>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B - Hiszpania, Holandia, Chile, Australia

tevez5 53

tevez5

Użytkownik
hiszpania wygra 2:[email protected] bet365

hiszpanie chcąc dobrze zacząc mistrzostwa muszą wygrać ze swym najpoważniejszym rywalem grupowym, choć po będącej w przebudowie holandii można spodziewać się wszystkiego.. ale sądzę że starzy wyjadacze pojadą z oranjes.. poza tym ---&gt;

diego costa najlepszym strzelcem druż[email protected] bet365

w końcu niech bestia odpali jak w sezonie ligowym no i bez kontuzji.. w rodzinnym kraju niech strzela jak za dzieciaka :d oraz --&gt;

diego costa najlepszym strzelcem mś@21 bet365

jw i niech espana do półfinału awansuje dzięki bramkom diego, bo potem --&gt;

mistrzem urugwaj@29

a nóż, widelec :p
Nie wierze że Diego będzie najlepszym strzelcem drużyny a już na pewno nie Mistrzostw Świata. Hiszpania nie gra pod jednego zawodnika, tam każdy może strzelać bramki i najlepszym strzelcem może być tam każdy ofensywny gracz :]
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Hiszpania - Holandia
Hiszpania powyżej 57,5% posiadania piłki @ 1,61 4/5 Betsafe
✅✅✅ iizzzzzzi
Nie wiem czy na tych MŚ będzie lepsza okazja na zrobienie pieniędzy - nieomalże lokata na 61%. Bardzo gorąco wszystkim polecam - Hiszpanie baaaardzo rzadko schodzą z posiadaniem piłki poniżej 60%. Także i dzisiaj myślę, że będą dłuuugo klepać.​
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Holandia (1 połowa)
Typ: 2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Expekt

Typ co prawda ryzykowny ale jak zobaczyłem wyjściowe składy to mysle sobie dlaczego nie? Holandia z takim potencjałem w ataku może zaskoczyc Hiszpanów w pierwszej połowie, nie wydaję mi się żeby Hiszpanie dominowali w tym spotkaniu. Hiszpania dzisiaj bez typowych skrzydłowych a Holandia ma w środku walczaków, ciężko będzie Hiszpanom o przedarcie się pod pole karne Holendrów. Liczę dzisiaj na Van Persiego który może zaskoczyć ze stałego fragmentu gry i na młodych skrzydłowych którzy pewnie jak w każdym meczu bedą chodzić po całej długości boiska broniąc i włączając sie do ataku bo dzisiaj Holandia gra 3-5-1-2. Hiszpanie nie lubią grac z tak grającym rywalem tak więc liczę że nie będą stwarzac groźnych sytuacji a Holandia ma szanse strzelić już w pierwszej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Chile strzeliło w eliminacjach do MŚ 29 bramek, zajmując 3. miejsce w grupie, tracąc do pierwszego tylko 4 oczka. Nie wiadomo czy zagra Vidal, ale i bez niego La Roja powinni bez problemu poradzić sobie z Kangurami. Jeśli spojrzymy na kadry obu zespołów to widać miażdżącą przewagę Chile: Sanchez, Vargas, Fernandez czy Bravo to są piłkarze, którzy mają zapewnić Chilijczykom zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Zwłaszcza, że Australia przyjechała do Brazylii tylko po to, by uniknąć kompromitacji. Po ubiegłorocznych porażkach 0:6 z Brazylią i Francją został zwolniony ówczesny trener Holger Osieck. Teraz trwa przebudowa zespołu na Mistrzostwa Azji w 2015 i tutaj nikt nie ma złudzeń, że Australia w tej grupie nie ma żadnych szans. Odwrotnie jest w reprezentacji Chile. Zespół z Ameryki Południowej nie zamierza się poddawać i z pewnością powalczy nawet o 2. miejsce w grupie. Nie należy ich przedwcześnie skreślać, bo mogą być czarnym koniem tych mistrzostw.

Chile (- 1.5 goals) @2.375 Bet365 ✅
Chile over 2.5 goals @3.25 Bet365 ✅

W meczu Hiszpanii z Holandią gram bez analizy BTS-a. Jak dla mnie kursy na mistrzów świata za niskie, a Holandia pokazała w eliminacjach, że też będzie groźna podczas turnieju
BTS @2.1 Bet365 ✅
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
jak dla mnie Hiszpania leci już w tym momencie
przedstawię mój wariant (optymistyczny dla Hiszpanii)
po 1 kolejce
Holandia 3
Chile 3
w 2 kolejce Hiszpania wygrywa z Chile
i wygląda to tak:
Holandia 6
Chile 3
Hiszpania 3
w tym momencie Holandia dzięki sporej przewadze w bramkach wystawia rezerwy i wygrywa Chile i kończy się to tak dzięki bramkom
1.Holandia 6
2.Chile 6
3.Hiszpania 6
:razz::razz::razz:
Grając taki piach o remis z Chile będzie ciężko, ponieważ to dobrze zorganizowana ekipa. Pełna dyscyplina. Trener Del Bosque powinien dać szansę innym zawodnikom, bo to może pobudzić do walki o skład. Może być wielkie odrodzenie lub wielka wtopa (dla mediów i zielonych), bo większość forum od jakiegoś czasu widziała, że Hiszpanii czegoś brakuje. Może za częsta gra w obrębie tych samych zawodników powoduje efekt zapaści. Wygrywali krajowe rzeczy, ligę mistrzów, na topie od lat a ciągle tak się nie da.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Tak jeszcze mnie naszło przeglądając ofertę Unibet:
Chile - Australia - Chile powyżej 1,5 spalonych @ 1,5
To jest 50% lokata. Już w meczu z Ekwadorem Australijczycy próbowali grać wysoko w obronie (co niekiedy kończyło się tragicznie). Przy ofensywnie usposobionych Chilijczykach i chęci gry skrzydłami 2 spalone w całym meczu to tyle co nic. Sam Alexis pokazuje w Barcelonie jak trudno mu trzymać linię.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Hiszpanie odczują ten brak napastników. Bo jak inaczej można nazwać brak powołania dla chociażby Negredo kosztem kontuzjowanego Costy który nie będzie w pełni zdrów w Brazylii... Torres wczoraj pokazał jak potrafi marnować sytuacje i nie jestem do niego przekonany. Całą ligę miał w kratkę, skończył ją z 5 bramkami na koncie. To coś powinno znaczyć... Zostaje Pedro i Villa. Zobaczymy czy to wystarczy. Spójrzcie na ostatnie mecze Hiszpanii. Mają ewidentny problem ze strzelaniem bramek. Nie strzelają więcej niż dwie na mecz.
Boliwia - 2
RPA - 0 (przegrana)
Gwinea Równikowa - 2
Gruzja - 2
Białoruś - 2
Finlandia - 2
Pomijam wygraną 1:0 z Włochami, porażkę z gospodarzami MŚ 3:0, 0:0 w Pucharze Konfederacji z Włochami.
Natrafią na ofensywną ekipę która będzie chciała strzelać bramki i pożegnają się z turniejem. Nie ma mowy o tym że go wygrają. Nie, będąc w takiej formie. Trzeba być realistą. Takie jest moje zdanie.
Dzisiejszy mecz potwierdził to co już jakiś czas temu zauważyłem.
Costa jak na razie w ogóle nie pasuje do tego składu. Na siłę próbowali mu rzucać długą piłę za plecy obrońców. Karny też nie taki ewidentny jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale ok - był. Oprócz tej jednej sytuacji był niewidoczny... Już jest na ustach krytyków za trącenie głową przeciwnika. Cały Costa. Nawiasem mówiąc - ci którzy postawili że takowe uderzenie będzie miało miejsce na tym turnieju, a były takie zakłady, mogą już pisać do supportu i przedstawiać im tą sytuację.
A teraz wisienka na torcie - Torres. Dramat! Chłop przy wyniku 1:5 chce bawić się w Robbena i nie trafia na pusta bramkę. Pedro wszedł przy tragicznej sytuacji Hiszpanów więc jego nie ma co oceniać. Villa musi poczekać na swój występ co najmniej do następnego meczu.
Ogólnie - brak świeżości. Niczym Hiszpanie nie zaskoczyli w tym spotkaniu. Kilka razy ładnie wyszli spod pressingu ale to wszystko. Dużo gry piłką w pierwszej połowie. W drugiej o dziwo oddali inicjatywę Holandii. Myślałem że siądą od razu po rozpoczęciu na przeciwnika a tu dupa. Szybka druga i trzecia bramka. Zwłaszcza trzecia ucięła, bo nie podcięła, skrzydła i na tym koniec gry.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Jedziemy dalej z mistrzostwami ;)
Oczywiście stawiam w stronę Chile, teraz jestem jeszcze bardziej pewny tego typu. Po przegranej Hiszpanii, Chilijczycy zrobią wszystko żeby wygrać. Grali dobrze w sparingach, Sanchez może być jednym z najlepszych zawodników tego mundialu , dobrze się rozumieją z Vargasem i oby to potwierdzili w pierwszym meczu.
Chile z Sanchezem,Vidalem,Vargasem powinni sobie spokojnie poradzić z &quot;Kangurami&quot;, którzy mają bardzo młody skład. Z doświadczonych zawodników zostali Bresciano i Cahill. Australia kiedyś miała znanych zawodników Viduka,Kewell , Schwarzer, były czasy :p
Nie ma się co zastanawiać Chile wygrywa :
Chile over 2,5 2,95 Unibet ✅ przyfarciło się w końcówce, akurat mi się przysnęło, więc bramki nie widziałem:grin:

Późna pora,dwa mecze za nami, więc analiza powalać nie może :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 2

piknik

Użytkownik
Oczywiście wygrana Holandii nad Hiszpanią bardzo spektakularna, ale mam poczucie, że to już kiedyś było - tzn. zawsze Holandia startuje w wielkiej imprezie spektakularnie, strzela bramki, gra efektownie i prowadzi akcję za akcją - a kończy się zawsze rozczarowaniem (choćby sprzed 4ech lat). Bardzo sceptycznie podchodziłbym do kursów że Oranje będą mistrzami świata. Choć nie można im odmówić głodu sukcesu.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Chile z taką dziurą w pomocy i wzrostem (stałe fragmenty + dośrodkowania) nie mają czego szukać za równo w meczu z Hiszpanią, a tym bardziej z Holandią. W ogóle ta ich obrona jakaś taka rozjechana i dziurawa.

Może to kwestia podejścia i zlekceważenia Kangurów po szybkim prowadzeniu 2-0, ale po 2-1 też za bardzo wniosków nie wyciągnęło Chile.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Chile z taką dziurą w pomocy i wzrostem (stałe fragmenty + dośrodkowania) nie mają czego szukać za równo w meczu z Hiszpanią, a tym bardziej z Holandią. W ogóle ta ich obrona jakaś taka rozjechana i dziurawa.

Może to kwestia podejścia i zlekceważenia Kangurów po szybkim prowadzeniu 2-0, ale po 2-1 też za bardzo wniosków nie wyciągnęło Chile.
Osobiście nie stawiał bym na to, że Chile przegra z Hiszpanią i nie patrze tak na to poprzez wczorajszy wyniki Hiszpanów ale jeszcze przed mundialem wiedziałem, że z grupy wyjdzie Chile i jedna z Europejskich drużyn teraz jestem pewny, że będzie to Holandia i właśnie Chile.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a tym bardziej z Holandią
Pytanie tylko czy Holandia ma o co walczyć w ostatnim meczu z Chile - bo to, że wygraja z Kangurami to jakby nie podlega nawet jakiejkolwiek dyskusji :] a z tego co mi się wydaje mogą ten mecz przegrać z Chile i 1 miejsce będzie ich. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie.
A odnośnie Chile...Wiadomo - mecz meczowi nie równy, ale poza paroma minutami - szczególnie wtedy kiedy padły 2 gole - to rewelacji nie było i czarny koń to to nie był...Australia gdyby była bardziej ograna to by lekko to wyrównała, bo dziury były ogromne w obronie.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Pytanie tylko czy Holandia ma o co walczyć w ostatnim meczu z Chile - bo to, że wygraja z Kangurami to jakby nie podlega nawet jakiejkolwiek dyskusji :] a z tego co mi się wydaje mogą ten mecz przegrać z Chile i 1 miejsce będzie ich. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie.
Jasne, że się mylisz. Jeżeli Chile w ostatnim meczu wygra z Holandią (w międzyczasie jak zakładasz Holandia klepie Australie), to jak Hiszpania wygra z Chile i Australią to mamy wszystkich po 6 pkt.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jasne, że się mylisz. Jeżeli Chile w ostatnim meczu wygra z Holandią (w międzyczasie jak zakładasz Holandia klepie Australie), to jak Hiszpania wygra z Chile i Australią to mamy wszystkich po 6 pkt.
OK i wtedy co się liczy ? Bilans bramkowy ? To Holandia ma ten bilans na razie bardzo dobry. A podejrzewam, że klepnie sobie Australię z 4-0 5-0. Kojarzę wczoraj w hp, że było pisane, że Holendrzy mogą wyjść rezerwą na Chile i odpuścić tym samym eliminując Hiszpanów.
 
T 125

thespec

Użytkownik
OK i wtedy co się liczy ? Bilans bramkowy ? To Holandia ma ten bilans na razie bardzo dobry. A podejrzewam, że klepnie sobie Australię z 4-0 5-0. Kojarzę wczoraj w hp, że było pisane, że Holendrzy mogą wyjść rezerwą na Chile i odpuścić tym samym eliminując Hiszpanów.
Wtedy liczy się bilans bramek. Wszystko zależy ile bramek strzeli Chile Holandii i Hiszpania Australii (ważne też gole z 2 rundy, ale jeżeli Hiszpania zrobi taki sam bilans jak Holandia lub gorszy, to nie wierzę w 7-0 dla Hiszpanii w ostatnim meczu).
Aktualnie:
Holandia +4
Hiszpania -4.
Holandia +1 z Australią. (+5)
Hiszpania +1 Chile. (-3)
(minimalne wyniki)
Holandia -1 z Chile (minimalnie). (+4)
Hiszpania musi minimum 7-0, by być na pierwszym. Więc ciężko, chyba że coś pomyliłem.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
OK i wtedy co się liczy ? Bilans bramkowy ? To Holandia ma ten bilans na razie bardzo dobry. A podejrzewam, że klepnie sobie Australię z 4-0 5-0. Kojarzę wczoraj w hp, że było pisane, że Holendrzy mogą wyjść rezerwą na Chile i odpuścić tym samym eliminując Hiszpanów.
No proszę Cię dawczan, wydaje Ci się, że będą ryzykować jakimś bilansem bramkowym miejsce w grupie? Po co, jeśli mogą wygrać z Chile albo zremisować? Wszystko zależy od nich. Może Van Gaal da odpocząć kilku graczom ( van persie?) ale nie wydaje mi się, by odpuścili ten mecz. Kilka małych zmian może nie wpłynie na jakość gry. Zakładając, że Hiszpania wygra z Chile i Australią, będą mieć 6 pkt, a więc tyle co Holandia, jeśli wygra z Australią? Wystarczy im remis z Chile i 1 miejsce w grupie. Nie wierzę jakoś w to w odpuszczanie. Na razie ta dyskusyjna jest zupełnie pozbawiona sensu, jeśli sprawdzi się wyżej opisany scenariusz, będzie wiadomo jaką decyzję odnośnie składu podejmie Van Gaal.
Przed nami jeszcze kilka meczy, stay tuned.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wg mnie jeśli nadarzy się sprzyjająca okazja do tego, żeby wyrzucić Hiszpanię z turnieju to Holendrzy specjalnie się podłożą. Pamiętajmy o tym, że 4 lata temu Hiszpania pokonała ich w finale, więc zemsta może nadejść bardzo szybko. Już podaliście jeden scenariusz, w którym będą decydować bramki, ale wg mnie jest jeszcze jeden całkiem prawdopodobny scenariusz - Hiszpania zremisuje z Chile i będzie mieć punkt, Chile 4 punkty, Holandia 6 punktów. Wtedy w ostatnim meczu Holandia i Chile dzielą się punktami i eliminują Hiszpanię.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wg mnie jeśli nadarzy się sprzyjająca okazja do tego, żeby wyrzucić Hiszpanię z turnieju to Holendrzy specjalnie się podłożą. Pamiętajmy o tym, że 4 lata temu Hiszpania pokonała ich w finale, więc zemsta może nadejść bardzo szybko. Już podaliście jeden scenariusz, w którym będą decydować bramki, ale wg mnie jest jeszcze jeden całkiem prawdopodobny scenariusz - Hiszpania zremisuje z Chile i będzie mieć punkt, Chile 4 punkty, Holandia 6 punktów. Wtedy w ostatnim meczu Holandia i Chile dzielą się punktami i eliminują Hiszpanię.
Scenariuszy może być kilka, podobnie jak Holandia może mieć swój interes w tym aby to nie Chile, a Hiszpanię wysłać na mecz z Brazylią i niech obie ekipy w 1/8 finału tracą sporo sił... krótko mówiąc nie ma co się na razie zastanawiać nad teoriami już bo najpierw musimy znać wynik Hiszpania - Chile...
 
Do góry Bottom