>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa D: FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, FC Kopenhaga, Rubin Kazań

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Maradona grał takim systemem :

-----------------------Higuain ------------Tevez -------------------------

-----------Di Maria ------------Messi-----------------------Maxi--------

-----------------------------Mascherano------------------------

jeśli się myle (co jest oczywiście nie możliwe) to mnie popraw . Messi nie grał na MŚ na ataku i bardzo , bardzo często inicjował akcje ze środka pola , więc pełnił role rozgrywającego , szczególnie po tym jak Veron po pierwszym meczu już tylko siadał na ławce.
W Barcelonie rola Messiego jest zupełnie inna , rozgrywa Xavi a Messi to snajper który gra praktycznie tylko z przodu .

Nie wiem z jakiego meczu wziales ta taktyke, moze i w jakims meczu Argentyna zagrala takim ustawieniem, ale wiekszosc spotkan grali z 3 napastnikami, ale pisz co chcesz w koncu masz takie prawo....
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem z jakiego meczu wziales ta taktyke, moze i w jakims meczu Argentyna zagrala takim ustawieniem, ale wiekszosc spotkan grali z 3 napastnikami, ale pisz co chcesz w koncu masz takie prawo....
Koleś , Argentyna w meczach z Meksykiem , Niemcami czy z Koreą grała bez Verona , więc niby kto pełnił funkcje rozgrywającego? chyba nie Mascherano , to właśnie Messi pełnił tą funkcje.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Z waszej strony nie próbował bym dalej go &quot;ugryźć&quot; bo on ewidentnie wie wszystko lepiej od was. :p Do niczego to nie doprowadzi, Barcelona jest najlepsza, 4ever i TYLE !!! ;) ???? ????
Z takiej grupy to FCB zapewne wyszła by grając nawet 2 składem więc nie widzę problemu braku Messiego zwłaszcza że przegapi tylko 1 mecz LM. Zobaczymy jak w lidze, może gdzieś zgubią punkty. ????
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
jeśli się myle (co jest oczywiście nie możliwe) to mnie popraw .
Heh, rozwalaja mnie tacy goscie, Twoja &quot;nieomylnosc&quot; az razi. Nie wiem jak mozesz pamietac czasy Rivaldo, jezeli nie pamietasz czwartej (no najdalej piątej) klasy podstawowki. Przymiotniki z &quot;nie&quot; piszemy razem czy oddzielnie? Przypomnij sobie...
I widac, ze z netykieta jestes na bakier. Spacje po przecinkach tak raza po oczach, ze juz nawet pomijajac tresc, to ledwo sa sie czytac.
Jeżeli chodzi o grupe D to jak wszyscy wiemy, nikomu łatwo w Rosji sie nie gra. A jeżeli zobaczymy jak Rubin gra w tym sezonie na własnym stadionie (3 stracone gole, a od porazki 14 maja z CSKA komplet punktow) to wydaje sie, ze Panathinaikos i FC Kopenhaga nie powinny stad wywiesc ani jednego oczka. Z drugiej strony, festiwalu bramek tez raczej bym nie oczekiwal wiec bezpieczne typy np. ponizej 3.5 bramki powinny spokojnie wchodzic. Z kolei ekipy z Aten i Kopenhagii nie powinny na wlasnym terenie przegrac spotkan rozgrywanych miedzy soba. Ale typowanie spotkan bezposrednich bym jednak odpuscil. Duze szczescie Barcelony, ze gra w Kazaniu jeszcze we wrzesniu, a nie np. w grudniu. Ale zwyciestwa tez bym tutaj nie byl taki pewien, remis na trudnym terenie i bez Messiego moze i tak byc niezlym wynikiem.
Pozdrawiam
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Koleś , Argentyna w meczach z Meksykiem , Niemcami czy z Koreą grała bez Verona , więc niby kto pełnił funkcje rozgrywającego? chyba nie Mascherano , to właśnie Messi pełnił tą funkcje.
Nie chce juz mi sie z Toba dyskutowac, bo po pierwsze sa jeszcze inne druzyny w tej grupie niz barcelona, a poza tym sa ciekawsi pilkarze niz Messi, moze jest on i dobry ale nie jedyny na swiecie.
Poza tym to wyluzuj troche, a nie pompujesz sie jezeli tylko ktos jest innego zdania niz ty na temat barcelony:;/:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dzis takie wkurzające 2:0 Barcelony ponieważ oni równie dobrze mogli to spotkanie przegrac jak i wygrać.Villa kompletnie sobie nie radzi ze strzelaniem bramek czyżby za duża konkurencja w ciągu na bramke ?/ ???? Szczeże to miałem dzisiaj chuśtawke nastroi gdy oglądałem ten mecz widać było że chcieli to spotkanie wygrać jak najmniejszym nakładem sił grali praktycznie na stojąco.W drugim meczu nie padło bramek.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dzis takie wkurzające 2:0 Barcelony ponieważ oni równie dobrze mogli to spotkanie przegrac jak i wygrać.Villa kompletnie sobie nie radzi ze strzelaniem bramek czyżby za duża konkurencja w ciągu na bramke ?/ ???? Szczeże to miałem dzisiaj chuśtawke nastroi gdy oglądałem ten mecz widać było że chcieli to spotkanie wygrać jak najmniejszym nakładem sił grali praktycznie na stojąco.W drugim meczu nie padło bramek.
Padło 5 bramek dla Barcy, tylko 3 nie uznane przez sędziego. :)
Zresztą Barca wcale tak źle nie wyglądała, tylko zabrało też trochę szczęścia. Mieli sytuacje i do tego takie z poprzeczkami, słupkami i spalonymi. Wynik 2:0 jak najbardziej sprawiedliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom