>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Hiszpania - Polska
BTS @2,36 betfan

Tak jak wszyscy tutaj wspominali wiadomo jak wyglądało pierwsze spotkanie naszej reprezentacji przeciwko Słowacji, wiadomo kto dziś jest faworytem. I myślę, że Hiszpanie faktycznie dziś dość spokojnie zwyciężą, jednak bramka naszych wyceniana na @2 i BTS wyceniany na @2,36 to okazja i warto spróbować tego pograć. Tak jak wiadomo jak wygląda obecnie nasza obrona, tak również z przodu coś tam potrafiliśmy pograć i z Węgrami i z Anglią więc i dziś myślę, że okazje na jakieś kontry się pojawią, a wtedy szansa na gola dla naszych może być większa niż zagranie czegoś sensownego w ataku pozycyjnym. Grę poprowadzą Hiszpanie, ale myślę że 3--4 kontry uda się nam złapać i jedną z nich wykorzystać. Kurs jak na BTS uważam, że jest dobry, szczególnie że Hiszpanom bramki strzelało Kosowo, Grecja czy Gruzja, gdzie ten kurs był ustawiony podobnie jak dziś a jednak możliwości ofensywne naszej ekipy są większe niż tych trzech wspominanych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Hiszpania bramki w obu polowach 2.4

Powiem tak dla mnie te mistrzostwa sie skonczyly jezeli chodzi o Polske, tradycyjnie Polscy pilkarze mocni tylko w gebie a nie na boisku, nie ma zadnego usprawiedliwienia dla tego co zrobili ze Slowacja zwlaszcza sabotaz Krychowiaka i Lewandowski,ktory przeszedl obok meczu, nie ufam im niech sobie dalej majacza 6pkt do zdobycia itd moim zdaniem Hiszpania dzis pokaze co sie robi z takimi druzynami , i to, ze beda teraz nasi dawac z siebie wszystko nie pomoze,Hiszpanie tez zostali zjechani w swoim kraju za remis ze Szwecja i wyjda podwojnie zmobilizowani.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hiszpania vs Polska - Hiszpania (AH:- 2,75) kurs: 4,90 buk: LVBET ❌ ❌ ❌ ❌

Gram jeszcze takie wysoki handi bo po wtopie z Francją czas odrobić straty :D , a tak na poważnie to sobie uzmysłowiłem, że i w Sewilli nawet o tej 21 będzie gorąco i to, że cały stadion będzie po stronie Hiszpanii (tylko szkoda wielka, że na takich Węgrzech mają wywalone na pandemię, a w Sewilli czy Rzymie jest 1/3 miejsc, ale to zostawmy) no i Hiszpania ma 1 pkt, gra z pewno najsłabszą drużyną Euro itd itd . Gdyby mecz był w Polsce może i bym tak nie szarżował, ale w tym wypadku Hiszpania może nas rozjechać. Przypominam, że po zremisowanym meczu tow. z Portugalią 0:0 w następnym Hiszpania rozniosła Litwę 4:0, a to nie były mecze o stawkę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
jednak 1 punkt ma, troche ich niedoceniasz :)

nie ma sprawy,zapewne miales na mysli bramki,zdarza sie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Słucham i czytam rożne komentarze jak te tutaj tak i przez kanał sportowy po TVP i powiem szczerze, brzmi to życzeniowo abyś wywieźli chociaż remis a już wogole zrobić niespodziankę , mowa tutaj o tych ekspertach od taktyki też bym życzył sobie remisu jak każdy a nawet wygranej ale wszystko co będzie tutaj zdobyciem chociaż jednego punktu będzie niespodzianka dla mnie , Polska to jest jedna z drużyn jak nie jedyna o największych dysproporcjach , nie oszukujmy ta drużyna gra gorzej za brzeczka a do tego dochodzi bałagan w ustawieniach drużyny a w obronie to już katastrofa Ale tak jest jak się bierze drużynę i rozgrywa się z tą drużyną tylko 5 meczy przed ME wdrążajac nowa filozofię gry prze trenera który nie zna piłkarzy , wiec do czego to może prowadzić ? Do bałaganu w którym trudno jest sie odnaleźć No bo jak sie można w tym odnaleźć ? Po prostu , ja wiem ze życie jest pełne paradoksów ale jakoś nie wierze w to ze ktoś może odnaleźć w bałaganie i wygra mecz od tak , tutaj wygra ten kto ma porządek w drużynie i wie co ma grać i kim, bo za to jest nagroda w postaci zwycięstwa a u nas ? Nawet eksperci maja problem z ustawieniem tej drużyny a trener sam dobrze nie śpi od dłuższego czasu.

Taka ciekawostka Hiszpania od 2000 roku nie odnotowała trzech meczy bez Strzelnonej bramki w tym czasie są trzeci raz jak nie strzelili bramki w dwóch meczach pod rząd (Towarzyski i ze Szwecja ) w czesanie było to w latach 2003 i 2013 , wiec jeżeli dzisiaj były nie strzelili bramki było by to chyba trzęsienie ziemi :))) , wiec aż sie nie chce wieżyc.

Nie którzy piszą ze Hiszpanie grali bez pomysłu i próbowali wjechać do bramki z piłka , szczerze? , Szwedzi świetnie zagrali w obronie i zagęścili grę w obronie , byli tam gdzie powinni być i szybko doskakiwali podwajając graczy Hiszpani a jeżeli już jakiś strzał poszedł od Hiszpanów to bramkarzem był bardzo dobrze ustawiony , wiec czy nas stać na taka obronę jak szwedow ? Nie sadze obrona gra szwedow jest na wyższym poziomie , wystarczy wziąć pod uwagę ostanie mecz ile Polacy puścili bramek w obronie a ile Szwedzi i odpowiedzieć sobie.

Na domiar złego Hiszpanie grają usiebie i będą zmotywowani aby po tym remisie nas roztrzelac , wiec będą naładowani , co ciekawe Polacy już dawno nie przegrali jakimś dużym wynikiem jak 3:0 i większym bo 2:0 to nie pogrom , wiec ku złemu dla nas jest to spora okazja ze możemy to przegrać nawet wysoko :( a Hiszpania nam nie leży jeśli nawet taka Słowacja ma lepszy bilans z nami ! (Heh) . Myśle ze obok słabej Macedonia dzisiaj będziemy druga reprezentacja która będzie pakować się do domu a ze Szwecja damy reście po grać , mam postawione po 1,80 DNB na szwedow .

Hiszpania -2AHC @ 3.15 Unibet (obym się mylił ale serce jedno , rozum drugie , nawet przy dwu bramkowej wtopię jest zwrot a kurs nawet dobry)
 
Otrzymane punkty reputacji: +346
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Hiszpania vs Polska - Hiszpania (AH:- 2,75) kurs: 4,90 buk: LVBET

Gram jeszcze takie wysoki handi bo po wtopie z Francją czas odrobić straty :D , a tak na poważnie to sobie uzmysłowiłem, że i w Sewilli nawet o tej 21 będzie gorąco i to, że cały stadion będzie po stronie Hiszpanii (tylko szkoda wielka, że na takich Węgrzech mają wywalone na pandemię, a w Sewilli czy Rzymie jest 1/3 miejsc, ale to zostawmy) no i Hiszpania ma 0 pkt, gra z pewno najsłabszą drużyną Euro itd itd . Gdyby mecz był w Polsce może i bym tak nie szarżował, ale w tym wypadku Hiszpania może nas rozjechać. Przypominam, że po zremisowanym meczu tow. z Portugalią 0:0 w następnym Hiszpania rozniosła Litwę 4:0, a to nie były mecze o stawkę...
Przy zwycięstwie 3:0 wchodzi kurs 4.9? czy jest to jakoś dzielone? Bo nie do końca rozumiem ten handicap.za 100 będzie tutaj 413 Zeta?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - POLSKA GUUUROM (1).png

Polska wygra z Hiszpanią? Wszyscy byśmy chcieli. I możemy Wam obiecać, że na kuponach w BETFAN na pewno tak się stanie! Postaw zakład na specjalne zdarzenie, w którym biało-czerwoni na bank będą guuurom!
1. Postaw kupon
  • Minimum 3 zdarzenia
  • Musi zawierać typ na zwycięstwo Polski z Hiszpanią Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU
  • Minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • Dokładna stawka 59 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59
2. Polska guuurom!
  • Zdarzenie Polska - Hiszpania traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • Kupony z promocji zostaną rozliczone 20.06
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
3. Czas trwania
  • 18.06, od godz. 16:00 do 19.06, godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Polska z Lewandowskim i Swiderskim w ataku. W pomocy Moder zamiast Krychowiaka. Jozwiak z Bereszynskim na prawej.... widocznie obrazil sie na Kedziore Sousa, jego wybor...

edit: puchacz na lewej obronie w reprezentacji przeciwko Hiszpanii to jak tykajaca bomba xd to nie jest klasyczny lewy obronca... on gra na lewej obronie, bo Zuraw nie mial nikogo na lewa obrone... w mlodziezowce gra wyzej tak mi sie wydaje.
 
Ostatnia edycja:
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Hiszpania-Polska
typ: Hiszpania over 1,5 gola w meczu @1.59 sts
typ: Hiszpania -1 @ 2.21 sts
OVER 2.5 @2.50 matchday boost betfan
Puchacz żółta kartka @4.00 sts


Moim głównym typem miał być właśnie wyżej podany na over 2.5 z MB od Betfan z równie podobnymi argumentami, ale czytając argumenty większości typujących, nie da się nie powtórzyć, więc nie będę lać wody, odniosę się jedynie do składu.

Dlaczego moim zdaniem przegramy przynajmniej dwoma golami? Ano Bereś jest znowu na ŚO i będziemy grać wahadłami w ofensywie, zmieniając na czwórkę w obronie podczas defensywy. Jakkolwiek to brzmi, to wygląda równie żałośnie w praktyce w wykonaniu naszych, a wiadomo że będziemy 80% czasu meczu bronić... Mamy drugi mecz w grupie, a tu znowu aż trzy zmiany. Puchacz? No spoko, na słabą ekipę okej, ale jest zbyt chaotyczny i na grających często prawą stroną Hiszpanów, myślę że to zły wybór i typuję tutaj żółtą kartkę tego zawodnika. Myślę że popełni wiele fauli i w drugiej połowie zmieni go Rybus. Tym samym Hiszpanie będą mogli wrzucić nam coś z rzutu wolnego z prawej strony.

Styl gry, motywacja (remis ze Szwecją), presja... to główne czynniki które motywują Hiszpanów. My jesteśmy z nożem na gardle... grając naprzeciwko Hiszpanii. Chciałbym, żeby nam się udało, ale byłem patriotą w meczu ze Słowakami i to absolutnie nie popłaca. Dziś jestem realistą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Polska z Lewandowskim i Swiderskim w ataku. W pomocy Moder zamiast Krychowiaka. Jozwiak z Bereszynskim na prawej.... widocznie obrazil sie na Kedziore Sousa, jego wybor...

edit: puchacz na lewej obronie w reprezentacji przeciwko Hiszpanii to jak tykajaca bomba xd to nie jest klasyczny lewy obronca... on gra na lewej obronie, bo Zuraw nie mial nikogo na lewa obrone... w mlodziezowce gra wyzej tak mi sie wydaje.
To jestesmy cali my taktyka wymyslana na poczekaniu, pilkarzy idywidualnie przynajmniej wiekszosc mamy lepszych od Szwedow i Slowakow,ale jako druzyna nie jestesmy zorganizowani na wysokim poziomie, Szwedzi mieli dobrze przygotowany plan ataki Hiszpanow swietnie rozpracowane, ze Slowakami brzydko,ale wygrali a my wychodzimy i gramy tak na przypadek na zasadzie zobaczymy co bedzie i moze w trakcie meczu cos wymyslimy i dlatego tak wygladamy.To co powiedzial Sousa ze zalecil po pierwszej polowie Zielinskiemu i Linettemu zeby wyzej grali czyli plan na Slowakow zaczal tworzyc w przerwie meczu.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To jestesmy cali my taktyka wymyslana na poczekaniu, pilkarzy idywidualnie przynajmniej wiekszosc mamy lepszych od Szwedow i Slowakow,ale jako druzyna nie jestesmy zorganizowani na wysokim poziomie, Szwedzi mieli dobrze przygotowany plan ataki Hiszpanow swietnie rozpracowane, ze Slowakami brzydko,ale wygrali a my wychodzimy i gramy tak na przypadek na zasadzie zobaczymy co bedzie i moze w trakcie meczu cos wymyslimy i dlatego tak wygladamy.To co powiedzial Sousa ze zalecil po pierwszej polowie Zielinskiemu i Linettemu zeby wyzej grali czyli plan na Slowakow zaczal tworzyc w przerwie meczu.
Nie tworzyl planu na Slowakow w przerwie meczu. Na tym polega praca trenera, zeby w trakcie meczu reagowac na to co sie dzieje ;) "czytanie gry" kazdy trener musi czytac gre. Sek w tym, ze zle dobiera wykonawcow... przez co ogranicza ich potencjal a oni w taktyce sie nie sprawdzaja...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
To ciekaw jestem jaki byl plan na Slowacje przed meczem

Tak reagowal,ze trzymal faulujacego Krychowiaka z zolta kartka, chociaz moja zona,ktora o pilce wie tyle,ze jest okragla powiedziala jeszcze w 1 polowie,ze jak go nie zmieni to wyleci z boiska.

:)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
heh za duzo emocji... trener ma swoj sztab, ma analitykow itp. mecze Slowacji to nie mecze Korei Polnocnej czy Chin w pilce recznej przed IO w PEkinie gdzie nikt nie wiedzial jak graja... za duzo minusow szukasz na sile... Moze pogadal z Krychowiakiem a ten go nie posluchal nie wiem, nie jestem w srodku reprezentacji. Poki co dobrze to wyglada.

edit: Hiszpania podobnie jak Barcelona nie lubi wysokiego pressingu... to tez wie kazdy... pytanie na ile sil wystarczy do takiej gry...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom