>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja [16.06-25.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2024.03.29 09.40 - 004.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Otrzymane punkty reputacji: +797
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Polska under 0,5 pkt 5,20
under 1,5 pkt 2,38
under 2,5 pkt 1,84

co tu duzo mowic , nie wiem z kim by tam mieli zdobywać pkty :D przegrywali z takimi potęgami jak Mołdawia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +941
R 737,5K

rr62dga

Użytkownik
Polska - Holandia 1:2
typ: Holandia
kurs: 1,68
Forbet
Analiza:
Pierwszy mecz w naszej grupie D, który pokaże możliwości obu drużyn i w pewien sposób "ustawi" grupę. W drodze do finałów Polska potrzebowała kwalifikacji i szczęśliwej wygranej w karnych z Walią. Holandia w rozgrywkach grupowych dwukrotnie przegrała tylko z Francją wygrywając pozostałe sześć spotkań i awansując z drugiego miejsca. Finały rządzą się swoimi prawami ale trudno tutaj być optymistą- rutyna i trochę "świeżej krwi" w reprezentacji Probierza może nie przyniesie wstydu ale o korzystny wynik będzie bardzo trudno- przy przegranej na osłodę pozostanie trafiony typ. Holendrzy na finały przyjeżdżają z dużymi nadziejami marząc o powtórce z 1988 roku, gdy również na niemieckich boiskach wywalczyli tytuł. Ostatni mecz między tymi drużynami rozegrany dwa lata temu w Lidze Narodów 2:0 wygrali Holendrzy- w Hamburgu może być podobnie.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1561
scorpio82 259,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 21:00
Spotkanie: Austria - Francja 0:1
Typ: Wygrana Francji
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rywalizacja w "polskiej" grupie w której faworytem do zwycięstwa zespół Francji. Trojkolorowi przed rozpoczęciem turnieju stawiani są za jednego z głównych kandydatów do tytułu mistrzowskiego jednak już w fazie grupowej będą musieli zagrać na 100% mając trudną grupę i przynajmniej 2 inne zespoły mające nadzieję na awans. Francja kadrowo nie ma sobie równych ale marcowy mecz towarzyski z Niemcami przegrany 0:2 udowodnił że nazwiska nie grają. Dziś na początku turnieju zwycięstwo obowiązkiem aby zapewnić sobie spokój w dalszej fazie a szansa na dobry wynik duża ponieważ ostatnie mecze z Austrią to dość wyraźna dominacja Francji. Dziś powinno być podobnie.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1139
Z 783,2K
Polska - Holandia
typ: Holandia
kurs: 1,72
Forbet
Analiza: W tym pojedynku moim zdaniem zdecydowanie w9iększe szanse na odniesienia zwycięstwa mają piłkarze Holandii i każdy inny wynik tego spotkania niż ich pewne wysokie z3wycięstwo będzie dużą n9iespodzianką.Drużyna ta ma w swoim dorobku bardzo dużo sukcesów ni może być czarnym koniem tego turnieju.W ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami zqademonstrowali bardzo dobą grę i rozgromili Kanadę 4-0.Polska w sparingu niespodziewanie wygrała z Ukrainą ,ale tylko temu że strzeliła na początku dwie bramki.Na tym turnieju moim zdaniem niczego nie zwojują,3 mecze i szybki powrót do domu.W naszej kadrze brak piłkarzy którzy prezentują topowy poziom.Lewandowski to już koniec kariery i najlepsze lata ma za sobą,a reszta to przeciętni kopacze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1895
R 860,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Polska - Holandia
typ: Holandia
kurs: 1,72
Forbet
Analiza:
Co tu dużo mówić, stety, niestety przyłączę się do poprzedników i postawię przeciwko Naszym. Właśnie nie na Holandię a przeciwko Polsce. Dlaczego? Bo jako kadra, nie jesteśmy przygotowani i wystarczająco zmobilizowani, żeby ogrywać najlepszych. Wystarcza nam poziom eurpoejskiego średniaka, o co ostatnio nie było nawet łatwo po "sukcesach" z Mołdawią czy Albanią.
A Holandia to jednak zupełnie inny poziom. Gracze z czołowych klubów europejskich i oni czują głód sukcesu na arenie międzynarodowej bo w futbolu klubowym mają wyzwania na co dzień, a mistrzostwa to jednak nagroda i prestiż dostępny tylko dla najlepszych. Nie spodziewam się pogromu, ale sądzę, że skończy się pewnym zwycięstwem Pomarańczowych, niestety bez szans na nawiązanie walki przez biało-czerwonych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1470
deserteagle 2,3K

deserteagle

Użytkownik
Grupa D - ostatnie miejsce
Typ: Polska
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS

Zgadzam się zprzedmówcami ale mam wrażenie, że można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to jeszcze nie koniec dramatu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zdają się wskazywać na taki scenariusz - ostatniego miejsca w grupie, gdyż Austria gra całkiem niezłą (i szybką) piłkę. Oczywiście bardzo chciałbym się mylić jednak patrząc na nieprofesjonalne podejście do przygotowania fizycznego naszej kadry (te kontuzje, urazy a w wielu przypadkach niektórzy piłkarze widać było, że "oddychali rękawami") nie spodziewam się "cudu" (bo tylko w takich kategoriach można rozpatrywać miejsce w czołówce grupy). Wiadomo, inne drużyny też mają swoje problemy ale ich skala jest nieporównywanie mniejsza niż to jak wygląda stan "biało - czerwonych" po tych dwóch spotkaniach towarzyskich. W założeniu to miała być pewnie formalność - rozruch przed meczami "o stawkę" a jak wyszło? Wszyscy widzieli. Pyrrusowe zwycięstwa. Przygotowanie fizyczne kadry woła o pomstę do nieba. Regeneracja? Chyba po przyjeździe na kadrę nie było czegoś takiego a już gołym okiem widać, że kompletnie zapomniano o jakimś sprawdzeniu chociażby danych medycznych/wydolnościowych przed wysłaniem powołania co do niektórych piłkarzy bo niektóre urazy, po prostu się zwyczajnie odnawiają a nie pojawiają z nienacka. Dawno nie pamiętam tak słabej fizycznie reprezentacji. Obawiam się, że praktycznie każda drużyna w grupie niestety będzie w stanie "zamęczyć" naszych piłkarzy już po 1 połowie dużą intenstwnością gry. A później...będzie po prostu "pozamiatane".
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 472,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
O Kontuzji Lewego już pewnie każdy wie, ale warto zauważyć że z czasem nie zdążył Frankie De Jong i nie jedzie na Euro. To spore osłabienie Holendrów, choć z pewnością mają go tam kim zastąpić i w sumie chyba specjalnie nie liczyli, że uda się Frankiemu dojść do pełni formy. Szkoda bo to mój ulubiony grajek Trójkolorowych.
 
W 0

wlodeknh

Użytkownik
Austria vs. Francja
Typ: Austria strzeli gola
Bukmacher: forBET
Kurs: 1.6

Patrząc na dyspozycję Austrii na zbliżające się Mistrzostwa wygląda to bardzo dobrze.
Większość graczy gra w Niemczech w podstawowym składzie.Z zaklimatyzowaniem nie będzie żadnego problemu.Forma w towarzyskich meczach potwierdza, że są naprawdę groźną drużyna która może zaskoczyć.
Austria 15 meczy z rzędu strzelała chociaż jedna bramkę.Ostanio nie udało im się właśnie strzelić Francji 2 lata temu we wrześniu.Mecz był naprawdę zacięty i brakowało szczęścia po stronie Austrii do wbicia gola.
Oceniając poprzednie mecze Austria gra szybką i ofensywną piłkę która skupią się na szybkim przemieszczaniu piłki do graczy w środku pola.
Myślę, że typ warty zagrania po takim kursie.
Powodzenia!
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Holandia
Typ: powyżej 1.5 gola + powyżej 7.5 RR
@1.65 Superbet

Nastroje biało-czerwonych nieco opadły po ostatnich doniesieniach o kontuzjach Milika, Świderskiego i Lewandowskiego, choć trzeba przyznać, że ten optymizm był wszędzie i bez tego mocno umiarkowany. Szanse daje się nam na trzecie miejsce, pod warunkiem wygrania z Austrią. Nietrudno się z tym zgodzić - Francuzi i Holendrzy są niebywale silni, a więc szczęścia będziemy szukać w postaci sprawienie jakiej niespodzianki. Czy stać nas na nią w meczu z Holandią? Nie takie rzeczy działy się na różnych mistrzostwach, więc oczywiście, że są, przy czym na zdobycie przynajmniej jednego punktu w tym spotkaniu mamy ich jakieś 25-40 procent. Czy padnie bramka dla Polski? Jeszcze przed turniejem obstawiałbym, że tak, ale trudności w formacji ataku sprawiają, że będzie to trochę loteria. Dlatego nie finalnie zdecydowałem się na typ z oferty Superbets w postaci minimum dwóch bramek w meczu oraz minimum 8 rzutów rożnych. Typ o tyle ma rację bytu, że w ostatnich spotkaniach z udziałem biało-czerwonych, tych rogów pada naprawdę sporo. Co prawda przeciwnicy nie byli pokroju Holandii, ale teoretycznie sama Holandia byłaby w stanie tą linię pokryć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2587
marts 27,6K

marts

Użytkownik
Polska-liczba straconych goli,faza grupowa
Over4,5 @ 1,6
Superbet
Z takimi drużynami z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć to powinna być formalność.
Patrząc na ostatni mecz kontrolny biało-czerwonych widać było, szczególnie w drugiej połowie nerwówkę w obronie,Turcja przycisnęła i fartem nic więcej nie strzelili,Holandia 2,Francja 3, Austria co najmniej 1 i dziękuję,dla mnie promo.
 
typerskoki 472,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Polska - Holandia 2 i over 2,5 gola @ 2,54 @ Fortuna

No i w końcu Nasz mecz. Przyznam, że nieco muszę odszczekać swoje poprzednie żale. Nie jestem fanem trenera Probierza i nie stawiałem na Polskę w barażach z Walią i tak samo widząc niezłych sparingpartnerów próbowałem przeciwko Polsce w meczu z Ukrainą. O ile z Walią wielu pozytywów poza wynikiem nie było, o tyle w sparingach przed turniejem poza 2016, nie przypominam sobie by Polska dawała tak dużo nadzieji. Zazwyczaj gramy z jakąś Litwą i się męczymy 0-0 do 70 minuty. Tutaj nie dość że rywale sensowni to i wyniki i gra jak na nasze możliwości dobra. Gdybyśmy mieli normalną bądź łatwą grupę nawet bym się przekonał do awansu i przy odrobinie szczęścia do wyrównania wyniku Nawałki. Ale my nie mamy normalnej grupy, tylko mamy Głównego faworyta imprezy Francję, głównego moim zdaniem czarnego konia do wygrania imprezy Holandie i głównego czarnego konia do sensacyjnego wyniku (powiedzmy półfinału) czyli Austrie. Jak tu wyjść z takiej grupy? Jeszcze problemy z kontuzjami. Jakbym spojrzał na nasz potencjalny pierwszy skład rok temu to bym powiedział że to na Armenie nie starczy a co dopiero na Holandie (Dawidowicz, Piotrowski, Slisz, Moder po 1,5 roku bez gry, Urbański, Buksa co nie tak dawno w Polskiej lidze kopał się po czole). No ale w sparingach chłopaki udowodnili że zasługują na szansę i zobaczymy jak im pójdzie. Mimo wszystko iż nabrałem trochę szacunku do tego pomysłu trenera to nadal uważam, że najbarddziej prawdopodobny scenariusz to 0 punktów. W pierwszym meczu jednak faktycznie możemy powalczyć i zaskoczyć rywali i nawet im strzelić bramkę. Może nawet jako pierwsi. Ale koniec końców Holandia pokazała że potrafi mega depnąć i jest wtedy na niewiarygodnie wysokim poziomie. Z Islandią pierwsza połowa ospała, po czym kilkanaście mocnych ataków i kończymy 4-0, a Islandia chwilę wcześniej wygrała z Anglią! Kanade również roznieśli 4-0, a Kanada nie dała strzelić sobie bramki samej Francji. To robi wrażenie i tu nie ma przypadku, uważam że Holandia będzie miała momenty w meczu że nie będziemy w stanie się jej przeciwstawić i to poskutkuje bramkami w ich kierunku. I niestety typuje 1-3 dla Holandii, choć wierzę, że będzie się dało znaleźć pozytywne aspekty w naszej grze, w co jeszcze kilka dni temu nie wierzyłem.

Austria- Francja 1X @ 2,48 @ Fortuna
Za drobne też czysty win AUT po kursie 5,60
Świadomie gram pod pierwszą sensacje turnieju. Austria po tym jak zobaczyłem jak oni grają za Rangnicka i jakie mają Nazwiska - w myśleniu co pokazują w swoich klubach od razu mi wyglądają na taką sensacje w stylu Czechów Milana Barosa. Oni też wtedy przed Euro nie byli aż tak rozpoznawalni, mimo że w klubach już mieli uznanie, zdobyli po świetnej grze bodajże półfinał - tęż wychodząc z ciężkiej grupy i dopiero wtedy stali się rozpoznawalnymi gwiazdami. Tutaj typuje podobny case i to mimo kontuzji Alaby, Schwaglera, gdyż tutaj gwiazdą jest przede wszystkim trener, jego taktyka i kolektyw i to jak ze sobą współpracują, znakomicie pressując rywali. Francuzi już wysyłają niepokojące sygnały. Remis w sparingu przed Euro, mało stwarzanych sytuacji, grają nieco na stojąco myśląc, że takim składem to na stojąco sobie dojdą do finału. Moim zdaniem może być tutaj niespodzianka i nic mnie tu nie zdziwi łącznie z nie wyjściem z grupy. Upamecano słaby sezon, Środek pola Kante Rabiot po raz któryś raz z rzędu mnie nie przekonuje, postawiłbym tutaj już na kogo innego. Mam wrażenie że Francja gra 5 turniej pod rząd to samo i tym razem to już nie przejdzie, zostaną rozgryzieni. A przez kogo mają być rozgryzieni jak nie przez taktycznych geniuszy Austrii. Także stawiam tutaj niespodziankę i nawet wygrana Austrii mnie w ogóle nie zdziwi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2587
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Na totalbet (nie wiem gdzie jeszcze) są zakłady na 11 wystawiona przez Probierza na mecz. Tak sobie zerkałem na poprzednie składy Polski od przejęcia kadry przez nowego selekcjonera i wychodzi mi, że duże szanse na grę już w pierwszy meczu ma np. PIOTROWSKI kurs na niego to 2.40.
Strzelam, że wyjdziemy trochę defensywnej i dodatkowo po głowie chodzą mi : Walukiewicz, Szymański któryś z nich mimo, że Szymon jest ofensywny to jednak w pomocy trzeba jakoś chłopaków ulozyc z racji prawdopodobnej absencji Roberta.
 
kubabrenner 109,5K

kubabrenner

Użytkownik
Polska - Holandia
Typ: Holandia lub remis oraz powyżej 1.5 goli w meczu
Kurs: 1.50 (fortuna)


Trochę patriotycznie wierzę, że chociaż ten remis urwiemy. Idę jednak realistycznie w to, że Holandia tego meczu na pewno nie przegra. Zespół lepszy o 2/3 poziomy, nastawiony na pewne wyjście z grupy i tak się zapewne stanie, bo nie wierzę, że Holandia nie wyjdzie z grupy. Ostatnie 5 spotkań bezpośrednich to 4 wygrane Holendrów i 1 remis. Ostatnia wygrana Polaków nad Holandią to zamierzchłe czasy, bo w 1979 roku, wszystkie 11 meczów od wtedy na korzyść Holendrów lub wygrana. Czy obecna kadra będzie w stanie przełamać taką serię? Wątpię, choć 2 wygrane mecze towarzyskie mogą napawać nadzieją, to nie ma co porównywać mieszane składy Ukrainy i Turcji z silnymi Holendrami. Memphis, Gakpo, Malen i Weghorst - to będzie natarcie na bramkę Polaków przez 90 minut, nie wierzę, że nasi obrońcy będą w stanie skutecznie się murować przez 90 minut. Holandia ten mecz najprawdopodobniej pewnie wygra, nawet jak nie wynikiem, to grą na boisku będzie to bardzo spokojna wygrana, a chociaż remis jest dla mnie "pewniakiem". Do tego wierzę, że zobaczymy chociaż dwa gole. Brak Lewego napawa mnie nawet optymizmem, że Polacy coś ustrzelą, w tych towarzyskich mieliśmy parę zrywów, łącznie 5 goli strzelonych w dwóch meczach. Osobiście typuję tu 0-2, ale tego 0 po naszej stronie taki pewny nie jestem. Niemniej, Holandia na pewno te 2 gole powinna wsadzić i to bez większego wysiłku. Swoje towarzyskie zagrali bardzo dobrze, Islandia i Kanada rozbite po 4-0, kwalifikacje zakończyli na 2 miejscu tuż za Francją. Spodziewam się pewnej wygranej Holendrów, a to że wpadną chociaż 2 gole i nie przegrają tego meczu uważam za bardzo bezpieczny typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1764
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
Polska - Holandia
Typ: Holandia -1.5
Kurs: 2.55 (sts)


Piękny kurs na naszych przeciwników. Holandia od zawsze uważana za bardzo dobry zespół w piłkę, lecz mało sukcesów na ich koncie. Być może w tym turnieju się to zmieni, bo grupę mają świetną do końcowego triumfu i warto to wykorzystać. Na początek ze słabą Polską, która wystąpi w tym meczu bez napastników, w tym bez naszego lidera Lewandowskiego. Ja sobie tego zupełnie nie wyobrażam, abyśmy mogli tutaj wygrać patrząc realnie, a nie z sentymentu. Towarzyskie mecze się nie liczą, chyba, że na podbudowanie naszych morale :) Ale na boisku już będzie weryfikacja. Myślę, że dla odważniejszych "realistów" można dawać handi nawet -2.5. W bramkę dla naszych nie wierzę, a Holandia spokojnie może się w tym meczu rozstrzelać. Dla naszych jedyny mecz o coś to mecz z Austrią i tam trzeba trzymać kciuki.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Austria - Francja
Typ: Francja
@1.56 Betfan

Francuzi są typowani jako jedni z głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego. Powinni zdobyć minimum siedem punktów w grupie. Aby tego dokonać, muszą wygrać z Austrią oraz Polakami i dążyć przynajmniej do remisu z Holandią. Z pewnością walczyć będą o pierwsze miejsce w grupie, by trafić na relatywnie łatwego przeciwnika w pierwszym meczu fazy pucharowej. Dlatego uważam, że z Austrią wygrają. Mimo wszystko nie będzie to łatwa przeprawa. Austriacy wygrali siedem spośród dziewięciu ostatnio rozegranych spotkań, w tym wysoko 6:1 przeciwko Turcji. Francja zaś zaliczyła drobną wpadkę, remisując w meczu towarzyskim z Kanadą. Mimo wszystko podwójna wygrana z Holandią w kwalifikacjach, imponujące 14:0 z Gibraltarem czy wygrane z Grecją, Irlandią i Szkocją pozwalają sądzić, że z Austriakami również powinni sobie poradzić.
 
Ostatnia edycja:
B 122,2K

bukibuk

Użytkownik
Polska - Holandia

Holandia i BTS @3,62 Betters

Udalo się już dwa razy w tym układzie, próbuję także z Holandią, która można powiedzieć, że w podobnej sytuacji jak Włosi, na początek najłatwiejszy mecz i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Oczywiście serce chciałoby inaczej, ale czy mamy co przeciwstawić Holendrom? Niestety wydaje się, że jednak nie. Jesteśmy półkę niżej, jednak liczę na to, że podejdziemy inaczej niż za Michniewicza i spróbujemy zagrać do przodu. W ostatnich dwóch meczach nie wyglądało to źle, więc o bramkę powinniśmy powalczyć. Brak Lewandowskiego może zmotywuje także innych do tego, by trochę ciężaru wziąć na siebie. Holendrzy faworytem, ale nie jest tak, że jesteśmy bez szans na bramkę, a komibnowany zakład na ich zwycięstwo i naszą bramkę wygląda ciekawie ze względu na niezły kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2350
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Polska - Holandia

Typy:
Polska (z opcją, że jak będziemy prowadzić jednym golem, to zakład już jest wygrany) @4,50 Superbet
Polska lub remis @2,55 Superbet
Polska powyżej 0,5 gola w meczu @1,80 Superbet
Polska powyżej 1,5 gola w meczu @5,00 Superbet

Mecz z Holandią zagramy bez Roberta Lewandowskiego, ale tak szczerze powiedziawszy to wcale nie musi być dla nas jakaś wielka tragedia, co pokazały nasze dwa ostatnie mecze towarzyskie, gdzie Robert za dużo nie pograł, a oba wygraliśmy. Podobnie było też w Lidze Narodów, kiedy to bez Roberta zremisowaliśmy 2:2 na wyjeździe z Holandią, zresztą Holendrzy też mają swoje problemy ze składem.

Ten turniej jest dla nas trochę nietypowy, bo zawsze graliśmy pod presją, że musimy koniecznie wyjść z grupy, teraz presji nie ma praktycznie żadnej, gdyż mało kto wierzy w wyjście z grupy, nie wspominając o czymś więcej. Mieliśmy tragiczne eliminacje, ale teraz widać u nas jakiś progres, Probierz trochę zmodyfikował nasz skład i wygląda to lepiej niż wcześniej.

Podoba mi się kurs 4,50 na to, że będziemy prowadzić w tym spotkaniu. Raczej nie wygramy tego meczu, ale uważam, że może być niespodzianka w postaci remisu czy prowadzenia naszej reprezentacji w którymś momencie. W dwóch ostatnich meczach towarzyskich szybko wychodziliśmy na prowadzenie, więc kto wie, czy z Holandią też nie uda nam się szybko czegoś strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3203
kamasutra10 650,5K

kamasutra10

Typer
Holandia - Polska
BetBuilder: Holandia Win & BTTS & Holandia over 4.5 rożnych
@ 4.75 Fortuna


Po nieudanych elim. grupowych i szczęśliwym pokonaniu w finale Play - off w rzutach karnych Walijczyków jedziemy na 5 - ty z rzędu Wielki turniej wliczając MŚ i ME. To na pewno sukces zważywszy jaką formę prezentowaliśmy w całych eliminacjach.

W tym miesiącu " Orły" zebrały się ponownie rozgrywając 2 mecze towarzyskie . Wygrane z Ukrainą i Turcja na pewno cieszą, ale kontuzja Lewandowskiego wykluczającą go z dzisiejszej potyczki na pewno jest dużym osłabieniem. Jednak wszystkie 5 goli w wymienionych sparingach zostało strzelone przez 5-ciu różnych graczy co daje nadzieję że nieobecność naszego gwiazdora nie okaże się aż tak szkodliwa.

Wracając do meczu , wygraliśmy zaledwie 2 z 14-stu na dotychczasowych ME , a ogólnie na dużym turnieju nie ograliśmy "Oranje" od 1979 r. Holendrzy dla których to 11-sty turniej ME dobrze wspomnają niemieckie boiska choćby z racji triumfu w 1988 r. jeszcze za czasów Van Następna , Rijkarda czy obecnego szkoleniowca R. Koemana. Jednak do finałowej czwórki nie dotarli Holendrzy od 20 lat i obecna ekipa zechce to zmienić. Z racji dosyć ciężkiej grupy z Francją i Austrią na pewno udany start będzie dla nich priorytetem. Ostatnie towarzyskie mecze napawają ich optymizmem. Wysokie wygrane po 4:0 nad Kanadą i Islandią pokazują że są Holendrzy na dobrej drodze.

Kadry - nie ma co ukrywać że ogólne możliwości kadrowe jednych i drugich są zróżnicowane. Pod nieobecność Lewandowskiego i Milika w ataku , Probierz będzie musiał trochę improwizować. W zasadzie pozostaje mu dwóch graczy w postaci borykającego się z urazem kostki Świderskiego i Krzysztofa Piątka. Dużo w dzisiejszym starciu będzie zależało od postawy Zielińskiego w środku pola i Szczęsnego na bramce. Osobiście liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Zalewskiego.
Tymczasem Holandia w przodzie skupi się prawdopodobnie na Depayu lub Broobeyu. Jest jeszcze przecież Weghorst. Po tym jak Frankie dr Jong doznał kontuzji kostki dołączając do duetu Atalanty - Marten dr Roon i Koopmeiners w obronie prawdopodobnie zagrają Maatsen i Ake.

Podsumowując - plany obydwu ekip na pewno pokrzyżowały kontuzje , ale jednak dużo większe możliwości kadrowe mają Holendrzy zwłaszcza w napadzie. Liczę jednak że nasi zawodnicy powalczą i nie przestraszą się rywala. O wygraną będzie bardzo ciężko , ale trzeba szukać gola i zagrać bardzo odpowiedzialnie w obronie. Liczę że coś ustrzelimy w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3050
Do góry Bottom