>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grupa D - Niemcy, Australia, Serbia, Ghana

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Germany nie powinni zawieśc swoich kibiców. Jeżeli zajmą inne miejsce niż pierwsze będzie to sensacja. Przygotowani jak zawsze na maxa do Mundialu. Ostatni mecz Towarzyski wygrany z Węgami. Niemcy nie odpuszczą i 9 pkt. na ich koncie po 3 meczach na 90% pewne. Te kłutnie w kadrze itp. to w pewnym sensie zasłona dymna, nie dam się zwieść tym pogłoskom. Niemcy dojdą do półfinału jak zawsze...

Serbia nie wyjdzie z grupy moim zdaniem. Gra bezbarwny football, mnie oni nie przekonują. Mecz z Ghaną na korzyść Afrykańczyków, z Australią będą mieli również ciężko. Ostatnio w towarzyskim meczu Serbia przegrała z Nowa Zelandia, to czemu ma nie przegrac z Australia? Serbie typuje na 4 ostatnie miejsce w grupie i życze im tego. Max 2 pkt.

Australia przez niektórych uważany jako &quot;czarny konik&quot;. Nie grają widowiskowo, lecz skutecznie. Ciekawi mnie czy nastawią się na atak, czy raczej na defensywe. Jeżeli na to pierwsze to myślę że nie zajmą ostatniego miejsca w grupie. Pierwszy mecz będzie przegrany z Niemcami. Boję się że mogą się podłamać po tym meczu jeżeli dostaną kilka brameczek. 3 miejsce w grupie w ich zasięgu jak najbardziej. Bo myślę że są lepsi od Serbii.

Ghana gdyby nie wyszła z grupy byłbym zaskoczony. Mają wspaniałą drugą linie. Atak też nie najgorszy. Przede wszystkim jeden podstawowy atut: grają w Afryce. A to przewaga kolosalna nad drużynami takimi jak Australia czy Serbia. Będą wspierani przez dużą grupę fanatycznych kibiców z czarnego lądu. Jedynie z Niemcami mogą przegrac, pozostałe dwie drużyny w zasięgu Ghany. Typuje ich na drugą pozycję tuż za Germanami.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Germany nie powinni zawieśc swoich kibiców. Jeżeli zajmą inne miejsce niż pierwsze będzie to sensacja. Przygotowani jak zawsze na maxa do Mundialu. Ostatni mecz Towarzyski wygrany z Węgami. Niemcy nie odpuszczą i 9 pkt. na ich koncie po 3 meczach na 90% pewne. Te kłutnie w kadrze itp. to w pewnym sensie zasłona dymna, nie dam się zwieść tym pogłoskom. Niemcy dojdą do półfinału jak zawsze...

Serbia nie wyjdzie z grupy moim zdaniem. Gra bezbarwny football, mnie oni nie przekonują. Mecz z Ghaną na korzyść Afrykańczyków, z Australią będą mieli również ciężko. Ostatnio w towarzyskim meczu Serbia przegrała z Nowa Zelandia, to czemu ma nie przegrac z Australia? Serbie typuje na 4 ostatnie miejsce w grupie i życze im tego. Max 2 pkt.

Australia przez niektórych uważany jako &quot;czarny konik&quot;. Nie grają widowiskowo, lecz skutecznie. Ciekawi mnie czy nastawią się na atak, czy raczej na defensywe. Jeżeli na to pierwsze to myślę że nie zajmą ostatniego miejsca w grupie. Pierwszy mecz będzie przegrany z Niemcami. Boję się że mogą się podłamać po tym meczu jeżeli dostaną kilka brameczek. 3 miejsce w grupie w ich zasięgu jak najbardziej. Bo myślę że są lepsi od Serbii.

Ghana gdyby nie wyszła z grupy byłbym zaskoczony. Mają wspaniałą drugą linie. Atak też nie najgorszy. Przede wszystkim jeden podstawowy atut: grają w Afryce. A to przewaga kolosalna nad drużynami takimi jak Australia czy Serbia. Będą wspierani przez dużą grupę fanatycznych kibiców z czarnego lądu. Jedynie z Niemcami mogą przegrac, pozostałe dwie drużyny w zasięgu Ghany. Typuje ich na drugą pozycję tuż za Germanami.
Gdyby wszystko było takie proste...Grecja nie wygrałaby Euro 2004.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Po przeczytaniu posta Grovena muszę się z nim zgodzić, dobre argumenty. Niemców nie lubię ale podziwiam, ich osiągnięcia na arenie między narodowej tj. wyjście przynajmniej z grupy a później półfinał to już norma. Serbowie po udanych eliminacjach ale rzeczywiście z Nową Zelandią ładnie dali.. być może jest jakiś powód dla którego przegrali, ale Australia śmiało może zająć 3 miejsce w grupie zostawiając za sobą Serbie, drugie miejsce zarezerwowane jest dla Ghany - &quot;gospodarza&quot; bo z afryki.
Reasumując:
1.Niemcy
2.Ghana
3.Australia
4.Serbia
w moim biednym naziemnym buku Fortunie na taką kolejność daje kurs aż 13, w internetowych pewnie będzie o wiele lepiej
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. Serbia - wykorzysta problemy kadrowe niemcow i zajmie 1 miejsze w grupie
2. Ghana - druzyna ktora obok WKS moze okazac sie czarnym afrykanskim koniem
2. Niemcy - przy takich problemach kadrowych moga miec probelemy po wyjsciu z grupy
3. Australia - za trudna grupa jak dla nich
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Niemcy- jak to Niemcy, niestety wyjdą z grupy, ale po większych problemach, obstawiam, że uciułają 5pkt (zwycięstwo z Ghaną i 2 remisy), wyjdą z 1 miejsca.
Australia- mogą wyjść z grupy na 2 miejscu mimo stawiania ich na przegranej pozycji. Porażka z Niemcami, remis z Ghaną i zwycięstwo z Serbią da im awans. Wywalczą 4pkt
Ghana- zaczną od remisu z Serbią, remis z Australią i decydujący mecz o wyjściu z grupy przegrają z Niemcami.
Serbia-zakończą turniej na 4 miejscu, wywalczą tylko dwa punkty z Niemcami i Ghaną.

Mogą kogoś dziwić moje przypuszczenia, ale jest to jednak bardzo wyrównana grupa i wszystko może się wydarzyć.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Wobec kontuzji Ballacka sądzę, że Niemcy mogą mieć spore kłopoty w dalszej fazie turnieju (bo z grupy wyjdą spokojnie). W sumie w ekipie Niemieckiej jest więcej kłopotów, niż powodów do optymizmu. Wyżej wspomniany brak playmakera, kłopoty z bramkarzami, nieskuteczni napastnicy. Ciężko będzie, ciężko.
Ghana straciła bardzo ważną postać - Essiena, który z powodu kontuzji na mundialu nie wystąpi. Mimo to sądzę, że będą groźni.
Ciekawa sytuacja jest z reprezentacją Australii. Według mnie bardzo korzystne jest przejście do Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej. Wiadomo: więcej meczów, trudniejszy poziom - Kangury mogą wynieść z tego same pozytywy.
O Serbii wypowiem się po dzisiejszym meczu.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Niemcy - Mimo wszystko właśnie Niemcy wygrają tą grupę. Jak wiemy jest to drużyna turniejowa, która rozkręca się z meczu na mecz. Skład wyrównany, brakuje jedynie Ballacka. Świetni zmiennicy, którzy wczoraj w meczu z Bośnią udowodnili swoją przydatność: Marin, Cacau, Muller. Każda pozycja silnie obsadzona, fakt, że połowa kadra to nie są &quot;czyści aryjczycy&quot; jednak tak to już w futbolu jest. Kadra złożona z graczy grających w Bundeslidze, co pokazuje jak silna jest ta liga. Pewne pierwsze miejsce.
Serbia - jednak Serbowie moim zdaniem. Eliminacje w świetnym stylu, jednak już te spotkania przed Mundialem słabiej. Choćby porażka 0-1 z Nową Zelandią, czy remis 0-0 z Polską. Kadra naprawdę solidna. W każdej formacji na światowym poziomie. Bramka: Stojkovic, Defensywa: Vidic, Ivanovic (Man U. i Chelsea) Kolarov (zainteresowanie Realu) Lukovic (Udinese). Pomoc: Krasic, Stankovic, Kuzmanovic, Tosic, Atak: Pantelic, Zigic, Lazovic. Także jak widać niesamowity skład. Tylko czy przełoży się to na grę zespołową? Mam nadzieję, że tak.
Ghana - chyba ekipa z Afryki na trzeciej pozycji. Choć to tak na styku z Australią. Tu sprawa jest otwarta. Stawiam na Gyana i spółkę oraz ich umiejętności. Kadrowo wyglądają nie najgorzej, jednak raczej bez szans na awans, dodatkowo nie zagra Essien, co bardzo osłabia ekipę. Lider z Londynu nie wyleczy się do Mundialu. W tej sytuacji ciężko będzie im coś tutaj namieszać.
Australia - Maksymalnie pozycja numer 3, jednak tu typuje ostatnie miejsce. Słabo Australijczycy grają w sparingach. Nie powinni nic tu namieszać, choć nie wolno ich skreślać. Ktoś określa ich na czarnego konia? Wątpię. Cahill sam tej ekipy nie pociągnie. Eliminacje mieli dość łatwe, na Mundialu będzie dużo trudniej.
1. Niemcy
2. Serbia
3. Ghana
4. Australia
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Analiza Grupy D
Niemcy - Typowa drużyna turniejowa. Początki mają słabe, ale rozkręcają się z meczu na mecz. Fantastyczne turnieje (2002, 2006, 2008) przeplatają z katastrofami (1998, 2004). Teraz szyki mogą im popsuć kontuzje, na mundial nie jadą Ballack, Westermann i Adler. Wszystko to gracze z pierwszego składu. Jednak i tak mają mocny skład, z Neuerem w bramce, Lahmem i Mertesackerem w obronie, Schweinsteingerem i Ozilem w pomocy, oraz Podolskim i Gomezem w ataku. Z grupy spokojnie wyjdą, a co dalej, to już nie wiem.
Australia - Typowy średniak. Jadą na Mistrzostwa, ale wątpie by odegrali tam większą rolę. Drużyna która w grze stara się jak najwięcej przeszkadzać. Cztery lata temu zaskoczyli wszystkich, wychodząc z grypy mając w niej Brazylię, Chorwacje i Japonię, a potem stoczyli fascynujący bój z Włochami, który przegrali 0:1, po problematycznym karnym w 94 minucie. Teraz jednak nie ma już Guusa Hiddinka. Grupa jeszcze cięższa niż cztery lata temu. Nie daje im większych szans.
Serbia - Dużo ludzi widzi w nich czarnego konia, ja podchodzę do tego sceptycznie. Niezbyt dobra gra w sparingach, w pierwszej połowie meczu z Polską zostali zepchnięci do rozpaczliwej obrony. Graczy mają świetnych, zwłaszcza obrońców. Nermanja Vidić, Neven Subotić, Branislav Ivanović, i Aleksandar Kolarov mogą stworzyć naprawdę solidny blok defensywny. Gorzej jest w ataku. O wszystkim zadecyduje ich pierwszy mecz z Ghaną. Jeśli wygrają, to awansują, jeśli nie, wygrać powinna Ghana.
Ghana - Bardzo mocna drużyna. Klimat będzie im sprzyjał, w końcu mistrzostwa są w Afryce. Jednak jak na Czarny Ląd, to Ghana gra bardzo europejski futbol. Są bardzo silni i wytrzymali. Wybiegani, grają dojrzale (w przeciwieństwie do Serbów, którym często puszczają nerwy, co się kończy kartkami). Fizycznie są w stanie zamęczyć każdego. Wielkim brakiem będzie kontuzja Mickaela Essiena, ale zagra za to syn marnotrawny, Sulley Ali Muntari. Wszystko rozstrzygnie się w pierwszym meczu z Serbią. Jeśli pierwsi strzelą, to Serbowie się zdenerwują i przegrają. Im dłużej będzie 0:0, tym gorzej dla Ghany. Mimo wszystko stawiam na awans dojrzalszych Afrykanów.
1.Niemcy
2.Ghana
3.Serbia
4.Australia
 
N 0

noname92

Użytkownik
Mówcie co chcecie dla mnie Niemcy to zdecydowany faworyt tej grupy i nie widzę innej drogi jak 9 punktów i awans z 1 miejsca... O 2 miejsca walka będzie zacięta i to bardzo nie wiem czy nie najbardziej ze wszystkich grup. Mimo wszystko największym potencjałem dysponują Serbowie ale niespodziankę może sprawić Ghana, Myślę że z całej tej trójki Australia jest najsłabsza i po twardej walce odpadnie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
WYNIK: 0:1 ✅
Typ:
X2
Kurs: 1.60
Buk: Betgun
Serbia moim zdaniem będzie wielkim rozczarowaniem mistrzostw. Mecze towarzyskie Serbii bardzo słabe. Wystarczy przypomnieć sobie ten remis z Polska 0:0, albo porażka z Nowa Zelandia 1:0. To lekkie przegięcie. Skład mają wypasiony. Jeden z najlepszych obrfońców świata: Nemanja Vidić, kolejny mur nie do przejścia Branislav Ivanović, w pomocy wymiata Zdravko Kuzmanović, Dejan Stanković, Milos Krasić, atak to też światowe gwiazdy: Marko Pantelić, Nikola Żigić. Dobrze to na papierze wygląda. Ale jakoś im nie idzie, podejrzewam że upał w RPA nie będzie im sprzyjał. Brakuje im skuteczności szczególnie w ostatnich meczach. Co z tego, że przez eliminacje przeszli jak burza. To było przecież dawno temu, a liczy się obecna forma. Teraz powiem kilka słów o Ghanie. Gra u siebie. Hehe.. specjalnie tak napisałem bo graja w Afryce czyli na swojej czarnej ziemii. Chyba jedyne państwo Afrykańskie które gra typowo europejski football. Mecze towarzyskie przed mistrzostwami przeciętne. Wygrana z Łotwa, porażka z Holandią nie jest wstydem. O sile &quot;Czarnych Gwiazd&quot; na mistrzostwach w RPA mają stanowić między innymi Asamoah Gyan, Matthew Amoah i Sulley Muntari, Stephen Appiah, Kwadwo Asamoah. To nie są anonimowe nazwiska. Szczególnie linia pomocy wygląda bardzo solidnie. Ci atletyczni piłkarze potrafiący biegać 90&#39; minut piłkarze są naprawdę groźni. Myślę że serbia nie będzie stanowiła dla nich problemu. Remis bądź zwycięstwo Ghany upatruje w tym meczu. Pierwszy mecz zawsze jest ważny i obydwa państwa nie odpuszczą. Mała ilość bramek i ewentualne skromne zwycięstwo Ghany. Zobaczymy za kilka godzin jaki będzie wynik.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jakie upały. W RPA taka sama pogoda jak w Europie. Tam gdzie gra Serbia dziś ma być około 20 C z lekkim wiaterkiem czyli pogoda świetna do gry. Ja bądź co bądź stawiał bym że Serbia wygra. Mecze towarzyskie tylko w pewnym stopniu mogą nam coś mówić. Fakt z Nową Zelandią przegrali , remis z Polską na wodzie w strasznych warunkach ale dziś jest mecz o punkty i Serbowie z wielkim i udokumentowanym potencjałem powinni walczyć o awans z Ghaną i Australią bo Niemcy chyba będą po za zasięgiem.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Serbia - Ghana



Niedziela 13 czerwiec Pretoria :



W spotkaniu otwierającym zmagania w grupie &quot;D&quot; zmierzą się reprezentacje Serbii i Ghany.Grupa jak dla mnie bardzo wyrównana i o ile możemy być pewni awansu Niemców to reszta zespołów czyli Serbia, Ghana i Australia powinna bić się o drugie miejsce.Najwięcej szans daje się właśnie Serbom.Prowadzeni przez Radomira Antica Serbowie mają w składzie wielu znaczących graczy z Dejanem Stankovicem na czele.W meczach przygotowawczych jakoś szczególnie nie zachwycili ale ja myślę że w turnieju &quot;zaskoczą&quot;.Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt że trenerem Ghany jest Serb Milovan Rajevac.Według mnie wszystkie Afrykańskie drużyny będą stawiać duży opór innym zespołom(przykład wczoraj Nigeria skazywana na pożarcie).Mimo tego iż nie zagra wielka gwiazda reprezentacji Ghany Michael Essien to myślę ze reprezentacja ta jest w stanie nawiązać walkę z Serbami.Spodziewam się wyrównanego spotkania z bramkami stąd też typ : obie strzelą.Czas w końcu na jakiś over

Wie ktoś coś o nieobecnosciach w ekipie Australi na dzisiejszy mecz??
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Hitowe spotkanie dnia odbędzie się oczywiście wieczorem w Durbanie, gdzie Niemcy spotkają się z Australią, myślę jednak że warto zwrócić także uwagę na drugi niedzielny mecz tej grupy - Ghana - Serbia (mecz w Pretorii). Serbowie mają teoretycznie bardzo mocną ekipę. Podobać się może przede wszystkim linia obrony, w której występują takie tuzy jak: Ivanović (Chelsea), Vidić (ManUtd), Lukovic (Udinese), czy Kolarov (Lazio, a wkrótce najprawdopodobniej Real Madryt!). Takiej defensywy nie powstydziłaby się chyba żadna drużyna na świecie. Trzeba jednak do tego dodać bardzo przeciętnie spisującego się golkipera Vladimira Stojkovica, czy nieobecnego na Mundialu podstawowego pomocnika Bosko Jankovica. No właśnie w ofensywie już tak pięknie nie jest. Poza Stankovicem brakuje piłkarzy ogranych na tak wysokim poziomie, a po za tym tylko dwóch piłkarzy kadry Radomira Antića grało już na Mundialu (poza Stankovicem, dwa mecze rozegrał będący bez formy Nicola Zigić). Do tego dodajmy przeciętne sparingi, w których nie dość że mieli problemy ze zdobywaniem bramek, to i defensywie przytrafiały się błędy. Natomiast Ghana to całkiem ciekawa ekipa z Czarnego Lądu, a co za tym idzie ma wielkie ambicje związane z mistrzostwami na tym kontynencie. Oczywiście brakuje Essiena i zastąpić się go nie da, ale akurat ta drużyna w środku pola dysponuje wielkim potencjałem. Wymienię choćby Asamoaha, Appiaha, czy największą nadzieję tamtejszej piłki - Kevina-Prince Boatenga z Portsmouth. Do tego skrzydłowi Abeye, czy Muntari i wreszcie gwiazdę linii ataku Asamoah Gyana. To naprawdę ciekawa i dobrze poukładana drużyna, która powinna powalczyć o wyjście z grupy. Aby do tego doprowadzić muszą pokonać dziś Serbów i wydaje się że są w stanie to zrobić. Kurs na ich zwycięstwo jest na pewno zawyżony!
Serbia - Ghana 2 @ 3.87 ✅
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Spotkanie: Germany - Australia
Typ: Handicap (0:1)X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Już dziś o 20:30 kolejne spotkanie na które chyba stawia caly swiat. Niemcy to murowany faworyt tego spotkania, wczoraj nie zobaczylismy gradu bramek i mysle ze dzis bedzie podobnie. Jest pewien haczyk tego spotkania. Niemcy jak wiadomo nie wystapia w najmocniejszym składzie. Zabraknie Ballacka, Kroosa, Westermanna, Adlera i Fringa. 2005 roku wynik jakim zakonczylo sie spotkanie miedzy tymi druzynami to 4:3 dla Niemców. Oczywiscie druzyny teraz a dzisiaj to dwie rózne bajki, ale gdy Australia zamuruje dojscie do bramki, a tak pewnie sie stanie to nie zobaczymy spotkania takiego jakiego bysmy chcieli. Australia nie bez powodu wystepuje w MŚ. Nie nalezy jej tak zupelnie lekcewazyc, szczególnie ze sa to rozgrywki na najwyższym poziomie, wiec pogromu ze strony Niemiec nie przewiduję. Moj typ to wygrana dokładnie jedną bramką Niemców.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
kursy z bwin:
Niemcy nie awansują do 1/8 4,75
Serbia, Ghana, Australia - bardzo trudne do pokonania zespoły, zaś niemiecka kadra słabsza, niż zwykle. Powołania dla Aogo, Boatenga czy Podolskiego, których możemy obserwować w Bundeslidze, to dla mnie porażka. Szczególnie po wzięciu na Mundial Aogo widać, że Low wcale nie ma w kim wybierać. Chociaż, obecność graczy takich, jak Frings czy Kuranyi poza kadrą zdaje się sugerować co innego. Niemcom będzie bardzo ciężko.
Awans? Serbia i Ghana 9,00
Dwie ekipy, którym kibicuję nie tylko w tej grupie, ale i w całych mistrzostwach. Świetne kadry, nawet mimo braku Essiena Ghana prezentuje się imponująco, zaś Serbia to istny gwiazdozbiór. Subotic, Kuzmanovic, Lazovic, Kacar, Tosic. Oto te gwiazdy? Wcale nie. To gracze, którzy nawet nie mieszczą się w pierwszej 11, choć zna ich pewnie każdy kibic w Europie. Skład jest genialny, a Antic jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Efekt może być piorunujący.
Ghana wywalczy awans 2,30
Jeśli miałbym wskazać ekipę spośród tych w RPA, którą chciałbym najbardziej zobaczyć w finale, który wygrywa, byłaby to Ghana. Naprawdę, stać ich na sukces. Rajevac mówi, że zaskoczy wszystkich ze składem, mam jednak nadzieję, że Vorsah, Mensah, Pantsil, Asamoah, Muntari, Appiah czy Gyan zagrają. Jeśli tak będzie, będzie naprawdę świetnie. To mogą być ich mistrzostwa.
Najlepszy strzelec Ghany - Asamoah Gyan 4,00
Gwiazdor Ligue 1, gdyby nie kontuzja, może to on byłby królem strzelców. Ghana dysponuje z przodu wielkim potencjałem, jednak to on jest niekwestionowanym liderem linii ataku i powinien strzelić w RPA kilka bramek.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Serbia - Ghana​



Już dziś o 16 pierwsze spotkanie grupy D Mistrzostw Świata 2010 w RPA. Na stadionie w Pretorii reprezentacja Serbii podejmie Ghanę. Osłabieni brakiem Essiena Afrykańczycy stoją w bardzo niekomfortowej sytuacji. Jednakże to jest nadal kadra z wieloma wspaniałymi graczami, którzy są w stanie w pojedynkę zmienić losy spotkania. Sulley Ali Muntari, Derek Boateng, Stephen Appiah, Kevin-Prince Boateng, Matthew Amoah, Asamoah Gyan to tylko nieliczne gwiazdy z drużyny Milova Rajevaća. Po drugiej stronie zobaczymy takich piłkarzy jak: Nikola Zigic, Marko Pantelic, Danko Lazovic, Milos
Krasic, Dejan Stankovic, Zdravko Kuzmanovic, Branislav Ivanovic, Nemanja Vidic oraz Aleksandar Kolarov. Wszyscy w/w piłkarze grają w silnych europejskich klubach i mają miejsce w podstawowej jedenastce. Podopieczni Radomira Antića okresu przygotowawczego nie mogą zaliczyć do udanych. Nieudane mecze, słabe wyniki plus kibice, których sam Nemanja Vidic musiał uspokajać przez mikrofon podczas meczu z Nową Zelandią. Jednak ten mecz dla piłkarzy obu ekip jest pierwszym krokiem do awansu do dalszej fazy mistrzostw. Wydaję się, że mimo wszystko Niemcy na 99% awansują do dalszej fazy Mundialu. O drugie premiowane miejsce powinni walczyć właśnie Serbia, Ghana i Australia, dlatego też, wszystkie ekipy muszą wygrywać swoje mecze i walczyć o 3 oczka w każdym ze swoim meczy. Reasumując, uważam, że ten mecz będzie pierwszym na Mundialu w RPA, gdzie padnie over i zobaczymy co najmniej 3 bramki a ponadto świetny, ofensywny futbol ciekawy dla oka.:wink:

Propozycje:
Powyżej 2.5 goli @ 2.30 Bwin

Marko Pantelic to jedna z gwiazd kadry Radomira Antica...
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Moim zdaniem za bardzo sponiewieracie skład reprezentacji Niemiec to ze nie maja kilku dobrych zawodników w zespole nie znaczy ze odpadna albo ze przegraja dzisiejsze spotkanie z Australia , Niemcy to twardzi zawodnicy pamietajcie ze tu liczy sie gra zespołowa a najmniejszy bład moze sprawic niespodziankę jak np ostatnio Anglia.
Ogólnie licze na wynik 3-0 lub 3-1 i ze Podolski strzeli jakiegos gola.

Moj typ na dzis :
Spotkanie: Germany - Australia
Typ: Handicap (0:1) 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Śledziłem bardzo pilnie przygotowania Australii do Mistrzostw Świata i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Zacznijmy od początku.
Australijczycy pewnie przebrnęli przez niezbyt trudną I rundę eliminacji, pokonując między innymi Katar 3:0 czy Irak 1:0. Druga faza była niewiele lepsza. Wygrane z Uzbekistanem czy Japonią na pewno podbudowywały morale Pima Verbeeka. Kangury w końcu zaczęły także przegrywać i remisować mecze z bardzo słabymi reprezentacjami np. Indonezja - Australia 0-0 czy Australia - Kuwejt 0-1. Warto wspomnieć o tych ostatnich meczach, które oglądałem i mogę wywnioskować z nich bardzo dużo. Na pierwszy plan idzie mecz Australia - Nowa Zelandia 2:1. Spotkanie bardzo wyrównane i powiedziałbym szczerze, że szczęśliwie wygrane przez Kangury. Głownie podobał mi się strzał Holmana, któremu miejsce w składzie się należy, zdecydowanie bardziej jak np. Cahillowi, który zupełnie mi nie imponuje.
Australia posiada bardzo zgrany skład. Większość zawodników gra ze sobą w reprezentacji od ładnych paru lat. Dużo mówi się o tym, że w ów reprezentacji jest bardzo dobra i rodzinna atmosfera, zupełnie inna jak w reprezentacji Niemiec, ale o tym za chwile. Dużym znakiem zapytania podczas tych mistrzostw jest dla mnie trener Pim Verbeek. Osobiście nie znam Jego kariery trenerskiej tak aby wypowiadać się jakoś szczególnie na ten temat, ale wydaję mi się, że będzie chciał trochę za bardzo udowodnić swoją wyższość nad Hiddinkiem, z którym kiedyś pracował i zawsze był do niego porównywalny. Holender bardzo stawia na ofensywę i jak powiedział w jednym z wywiadów tuż przed wylotem do RPA &#39;&#39;...Będziemy strzelać bramki jak z procy...&#39;&#39;. Trochę trudno w to uwierzyć, ale na takich turniejach wszystko się zdarza. Australijczycy są trochę poniżani i stoją w cieniu Niemców czy Serbii, co mnie kompletnie dziwi. Wydaję mi się, że tak doświadczony zespół, z wieloma dobrymi zawodnikami takimi jak m.in. Schwarzer, mogą zajść bardzo daleko i pokonać już w pierwszym meczu &#39;&#39;Szwabów&#39;&#39;.
Z racji tego, że Niemcom nigdy nie kibicowałem, zdecydowanie jestem za tym aby dzisiejszy pojedynek wygrała Australia. Czy jednak jest to zakład możliwy do zrealizowania ? Podejrzewam, że Niemcy grają pod większą presją aniżeli Kangury i to może mieć wielkie znaczenie na losy tej gry. Low jak na razie szczególnie się na temat Mundialu nie wypowiadał, w eliminacjach poszło Mu całkiem dobrze - stracili tylko 2 pkt. tak więc na bank będą zdecydowanym faworytem do mistrzostwa. Jest jednak coś takiego co mnie zastanawia w reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów. DEFENSYWA. W prawdzie na obronie staną najbardziej doświadczeni Niemieccy piłkarze, ale podejrzewam, że może to się nie najlepiej ułożyć. Jestem ciekaw co pokaże nam Klose, podobno szykuję kolejnego Króla strzelców i namawiał do obstawiania swoich kolegów z reprezentacji. Pożyjemy zobaczymy. A o to moje propozycje na mecz:
Australia strzeli gola----------k.1.70
1 bramka w meczu 16-30 min.------------------k.2.65
Over 2,5---------k.1.80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom