>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia [21.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Punkty za kartki dla drużyny - USA powyżej 19.5 (90 minut) & Suma rzutów rożnych - powyżej 5.5 (90 minut) & Suma goli - powyżej 1.5 (90 minut):Tak
Typ z zakładki Betbuilder
Noblebet kurs 2.35
Anglia wygrywając mecz zapewni sobie już awans do następnej fazy mistrzostw. W poprzednim meczu na mundialu Anglicy pokazali moc w ofensywie. USA ciężko się gra przeciwko europejskim drużynom. Często łapią żółte kartki. Spodziewam się że będzie to ofensywny mecz i sami Anglicy są w stanie strzelić 2 gole.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Anglia : USA
Typ: H. Kane strzeli gola Tak
Kurs: 2.1
Fortuna
Anglia ze Stanami koncza piątkowe bitwy w Katarze. Ci pierwsi z trzema punktami po zabawie w piłkę przeciwko Iranowi (6:2) o dziwo bramki nie strzelił w tym meczu czołowy strzelec Anglików jeden z faworytów do statuetki króla strzelców.. dziś wychodzi napewno ze sportową złością i mimo że nie ma co spodziewac się takiej kanonady jak w ostatnim spotkaniu, liczę że wpisze się na listę strzelców.. podchodzi do karnych.. i jest zawodnikiem który nie raz strzelał bramki dla Anglików na wagę zwycięstwa. Do Boju Harry. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Anglia - USA
Typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 2,26
Fortuna

Anglicy pokazali się z dobrej strony w pierwszym spotkaniu z Iranem. Mimo dobrej gry dali sobie strzelić dwa gole. Amerykanie w pierwszym meczu zremisowali z Walią 1:1. Pierwsza połowa tamtego spotkania była dobra w ich wykonaniu. Do przerwy gracze USA prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie zagrali znacznie gorzej i dali sobie wydrzeć zwycięstwo. To, że Iran wygrał z Walią powoduje, że remis z Anglią raczej niewiele im daje, bo wtedy w bezpośrednim meczu z Iranem będą musieli wygrać. Dlatego właśnie nie widzę sensu jakiejś defensywnej taktyki Amerykanów i spodziewam się ciekawego widowiska. Moim zdaniem zobaczymy tutaj gole z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - USA
Typ: Każda drużyna powyżej jednego rogu w każdej polowie
Kurs: 5.1
Bukmacher: forbet
U mojego nie regulaminowego jest kurs 8.00
ANALIZA :
W żadnym z dzisiejszych meczów linia over 1 róg w każdej połowie nie została pokryta przez obie drużyny więc może w meczu wieczoru.Mam nadzieję że Jankesi nie dadzą się zdominować Angolom i powalczą .A jeśli decydować się na rogi to interesującą opcją mogą być linie celnych strzałów. Potrzebne meczycho przez duże Mnnnnnn
ANGLIA OVER 6 USA OVER 3 CELNYCH STRZAŁOW JA ZNALAZŁEM PO KURSIE 9.5 i też pobieram.
Man nadzieję nie bedzie autobusów i piłkarskich szachów.

PSIM SWĘDEM BO PSIM SWĘDEM ALE W PIERWSZEJ POLOWIE WESZŁO 2:2 W ROGACH .JEST NADZIEJA
NIESTETY ! USA w deugiejj połowie 5 rogów Anglia tylko jeden w doliczonym .Jakiś lipny ten mecz;_)
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
USA 1.95
Mimo tego, że Iran bardzo mi się podoba na tych Mś ( ich ogromną waleczność w obu meczach i zaangażowanie w grę od początku do końca ) uważam, że przegrają z USA i zakończą swój występ. Z Anglią strzelili 2 bramki, ale każdy kto oglądał mecz widział, że Anglia cały czas ma wynik pod kontrolą. Uważam, że gdyby prowadzili 1:0 np to nie byłoby tych 2 bramek dla Iranu bo Anglicy grali by uważniej w defensywie. Wygrali z Walia, to fakt, ale dla mnie Walia na tych MŚ jest po prostu słaba.
USA zagrało z Walia lepiej niż wskazywał na to wynik . Mają lepszych piłkarzy, większy potencjał do strzelania bramek . Anglicy już pokazali słabości w obronie Iranu . Moim zdaniem USA bezlitośnie to wykorzysta i wygra ten mecz .

Anglia z hand ( -2.5) 4.20

Mysle, że Anglicy w tym meczu pokażą jak słaba jest Walia. 0:2 z Iranem, 1:1 z USA ale moim zdaniem wynik nie oddawał tutaj przebiegu meczu i USA mogło to śmiało wygrać. Anglia to ofensywna drużyna . 6 bramek z Iranem robi wrażenie. Walia musi się tutaj otworzyć bo nie ma czego bronić. Anglicy powinni ich skarcić . Nawet jak będą zmiany to zmiennicy będą chcieli się pokazać. Druga sprawa jest taka, że liczę na czerwień Walijczyków . Uważam, że będą sflustrowani i ktoś czerwień może wyłapać od nich. Anglia wtedy będzie się po prostu bawić gra .

Oba kursy Superbet
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
USA zagrało z Walia lepiej niż wskazywał na to wynik . Mają lepszych piłkarzy, są w komfortowej sytuacji bo to Iran musi się otworzyć. Moim zdaniem USA bezlitośnie to wykorzysta i wygra ten mecz .
Jakim cudem Iran musi się otworzyć? Ugrają remis i wychodzą, więc chyba coś Ci się pomyliło. Od początku przewidywałem, że stawianie Iranu w roli outsidera jest błędem i również wrzuciłem w typach długoterminowych single że będą wyżej od Walii i drugi, że od USA, jeden z dużym prawdopodobieństwem już wchodzi i liczę na to, że jutro wejdzie kolejny. Oczywiście może USA wygrać, ale przy tym, że Iran potrafi się ustawić do obrony, są dobrze zorganizowani już kolejny turniej to moim zdaniem sprawia, że kurs na USA nie jest warty grania. Z mojej strony 1x, szczególnie że z upływem czasu to USA będzie się musiało otwierać i to właśnie Iran może to bezlitośnie wykorzystać.

Iran 1x @1,9
 
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Jakim cudem Iran musi się otworzyć? Ugrają remis i wychodzą, więc chyba coś Ci się pomyliło. Od początku przewidywałem, że stawianie Iranu w roli outsidera jest błędem i również wrzuciłem w typach długoterminowych single że będą wyżej od Walii i drugi, że od USA, jeden z dużym prawdopodobieństwem już wchodzi i liczę na to, że jutro wejdzie kolejny. Oczywiście może USA wygrać, ale przy tym, że Iran potrafi się ustawić do obrony, są dobrze zorganizowani już kolejny turniej to moim zdaniem sprawia, że kurs na USA nie jest warty grania. Z mojej strony 1x, szczególnie że z upływem czasu to USA będzie się musiało otwierać i to właśnie Iran może to bezlitośnie wykorzystać.

Iran 1x @1,9
Faktycznie, nie spojrzałem na tabelę, cały czas jakoś w głowie miałem że to USA jest wyżej . Mój błąd, już poprawiam analizę co nie zmienia faktu że idę w stronę USA
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Iran - USA
BTTS
@2.01 Betcris

Mało kto by się spodziewał, że Iran po dwóch kolejkach znajdzie się na drugim miejsce, z realnymi szansami na awans. Jednak by być pewnym awansu muszą pokonać dziś Stany Zjednoczone, bądź - w przypadku remisu - liczyć na to, że Walia nie wygra z Anglią. Ewentualna porażka przekreśla ich szanse na wyjcie z grupy. Jak by nie patrzeć, to dali się poznać ze świetnej, walecznej strony, wbijając Anglikom dwie bramki i dorzucając drugie tyle w spotkaniu przeciwko Walii. W każdym przypadku gole padały po minięciu ponad godziny gry. USA musi podjąć bardzo silną ofensywę (tylko wygrana daje im awans), i biorąc pod uwagę to, jaką grę pokazali w pierwszy meczu przeciwko Walii, skłonny jestem zaryzykować stwierdzenie, że bramki padną po obydwu stronach. USA to jeden z bardziej underowych zespołów na tym turnieju, ale grają z Iranem, który takiej łatki z pewnością nie otrzyma. Obie drużyny strzelą gola - to mój typ na dziś.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Iran - USA @ powyżej 2,5 gola @ 2,22 @ betcris
Całkiem fajny kurs. Spodziewam się podobnego spotkania jak Walia Iran gdzie było co chwile akcja za akcje i przy wyższej skutecznosci mogło być więcej goli. Iran będzie ten mecz grał podobnie gdyż bronienie isę jak z Anglią źle im się sprawdza. Ofensywne agresywne podjeście się sprawdziło dużo lepiej. USA też wszystko co najlpesze pokazała na tych MŚ w akcjach ofensywnych. Tam mają największy potencjał. I choć z Anglią wynik to 0-0 to dlatego, że Anglia obawiała się otworzyć bardziej widząć dobrą dyspozycje przodu USA. Tutaj muszą wygrać by awansować, więc też będą ofensywnie usposobieni co daje duże szanse na pokrycie typu.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Iran - USA
Poniżej 1.5 gola w pierwszej połowie @1.32 Fortuna

Biedny kursik, ale wydaje mi się dość pewny. Mistrzostwa wchodzą w decydującą fazę i stawiam, że w meczach o awans walka będzie głównie w drugich połowach. Iran i USA w ostatnich meczach underowo i dość defensywnie, choć w ataku lepiej prezentował się Iran, choć miał też słabszego rywala. Myślę, że jutro będzie badanie rywala i jeśli już to gole zobaczymy w drugiej połowie i wtedy będą emocje, piłka w tej grupie cały czas w grze, na pewno będzie się działo, ale dopiero po przerwie.

Anglia - Walia
Poniżej 4.5 żółtych kartek @1.47 Fortuna

Walia zawaliła mecz z Iranem i odnoszę wrażenie, że sami nie wierzą w swój awans. Poza drugą połową z Amerykanami bardzo słaby turniej tej reprezentacji. Jakoś nie przewiduję tu jutro emocji, choć teoretycznie Walia jeszcze jest w grze. Mam nadzieję, że Anglicy szybko rozstrzygną tę rywalizację i unikną kartek i ewentualnych zawieszeń na fazę pucharową.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
USA Iran
Zakład: wynik meczu
Typ: remis
Kurs: 3,4 STS

Mecz USA Iran i mój zakład na remis w tym meczu który zapewni awans Iranowi z drugiego miejsca bo Anliglicy odprawią Walijczyków. Wydaje mi się że drużyna Iranu zagra mądrze wiedząc że taki wynik ich premiuje. Stany dobry mecz przeciwko Anglii i momenty z Walią. Iran natomiast zwycięstwo zasłużone z Walijczykami i porażka. Kurs warty ryzyka to są Mistrzostwa Świata i ostatnia kolejka tu trzeba już grać pod wynik/pod konkretnego przeciwnika w następnej razie/pod awans. Przewiduję wynik bezbramkowy. Warto rozważyć zagrać undera -2,5, bądź underowe połowy.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Iran - USA
BTTS @2.03
Obie ekipy pokazały się solidnie na tych Mistrzostwach i wszysko wskazuje na to, że któraś z nich awansuje kosztem Walii. Walka powinna być zawzięta i obie drużyny mają kim straszyć w ofensywnie.
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
X/2 @ 5

Irańczykom do awansu teoretycznie wystarczy tylko remis, gdyż nie widzę innej opcji jak wygrana Anglii w meczu z Walią. Stany Zjednoczone za to potrzebują 3 punktów, aby cieszyć się z awansu do fazy pucharowej. Uważam, że to będzie dość wyrównany mecz Iran raczej nastawi się na bronienie a USA będzie szukało swoich szans w ataku pozycyjnym. Złote pokolenie jak niektórzy określają obecny skład USA ma w swoich szeregach kilku na prawdę utalentowanych graczy jest mi.n Pulisic, McKennie, Adams, Reyna, Weah, Dest, Sergeant czy chociażby rozgrywający świetny turniej bramkarz Arsenalu Matt Turner. Jako, że spora część spotkań kończy się remisem do przerwy po raz kolejny idę w taki zakład a jako zwyciężce po 90 minutach obstawiam drużynę USA.

Anglia wygra obydwie połowy @ 3.60

Anglia wydawać by się mogło jeden z faworytów do końcowego triumfu po kompletnej dominacji w pierwszym meczu zaskakująco bezbramkowo zremisowali z niżej notowanym rywalem, który przez większą część spotkania był stroną przeważająca i spokojnie mogli zdobyć coś więcej niż punkt. Walia po niespodziewanym zawaleniu mi kuponów w pierwszym meczu (stawiałem USA), pokazała swoje prawdziwe oblicze grając kompletne padolino i będąc zdetronizowanym pod każdym względem w meczu z Iranem. Emeryt Bale, kilku chłopków z Championship to nie jest drużyna z którą reprezentacja Synów Albionu powinna mieć kłopot. Oprócz tego pauzował będzie bramkarz, który w poprzednim spotkaniu w idiotyczny sposób zarobił czerwoną kartkę co tylko utwierdza mnie w słuszności typu. Wiadomo na bank zmotywują się i myślę, że zagrają troszkę lepiej niż z Iranem ale czy to wystarczy na drużynę Garetha Southgate'a? Moim zdaniem nie. Anglia będzie kontrolować tempo gry od początku spotkania i myślę, że któryś ze skrzydłowych rozpocznie strzelanie na Ahmad bin Ali Stadium. Liczę, że stanie się to już w pierwszej połowie i Anglia spokojnie ogra swoich sąsiadów 2-0 lub nawet 3-0.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Anglia - Walia
Handicap 1,5 Anglia @2.26
Poprzez nieoczywiste rozstrzygnięcia w grupie Anglia nie jest pewna awansu i gra z słabo prezentująca się Walia. Mają wszystkie atuty, żeby wysoko wygrać ten mecz. Wygranej więcej niż jedną bramką zagrozić może tylko mental, na papierze, a ze względu na formę Anglia zdecydowanie przewyższa możliwości Walijczyków.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Iran - USA
typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Superbet

Oglądałem oba mecze Amerykanów i na tym turnieju wyglądają całkiem solidnie. W meczu z Walią zagrali kapitalną pierwszą połowę którą to wygrali 1:0, a mogli zdobyć więcej niż jednego gola. Druga połowa należała za to do Walii, a mecz zakończył się remisem 1:1. USA wywalczyło też cenny remis 0:0 z Anglią, gdzie obie reprezentacje miały szanse na bramki. Iran na tych mistrzostwach spisuje się nadspodziewanie dobrze. Z Anglią co prawda wysoko przegrali, ale dwa gole strzelili, następnie wygrali 2:0 z Walią. Jak widać Iran jest bardzo skuteczny, strzelić dwa gole Anglii i Walii to nie jest łatwe. Moim zdaniem Iran strzeli gola w meczu z USA i sami też coś stracą. USA musi grać o zwycięstwo, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Iran - USA, gol Iranu @1.60 BETFAN

Iran udowodnił w obu dotychczasowych meczach, że stać go na zdobycze bramkowe. W tym meczu to oni są w lepszej sytuacji, bo remis ich jak najbardziej ustawia, zważywszy na Anglików, którzy będą zmotywowani by wygrać z Walią. USA gra zbyt asekuracyjnie i może się to jutro zemścić. Trudno awansować dalej, jeśli nie potrafi się postawić wszystkiego na jedną kartę. Myślę że Iranczycy po raz kolejny zaskoczą piłkarski świat.
Post automatycznie złączony:

Walia - Anglia,Anglia wygra @1.48

Walia to ogromne rozczarowanie bieżących mistrzostw. O ile walka z USA o punkt na plus, tak z Iranem zupełnie niewykorzystali swojej szansy i grali tak, jak gdyby ten remis by ich ustawiał przed starciem z mocną Anglią. Zemściło się to w końcowej fazie meczu z Iranem i myślę że zemści się po raz drugi także w rywalizacji z Anglią. Sam Bale meczu nie wygra i ewidentnie brakuje tutaj jakości czysto piłkarskiej. Myślę że Anglicy ustawią mecz jakimś golem w 1. połowie i dobiją wszystko w 2.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Iran - USA
USA - Liczba fauli - powyżej 11.5
betfan 1.65

Ostatni mecz dla obu ekip w grupie B. Wydaje się, że pozycja Anglii jest niezagrożona, więc to Iran z USA zagrają o 2 miejsce. Obecnie tę pozycję zajmują Irańczycy i to oni są w lepszej sytuacji bo wystarczy im remis. To USA musi zagrać agresywnie od początku i powalczyć o pełną pulę. Moim zdaniem będzie to sprzyjać faulom i linia 11.5 wydaje się niska jak na takie okoliczności tego spotkania. W obu poprzednich spotkaniach grupowych Amerykanie zanotowali po 15 przewinień, dziś taka liczba może zostać jeszcze poprawiona.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Walia vs Anglia

2 i under 3.5 2.10
Anglia wygra do zera 2.30

Walia była przeze mnie stawiana na ostatnim miejscu grupy i zdaje się to spełniać. Zero polotu, wszystko zależne od Bale'a. Niby mieli być dobrze wybiegani, a z Iranem posypało się dopiero w doliczonym czasie, a powinno dużo wcześniej. Anglicy po demolce Iranu, zremisowali z USA, co też nie jest, aż takim dużym zaskoczeniem. Mecz traktowany praktycznie jak derby, dla Amerykanow była to dodatkowa motywacja by powstrzymać Lwy Albionu. Walijczycy będą bez szans w tym meczu, myślę że nawet specjalnie nie zagrażą bramce Pickforda.

Iran vs USA

1/Remis Under 3.5 2.10
Under 2.5 1.57

Ogólnie myślę że zobaczymy 3 remis Amerykanów. Dobrze bronią i są dobrze przygotowani fizycznie. Iran zaimponował mi postawa z Walia, ale jak już wspominałem Bale i spółka to słaba reprezentacja. Under bramkowy to dobry rynek obie drużyny zdają się podejść do spotkania zachowawczo by nie stracić gola już na początku, jasne każda że stron musi wygrać by myśleć o awansie, ale napewno nie zobaczymy wymiany ognia od samego początku. Irańczycy będą ta drużyna do awansu głównie dzięki większemu doswiadczeniu. Oddadzą pole gry USA i będą kąsić z kontratakow co przyniosło im bramki już w wcześniejszych spotkaniach.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran vs USA
Typ: Tyler Adams otrzyma kartkę (żółtą lub czerwoną)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Iran bardzo szybko podniósł się po porażce 2:6 z Anglią. Przede wszystkim obserwatorzy byli zdziwieni zbyt defensywnym ustawieniem 4-3-3, które rywale w pełni wykorzystywali. Z Walią wyglądało to już zdecydowanie lepiej i duet Mehdi Taremi – Sardar Azmoun spisywał się znakomicie. Szkoda tego drugiego, który wyraźnie nie ma rytmu meczowego, ponieważ w Bayerze Leverkusen gra tylko ogony i skurcze dosyć szybko go łapały. Dzisiaj jest awizowany do składu i to dobra wiadomość dla wszystkich fanów Iranu. Podczas azjatyckich eliminacji formalni gospodarze obok Korei Południowej posiadali najlepszą obronę i ten atut postarają się obrócić w sukces w spotkaniu z USA. Należy spodziewać się gry z kontrataku ze strony podopiecznych Carlosa Queiroza. Czy ta taktyka przyniesie sukces?

USA prezentuje się całkiem dobrze podczas tegorocznych Mistrzostw Świata. Szkoda remisu z Walią, ponieważ wygrana była w zasięgu ręki i faul w polu karnym zadecydował o podziale punktów. W meczu z Anglią pojawiło się kilka obiecujących sytuacji, ale niestety na tablicy wyników pozostał rezultat 0:0. Niby dwa spotkania bez porażki, ale sytuacja Amerykanów nie jest najlepsza. Na ten moment formalni goście są za plecami Iranu i tylko zwycięstwo da im awans do fazy pucharowej. Każdy inny wynik spowoduje pożegnanie się z Mundialem. Prawdziwym liderem Amerykanów jest Christian Pulisic, który kreuje sytuacje dla swoich kolegów. W Chelsea jest jednym z wielu, ale w swojej reprezentacji bryluje i selekcjoner Gregg Berhalter nie wyobraża sobie kadry bez tego zawodnika. Czy poprowadzi USA do pierwszej wygranej na tym turnieju?

Możemy spodziewać się wielu kartek podczas tej rywalizacji. Stawka, kontekst polityczny i sędzia, który jest chimeryczny pod względem prowadzenia meczu.
Myślę, że w Superbet znalazłem spore value, ponieważ u innych bukmacherów kursy na to zdarzenie wahają się od 2.50 do 3.00. Stawiam na kartkę otrzymaną przez defensywnego pomocnika USA. Tyler Adams to piłkarz Leeds, który w ostatnim ligowym starciu z Tottenhamem obejrzał dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną. Na turnieju w Katarze żaden arbiter nie ukarał go jeszcze upomnieniem, chociaż w meczu z Walią zanotował trzy faule, a z Anglią jeden. Jest to spory plus dla typu, ponieważ nie jest zagrożony zawieszeniem po ewentualnym awansie USA, więc przy korzystnym wyniku Amerykanów może podostrzyć lub zagrać na czas. Spodziewam się, że to Amerykanie będą prowadzić piłkę, a Iran czyhać na groźne kontrataki i Tyler Adams może być zmuszony do faulu taktycznego. Liczę na kolejne 90 minut kapitana faworytów i jego ostrą grę o awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom