grupie w której występują jeszcze Belgia i Kanada potocznie do awansu są przypisane drużyny z Europy ale i " Lwy Atlasu" jak nazywa się drużynę Maroka mają chrapkę na coś więcej niż 3 spotkania grupowe. Chorwaci eliminacje do Kataru wygrali rzutem na taśmę pokonując w ostatnim meczu w domu Rosję i przeskakując ją w tabeli ale generalnie grali dobrze i skutecznie . W 10 -ciu grupowych meczach stracili tylko 4 gole co warte uwagi , strzelając 21. Późniejszą Ligę Narodów potraktowali też poważnie zostawiając w pokonanym polu Danię i Francję. Można więc sądzić że do turnieju przygotowani są dobrze. Jeśli idzie o kadrę tradycyjnie dysponują całą rzeszą klasowych graczy nad którymi szerzej nie chce się rozwodzić bo każdy szanujący się kibic ma rozeznanie.

Maroko to czołowa ekipa Czarnego Lądu , na tegorocznym Pucharze Afryki dotarła do ćwierćfinału ulegając po dogrywce Egiptowi 1:2. Oczywiście trzon zespołu tworzą gracze na co dzień występujący w Europie, mniej lub bardziej znani . Na 26 piłkarzy w kadrze aż 20 reprezentuje klubowe ekipy Starego Kontynentu. Skoro Paris Saint-Germain zapłacił Interowi Mediolan 60 milionów euro za Achrafa Hakimiego, to nikt inny nie może uchodzić za największą gwiazdę reprezentacji Maroka, jak właśnie ten prawy obrońca mistrza Francji, z którym rok temu podpisał kontrakt do 2026. 23-latek jest też uznawany za jednego z najszybszych piłkarzy na świecie. We Włoszech był określany mianem „człowieka-skutera” na skrzydle a to dlatego, że gdy jeszcze występował w Borussii Dortmund – do której został wypożyczony z Realu Madryt – osiągnął prędkość 36,47 km/h w trakcie jednego z meczów. Hakimi który wcześniej grał jako napastnik i skrzydłowy, bardzo dobrze radzi sobie w pojedynkach. Do tego świetnie gra obydwiema nogami, przez co w kadrze jest też ustawiany po lewej stronie. Niektórzy nazywają go także najlepszym ofensywnym defensorem, bo nie tylko asystuje, ale również strzela gole. Ale Maroko to nie tylko Hakimi. Kto śledzi pilnie czołowe ligi europejskie ten bez problemu skojarzy takie nazwiska jak bramkarz Sevilii - Yasine Bonuou , czy kolega z drużyny Youssef En-Nesyri . Lique 1 w reprezentacji Maroka prócz wspomnianego Hakimiego reprezentują między innymi Zakaria Aboukhlal (Toulouse) , Amine Harit Marsylia), Sofiane Boufal (Angers). Łącznie 6 przedstawicieli tej ligi występuje w kadrze .Z innych bardziej znanych nazwisk do wyróżnienia na pewno Sofyan Amrabat ( Fiorentina) czy w końcu Hakim Ziyech (Chelsea). Jak widać już to grono piłkarzy obrazuje jak mocna to drużyna . Pominąłem tutaj kilka nazwisk mniej znanych z lig belgijskiej czy włoskiej .

Maroko pod jednym względem można śmiało porównać z naszą reprezentacją. Nie chodzi mi o poziom sportowy a o posadę selekcjonera. Jeszcze trzy miesiące temu przedstawiłbym sylwetkę Vahida Halilhodzicia. Dlatego, że do Kataru z „Lwami Atlasu” awansował właśnie bośniacki trener. Jednak po tym, jak szkoleniowiec, mający też francuski paszport, popadł w konflikt głównie z Hakimem Ziyechem, w sierpniu związek zwolnił 70-letniego selekcjonera. Jego praca trwała trzy lata. Oficjalnym powodem rozstania był inny punkt widzenia na temat odpowiedniego przygotowania reprezentacji do mundialu. Co ciekawe, Halihodzic po raz trzeci stracił robotę przed mistrzostwami świata. Na nich był tylko z Algierią. Tym samym Marokański Związek Piłki Nożnej związał się z byłym opiekunem mistrza kraju i triumfatora Afrykańskiej Ligi Mistrzów. 46-letni Walid Regragui to były zawodnik m.in. francuskiego Toulouse i Ajaccio oraz reprezentant Maroka. Skutkiem tej nominacji był powrót do kadry np. Ziyecha. Tak więc jest na mistrzostwach ktoś krócej prowadzący reprezentację od naszego Czesława Michniewicza. Ciężko powiedzieć jak tak krótki staż pracy z drużyną narodową wpłynie na postawę piłkarzy myślę jednak że skoro tamta forma współpracy się wypaliła to tutaj powinno być tylko lepiej.

Podsumowując dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Obydwie drużyny mają własne atuty w postaci klasowych piłkarzy. Ja nieco więcej szans daję drużynie chorwackiej , jako bardziej doświadczonej w imprezach tej rangi. Chorwacja to ekipa typowo turniejowa. Na dodatek mając w grupie za rywala Belgię nie może pozwolić sobie na stratę punktów dzisiaj. Nie uważam jednak byśmy byli świadkami jednostronnego widowiska. Zapowiada się na zacięty mecz w którym o wyniku może przesądzić jeden gol.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Belgia - Kanada
Typ : 1
1.53 Superbet

Uwazam, że Belgia zgarnie tu 3 punkty. Nie wiele wiem o reprezentacji Kanady, ale za to znam potencjał Belgii i dla nich wyjście z grupy to obowiązek, aspirują o znacznie wyższe cele. Belgia przewyższa Kanadę pod względem wszystkiego, myślę że nawet ławka rezerwowych Belgi wygrałaby z Kanada. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników. Nie widzę zbytnio możliwości straty punktów przez Belgów , bo Kanada po prostu nie ma tutaj ich czym zaskoczyć .
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Belgia - Kanada
Belgia powyżej 1.5 gola
@1.58 Betcris

W tym meczu nie powinno być żadnej niespodzianki. Belgia jest typowania jako jeden z kandydatów co najmniej do ćwierćfinału bądź półfinału, a Kanada zasadniczo jest outsiderem na tym mundialu. Oczywiście nie mogę przekreślać szans Kanady na pokuszenie się o jakąś dobrą grę, ale myślę, że na rozpędzonych Belgów to nie wystarczy. Tym bardziej, że Eden Hazard ma jeszcze coś do udowodnienia. Przypomnijmy - świat docenił jego fenomenalną grę przed czterema laty i stał się zawodnikiem Realu Madryt. Obecnie nie jest w wybitnej formie, czego zresztą sam nie ukrywa, ale wiąże duże nadzieje z mundialem. Myślę, że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i będzie miał duży wkład w sukces zespołu. Sercem za Kanadą, ale typuję, że Belgowie spokojnie wygrają z piłkarzami z Ameryki Północnej, a przynajmniej zaliczą minimum dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Maroko
podwójna szansa i liczba żółtych kartek - 1/2 i under 4.5 @2.33 Fortuna


Taki zakład na podwojenie depozytu bez podatku. Uważam, że to fajna opcja. Dwie fajnie grające ekipy, myślę że nie będzie tu szachów, bo to będzie walka o drugie miejsce w grupie i patrząc na te mistrzostwa nie stawiałbym Marokańczyków na przegranej pozycji, tym bardziej, że personalnie ta drużyna wygląda conajmniej dobrze z liderem Hakimem Ziyechem na skrzydle.
O Chorwatach nie ma co zbyt wiele pisać, kadra grająca w topowych ligach, a nawet klubach w Europie, chyba jedna z najbardziej lubianych drużyn przez polskich kibiców z racji zaangażowania i woli walki.
Co do typu, gra 1/2, bo jak na taki bet jest to niezły kurs i under kartek, ponieważ linia troszkę przesadzona pewnie ze względu na charakterny naród chorwacki, uważam jednak, że ten zespół ma tak mocną kadrę, iż nie będzie musiał się ratować faulami i raczej grałbym tu żółtka Maroka przy ich być może prowadzenia, bo tego nie wykluczam.

Belgia - Kanada
Belgia w pierwszej połowie nie strzeli gola @2.16 Fortuna

Kanada nie zwykła tracić wiele goli, co z resztą pokazują kursy, które aż tak bardzo nie faworyzują Belgów, a kadrowo wygląda to jednak na przepaść. Drużyna z Ameryki Północnej to jednak trochę niewiadoma, który stawiam, że postawi się faworytom, a na pewno napsuje im krwi i jeśli już to myslę, iż de Bruyne i spółka przechyli szalę spotkania w drugiej połowie. Biorąc pod uwagę ten i zeszły rok Kanada tylko dwa razy straciła więcej niż jednego gola i to nie z byle kim, bo Meksykiem i Urugwajem, a naprawdę mieli z kim tracić, bo grali w tym czasie z USA, Katarem, czy Kostaryką. Patrząc na specyfikę i kursy, które trochę mnie zdziwiły, śmiem twierdzić, że Belgom wygrana może przyjść ciężko, uważam jednak że przyjdzie. Wynik jednak rozstrzygnie się w drugiej częsci gry.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Maroko - Chorwacja
Maroko strzeli gola - tak
forbet 1.53

W ramach 1 kolejki grupy F na Al Bayt Stadium Maroko zagra z Chorwacją. Stawiam tutaj na bramkę dla afrykańskiej ekipy. Na tym Mundialu nawet teoretycznie słabsze ekipy nie mają problemów ze strzelaniem goli. Maroko ma w swoim składzie naprawdę bardzo solidnych graczy jak choćby Hakimi czy Ziyech. Nawet jeśli po drugiej stronie jest bardzo mocna druga linia, to jednak nie przekreśla
szans Marokańczyków. Moim zdaniem po takim kursie jak najbardziej warto zaryzykować. Kto wie, może to spotkanie będzie kolejną niespodzianką na tych Mistrzostwach Świata i to Maroko zgarnie 3 punkty?
 
Ostatnia edycja:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 11:00
Spotkanie: Chorwacja - Maroko
Typ: Chorwacja over 1.5 gola
Kurs: 2.38
Bukmacher: STS

Analiza: Chorwacja rozpoczyna przygodę z mundialem. Wszyscy wiemy że jest to drużyna turniejowa w przeciwieństwie do innych. Nie sprawia sensacji nawet jak jest w gorszej formie. Uważam że drugi europejski zespól nie da plamy z drużyną z Afryki. Liczę na solidną grę i przypieczętowanie wygranej kilkoma bramkami.
 
elalma 119,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Belgia - Kanada
Kanada liczba żółtych kartek powyżej 1.5
betcris 1.53

W ramach grupy F Belgia zagra z Kanadą. Stawiam tutaj na powyżej 1.5 żółtej kartki dla zespołu z Ameryki Północnej. Belgowie to zdecydowany faworyt tego spotkania. Tutaj liczę na takich graczy jak De Bruyne, Hazard czy Carrasco. Po drugiej stronie poza Daviesem nie widzę graczy na podobnym poziomie. Belgowie powinni zdominować to spotkanie a szybcy gracze na skrzydłach będą sprawiać sporo problemów rywalom. Spodziewam się tutaj minimum 2 żółtych kartek dla Kanady.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Maroko - Chorwacja
under 2.5
1.63
Fortuna
Drużyny afrykańskie dały się już pokazać na tych mistrzostwach ze strony niezłej defensywy i ofensywy, która nie jest zbytnio skuteczna. Nie bez przyczyny sporo meczów bezpośrednich między afrykańskimi zespołami jest underowe. Podobnie typowałem w meczu Ghany z Portugalią i podobnie tu. Spodziewam się undera 2.5. Chorwacja to już nie ta sama ekipa, która zdobywała wicemistrzostwo świata i da się dostrzec w niej sporo niedokładności. Tutaj nie powinno być znaczącej dominacji którejś z drużyn i wymiany ciosów - podobnie sądzą bukmacherzy. Między tymi drużynami może się na sam koniec rozstrzygać walka o drugie miejsce w grupie, dlatego remis nie będzie tu końcem świata i nikt zbytnio się nie będzie odkrywał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Maroko - Chorwacja

Mimo, że faworytem do awansu jest Chorwacja to mnie osobiście ich gra nie przekonuje i jak dla mnie Maroko powinno im sprawdzić sporo trudności w tej grupie. Jutro w mojej ocenie taki mecz o awans, potem istotne będzie pytanie kto zagarnie komplet z Kanadą i czy ktoś poradzi sobie z urwaniem punktów Belgii. Zostając przy tym meczu można liczyć na spotkanie z dużą ilością walki, ale jednocześnie próbą zabezpieczania tyłów, bo nikt nie będzie chciał tracić. Ja spróbuję pójść w kierunku Maroka, bo widzę też ich awans do kolejnej fazy kosztem Chorwacji. Może nie mają jakichś wielkich gwiazd pokroju Modricia, ale zebraną naprawde ciekawą ekipę z europejskich mocnych klubów i dobrze ułożoną taktycznie, która powinna przede wszystkim zabezpieczać tyły, ale próby ataku również się pojawią, Ziyech powinien tutaj odpowiadać za kreowanie sytuacji w ataku. Ostatnio solidne spotkanie z Gruzją, inaczej niż Chorwacja męcząca się z Arabią. Dlatego jutro w stronę Maroka

1x @1,72
1 @3,65
BTS @1,92
Chorwacja powyżej 1,5 kartki @1,55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
N 346,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Maroko - Chorwacja
Maroko lub remis i under 3,5 gola @2,08

Unibet

Inauguracja zmagań w grupie F. Na początek starcie wicemistrza świata z jedną z mocniejszych ekip z Czarnego Lądu. Maroko zebrało dość ciekawą reprezentacje, mają sporo przedstawicieli w silnych klubach europejskich - Hakimi (PSG), Bounou (Sevilla), Mazraoui (Bayern), Ziyech (Chelsea) czy En-Nesyri (Sevilla). W pewnym sensie można określić to starcie jako walkę o 2. miejsce w grupie, czyli walka o wyjście z grupy. Chorwacja również ma ciekawy i silny skład, jednak w mojej ocenie nie zwojują tych mistrzostw tak jak poprzednie. Lekkim faworytem bukmacherów jest drużyna z Europy, myślę jednak, że drużyna Maroko postawi trudne warunki i tego meczu nie przegra. Dodatkowo uważam, że ten mecz będzie raczej solidny w defensywie i nie zobaczymy zbyt wielu bramek.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Maroko - Chorwacja 1x @1,8

Drużyny Arabii Saudyjskiej i Tunezji pokazały wczoraj, że trzeba się z nimi liczyć i dziś Maroko w mojej ocenie również sprawi mała niespodziankę. Tym bardziej że mają jeszcze lepszych piłkarzy niż wcześniej wymienione drużyny. Zawodników jak Ziyech, Hakimi, Mazraoui czy Bono oraz El Nesyri nie trzeba przedstawiać. Przez wielu drużyna wskazywana na czarnego konia MŚ. Bardzo pewnie przeszli eliminacje, a w meczach towarzyskich również spisywali się nieźle. Chorwacja oczywiście dysponuje jeszcze większym potencjałem, ale powoli dokonuje się u nich zmiana pokoleniowa, a tacy gracze jak Modric, Perisic, Lovren czy Vida swój prime mieli 4 lata temu. Patrząc na to co dzieje się póki co na mistrzostwach, wg mnie to najlepszy typ na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Belgia - Kanada
Belgia @ 1.53
Fortuna

Czy będzie to kolejny dzień niespodzianek z MŚ?, mam nadzieje, że nie, ale futbol jest mocno nie przewidywalny, a tym bardziej taki turniej jak MŚ. Proponuje zwycięstwo Belgii, która jest jednym z kandydatów do wygrania tego turnieju. Nic w tym dziwnego w końcu w składzie jest kilka gwiazd, które chętnie sięgną po ten tytuł. Belgia niestety nie potrafi postawić na swoim co pokazały poprzednie turnieje. Mocny skład to nie wszystko, i ciagle czegoś brakuje. Może ten turniej będzie w końcu tym o którym marzą kibice?. Na start pojedynek z Kanada, rywal wydaje się być łatwy i przyjemny, ale w rzeczywistości tak nie będzie. Kanada postawi mocne warunki, a więc spodziewam się wyrównanego pojedynku. Belgia przegrała dwa ostatnie swoje spotkania, a niespodzianka była porażką z Egiptem 1:2. Tak naprawdę nie wiemy w jakiej formie są Belgowie, a ten mecz z pewnością dużo nam powie. Mimo wszystko idę w kierunku Belgii.
 
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Maroko - Chorwacja
Typ: Over 9,5 RR + każda drużyna over 2,5 RR @ 2.24 Forbet

Analiza:
Początkowo chciałem grać typowo na Chorwację, ale po przeanalizowaniu składu drużyny z Afryki to stwierdziłem, że Chorwaci mogą mieć problemy z wygraniem spotkania. Druga myśl to BTTS z kursem ~2.0, ale ostatecznie sądze, że w tym spotkaniu zobaczymy wiele rzutów rożnych. Obie drużyny na swoich kontynentach solidnie nabijają rogi. Chowacja w eliminacjach z średnią 6,1 RR/mecz, a w lidze narodów z średnią 4,33 RR/mecz. Maroko natomiast w kwalifikacjach do mundialu rozegrało 8 meczy z średnią 4,25 RR/mecz. Liczę dziś na otwarty mecz, wiadomo, że jest to pierwszy mecz, ale drużyny Afrykańskie idą na wymianę ciosów. Chorwacja wyróżnia się bardzo dobrym środkiem pola: Modric+Brozović+Kovacic. Taki srodek pola to gwaranacja utrzymania się przy piłce. Maroko natomiast będzie skupiało się na akcjach bocznymi sektorami boiska gdzie powinien brylować Ziyech i Hakimi. W dodatku w ataku zobaczymy En Nesyri grającego w Sevilli. Maroko ma potencjał i zapowiada się ciekawe widowisko. Liczę na bramki, ale przede wszystkim na rożne.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Maroko - Chorwacja
Chorwacja/Chorwacja (1. połowa/spotkanie)
@3.50 Fortuna

Siła Chorwatów jest nie do przecenienia jeśli chodzi o obecną formę i aspiracje. Na Euro półtora roku temu przegrali mecz grupowy z Anglią, i od tamtej pory tylko jeden jedyny raz przegrali mecz w regulaminowym czasie gry - w czerwcu z Austrią. Myślę, że są dobrze przygotowani na mundial i będą chcieli koniecznie wygrać dzisiejsze spotkanie, żeby przystąpić na zupełnym luzie w meczu z Kanadą i już wtedy móc cieszyć się z awansu. Maroko również ma dobrą passę - nie przegrał swoich siedmiu ostatnich spotkań. Ale o ile Chorwaci mieli za przeciwników takich tuzów jak Francję, Danię, o tyle Maroko - Jamajkę, Chile, Gruzję czy Liberię. Luka Modrić czery lata temu był o włos od tytułu. Sądzę, że niesieni dobrym flow będą starali się pokazać światu, że i w tym roku są groźni, a pierwszym do tego krokiem będzie wygrana z Marokiem i prowadzenie już po zakończeniu pierwszej połowy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom