>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia [21.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Idziesz w anglikow a grasz under? Gdzie tu logika, gdybys szedl w anglikow to bys gral czysta jedynke albo handicap a podajesz bramki,
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Anglia - Iran
Typ: Betbuilder -
1. Anglia under 2,5 gola
2. Anglia over 4,5 RR
3. Anglia najwięcej rzutów rożnych
@ 1.93 Forbet
Analiza:
Według mnie w tym meczu faworyt czyli Anglia będzie mieć problem z reprezentacją Iranu, która cechuje się solidną obroną. Spodziewam się wielu akcji Anglików, którzy będą mieć spore problemy żeby przedostać się pod pole bramkowe przeciwnika. Rozsądnym rozwiązaniem jest gra skrzydlami kiedy przeciwnik głęboko jest cofnięty. Zatem jednym z pomysłów aby wygrać spotkanie to gra bocznymi sektorami boiska. To tam reprezentacja Anglii może zrobić przewagę i sprobować strzelić bramkę. Dlatego mój kierunek jest w rzuty rożne. Liczę, że Anglia zrobi ich najwięcej i minimum 5. Do tego dokładam under 2,5 bramki strzelonej przez Anglię, która od 6 spotkań reprezentacyjnych nie potrafi wygrać. Porażki w lidze narodów 2x z Węgrami i spadek z Dywizji A na pewno nie podziałało dobrze na zespół. W tym roku 6/8 meczach Anglia strzelała mniej niż 3 bramki w meczu. Liczę, że z Iranem nie będą mieli łatwo i sporo trzeba będzie się namęczyć aby zdobyć bramki i 3 pkt. Forbet pozwala złączyć te 3 zakłady o łącznym kursie 1.93.
 
Ostatnia edycja:
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
dla mnie po tym co widziałem dziś w meczu otwarcia , i po tym co komentatorzy powiedzieli , ze sedziowie maja zwracac szczególna uwagę na ataki w okolice głowy etc . to w meczu USA - Walia szedłbym w strone kartek, obie powyzej 1 kurs 2,8 Walia 2 kartki 1,7 , a w meczu Anglia Iran - faule Iranu, bo jednak maja kim rozbujac Irańczyków, i mysle ze bez wiekszego raczej podejscia do Anglikow, ale tez raczej nie przewiduje strzelaniny.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dla mnie po tym co widziałem dziś w meczu otwarcia , i po tym co komentatorzy powiedzieli , ze sedziowie maja zwracac szczególna uwagę na ataki w okolice głowy etc . to w meczu USA - Walia szedłbym w strone kartek, obie powyzej 1 kurs 2,8 Walia 2 kartki 1,7 , a w meczu Anglia Iran - faule Iranu, bo jednak maja kim rozbujac Irańczyków, i mysle ze bez wiekszego raczej podejscia do Anglikow, ale tez raczej nie przewiduje strzelaniny.
Nie wierz w te bujdy co gadaja komentatorzy tym bardziej TVP. Wymyslili sobie taka bzdure na biegu bo Orsato sporo kartek wyciagnal w pierwszym meczu. On generalnie lubi pokazywac karteczki ale komentatorzy nie znaja tak dobrze zapedow poszczegolnych sedziow pod tym katem tak dobrze jak my tutaj ktorzy to gramy i sobie dopowiedzili, ze to na pewno przykaz od FIFA. Co do kartek w meczu USA - Walia to sie zgadzam i tez je tam widze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +858
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
14:00 Anglia : Iran
Typ: Iran powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.49
Forbet
Drugi dzień mistrzostw.. starcie Anglia : Iran. Na papierze faworyt murowany i tak też zdaje się że będzie. Co można wywnioskować po wczorajszym meczu? Osobiście to starcie zawiodło.. Katar nie udźwignął ciężaru jaki na nim spoczywał. Ogólnie mecz był męczący i trzeba jak najszybciej o nim zapomnieć.. mam nadzieję że prawdziwe mistrzostwa dopiero się zaczną. Wczoraj ujrzeliśmy sześć żółtych kartoników.. które pokazał Orsato wiadomo kto śledzi scenę sędziowska wie że sędzia ten lubi kartkować.. czy to wyznacznik że sędziowie mają wytyczne bardziej karać zawodników na tym turnieju? Ciężko stwierdzić oby tak było bo jestem zwolennikiem temperowania fauli i karanie ich indywidualnie. Co do ataku na głowę to już od jakiegoś czasu sędziowie mają nakaz bardziej zwracać uwagę na ataki na tą część ciała. Z racji fajnie rozkręconej karuzeli wczoraj kartowej dziś nie wypada nie pójść w kartki ekipy Iranu w starciu z Anglikami. Sędzia spotkania 43 latek z Brazylii pan R.Claus który po przeanalizowaniu jego statystyk w meczach w Ameryce południowej śmiało można wysuwać wnioski że to gość który kartki potrafi wyciągać dosyć śmiało. Wybieram bezpiecznie i stawiam na powyżej 1.5 kartki Iranu po kursie który można dorzucić gdzieś do dubla dla odważniejszych można łapać wyższe linie. Iran powinien w tym meczu biegać za piłką, a z upływem czasu przy niekorzystnym wyniku przerywać akcje Anglików faulami. Myślę że dwie kartki dla Azjatów nie powinny być przeszkodą nie do pokonania. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Anglia - Iran
Bet Builder : Poniżej 3.5 gola w meczu & Iran hc + 3.5 rożnego & + 3.5 kartek żółtych kartek w meczu ( czerwona = 2)
Kurs : 3.12 STS



Generalnie unikam tej formy gry jako Bet Builder czyli wiązania kilku zdarzeń z jednego spotkania , ale z braku opcji na jakiś sensowny kurs pojedynczy zaryzykuję tym razem. Nie spodziewam się w tym meczu ani łatwiutkiej przeprawy Anglików , ani gradu bramek. Myślę że Iran postawi okreslone warunki przeciwnikowi i nie bedzie absolutnie chłopcem do bicia . Kurs na wygraną wyspiarzy @ 1.36 uważam za śmieszny a pakowanie się w minusowe hc na Anglików jest zbyt ryzykowne. W związku z tym ulepiłem taki twór , mam nadzieję że się powiedzie. Bukmacher nie podaje przy tej formie gry pojedynczych kursów na każde ze zdarzeń , ale jest to nieistotne. Ogólny kurs @ 3.12 niestety spadł od momentu przygotowania kuponu do zagrania i pierwotnie wynosił @ 3.75
 
A 2,7K

AaronAnthony

Użytkownik
14:00 Anglia : Iran
Typ: Phil Foden liczba strzałow 3+
Kurs : 2.50
Betfan

Typ bardziej życzeniowy, chociaż statystyki w niektórych z ostatnich meczów pokazały, ze linie moze pokryc nawet z duzym zapasem. Co prawda reprezentacja to nie to samo co piłka klubowa, licze jednak, ze Foden zostanie wiodąca postacią na tych mistrzostwach. Mam nadzieje, ze anglicy szybko otworza wynik, co bedzie sprzyjało bardziej otwartej grze.



/// Brak Fodena w wyjsciowej, po takim samym kursie rowniez 3 strzały Mounta
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Iran nie ma żadnych argumentów na Anglików. Na każdej pozycji o klasę jak nie dwie słabszy zawodnik. Nie zmienia to faktu że niespodzianki się zdarzają i jeżdżąc na tyłkach jakiś remis są w stanie ugrać.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Anglia - Iran [1 i poniżej 3.5 gola] 1.75 betfan

Spotkanie jednego z faworytów do tytułu z drużyną dla której sukcesem będzie wyjście z grupy. Teoretycznie wydawać, by się mogło, że powinno być gładkie zwycięstwo faworyta. No właśnie... Anglicy w tym roku zawodzą, spadli z dywizji A w Lidze Narodów. O ile w spotkaniach z Niemcami i Włochami mogło być różnie, o tyle dwie wstydliwe porażki z Węgrami chluby nie przynoszą i powinny być lampką ostrzegawczą. Iran do drużyna o dużo mniejszym potencjale, ale z pewnością nikt nie położy się na murawie i nie będzie czekał na jak najniższy wymiar kary. Myślę, że sytuacja z meczu otwarcia się nie powtórzy, gdzie Katarczycy po straconych bramkach nie podjęli rękawicy i wyglądali na pogodzonych z porażką. Iran. Z pewnością się postawi, i tak długo jak to będzie możliwe będzie bronił dostępu do swojej bramki i czekał na okazje z kontry. A jako, że Anglicy ostatnio nie grzeszą skutecznością, to czyste konto irańskiego bramkarza może utrzymać się dość długo. Myślę jednak, że im dalej, tym napór Anglików będzie większy i w końcu coś strzelą. Nie spodziewam się jednak w tym meczu fajerwerków i jakiejś strzeleckiej kanonady. Turniej jest długi i nawet przy prowadzeniu 2-0 można spokojnie kontrolować sytuację (tak jak wczoraj zrobił to Ekwador), oszczędzając siły na kolejne spotkania. Dlatego typuję w tym spotkaniu zwycięstwo faworyta z ilością goli poniżej 3.5 w meczu.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Anglia - Iran over 2,5 @2,2

Myślę że są spore szanse że piłkarze w tym meczu postrzelają. Wszyscy krytykują Southgate że gra defensywnie więc myślę że z takim rywalem Anglia zagra odważniej. Tym bardziej że mają co udowadniać po meczach Ligi Narodów. Potencjał ofensywny ogromny, a z drugiej strony defensywa z bramkarzem miewa problemu o czym świadczą np 3 gole stracone z Niemcami czy 4 z Węgrami. Z drugiej strony Iran, który ma dwie duże strzelby z przodu w postaci Taremiego z Porto i Jahanbaksha z Feyenoordu. Myślę że przy odpowiedniej formie i nastawieniu nawet sama Anglia jest w stanie pokryć ta linie, a widzę duże szanse że Iran też coś ukłuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Anglia - Iran
under 2,5 @1,68
żółte kartki handicap Iran -1,5 @2.,95
kartki powyżej 3,5 @1,65
forbet

Ja w tym meczu widzę zdecydowanie under, Anglicy w tym roku męczą się niemiłosiernie w kolejnych spotkaniach, jeszcze bez zwycięstwa o punkty w 2022 i na początek turnieju mega niewygodna ekipa z Iranu, która i 4 i 8 lat temu pokazała, że potrafi napsuć krwi faworytom. Obrona dopracowana, potrafiąca wymienić się pozycjami, uzupełnienie braków, dlatego nawet najmocniejszym trudno się z nimi gra i często jest to walnie głową w mur. Nie inaczej to będzie wyglądało dziś i nie ma się co spodziewać strzelaniny po stronie Anglii. Dla nie prawdopodobny tutaj remis 0:0, ewentualnie jakaś skromna wygrana Anglików, gdy uda się coś wcisnąć, może jakiś karny przy intensywnych atakach i agresywnej obronie Iranu. Do tego kartki, ponieważ Irańczycy chcąc się bronić często nie będą mieli innego wyjścia jak nieco ostrzejsza gra więc 4 kartki prawdopodobne a kurs na to, że Iran będzie miał 2 kartki więcej niż Anglia również wygląda interesująco.

Iran mecze otwarcia ma dobrym poziomie, ostatnio wygrana z Marokiem, 8 lat temu porażka z Argentyną 1:0 w doliczonym czasie.

Co do samej grupowej rozgrywki stawianie tutaj Iranu w roli outsidera jest niezrozumiałe, szczególnie że poza Anglią grupa nie zachwyca jakością i ani po Walijczykach ani po Amerykanach nie ma się co spodziewać wyjątkowego poziomu i jak dla mnie walka o awans nie rozegra się między tymi dwoma ekipami, ale między trzema i Iran istotnie włączy się do tej walki. A gra o awans może się również wiązać z pytaniem o to kto Iranem punktów nie straci ten będzie na lepszej pozycji. dlatego dodatkowo jeszcze długoterminowo takie opcje jak:

Iran lepszy od Walii @3,34
Iran lepszy od USA @3,34
Iran 1-2 @4,35
Iran powyżej 1,5 punktu @1,45
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Anglia - Iran
Over 1.5 spalonego Iranu @2.0 (Unibet)

Anglia będzie tutaj dyktowała całą grę, będą grali wysoko chcąc rozbić defensywę Iranu, który będzie czyhał na kontry i długi piłki na szybkich ofensywnych graczy. Anglicy są doświadczeni więc potrafią łapać na spalonego sytuacyjnie. Statystycznie przejrzałem ostatnie mecze Iranu w kwalifikacjach i praktycznie w każdym meczu pokrywali tą linie. Dla mnie ten bet to Value więc zdecydowanie warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Anglia - Iran / Anglia over 1.5 gola @1.68 forbet

Spodziewałem się, dużo niższego kursu, więc wg mnie jest value na to, że Anglicy zdobędą co najmniej dwa gole. W ostatnich trzech meczach reprezentacji faktycznie się nie popisali, bo dostali 0-4 od świetnych wtedy Węgrów, czy remis 0-0 z Włochami. Natomiast w ostatnim meczu worek z bramkami się otworzył i było 3-3 z Niemcami. Dziś zagrają przeciwko drużynie Iranu. Jakość oczywiście po stronie Anglików i to tak kilka półek. Ponadto jeśli Anglia chce wyjść z grupy, musi strzelać jak najwięcej bo pozostałe mecze z USA czy Walią przynajmniej w teorii będą trudniejsze niż z drużyną z Bliskiego Wschodu. Skład solidny - w miejsce Fodena Saka, który również jest w formie. Do tego Mount, Bellingham czy Kane, który również imponuje formą strzelecką co przechodzi bez większego echa przy kosmicznych wyczynach w lidze pewnego Norwega. Jak wspomniałem, przy wyjściu z grupy liczy się bilans, dlatego dziś Anglicy powinni zapakować co najmniej 2 bramki a nie zdziwię się gdyby było ich więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Anglia - Iran
Iran +1.5 @ 1.66 betclic
remis lub Iran @ 3.10 betclic

Queiroz wrócił na ławkę trenerską Iranu we wrześniu i wydaje mi się, że może to być dla Iranu gamechanger. Za jego kadencji na MŚ w Rosji Iran naprawdę potrafił postraszyć faworytów - 1:1 z Portugalią, 0:1 z Hiszpanią, w Brazylii w 2014 też wyglądało to solidnie, 1-0 z Argentyną po golu w końcówce, 0-0 z Nigerią i w ostatnim meczu porażka z Bośnią 1-3. Bardzo dobra gra w defensywie i spodziewam się podobnej gry w Katarze. Sparingi przed Mundialem wyglądały solidnie, wygrana z Urugwajem 1-0, remis z Senegalem 1-1, ostatni sparing to porażka 0:2 z Tunezją, natomiast dwie bramki stracili jak grali rezerwowi.

O Anglii nie ma co mówić, indywidualnie biją na głowę Iran, natomiast wydaje mi się, że ciężko będzie im sforsować defensywę Iranu, ich ostatnie mecze wyglądały bardzo słabo, natomiast stricte przed Mundialem nie grali żadnego sparingu, także ciężko tutaj coś ocenić i patrzeć tylko i wyłącznie na mecze sprzed 2-4 miesięcy.

Dodatkowo sporym utrudnieniem dla Anglików będą warunki atmosferyczne, gra powinna być prowadzona w wolnym tempie, co jest na korzyść Irańczyków, którzy na pewno w takich warunkach jakie są w Katarze będą się lepiej czuć. Moim zdaniem max 1-0 dla Anglików, ale nie zdziwię się jak Iran tutaj zaskoczy.
 
sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
USA - Walia 3,45 Fortuna

Mecz bez wyraźnego faworyta, ale Walijczycy pokazali, że takie mecze potrafią wygrywać. Awans na mistrzostwa wywalczyli dzięki jednobramkowym zwycięstwom z Austrią i Ukrainą. Potrafili postawić się Belgom w Lidze Narodów i wcześniej w eliminacjach, przeciwko którym zawsze strzelili bramkę w tych rozgrywkach i dwukrotnie udało im się zremisować. Cały czas jest to europejski średniak i nic więcej, ale wygrywający co ma wygrać.

Jeśli o Walii można śmiało powiedzieć, że jest to drużyna nieschodząca poniżej określonego poziomu, to w przypadku USA trudno o tak jednoznaczny osąd. Tylko 7 zwycięstw w 14 meczach w grupie z ekipami jak Honduras, Salwador czy Jamajka nie robi wrażenia. Zawsze rywalizowali z Meksykiem o miano najlepszej drużyny strefy CONCACAF, ale obecnie Kanada i Kostaryka są na podobnym poziomie.

Mówiąc krótko, w przypadku USA jest dużo większa niepewność co do poziomu, jaki będzie prezentować ta drużyna. Oczywiście są ws tanie powalczyć o awans, ale też trzeba sobie jasno powiedzieć, że to głównie ze względu na wyrównany poziom w tej grupie, a nie dlatego, że mają wyjątkowo dobry zespół. Może ten ich wyjazd do Kataru okazać się również dużym niewypałem.

Proponuję typ na Walię, która w odróżnieniu od USA pokazała, że potrafi regularnie wygrywać mecze z przeciwnikami o podobnym poziomie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Anglia - Iran

Po składach większych wątpliwości nie ma co mieć że Anglia tutaj bierze ten mecz. Nie rozumiem trochę rosnących kursów, Iran to nie jest tak defensywna ekipa jak Arabia Saudyjska. W ogóle dla mnie takie ekipy to inny świat, poziom 2-3 razy niższe niż reprezentacje europejskie. Anglia tutaj ma bardzo mocny skład, na ławce sam fakt zostaje Rashford czy Foden którzy na podmęczonych rywali mogą wejść i dokończyć dzieła. Jeżeli tylko w obronie nie będzie głupich błędów czy po stałym fragmencie to myślę, że spokojnie Anglia punktuje rywali. Stawiam tutaj 3:0 bo moim zdaniem nawet jak początek może być cieżko się przedrzeć przez broniący się Iran to później po bramce będzie łatwiej i jak pisałem nie zdziwie się jak rezerowiw dobiją rywali w końcówce.

Anglia
Anglia -1,5
BTS - NIE

Typy jak najbardziej do grania.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
USA:Walia
Walia powyżej 1,5 gola kurs 3.15 (STS)
Amerykanie wracają na mundial po przerwie w Rosji. Są stawiani w roli faworyta w tym meczu. Moim zdaniem nie są faworytem. Walia w tym roku grała z ciekawszymi rywalami i potrafiła im się przeciwstawić. Jankesi nie mają w tym roku rewelacyjnych wyników. Moim zdaniem będzie to pierwszy mecz na mundialu gdzie teoretyczny faworyt bukmacherów przegra dlatego stawiam na wyspiarzy z minimum 2 bramkami.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
USA - Walia
Liczba żółtych kartek powyżej 3,5 @1.97
Walia grający wyspiarski football i USA, które również gra fizycznie. Już na starcie drużyny rozgrywają najważniejszy mecz mogący przesądzić o awansie z grupy. Myślę, że nie będzie cofania nóg i sądzie pokaże 4 razy żółty kartonik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +344
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA vs Walia
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Ostatni dzisiejszy mecz to starcie w grupie B pomiędzy USA a Walią. Amerykanie nie brali udział w poprzednich Mistrzostwach Świata i są bardzo usatysfakcjonowani, że tym razem kwalifikacja się powiodła. Eliminacje nie przebiegały bez problemów, bo zarówno Kanada, jak i Meksyk zajęły dwa pierwsze miejsca i do ostatniej kolejki toczyła się batalia z Kostaryką o tą trzecią pozycję. Uratował bilans bramkowy i możemy oglądać USA w Katarze. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że MLS stale się rozwija i kluby z tej ligi coraz chętniej stawiają na młode talenty, które starają się podbijać później Europę. Taką docelową imprezą kraju z Ameryki Północnej jest naturalnie Mundial 2026, gdzie Amerykanie będą współgospodarzami. Niemniej jednak warto zebrać doświadczenie i postarać się wyjść z grupy B. Jak po powrocie na Mistrzostwa Świata spiszą się Christian Pulisic i spółka?

Walia dosyć niespodziewanie reprezentuje Europę na tegorocznej światowej imprezie, ale w pełni zasłużenie. Udało się w kwalifikacjach zająć drugie miejsce w swojej grupie za plecami Belgii, a potem w play-off pokonać najpierw Austrię, a potem Ukrainę. Wyspiarze ostatnio regularnie meldują się na większych turniejach, ale złote pokolenie w tym kraju powoli przemija. Naturalnie gra w ofensywie oparta jest na Gareth Bale, który zdobył MLS Cup z LAFC i walnie przyczynił się do sukcesu swojego klubu. Kolejna z gwiazd Aaron Ramsey występuje z Francji, ale u niego również widać już schyłek kariery. Pojawiają się młode talenty, jak Neco Williams, ale to nie jest ta skala umiejętności. Walia liczy na wyjście z grupy, niemniej jednak będzie to trudne zadanie. Jak Wyspiarze spiszą się na tle USA?

Ciężko wskazać tutaj faworyta, ponieważ obie reprezentacje mają swoje atuty i pomimo tego, że w ofensywie jest kim straszyć, to bardziej skupiają się na defensywie. Trzeba jednak ruszyć do przodu i sięgnąć po punkty, ponieważ w starciu z Anglią będzie o to trudniej. Pobieram sobie linię 9.5 kornerów. Jak wyglądają liczby obu nacji pod tym kątem w ostatnich spotkaniach?
  • USA: 4, 2, 7, 7, 4
  • Walia: 5, 4, 2, 6, 4
Statystyki są całkiem niezłe i wierzę, że ujrzymy interesujące widowisko.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
USA - Walia BTS NIE @1,85

Spodziewam się meczu z małą ilością bramek. Walia w eliminacjach do MŚ oraz ME a także na samych ME stawiała na mocno defensywe i to przynosiło efekt. Ostatnio w Lidze Narodów potracili trochę goli, ale trzeba przyznać że skład w wielu spotkaniach nie był optymalny. W ataku oprócz Bale, którego forma też stoi pod znakiem zapytania nie mają większych armat. Z drugiej strony USA w ostatnim meczu towarzyskim 0-0 z Arabia Saudyjska, 2-0 z Japonią, 0-0 z Urugwajem i 3-0 z Maroko także w żadnym meczu nie zaliczyli BTS. Do tego w eliminacjach z Meskykiem który prezentuje dość wysoki poziom nie stracili nawet bramki. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy mecz i nie ma w nim wyraźnego faworyta, widzę spore szanse na powodzenie takiego typu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom