>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, FC Kopenhaga, Rubin Kazań

Status
Zamknięty.
betheone 188

betheone

Użytkownik
no tak, faza grupowa z zeszłego sezonu była wyjątkowo słaba. Był tam tylko mistrz Włoch (późniejszy zwycięzca), mistrz Rosji i mistrz Ukrainy. Wyjątkowo słaba grupa.
Dokładnie, UEFA znowu ustawiła losowanie. :| Bayern za to w tamtym roku miał samych mocarzy: w grupie przeciętne w skali europejskiej Bordeaux [jak Dynamo i Szachtar], Juventus w największym kryzysie od lat, i Maccabi Haifa [bez komentarza].
Bardzo trudne grupy mieli też Manchester [CSKA, Wolfsburg, Besiktas], Chelsea [Porto, Atletico (3pkt w grupie i tamtym okresie megakryzys w lidze) i APOEL], Arsenal [Liege, Olympiakos, AZ - LOL), Real miał potwornie chimeryczny Milan, przeciętną w skali Europy Marsylię i Zurich. Tak więc bez komentarza.
W tym roku:
Manchester - Valencia [megaosłabiona], Rangers [bądźmy poważni] i Bursaspor [tym bardziej].
Bayern - Roma, Basel, Cluj. Ha, ha.
Chelsea - Marsylia, Zylina, Spartak. Śmiech na sali.
Arsenal - Szachtar, Braga, Partizan. Sami mocarze.
Trudniej na pewno trafił tylko Inter i może Real, chociaż Ajax w LM gra słabo od lat, Auxerre to nowicjusz i kopciuszek i tylko Milan po wzmocnieniach może coś ogarnąć.
Dlatego nie marudzic, bo obojętnie na kogo by trafiła Barcelona z drugiego i trzeciego koszyka to i tak by wyszła z grupy lekko, łatwo i przyjemnie. Inna sprawa, że jeśli ktoś uważa, że kibice Barcy są zadowoleni z losowania - ten ma coś poprzestawiane w główce. Przeciwnicy żadni, emocje żadne, w grupie brak widowisk. I do tego kursy pieśni i tańca. NIE MA plusów.
Barca przede wszystkim oprócz łatwiejszych rywali trafia na drużyny atrakcyjne z geograficznego punktu widzenie dla UEFA Grecja, Rosja, Dania wcześniej Ukraina to idealne kraje dla promocji piłki, a kogo najlepiej wysłać tam z marketingowego punktu widzenia: Barca, Real, MU, CFC. Najlepiej poczekajmy do losowania play-off w tedy wszyscy się przekonamy czy Barcelona rzeczywiście ma duże szczęście.
????
 
firma 2

firma

Użytkownik
bardzo mocna grupa wbrew przwidywaniom, 4 mistrzów swoich krajów, co prawda barca niby faworyt ,ale jak już wyzej wymieniono dalekie wyjazdy nie będą niczym prrzyjemnym, będzie trzeba szachowac składem.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
no tak, faza grupowa z zeszłego sezonu była wyjątkowo słaba. Był tam tylko mistrz Włoch (późniejszy zwycięzca), mistrz Rosji i mistrz Ukrainy. Wyjątkowo słaba grupa.
Ale Inter w fazie grupowej tak na prawde jeszcze nie gral swojej pilki, co do Rubina i Dynama to moze sa to mocne druzyny, ale tylko na wlasnym podworku, w LM zdobywali punkty ale zazwyczaj u siebie, a poza tym byly mocniejsze grupy.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie mow mi ze ta druzyna nie ma szczescia, byl taki sezon w Champions League w ktorym w fazie pucharowej trafiali na takie pilkarskie &quot;potegi&quot; jak Celtic czy Schalke. Nie mow mi ze to nie jest glupie szczescie???
Jakby trafili na mocnejszy zespol to sprawa mogla potoczyc sie troche inaczej. W starciu z Man. Utd czy Chelsea juz by tacy pewni awansu nie byli. Tak samo w fazie grupowej z zeszlego sezonu, a teraz znowu sytuacja sie powtarza:;/:
Odzywa się kibic Bayernu ???? W zeszłym sezonie Bayern w LM to najfartowniejsza ekipa tego stulecia. Pomijam fakt, że mieli obronę dziurawą jak ser szwajcarski, a i tak jakimś cudem się prześlizgnęli z MU. Pomijam już to, że strzelili bramę z &quot;20 metrowego&quot; spalonego z Fiorą... Na szczęście Inter obnażył wszystkie słabości bawarczyków bo z tego co pamiętam to w tamtym meczu Bayern nawet nie pierdnął ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No Bayern grał tak jak wczoraj Barca z Herculesem.
Widziałem , że ktoś to kiedyś przytoczy ????

Barcelona zazwyczaj po porażce czy po gorszym meczu , w następnym musiała odbić to sobie z nawiązką. Nie pamiętam z kim to było ale była kiedyś taka sytuacja , że przegrali w lidze w poźniej w LM zrobili sobie kanonadę. Szkoda mi Panaty bo pewnie bagaż goli wywiozą z CN. Jeżeli było by inaczej to byłby to mały sygnał , że Barcelona z lekka spuściła z tonu. Niby dwa mecze słabe to nie jest powód aby dawać takie wnioski ale w przypadku Barcelony jest to dobry powód.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Odzywa się kibic Bayernu ???? W zeszłym sezonie Bayern w LM to najfartowniejsza ekipa tego stulecia. Pomijam fakt, że mieli obronę dziurawą jak ser szwajcarski, a i tak jakimś cudem się prześlizgnęli z MU. Pomijam już to, że strzelili bramę z &quot;20 metrowego&quot; spalonego z Fiorą... Na szczęście Inter obnażył wszystkie słabości bawarczyków bo z tego co pamiętam to w tamtym meczu Bayern nawet nie pierdnął ????
Co do meczu z Fiora to oczywiscie spalony byl i ja nie mowie ze nie, ale wlasnie o to chodzi ze ja przyznam ci racje ze Bayern w tamtym sezonie w tym meczu mial farta ( co do meczu z MU juz bym polemizowal) i ze Inter w finale byl druzyna o wiele lepsza od Bawarczykow, a kibic Barcelony nie moze sie przyznac ze jego &quot;druzyna&quot; ma farta??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dajcie spokój. zaraz będziecie sobie wyciągać mecze z przed 10 lat i będziecie się kłócić kto miał farta a kto nie. Skoro Bayern w tamtym sezonie grał w finale to musiał na to zasłużyć. Inter podobnie. Błędy sędziom się zdarzają ( o tego spalonego chodzi) , kiedyś w półfinale sędzia też &quot;pomógł&quot; Barcelonie. Nie ma co tego rozdmuchiwać , było minęło. Teraz jest nowy sezon i juz nie ma za bardzo co wracać do tamtego.
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Odzywa się kibic Bayernu ???? W zeszłym sezonie Bayern w LM to najfartowniejsza ekipa tego stulecia. Pomijam fakt, że mieli obronę dziurawą jak ser szwajcarski, a i tak jakimś cudem się prześlizgnęli z MU. Pomijam już to, że strzelili bramę z &quot;20 metrowego&quot; spalonego z Fiorą... Na szczęście Inter obnażył wszystkie słabości bawarczyków bo z tego co pamiętam to w tamtym meczu Bayern nawet nie pierdnął ????
Po pierwsze Bayern gra w innej grupie, więc nie rozumiem po co się o nim tutaj dyskutuje. A po drugie to Fiorentina w rewanżu też strzeliła gola ze spalonego, więc się niejako wyrównało.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To już się zrobiło NUDNE - jeszcze jeden post na temat Bayernu, Interu czy innych spotkań, które miały miejsce dawno temu i posypią się ostrzeżenia!
Jutro mamy takie spotkania

i proszę o tych meczach dyskutować....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pierwsze kolejki w każdych rozgrywkach czy to ligowych czy LM , czy LE czy innych gier mają to do siebie , że gra się ostrożnie bo to pierwszy mecz i inne takie głupoty. Spotkania raczej są nudne i obfitujące w mało bramek. Dlatego też w kilku równiejszych meczach można złapać kilka ładnych kursów na remisy i undery. Jutro np mecz Kopenhagi z Rubinem. Rubin jest nie wątpliwie mocniejsza ekipą ale gra na bardzo trudnym terenie i łatwo nie powinni mieć. Dla Kopenhagi 1pkt w tym meczu powinien nie być złym rezultatem , dla Rubinu zresztą też. X w tym meczu bardzo prawdopodobny.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Nie wiem czy grac czy nie bo wiadomo jak to bywa w pierwszej kolejce...
Na Barce na pewno grac nie bede bo kurs mizerny, moze over 2.5?? Zobaczymy.
Co do drugiego spotkania to obstawiam X, moze sie myle ale nie wydaje mi sie aby Rubin wygral na ciezkim teranie w Kopenhadze, ale to sie okaze na boisku.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Panathinaikos Ateny
Typ: FC Barcelona(handicap -1.5)
Kurs: 1,45
Buk: Bet365
Analiza:
Już jutro to na co kibice piłki nożnej czekali od dawna. Rusza kolejna edycja Ligi Mistrzów. Jutro osiem spotkań, mój wybór to spotkanie na Camp Nou, na które przyjeżdżają Koniczynki z Aten.
Stawiam na to, że Barca wygra minimum dwoma golami. Niektórzy może powiedzą, że po takim kursie nie warto tego grać. Ale według mnie nie ma możliwości, by zespół Guardioli nie rozbił Panathinaikosu.
Owszem jest to pierwsza kolejka i starczy skromne, jednobramkowe zwycięstwo. Jednak to jest Barcelona i każdy wymaga zdecydowanie bardziej. Tym bardziej po sensacyjnej sobocie. Na Camp Nou przyjechał beniaminek z Alicante i rozbił mistrza 2-0. Czy to pokazuje, że dominacja Barcy się kończy? Absolutnie. To znak dla piłkarzy, że każdy mecz jest istotny i do każdego trzeba podejść maksymalnie skoncentrowanym. Do tego praktycznie cały skład był przemęczony po meczu reprezentacji Argentyny i Hiszpanii. Powrót był bardzo długi i zawodnicy nie zdążyli odpocząć.
Barca do swojego genialnego składu dołożyła dwie cegiełki. Na pozycję defensywnego pomocnika przyszedł według mnie najlepszy zawodnik na tej pozycji na świecie Javier Mascherano. Do tego zamiast Ibry na szpicy gra David Villa, najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpanii w ostatnich latach.
Panathinaikos to mistrz Grecji. Przeprowadzili oni jeden wartościowy transfer – z Lyonu przyszedł Sidney Govou. W grupie, w której obok Katalończyków jest FC Kopenhaga i Rubin Kazań piłkarze Nikosa Niopliasa mogą powalczyć o drugie miejsce. Jednak pierwsze jest zarezerwowane i jutro piłkarze Guardioli pokażą Koniczyką jak wiele pracy jeszcze przed nimi.
Stawiam na handicapową wygraną Barcelony.
 
F 0

falcon

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: David Villa strzeli na 1:0
Kurs: 16
Buk: Bet365

Witam, do zaoferowania mam na jutro dosyć ciekawy przyznacie typ. David Villa jako prawdopodobnie jeden z głównych strzelców obecnego sezonu a co za tym idzie Barcelony, zechce się z pewnością zrehabilitować za dosyć nieudane spotkanie w sobotę, kiedy to oprócz wielu spalonych, nie pokazał nic szczególnego. Typ wydaje się ciekawy do zagrania za mniejszą stawkę, bo oczywiście ciężko zawsze wytypować coś takiego, ale myślę, że warto zagrać chociażby za te 5 zł i poszukać szczęścia ????
 
K 23

kajzer

Użytkownik
FC Copenhagen – Kazan
Typ:2
Kurs:2.55

Kolejnym ciekawym spotkaniem fazy grupowej ligi mistrzów jest wtorkowy pojedynek pomiędzy mistrzem Danii a mistrzem Rosji, FC Kopenhaga zmierzy się z Kazaniem. Myślę, że mimo iż rosyjska piłka przechodzi ostatnio mały kryzys to tak dobra drużyna jaką jest Kazan pokona FC Kopenhagę, która dysponuję dużo słabszym składem od swoich rywali i jest skazywana w grupie raczej na zdecydowanie najsłabszą drużynę, która nie włączy się w walkę o awans. Myślę, że kurs jest dość wysoki przede wszystkim dla tego, że Kazan grać będzie na wyjeździe a wiadomo, że Rosjanie najlepsi są na swoim terenie. Mimo wszystko, myślę, że liga rosyjska jest o wiele lepsza od ligi duńskiej i to będzie od razu widać w meczu, który powinien zostać wygrany przez Kazan, który ma ambicję w tym roku wyjść z grupy.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: David Villa strzeli na 1:0
Kurs: 16
Buk: Bet365

Witam, do zaoferowania mam na jutro dosyć ciekawy przyznacie typ. David Villa jako prawdopodobnie jeden z głównych strzelców obecnego sezonu a co za tym idzie Barcelony, zechce się z pewnością zrehabilitować za dosyć nieudane spotkanie w sobotę, kiedy to oprócz wielu spalonych, nie pokazał nic szczególnego. Typ wydaje się ciekawy do zagrania za mniejszą stawkę, bo oczywiście ciężko zawsze wytypować coś takiego, ale myślę, że warto zagrać chociażby za te 5 zł i poszukać szczęścia ????
Z takim kursem to chyba masz na myśli zakład, że Barca wygra 1-0 po golu Villi. Przelicznik na to, że będzie on zdobywcą pierwszego gola w spotkaniu to średnio około 2.5.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
FC Copenhagen – Kazan
rosyjska piłka przechodzi ostatnio mały kryzys
Mały kryzys? Nie wiem czy chodzi Ci o reprezentację, ligę, drużynę Rubina Kazań? Pisz nieco dokładniej. Ten argument odnośnie meczu FC Kopenhagen - FC Rubin Kazan zupełnie mnie nie przekonuje...
FC Copenhagen – Kazan
Mimo wszystko, myślę, że liga rosyjska jest o wiele lepsza od ligi duńskiej i to będzie od razu widać w meczu
Kolego kolejny beznadziejny moim zdaniem argument. Co ma się liga cała liga rosyjska do spotkania FC Copenhagen – Kazan? Zupełnie nic! Tutaj porównujemy siłę dwóch zespołów a nie całych lig. Dla mnie pewny siebie Kazań przegra to spotkanie, a w najlepszym wypadku ugra remis na trudnym terenie. Atut własnego boiska będzie w tym meczu kluczowy. A takie gdybanie która liga jest lepsza, albo że piłka rosyjska przeżywa gorsze chwile do niczego nie prowadzi. Ja bym stawiał na under 2,5 gola. Oprócz tego można postawić 1X na gospodarzy. Kazań nie wróci z kompletem punktów
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Barcelona-Panathinaikos over 2,5,Kurs:1,38

Barcelona będzie chciała się zrechabilitowac za porażke z Herculesem jeżeli do rzucą do tego sportową złosc to może się to okazac tragiczne dla Geków którzy w meczach z Barcą stracili 8 bramek strzelając tylko jedną wynniki 5:0, i 3:1 mówią same za siebie jak cięzko gra na Camp Nou przekonało się wiele zespołów,wpadka przy pracy zdaża się każdemu a wielkie kluby ce****e to że po wpadce potrafią się pozbierac i kolejne spotkanie wygrac takze over w tym meczu powinien pasc i raczej tak będzie.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Barcelona - Panathinaikos Ateny | Panathinaikos Ateny otrzyma więcej żółtych kartek w 1. poł. | 1,95 | bwin
Barcelona spotkanie z Grekami rozpocznie od mocnych uderzeń. Presja po sobotniej wpadce w lidze jest tak duża, że Katalończycy muszą odpłacić się kibicom znakomitą grą i dobrą skutecznością. Jak znam ten klub, od pierwszej minuty rozpocznie zmasowaną ofensywę, a Panathinaikos, nie chcąc szybko stracić gola, będzie się ofiarnie bronił, często faulami, bo tylko w ten sposób można czasami zatrzymać Messiego, Xaviego, Iniestę czy Busquetsa. Przewiduję, że przed przerwą więcej żółtych kartek będzie na koncie gości. Kurs 1,95 na pewno zachęca do zagrania takiego typu, bo szanse są naprawdę duże.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Barcelona - Panathinaikos Ateny | Lionel Messi strzeli, a Barcelona wygra 4:0 | 11,00 | bet365
Przewiduję, że Barcelona urządzi dziś sobie goleadę na Camp Nou, by powetować sobie ostatnie niepowodzenie w lidze. Pytanie tylko, jak wysoko wygra: 3:0, 4:0, a może wyżej? Ja stawiam na gładkie 4:0, choć wiem, że niełatwo wytypować dokładny rezultat. Warto jednak zaryzykować po takim kursie.
Leo Messi natomiast znakomicie radzi sobie w LM, co pokazał chociażby poprzedni sezon. Według mnie trafi dziś do siatki, zwłaszcza, że w swej karierze strzelał już do siatki Panathinaikosu, i to w wieku zaledwie 18 lat! Argentyńczyk ma już w tym sezonie 1 gola na koncie w lidze, a w poprzednich rozgrywkach strzelił aż 34 gole w 35 meczach!

Warto też za większą stawkę zagrać inne, podobny typ, lecz zdecydowanie mniej ryzykowny:
Barcelona - Panathinaikos Ateny | Lionel Messi strzeli, a Barcelona wygra | 3,75 | bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom