>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa D: Anglia, Chorwacja, Szkocja, Czechy [13-22.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja ogladalem Chorwacje, szkoci od 20 minuty nie biegali powinni ich dojechac juz w pierwszej polowie,Anglia ma dobra obrone i tyle, widocznie zadowolili sie tym 1-0.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja o tym pisałem już dużo wcześniej, to psychol32 twierdził że dla Anglii istotne jest czy odpadną w 1/8 czy w 1/4 dlatego będą kalkulować łatwiejszego rywala wychodząc z grupy z drugiego miejsca. Jak widzimy rzeczywistość jest z goła odmienna.
Bo może rzeczywistość zmieniła ich podejście? Widmo trafienia na Hiszpanię? Zaczęli kombinować już w meczu ze Szkocją tylko wtedy nie brali pod uwagę faktu że Hiszpania może zająć drugie miejsce w swojej grupie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja wygrywając 3:0 mija Czechy. Wiem mało prawdopodobne ale jednak możliwe.
No stało się... ;)

Śmiać mi się czasami chce na te teorie spiskowe. Są 2 grupy ludzi na forum. Jedni wszędzie widzą układki i spiski bez względu na to czy to LM czy Euro. Inni z kolei widzą wyłącznie czysty sport. A prawda jest jak zwykle pośrodku - układy i spiski są, ale są mega trudne do wychwycenia, a już na pewno się nie sprawdzają jak buk wystawia na remis 2,02 jak miało być z Ukrainą :LOL: bo jak jest masowy przeciek to z układu nici i anuluje się dogadanie.

W całej swojej 10 letniej karierze wyłapałem może z 4 takie fixy i jeden był nawet na MŚ, ale sęk w tym, że to musi nie tylko opłacać się i to w RÓWNYM stopniu obu drużynom, ale muszą się np. znać zawodnicy obu drużyn. A tu kiedy mecze są o jednej godzinie, a awans z 3 miejsca nie jest dla wszystkich nie było żadnych tak naprawdę stałych w oparciu o co można się było oprzeć. Jasne, że jakby grały np. 2 RÓWNORZĘDNE drużyny II ligi albańskiej (bez urazy dla Albanii - to tylko przykład) i miały by sobie pomóc żeby nie spaść to zupełnie co innego niż Euro gdzie są miliony widzów i tysiące obserwatorów. Choć na MŚ udało mi się znaleźć taki fix, ale jak dobrze pamiętam tam było wszystko przesądzone.

Tak więc mam nadzieję, że po dotychczasowych meczach 3 kolejki nikomu nie przyjdzie do głowy jutro grać coś wierząc w jakiś układ.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
W 0

Wolu129

Użytkownik
To dzisiaj dwóch faworytów wygrało. Wczoraj podobnie. W grupie A też. W grupie C Holandia. Na osiem spotkań siedem wygrali faworyci + Austria z beznadziejną Ukrainą. Jutro pewnie Niemcy oraz Hiszpania i dochodzą dwa mecze bez wyraźnego faworyta. Na tę chwilę są to ME bez niespodzianek w końcowym rozrachunku (jutro może dopiero coś się zmienić).

Nuda.

Tak samo jak w Premiership. Gdyby Liverpool nie stracił kilkunastu punktów ze słabiakami, to by tematu nie było.

Leicester osiągnął wyniki ponad stan, oglądałem wiele ich spotkań, szału nie robili. Finalnie lepsze drużyny awansowały. Gdyby było jeszcze kilka kolejek, to nie byłoby dyskusji.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
adamo80 adamo80
w bulgarii bylo tego duzo, jeden pilkarz Cracovii opowiadal co tam gral ze potrafili robic nawet dwa-trzy mecze pod rzad, jakies tajne znaki przed meczem jak robil rozgrzewke pod choragiewka to obie ponad 1.5 bramki mialy strzelac, jak nie to akcja odwolana, przed meczem tel mial zeby robic ustawke, pyta ilu mamy ludzi wtajemniczonych w klubie rywala to mowia,ze 6 bramkarza , dwoch napastnikow, i dwoch obroncow i pomocnika, w takich niszowych ligach mogly sie dziac takie rzeczy , bo wiekszosc pilkarzy slabo tam zarabia,ale nie w ME 2021 rok.
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
Bo może rzeczywistość zmieniła ich podejście? Widmo trafienia na Hiszpanię? Zaczęli kombinować już w meczu ze Szkocją tylko wtedy nie brali pod uwagę faktu że Hiszpania może zająć drugie miejsce w swojej grupie.
W dalszym ciągu mogą trafić na Hiszpanię w 1/4 finału, nie skończyli jeszcze rywalizacji w grupie. Mogą wyjść z 1, 2 a nawet 3 miejsca lub całkiem odpaść. Takie teorie są wyssane z palca.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No stało się... ;)

Śmiać mi się czasami chce na te teorie spiskowe. Są 2 grupy ludzi na forum. Jedni wszędzie widzą układki i spiski bez względu na to czy to LM czy Euro. Inni z kolei widzą wyłącznie czysty sport. A prawda jest jak zwykle pośrodku - układy i spiski są, ale są mega trudne do wychwycenia, a już na pewno się nie sprawdzają jak buk wystawia na remis 2,02 jak miało być z Ukrainą :LOL: bo jak jest masowy przeciek to z układu nici i anuluje się dogadanie.

W całej swojej 10 letniej karierze wyłapałem może z 4 takie fixy i jeden był nawet na MŚ, ale sęk w tym, że to musi nie tylko opłacać się i to w RÓWNYM stopniu obu drużynom, ale muszą się np. znać zawodnicy obu drużyn. A tu kiedy mecze są o jednej godzinie, a awans z 3 miejsca nie jest dla wszystkich nie było żadnych tak naprawdę stałych w oparciu o co można się było oprzeć. Jasne, że jakby grały np. 2 RÓWNORZĘDNE drużyny II ligi albańskiej (bez urazy dla Albanii - to tylko przykład) i miały by sobie pomóc żeby nie spaść to zupełnie co innego niż Euro gdzie są miliony widzów i tysiące obserwatorów. Choć na MŚ udało mi się znaleźć taki fix, ale jak dobrze pamiętam tam było wszystko przesądzone.

Tak więc mam nadzieję, że po dotychczasowych meczach 3 kolejki nikomu nie przyjdzie do głowy jutro grać coś wierząc w jakiś układ.;)
adamo80 adamo80 ja Ciebie pamiętam z czasów (a było to jeszcze nie dawno) jak waliłeś w taśmy same pewniaczki. Jak na LM podawałeś kupony po kilka zdarzeń z kursami ok 1.20 -1.30 Nie dziwię się że w swojej karierze bukmacherskiej nie wyłapujesz takich zdarzeń. Bo albo grasz najpopularniejsze ligi albo tym się nie interesujesz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80 adamo80 ja Ciebie pamiętam z czasów (a było to jeszcze nie dawno) jak waliłeś w taśmy same pewniaczki. Jak na LM podawałeś kupony po kilka zdarzeń z kursami ok 1.20 -1.30 Nie dziwię się że w swojej karierze bukmacherskiej nie wyłapujesz takich zdarzeń. Bo albo grasz najpopularniejsze ligi albo tym się nie interesujesz.
No jak się okazuje teraz to byłaby idealna strategia na te ME :) Taśm to ja mało grałem, a głównie single... A nie wyłapywałem ani ja ani nikt inny na tym forum od 10 lat tzn też jak ja parę osób znalazło może z kilka takich ustawek... To jest mega trudne jak pisałem, a jak ktoś wie nigdy się tym nie dzieli na otwartych forach, a w większości przypadków i na zamkniętych.

Oczywiście nie piszę o fantastach z forum, którzy pojawiają się i znikają i znów pojawiają bo oni zawsze mają głowę pełną teorii spiskowych... :) Niektórym nawet pomagały duchy dziadków z Węgier... Hahahaha :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To dzisiaj dwóch faworytów wygrało. Wczoraj podobnie. W grupie A też. W grupie C Holandia. Na osiem spotkań siedem wygrali faworyci + Austria z beznadziejną Ukrainą. Jutro pewnie Niemcy oraz Hiszpania i dochodzą dwa mecze bez wyraźnego faworyta. Na tę chwilę są to ME bez niespodzianek w końcowym rozrachunku (jutro może dopiero coś się zmienić).

Nuda.
No tak - znacznie ciekawiej byłoby jakby faworyci nie wygrali, a ludzie potracili majątki, a buki się obłowiły... ;) Z punktu widzenia bukmacherskiego to jak na razie dobrze się układa. My tu mamy zarabiać kasę, a nie oglądać niespodzianki. Chyba pomyliłeś fora.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
A nie wyłapywałem ani ja ani nikt inny na tym forum od 10 lat tzn też jak ja parę osób znalazło może z kilka takich ustawek... To jest mega trudne jak pisałem, a jak ktoś wie nigdy się tym nie dzieli na otwartych forach, a w większości przypadków i na zamkniętych.

Oczywiście nie piszę o fantastach z forum, którzy pojawiają się i znikają i znów pojawiają bo oni zawsze mają głowę pełną teorii spiskowych... :) Niektórym nawet pomagały duchy dziadków z Węgier... Hahahaha :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Piszesz tak bo grasz praktycznie tylko piłkę nożną i to topowe rozgrywki. Gdybyś wychylił nosa trochę dalej to byś miał na to inne spojrzenie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Piszesz tak bo grasz praktycznie tylko piłkę nożną i to topowe rozgrywki. Gdybyś wychylił nosa trochę dalej to byś miał na to inne spojrzenie.
O tym co ja gram a co nie gram to nie masz pojęcia bo chyba nie sądzisz, że podaję wszystko na tym forum. A grywałem nawet III ligę Azerbejdżanu... ;)
 
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Europol znalazł trochę więcej ustawek niz 4. Chyba x 100, były i czasy że było x 200 Może poszukaj raportów z ostatnich 20,10 lat
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Europol znalazł trochę więcej ustawek niz 4. Chyba x 100, były i czasy że było x 200 Może poszukaj raportów z ostatnich 20,10 lat
No, ale ja przecież nie neguję tego, że ich było tyle tylko pisałem, że wychwyciłem to przed meczem i zagrałem. Po meczach jak wychodziły afery to jasne, że było wiadomo, a statystycznie pewno to co wyszło to z 10% tego co było naprawdę, ale chodzi o to, że takich informacji nie dostaniesz na żadnym forum, a szczególnie otwartym.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Wystarczy znaleźć artykuł o kolesiu z Tajlandii lub innego azjatyckiego kraju który ustawiał mecze wszędzie z wyjątkiem MŚ bo to według niego było za duże piłkarskie święto. Później wpadł na tym jak kupił klub w Finlandii i sprowadził do niego jak pamietam 15-stu Afrykańczyków bo jak mówił ich najłatwiej przekupić ;)
 
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
No, ale ja przecież nie neguję tego, że ich było tyle tylko pisałem, że wychwyciłem to przed meczem i zagrałem. Po meczach jak wychodziły afery to jasne, że było wiadomo, a statystycznie pewno to co wyszło to z 10% tego co było naprawdę, ale chodzi o to, że takich informacji nie dostaniesz na żadnym forum, a szczególnie otwartym.
Rozumiem. Mój bład
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Z tego co pamietam, w Polsce sie przyznalo po kilku pilkarzy z Zaglebia i Belchatowa, a pozniej z tej calej afery korupcyjnej wiekszosci nic nie udowodnli i przerombane mieli ci, ktorzy poszli na wspoplrace oczywiscie mowa po 2000 roku bo w latach 90 tu bylo straszne bagno siedzieli w tym wszyscy pilkarze,sedziowie,dzialacze.Pamietam mecz Wisla- Legia w 93 bylem na meczu z ojcem mialem wtedy 12 lat,wszyscy widzieli jaki cyrk byl i nawet pamietam jak kibice szyderczo spiewali piosenke "Wiselko podziel sie z nami" takie bylo g... w polskiej lidze.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wystarczy znaleźć artykuł o kolesiu z Tajlandii lub innego azjatyckiego kraju który ustawiał mecze wszędzie z wyjątkiem MŚ bo to według niego było za duże piłkarskie święto. Później wpadł na tym jak kupił klub w Finlandii i sprowadził do niego jak pamietam 15-stu Afrykańczyków bo jak mówił ich najłatwiej przekupić ;)
Wilson Raja Perumal, Singapur, wspominałem o nim nie raz... Cały artykuł na weszlo, tak z 5,6 lat temu jak ktoś chce się poduczyć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom