>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 362K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Wymiana zdań jest potrzebna i tak powinno być. Teraz gracz jak przeczyta parę komentarzy może wywnioskować co jest dla niego lepsze do zagrania. Jeśli chodzi o kurs 4.90 na jedno zdarzenie to dla mnie to jest dość spory kurs. Pozdrawiam i jutro mimo wszystko to liczymy na 3 PKT dla naszej Reprezentacji. Trzymajcie się.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Haha, jeżeli ktoś naprawdę sądzi, że chociaż zremisujemy, bo zagramy świetnie w obronie to nie wiem na jakiej podstawie tak sądzi. Chciałbym przypomnieć, że na bramce mamy Szczęsnego, który akurat ostatnio nie był w zbyt dobrej formie i zawalił Juve parę bramek w ostatnich kolejkach. Chodziły plotki, że Juve chce go zamienić na Donnarumę, Bednarek gra na wyspach w drużynie, która zajęła drugie miejsce jeżeli chodzi o liczbę straconych bramek, a drużyna Glika jest na trzecim miejscu we Włoszech w tej samej klasyfikacji. Naprawdę rewelacja! Poza tym ostatnio wszyscy ładują nam 2 - 3 bramki ,.Nie udało się tylko ruskim, wbili nam tylko jedną i Andorze. Zakładając, że w tej chwili jest to jednak najsłabsza Hiszpania od wielu lat i wbiją nam tylko dwie to my musimy strzelić też chociaż dwie. Tyle lub więcej bramek Hiszpanie stracili ostatnio w 2018 roku z Chorwacją w LN na wyjeździe. No ale jeśli ktoś wierzy w naszą reprezentację, to proponuję grać bardzo grubo, bo kursu są wyśmienite.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Polacy zrobili spotkanie. Kilka godzin męskich rozmów. Powiedzieli sobie "kilka mocnych słów". Wyciągnęli mityczne wnioski. Idą po Mistrzostwo Europy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - POLSKA GUUUROM (1).png

Polska wygra z Hiszpanią? Wszyscy byśmy chcieli. I możemy Wam obiecać, że na kuponach w BETFAN na pewno tak się stanie! Postaw zakład na specjalne zdarzenie, w którym biało-czerwoni na bank będą guuurom!
1. Postaw kupon
  • Minimum 3 zdarzenia
  • Musi zawierać typ na zwycięstwo Polski z Hiszpanią Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU
  • Minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • Dokładna stawka 59 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59
2. Polska guuurom!
  • Zdarzenie Polska - Hiszpania traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • Kupony z promocji zostaną rozliczone 20.06
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
3. Czas trwania
  • 18.06, od godz. 16:00 do 19.06, godz. 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
ForumBukmacherskie 946x196.png
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Haha, jeżeli ktoś naprawdę sądzi, że chociaż zremisujemy, bo zagramy świetnie w obronie to nie wiem na jakiej podstawie tak sądzi. Chciałbym przypomnieć, że na bramce mamy Szczęsnego, który akurat ostatnio nie był w zbyt dobrej formie i zawalił Juve parę bramek w ostatnich kolejkach. Chodziły plotki, że Juve chce go zamienić na Donnarumę, Bednarek gra na wyspach w drużynie, która zajęła drugie miejsce jeżeli chodzi o liczbę straconych bramek, a drużyna Glika jest na trzecim miejscu we Włoszech w tej samej klasyfikacji. Naprawdę rewelacja! Poza tym ostatnio wszyscy ładują nam 2 - 3 bramki ,.Nie udało się tylko ruskim, wbili nam tylko jedną i Andorze. Zakładając, że w tej chwili jest to jednak najsłabsza Hiszpania od wielu lat i wbiją nam tylko dwie to my musimy strzelić też chociaż dwie. Tyle lub więcej bramek Hiszpanie stracili ostatnio w 2018 roku z Chorwacją w LN na wyjeździe. No ale jeśli ktoś wierzy w naszą reprezentację, to proponuję grać bardzo grubo, bo kursu są wyśmienite.
handi -.1.5 już będzie do HT dla Hiszpanów. Tu nie trzeba analizy pisać. Te zalęknione niedojdy sztycha nie zrobią. Go Go Hiszpania :)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja nie będę grał nic w stronę Hiszpanów bo uważam że jest to bez sensu. Kurs wyjściowy marny, a handicapy? Co za różnica iloma golami wygrają jak i tak za to dostaną 3 punkty. Nam się lepiej gra z mocniejszymi rywalami, w meczach gdy nie trzeba prowadzić gry. Będziemy na pewno gryźć trawę tym bardziej że po wygranej Szewcji ze Słowacją musimy ugrać tu punkt by pozostać w turnieju. Nawet Jak to przegramy to myślę że jedną bramką, maksymalnie dwiema jak w końcówce zaryzykujemy przy niekorzystnym wyniku. Nad Hiszpanią nie ma co się spuszczać bo tak słabej Hiszpanii nie widziałem od lat.
Remis 5.20 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
G 0

gubernator_nh

Gość
Jedyna nadzieja dla Polszy to kontra. W sumie z Angolami prawie remis się udał.
Post automatycznie złączony:

Ja nie będę grał nic w stronę Hiszpanów bo uważam że jest to bez sensu. Kurs wyjściowy marny, a handicapy? Co za różnica iloma golami wygrają jak i tak za to dostaną 3 punkty. Nam się lepiej gra z mocniejszymi rywalami, w meczach gdy nie trzeba prowadzić gry. Będziemy na pewno gryźć trawę tym bardziej że po wygranej Szewcji ze Słowacją musimy ugrać tu punkt by pozostać w turnieju. Nawet Jak to przegramy to myślę że jedną bramką, maksymalnie dwiema jak w końcówce zaryzykujemy przy niekorzystnym wyniku. Nad Hiszpanią nie ma co się spuszczać bo tak słabej Hiszpanii nie widziałem od lat.
Remis 5.20 Unibet
Tak słabi ale dużo kreują a nasza obrona i ta lajza na bramce to dobrze nie wróży
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hiszpania vs Polska (pow 2 goli w meczu AH) + Węgry vs Francja kurs: 1,80 buk: LVBET ❌ ❌ ❌ ❌

Jest to dla mnie mega, mega, mega pewny typ... Nie lubię używać słowa "lokata" bo to się mści i w sporcie zdarzają się różne rzeczy, ale to wydaje mi się naprawdę niezły typ co tak często nie zdarza się w bukmacherce.

Hiszpania vs Polska

Toczymy tu różne dyskusje czy Polska zremisuje czy wygra Hiszpania wysoko czy nisko. Możliwe są różne scenariusze oczywiście głównie na Hiszpanię, ale co by się nie działo powinny być bramki. Oczywiście 2 bramki jest w stanie strzelić sama Hiszpania, ale i Polska tak naprawdę gra o wszystko więc musi zaryzykować, musi się otworzyć. Nie wierzę, że długo dotrwa z poziomem 0:0 a po stracie bramki nie będzie już innego wyjścia. Typ też jest o tyle fajny przewiduje różne scenariusze. W najgorszym wypadku jak by Hiszpania miała się zadowolić 2:0 mamy zwrot. Nie raz się przekonałem, że w takich meczach gdzie jest znaczny faworyt lepiej grać na over goli niż handi bo i dog umie sprawić niespodziankę. W końcu też ofensywa Hiszpanii także po tym 0:0 z bardzo skuteczną defensywą Szwecji będzie mogła się wreszcie popisywać u siebie kanonadą goli żeby prasa się od nich odczepiła. Oczywiście też mają obecnie 1pkt i z obecnie teoretycznie słabą drużyną muszą wygrać.

Węgry vs Hiszpania

To mecz z innej grupy, ale w sam raz do połączenia w dubelku z typem wyżej. W zasadzie wszystko można sprowadzić do jednego: zagra prawdopodobnie jedna z najsilniejszych drużyn Euro z jedną z najsłabszych drużyn Euro... Jak ktoś bardzo chce pograć jakieś handi to znacznie lepiej na Francję niż Hiszpanię. Właściwie to kurs w singlu na Francję mimo, że 1,38 jest niezłym "value" bo powinno być 1,10 ... Francja ma przed sobą jeszcze Portugalię i jest w grupie śmierci więc także nie zlekceważy rywala.

Oba bety dla mnie naprawdę dobre i nie widzę w nich żadnych przewidywalnych zagrożeń.
 
Ostatnia edycja:
paga 28K

paga

Użytkownik
Filozofów tutaj nie brakuje. Jezeki ktoś prawi, że Hiszpanie po kursie ponad 1.4 nie są idealni do dubelka lub tripelka to upadł na głowę. Nasi kopacze nie mają jakichkolwiek szans. Ta ekipa nie ma mentalności aby sprawiać takie niespodzianki tym bardziej kiedy Hiszpanie mają 1 pkt.
 
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Hiszpanie zmarnowali kilka świetnych okazji ze Szwecją, Z nami będą mieli ich pewnie więcej i trudno wierzyć żeby znowu nie strzelili. Z bukmacherskiej perspektywy ważne czy pobiją handicap, kilka miesięcy temu Anglikom się to nie udało, Polacy bez Lewandowskiego obronili +1,5. Teraz jednak jest 1,25 i to jest mój zakład na ten mecz. Nie potrafię sobie wyobrazić, że Polska zdobędzie punkt> Sytuacja w grupie jest analogiczna jak w meczu z Kolumbią na mundialu, tylko jeszcze bardziej beznadziejna, i wynik może być podobny
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Tak, zgadzam się, że nic mi do tego za ile kto gra, bo to zależy od podejścia do bukmacherki lub możliwości finansowych. Jak dla mnie to jest hobby, które pozwala coś dorobić - albo nie, bo nie zawsze jest pierwszy maja. Natomiast liczę, że jeśli ktoś stawia jakiś typ, to nawet jak jest nietrafiony powinien go w jakiś sposób uzasadnić. Najlepiej logiczny. To, że to jest Polska, albo musimy chociaż zremisować nie bardzo do mnie dociera. Bardziej dociera do mnie to, że nie mamy obrony, mamy najlepszego napastnika na świecie, któremu nie ma kto podać, bo nie mamy skrzydeł, Boniek pod presją prasy zwolnił Brzęczka, którego według mnie nigdy nie powinien zatrudnić i powołał na selekcjonera Souse, który został wyjeba.y z Bordeaux za brak wyników. Oczywiście zrobił to żeby zamknąć mordę prasie i kibicom. Kiepskie mecze w eliminacjach MŚ i sparingach no i po pierwszy meczu wracają stare demony, czyli pierwszy mecz otwarcia, drugi o wszystko i trzeci o honor. Jest to przerabiane już od wielu lat, ale o dziwo ludzie dalej wyrzucają kasę na śmietnik i grają Polskę. Na Polskę zagram dopiero w meczu o honor, bo to im jeszcze jakoś wychodziło.
 
N 298,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Czyli porażka z Hiszpanią = pewne 4 miejsce. Mecz ze Szwecją będzie bez znaczenia
Lubimy mecze o honor, można ładować w win ze Szwecją jak nas Hiszpania jutro zleje...:)
Post automatycznie złączony:

Ja nie będę grał nic w stronę Hiszpanów bo uważam że jest to bez sensu. Kurs wyjściowy marny, a handicapy? Co za różnica iloma golami wygrają jak i tak za to dostaną 3 punkty. Nam się lepiej gra z mocniejszymi rywalami, w meczach gdy nie trzeba prowadzić gry. Będziemy na pewno gryźć trawę tym bardziej że po wygranej Szewcji ze Słowacją musimy ugrać tu punkt by pozostać w turnieju. Nawet Jak to przegramy to myślę że jedną bramką, maksymalnie dwiema jak w końcówce zaryzykujemy przy niekorzystnym wyniku. Nad Hiszpanią nie ma co się spuszczać bo tak słabej Hiszpanii nie widziałem od lat.
Remis 5.20 Unibet
Tu nie chodzi o to czy Hiszpania jest najsłabsza od lat, nasza reprezentacja jest beznadziejna i to wystarczy by Hiszpanie się po na przejechali. Myślisz, że jak będą mieli 1:0 to będą murować bramkę ? albo mając sytuację do strzelenie gola wycofają piłkę do tyłu ?
 
N 298,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Ponadto Hiszpanom powinno zależeć na 1 miejscu w grupie, trafią wtedy do dolnej części tabelki czyli unikną prawdopodobnie aż do finału Francuzów, Belgów czy Włochów. Być może by zająć 1 miejsce w grupie będą musieli mieć lepszy bilans bramkowy od Szwedów. Czyli na wysokim zwycięstwie z Polską powinno im zależeć.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Haha, jeżeli ktoś naprawdę sądzi, że chociaż zremisujemy, bo zagramy świetnie w obronie to nie wiem na jakiej podstawie tak sądzi. Chciałbym przypomnieć, że na bramce mamy Szczęsnego, który akurat ostatnio nie był w zbyt dobrej formie i zawalił Juve parę bramek w ostatnich kolejkach. Chodziły plotki, że Juve chce go zamienić na Donnarumę, Bednarek gra na wyspach w drużynie, która zajęła drugie miejsce jeżeli chodzi o liczbę straconych bramek, a drużyna Glika jest na trzecim miejscu we Włoszech w tej samej klasyfikacji. Naprawdę rewelacja! Poza tym ostatnio wszyscy ładują nam 2 - 3 bramki ,.Nie udało się tylko ruskim, wbili nam tylko jedną i Andorze. Zakładając, że w tej chwili jest to jednak najsłabsza Hiszpania od wielu lat i wbiją nam tylko dwie to my musimy strzelić też chociaż dwie. Tyle lub więcej bramek Hiszpanie stracili ostatnio w 2018 roku z Chorwacją w LN na wyjeździe. No ale jeśli ktoś wierzy w naszą reprezentację, to proponuję grać bardzo grubo, bo kursu są wyśmienite.
Dokładnie tak jest. Dodam jeszcze do tego takie coś. Polska wczoraj wyładowała w Hiszpanii na jakieś 30 godzin przed meczem. Myślałem, ze oni od razu po pierwszym meczu polecieli do Hiszpanii zeby mieć te kilka dni na przygotowanie się. Nie wiem, może to o przepisy chodzi ale jeśli była możliwość wcześniejszego wylotu to dla mnie niepoważne, ze udali się tam dzień przed meczem. Jeśli Chcemy zdobyć punkt to w każdym elemencie musimy być lepsi od Hiszpanów i mieć szczęśliwy dzień. Czy tak będzie?? Nie sadze.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Hiszpania - Polska

Faworyt oczywisty. Możemy przeciwstawić się defensywą i dobrą organizacją gry. Hiszpanie jednak potrzebują zwycięstwa i powinni wskoczyć na intensywność gry dla nas nieosiągalną. Może nie przez cały mecz, lecz spore jego fragmenty. Nasi muszą tutaj ugrać punkt. Niezależnie czy wynik będzie korzystny czy nie spodziewam się nerwów ze strony Biało-Czerwonych. Mamy kilka zapalników pod mój typ: Syn Maćka i jego problemy z komunikacją i oceną sytuacji przy wyjściach do piłki, Jasiek Betoniarek ze swym brakiem zwrotności w sytuacjach 1 na 1, Kędziora/Bereś i ich szwankująca komunikacja, Robuś L. i jego mocno pracujące łokcie.

Typ: Polska powyżej 1,5 kartki @ 1,60 Fortuna

Choć Grzesia Krychowiaka dziś nie ma kartek się spodziewam. Sędziuje Orsato, który przychylnym okiem będzie patrzył w kierunku technicznej gry Hiszpanów.

Ruszaj husario po kartki i jakiś cudowny remis !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Liczba fauli Polski powyżej 13,5 - 2,1
Betfan

Polacy w dzisiejszym meczu mają zagrać agresywnie, co powinno się wiązać z dużą ilością fauli. W meczu ze Słowacją zrobiliśmy 15 fauli, więc z lepszymi Hiszpanami, za którym będziemy musieli sporo biegać, powinno tych fauli być nawet więcej. Szkoda, że nie zagra Krychowiak, bo zawsze kilka fauli od niego to pewniak, ale i bez Krychy te min. 14 fauli powinno być na naszym koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Hiszpania,

Wojciech Szczęsny obroni min. 5 celnych strzałów - TAK, kurs 3.15 / BETFAN

Polska skupi się w tym meczu na ostrej defensywie, stąd też bramkarz - najpewniej Szczęsny, będzie miał co robić od 1 do ostatniej minuty. Patrząc, że Hiszpanie mają potencjał np. na 30 strzałów, to do 10 strzałów może być celnych i myślę, że połowa z nich ma szanse być wybroniona przez Wojtka. Okolicznościom może sprzyjąć spora ilość potencjanych strzałów z dystansu :)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania - Polska 1:1
powyżej 2,5 gola, @2,50 Matchday Boost Betfan


Tradycyjnie drugi mecz to mecz o wszystko dla Naszych, pierwsze spotkanie ze Słowacją wiadomo jak się zakończyło i nie warto już chyba do tego wracać. Zawiedli praktycznie wszyscy. Dzisiaj wiadomo serce jedno, rozum drugie, ogólnie miałem odpuścić ten mecz, ale postanowiłem, że jednak zagram taki ogólny zakład, który nie wyklucza żadnej opcji, przy okazji korzystam z podwyższonego kursu w Betfan, realnie patrząc to tą linię jest w stanie pokryć sama Hiszpania, na 5 spotkań jakie z nimi graliśmy w 4 strzelali przynajmniej 3 gole, a we wszystkich 5 proponowany over był pokrywany, oczywiście nie liczę na tak dramatyczny wynik Polski i mam nadzieję, że jednak powalczymy i uda się strzelić coś Hiszpanom, ja po poniedziałku nie robię sobie żadnych nadziei, ale może właśnie to, że tak zawiedli to dzisiaj odkupią winy i mecz ze Szwecją nie będzie tylko meczem o honor, oby...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom