>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa D: FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, FC Kopenhaga, Rubin Kazań

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Grupa D
-FC Barcelona

-Panathinaikos Ateny

-FC Kopenhaga

-Rubin Kazań

Zapraszam do analizy oraz komentarzy grupy D.
Kursy na pierwszą kolejkę u bukmachera Bwin:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To sobie Barca zwiedzi kawał Europy. Grupa łatwa , najłatwiejsza ale założę się , że Barca wolała by rywali lepszych aczkolwiek bliżej. Dalekie wyjazdy do zimnej Rosji czy Danii oraz na ciężki teren do Grecji gdzie są ci impulsowi i fanatyczni kibice. Zresztą w Rosji wcale tak łatwo też nie będzie. Rubin już ostatnio pokazał , że z Barcą można grać.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
To może ja zacznę skoro nikt się nie kwapi :razz:. Grupa jaka jest każdy widzi i każdy inny scenariusz jak zdobycie przez Barcelonę pierwszego miejsca będzie mega sensacją. W tamtym roku mało brakło i Katalończycy do drugiej rundy przystępowaliby z drugiego miejsca, ale na szczęście tak się nie stało. Będą mieli wielką okazję do rewanżu na drużynie z Kazania. Myślę, że w tym roku nie pozwolą sobie na taka nerwówkę i zapewnią sobie awans na 2 kolejki przed końcem fazy grupowej. Jeśli chodzi o pozostałe ekipy to myślę, że sprawa awansu jest tutaj otwarta, ale obstawiam, że to Rubin zakończy ten etap rozgrywek na drugim miejscu. Panathinaikos do końca mnie nie przekonuje i raczej typowałbym, że ta drużyna na wiosnę zagra w Lidze Europejskiej. Kopenhadze nie daję większych szans, ale oczywiście tej drużyny nie można zlekceważyć.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No więc pierwsze miejsce już mamy obsadzone i co do tego nie powinno być żadnych wątpliwości. Jednak rzeczą ciekawszą jest drugie miejsce. Pozostałe drużyny wydają się być w miarę równe i obsadzenie tego miejsca nie jest rzeczą łatwą. Osobiście skłonny byłbym postawić na Panathinaikos Ateny, jednak nie mam dobrego, konkretnego wytłumaczenia, dlaczego akurat na nich :jezora:
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Problemem Panathinaikosu Ateny jest fakt, iż tam liga jeszcze się nie rozpoczęła. Mają natomiast dużo szczęścia, bo pierwszy mecz z Rubinem Kazan rozegrają właśnie 20 października w Atenach. Jeśli przyszłoby im w początkowej fazie rozgrywek udać się do mroźnej Rosji, to biorąc pod uwagę sytuację, iż liga rosyjska jest już w dalszej fazie rozgrywek to &quot;Koniczynki&quot; miałyby nie lada problem. Zagadką w tej grupie jest dla mnie FC Kopenhaga z Jesperem Gronkjaer&#39;em na czele, która jest nieobliczalna i na pewno będzie ciężkim rywalem, przynajmniej na własnym terenie.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Barcelona jak zwykle ma farta w losowaniu. Panatha, Kopenhaga i Rubin będą dla Blaugrany dobrym przetarciem. Jedyne co przemawia za oponentami to geografia. Wyjazdy do Grecji i Tatarstanu mogą być na piłkarzy Guardioli ciężkie. Kopenhaga nie ma za sobą nawet tego atutu. Duńczycy trochę odstają, i sądze że sprawę drugiego i trzeciego miejsca załatwią między sobą Rubin i Panathinaikos.
1.Barcelona
2.Panathinaikos
3.Rubin
4.Kopenhaga
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No to Barca szczescie nie zawiodlo ???? Grupa ogorkowa moglaby sie wydawac ale licze na Rubin ze znowu namieszaja ????
A kiedyś ją zawodziło już z 5 lat trafia do grup śmierci, następnie po wyjściu z grypy dostaje kolejnego wymagającego rywala w stylu Stuttgart czy Celtic, aż w końcu nikt słaby nie pozostanie i trafi na Arsenal, Schalke 04 czy PSV i tak ląduje w półfinale czy finale, no jeszcze Chelsea stanęła im kiedyś na drodze ale to już o finał.

1.FC Barcelona
2.Rubin Kazań
3/4.FC Kopenhaga
3/4.Panathinaikos Ateny
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Barcelona jak zwykle ma farta w losowaniu.
Denerwuje mnie jak ktoś wypisuje takie rzeczy. No trafiła na teoretycznie słabsze drużyny i co z tego? Jaką masz pewność, że nie będzie się bardziej męczyć z nimi, niż przykładowo Real z Milanem i reszta? W obojętnie jakiej grupie by się nie znalazła to i tak zaliczana byłaby to faworytów i koniec. Każdy wie, że z takimi drużynami gra się bardzo ciężko, bo stawiają autobus przed polem karnym i liczą na szybką kontrę (przykład zeszłoroczny mecz na Camp Nou zakończony porażką własnie z Rubinem Kazań 1-2)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Nie bede oryginalny- Barcelona jak zwykle ma szczescie. Grupa slaba, malo atrakcyjna. Katalonczycy bez przeszkod powinni wyjsc z grupy. Na drugim miejscu widze ekipe z Kazania, ktora juz w tamtym sezonie pokazala ze nie sa chlopcami do bicia. Na trzeciej lokacie w mojej opinii znajdzie sie Panathinaikos, ktory tez stac na urwanie kilku punktow. Outsiderem bedzie Kopenhaga.
1.Barcelona
2.
Rubin
3.Panathinaikos
4.Kopenhaga
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Barcelona
2.Rubin

3.Panathinaikos
4.Kopenhaga

Tak samo jak kolega,^wyżej

Nie widze innego zespołu ,do zajęcia pierwszego miejsca nisz Barcelona,zespół złożony że szeregów gwiazd na czele z Messim,czy mieli farta ?? trudno powiedziec z jednej strony łatwiejsi przeciwnicy z drugiej strony dalekie wyjazdy.
Drugie miejsce jest sprawą otwartą każdy może to drugie miejsce sobie zaklepać Rosjanie potwerdzili w tam tym sezonie że stać ich na sprawienie niespodzianki na Camp Nou ,to skoro udało się w stolicy Kataloni to łatwiej już powinno być w innych Państwach i miastach.
Grupa najłatwiejsza ,kursy na Barcelone będą nie opłacalne za to overy troszke większe.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Barcelona jak zwykle ma farta w losowaniu.
Tak, szczególnie przed rokiem mieli farta, kiedy trafili według mnie do jednej z najmocniejszych grup ostatnich lat w LM z Interem, Rubinem i Dynamem.
Teraz oczywiście grupa jest łatwiejsza i Barca jest zdecydowanym faworytem. Nie lekceważyłbym Kopenhagi, która może trochę namieszać mając w składzie kilku doświadczonych graczy jak Gronkjaer czy Pospech. PAO według mnie sporo słabsze niż kilka lat temu. Liderem Greków jest na pewno Cisse, zobaczymy jak zaaklimatyzuje się w Atenach Govou. Ciekawe jak się zaprezentuje team z Kazania. Zespół dość poważnie zmieniony. Odszedł przede wszystkim kapitan i mózg ekipy Siemak. Oprócz tego także środkowy napastnik Bucharow i inny snajper Kabze. W ich miejsce sprowadzono przede wszystkim Carlosa Eduardo, za którego zapłacono ok 20 mln euro i Martinsa. W klubie pojawili się także dwaj nowi napastnicy:Kornilenko i Miedwidiew oraz bramkarz Arlauskis i obrońca Kuzmin. To raczej nie koniec transferów w Kazaniu, bo klub chce się jeszcze wzmocnić. Plusem dla Rubina będzie fakt, ze liga rosyjska ma już za sobą 18 kolejek.
Tak więc typuję:
1. Barcelona
2. Rubin
3. Kopenhaga
4. Panathinaikos
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tak, szczególnie przed rokiem mieli farta, kiedy trafili według mnie do jednej z najmocniejszych grup ostatnich lat w LM z Interem, Rubinem i Dynamem.
Rzeczywiście straszna grupa :grin:, Inter zaczął grać w play-off, a gry Barcy z Rubinem i Dynamem niema co komentować bo męczyła się z nimi nie dla tego, że byli trudnymi rywalami tylko, że sami sobie na to pozwolili.

A spekulacje co do ustawiania wyników spotkań wcale nie są aż takie mylne, jak każdy wie losowanie nie polega na wrzuceniu 32 piłek i losowaniu, tylko stosowany jest odpowiedni klucz, a piłeczki powoli stają się dodatkiem. Widzieliście jak było z Werderem mimo że nie był ostatnią drużyną w koszyku od razy został przekierowany do grupy A, a to Tottenham po wylosowaniu wcześniej trzech drużyn Angielskich miał tylko dwie możliwości, komentatorzy ciągle podkreślali, że niema możliwości pomyłki bo nad tym czuwa system komputerowy. Myślę że w tej chwili UEFA ma takie możliwości żeby losowanie ustawić.

Barca przede wszystkim oprócz łatwiejszych rywali trafia na drużyny atrakcyjne z geograficznego punktu widzenie dla UEFA Grecja, Rosja, Dania wcześniej Ukraina to idealne kraje dla promocji piłki, a kogo najlepiej wysłać tam z marketingowego punktu widzenia: Barca, Real, MU, CFC. Najlepiej poczekajmy do losowania play-off w tedy wszyscy się przekonamy czy Barcelona rzeczywiście ma duże szczęście.

Ale dosyć tych spekulacji, w tej grupie to Barcelona jest numer jeden jednak myślę że stawianie tylko na jej zwycięstwa nie przyniesie dużych zysków, a może nawet stratę, Rubin pokazał się poprzednio z dobrej strony i na pewno powalczy o wyjście z grupy. Grekom i Duńczykom pozostaje walka o LE i chyba tego się trzeba trzymać, jakiś dużych niespodzianek bym tu się nie spodziewał.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Barca wygra grupę. Zdecydowany faworty grupy. Można ich obstawiać w ciemno że zajmą pierwszą pozycję. Drugie miejsce dla... Greków.. którzy w tym sezonie dokonali fajnych zakupów pod kątem Ligi Mistrzów. Djibril Cissé, Kostas Katsouranis, Sebastián Leto to spore wzmocnienia, szczególnie jeżeli chodzi o ofensywę. Greków stać na awans i wyjście z grupy. Jeżeli chodzi o trzecie to moim zdaniem bedzie to FC Kopenhaga. W eliminacjach błyszczeli, pokonali w play-ofach Rosenborg BK. W lidze nie mają sobie równych. A liga duńska poprawiła znacznie swój poziom. Moim zdaniem ostatnia pozycja dla Rosjan, którzy mnie nie przekonują. Na własnym stadionie powinni wygrywać, ale ich wyjazdy do Grecji, Danii czy Barcelony będą ciężkie. Kluczowy mecz o awansie będzie pomiędzy Panathinaikosem a Kopenhaga. Gdzie ci pierwsi nie powinni przegrać.

1. Barca
2. Panathinaikos
3. FC Kopenhaga
4. Rubin
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Rzeczywiście straszna grupa :grin:, Inter zaczął grać w play-off, a gry Barcy z Rubinem i Dynamem niema co komentować bo męczyła się z nimi nie dla tego, że byli trudnymi rywalami tylko, że sami sobie na to pozwolili.
Ok, to Twoja opinia. Moja jest taka, że gra się jak przeciwnik pozwala, a w tamtym sezonie każda z tych 4 ekip była na wysokim poziomie. Fakty są takie, że 2 zespoły z tej grupy znalazły się wśród 4 najlepszych w Europie.
Tak jak pisałem, to nie koniec transferów w Rubinie. Wczoraj został zakontraktowany Bocchetti za 11 mln euro. Z kolei, do PAO przeszedł Luis Garcia.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1.Barcelona
2.
Rubin
3.Panathinaikos
4.Kopenhaga
Nie mam wątpliwości, ze tak będzie wyglądać kolejność tej grupy na koniec rozgrywek.
Barca jest murowanym faworytem - tego nie trzeba opisywać. Piekielnie mocny skład wzmocniony mistrzem świata i jednym z najlepszych defensywnych pomocników globu.
Czego chcieć więcej?
Dalsze miejsca też są dla mnie dość klarowne.
Zacznę od końca - Kopenhaga.
Zespół, który mnie absolutnie nie przekonuje. Przeciętni piłkarze, brak powalających wzmocnień... żelazna taktyka może pozwoli wydrzeć im 2 punkty w 6 spotkaniach. Na więcej bym nie liczył.
2/3 miejsce - tu będzie największa rywalizacja w tej grupie, jednak wygra ją Rubin - ze względu na swój trudny teren. Nie chodiz tu tylko o bezpośrednie pojedynki Panaty i Rubinu bo w nich 2 razy powinien wygrywać gospodarz. Myślę raczej o punktach, które w Rosji może zgubić Barcelona.
Myślę, że Hiszpanie lepiej poradzą sobie w Grecji i zadecyduje to o kolejności w grupie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rzeczywiście straszna grupa :grin:, Inter zaczął grać w play-off, a gry Barcy z Rubinem i Dynamem niema co komentować bo męczyła się z nimi nie dla tego, że byli trudnymi rywalami tylko, że sami sobie na to pozwolili.

A spekulacje co do ustawiania wyników spotkań wcale nie są aż takie mylne, jak każdy wie losowanie nie polega na wrzuceniu 32 piłek i losowaniu, tylko stosowany jest odpowiedni klucz, a piłeczki powoli stają się dodatkiem. Widzieliście jak było z Werderem mimo że nie był ostatnią drużyną w koszyku od razy został przekierowany do grupy A, a to Tottenham po wylosowaniu wcześniej trzech drużyn Angielskich miał tylko dwie możliwości, komentatorzy ciągle podkreślali, że niema możliwości pomyłki bo nad tym czuwa system komputerowy. Myślę że w tej chwili UEFA ma takie możliwości żeby losowanie ustawić.

Barca przede wszystkim oprócz łatwiejszych rywali trafia na drużyny atrakcyjne z geograficznego punktu widzenie dla UEFA Grecja, Rosja, Dania wcześniej Ukraina to idealne kraje dla promocji piłki, a kogo najlepiej wysłać tam z marketingowego punktu widzenia: Barca, Real, MU, CFC. Najlepiej poczekajmy do losowania play-off w tedy wszyscy się przekonamy czy Barcelona rzeczywiście ma duże szczęście.

Przecież ta grupa Barcelony z przed roku była uznawana przed rozpoczęciem rozgrywek za łatwą dla Barcelony. Każdy mówił , że Inter to nie jest do gry w LM , Rubin trochę anonimowy zespół , a Dynamo nie obliczalne ale nie mające szans zagrozić Barcelonie. Więc pisanie , że to była mocna grupa mija się z prawdą.

A o tym ustawianiu losowania to darius ciekawie piszesz. Nie chcę tu wysnuwać jakiś teorii spiskowych ale zgodził bym się , że wysłanie Barcelony czy MU na drugi koniec Europy może tylko przynieść zyski. W tamtym roku MU przecież też było i w Rosji i w Turcji. Być może jest tu jakiś haczyk ale ciężko coś stwierdzić.

Tą grupę zapewne wygra Barca ale nie spodziewał bym się efektownych triumfów , może po za CN. Dalekie wyjazdy na trudne geograficznie tereny powinno być problemem. Ale za to walka o II miejsce będzie ciekawa. Kopenhaga raczej szans nie ma ale Panata z Rubinem ... Moim zdaniem jednak nafaszerowany Rubin. Ale jak będzie się okaże.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Dajcie spokój z tym fartem Barcy... gdyby naprawdę farcili, to nigdy, by nie zachodzili tak daleko, jak zachodzą, co roku ;) - prosta filozofia. Tak, jak ktoś mówił każda pozycja oprócz pierwszej w tej grupie to będzie ostra sensacja. Barcelony nie trzeba przedstawiać, ale taki Rubin pewnie będzie walczył, jak &quot;wtedy&quot; i może znowu wyrwie jakieś punkty Katalończykom hmmm? Ich stawiałbym na drugiej pozycji w owej grupie. Zagadkowo prezentują się Duńczycy, którzy raczej będą okupować dolny rejon stawki, bo według mnie jest to zdecydowanie słabsza ekipa od Greckich &quot;Koniczynek&quot;. Patrząc od strony geograficznej, jak zrobiło to wiele osób powyżej... tak i owszem będzie trochę &quot;egzotycznie&quot;, ale to są profesjonaliści i dalekie wyjazdy im nie straszne, choć męczące na pewno. Finalnie i tak pewnie skończy się pierwszą lokatą nie trzeba mówić kogo ;), Rosjanie też dadzą spokojnie radę i wyjdą z drugiej pozycji, a pozostałe dwa miejsca to kwestia tego kto będzie bardziej &quot;chętny&quot; na grę w LE.

1. FC Barcelona
2. Rubin Kazań
3. Panathinaikos Ateny
4. FC København
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja nie uważam akurat tego za fart. W ręcz przeciwnie , sądzę że Barcelona wolała by być w dużo mocniejszej grupie niż takiej. Ja napisałem aby że grupa z przed roku jak i ta są po prostu dla nich łatwe. MU przed rokiem jak i teraz też nie mają jakiś potęg i też są i były łatwe grupy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dajcie spokój z tym fartem Barcy... gdyby naprawdę farcili, to nigdy, by nie zachodzili tak daleko, jak zachodzą, co roku ;) - prosta filozofia.
Nie mow mi ze ta druzyna nie ma szczescia, byl taki sezon w Champions League w ktorym w fazie pucharowej trafiali na takie pilkarskie &quot;potegi&quot; jak Celtic czy Schalke. Nie mow mi ze to nie jest glupie szczescie???
Jakby trafili na mocnejszy zespol to sprawa mogla potoczyc sie troche inaczej. W starciu z Man. Utd czy Chelsea juz by tacy pewni awansu nie byli. Tak samo w fazie grupowej z zeszlego sezonu, a teraz znowu sytuacja sie powtarza:;/:
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
no tak, faza grupowa z zeszłego sezonu była wyjątkowo słaba. Był tam tylko mistrz Włoch (późniejszy zwycięzca), mistrz Rosji i mistrz Ukrainy. Wyjątkowo słaba grupa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom