>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B - Hiszpania, Holandia, Chile, Australia

ajax 2K

ajax

Forum VIP
Kto zdobędzie najwięcej żółtych kartek w reprezentacji Holandii (Unibet)?
Są tutaj dwie opcje; Nigel de Jong @ 3.75 oraz Bruno Martins Indi @ 4.00
Obaj zapewne będę dużo grać, jak nie wszystkie spotkanie Holandii (czyli 3 ;)). Kolejni w kolejce są Blind i De Vrij obaj @8.00, ale Blind może równie dobrze zająć miejsce na ławce w którymś spotkaniu a De Vrij być zmieniony, lub też ławka.
De Jong jak i Martis Indi powinni grać, więc nie widzę innej opcji jak jeden czy drugi, a grając obu mamy bardzo duże prawdopodobieństwo, że trafimy.
Jeden jak i drugi zdobywali systematycznie żółte kartki w spotkaniach eliminacyjnych.
--------------------
Over 10,5 kornerów w spotkaniu Holandia - Hiszpania @ 2.00 (Unibet) ⛔
Holandia ma bardzo młodą defensywę, która oddaje dużo kornerów ogólnie (mowa o tym co widziałem w lidze), a na pewno mowa o takich piłkarzach jak De Vrij czy Blind. Lepiej wybić poza linię niż stracić bramkę. W ataku natomiast będą się liczyły skrzydła i kontry i również spodziewam się, że te swoje 4-5 kornerów Holendrzy mogą dołożyć. Linia 10,5 powinna być pokrywa, dwie świetne ofensywy + strachliwa i średnio doświadczona defensywa Holandii.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Już w piątek odbędzie się pierwszy szlagier Mistrzostw Świata odbywających się w Brazylii. Dojdzie do pojedynku pomiędzy finalistami z roku 2010 - reprezentacja La Furia Roja spotka się z Oranje, którzy nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie liczą na powtórkę z Republiki Południowej Afryki.
Reprezentacja Holandii jest zdecydowanie w przebudowie i w najmniejszym stopniu nie przypomina reprezentacji z 2010 roku. Poza Robbenem, Sneijderem, Van Persim, Huntelaarem, Kuytem czy de Jongiem kadra złożona jest - dla przeciętnego &quot;janusza&quot; - z zawodników nieznanych/niepopularnych na co dzień. Co prawda zawodnicy w postaci Lensa, de Guzmana czy Fera potrafią zaskoczyć, niemniej jednak nie uważałbym ich za mocne ogniwa reprezentacji. Obrona złożona jest głównie z zawodników młodych, niedoświadczonych, dla których Mistrzostwa Świata będą cennym doświadczeniem i w pewnym stopniu fundamentem przed Mistrzostwami Europy we Francji oraz Mistrzostwami Świata w 2018 roku. Czterech obrońców z Feyenoordu, którzy nie mają ogrania na arenie Europejskiej, podobnie Paul Verhaeg z Augsburga czy Ron Vlaar, który w Premier League jest zwykłym przeciętniakiem. Oczywiście nie wątpię, że Martins Indi, de Vrij, Veltman czy Kongolo mają ogromny potencjał, jednak uważam, że to może być za mało na doświadczonych kunktatorów, jakimi są Hiszpanie.
Jeśli chodzi o &quot;stałe&quot; punkty kadry to Sneijder od 2010 roku notuje rokroczny regres, od sezonu okraszonego triplete oraz finałem Mistrzostw Świata każda kolejna temporada nie była rozegrana na stałym, wysokim poziomie. Wesowi zdarzały się mecze dobre, bardzo dobre... po których przychodziły słabe, tragiczne. Sneijder jest coraz starszy, coraz mniej wydajny i ma zawahania formy. Można powiedzieć, że swój &quot;Prime Time&quot; osiągnął właśnie w sezonie 2010 i obecnie nie powierzyłbym mu roli lidera zespołu. Jest oczywiście Van Persie i Robben, którzy dobrze rokują z formą, szczególnie Arjen, który dochodzi do wielu sytuacji strzeleckich, aczkolwiek... szwankuje skuteczność. Niewątpliwym handicapem tej drużyny jest Louis van Gaal, który jest świetnym trenerem i genialnym taktykiem, wciąż nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdzie na mecz z Hiszpanami, jednak ja uważam, że brak doświadczenia w obronie może okazać się decydujący.
W reprezentacji La Roja również dochodzi do &quot;wyeksploatowania&quot;, zawodnicy są &quot;nasyceni&quot;, gdyż większość z nich (w szczególności ci z Barcelony oraz Realu Madryt) zdobyła wszystko w piłkarskiej karierze, dlatego trudnym zadaniem dla Vicente del Bosque jest ponowne zmotywowanie swoich zawodników. Mimo wszystko - Luis Aragones w 2008 roku wszczepił w drużynie, kadrze, narodzie gen zwycięzców. Właśnie wtedy, w Austrii i Szwajcarii, narodziła się złota era dla Hiszpanii, uważam, że na brazylijskiej ziemi piekielnie ciężko będzie obronić trofeum, mimo wszystko La Roja powinna dotrzeć minimum do półfinału. W reprezentacji jest kilka nowych twarzy od 2010, jak Alba, Juanfran, Azpilicueta, Koke czy Diego Costa, oraz kilku piłkarzy, którzy w 2010 mieli bardzo marginalne role, jak Javi Martinez, Cazorla cz Pedro.
Hiszpania ciągle może być groźna, gdyż zawodnicy - pomimo tego, iż zdobyli już wszystko - to wciąż mają wiele do udowodnienia. Prostym przykładem jest Sergio Ramos, który w przypadku zdobycia Złota na Mundialu ma ogromne szanse na Złotą Piłkę, a do tego jest w wielkiej formie. Torres, który zewsząd jest krytykowany, Fabregas, który w Barcelonie jest niedoceniany, Mata wyrzucony z Chelsea, Cazorla po przeciętnym sezonie w Arsenalu... Sądzę, że ci zawodnicy wciąż będą walczyć na całego i na ten moment wyglądają lepiej od reprezentacji Oranje.
Hiszpania może nie strzela wiele bramek w ostatnim czasie, ale mimo wszystko prezentują się dobrze, głównie w defensywie. Oprócz tego pokonanych na placu boju pozostawili Włochów w sparingu czy Francuzów (których uważam za mocniejszych od Holandii) w eliminacjach na Parc de Princes.
Czego się obawiam? Ze strony Holendrów zdecydowanie van Gaala, który ma z pewnością wiele rozwiązań taktycznych w swojej głowie na jutrzejszy mecz oraz Arjena Robbena, który bywa po prostu nieobliczalny i równie dobrze może ustrzelić dublet i odprawić Hiszpanię z kwitkiem. Ze strony La Roja obawiam się jedynie forowania &quot;na siłę&quot; Xaviego. Nie oszukujmy się, zawodnik Barcelony ma już 34 lata i ostatnie dwa sezony w jego karierze były po prostu słabe. Uważam, że na ten moment zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby ktoś z dwójki Fabregas/Koke, lecz wątpię, aby del Bosque zdecydował się na tak radykalne kroki.
Ciekawi mnie również dyspozycja Diego Costy. Jeśli znaturalizowany Hiszpan jest w pełni sił, tj. nie dolegają mu żadne kontuzje to może być ogromnym wzmocnieniem reprezentacji, gdyż typowej &quot;9&quot; od dawna brakuje, Villa jest cieniem siebie po złamaniu nogi a Torres od wspaniałego Euro i transferu do Chelsea bywa rozczarowaniem. Diego Costa ma wszystko, aby być topowym napastnikiem na świecie i będzie genialnym egzekutorem podań Fabregasa, Koke, Maty, Cazorli czy Xabiego Alonso.
Na ten moment uważam, że Hiszpania jest po prostu drużyną lepszą od Holandii. Oczywiście, jest to dopiero pierwszy mecz, jednak w teorii odbywa się on o pierwsze miejsce w grupie (chociaż wyjście Holandii wcale nie jest takie pewne, aczkolwiek zwycięstwo lub remis z Hiszpanią znacznie ułatwiłoby to zadanie). Moim zdaniem na próżno szukać analogii pomiędzy pierwszym meczem Mistrzostw w 2010 roku ze Szwajcarią a obecnym meczem z Holandią, gdyż klasa obu drużyn i motywacja jest nieporównywalnie większa na jutrzejszy mecz. Jak dla mnie kurs 1,85 jaki oferuje większość bukmacherów to bardzo dobra propozycja i ja z pewnością zainwestuję pieniądze w ten typ.
Hiszpania - Holandia 1 @ 1,85 (Bet365) ⛔
Co za banda pachołów ???? ???? ????.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Hiszpania-Holandia: over 1,5 fauli na Robben&#39;ie @1,68 Uni.bet⛔

Taki ciekawy,według mnie,zakład proponuje Uni.Od Robbena tak na dobrą sprawę zależy to jak zagra kadra na tym turnieju.Jest jeszcze oczywiście RvP,ale to Arjen kreuje,napędza ataki Oranje.Jakim jest graczem pisać Wam nie trzeba.Statystyk fauli na nim popełnionych nie przytoczę,bo ich nie mam;) Typ oparty po prostu na obserwacji i czytaniu gry.Wiadomo,że w tym meczu jakieś 60-70 procent czasu przy piłce będą Hiszpanie,a Holendrzy będą próbować przechwytu i kontry.A wtedy o faul przerywający szybki atak nie jest trudno,Robben piłkę uwielbia holować.Linia według mnie jest śmiesznie niska w porównaniu z np 5,5 faulami na Neymarze..W sparingach Robben był zdecydowanie najlepszym graczem Holandii i w tym meczu też powinien wziąć ciężar ataków na swoje barki.​
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata FIFA 2014
Spotkanie: HiszpaniaHolandia
Typ: 1
Kurs: 1,87
Buk: Betsafe
Data i godzina: 13.06.14, 21:00

W piątkowy wieczór zostanie rozegrany trzeci mecz brazylijskiego mundialu: po spotkaniu otwarcia i pojedynku Meksyku z Kamerunem będziemy mogli zobaczyć hitowe starcie pomiędzy finalistami ubiegłorocznego mundialu czyli Hiszpania i Holandia.

Hiszpania wygrała 3 ostatnie mecze towarzyskie z Włochami, Boliwią i Salvadorem. Przygotowanie się do MŚ meczami z południowoamerykańskimi słabeuszami trzeba ocenić jako co najmniej ryzykowny plan Vicente Del Bosque. Holendrzy jednak również nie rozegrali ambitnych spotkań przed mundialem: remis z Ekwadorem i skromne wygrane z Ghaną i Walią to wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Według mnie Holandia na mistrzostwach świata nie osiągnie nic. Sam Phillip Cocu stwierdza, że „trudno powiedzieć na co stać Holandię” na MŚ. Trudno się dziwić, tak „anonimowej” kadry Niderlandy nie miały od lat. „Niedzielni kibice” zapewne rozpoznają na boisku tylko Sneijdera, Robbena i van Persiego. Do kadry załapali się np. Nigel de Jong czy Dirk Kujt. Dalsza cześć składu to „nołnejmy” dla piłkarskich Januszy. Najlepszym przykładem jest obsada bramki – kibice Premier League dobrze znają Michaela Vorma i Tima Krula, ale dla całej reszty goalkeeper Holandii będzie ogromnym zaskoczeniem. Defensywa Holandii nie wymaga komentarza…

Mamy Mistrzostwa Świata i taki skład trzeba potraktować serio. Holandia to zawsze groźny rywal, kto wie może młodzież z Niderlandów stanie się objawieniem mundialu? Pamietam kapitalne występy Krula w Newcastle – może uratuje swój kraj przed zmasowanym atakiem Villi, Torresa, Costy, Silvy, Maty, Koke, Iniesty, Xaviego czy Pedro?

Zbyt dużo „ale” pojawia się przy jedenastce Van Gaala, natomiast Hiszpania przyjechała na MŚ wzmocniona o kilka nowych nazwisk w stosunku do Euro2012 (Koke, Azpilicueta, Costa, Mata). Połączenie świeżej krwi z doświadczonymi już w światowych turniejach graczami może znów dać rewelacyjne efekty.

Będzie to pierwsze od finału MŚ 2010 spotkanie pomiędzy tymi ekipami. Jestem niemal pewny, że Hiszpania wygra to spotkanie, bowiem dysponuje galaktycznym składem, jest zmobilizowana by osiągnąć sukces, a żeby to osiągnąć nie wolno jej przegrać już w pierwszym meczu turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flpman 292

flpman

Użytkownik
Czy ktoś wie na jakiej zasadzie wybierany jest &quot;zawodnik meczu&quot;?
Interesuje mnie to w kontekście meczu Chile - Australia, kurs na to, że Sanchez będzie zawodnikiem meczu w bet365 wynosi 3,5 i jest bardzo kuszący, Alexis wydaje się być w bardzo dobrej formie, jest ważnym ogniwem swojej ekipy, do tego najsłabszy w grupie przeciwnik, brak zmęczenia turniejowego, myślę, że przeciwko niedoświadczonej jak już pisano wcześniej defensywie Australii będzie mógł &quot;pohasać&quot;, trzeci z faworytów pod względem kursów - Vidal ma nie grać w tym meczu... 6 ostatnich spotkań Sancheza w kadrze to 5 asyst i 3 gole (Chile zdobyło 10 goli)...
 
psotnick 889,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktoś wie na jakiej zasadzie wybierany jest &quot;zawodnik meczu&quot;?
Dałbym sobie spokój z takim zakładami..
http://www.engadget.com/2014/06/10/motm-twitter-vote-world-cup-2014/
Według tej notki Man of the Match będą wybierać użytkownicy Twittera i to tylko zagorzali piwosze, bo sponsorem tej klasyfikacji jest Budweiser, więc wybór najlepszego gracza może w ogóle może nie odpowiadać temu kto był najlepszy na boisku.
Hiszpania - Holandia
Całkowite posiadanie piłki
Typ: Hiszpania powyżej 57.5 @ 2.00 betsafe ✅ 58% cudem, bo końcówka beznadziejna, ale na szczęście po właściwej stronie linii..
Powtórka finału ostatniego mundialu. Obie reprezentacje mają swoje zawirowania, czy to z formą czy z absencjami, więc wynik wcale nie musi być oczywisty. Ale już jego scenariusz dość łatwo przewidzieć, kiedy mamy Hiszpanie będzie kolejna wariacja na temat tiki taki, z jakim skutkiem to już inna sprawa, bo forma kluczowych graczy La Roja pozostawia sporo do życzenia, ale akurat wynik końcowy nie jest przedmiotem zakładu. Podstawowym założeniem Hiszpanów jest utrzymywanie się przy piłce, to mają we krwi i to przyniosło im tytuły mistrzów Świata i Europy. Stara, dobrze znana gwardia z Barcy i Realu uzupełniona młodymi wilkami z Atletico potrafi zdominować każdego przeciwnika i pokazują to przedmundialowe sparingi. Posiadanie piłki Boliwią i Salwadorem po 71% może nie jest wyczynem, ale już w meczu z Włochami z lutego jak najbardziej tak (70%). Holendrzy w przebudowie, sporo świeżej krwi w kadrze i trochę absencji musiało wpłynąć na jakość. Właśnie chyba w środku pola odpowiadającym za prowadzenie gry absencja van der Vaarta może być kluczowa odnośnie utrzymywania się przy piłce, bo van Persie z Robbenem na pewno tego nie zapewnią (inna charakterystyka zawodnika), a sam Sneijder tego też nie zapewni. Ostatnie sparingi wydają się to potwierdzać, swoje warunki potrafili narzucić właściwie tylko Walijczykom (58% posiadania), ale to pewnie by nasze Orły też potrafiły. Z Ekwadorczykami (remis 1-1) i Ghańczykami (51% posiadania) już było trudniej. Myślę, że w meczu z takimi fetyszystami posiadania jak Hiszpanie łatwo się spodziewać, że to Oranje będą biegać za piłką i to przez grubo 60% czasu gry, dlatego taka sporo niższa niż u konkurencji linia wydaje się bardzo korzystna.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Chile powyżej 3,5 bramek w fazie grupowej @1.67 Unibet

Pod wodzą Sampaoli&#39;ego Chile grają bardzo odważnie i ofensywnie co dało naprawdę fajne wyniki, np:
- Hiszpania 2-2
- Kolumbia 3-3
- Brazylia 1-2
- Anglia 2-0
- Niemcy 0-1
Drużyna gra systemem 4-4-2 lub 3-5-2, ale ciągle agresywnie i ofensywnie. Myślę, że Chile jest w stanie bez problemu strzelić bramkę Holandii, może i 2 kto wie, w dodatku jakby strzelili bramkę Hiszpanom to pozostaje nam Australia. Nie widzę problemu wpakowaniu im 2 goli. 4 bramki Chile to taki minimum moim zdaniem patrząc na grę drużyny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
13.06 Highest Scoring Team: Chile kurs: 2,75 buk: Rivalo ⛔
To tak podtrzymując typ użytkownika ajax, ale po wyższym kursie. Jutro odbędą się spotkania: Meksyku z Kamerunem, Hiszpanii z Holandią i Chile z Australią. Meksyk i Kamerun to wg mnie wyrównane ekipy, nie będzie popisów strzeleckich, aby wygrać. Hiszpania i Holandia - Hiszpania zespół lepszy, ale Holandia na tyle mocna, że nie przypuszczam aby było dużo strzelania. Raczej minimalne zwycięztwo lub może remis. Chile ma świetnych grajków i to nie tylko Vidal, ale i Sanchez, Vargas. Na wysokie pokonanie nic nie grającej obecnie Australii w sam raz. Jeśli marzą o wyjściu z grupy powinni roznieść Australię i spróbować ugryźć Holandię, albo nawet Hiszpanię, ale jeśli cokolwiek ma się dalej dziać muszą jutro pokonać Australię. Najlepiej wysoko, żeby mieć dobry bilans w razie walki o 2 miejsce. W razie równego wyniku zgodnie z informacją Rivalo kurs zostanie podzielony pomiędzy wszystkie zespoły.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
dzis czytałem, że Vidal trenuje już na pełnych obrotach i nie jest wykluczona jego gra z Australią.
Masz rację, być może zagra...
Zakłady zostaną rozliczone na podstawie wyniku ogłoszonego przez odpowiednią organizację (np. FIFA - mecze Mistrzostw Świata)
Tego dowiedziałem się na czacie bet365, jak wybiera FIFA?
Na podstawie notki otrzymanej od jednego z użytkowników forum, wybierać będą kibice na stronie FIFA, lub twitterze...
http://www.engadget.com/2014/06/10/motm-twitter-vote-world-cup-2014/
Wniosek z tego taki, że babranie się w takich zakładach to spore ryzyko i osobiście sobie odpuszczam...
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Hiszpania - Holandia
Remis do przerwy @ 2,0
Pierwszy mecz obu ekip na Mistrzostwach Świata, które zainauguruje mecz gospodarzy tego turnieju z Chorwacją ale nie o tym chciałem napisać.
Zastanawiam się jak będzie wyglądało to spotkanie. I widzi mi się dosyć wyrównana pierwsza połowa. Hiszpanie jak to w swoim stylu będą długo utrzymywać się przy piłce, szukać podań penetrujących obronę Holendrów, która wystąpi w mało doświadczonym zestawieniu. To pierwszy mecz dla obu ekip, więc pierwszych minutach Hiszpanie nie będą forsować tempa a raczej spokojnie konstruować swoje ataki. Nie wydaje mi się by rzucili się na przeciwnika. Dlatego według mnie pierwsza połowa upłynie bardzo spokojnie. Sporadyczne ataki z obu stron.
Holendrzy na pewno nie pozostaną bierni, i wykorzystają świetnego Robbena w ofensywnie, którego dyspozycja w tym dniu może przesądzić o wyniku spotkania.
Warto wspomnieć również o trenerze Holendrów. Louis van Gaal bo to o nim mowa, może w tym meczu odegrać dużą rolę, chodzi o jego myśl taktyczną, która może mieć niebagatelne znaczenie dla przebiegu całego meczu, a szczególnie pierwszej połowy. Uważam, że Holendrzy wyjdą nisko, zostawiając w ofensywie jedynie trio van Persie, Robben, Sneijder. Defensywni pomocnicy, na pewno będą starali się przerywać ataki Hiszpanów, by nie dopuścić ich do pola karnego.
Hiszpanie nadal preferują grę bazującą na szybkich podaniach ziemią. Ten styl może być jak woda na młyn dla Holendrów, którzy z pewnością będą przygotowani na taki scenariusz.
Spodziewam się także underowego wyniku:
under 2,5 @ 1,51
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Chile z Australią najlepszym rozwiązaniem jest typ na rożne. Chile gra ofensywnie, do przodu. Często gubią się z tyłu, a w ich meczach czasami padają hokejowe wyniki. Drużyna z Ameryki Południowej ma więcej atutów po swojej stronie, ale Kangury swoje zrobią w tym meczu. Ja bym ich tak nie lekceważył. Spodziewam się ciekawego i zaciętego starcia. Szkoda, że przyjdzie nam oglądać wcześniej Kamerun - Meksyk, a ofensywne starcie zacznie się dopiero o północy. Linie można sobie wybierać, ale nie zdziwię się jak Chile samo zrobi z 10 rożnych. Australia kilka też dorzuci.
Chile - Australia powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,62 Betcity ⛔ 4
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Chile - Australia.
Chile over 54,5 posiadanie piłki, hc-9 1.85 betsafe 62-38 ✅
Hiszpania - Chile (Barcelona) (2-2)- nie pamiętam ale świat się zachwycał Chile, które okresami miało posiadanie większe ! Na pewno też znakomity % dla Chile.
Anglia - Chile (Londyn) 45-55
Brazylia - Chile (Toronto) 42-58
Niemcy - Chile (Stuttgart)48-52
Wszystkie te powyższe zespoły były pod wrażeniem Chile i mówiły że nikt ich tak dawno nie zdominował, nie wymusił tylu błędów. Chile lubi siedzieć na rywalu, grać na jego połowie.
W tak silnej grupie z Hiszpanią i Holandią, to właśnie mecze z Australią mogą decydować o awansie z grupy poprzez bilans bramek, zatem tutaj trzeba grać o najlepszą różnicę bramkową, do końca kontrolować mecz.
Przeglądając kadry uczestników mundialu rzuca mi się w oczy Australia, odmłodzona kadra , góra 3-4 zawodników znających mundial z boiska, bardzo wielu zawodników z występami w kadrze mniej niż 10 spotkań...Australia może mieć najmniejsze doświadczenie ze wszystkich finalistów, ich kadra to za rok Puchar Azji którego będą gospodarzem a do mundialu ledwo weszli po bardzo słabej grze.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Hiszpania - Holandia
W tym meczu wezmę po niskim kursie bramkę dla Hiszpanii. Jest to dla mnie pewniak do podbicia AKO na moim dwu-zdarzeniowym kuponie. Obrona Holandii jest złożona może i zgranych już ze sobą zawodników (mecze eliminacyjne do Mundialu, a także rodzima liga, a konkretnie jeden klub - Feyenoord) ale nie mających totalnego doświadczenia w turnieju rangi mistrzowskiej (prócz Vlaara, którego można było obserwować podczas Euro 2012). Do meczu zastanowię się nad postawieniem czystej jedynki na ekipę Del Bosque bo nie sądzę, aby w dzisiejszym starciu Hiszpanii nie udało się przynajmniej raz przedrzeć przez tak niedoświadczoną obronę.

Holandia czyste konto - NIE @1.25 ✅ Moja mała pociecha na zakończenie dnia, bo skusiłem się i pograłem na Hiszpanię :-|

Chile - Australia

Spotkanie które ma ustawić Chilijczyków na dobrej pozycji przed starciami z europejskimi gigantami w dwóch następnych spotkaniach grupowych. Bez kalkulacji biorę zwycięstwo drużyny Sampaoliego przynajmniej dwoma bramkami po azjatyckim handicapie (-1). Tylko w tym spotkaniu Chile może sięgnąć po pewne 3 punkty i zrobić dobry bilans bramkowy na starcie turnieju. Nie ma co porównywać Australii z 2006 i 2010 roku do obecnego składu Kangurów. Prócz Cahilla nie ma w tej kadrze zawodników pokroju Kewella czy Viduki. Walka z ich strony - oczywiście będzie, ale do momentu przełomowego w postaci bramki ze strony Chile. Za nią i za kolejne będzie odpowiadała w głównej mierze największa gwiazda tej kadry - Alexis Sanchez oraz gracz Valencii - Vargas. Piekielnie mocną stroną ekipy Chile są także jej skrzydła gdzie zobaczymy Isle oraz Beausejoura. W optymalnej dyspozycji grą będzie dyrygował gracz Juventusu - Vidal. Nie widzę argumentów po stronie Australii trzymam zaś kciuki za poczynania Chile w tym meczu jak i całym turnieju.

Chile (-1)AH @1.60 ✅ Pięknie wyszedł ten strzał Boseżurowi ;)
Bet365
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dziś czeka nas wieczór w rytmie HH - i nie o hip-hop chodzi - Hiszpania i Holandia! Naprawdę zdziwiłem się na pewien kurs, który wybieram, a mianowicie Hiszpania pow. 1,5 gola przy kursie 2,20 w Bet365. Holandia co prawda zagra 5-a obrońcami, ale im bliżej ich bramki to formacja coraz słabsza. Z kolei Hiszpanie są naszpikowani gwiazdami. Mam nadzieję, że w podstawowym składzie zagra Diego Costa. Ale nawet jeśli nie to trener La Furia Roja ma 3 zmiany i ci nowi zawodnicy na pewno będą chcieli pokazać jakość. Zawsze może wejść i Koke, którego też chętnie bym zobaczył (Mata, Silva, Cazorla!!!). Tak więc Holendrzy będą liczyć na kontry, ale ich skład nie przekonuje: Jasper Cillessen - Daryl Janmaat, Ron Vlaar, Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi, Daley Blind - Jonathan de Guzmán, Wesley Sneijder, Nigel de Jong - Arjen Robben, Robin van Persie. Brak Strootmana i van der Vaarta jest wielkim osłabieniem, a oba zespoły z pewnością będą chciały uniknąć potyczki z gospodarzami po wyjściu z grupy. Będzie autobus i mam wrażenie, że złapie z dwie pany!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dzis czytałem, że Vidal trenuje już na pełnych obrotach i nie jest wykluczona jego gra z Australią.
Znów, któraś ze stron polskich Juventusu podała 10.06. taką informacje:
Media informują, że pomocnik Juventusu ponownie odczuwa ból w prawym kolanie, które było operowane siódmego maja. W ostatnim czasie sam zawodnik twierdził, że będzie gotowy na pierwszy mecz z Australią zaplanowany na trzynastego czerwca, jednak obecnie nie jest to takie oczywiste. Vidal odbywa indywidualne sesje treningowe mające postawić go na nogi, a w prasie pojawia się wiele głosów mówiących, że gwiazdor reprezentacji Chile ryzykuje pogłębieniem się urazu.
Więc już chyba nie wiadomo na chwile obecną czy zagra czy nie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hiszpania - Holandia Całkowite posiadanie piłki Typ: Hiszpania powyżej 57.5 @ 2.00 Betsafe
Durny Betsafe zmienil juz kursy na over 57,5% posiadania pilki przez Hiszpanow ale zapomnial przy tej okazji zmienic na handi na posiadanie 0:15 ktory jest dokladnie takim samym zakladem...(Hiszpania musi miec over 57,5% by pokryc takie handi)...wiec jesli ktos nadal chce zagrac na over 57,5% posiadania Hiszpanow po kursie @ 2 a nie @ 1,74 jak teraz stoi to musi grac na handi 0:15 w strone Hiszpanow... ????
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Durny Betsafe zmienil juz kursy na over 57,5% posiadania pilki przez Hiszpanow ale zapomnial przy tej okazji zmienic na handi na posiadanie 0:15 ktory jest dokladnie takim samym zakladem...(Hiszpania musi miec over 57,5% by pokryc takie handi)...wiec jesli ktos nadal chce zagrac na over 57,5% posiadania Hiszpanow po kursie @ 2 a nie @ 1,74 jak teraz stoi to musi grac na handi 0:15 w strone Hiszpanow... ????
I tak moim zdaniem wchodzi to jak w masło, nie wiem jak buki to widzą? Wystarczy 60-40 i handi +15 wchodzi aż miło. A jestem pewien że 60% posiadania piłki Hiszpanie zrobią bez najmniejszego problemu, ostatnimi czasy rzadko schodzą z 70% a co dopiero poniżej 60% Kurs 2 więc aż grzech nie skorzystać.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Hiszpania większe posiadanie+Chile większe posiadanie @1,43 Uni.bet✅

O Hiszpanii nie ma co pisać,bo już zostało to opisane w sumie.Bez względu na wynik i przebieg meczu to oni będą klepać po swojemu.Linia na posiadanie Chile podobna jak Hiszpanów,a w tym becie wystarczy 51%.W lidze chilijskiej większość klubów gra piłkę z kontrataku,ale nie zmienia to faktu że są świetni technicznie.W kadrze ten styl jest trochę inny,bo trener Sampaoli preferuje ofensywę totalną można powiedzieć.Australijczycy poza ambicją nie mają tu za bardzo czym się przeciwstawić.​
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
Moim zdaniem przeceniacie Hiszpanów. Holendrzy przede wszystkim będą chcieli odwetu za finał Euro 2012, a Hiszpania nie prezentuje obecnie szczytowej formy. Ja dodaję do tego pechowy piątek 13 (oczywiście dla Hiszpanów) i wydaje mi się że Holendrzy dziś odbiorą sobie zwycięstwo z Euro, a kurs 5.5 bardzo zachęca więc idę w tę stronę.
A teraz coś bardziej rozsądnego, czyli BTS po kursie 2.0, co wydaje mi się najlepszą propozycją. Na pewno obydwa zespoły będą atakować i na pewno zobaczymy brami dla tych zespołów. Osobiście zaryzykuje jeszcze za minimalną stawkę BTS w drugiej połowie (kurs powinien być ok. 7-9).
Jeszcze jeden ciekawy zakład - Robben strzeli gola po kursie 6.0. Aż żal nie zagrać. Robben jest brdzo dobrym zawodnikiem, który potrafi sam zrobić bardzo ciekawą akcje, a nawet strzelić, a jak już wcześniej wspomniałem Holendrzy chcą odwetu za finał z 2012 roku i na pewno Robben chce się jakoś szczególnie do tego przyczynić.
Zwycięstwo Holendrów @ 5.5 2/10 +++
BTTS @ 2.0 4/10 +++
Robben strzeli @ 6.0 1/10 +++++
BTTS w drugiej połowie @ ok. 7-9 0.5/10 ++
Dodałem jeszcze jeden bardzo ciekawy zakład BTTS + Holandia @ 13 0.5/10 i oczywiście też ++++++++++++++
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom