>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Polska - Arabia
Typ: Polska over 2,5
Kurs: 4.00
Firma: Fortuna

Nie ma co kalkulować. Jak chcemy zostać w turnieju to musimy wygrać jak najwyżej. Jak wiadomo na tym turnieju liczy się stosunek bramek a nie mecze bezpośrednie i skromna wygrana nic nam tu nie da. Wątpię że Arabia zagra drugi tak dobry mecz, a my tak słaby. Trzeba wyjść nie tylko ofensywnie ale również tak grać. Strzelić szybko gola a potem dołożyć kolejne.
 
Ostatnia edycja:
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Az nie moge, co za pierdzielenie.
Duma urażona. Proponuję więcej pokory. Będzie to korzystne.

Michniewicz gra tak, bo inaczej nie moze?
Tak. Ma wystawić Milika który znowu nie trafi z 2m? Każdy uważa, że Polska jest drużyną światowej klasy skoro gra w niej ktoś taki jak Lewandowski. Niestety tak nie jest. Jesteśmy ponadprzeciętną drużyną. Jedynie kto w pomocy może wykreować akcje to Zieliński i może troszkę Szymański. Krycha już nie jest ten co kiedyś. To za mało.

Bylo leciec do kataru kibicowac, bo za ekranem kazdy madry?
Tak. Wiem coś o tym, bo sam jeżdżę jak tylko mogę na mecze kadry do innych krajów. Niestety teraz nie poleciałem. Wtedy się potrafi bardziej docenić kadrę oraz nią interesować. A obecnie ciężko mi słuchać tego jak każdy mówi jak powinniśmy wygrywać z każdymi. Jedynie kto spełnia założenia piłkarza światowej klasy formatu to Zieliński, Lewandowski, Szymański i Cash. 4 zawodników. A reszta? 4 zawodnikami ciężko coś osiągnąć na turnieju. Ale my się uważamy niestety na podstawie tych piłkarzy, że powinniśmy wygrywać każdy mecz za meczem.

I najlepsze, ze Arabia nie ma czym zagrozic?
Oczywiście, że nie. Wierzysz w to, że Kiwior okiwa w meczu z Argentyńczykami 4 zawodników i strzeli bramkę niemalże w okienko? Wyobraź sobie, że podobna rzecz miała miejsce w meczu z Argentyną w wykonaniu jednego z Arabów. Ale poniżej ustosunkuję się do Twoich argumentów.

Widziales jakis mecz Arabii poza pierwszym grupowym? Z Chorwacja byli lepsi, z USA byli lepsi i nie defensywnie lepsi, ale stwarzali duzo lepsze okazje.
W ostatnim meczu towarzyskim Polski również Chile było lepsze. Graliśmy bez Lewego, Zielińskiego a jednak daliśmy radę. Mecz towarzyski a oficjalny to dwie różne.

Polska musi ten mecz wygrac, wiec Arabia zagra autobus? Raczej plug na srodku boiska i nas przeora. Renard tez nie ma zawodnikow do kreacji, a kreuje, a ichniejsza wersja autobusu, to przy nas samochodziki w lunaparku do zbijania. Dynamika i pressing idealny w czasie.
Tylko problem w tym, że w tym meczu Argentyna nie myślała nawet przez chwilę, że zagra autobus. To oni napierali i atakowali i tylko oni istnieli przez pierwszą połowę. Mogło być 4-0 w pierwszej połowie, ale już sobie w szatni dopisywali 3 punkty i myśleli, że taki wynik będzie w drugiej połowie. Nieznacznie się pomylili, gdy Arabia wyprowadziła przy pierwszym golu kontrę a przy drugim golu wręcz sobie zlekceważyła piłkarza przy którym myśleli, że on kopnie piłkę gdzieś hen w trybuny. A tu kopnął hen w okienko.

Jesli nawet ten mecz wygramy i jakims cudem wyjdziemy z grupy chociaz watpie, to zostaniemy zapamietani jako najpaskudniej grajaca druzyna na swiecie.
Zbyt stronniczy komentarz. Na ten moment to Katar grał najpaskudniej. Inne drużyny myślę też, ale się nie wypowiem, bo zbytnio nie oglądałem. Maroko z Chorwacją też był nieco autobusowy mecz. Dania z Tunezją podobnie. Czy tylko my gramy autobus na tym Mundialu?

Wtedy wynik > styl? Jak dla kogo. W najblizszym meczu styl gry bedzie rownie wazny, bo nie wyobrazam sobie drugiego takiego pazdzierza, bo to po prostu wstyd bylo ogladac.
Nie no tak. Przecież powinno być co najmniej 5-0 dla Polski w tym meczu. Przecież jesteśmy pępkami świata. A niestety wyniki weryfikują co innego. U nas nie ma absolutnie zgrania. Co z tego, że mamy Lewego skoro piłka nie zawsze trafi do Zielińskiego w meczu i nie zawsze on też poda mu na tyle odpowiednio, żeby strzelić gola? Nawet jak ma się dobrą drużynę to ta dobra drużyna też potrafi przegrać co właśnie pokazał nam przykład wczoraj Niemiec oraz Argentyny. Nie zawsze wszystko wychodzi. Ja bardzo mocno doceniam ten remis. Na trybunach kibicowsko przegraliśmy z kretesem. Poleciało tylko 3000 Polaków, ale w internecie każdy wielki krytyk - bo przecież Polska powinna wygrywać. Niestety nie.

Przez 20 lat jedyne sukcesy jakie odnieśliśmy właśnie to te które wymieniłem. Zwycięstwo z USA, Kostaryką w meczach o nic oraz o coś z Irlandią Północną która załapała się cudem dzięki łatwiejszym zasadom i Ukrainą będącą wówczas w kryzysie. Słowacja też wyszła z grupy na MŚ 2010. Słowacja która nas łoiła w eliminacjach oraz rok temu na Euro w grupie. Bądźmy obiektywni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +578
adi26 20

adi26

Użytkownik
Witam widzę że jest sporo rozmowy na temat Polski wiem Że każdy ma prawo się wypowiedzieć i myśleć co chce . Ale podchodząc chłodna głową to mecz meczowi nie jest równy koledzy wyżej widzę że szukają winnych takiego a nie innego wyniku to jest gra zespołowa i nawet rozkładając na czyniki pojedyncze to praktycznie każdy zagrał poniżej swojego poziomu i wynik i tak był dla nas łaskawy na ten moment widząc oba mecze to mecz Polski chował się piłkarsko do meczu Argentyny i teraz jak Arabia Saudyjska podejdzie i zagra tak samo jak z Argentyna a Polska nie podniesie poziomu gry bo na pewno nie grała na swojim poziomie to myślę że Polska co maxymalnie jest w stanie ugrać to remis ja bym był skłony iść w stronę Niespodzianki x2 lub bardziej odwarznie na czystą wygraną Arabi Saudyjskiej bo do tej pory pokazali zdecydowanie lepszą piłkę bo Argentyna wcale źle nie grała !
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Zanim się rozkręcicie z tymi swoimi rewelacjami, że musimy wygrać żeby awansować to od razu powiem, że 3 remisy też nam starczą przy remisie Meksyku z Argentyną i porażką Meksyku z Arabią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +578
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Meksyk
Typ: over 4.0 azjan żółtych kartek
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betcris

Analiza:
Tutaj bedzie sie mega dzialo i jestem tego pewien, ze kosci beda trzeszczaly. Bet365 przedchwila wystawil swoja linie kartkowa na ten mecz i ustawil ja na poziomie over 5.5 po 2.00 wiec zaraz na wszystkich rynkach zaczna sie spore spadki. Tutaj mamy bardzo bezpieczny over w ktorym przy 4 zoltkach mamy zwrot po kursie 1.83 wiec dla mnie super. Sedziuje Daniele Orsato, ktory nigdy nie waha sie wyciagac karteczek dlatego tak wysoko ustawiona linia na bet365 i dlatego ja tak chetnie pobieram sobie bezpieczniejsza linie ze zwrot over 4.0. W meczu otwarcia to wlasnie on go prowadzil i wyciagnal 6 zoltek.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
ArgentynaMeksyk @ Argentyna wygra więcej niż 1 golem @ 2,55 @ STS
Argentyna na musiku. Musi wygrać by myśleć o wyjściu z grupy. I to najlepiej wygrać przekonowująco by się po pierwsze odbudować mentalnie, po drugie bilans bramek może być istotny w tej grupie. Albo o wyjśćie, albo o pierwsze miejsce. W pierwszej połowie z Arabią jakby nieco lepiej trzymali linie spalonego, mogło być nawet 3-0, także potencjał jest. Za to Meksyk gra bardzo słabo. Polska na tle innych drużyn grających na 0 z tyłu pozwalała przeciwnikom na dosyć dużo, tym samym nie kreując sobie nawet pół dobrej sytuacji. I na tym tle Polski, Meksyk również nic nie pokazał. W obronie za pewni też nie są, My tego nie potrafiliśmy wykorzystać, ale Argentyna pewnie da rade. Typuje tu mocno jednostronny mecz obnażający wszystkie słabości Meksyku. Myślę o 3 lub 4-0.

Polska - Arabia S. @ więcej rzutów rożnych - Arabia S. @ 4,05 @ Fortuna
Ciekawy bet. Ciężko mi się zdecydować w opcji 1X2. Jak Arabia zagra jak z Argentyną, a Polska jak z Meksykiem to w teorii X2 jest wręcz świetnym kursem. Kursy jednak w ogóle takiego scenariusza nie biorą pod uwagę dość mocno faworyzując Polskę. Dlatego myślę, że to będzie inny mecz. Z Meksykiem szukaliśmy rogów więdząc, że Meksyk je słabo broni. Przez co taktyka na skrzydłowych i wrzutki i długą piłkę (tak jak opisywałem przed meczem). Teraz możliwy zagęszczenie środka pola i powrót do 3-5-2 i raczej szukanie sytuacji podaniami w pole karne lub strzału z dystansu (nie pod róg, bardziej na zasadzie albo siądzie okienko albo w trybuny). Rogi mogą nie być porządane gdyż będziemy się narażać na szybkie kontry w przypadku złego wykonania. Arabia wydaje się być groźna w tym elemencie. Za to jak Arabia będzie stwarzać sytuacje, a wydaje się że będzie na pewno. To mozemy się panicznie bronić wybijając piłke w auty, rogi, gdyż raczej mamy dobrze wyćwiczone bronienie SFG. GOrzej z bronieniem z gry. Stąd taki typ. Mogę się pomylić i przebieg i taktyka będzie zupełnie inna, ale kurs warty ryzyka i w tym meczu ciężko mi zagrać coś innego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Meksyk
Argentyna @ 1.57
Fortuna

Krótko i na temat.
Argentyna pod ścianą i tak naprawdę żeby wyjść z grupy to musi wygrać to spotkanie. W spotkaniu z Arabia zagrali dobrze, ale nie spodziewali się tego, że rywal wsadzi im dwa gole. Arabia po tym zamknęła się na własnej połowie i wyczekiwała kolejnych błędów rywala. Argentyna nie zapominajmy, że w tamtym spotkaniu strzeliła aż cztery gole, ale trzy z nich nie zostały uznane.
Tą porażką powinni wyjść jeszcze mocniej naładowani żeby osiągnąć sukces i wygrać.
Meksyk wypadł średnio na tle słabej Polski. Próbowali stwarzać sytuacje, ale tylko jedna czy dwie były z nich groźne. Ochoa ich uratował i czy tym razem będzie podobnie?.
Tak naprawdę liczę, że nie. Bo zaraz po naszej reprezentacji kibicuje Argentynie, ale okazać się może, że oni nawet nie wyjdą z grupy.
Podsumowując, Argentyna musi wygrać aby zrobić krok do przodu i być dalej przy szansach na awans do kolejnej rundy.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Arabia Saudyjska
Polska i over 3.5 bramek @ 5.40 Betfan
Polska Handi -2.5 bramek @ 6.90 Fortuna

Może i typ bardzo życzeniowy po tym co zobaczyliśmy w pierwszym spotkaniu, jednak jeszcze przed meczem z Meksykiem powtarzałem sobie, że szkoda, że z Meksykiem gramy na początku, bo pierwsze spotkania Polska zawsze gra słabo, bez pomysłu i tak właśnie było, tylko, że w drugim meczu zazwyczaj obraz gry się polepsza, chłopaki ewidentnie chcą się odegrać i stąd widzimy całkiem inną reprezentację, co oczywiście jest tylko moim zdaniem. Arabia pokazała się z bardzo dobrej strony z Argentyną, jednak czy powtórzą to w drugim spotkaniu, na pewno wynik ich niesie, ale na pewno też spodziewają się łatwiejszego spotkania z Polską, niż z Argentyną, co może ich zgubić i gdzie według mnie, to spotkanie łatwiejsze nie będzie. Szkoda nietrafionego karnego Lewandowskiego, bo mogło być zwycięstwo, ale i tak osobiście cieszę się z remisu, bo przed meczem mocno bałem się porażki, bo że nic nie zagrają to tego się spodziewałem. Szalone typy z wysokimi kursami patrząc na grę naszych w pierwszym spotkaniu i wynik Arabii, jednak jak dla mnie obejrzymy tu już odmienioną Polskę i mam nadzieję, że się nie mylę.
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Polska- Arabia Saudyjska
Robert Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
5.75 Superbet


Może i jestem huraoptymistą, ale uważam że wygramy mecz z Arabia, a co więcej liczę też na wtopę kolejna Argentyny, ale o tym w innym poście.
Przejdźmy do analizy typu który podaje. Uważam, że zagramy mecz zupelnie inny niż z Meksykiem. Mamy tylko 1 punkt i jeżeli chcemy myśleć o awansie to ten mecz musimy wygrać.
Myślę, że wygramy . Arabi mecz z Argentyna wyjątkowo się udał. Pierwsza połowa zupełnie nie wskazywała na to, że Arabia może ugrać nawet punkt .
Nasza gra z Meksykiem może i nie porywała, zagraliśmy bardzo ostrożnie. Robert nie strzelił karnego. Każdy wie jak ogromne są jego ambicje . Uważam, że sportowa złość po nieudanym karnym sprawi że Robert na to spotkanie wyjdzie zmotywowany potrójnie, wręcz naładowany energia. Będzie się dwoił i troił żeby Polska wygrała. 2 bramki w meczu z Arabia są bardzo możliwe w wykonaniu Lewandowskiego. Wykonuje karne i rzuty wolne . Nie wierzę w to, że jak będzie karny to znowu nie strzeli. Nie raz też pokazywał że potrafi zdobyć bramkę też bezpośrednio z rzutu wolnego. Myślę też, że nie raz dostanie dobre podanie i obrońcy po prostu zanim nie nadąża . Liczę mocno na to, że ten typ wejdzie, a Polska dalej będzie się liczyła w walce o awans.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Argentyna- Meksyk
Remis 4.20 Superbet

To tak, ja uważam, że na Argentynę porażka z Arabia Saudyjska wcale nie podziała motywująco a wręcz przeciwnie. Tam już przed mistrzostwami było ogromne ciśnienie na wynik . Wszyscy wymieniali Argentynę jako faworyta do zwycięzcy mundialu, a tu już po pierwszym meczu zrobiło się bardzo nieciekawie. Argentyna jest na musiku . I uważam, że bardzo dla nich źle że właśnie teraz grają z Meksykiem. Meksyk pokazał jiż w meczu z Polską że ciężko im strzelić bramkę.
Wydaje mi się, że ten mecz będzie wyglądał tak, że Argentyna będzie mocno naciskała cały mecz a Meksyk wytrwale się bronił. Zamurują bramkę . Uważam że mecz może się skończyć 0:0 .
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Polska - Arabia Saudyjska
Typ: Arabia Saudyjska
Kurs: 5,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po obejrzeniu spotkań dwóch drużyn, gdzie to Arabia grała z zespołem o wiele lepszym a jednak wygrała, nie mam złudzeń, że Polska coś pokaże w tych mistrzostwach. Jak strzelą dwa gole sumarycznie to będzie sukces. W co wątpię.
Arabowie gryzą trawę, walczą o każdą piłkę, mają trenera co potrafi rozpalić w nich żar wygrywania i ambicje sportowe.
Wg mnie będzie 0:2 lub 1:2 dla Arabii i to będzie smutne dla Polski widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Argentyna @ 1.57
Argentyna - Meksyk


Superbet

To, że Polska zagrała tragicznie nie oznacza, że Meksyk cokolwiek pokazał, zagrali również piach jak my.

Argentyna musi ten mecz wygrać inaczej do domu. Po 1 połowie meczu z Arabią poluzowali za bardzo i skończyło się jak się skończyło. W 1 połowie mogli prowadzić 3:0 brakło skuteczności i trochę szczęścia, spalone itd.
A przede wszystkim zagrają lepiej w obronie 1 gola czy 2 powinni spokojnie kropnąć.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Poważnie gracie Argentynę po kursie 1.57 z argumentem, ze MUSZA?
Przeviez to wbijanie się na minę. Zasadniczo w każdym meczu ten argument pasuje i nic nie wnosi.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Polska:Arabia Saudyjska
2. drużyna: powyżej 0.5 gola + powyżej 2.5 rzutów rożnych + powyżej 1.5 kartek
STS kurs 3.33

Walka o awans do playoffów wkracza w kolejny etap. Porażka Polaków oznacza pożegnanie się z mundialem. Remis przy ew. porażce Argentyny lub remisie z Meksykiem jeszcze nie pozbawi nas szans na awans. Mimo wszystko drużyna Czesława Michniewicza musi się otworzyć w tym spotkaniu i nie grać lagi na Lewandowskiego. Granie na 0 z tyłu i 0 z przodu nic nie da. Drużyna Arabii będzie rozpędzona po sprawieniu sensacji w pierwszej kolejce. W tym spotkaniu powinny paść bramki po stronie Saudyjczyków - nie strzelają ich dużo ale to jest mundial i on rządzi się swoimi prawami. Obrona gości nie jest jakaś mega doświadczona z graniem przeciwko takim napastnikom jakim jest RL9 dlatego sądzę że też połapią kartki na głupich faulach. Dlatego uważam że taki combo typ jest wart wzięcia go pod uwagę.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Polska-Arabia Saudyjska
poniżej 3.5 gola + poniżej 12.5 rzutów rożnych + poniżej 5.5 kartek @1.9

Ide dokladnie w ten sam zaklad, ktory przyniosl powdzeniu przy meczu Meksyk-Polska.

Gdzie my tam sie nadajemy do strzelania bramek na Mundialu. To bedzie monotonna walka o przepchniecie meczu prawdopodobnie. My probujacy sklecic jakies akcje i Arabia tez.

Saudyjczycy maja 3 punkty, co wydaje sie mega wyczynem. Do przerwy Arabia mogla smial oprzegrywac z Argentyna 0-3 lub 0-4, a ostatecznie wygrali mecz 2-1 dwoma strzalami na bramke. My bylismy w ofensywnie jeszcze bardziej beznadziejni, a tez moglismy zdobyc 3 punkty wykorzystujac rzut karny.

4 bramki to taki bardzo duzo jak na taki mecz i tu nie powinno byc problemu. Rzutow roznych w meczu z Meksykiem bylo w miare sporo (11), ale to wciaz zapas jest, a ze ani Polska, ani Arabia skladna gra nie grzesza to sadze, ze tym razem nawet te 11 bedzie ciezkie. Najwiecej watpliwosci to kartki. To jest taka linia z zaleznosci jak sie mecz potoczy i na ile sedziego i zawodnikow poniesie. Na poczatku MŚ tych kartek bylo sporo, ale ostatnio tendencja troche sie chyba obnizyla, wiec jest to do zrobienia.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Argentyna-Meksyk
Więcej spalonych
Fortuna kurs 1.65

Argentyna ma nóż na gardle. Porażka z Saudyjczykami musi ich zmotywować do lepszej gry w obronie oraz poprawy skuteczności. Messi i spółka rzuci się od początku, zapewne będzie sporo sytuacji ze spalonym dlatego myślę że to fajny kurs do wzięcia pod uwagę przy tworzeniu kuponów w Fortunie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Polska - Arabia S.
otrzyma kartkę: Krychowiak @3,3 superbet

Pierwsze spotkanie Polaków z Meksykiem myślę że większości osób nie zaskoczyło gdyż miało przebieg taki jak się tego spodziewano. Obie ekipy nie zagrały wielkiego spotkania, niewiele było sytuacji bramkowych, nie za wiele fauli i ostrej gry. Sędzia pokazał w sumie 3 kartki z czego jedną dla Polaka - Frankowskiego który wszedł z ławki. Mam wrażenie że obie ekipy miały gdzieś z tyłu głowy świadomość że to pierwsze spotkania i jeśli nie wszystko się klei to dobrze go chociaż nie przegrać.
Jutro wydaje mi się że zobaczymy już zupełnie inne spotkanie. Pola do kalkulacji już nie ma. Nie oszukujmy się, Arabia to najsłabsza drużyna w naszej grupie, jesteśmy faworytem i jeśli chcemy nie tylko myśleć o awansie ale także o zachowaniu twarzy w tym turnieju to te spotkanie powinniśmy wygrać.
Sytuacja w naszej grupie nieco się skomplikowała po sensacyjnej wygranej Saudyjczyków nad Argentyną. Gospodarze (grają praktycznie u siebie) na pewno są tym meczem bardzo podbudowani. Trzeba za to oddać że jutro wyjdą osłabieni brakiem obrońcy Yasera Al-Shahraniego oraz kapitana Salmana Faraja.
Spodziewam się że zobaczymy dużo więcej walki. Krychowiak jak to Krychowiak, łapie sporo kartek, jutro zagra może nieco wyżej więc liczę na to że będzie miał kilka starć z graczami rywala, kurs też całkiem ciekawy.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Arabia, Polska wygra, @1.78 FORTUNA

Być może patrzę na naszą kadrę zbyt optymistycznie, ale wynik Arabii z Argentyną nie może zamaskować tego, że nasz rywal jest po prostu słaby i takie wyniki trafiają się raz na kilkadziesiąt lat. Obie ekipy zagrają bardzo zachowawczo więc myślę że raczej gradu bramek tutaj nie zobaczymy. Polacy dysponują większym potencjałem kadrowym i wg. mnie to okaże się kluczowy. Liczę przede wszystkim na Lewego, który nie potrzebuje wiele sytuacji, by zdobyć gola.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Argentyna - Meksyk
Hendicap Argentyna -1 @2.5
Argentyna wejdzie w mecz po terapii szokowej z pierwszego meczu i myślę, że tutaj będzie pressing od początku i wysoka wygrana. Meksyk, który nie pokazał nic i rozegrał z Polską najgorszy mecz na tych Mistrzostwach. 2 bramki przewagi myślę, że to bardzo bezpieczny typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom