>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, FC Kopenhaga, Rubin Kazań

Status
Zamknięty.
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Barcelona - Panathinaikos Ateny | Lionel Messi strzeli, a Barcelona wygra 4:0 | 11,00 | bet365


Barcelona - Panathinaikos Ateny | Lionel Messi strzeli, a Barcelona wygra | 3,75 | bet365
mała korekta typ piękny Messi strzeli barca wygra 3,75 sprawdziłem to bo chciałem zagrać ale to Messi musi strzelić pierwszy i barca wygrać a to już takie pewne nie jest bo moze strzelić Villa
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kopenhaga - Rubin Kazań ML @ 2.00 5/10

Obie drużyny w sezonie, Duńczycy trochę mniej ale liga ojczyzny klocków Lego i tak zaczyna bardzo szybko sezon. Zwycięstwo z Rosenborgiem w derbach Północy przegrane bardziej przez Rosenborg niż wgrany przez Kopenhagę, bo w pierwszym meczu Norwedzy trzymali pod pełną kontrolą spotkanie, lecz rozluźnili się pod koniec i stracili gola, a Duńczycy u siebie już tego nie zaprzepaścili. Ekipę napędza oczywiście Gronkjaer już leciwy bo 33 wiosny na karku, a do pomocy zbytnio nie kwapi mu się dużo kolegów opróćz N&#39;Doye, Pospech czy Claudemir składzik dosyć przeciętny powalczyć, powalczą ale jednak z bogatą Rosją na tym etapie gdzie w składzie Rosjan jest Martins, Carlos Eduardo, Karadeniz czy Kasajew może być ciężko, a oglądałem ostatni mecz Rubina w lidze i zagrali wzorowo i wygrali z Amkarem 3:0. Słabym Duńczykom nawet u siebie powinno być bardzo ciężko z zespołem który rok temu urwał 4. punkty Barcelonie, sądzę że i w tym sezonie LM Rosjanie wezmą się ostro do roboty.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

FC Barcelona - Panathinaikos
Typ: Barca over 60.99% posiadania piłki @ 1.5 Expekt
Na inaugurację sezonu 2010/2011 w Lidze Mistrzów w Stolicy Katalonii FC Barcelona podejmie ekipę ze stolicy Grecji. Byłby to któryś tam z kolei zwykły mecz, gdyby nie fakt, że będzie to pierwszy występ piłkarzy Guardioli po kompromitacji z beniaminkiem.
Spotkania z Herculesem nie oglądałem, czytałem jedynie, że przegrali oni to spotkanie zasłużenie.
Dziś Panathinaikos do Barcelony przyjeżdża po ... no właśnie, po co? Po wygraną? Nie sądzę. Po dobry wynik? O, myślę, że to dobre słowo.
Oba zespoły rozegrały jak na razie po 2 mecze w swoich ligach. Oba zespoły nie mają na swoich kontach kompletu punktów- Barca przegrała z Herculesem , a ateńczycy zremisowali z Xanthi.
Upatruję powodzenia swojego typu przede wszystkim w bardzo niskiej linii under/over. Zważywszy na to, że Barca u siebie z reguły ma posiadanie w okolicach przynajmniej 65%. Kurs również spada, bo niedawno wynosił aż 1.68. Panathinaikos na wyjazdach z reguły gra defensywną piłkę, a wiadomo, że gdy rywal się broni, Barca potrafi męczyć &quot;bułę&quot; klepaniem piłki.
Uważam, że ten typ jest idealną propozycją do dubla.​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mała korekta typ piękny Messi strzeli barca wygra 3,75 sprawdziłem to bo chciałem zagrać ale to Messi musi strzelić pierwszy i barca wygrać a to już takie pewne nie jest bo moze strzelić Villa
Ja tak z początku sezonu Messim za bardzo bym się nie podpalał. Rzadko kiedy piłkarz po tak genialnym sezonie utrzymuje swoją formę przez całą letnia przerwę i od pierwszego meczu nowego sezonu gra dalej tak jak sezon się kończył. Mecz z Herculesem dobitnie to pokazał , że Messi nie wszedł dobrze jeszcze w sezon. Moim zdaniem kilka meczów musi jeszcze rozegrać aby znowu zacząć strzelać bramki jak na zawołanie w poprzednim sezonie. Po za tym największe nadzieję chyba teraz upatrywane są w Dawidzie Villi i to on ma być głównym żądłem Barcy w tym sezonie.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
14.09.2010 20.45
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: Więcej Zakładów - 1 polowa - Handicap: Barcelona -1
Kurs: 2.35
Buk: Betsafe
Analiza:
Po kompromitującej porażce z beniaminkiem z Alicante 0:2 na swoim stadionie Barcelona dzisiaj zrobi wszystko by choć częściowo zmazać plamę po tej hańbiącej porażce. Rywal na początek Ligi Mistrzów to mistrz Grecji Panathinaikos Ateny. Według mnie dobrym typem na to spotkanie jest (typ trzydrogowy) na zwycięstwo Barcy z handicapem -1.0 w pierwszej połowie.
Już wspomniałem, że Barca ma za co przepraszać kibiców dlatego można spodziewać się już od pierwszej minuty nawałnicy na bramkę &quot;Wszechateńskich Koniczynek&quot;. Ponadto warto wspomnieć, że podopieczni Guardioli bardzo często w rozgrywkach Ligi Mistrzów w meczach u siebie (głównie w meczach od 1/8 ale na zaistniałą sytuację należy się spodziewać tego również dzisiaj) swojego rywala wypunktowują w pierwszej połowie. Bardzo często jest tak, że już po pierwszej połowie wiadomo kto mecz wygra ponieważ Barca prowadzi dwiema, trzeba a nawet czterema bramkami.
Widzą o tym również piłkarze Panathinaikosu ponieważ w sezonie 2005/06 grali z Dumą Katalonii i na Camp Nou przegrali 0:5 a do przerwy przegrywali już 0:4. Myślę, że typ warty ryzyka tym bardziej, że mało jest typów prawdopodobnych na ten mecz z kursem powyżej 2.00. Dlatego uważam, że typ na handi do przerwy jest warty zagrania.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
1. Barcelona
2. Rubin
3. Kopenhaga
4. Panathinaikos
O ile pierwsze miejsce Barcy to tzw. &quot;peffka&quot; o tyle później naprawdę ciężko było cokolwiek wytypować. Rubin to drużyna nieco chaotyczna choć budżet mają znaczny nawet jak na LM tym niemniej przegrana w pierwszym meczu z Kopenhaga może im skomplikować znacząco sprawę. Choć nie wykluczam innych rozwiązań w tej grupie. Trzeba również zwrócić uwagę z kim Barca będzie grała w ostatniej kolejce (czyli wtedy kiedy będzie już miała najprawdopodobniej awans) ostatni mecz Barcelona gra u siebie z Rubinem w przed ostatni an wyjeździe z Panathinaikosem. Tak naprawdę tak grupa po za wygraną Barcy jest dla mnie jedną wielką niewiadomą.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Po za tym największe nadzieję chyba teraz upatrywane są w Dawidzie Villi i to on ma być głównym żądłem Barcy w tym sezonie.
Weź ty się lepiej nie wypowiadaj :/ , Villa to dobry piłkarz ale nie oszukujmy się , do klasy Messiego jeszcze wiele mu brakuje .

Mecz z Herculesem dobitnie to pokazał , że Messi nie wszedł dobrze jeszcze w sezon.
No tak bo przecież Villa to z Herculesem grał magie.

Messi zagrał dobrze z Racingiem i strzelił gola , z Herculesem cała Barca grała słabo a nie tylko Messi , a w meczu LM strzelił dwa gole a mógł i trzeciego gdyby trafił karnego.

Więc nie wyjeżdżaj z idiotycznymi tekstami że Messi nie jest w formie albo że to w Villi Barca upatruje swojego lidera co jest kompletną bzdurą.

Rzadko kiedy piłkarz po tak genialnym sezonie utrzymuje swoją formę przez całą letnia przerwę i od pierwszego meczu nowego sezonu gra dalej tak jak sezon się kończy
A jednak Messiemu się to udaje , 3 bramki w 3 meczach to chyba nie zbyt zły wynik.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Weź ty się lepiej nie wypowiadaj :/ , Villa to dobry piłkarz ale nie oszukujmy się , do klasy Messiego jeszcze wiele mu brakuje .



No tak bo przecież Villa to z Herculesem grał magie.

Messi zagrał dobrze z Racingiem i strzelił gola , z Herculesem cała Barca grała słabo a nie tylko Messi , a w meczu LM strzelił dwa gole a mógł i trzeciego gdyby trafił karnego.

Więc nie wyjeżdżaj z idiotycznymi tekstami że Messi nie jest w formie albo że to w Villi Barca upatruje swojego lidera co jest kompletną bzdurą.



A jednak Messiemu się to udaje , 3 bramki w 3 meczach to chyba nie zbyt zły wynik.
o jaki bulwers że ktoś coś złego napisał na Barce. No szok normalnie. Ty mi lepiej nie mów czy mam się wypowiadać czy nie bo na pewno nie zabronisz mi tego. Każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania a moje właśnie takie jest. I zacznij czytać ze zrozumieniem bo nie napisałem , że Messi jest bez formy tylko nie wiadomo jak to z nią jest obecnie bo póki co nie zachwycał. I sprawdź jeszcze na post kiedy to pisałem. Albo nie patrz ja Ci powiem. Pisałem tego posta jeszcze przed meczem z Panatą. Więc wnioski sobie sam wyciągnij o ile potrafisz :|
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
o jaki bulwers że ktoś coś złego napisał na Barce.
Nie napisałeś nic złego na Barce tylko napisałeś coś złego na Messiego , rozumiem gdyby to było uzasadnione ale pewnie nie widziałeś żadnego z meczów Barcy w tym sezonie i mówisz że Messi jest bez formy i że to na Villi będzie opierała się gra Barcelony , a ja jako kibic ekipy z Katalonii mówie ci że nie masz o tym pojęcia i że Messi prezentuje się tak samo znakomicie jak w tamtym sezonie.

Każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania a moje właśnie takie jest.
To ja ci mówie że twoja zdanie jest złe i nie poparte żadnymi argumentami.

I zacznij czytać ze zrozumieniem bo nie napisałem , że Messi jest bez formy tylko nie wiadomo jak to z nią jest obecnie bo póki co nie zachwycał
Jak to nie zachwycał? a co miał robić? strzelił bramke z Racingiem a z Herculesem to wiadomo że cały zespół zawiódł a nie tylko Messi.

Poza tym napisałeś wyraźnie że nie nie wiadomo jak jest z jego formą tylko że :

Mecz z Herculesem dobitnie to pokazał , że Messi nie wszedł dobrze jeszcze w sezon
A więc chyba chodziło ci o to że jest bez formy.

To tyle z mojej strony i następnym razem nie pisz takich bzdur bo Leo pokazał w meczu LM że ciągle jest kapitalny i że ciągle strzela bramki jak na zawołanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wszedł jeszcze dobrze w sezon a jest bez formy to moim zdaniem duża różnica. Nie wejść dobrze w sezon świadczy , że nie zagra całego meczu bdb ( tak jak to było w poprzednim sezonia , że co mecz był nie do powstrzymania) tylko że ma większe lub mniejsze lepsze i bardzo dobre momenty czyli taka falowana gra. A piłkarz bez formy jest to taki który wcale nie może się odnaleźć na boisku. Jak dla mnie zasadnicza różnica. Dla twojej wiadomości interesuje się trochę Hiszpańską ligą , może nie na tyle żeby mieć wiedzę w małym palcu ale wystarczającą na tyle aby móc się wypowiadać.
To tyle z mojej strony i następnym razem nie pisz takich bzdur bo Leo pokazał w meczu LM że ciągle jest kapitalny i że ciągle strzela bramki jak na zawołanie.
Jeszcze raz napiszę. Tamten post pisałem przed meczem z Panatą. A do tego meczu Messi wcale nie prezentował się genialnie jak z Grekami. Mówisz że z Herculesem cały zespół zawiódł. Jako kibic Barcelony powinieneś dobrze wiedzieć że jak im nie szło to Messi sam im mecze wygrywał , indywidualnymi akcjami itp. Więc nie unoś się jak by ktoś Ci ostro pojechał po dumie bo tu nie o to chodzi.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
To tyle z mojej strony i następnym razem nie pisz takich bzdur bo Leo pokazał w meczu LM że ciągle jest kapitalny i że ciągle strzela bramki jak na zawołanie.
To czy jest w formie czy nie to jest sprawa dyskusyjna, poza tym sezon w Hiszpanii jest dlugi, wiec jeszcze wszystko przed nim.
Chodzi tylko o to zebys nabral troche dystansu do tego wszystkiego, a nie bulwersowal sie przy pierwszej okazji gdy ktos nie zgodzi sie z twoja opinia;)
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Chłopak ma 15 lat, plakat Messiego w pokoju, a wy sie nim przejmujecie. dla niego udany wekend to porazka realu, i wygrana barcy, a ze ostatnio roznie z tym bywa (kursy 21 na hercules rzadka wpadaja;), to musial sie gdzies wyladowac.

wiecej bedziemy wiedziec po nastepnej kolejce, gdy barca pojedzie do kazania, osobiscie typuje tu remis tak jak rok temu, a lwy zagraja z koniczynkami na ich terenie, to bedzie mecz wszytko dla pany, dlatego moze byc roznie, zwlaszcza ze N&#39;Doye w formie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Chłopak ma 15 lat, plakat Messiego w pokoju, a wy sie nim przejmujecie. dla niego udany wekend to porazka realu, i wygrana barcy, a ze ostatnio roznie z tym bywa (kursy 21 na hercules rzadka wpadaja;), to musial sie gdzies wyladowac.

wiecej bedziemy wiedziec po nastepnej kolejce, gdy barca pojedzie do kazania, osobiscie typuje tu remis tak jak rok temu, a lwy zagraja z koniczynkami na ich terenie, to bedzie mecz wszytko dla pany, dlatego moze byc roznie, zwlaszcza ze N&#39;Doye w formie.
No moze i masz racje plakat robi swoje;)
Co do meczu w Kazaniu to ciezko tu typowac, ale na pewno bedzie to ciezki teren jak juz bylo widac w zeszlym sezonie.
Jak mialbym juz typowac to spotkania to rowniez wskazalbym tu remis.
A co do drugiego meczu w tej grupie to nie wiem, w kazdym razie z Kopenhaga tez trzeba sie liczyc
 
jameroo 0

jameroo

Użytkownik
Weź ty się lepiej nie wypowiadaj :/ , Villa to dobry piłkarz ale nie oszukujmy się , do klasy Messiego jeszcze wiele mu brakuje .
tak dla przypomnienia Villa strzelił 5 bramek na ostatnim mundialu a przypomnisz mi ile strzelił Messi?
Villa w poprzednim sezonie strzelił 21 bramek dla Valencii w lidze, może to mało w porównaniu z Messim (34 trafienia) ale Villa nie miał za sobą Xavi&#39;ego czy Iniesty( chłopaki dużo widzą na boisku). Teraz oba grajki grają razem i stawiam że Villa nie będzie ustępował Messiemu. Co będzie jak Lionel ciapke podupadnie na formie, trzeba będzie plakaty zrywać ze ścian?
Dzisiaj myślę ciężki mecz z Atletico, obaczym kto pier.dolnie jakąś dobrą bombę.
Jak to się mówi: Bez napinki. Nikt nie umniejsza talentu argentyńczyka ale trza oddychać a nie pompować się.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
tak dla przypomnienia Villa strzelił 5 bramek na ostatnim mundialu a przypomnisz mi ile strzelił Messi?
Messi grał na pozycji środkowego pomocnika na MŚ i jego zadaniem nie było strzelanie bramek , co innego Villa który grał w wielu meczach jako jedyny napastnik.

Co będzie jak Lionel ciapke podupadnie na formie, trzeba będzie plakaty zrywać ze ścian?
Co będzie , co będzie , liczy się co jest a jak narazie przez 3 ostatnie lata gry nie pamiętam dłuższego okresu czasu w którym Messi byłby bez formy .

Teraz oba grajki grają razem i stawiam że Villa nie będzie ustępował Messiemu.
To źle stawiasz i mówie ci to jako kibic Barcy , a kto lepiej zna możliwości zawodników Barcelony jak nie kibic tego klubu ?

Co do tych plakatów to napinajcie się dalej , przecież jak nie ma argumentów to można tylko kogoś obrazić.

Chłopak ma 15 lat, plakat Messiego w pokoju, a wy sie nim przejmujecie. dla niego udany wekend to porazka realu, i wygrana barcy, a ze ostatnio roznie z tym bywa (kursy 21 na hercules rzadka wpadaja:wink:, to musial sie gdzies wyladowac.
Nazwy klubów piszę się z dużej litery (masz w ogóle taką opcje w swojej klawiaturze?) .
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nazwy klubów piszę się z dużej litery (masz w ogóle taką opcje w swojej klawiaturze?) .
Jeśli się kogoś poprawia zawsze warto się upewnić czy samemu się nie popełnia błędu inaczej można się ośmieszyć. W języku polskim mamy małą oraz wielką literę ????
 
jameroo 0

jameroo

Użytkownik
To źle stawiasz i mówie ci to jako kibic Barcy , a kto lepiej zna możliwości zawodników Barcelony jak nie kibic tego klubu ?
Skąd ty znasz ich możliwości? Stawiam że nie jesteś jednym z Socios, chyba że się mylę.
Dziś mój syn bawił się z kolegą, który miał na sobie koszulke Barcy, tyle że z czasów jak grał w niej jeszcze Ronaldinho, pamiętasz te czasy czy twoje zamiłowania to 3 lata wstecz i już śmiesz się nazywać wielkim kibicem jak i znawcą i nie przyjmujesz jakiejkolwiek opinii o ukochanym klubie, jeśli nie jest zgodna z twoją?
Messi grał na pozycji środkowego pomocnika na MŚ i jego zadaniem nie było strzelanie bramek , co innego Villa który grał w wielu meczach jako jedyny napastnik.
Chyba inny mundial oglądałeś. Argentyna grała standardowym ustawieniem 4-3-3, środek pomocy to Mascherano czy Veron. Nawet taki ćpun jak Maradona nie cofnął by Messiego do pomocy, który grał środkowego napastnika.
I jeszcze sobie przypomniałem. Pamiętasz ćwierćfinał z Niemcami i bezradność Messiego? Ja pamiętam jego wyraz twarzy jak przyjmowali cztery bomby. Teraz sobie przypominasz jego słabsze dni z ostatnich trzech lat? Cały mundial bez formy? Nieźle.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
niezla mine Lionel to mial wczoaraj jak kose dostal od Ujfalusiego bodajze.
moja kostka wygladala kiedys nie lepiej, wiec sie nie smieje ale Messi sam nieraz pokazal, ze jest rzeznikiem a bilans zawsze wychodzi na zero, wiec predzej czy pozniej musial wylapac taka kose.
Zeby tylko formy nie stracil bo Barca jescze by z grupy nie wyszla... wroc... to nei mozliwe-Barca jest najlepsza.
Kazan to zweryfikuje, znowu ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Messi grał na pozycji środkowego pomocnika na MŚ i jego zadaniem nie było strzelanie bramek , co innego Villa który grał w wielu meczach jako jedyny napastnik.
Co do pozycji Messiego na mundialu to juz na prawde przechodzisz sam siebie??
Jaki mundial ogladales?? Moze inny jakis??
Przeciez jako kibic Barcelony powinienes sie lepiej orientowac na jakiej pozycji graja zawodnicy z twojego klubu... ale trudno:;/:
Co do tych plakatów to napinajcie się dalej , przecież jak nie ma
argumentów to można tylko kogoś obrazić.
Nie chodzi o to zeby Cie obrazic tylko o to zebys potrafil podjac SPOKOJNA dyskusje nawet wtedy gdy ktos jest innego zdania.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Stawiam że nie jesteś jednym z Socios, chyba że się mylę.
Mylisz się i to bardzo grubo.

tyle że z czasów jak grał w niej jeszcze Ronaldinho, pamiętasz te czasy czy twoje zamiłowania to 3 lata wstecz i już śmiesz się nazywać wielkim kibicem jak i znawcą i nie przyjmujesz jakiejkolwiek opinii o ukochanym klubie, jeśli nie jest zgodna z twoją?
Pamiętam czasy Kluiverta , Savioli , Overmarsa , Rivaldo czy nawet Ronaldo kiedy grał w Barcy więc nie wyjeżdżaj tutaj z Ronaldinho bo to są akurat nie zbyt odległe czasy.
Kibicuje Barcelonie odkąd pamiętam , byłem wiele razy na Camp Nou (koszty podróży niestety wykluczają wyjazdy raz na tydzień ale staram sie chociaż raz na 4-5 miesięcy pojechać do Barcelony czy na jakiś mecz wyjazdowy Barcy)

Co do pozycji Messiego na mundialu to juz na prawde przechodzisz sam siebie??
Jaki mundial ogladales?? Moze inny jakis??
Heh , idź już spać .

Maradona grał takim systemem :

-----------------------Higuain ------------Tevez -------------------------

-----------Di Maria ------------Messi-----------------------Maxi--------

-----------------------------Mascherano------------------------

jeśli się myle (co jest oczywiście nie możliwe) to mnie popraw . Messi nie grał na MŚ na ataku i bardzo , bardzo często inicjował akcje ze środka pola , więc pełnił role rozgrywającego , szczególnie po tym jak Veron po pierwszym meczu już tylko siadał na ławce.
W Barcelonie rola Messiego jest zupełnie inna , rozgrywa Xavi a Messi to snajper który gra praktycznie tylko z przodu .

Pamiętasz ćwierćfinał z Niemcami i bezradność Messiego? Ja pamiętam jego wyraz twarzy jak przyjmowali cztery bomby
Jaką bezradność? akurat w tamtym meczu Messi prezentował się dobrze ale chyba nie oczekujesz że przeszedł by całą świetnie poukładaną reprezentacje Niemiec i strzelił gola? , czy to wina Messiego że Argentyna nie miała trenera i nie potrafił ustawić drużyny? że miała dziurawą obrone? . Messi starał się , jechał nieraz po 2-3 ale na tym się kończyło , za chwile go podwajali i koniec , niestety futbol to gra zespołowa a Argentyna nie miała zespołu tylko zlepek gwiazd z dziurawą obroną.

Warto jeszcze przytoczyć wczorajszy mecz gdzie Leo znowu strzelił bramke i popisał się kilka świetnymi podaniami a Villia tylko partolił sytuacje &quot;sam na sam&quot; .
Zgadzam się że David to świetny piłkarz ale nie ma on nawet w połowie takich możliwości i umiejętności jak Messi i mówie to jako kibic Barcelony więc nie mam powodu aby wywyższać jednego piłkarza z tego teamu a drugiego nie . Też chciałbym aby Villa grał tak jak Messi ale obawiam się że nigdy tak grał nie będzie i potwierdzają to ciągle kolejne mecze.

Co do kontuzji Leo to boje się o gre Barcelony bez tego piłkarza , jednak wiadomo już że kontuzja nie jest tak poważna jak wcześniej przypuszczano i przerwa Leo potrwa tylko ok. dwa tygodnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom