>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Typ wydaje się spoko, ale co do kartek za grę na czas - była do tej pory na MŚ jakaś pokazana?
Nie wiem, nie oglądałem każdego meczu. Nawet jeśli nie było to w końcu być powinna. To już decydująca faza o być albo nie być w 1/8 finału.
Post automatycznie złączony:

Z tymi kartkami na tym turnieju to jakaś loteria, raz dają za friko, czasami na siłę nie chcą wyciągać
Jest tak jak piszesz, ale mam wrażenie, że akurat w tym meczu kartki będą.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kanada - Maroko
Maroko over 4.5 celnych strzałów na bramkę @ 2.30 Betfan

Idę dzisiaj w stronę celnych strzałów Maroko w meczu z Kanadą, według mnie linia nie jest taka wcale wygórowana. Maroko ma wciąż szansę na pierwsze miejsce w grupie, chociaż do awansu potrzebują raptem remisu, tylko czy zadowolą się tym? Stawką spotkania będzie uniknięcie najprawdopodobniej Hiszpanii, bo chyba nie zapowiada się, żeby ktoś wyrwał im pierwsze miejsce. Jednak przechodząc do typu, Kanada pożegnała się z mistrzostwami już po drugim meczu, złożyły się na to dwie porażki z tak naprawdę faworytami tej grupy Chorwacją i Belgią, chociaż Belgom potrafili postawić się i przegrać tylko jedną bramką. Dzisiaj nie powinni wyjść do meczu z Maroko z defensywnym nastawieniem, bo nie mają czego bronić, powinni grać otwartą piłkę narażając się na kontry i tak też może zagrać Maroko, mając w głowie, że remis da im awans, mogą dać pograć Kanadzie i nastawiać się na kontry. Maroko więc powinno mieć sporo szans bramkowych, czy wykorzystają je, chociażby po to, żeby oddać celne strzały moim zdaniem tak. Maroko oddało 2 celne strzały z Chorwacją i 4 celne strzały z Belgią, a więc mocniejszymi rywalami od Kanady, która za to pozwalała oddać 3 celne strzały Belgii i 10 celnych strzałów Chorwacji. Linia nie wygórowana, a Maroko nawet w sparingach przed mistrzostwami stwarzała sobie bardzo dużo sytuacji bramkowych, z Kanadą dzisiaj też powinni.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Nie wiem, nie oglądałem każdego meczu. Nawet jeśli nie było to w końcu być powinna. To już decydująca faza o być albo nie być w 1/8 finału.
Ale nigdy wcześniej nie dodawało się tyle minut. Nie ma kartek za grę na czas, jak tak robią to dodają minuty. I chyba tak zostanie
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Chorwacja - Belgia 1 @2.7 Superbet

Oglądałem oba mecze Belgów i to był dramat. Dużo szczęścia w meczu z Kanadą. Patrząc na poczynania Belgii, Holandii, Walii i Polski, wyniki z Ligi Narodów nabierają nowego znaczenia. Wszystkie te reprezentacje prezentują się bowiem na Mistrzostwach bardzo słabo. To byłaby duża niespodzianka, gdyby Belgów zabrakło w w fazie pucharowej. Pewnie z tego względu kursy na Chorwację, pomimo, że już pospadały są nadal value. W mojej ocenie Chorwacja jest faworytem tego spotkania. Nic nie musi od pierwszej minuty, może spokojnie ustawić się pod grę jaką uwielbia czyli twarda obrona z zabójczymi kontrami i groźnymi stałymi fragmentami gry. Wątpię, aby Belgia w formie, którą pokazała w meczach z Kanadą i Maroko mogła przebić się przez zasieki Chorwatów. Jak do tego doda się informacje o atmosferze w kadrze to wychodzi, że żegnamy dziś Belgów...
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Kanada : Maroko
Typ: Poniżej 3.5 gola+poniżej 5.5 kartek+poniżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.0
STS
Kanada odpadła z turnieju dziś gra o honor z walczącym o awans Marokiem. Widzę tutaj wygrana Maroka 1,2:0.. bez jakiś większych fauli.. i nabijania rogów. Maroko jak do tej pory jeden rzut rożny w dwóch meczach Kanada 6. Zaś kartek Kanada 4 Maroko 2. Myślę że taki wariant można brać . Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Chorwacja:Belgia
Typ: Chorwacja powyżej 1.5 kartek
Kurs: 1.47
STS
Bardzo ciekawe starcie decydujące o awansie którejś z ekip. Sędzia spotkania Tylor Anglik pokazał w meczu Ghana:Korea 4 kartki. Sądzę że tutaj nie będzie kalkulacji z racji przegrywający odpada..( oczywiście jeśli Maroko nie przegra z Kanada co jest bardzo prawdopodobne) wiemy jaki temperament mają Chorwaci potrafią grać ostro na pograniczu faulu.. remis daje im awans.. ja sądzę że Belgowie są lepsza druzyna mimo złych informacji jakie dobiegają do nas z szatni tej reprezentacji i są w stanie wyjść na prowadzenie po czym górę weźmie bałkański charakter i zawodnicy nie będą się oszczedzali.. oczywiście mecz może się potoczy różnie a typ może wejść przy różnych okolicznościach to tylko piłka i wszystko jest możliwe. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Kanada - Maroko
Typ1: Maroko powyżej 13.5 fauli @1.79 (Unibet)
Typ2: Kanada powyżej 9.5 strzałów @1.72 (Unibet)
Typ3: Powyżej 24.5 strzałów w meczu @2.02 (Unibet)

tak na szybko bo mało czasu. Wszystkie trzy typy gram jako single, dlaczego? Kanada gra bardzo otwarty i ofensywny futbol, nie mają jużnic do stracenia a honor mogą uratować wygrywając swój ostatni mecz na tych mistrzostwach dlatego na pewno dadzą z siebie wszystko aby wygrać. W pierwszym meczu z Belgią już pokazali swój potencjał ofensywny i mimo, że nieskuteczny to pozostawili po sobie dużo pozytywów. W tamtym meczu ponad 20 strzałów na bramkę! mecz z chorwacją całkowicie im nie wyszedł ale maroko to nie jest zespół tak dobrze kontrolujący piłkę jak chorwacja więc licze tutaj na powtórkę liczby strzałów kanadyjczyków. Maroko nie może pozwolić sobie tutaj na porażkę bo kto wie czy Belgia się dziśnie obudzi i ogra Chorwatów? Maroko potencjał ofensywny mają i nie ma tutaj miejsca na 'szachy' tylko szybkie ofensywne akcje i duża ilość strzałów. Faule Maroko? Pokrywali tą linie i w 1 i w 2 meczu a widziałem po ich nastawieniu od pierwszych minut, że jak będzie trzeba to będą gryźli nie tylko murawę ale i przeciwników, żeby tylko osiągnąć sukces.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom