>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Hiszpania
Hiszpania poniżej 72.5 % posiadania piłki @2.15 STS

Ktoś może uznać, że zwariowałem, bo gram posiadanie przeciwko Hiszpanom, którzy jak wiemy nie są zwyczajni nie mieć piłki przy nodze. Tyle tylko, że linia ustawiona bardzo wysoko, a Hiszpanie nie będą czekać na oklaski, tylko będą atakować. Aby Wam uzmysłowić, jaki jest to poziom posiadania - mniej więcej taki, jaki wczoraj miała Argentyna z Polakami. Tyle, że my poza graniem do bramkarza tej piłki nie mieliśmy, a Japończycy lubią mieć piłkę, bo nie są fizolami i po prostu granie ziemią to ich jedyna szansa. Dla mnie linia strasznie przestrzelona, a akurat posiadanie na tych mistrzostwach wychodzi mi dobrze. Przy takim kursie pobieram to bez namysłu.

Kostaryka - Niemcy
Kostaryka +2.5 @1.89 STS

Widzę tu podobny mecz do naszego. Niemcy będą prowadzić najpewniej dwoma golami i to im wystarczy, nie będą wielce ryzykować, ani tym bardziej nie zdecydują się na wymianę ciosów, więc wydaje mi się, że to fajna opcja do grania. Nasi zachodni sąsiedzi uciekli spod topora, a raczej wyciągnęła ich spod niego właśnie Kostaryka, tym bardziej nie stawiałbym tu na jakiś pogrom, bo po prostu będzie to wygodny wynik dla Niemiec, a dla Kostaryki nie będzie wstydu. Od początku było jasne, kto z tej grupy awansuje i myślę, że dziś drużyny z Europy postawią pieczątki.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Japonia - Hiszpania
typ: Japonia strzeli gola
@ 1.86 FORTUNA

Czy Hiszpania podłoży się Japonii i przegra aby wyeliminować Niemców z Mundialu i nie grać w drabince z Brazylią i żeby w 1/8 finału nie grać z Chorwacją tylko z Maroko? Bardzo prawdopodobne ale tylko przy niedużym prowadzeniu Niemców z Kostaryką. Stawiam, że Hiszpanie będą na bieżąco kalkulować i patrzeć na drugi mecz w swojej grupie. Wiadomo jak czasem takie kalkulacje się kończą. Tak czy siak stawiam, że Japonia zagra na 200% i strzeli minimum jednego Hiszpanii. Reprezentacji Niemiec Japończycy potrafili zaaplikować dwie bramki, także dziś jedna bramka nie będzie niczym nadzwyczajnym. Japonia nie może sobie pozwolić na kalkulację i grę na remis, bowiem przy zwycięstwie Niemiec minimum dwoma golami to Nasi zachodni sąsiedzi awansują na drugie miejsce w grupie i wywalczą awans do dalszej fazy. Czeka nas więc dziś bardzo ciekawe widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +351
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Niemcy : Kostaryka
Typ: Sane strzeli gola tak
Kurs: 2.0
STS
Sprawa jest prosta Niemcy muszą dziś wygrać i to najlepiej wysoko. Hiszpania ograła Kostarykę 7:0 więc Niemcy jak już strzela gole moga posypać się kolejne. Stawiam że Sane strzeli bo ktoś te bramki strzelać musi. Wychodzi w pierwszym składzie i myślę że napastnik Bayernu gdzie w bundeslidze wpisuje się bardzo często na listę strzelców tak będzie i dziś dla reprezentacji. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Japonia - Hiszpania

Ja spróbuję tutaj pograć po tych wysokich kursach w stronę Japonii licząc oczywiście na nie do końca czyste podejście do spotkania przez Hiszpanów, którzy jednak powinni chcieć wejść na tą łatwiejszą ścieżkę i jeśli to będzie możliwe to wydaje mi się, że tutaj mogą pozwolić JApończyką na zwycięstwo, oczywiście mając pod kontrolą to co będzie się działo w drugim spotkaniu. Kursy są na tyle wysokie, że próba wydaje się być wskazana. Poza tym będą próbował może pod koniec live na Japonię, gdy będzie utrzymywał się remis, a niemcy nie będa wysoko prowadzić.

Japonia i BTS @15
Japonia @7
Japonia jednym golem @9,2

Kostaryka - Niemcy

Tutaj chyba nie ma innej opcji jak wysoka wygrana Niemców, Kostaryce udało się z Japonią, ale tu już powinna byc dominacja, w sumie tak jak Niemcy to robili z Japonią tylko brakło skuteczności i potem się skonczyło jak wszyscy wiedzą. DZiś musza grać o wysoką wygraną i liczyć na to, że Hiszpanie się nie podłożą.

Niemcy -3,5 @2,6
Niemcy -1.5 w 1P @2,43
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +862
G 0

grzedym

Użytkownik
Japonia - Hiszpania 1 drużyna liczba fauli 13,5+ 1,60
Kostaryka - Niemcy Niemcy liczba bramek 2,5+ 1,57
Kostaryka - Niemcy Liczba fauli 20,5+ 1,32
AKO: 3,32
Kursy: Fortuna


Japonia w dwóch pierwszych meczach faulowała średnio po 18 razy. W dzisiejszym meczu grając o awans raczej się to nie zmieni.

Niemcy muszą wygrać jak najwyżej. Są o 2 jak nie 3 klasy lepszą drużyną niż Kostaryka więc powinni strzelić min. 3 bramki.

Co do fauli: Kostaryka średnio 10,5 fauli na mecz, Niemcy 8,5 co daje nam 19. Walcząc o awans tak jedni jak i drudzy powinni pokryć tą linię
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Rzecz jasna jak już grać Japonię to należy do tego dobić Niemcy -1.5

Myślę że dopóki Niemcy nie będą miały bezpiecznego prowadzenia dopóty Hiszpania Się nie podłoży. Zawsze istnieje obawa że skoro wy nam tak to my wam tak i dwie europejskie odpadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Hiszpania : Japonia
Typ: Morata strzeli gola tak
Kurs: 2.3
Fortuna
Hiszpanie nie bardzo mogą sobie pozwolić na kalkulacje i analizowanie na kogo lepiej trafić czy na Maroko czy Chorwatów.. wychodzą dziś w silnym składzie i ich hiszpańska tiki taka powinna doprowadzić do zwycięstwa a napewno do klarownych sytuacji strzeleckich. Stawiam tu na gol Moraty. Wydaje się że 30 letni napastnik Atletico jest w formie strzelił gola Kostaryce i asystował jak i Niemcom. Jest szansa zgarnąć coś więcej niż satysfakcje z pojedynczych trafień a powalczenie o statuetkę króla strzelców, szansa jest bo po cichu liczę na dojście Hiszpanów do finału. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
]
Niemcy - Kostaryka @ Niemcy over 8.5 fauli (1.49) Fortuna

Co to za linia :oops: no bez jaj to piłka nożna, byle podstawienie nogi, przytrzymanie,zagranie ręką i mamy faul, tutaj linia jakaś komiczna, Niemcy grają o wszystko mają ostatnie miejsce w grupie, będą gryźli trawe i na pewno przytrafi im sie kilka fauli z frustracji na kostarykańczykach, linia jest mikroskopijna, nie widziałem tak małej na tych mistrzostwach, zobaczymy ale dla mnie pewniak to jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom