>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D: Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy [13-22.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Zeby sie tylko nie skonczylo tak jak slynny mecz hokejowy niedawno Niemcy-Lotwa, gdzie remis mial byc gwarantowany,i ludzie mase kasy stracili poza tym jezeli spekulujecie,ze lepiej zajac 2 miejsce to dlaczego Czesi mieli by chetni na wygranie grupy? przeciez tez wiedza z kim moga grac
Jak dobrze napisałeś to wszystko są SPEKULACJE wiec nie ma się co unosić. Wiadomo że nikt z nas nie wie kto ma jakie przemyslenia i założenia na 3 serię spotkań bo gdy wszystkie ekipy zaczną kombinować to wszystkie te SPEKULACJE biorą w łeb. W bukmacherke jesteś nie od dziś wiec chyba nie trzeba Ci mówić na czym świat sportu polega
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
jozzy22 jozzy22

Ok, ale wiesz , ja rozumiem, ze ktos jest zdenerwowany bo postawil na Anglie i mu kupon nie wszedl,dla mnie ten remis nie jest zadnym cudem, zobacz moj komentarz przed meczem wczoraj,Szkoci zagrali bardzo dobry mecz jak na swoje mozliwosci i mogli nawet wygrac w pierwszej polowie Pickford swietnie wyciagnal Szkotowi a w drugiej obronca wybil z pustej bramki , oczywiscie wszystko zweryfikuja mecze w PO,ale tak jak powiedzialem wg mnie Anglia przereklamowana najbardziej na tym euro.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Czechy - Anglia
Anglia poniżej 1.5 gola
@1.87
betfan
Układ tabeli jest taki, że nie zdziwi mnie remis tym bardziej, że Anglikom może pasować zajęcie drugiego miejsca w grupie, które spowoduje, że Czesi będą musieli mierzyć się z drużyną z grupy śmierci, a Anglicy wpadną na kogoś z naszej grupy. Owszem mogą trafić wtedy np. na Hiszpanów, ale na drugim miejscu w naszej grupie mogą być też inne drużyny. Dodatkowo Czesi są całkiem ogarnięci w obronie i mają dobrze dysponowanego bramkarza i nawet przy braku kalkulacji ze strony Anglików są w stanie nie stracić więcej niż jednego gola. Mecze w całej tej grupie są dość underowe i podobny scenariusz widzę w obu spotkaniach w trzeciej kolejce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Czechy - Anglia,
Typ poniżej 2,5 gola
Kurs 1,69

Spadki kursów na ten typ znaczne, bo początkowo powystawiane w okolicach 2,20 -2,30. No ale co się dziwić, skoro tabela ułożyla się tak jak widać i obu ekipom do awansu wystarczy remis. Nie idę w kierunku dokładnego wyniku, bo może być sytuacja, że jakaś bramka wpadnie, czy to w wyniku karnego, albo jakiegoś rykoszetu. Bardziej jestem skłonny uwierzyć, że obie drużyny potraktują spotkanie ulgowo i zobaczymy nudne spotkanie zakończone niskim rezultatem. W ramach zabawy można zaryzykować 0:0. Rezultaty osiągnięte przez obie ekipy na tych mistrzostwach wskazują, że kluczem jest gra defensywna. Globalnie warto zauważyć, że w 2 kolejce mistrzostw w 12 meczach padły tylko 4 overy. Wybieram under bramkowy a jak będzie to zobaczymy we wtorek.
 
Ostatnia edycja:
T 0

thesentinel

Użytkownik
Chyba podwójna szansa 0-0 wyglada jak najbardziej sensownie. Anglicy mogą kombinować z tym miejscem w grupie, ale jest jeszcze jedna sprawa. Ten kto zajmie pierwsze miejsce, gra następny mecz na Wembley :) Więc może Anglikom jednak zależeć na win....
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Czechy - Anglia typ Anglia kurs 1.64 Betfan

Następny mecz, który typuje to będzie spotkanie pomiędzy Czechemi, a Anglią. Reprezentacja Czech naprawdę zaskoczyli na tych Mistrzostwach już to mogę powiedzieć nawet po dwóch meczach. Wygrali dwiema bramkami z Szkocją, gdzie Anglicy zremisowali bezbramkowo i Czecylhy również prowadzili z Chorwacją, ale mecz ten zakończył się wynikiem 0:0. Czesi już można powiedzieć to, że mają wyjście z grupy, tylko teraz nie wiadomo z jakiego miejsca. Jeśli Chorwacją wygra z Szkocją i bilans bramkowy będą mieli lepszy to Czechy będą na miejscu trzecim, gdzie przy czterech punktach bez problemu powinni wyjść z grupy. Anglicy jednak celem jest pierwsze miejsce w grupie. Anglia na tych Mistrzostwach ogólnie jeszcze mimo na dwa mecze, że zdobyli cztery punkty to myślę, że ta Reprezentację stać po prostu na więcej. Oglądając mecz z Szkocją to Anglią prowadziła grę, ale tam według mnie bardzo dobra dyspozycją pokazali się Szkoci. Siła ofensywna Angli w postaci Sterlinga, Mount, Foden oraz Kane naprawdę dobrze to wygląda mimo, iż w dwóch meczach strzelili zaledwie jedną bramkę. W październiku 2019 r. Anglicy przegrali z Czechami 2:1 , natomiast tego samego roku kilka miesięcy wcześniej wygrali aż 5:0 z Czechami po bramkach Kane, Sterlinga x3 oraz bramce samobójczej Kalasa. Według mnie chodź Czechy naprawdę w miarę dobrze wyglądają na tym turnieju to jednak Anglią jest zdecydowanym faworytem do zdobycia trzech punktów w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 599

Maklak44

Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=YJtGv61K4aU


Strzelać czy nie strzelać? A jeśli tak, to do której bramki?
Czechy - Anglia. Zapowiada się mega stoickie widowisko.
Zwycięzca meczu trafia na drużynę z grupy śmierci - Portugalię, Francję czy też Niemcy. Druga i trzecia drużyna z tej grupy (angielskiej) będzie miała zdecydowanie łatwiej. Co za geniusz układał te drabinki???
Czy angielscy filozofowie pokonają czeskich, by w następnej już rundzie zagrać ze słabo rachującym hegemonem ??
Tak więc spodziewam się wielu cudów w tym meczu. Kiksów, wolniejszego od wolnego tempa gry, bacznego pilnowania wyniku (O - O) ... zwłaszcza przez Anglików, bo obecnie to Czesi są pierwsi (do ścięcia) w tabeli... (po zastanawiającym remisie Anglików ze Szkotami...
Cóż no. Zawsze jeszcze może być sporowakowany rzut karny, następnie niestrzelony tenże rzut karny, a nawet jeśli trzeba desperacki samobój w kocówce meczu...
W doliczonym czasie 90 minutowej "gry"...
A może jednak zwycięży sokratejska etyka futbollu? :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21: 00
Spotkanie: Chorwacja - Szkocja
Typ: Obie strzelą - Nie
Kurs: 2.14
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz został opisany już chyba z każdej możliwej strony. Osobiście uważam że mimo że jest to mecz o awans to będzie to spotkanie bardzo zachowawcze bo żadna z drużyn nie będzie chciała gonić wyniku z 0:1 dlatego nie będzie można zostawić luki w defensywie. Sporo mamy no bttsow na tym turnieju, dlatego postawie go również dziś. Chorwacji daleko do formy z ostatnich mistrzostw świata a mimo to dziś na boisko wyjdą w roli faworyta, dla mnie to bardzo ciężkie Spotkanie do typowania zwycięzcy dlatego postawie ze obie drużyny dziś nie będą się cieszyć ze strzelonego gola.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Chorwacja - Szkocja 1, 2.4✅ stawiam jednak na rutyne Chorwatow,chociaz Szkocja podobala mi sie z Anglia, mieli lepsze okazje,ale Anglia nie musiala wygrac, jedynie tak sie zastanawiam, Szkoci bez bramki jeszcze na euro, a byli blisko w obu meczach i moze im cos w koncu wpadnie, ale jednak Chorwacja wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Chorwacja 2.50 Unibet
Nie będę za bardzo się rozpisywał bo nie lubię tego robić ale i nie ma o czym pisać. Chorwacja to nie ta sama drużyna co na ostatnim Mundialu ale nadal z półkę jak nie dwie wyżej od dzisiejszych rywali. Może póki co nie błyszczą ale na większości pozycjach mają naprawdę dobrych zawodników. Szkoci jak to Szkoci przecinaki, drwale zagrali dobry mecz z Anglią (według teorii spiskowych to Anglia nie chciała tego wygrać) i chyba to wszystko na co było ich stać na tym turnieju. Uważam że Chorwacja ten mecz weźmie dość pewnie tak jak wczoraj Dania

Chorwacja (-1 azjan) 4.00 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Chorwacja-Szkocja BTS+over2,5 ŻK @2.16
Po tym co oglądałem wyczuwam ciekawy mecz o wyjście, remis nie daje nic więc będzie wojna.
Szkocja bez bramki ale paradoksalnie stworzyła w obu meczach więcej akcji i oddała więcej strzałów od rywala kto oglądał ten wie.
xG Szkocji po tych 2 meczach wynosi 2.8, a wicemistrzowie mają coś do udowodnienia i nie przejdą raczej bokiem.
Obie ekipy grają dość ostro i 3 kartoniki raczej powinni zobaczyć, w Superlidze ten sędzia pokazał 109 kartoników w 16 spotkaniach.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Ten kto zajmie pierwsze miejsce, gra następny mecz na Wembley :) Więc może Anglikom jednak zależeć na win
Słuszna uwaga , jeśli założymy że Anglicy będą chcieli wygrać to Czesi raczej nie będą chcieli im w tym przeszkodzić, bo 2 miejsce da im łatwiejszego rywala (Polskę lub Szwecję) w 1/8.
Oczywiście ewentualna przegrana może zepchnąć ich na 3 miejsce , ale dla nich nie będzie miało znaczenia czy zajmą 1 czy 3 za to upragnione 2 jest wielce prawdopodobne.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chorwacja - Szkocja 3:1 (1-1 żk)
powyżej 3,5 kartki, @1,68 Betfan (EURO)
powyżej 4,5 kartki, @2,57 Betfan


Jedno jest pewne, w tym meczu remis nikogo nie zadowoli, ponieważ brak kompletu punktów w tym spotkaniu równa się pożegnaniu z turniejem. Zapowiada się mocne widowisko, gdzie żadna ze stron nie odstawi nogi, dlatego próbuję w tym meczu kartek, wiem, że narazie EURO 2020 jest underowe jeśli chodzi o kartki, ale wkraczamy w taką fazę, gdzie nie ma miejsca na błędy i niejednokrotnie trzeba się będzie uciec do faulu, żeby powstrzymać przeciwnika, szczególnie, gdy któras z drużyn wyjdzie na prowadzenie. Chorwacja na tych mistrzostwach narazie zobaczyła 4 żółte kartki (3 z Anglią i 1 z Czechami), natomiast Szkocja 2 żółte i te 2 w meczu z Anglią, w pojedynku z Czechami uniknęli upomnienia. Sędzią pojedynku będzie Argentyńczyk Fernando Rapallini ze średnia ponad 5 żółtych kartek na mecz, na EURO 2020 prowadził dotychczas jeden mecz Ukraina - Macedonia Północna, w którym 3 razy wyjął żółty kartonik z kieszeni, dzisiaj zważywszy na rangę spotkania liczę, ze pracy mu nie zabraknie i będzie miał częste okazje do upominania zawodników.
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Też na początku myślałem że Anglia może odpuścić ten mecz i chcieć zająć drugie miejsce jednak jak dokładniej się przejrzy drabinkę to taki scenariusz wydaje mi się coraz mniej prawdopodobny no bo co Angole będą mieli z tego że zajmą drugie miejsce:
- Tak na prawdę i tak nie wiedzą z kim zagrają w 1/8 a równie dobrze może to być Hiszpania
- 1/8 będą musieli grać w Kopenhadze zamiast u siebie na Wembley a dodatkowo na ew. ćwierćfinał lecieć aż do Petersburga
- Nawet przy optymistycznym scenariuszu ułożeniu się wyników grupowych w 1/8 mieli by teoretycznie łatwiejszego rywala czyli Polskę, Słowację lub Szwecję jednak już w 1/4 trafili by prawdopodobnie na zwycięzcę grupy F czyli Niemcy lub Francję do tego czekał by ich dużo cięższy półfinał niż ten na dolnej połowie drabinki bo trafili by raczej na Belgię lub Włochy
A teraz przeanalizujmy drugi scenariusz czyli wygraną Anglii
- 1/8 finału mogła by okazać najtrudniejszym meczem tak na prawdę do finału w której zagrali by z Francją lub Niemcami nie ma widzę powodu dla którego mieli by chcieć ich omijać żeby i tak zagrać w którymś z nich w 1/4 przy 2 miejscu w grupie
- Ewentualny ćwierćfinał to mecz ze zwycięzca naszej lub jedną z drużyn która awansuje z 3 miejsc czyli na dobra sprawę mogą tam trafić na np Szwecję czy Słowację
-1/2 to uniknięcie Belgów i Włochów a trafienie na Holandię lub Danię
- Dodatkowo 1/8 rozgrywali by u siebie na Wembley
Jak dla mnie dużo lepszym wyjściem wydaje się wygranie grupy niż zajęcie 2 miejsca bo na pewno będą woleli zagrać u siebie w 1/8 z Francją/Niemcami niż w 1/4 w Petersburgu i tak ich nie unikną i tak a jednak graliby tylko jeden mecz "na wyjeździe" w 1/4 z może najłatwiejszym rywalem obecnym w 1/4 jakim mogą okazać się Szwedzi lub Słowacy.
Co do drugiego meczu to nie rozumiem tego hurra optymizmu z grą na Chorwację co z tego że mają niezły skład jak grają strasznie średnio a argument że są vice mistrzami świata jest tak na czasie jak to że Portugalia wygrała ostatnie Euro to pewnie daleko zajdzie i teraz przez to. Oni z ostatnich 11 meczy wygrali ledwo 2 i to z Maltą i Cyprem, z tymi pierwszymi do 60 minuty remisowali a z tymi drugimi wymęczyli 1:0 grając oba te mecze u siebie. Tam wyraźnie coś się nie klei nie śledzę ich aż tak dokładnie żeby domyślać się o co tam chodzi. A Szkocja jak dla mnie z wszystkich drużyn z tej grupy zaprezentowała się najlepiej w 2 pierwszych meczach mimo zdobycia jednego punktu i nie strzelenia bramki i z Czechami i z Anglią mieli więcej sytuacji bramkowych i tylko pech chciał że nic nie strzelili a mogli mieć już na koncie z 3/4 bramki.
Szkocja X2 @1.60 Fortuna
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Teorie na temat tego, że Anglia nie chce być pierwsza są tak z dupy wzięte jak ten remis co miał być między Ukraina a Austria. Człowiek naczyta się głupot i później podejmuje inne decyzję niż początkowo miał rozkminione. No i coz za głupotę się płaci. Trzeba wyciągnąć wnioski.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Teorie na temat tego, że Anglia nie chce być pierwsza są tak z dupy wzięte jak ten remis co miał być między Ukraina a Austria. Człowiek naczyta się głupot i później podejmuje inne decyzję niż początkowo miał rozkminione. No i coz za głupotę się płaci. Trzeba wyciągnąć wnioski.
Teoria byłaby sensowna, gdyby połówki drabinki różniły się tak, jak na Euro 2016. Tam np. Polska lepiej wyszła na tym, że grupy nie wygrała. Choć oczywiście nasi tego nie kalkulowali. Tu jednak super przeanalizował sprawę K k0r0niarz z dalszą drabinką i wychodzi, że jednak lepiej Anglii wygrać grupę. To bardziej Czechom może zależeć, żeby skończyć na drugim miejscu, bo mają inne ambicje - dla nich liczy się rywal w zasięgu w 1/8 finału, a z naszej grupy takiego rywala dostanie. I awans do ćwierćfinału byłby dla nich sukcesem. Anglia mierzy dużo wyżej i nie patrzą na najbliższego rywala, a perspektywę dalszych faz turnieju.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja nie patrze na teorie, jezeli jedni i drudzy nie musza wygrac nie obstawiam meczu, znacznie lepiej grac ze sportowego punktu widzenia niz snuc domysly, tu za duzo jest polskiego myslenia w tych spekulacjach, Wlosi,Belgowie czy Anglicy tak nie mysla, jak jest druzyna top z aspiracjami do mistrzostwa to nie kalkuluje z kim w 1/8,1/4 czy finale zagra bo wszystko poza zlotem jest malo warte, z punktu widzenia naszego to bysmy kalkulowali, bo dla nas wyjscie z grupy to sukces a jeszcze przejsc kogos w PO to juz wogole swieto i grac np z Czechami czy np Wlochami to by byla mega roznica.
 
N 340,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Ja nie patrze na teorie, jezeli jedni i drudzy nie musza wygrac nie obstawiam meczu, znacznie lepiej grac ze sportowego punktu widzenia niz snuc domysly, tu za duzo jest polskiego myslenia w tych spekulacjach, Wlosi,Belgowie czy Anglicy tak nie mysla, jak jest druzyna top z aspiracjami do mistrzostwa to nie kalkuluje z kim w 1/8,1/4 czy finale zagra bo wszystko poza zlotem jest malo warte, z punktu widzenia naszego to bysmy kalkulowali, bo dla nas wyjscie z grupy to sukces a jeszcze przejsc kogos w PO to juz wogole swieto i grac np z Czechami czy np Wlochami to by byla mega roznica.
Ja o tym pisałem już dużo wcześniej, to psychol32 twierdził że dla Anglii istotne jest czy odpadną w 1/8 czy w 1/4 dlatego będą kalkulować łatwiejszego rywala wychodząc z grupy z drugiego miejsca. Jak widzimy rzeczywistość jest z goła odmienna.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie oglądałem drugiej połowy, bo wracałem z pracy, ale patrząc w statystyki:

IMG_20210622_225300.jpg

Coś jednak było w kalkulacji i Czesi byli chyba chętni na minimalną porażkę i drugie miejsce w grupie 🤔 Szkopuł w tym, że wygrywając 3:1 zabrała je Chorwacja, a oni wylądowali na trzecim i będą ciężary w 1/8 🙈
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom