>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: Polska, Holandia, Austria, Francja [16.06-25.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Holandia 1:2 (3:6)

Już dziś rozpoczynamy walkę o wyjście z grupy! Czy nam się to uda? No jest to mało realne jednak dopóki jest szansa trzeba trzymać kciuki!
Ja dziś wchodzę w over rzutów rożnych. Do tej pory ME rozpieszczają nas w gole jednak w rożne już dużo mniej...
Dziś jednak próbuję. Obie drużyny często nabijają rogi, zwłaszcza Holandia bardzo lubi grać bokami a i My potrafimy czy to Frankowskim czy to ostatnio częściej Zalewskim coś na boku zagrać.
Ostatnie mecze sparingowe pokazały nam, że sporo tych rożnych było. W meczach Polaków było ich 15 i 12 natomiast w meczach Holandii było ich 9 i 12.

powyżej 8,5 rożnych 1,62 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1884
Chlopaknaopak 150,2K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Obie drużyny strzelą gola NIE
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna

Jak dotąd over za overem i tylko w jednym meczu brak btts. Faworyci wygrywają jak patrzy. Dziś Polska gra z Holandia i apetyt kibiców urosły po dwóch wygranych meczach towarzyskich poprzedzajacych imprezę w Niemczech. Wygrana z Ukrainą 3:1 i Turcja 2:1 napewno napawaja pozytywnie przed dzisiejszym meczem.
Dziś napewno Polacy zagrają inaczej niż w poprzednich dwóch meczach. Czemu inaczej bo w meczach o stawkę spinają się i popełniają błędy. Wydaje mi się, że będą chcieli zagrać na remis i ta walka o ten remis sprawi, że będzie mało okazji do strzelenia gola.
Holandia jest dużo silniejszym zespołem i trochę nas lekcewaza przed tym spotkaniem. Jak będzie? Tego nie wie nikt. Stawiam, że co najmniej jedna drużyna zachowa czyste konto i nie wykluczam remisu 0:0.
 
berserk 298,2K

berserk

Użytkownik
Polska - Holandia

Typ : over 2,5 gola & obie NIE strzelą 6,50

Mecz naszych wielkich orłów i wirtuozów futbolu w drodze po pierwszy tytuł na mistrzostwach Europy. Nasz polski Guardiola stworzył prawdziwego potwora który miażdzy ekipy w meczach towarzyskich.... a tak na poważnie to każdy inny wynik jak wygrana Holandii to bedzie wielka niespodzianka. O tym meczu zostało powiedzianei napisane wiele . Nie chce powielac typów i powtarzać sie kto zagra albo kto nie zagra bo to każdy przecietny kibic już wie.
Holandia w ostatnich 7 spotkaniach zachowała 6 razy czyste konto. Widzę kolega wyżej podał już brak BTTS ale mi w oko wpadł inny typ który wcale nie jest niemożliwy a kurs zacny
Mianowicie próbuje tutaj grać over 2,5 gola & obie NIE strzelą. Wygrywamy 3-0 i wchodzi ;)
Ps : IMG_3245.jpeg
Zazdroszczę im biletów na ten mecz ;)
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Austria - Francja
Mbappe strzeli gola @ 1.87
Betclic

Proponuje na to spotkanie gola Mbappe. Kurs wydaje się być fajny i tak naprawdę spodziewałem się nico niższego. Francja to faworyt do wygrania ME. Mbappe po ostatniej porażce w finale z Argentyna na ten turniej powinien być podwójnie zmobilizowany. O umiejętnościach francuza niema się co rozpisywać bo wszyscy wiedza jak one wyglądają. Kylian ma za sobą niezły sezon jeśli chodzi o statystyki bowiem strzelił 27 goli i zaliczył 7 asyst. Tu rywal wydaje się być wręcz idealny pod gola, tym bardziej, że Francja będzie chciała wejść mocno w ten turniej.
Na koniec chce dodać, że Mbappe w ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Austrii w Lidze Narodów dwa razy trafił do siatki rywala.
 
K 62,2K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Obie drużyny strzelą gola NIE
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna

Jak dotąd over za overem i tylko w jednym meczu brak btts. Faworyci wygrywają jak patrzy. Dziś Polska gra z Holandia i apetyt kibiców urosły po dwóch wygranych meczach towarzyskich poprzedzajacych imprezę w Niemczech. Wygrana z Ukrainą 3:1 i Turcja 2:1 napewno napawaja pozytywnie przed dzisiejszym meczem.
Dziś napewno Polacy zagrają inaczej niż w poprzednich dwóch meczach. Czemu inaczej bo w meczach o stawkę spinają się i popełniają błędy. Wydaje mi się, że będą chcieli zagrać na remis i ta walka o ten remis sprawi, że będzie mało okazji do strzelenia gola.
Holandia jest dużo silniejszym zespołem i trochę nas lekcewaza przed tym spotkaniem. Jak będzie? Tego nie wie nikt. Stawiam, że co najmniej jedna drużyna zachowa czyste konto i nie wykluczam remisu 0:0.
Holendrzy nas nie lekceważą a o remisie zapomnijmy.
Fakt, grupa jest bardzo ciężka i jeśli sobie Holendrzy nie chcą skomplikowć sytuacji już na początku to nie wolno im tylko wygrać z osłabioną Polską. Tu trzeba nastrzelać, bo iwysoko totnym w tym zestawieniu może być bilans bramkowy. I nie ma co ukrywać, Niemcy rozwiązali worek z golami, uczestnicy turnieju są w niezłym gazie, widać jak to się udziela. Jeśli nie dzisiaj to z kim mogą mieć pewność że wygrają? Obawiam się (a szkoda mi naszego selekcjonera, bo będzie musiał to wszystko później przemilczeć), że tak jak już we wcześniejszym wpisie jeden użytkownik zaznaczył - jesteśmy skazani na ostatnie miejsce w tabeli.😤
 
Ostatnia edycja:
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Polska - Holandia

Holandia powyżej 3,5 celnych strzałów + Holandia powyżej 0,5 gola + Holandia powyżej 3,5 rzutów różnych

@1.65

superbet

Nie ma wątpliwości, że Holendrzy dziś będą prowadzić grę, wierzę w dobry wynik dla nas ale nie sądzę, że Holendrzy nie pokryją któregoś z podanych wyżej overów. Szczęsny powinien mieć trochę roboty, obronę mamy jaką mamy i trudno tam oczekiwać, że będzie szczelna i kompaktowa. Turcy i Ukraincy w meczach towarzyskich z nami podchodzili do rzutu rożnego łącznie 17 razy. Szczegolny problem mamy z wysokim pressingiem rywala w bocznych strefach, kiedy nasi boczni obrońcy mają piłkę - jest trochę za mało ruchu i pomysłu jak z tego wyjść z czego traciliśmy parę razy w tych sektorach piłkę z czego dochodziło do rzutów różnych.
Podsumowując, myślę że jeżeli już uda się urwać punkt to nie widzi mi się, że będzie to 0:0 bez dużej przewagi Holendrów we wszystkich ofensywnych statystykach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +425
N 400,4K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska - Holandia
Holandia powyżej 1,5 gola, Holandia powyżej 4,5 rzutów rożnych i Polska powyżej 19,5 pkt za kartki @3,94
forBET


Nie jestem za bardzo optymistą przed dzisiejszym meczem z Holandią, mam już też pograne zwycięstwo Oranje, co myślę stanie się faktem. Jednak na dziś zaproponuję ciekawy typ składający się z trzech typów. Przesadnie nie podpaliłem się po dwóch wygranych w meczach towarzyskich, to były po prostu mecze towarzyskie i rywale zapewne testowali ustawienia czy sprawdzali jeszcze poszczególnych graczy. Dziś to pewnie my będziemy biegać za piłką, a Holendrzy posiadający o wiele więcej techniki i kultury gry, będą operować z piłką przy nodze. Holendrzy strzelili po 4 gole w towarzyskich meczach przed Euro Kanadzie i Islandii, co dobitnie pokazuje ich umiejętności piłkarskie i aktualną formę. Przy poszukiwaniu przez nich drogi do naszej bramki, zapewne trafi się kilka okazji do wywalczenie rzutów rożnych. Nasi reprezentacji w towarzyskich meczach dali Ukrainie i Turcji odpowiednio 9 i 8 rzutów rożnych. Myślę, że ofensywnie usposobiona Holandia spokojnie nabije 5 rzutów rożnych. Na koniec kartki, które na początku tego Euro dość często się pojawiają, mało ich było jedynie w starciu Hiszpanów i Chorwatów. W pozostałych meczach mieliśmy minimum 4 i za każdym razem minimum 2 dla każdej ekipy. Nasi reprezentanci powinni być kilkukrotnie zmuszani do przedrwiwania groźnie zapowiadających się akcji Holendrów, nie wierzę byśmy zakończyli ten mecz bez kartki lub z tylko jedną. Sędzią Pan Artur Soares Dias, który kartek pokazuje dość sporo.
 
Ostatnia edycja:
R 855,7K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Polska - Holandia
Typ Polska strzeli gola - NIe
Kurs 2,04
Forbet

Niestety strzelone bramki w meczach towarzyskich to według mnie będzie za mało na mecz o stawkę w ramach ME. Holandia to zupełnie inny poziom niż Turcja i Ukraina. Niby coś Probierz kombinuje, układa, ale prognozowany skład z Piątkiem w ataku to nie jest gwarancja siły uderzeniowej naszej kadry. Sądzę, że cudem będzie utrzymanie remisu, a realnie podchodząc do tematu to faworyt w tym meczu przejedzie się po nas okrutnie. Wysokie zwycięstwa faworytów we wcześniejszych meczach , z wyjątkiem Włochów pokazują, że podchodzą poważnie do turnieju a w grupach o zajęciu pierwszego miejsca mogą decydować bilanse bramkowe. Dlatego obrona Holandii na czele z VanDijkiem pokaże naszym miejsce w szeregu i nie pozwoli strzelić gola.
 
Ostatnia edycja:
elalma 147,6K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Holandia
Liczba popełnionych fauli poniżej 25.5
forbet 1.50

Inauguracja Euro 2024 dla naszej reprezentacji. Stawiam tutaj na liczbę fauli, dokładnie to poniżej 25.5. Zobaczmy jak do tej pory gwizdano przewinienia na tym turnieju: Niemcy - Szkocja to 24 faule, Węgry - Szwajcaria to 22, Hiszpania - Chorwacja 27, Włochy - Albania 14. Jeden mecz Hiszpanów z Chorwatami powyżej linii 25.5 - to oczywiście tylko statystyka, ale nie spodziewam się tutaj mocno agresywnej gry z obu stron. To dopiero początek turnieju, pewnie czeka nas sporo biegania za piłką, ale nie musi to oznaczać od razu mocnego overu fauli. Liczę na mecz z faulami w okolicy 20-22. Oczywiście wiele zależy od przebiegu spotkania, ale to trzeba mieć świadomość grając statystyki i to raczej żadna nowość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1561
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/EURO 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska vs Holandia
Typ: Bartosz Slisz otrzyma kartkę zwrot
Kurs: 3.90
Post w dziale:
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.65 Superbet✅


Biało-Czerwoni zostawili po sobie naprawdę dobre wrażenie po meczach sparingowych z uczestnikami EURO 2024. Przypomnijmy, że Polacy pokonali najpierw Ukrainę 3:1, a potem Turcję 2:1. Naturalnie nie dominowaliśmy przez 90 minut we wcześniej wspomnianych spotkaniach i przeciwnicy stworzyli sobie wiele okazji, aby ugrać korzystny dla siebie wynik, niemniej jednak potrafiliśmy strzelać gole w decydujących momentach. Bramkarze Łukasz Skorupski oraz Wojciech Szczęsny popisywali się świetnymi paradami, które pozwoliły utrzymać się w grze o zwycięstwo. Bardzo przyjemnie oglądało się kontrataki oraz wyjścia z pressingu i starcie z Turcją szczególnie w drugiej połowie może nieco obrazować to, co czeka nas dzisiaj.

To jednak przeszłość i skupmy się na aktualnych doniesieniach z obozu kadry. Robert Lewandowski oraz Paweł Dawidowicz najprawdopodobniej nie wystąpią w niedzielnym spotkaniu i jest to spora strata po stronie Biało-Czerwonych. W obronie doczekamy się zapewne Bartosza Salamona a w ofensywie? Jest kilka wariantów i być może Kacper Urbański otrzyma swoją szansę od pierwszych minut. Pomocnik włoskiej Bolognii przebojem wdarł się do kadry Michała Probierza i widać, że ten młody zawodnik nie boi się odważnych rozwiązań. Wiele par oczu będzie skierowanych również na Nicolę Zalewskiego, który stał się jednym z liderów naszej reprezentacji. Zwycięski gol w meczu z Turcją był tego dowodem. Czy stać naszych Orłów na niespodziankę?

Holandia tak jak Polska przed rozpoczęciem EURO 2024 miała swoje problemy kadrowe. Dwóch wcześniej powołanych zawodników nie pojechało do Niemiec i mowa tutaj o Frenkie de Jongu, czy też o Teun Koopmeiners. Szkoda, bo duet ten regularnie pokazywał jakość w środku pola, trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że Ronald Koeman ma kłopot bogactwa praktycznie na każdą pozycję i kadra przywieziona do naszych zachodnich sąsiadów jest jedna z najmocniejszych w całym EURO. Przede wszystkim imponować może blok defensywny. Nathan Ake, Virgil van Dijk, Stefan de Vrij oraz Denzel Dumfries to eksperci w swoim fachu i trudno będzie przeforsować tę obronę. Trio z Bundesligi Xavi Simons, Jeremie Frimpong oraz Donyell Malen mają za sobą naprawdę dobry sezon i ciekawy jestem jak Biało-Czerwoni powstrzymają tych zawodników. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Nie skreślam tutaj Biało-Czerwonych, wszak trzeba docenić to, co Michał Probierz zrobił z tą reprezentacją i widać, że Polacy chcą grać w piłkę. Są problemy kadrowe, ale drużyna jest zgrana i mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczymy. Celuje tutaj w kartkę Slisza. Bartosz to żołnierz Michała Probierza, który jest od tzw. brudnej roboty. Jednym z jego zadań to czyszczenie groźnych akcji rywala, szczególnie w szybkim kontrataku. Były zawodnik Legii zabezpiecza środkową tercję, aby wahadłowi Nicola Zalewski, czy też Przemysław Frankowski mieli swobodę w rozgrywaniu futbolówki na połowie przeciwnika. W sparingu z Turcją przytrafiła się strata Biało-Czerwonych i Slisz musiał uciekać się do taktycznego faulu, który skutkował żółtą kartką. Polacy będą mieć spore problemy przede wszystkim z Jeremie Frimpongiem, bo zawodnik Bayeru Leverkusen ma szybkie odejście po pierwszym kontakcie z piłką i tutaj myślę nie będzie kalkulacji ze strony naszych zawodników. Bartosz często wchodzi w ślizgi na ryzyku i Soares Dias może być zmuszony, aby ukarać go kartonikiem.

W starciach sparingowych naszych Orłów za każdym razem grałem rzuty rożne i się nie zawiodłem, teraz również spróbuję kornery. Pobieram próg 8.5 takich stałych fragmentów gry. Polska wykonywała niedawno 4 i 6 kornerów a Holandia 8 i 4. U Oranje spore problemy będą, aby zatrzymać często dryblującego Jeremie Frimpong i piłkarz Bayeru Leverkusen może nam pomóc w pokryciu zakładu. Spodziewam się otwartego widowiska i ataków po obu stronach boiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2065
R 855,7K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Austria - Francja
Typ Francja @ 1,58
Francja Handi -1,5 @ 2,41
Betfan
Raczej nie będę odosobniony w tym wyborze. Francja jako jeden z faworytów tego turnieju będzie chciała rozpocząć go od wygranej i do tego wysokiej, żeby spokojnie przygotować się do kluczowego spotkania decydującego o pierwszym miejscu w grupie z Holandią. Co prawda Francuzi w meczach towarzyskich nie pokazali się z dobrej strony 3:0 z Luksemburgiem i 0:0 z Kanadą, ale moze to zasłona dymna przed turniejem, żeby zaskoczyć rywali. No i tym zaskoczonym rywalem może być Austria, która w meczach towarzyskich wygrała z Serbią i zremisowała ze Szwajcaria.
Liczę, że Mbappe będzie chciał zostać królem strzelców, a koledzy spróbują mu w tym pomóc, to może zaowocować bramkami.
 
A 36,6K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina 15:00
Spotkanie : Polska 🇵🇱 - Holandia 🇳🇱
Typ : powyżej 23.5 strzale ✅✅✅
Kurs :1.85 @ Superbet

Już za niespełna 2 godziny w Hamburgu mecz otwarcia turnieju dla naszej Reprezentacji. Bardzo ciężkie spotkanie , teoretycznie Holendrzy pewniak ale nie będę grał przeciwko naszym. Z drugiej strony nie mamy nic do stracenia , możemy powalczyć , mamy Kim i wszystko się może wydarzyć . Proponuję zagrać na 24 strzały w meczu . Holendrzy będą dominować ,nie ma 2 zdań , ale sądzę że nasi nie zamkną się tak jak za Michniewicza . Trener Probierz preferuje zupełnie inny styl ,dlatego obawiam się tego meczu trochę ale o strzały jestem spokojny . Pamiętajcie liczy się zablokowany ,niecelny wszystko . Nasza odmieniona kadra próbuje z daleka uderzać ,inaczej to wygląda jak za poprzedniego trenera . Holendrzy zaś sami oddają pod 20 i więcej w meczu ,także dla mnie to Pewniak Dnia ,obym się nie mylił .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1955
va-banque 218,6K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski

Godzina: 21:00

Spotkanie: Austria - Francja

Typ: Remis

Kurs: 4,60

Bukmacher: STS



Francja słabo pokazała się w meczach towarzyskich. Porażka 0-2 z Niemcami, remis z Kanadą i wygraną tylko 3:2 z Chile. Ostatni mecz eliminacji tylko remis z Grecją. Z drugiej strony Austria, którzy są nieprzegrani od 7 meczów.Dobrze pokazali są w meczach towarzyskich. Remis na wyjeździe że Szwajcarią, wygraną x Turcją aż 6:1, do tego wyraźne z Serbią i Słowacją .

Moim zdaniem ten mecz nie będzie zdominowany przez Francuzów. Ich styl w meczach z ciężkimi rywalami to niski pressing i kontra na szybki skrzydłowych Dembele i Mbappe. A jeśli nie będą zdominować mecz to łatwiej o remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
F 18,1K

FanGkstychy73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska vs Holandia
Typ: Polska +1.5 RR i +1.5 kartek
Kurs: 1.79
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Typ z zakładki Betbuider:
I nadszedł ten dzień pełen nadziei i obaw.
Polska po kiepskich eliminacjach zaczęła grać lepiej pod przywództwem Probierza. Biało - Czerwoni sporo wykonują różnych, ostatnio 4,6. Jest to ich silną bronią. Arbiterem spotkania będzie overowy Artur Soares Dias. Polacy potrafią grać ostro i będą się rozpaczliwie bronić przed atakami Holendrów. Myślę że bez problemu przynajmniej 2 upomnienia Biało-Czerwoni złapią.
 
maarcin14 866,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 1.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, już za godzinę pierwszy mecz Polski na EURO 2024 , niestety nie widzę większych szans w meczu z Holandią, która prezentuje bardzo wysoki poziom i jak dla mnie jest jednym z kandydatów do tytułu. Holandia przed samym turniejem grała 2 mecze towarzyskie, która wygrała po 4:0 z Kanadą i Islandią. Polska również wygrała 3:1 z Ukrainą i 2:1 z Turcją, ale styl gry nie mógł się podobać, były dobre fragmenty ale to będzie za mało, typuję wygraną Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1769
F 717,8K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/EURO 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.3
Post w dziale:
Bukmacher: fortuna
Analiza: Polacy zagrali ostatni mecz z poważnym rywalem dwa lata temu z Francją (nie licząc towarzyskiego z Niemcami) i wszyscy pamiętają jakim wynikiem skończył się mecz choć pamiętamy że gra wcale nie była momentami taka zła. Potem była Argentyna i któraś z kolei Holandia. Zmierzam do tego że nie mamy obecnie wyznacznika jak Polska zaprezentuje przeciwko mocnemu rywalowi. Polacy będą musieli postawić na stałe fragmenty. Wiemy, że skrzydłowi muszą się wznieść na wyżyny umiejętności pod nieobecność Lewandowskiego. Holandia też bazuje bardzo często na grze na bokach i tam będą szukali szans. Prędzej czy później pojawią szanse na rożne.
 
anzelmo 186,7K

anzelmo

Użytkownik
Zawodnik zaliczy asystę X. Simons (NED) 5,00 Fuksiarz

No i jest niedziela...szybko i krótko to może byc trudny mecz dla nas możemy w nim bardzo cierpieć patrząc jak gra ekipa Holenderska nieźle wyglądali w sparingach maja swój styl lubią klepać piłką maja dużo indywidualności i typ mój leci na asystę młodego Xabiego jest to talenciak czystej wody... przewiduje ze przy naszej obronie mega niepewnej jak zagra Salomon Bednarek(kartki faule) to będziemy mieli sporo problemów mała gra dużo podań szukać partnerów miedzy naszych obrońców. Sczena pewnie będzie miał co robic i oby trzymał poziom z mundialu i Juve wtedy moze udac sie cos ugrać.
 
Ostatnia edycja:
demarcel 103K

demarcel

Użytkownik
Austria - Francja
Typ: Christoph Baumgartner strzaly celne (opta) over 0.5
@2.10 Betclic

Austria podejmuje faworyta turnieju. Jest przez wielu uważana jako czarny koń euro 24. Będą musieli to udowodnić w tym meczu i w tym może pomóc Baumgartner, który w meczach kontrolnych przeciwko Serbii i Szwajcarii dołożył po jednym golu Ewidentnie chłopak jest w formie i może pokazać się w meczu z trójkolorowymi. Wierzę że jego statystyki z kontrolnych spotkań przełożą się chociaż na jeden celny strzał na bramkę Francji. Dołożę kolejną statystykę Christoph strzelił w każdym z ostatnich pięciu spotkań Austriaków bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1012
O 336K

ogon_w44

Typer
Mecz Francji z Austria jest takim meczem w którym nie widzę zadnego godnego zainwestowania typu. Na czysty win Francji kursy są za małe, handicapow pewien nie jestem, rogów tak samo. Myślę, ze Francja już do przerwy sobie to spotkanie ułoży wygrywając 0:1, a później może dołożą drugą bramkę .
Jeżeli miałbym na siłę coś grać w tym spotkaniu to byłby to under 3.5 kartki po kursie 1.8
 
R 855,7K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Polska - Holandia
typ: Holandia
kurs: 1,72
Forbet
Analiza:
Co tu dużo mówić, stety, niestety przyłączę się do poprzedników i postawię przeciwko Naszym. Właśnie nie na Holandię a przeciwko Polsce. Dlaczego? Bo jako kadra, nie jesteśmy przygotowani i wystarczająco zmobilizowani, żeby ogrywać najlepszych. Wystarcza nam poziom eurpoejskiego średniaka, o co ostatnio nie było nawet łatwo po "sukcesach" z Mołdawią czy Albanią.
A Holandia to jednak zupełnie inny poziom. Gracze z czołowych klubów europejskich i oni czują głód sukcesu na arenie międzynarodowej bo w futbolu klubowym mają wyzwania na co dzień, a mistrzostwa to jednak nagroda i prestiż dostępny tylko dla najlepszych. Nie spodziewam się pogromu, ale sądzę, że skończy się pewnym zwycięstwem Pomarańczowych, niestety bez szans na nawiązanie walki przez biało-czerwonych.
Szkoda naszych. Momentami walczyli jak równy z równym, ale nie przypilnowali w końcówce
Rozliczenie typu w ten sposób, bo opcja edytuj już nieaktywna
 
Do góry Bottom