>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
- Manchester United
- Villareal
- Celtic Glasgow

- Aalborg
Zapraszam do komentarzy i pisania analiz na temat grupy E. Suche typy lub komentarze z samą tabelą jaka według kogoś będzie również będą usuwane. :!:
 
duda 380

duda

Użytkownik
1. Manchester United
2. Villareal
3. Celtic Glasgow
4. Aalborg
Bardzo silna grupa. Trzy drużyny które mają ambicje na coś więcej niż tylko wyjście z grupy. Dla Aalborg sukcesem jest wejście do fazy grupowej. Myślę że Manchester da radę i zajmie I miejsce, o drugie powalczą Celtic z Villarealem, no i właśnie, kto okaże się lepszy, chyba jednak bardziej skłoniłbym się za drużyną Hiszpańską. Ale poczekajmy bo Primera Division dopiero rusza więc nie wiadomo jak będzie z formą a Liga Szkocka już dawno w toku.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja sądzę inaczej niż Duda. Oczywiście, grupa silna, lecz mam nadzieję, że Celtic zajmie II miejsce. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajmie MU. Zresztą trafili na całkiem &quot;łatwą&quot; grupę jak dla nich. Mam nadzieję, że w Glasgow, zespół Boruca &quot;urwie&quot; punkty podopiecznym sir Alexa Fergusona.
1. MU
2. Celtic
3. Villareal
4. Aalborg
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
- Manchester United
- Villareal
- Celtic Glasgow

- Aalborg
Głównym faworytem grupy jest obrońca LM Manchester. Głównym rywalem Czerwonych Diabłów bedzie ekipa Żółtej Łodzi Podwodnej. Hiszpanie maja bardzo ciekawy skład z obiecującym skrzydłowym Santi Cazorla oraz z młodym Włochem Rossim, którzy powinni sobie poradzić i z drugiego miejsca awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Trzecie miejsce zajmie w mojej opinni Celtic, który nie ma tak dobrych piłkarzy jak dwa wyżej przeze mnie wymienione zespoły.
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
1. Villareal
2. ManUtd
3. Celtic
4. Aalborg
bój o 1 miejsce w Grupie bedzie niesamowity. na stan dzisiejszy Villareal ma wieksze szanse na zajecie 1 miejsca dlatego iz: 1. nie wiadomo jak bedzie sobie radzil glowny silnik napedowy czerwonych diablow Ronaldo po kontuzji, po drugie nie ciekawe ostatnie wystepny Manchesteru, porazka z Zenitem 2:1 w ktorym druzyna z Rosji byla nie mal lepsza przez 70 minut gry, remis z Newcastle, i jedynym strzelcem okazuje sie narazie Fletcher. Co do skladu Villareal zgadzam sie ze 180michal, Cazorla,Senna,Rossi i spolka tworza naprawde silna ekipe. Co do Celticu i Aalborg to beda walczyc o Puchar Uefa.. Celtic nie jest juz tak mocny z tego co zauwarzylem na poczatku sezonu m.in porazka u siebie z Rangersami 4-2. Boruc w dolku, Nakamura i Hasselink nie zachwycaja a ich snajper Samaras jest na poziomie Cetnarowicza z Gdańskiej Lechii.
 
S 0

sanewa

Użytkownik
Ciężka grupa!!Znajdują się w niej trzy ekipy które chcą wyjść z grupy.Pierwsze miejsce trafi do obrońcy ligi Mistrzów Manu. Drugie miejsce powinna zająć bardzo silna ekipa z Villarreal. Pucharem UEFA będzie musiał zadowolić się Celtic. Chodź jak wiadomo w piłce nożnej wszystko jest możliwe ????

-Manchester United
-Villarreal
-Celtic
-Aalborg
 
D 5

devil13england

Użytkownik
1 Manchester
2 Villareal
3 Celtic
4 Aalborg

Silna grupa wydaje mi sie ze zadecyduja tutaj mecze na wlasnym boisku.co do 1 miejsca nie ma chyba innego faworyta a jesli chodzi o drugie miejsce wydaje mi sie ze kluczowy mecz bedzie na stadionie villarealu jak wiemy celtic slabo gra na wyjazdach.i cos na temat aalborga istny debiutant w tej grupie nie powinien nkomu zrobic krzywdy.
 
przemolo_west-side 0

przemolo_west-side

Użytkownik
1.Villareal
2.Manchester United
3.Celtic Glasgow
4.Aalborg

Grupa chyba jedna z najnudniejszych w calej lidze mistrzow, mysle ze to bedzie najbardziej underowa grupa. Celtic u siebie z kazdym oprocz AaB bedzie gral defensywnie. Villareal jak narazie ma sporo kontuzji nie wiem czy wszyscy sie wykuruja na pierwsze mecze, NIhat Rossi. Aalborg jest rowniez dobry w obronie i w LM na taki styl gry sie nastawiaja, w lidze graja ofensywniej ze wzgledu na poziom innych druzyn. Manchester jak sie wkoncu nie przelamie to z kazda z tych druzyn bedzie mial problemy, w Danii juz przegrali z Kopenhaga, na Cleticu tez chyba a jak pamietam i napewno nie bedzie mial latwo w Hiszpanii takze sie im ciezko gralo. Poprzednio mieli farta ze wygrali wogule LM, a podsumowaniem ich nudnej jak dla mnie gry bylo rozdanie az trzech wyroznien dla pilkarzy Chelsea przy losowaniu grup LM 08/09 (Cech bramka, Terry obrona, Lampard pomoc), i tylko jedno oczywiscie dla C. Ronaldo jako najlepszego napstnika w co smiem watpic. Teraz z Berbatovem w skladzie napewno ich sila w ataku bedzie wieksza, ale to jest tylko jeden pilkarz i jeden pilkarz oblicza calej druzyny nie zmieni i widze spore problemy Manchesteru w ofensywie w tej grupie LM, bo sezon rozpoczeli slabo, choc napewno jest jeszcze duzo czasu na poprawe gry, ale na ta chwile tak mysle i MU musza sie wziasc sporo do roboty.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Celtic - Aalborg
Typ : 1
Kurs : 1.45
Jako pierwszą analize wybrałem Srodowe spotkanie L.M . W którym spotkają sie Celtic - Aalborg . Celtic początek sezonu mają nie najgorszy. W lidze aktualnie 3 spotkania wygrali, 1 zremisowali oraz 1 przegrali . Inauguracje sezonu zaczeli od zwycięstwa na własnym stadionie z St.Mirren 1-0 , następnie zremisowali na wyjeździe w dobrze grającymi na własnym stadionie zawodnikami Dunde UTD , potem pokonali w znakomitym stylu Falkirk aż 3-0 , ale potem nadeszły derby w Których Celtic przegrał na własnym stadionie 2-4 z Rengersami i niestety to spotkanie wyglądało katastrofalnie grali piłkarze jak i sam Artur Boruc . Po tym spotkaniu trener Celticu Gordon Strahan odbył indiwidualne rozmowy z zawodnikami , także z Arturem Borucem . Wydaje mi sie że te rozmowy wyszły im na dobre , ponieważ już w ten Weekend Celtic pokonał na wyjeździe Motherwell aż 2-4 , a w tym spotkaniu kapitalnie bronił Artur Boruc . Wiadomo jak silny potrafi byc Celtic na własnym stadionie , pamiętamy jak rok temu rozgywał kapitalne spotkania międzyinnymi z Ac Milanem . Ich przeciwnicy to słaba druzna z Dani czyli Aalborg , w składznie którego gra Marek Saganowski . Aktualnie w lidze zajmują dopier 9 pozycje i wygrali dopier 2 spotkania w lidze 1 zremisowali i az 4 przegrali . W ten Weekend przegrali na własnym stadionie 0-2 ze słabiutkim Aarhusem . Stawiam , że w środe Celtic na własnym stadionie spokojnie sobie poradzi ze słabą drużyną z Dani !
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Celtic
zgadzam się Celtic to wygra. O ilę się nie mylę w ostatnich dwóch latach było tak że Celtic w fazach grupowych wszystko u siebie wygrał a na wyjeździe wszystko przegrał. Liczę że będzie podobnie.

Natomiast ManU? kurczę... Z villareal nie potrafią wygrać choć myśle ze nastapi przelamanie i w srode typ wejdzie. Jeśli regula powyzej sie potwierdzi to mieliby stracić 3punkty w Glasgow...

Cd samego meczu z Aalborgiem to jak usłyszałem że zatrudnili Saganowskiego który ma tam bardzo wysokie notowanie (narazie) i ma odgrywać rolę jednego z ważniejszych zawodników no to już wiem że Aalborg to drużyna jednego lub dwóch sezonów
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Moim zdaniem, po rozegraniu wszystkich spotkań w tej grupie, prezentować się będzie ona nastepująco:

Grupa E
1. Manchester United
2. Celtic Glasgow
3. Villarreal
4. Aalborg


Czerwone Diabły nie powinny mieć większych problemów z wywalczeniem 1. miejsca w tej grupie, gdyż żadna z drużyn, której przyjdzie mierzyć się z piłkarzami sir Alexa Fergusona na typ etapie rozgrywek, nie jest w stanie im zagrozić.
Do kolejnej fazy Ligi Mistrzów awansuje, moim zdaniem, Mistrz Szkocji, ponieważ ich rewelacyjna gra na Celtic Park, co pokazali w poprzedniej edycji, pozwoli im wygrać walkę o 2. lokatę z ekipą Żółtych Łodzi Podwodnych, która powinna zadowolić się miejscem gwarantującym udział w Pucharze UEFA.
Natomiast duński Aalborg nie powinien w żaden sposób namieszać w tej grupie i jest skazany na ostatnią pozycję.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Manchester United - Villarreal FC (Czy drużyna 2 strzeli bramkę?) ✅
Typ: Nie
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na Old Trafford w Manchesterze rozpocznie się spotkanie w Grupie E, w którym miejscowe Czerwone Diabły - Mistrz Anglii, obrońca trofeum Ligi Mistrzów i zdecydowany faworyt do wywalczenia 1. miejsca we wspomnianej grupie, jak również główny pretendent do końcowego sukcesu w tych rozgrywkach, podejmować będą drużynę Villarreal, która grę w grupowej fazie Ligi Mistrzów zapewniła sobie 2. miejscem w hiszpańskiej Primera Division.
Kibice zgromadzeni w Teatrze Marzeń w składzie swojej drużyny nie zobaczą zawieszonego za kartki Paula Scholesa oraz kontuzjowanego Michaela Carricka. Niepewny występu jest również pozyskany niedawno przez gospodarzy Dimitar Berbatov. Natomiast dobrą wiadomością dla kibiców jest to, iż gotowa do gry jest już największa gwiazda drużyny - Cristiano Ronaldo, który spotkanie rozpocznie zapewne na ławce rezerwowych.
Z kolei Manuel Pellegrini w jutrzejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanej dwójki ofensywnych zawodników: Nihata Kahveci i Giuseppe Rossiego.
Moim zdaniem piłkarzy Villarreal nie będzie stać na zdobycie choćby jednej bramki w jutrzejszym spotkaniu, gdyż na Old Trafford karty rozdaje tylko i wyłącznie jedna drużyna.
Mój typ: 2:0 dla Manchesteru United.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Manchester United -Villareal
Typ : poniżej 2,5 gola
Kurs : 1,75 bet-at-home


Najważniejsze info z obozu ManU to powrót do zespołu Cristiano Ronaldo ???? W jutrzejszym meczu co prawda napewno nie wybiegnie od pierwszych minut ale byc może na końcówke Ferguson go wpuści aby przypomniał się kibicom i pokazał kilka sztuczek.Zmartwieniem Szkota przed tym meczem z pewnością jest absencja Michaela Carricka i Paula Scholesa. Pierwszy jest kontuzjowany a drugi pauzuje za cz.kartke jaką obejrzał w meczu o Superpuchar Europy. Innym pozytywem jest możłiwośc wkońcu skorzystania z Manucho który odkąd przyszedł na Old Trafford zmaga się z urazem. Berbatow wkońcu zadebiutował w barwach MU i teraz ma szanse zaprezentowac się publiczości United w meczu domowym, chociaż pojawiły się pewne informacje że jego występ może byc zagrożony to uważam że to tylko zasłona dymna. w wyśmienitej formie jest Carlos Tevez , uważam że w drugim meczu z rzędu błędy ominą defensywe, mam tutaj na myśli van der Sara z Brownem .
U Hiszpanów także absencje, szczególnie w ataku o czym pisałem gdy Villareal grał niedzielny mecz ligowy. Więc w skrócie nie zagrają Giuseppe Rossi i Nihat, co prawda Robert Pires wraca ale jego powrót może okazac się nie najlepszy.
Oba zespoły mierzyły swoje siły nie tak dawno podczas meczów grupowych także w LM i wtedy w dwóch pojedynkach nie padły bramki wogóle. Także i w tym meczu spodziewam się małej ilości bramek. Bo sądze że Hiszpanie mimo wszystko skupią się na obronie a nie mając w ataku najlepszych zawodników o bramki będzie ciężko. W przypadku United główną bolączką narazie jest słaba skuteczność więc wychodzi na to że kibice mało goli zobaczą, ale niech wygra MANCHESTER UNITED;) Transmisja TVP2 ????

VS

⚽Celtic Glasgow-Aalborg
Typ : 1
Kurs : 1,45 bet-at-home


Na Celtic Park przyjadą Duńczycy którzy jak dla mnie sa skazani na pożarcie mimo iż The Boys grają nieco nierówno to nie takie firmy wyjeżdzały stąd z niczym w Champions League. Ostatnie zwycięstwo w meczu z Motherwell 4:2 napewno doda jeszcze pewności w zawodników Celticu i w meczu z Aalborgiem wyjdą skoncentrowani i zmotywowani do odniesienie sukcesu. Do gry wrócił już Nakamura, najważniejsze ogniwo zespołu z ostatnich lat. DO zespołu wrócil Maloney z AV. Jak ma swój dizeń to nie do zatrzymania jest McGeady no i w ataku McDonald . W dodatku świetny środek pola z Robsonem, Brownem i Hartleyem na czele. WIerze że Boruc ma wszystkie złe chwile za sobą bo jest to bramkarz klasy światowej i nieraz udowadniał to w meczach LM. A jeśli Celtic chce w jakiś sposób zaistniec w bieżących rozgrywkach musi wygrywac mecze u siebie jak co roku co powoduje że szanse na awans wzrastają. Duńczycy nie najlepiej zaczeli sezone w SAS Ligen przegrywając kilka potyczek. A skoro nie radzą sobie tam to czego szukac na Celtic Park ;)Mecze z duńczykami będą kluczowe i strata pkt z tym rywalem spowoduje że Celtic może nie wyjśc z grupy. GO GO The Boys;)
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Manchester United - Villarreal
Czy P.Evra otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Tak 5.50
expekt
Dziś o 20.45 Manchester zagra z Villarreal w I kolejce Ligi Mistrzów.Zapowiada się bardzo zacięty pojedynek gdyż spodziewam się tu naporu Villarreal w początkowej fazie gry -no i kto wie może w puźniejszych fragmentach również .Spodziewam się prowadzenia Villarreal w tym meczu i kontr Manchester&#39;u .Vidic ostatniego meczu niedokonczył gdyż po brutalnym faulu dostał czerwoną kartke .Napewno czołowi sedziowie widzieli to starcie i napewno prowadzący dzisiejsze spotkanie Wolfgang Stark ,który jest twardym arbitrem i nieustepuje gwiazdą futbolu.Jednak ja postanowiłem postawić dziś że Evra zostanie ukarany kartką w tym meczu ,gdyż jest to obrońca raczej defensywny pomocnik ,który biega po całej długości murawy i musi szybko wracać na swoją pozycje ,najłatwiej dostać kartkę za tego typu faule ,czyli obrońca ,który chce szybko wrócić na swoją pozycję fauluje umyślnie rywala by niezagroził im.Napewno pomoże w tym przyzwyczajenie do piłki wyspiarskiej gdzie gra się brutalnie a sędziowie każą grać dalej.Evra gra ostro i nieustępuje rywalą ,gdy trzeba to nielituje się nad rywalem depcząc go gdy ten leży na murawie,niedoliczy sie ja palcach rąk ile w takich sytuacjach bierze udział Evra ,który jest bardzo zaczepnym zawodnikiem . Ciekawostką jest w tym meczu że ostatnio gdy te drużyny grały ze sobą wówczas Wayne Rooney opuścił boisko po niespełna 60 minutach gry więc te drużyny się zabardzo nielubią .Ja licze na szybkich napastników &quot;Żółtej Łodzi Podwodnej&quot; ,a niebrakuje ich w drużynie Villarreal jak i również na Sennę który będzie walczył bark w bark również i z Evrą ,a więc za taki kurs warto postawić troche kasy gdyż dla mnie jest całkowicie pewny i uzasadniony jedynie co mnie dziwi to to czego jest taki wysoki kurs ,a może buki wiedzą coś czego ja niewiem ,w co nie wierze.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Villareal-Celtic 1

W 2.kolejce tej grupy dojdzie do pojedynku mistrza Szkocji oraz wicemistrza Hiszpanii. Zdecydowanym faworytem będą w tym meczu gospodarze, którzy dysponują bardzo dobrą formą od początku sezonu i są wiceliderem tabeli PD. Bardzo dobrze zaprezentowali się również w swoim pierwszym występie w LM, gdzie udało im się zremisować na Old Trafford. Mając w składzie takie asy jak 3 mistrzów europy: Capdevilla, Senna i Cazorla, do tego doświadczonego Piresa oraz błyskotliwego Llorente w ataku nie powinni mieć problemu ze zdobyciem kompletu punktów na El Madrigal. Drużyna Celticu od kilku już sezonów potwierdza, że na arenie europejskiej mocna jest jedynie na swoim boisku przy fanatycznym dopingu swoich fanów i nie wydaje się by w tym sezonie mieli wybić się ponad pozycję europejskiego średniaka, ponieważ ich siła ognia jest zbyt mała, aby mogli walczyć o najwyższe laury w LM.

Aalborg-Man.Utd(-1) 2

Nadszedł już czas najwyższy, aby Czerwone Diabły zaczęły wreszcie grać jak na mistrzów Anglii oraz obrońców trofeum rozgrywek LM przystało. Po niezbyt udanym początku sezonu Diabły powoli nabierają wiatru w żagle co potwierdzili ostatnimi wynikami z Boltonem, Chelsea oraz Boro w Pucharze Anglii. Dodatkowo do zespołu powrócił już główny aktor czyli CR7 na którego czekał cały zespół. Ekipa Aalborga nie ma właściwie żadnych argumentów w starciu z najlepszym zespołem Europy ubiegłego sezonu. W swoim składzie nie mają żadnych gwiazd poza Saganem oczywiście:-D. W pierwszym meczu z Celticiem rzadko kiedy udawało im się wogóle wyjść ze swojej połowy, a szczęśliwy remis zawdzięczają jedynie katastrofalnej skuteczności mistrzów Szkocji. Dodatkowo w drużynie gospodarzy nie zagrają 2 podstawowi obrońcy Jakobsen oraz Bogelund co z pewnością nie ułatwi obronny przed huraganowymi atakami Czerwonych Diabłów i myśle, że handi dla Man U powinno spokojnie w tym meczu paść.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
vs

⚽Aalborg - Manchester United
Typ: handicap (1:0)
Kurs: 1,70 bet-at-home

Jutro do Aalborga przyjedzie wielki Manchester United. Faworyt spotkania jest jeden i tym faworytem jest oczywiście zespół gości. Manchester po słabym początku sezonu ostatnio zaczyna grac dobrze bądź nawet bardzo dobrze. W ostatniej kolejce ligowej pokonali Bolton 2:0. Wymuszony rzut karny przez Ronaldo + powrót wielkiego Rooneya ???? mogło być znacznie wyżej. Aalborg zajmuje 10 miejsce w tabeli ligi Duńskiej na ... 12 drużyn. W ostatniej kolejce ligowej przegrali z FC Copenhagą 3:0 lecz w ostatni weekend grali w pucharze i wygrali ale po dogrywce... Aalborg to jak dla mnie najsłabsza drużyna tegorocznej LM. Anorthosis czy BATE to drużyny które przynajmniej dobrze się bronią, a za Aalborgiem nie przemawia kompletnie nic, no może tylko szczęście. Jutro handicap jest ciekawą propozycją a po kursie 1,7 można grac go w ciemno.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
AaB - Manchester United - Handicap : Manchester United -1 - 2.00
Buk. : EXPEKT
Jako pierwsze spotkanie do Analizy wybrałem bardzo słabe Duńskie Aalborg , które sie spotyka z Manchesterem United ! Aalborg w tym sezonie spisuje sie tragicznie , aktualnie w tabeli zajmuje 10 pozycje czyli 3 od końca i zaledwie zgromadziło 7 pk na 8 spotkan w lidze . Jak widomo w pierwszym spotkaniu Ligi Mistrzów zremisowali 0-0 z Celticem ale to nic nie znaczy . Po tym jak connym remisem dla nich przegrali w lidze 3-0 z Fc Kopehaga , i dopiero po dogrywce w pucharze Dani pokonali 2-3 3 ligowy zespół , a wiec widać jak są praktycznie bez formy . A Manchester jak to manchester po remsie na własnym stadionie z Villarreal 0-0 , wzieli sie ostro do roboty , zremisowali na wyjeździe 1-1 z Chelsea , pokonali u siebie w Carling Cup 3-1 Middlesbrough , oraz w lidze w ten Weekend Bolton u siebie 2-0 . Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Manchester UTD .
Dlatego Gram na nich z Handicapem , bo wydaje mi sie , wręcz jestem pewny że wygrają to spotkanie spokojnie 0-2 lub 0-3 jak nie wyżej
 
1 12

1979misiaczek

Użytkownik
AaB Aalborg -
Manchester United (0:3) ✅

Typ: Manchester United
Kurs: 1,285
Buk: Sportingbet

Dzisiejszy mecz zapowiada się jako pojedynek Rio Ferdinanda, Nemanji Vidicia i Edwina van der Saara z napastnikiem AaB Markiem Saganowskim.

Kilka słów o drużynie gospodarzy (aktualny mistrz Danii). W lidze po ośmiu kolejkach zajmują dopiero 10 poz. Bilans mają żałosny 2W-2D-5L jak na mistrza Danii. Jednak patrząc na ich I-szy mecz z Celtikiem, to mam mieszane uczucia. Po tym meczu Celtic-Aalborg (0:0), pojawiło się wiele opini że ten wynik można określić jako wielce zaskakujący. Z tego co pamiętam, Celtic oddał w tym meczu 18 strzałów, z czego tylko 2 w światło bramki + niewykorzystany rzut karny. W meczu z MU na pewno nie zagra środkowy obrońca Michael Jakobsen, wątpliwy jest również występ prawego obrońcy Kaspera Boegelunda. W tym meczu powinni zagrać ustawieniem 4-5-1. A jedynym napastnikiem ma być właśnie Marek Saganowski.

Podopieczni Sir Aleksa Fergusona powoli wchodzą na odpowiednie obroty, co można było zauważyć już w ostatnim ich ligowym spotkani z Boltonem. Ich największa gwiazda Cristiano Ronaldo rozegrał prawie całe spotkanie. Ten fakt na pewno jeszcze bardziej przemawia na korzyść MU przed meczem z Aab. Nie zagrają w tym meczu Michael Carrick i Owen Heargreaves. W tej sytuacji MU najprawdopodobniej zagra 4-3-3.

Podsumowując, obydwie drużyny prezentują futbol jakby z dwóch innych światów. MU posiadając takich graczy jak Ronaldo, Tevez, Rooney, Nani bez problemu powinien wywieźć 3 pkt z Dani. Aab niema kim nawet postraszyć MU, Marek Saganowski sam meczu nie wygra.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Aalborg Vs Manchester Utd.
0:3
✅✅✅✅✅✅✅
Rywalizacja w grupie E rozpoczyna się jakby od nowa, wszystkie drużyny w pierwszej kolejce zremisowały ze sobą 0:0, Manchester zmierzył sie wtedy z Żółtą łodzią podwodną czyli Villarealem, podopieczni Sir Alex&#39;a Fergusona mieli kilka dogodnych sytuacji żeby zdobyć gola jednak im się to nie udało a najgroźniejszą akcję wbrew pozorom mieli piłkarze z Hiszpanii kiedy to napastnik ( nie pamiętam kto dokładnie ) uderzył z pięty w słupek, jednak od tego czasu Czerwone Diabły rozegrały dwa ligowe spotkania oraz jedno w pucharze, wyniki są chyba dobre bo najpierw w lidze zremisowali na wyjeździe z Chelsea 1:1 po bramce Parka a potem przyszły już same zwycięstwa pierw z Middlesbrough w pucharze Carling Cup 3:1 także na boisku rywala a w ten weekend pokonali Bolton u siebie 2:0, czyli widzimy że Manu po słabym początku sezonu znów wraca na właściwy tor jazdy, na pewno wpływ na to miał powrót C.Ronaldo który na początku sezonu leczył kontuzje, lecz teraz już gra i znów gra bardzo dobrze co udowodniła bramka w ostatnim ligowym spotkaniu. C.Ronaldo dzisiaj wystąpi od pierwszych minut i na pewno z Rooneyem, Tevezem i Berbatowem stworzą atak o jakim marzy każdy trener na Świecie. O zespole Aalborg nie wiele mogę powiedzieć na pewno po meczu ze Szkockim Celticiem gdzie zremisowali 0:0 mogą byc podbudowani lecz cztery dni później dostali chłodny prysznic w SAS lidze przegrywając z FC Copenhagą aż 3:0 ... Na pewno jednym z groźniejszych zawodników ze zespołu z Danii jest polski napastnik Marek Saganowski, jednak nasza bomba z ME nie jest jeszcze w optymalnej formie, z Celticiem oddał bodajże 1 strzał a tutaj mu będzie jeszcze ciężej bo będzie go krył jeden z najlepszych obrońców świata - Rio Ferdinand. &quot;Sagan&quot; wczoraj w jednym z wywiadów powiedział że u nich w zespole panuje Spokój, cicha i skoncentrowanie lecz czy aby na pewno ? Przecież przyjeżdża najlepsza drużyna ubiegłego sezonu w Europie która po ostatnim remisie z Villarealem na pewno będzie chciała zwyciężyć i od pierwszych minut rzucą się do ataku, moim zdaniem nie wchodzi tutaj inny wynik w grę niż minimalna wygrana Manchesteru dwoma bramkami ! :smile:

pozdROWienia ????
 
Do góry Bottom