>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Terminarz:
12 IX:
Chelsea - Werder
Barcelona - Levski
27 IX:
Werder - Barcelona
Levski - Chelsea
18 X:
Werder - Levski
Chelsea - Barcelona
31 X:
Levski - Werder
Barcelona - Chelsea
22 XI:
Werder - Chelsea
Levski - Barcelona
5 XII:
Barcelona - Werder
Chelsea - Levski
 
D 0

don_corleone

Użytkownik
Nareszcie ruszyła wielka maszyna do robienia pieniędzy no i kreowania nowych wielkich drużyn europejskich. Pierwsza kolejka rzadzi się wlasnymi prawami jednak pokusze się o przedstawienie swoich typów :

Chelsea - Werder typ 1

Werder złą drużyna nie jest jednak na terenie The Blues cięzko będzie wywalczyć choćby jeden punkt. Tym bardziej że w okresie transferowym Chealsea nie prożnowała i zakupiła kilku znakomitych graczy, warto jedynie wspomnieć o Szewie i Ballacku. Nie daje Werderowi większych szans.

Barcelona - Levski typ 1

Tryumfator poprzedniej edycji LM bedzie chcial rozpocząć nową edycje z animuszem i kilka piłek powinno zagościć w bramce Levskiego. Szczególnie po dotkliwej i można powiedzieć upokarzającej porażce z Betisem , Barca będzie chciala udowodnić swoim kibicom, że nie zapomniała jak sie kopie piłke..
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Grupa naprawde cięzka najwieksze szanse na wyjscie ma Barcelona i Chelsea ale wydaje mi się że werder może sprawic niepodzianke bo naprawde oni grajom piekny futbol Levski racze nie wywalczy punktów na wyjadach może u sibie cos komus urwie ale będzie im napewno bardzo cięzko i raczej 4 miejsce jest juz zarezerwowane dla nich
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Zapowiada sie swietny mecz Barca - Chelsea.
Barcelona wzmocniona Zambrotta i Thuramem (zagra wreszcie?) - ostatnio graja srednio ale mam nadzieje ze na lige mistrzow beda juz przygotowani, i beda grac tak jak nas do tego przyzwyczaili.
Chelsea natomiast przeprowadzila swietne transfery, sprowadzila Ballacka, Szewe i juz w ostatnim meczu ligowym z Blackburn na wyjezdzie grali naprawde znakomicie.

Werder moze pokusi sie o cicha walke o 2 miejsce ale nie sadze zeby im sie to kosztem Barcy czy Chelsea udalo - to zbyt uznane firmy, i nie wyjscie z grupy po prostu nei wchodzi w rachube.

Lewski - &quot;chlopiec do bicia&quot;
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

Noo grupa cięzka jest... ale według mnie Chelsea ma pewny awans i wychodzi dalej no i chyba Barcelona tez :mrgreen: Reszta powalczy lecz nie zdziałają za dużo...


Pozdro :wink:
 
danon 0

danon

Użytkownik
Wbrew wszelkiej opinii Levski Sofia nie będzie zespołem zupełnie nie dostrzegalnym, dla mnie będzie to drużyna bardzo ważna taktycznie w takiej grupie, ponieważ żaden z pozostalych zespołów nie będzie mógł choćby zremisować z Sofią w dwumeczu... Barcelona, Chelsea i Werder to zespoły, które mogą zrobić wszystko... Barcelona jak się nie skoncentruje to może być historia podobna do Superpucharu Europy, czy wyniku 0:1 z finału LM z Arsenalem mimo przewagi zawodnika. Chelsea ma gwiazdy, które podobnie jak Real mogą mieć różne humory (jednak Mourinho to człowiek któremu nie można podskoczyć)... Werder potrafi przegrywać u siebie 0:2 by wygrać 4:2 więc grać potrafi, szczgólnie przy stracie bramkowej, a to jest bardzo ważne w dzisiejszej piłce (takiej rzeczy nie potrafi np. reprezentacja Polski...) :wink:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Co tu dużo mówić. Chelsea i Barcelona to znakomite drużyny i powinny wyjść z grupy, ale należy pamiętać że Werder też może zaskoczyć i urwać punkt(y) faworytom. No a Lewski Sofia to dostarczyciel punktów dla wyżej notowanych rywali.

Przewidywana tabela:
1. Chelsea Londyn
2. Barcelona
3. Werder Brema
4. Levski Sofia

Choć osobiście chciałbym żeby Werder zamienił się miejscem z Barceloną to wiem że to będzie bardzo trudne
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W tej grupie będzie ostar walka pomiędzy Chelsea i Barceloną które są faworytami tej grupy , Werde raczej zajmie 3 miejsce i pójdzie do Pucharu Uefa natomiast Levski niestety odpadnie bo nie przemawiają zanimi żądne atuty
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zdecydowanie walka pomiedzy ostatniego czasu głównymi rywalami 3 sezon z rzedu sie spotkaja i sadze ze wyjda z grupy.Jedak szkoda mi bardzo Werderu bo bardzo lubie ten klub i sadze ze prezentuja sie naprawde bardzo dobrze a z takimi gigantami beda mieli spore problemy.Levski sadze ostatnie miejsce mimo ze to solidna druzyna.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ja bardzo bym chcial zeby Barca wyszla z grupy i najlepiej wygrala cala LM ???? ale cos czuje ze w tym roku beda mieli problemy...ostatnio nie sa w formie: poazka z sevilla 3-0 i wygrana tylko 3-2 z Celta w lidze. Jak narazie niestety nie prszentuja sie najlepiej ale mam nadzieje ze to tylko tak na poczatku sezonu bo oni zazwyczaj poczatki maja kiepskie. Obawiam sie ze z Chelsea bedzie im trudno wygrac ale bede sie modlil zeby sie im udalo, no i Werder tez moze troche pokrzyzowac plany bo najgorsza drozyna to oni nie sa ale z takimi gigantami jak Barca czy Chelsea maja male szanse. no a lewsski to wiadomo...

Swoja droga nawet fajnie ze Chelsea i Barca sa razem w grupie bo jezeli wyjda obydwoje to jest szansa ze wlasnie ich zobaczymy w finale, bo jakby byli w innych grupach to znow trafili by na siebie w 1/8 czy w cwiercfinale i lipa...
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Tutaj na 99% wychodza 2 druzyny Barcelona oraz Chelsea (Ten jeden 1% to tylko szczegoł :wink ???? Trzecie miejsce zarezerwowane dla druzny z Bremy i gra w pucharze Uefa. Levski moim zdaniem na wyjazdach nie pokarze nic i nie zdobedzie zadnego pkt, a u siebie moze byc roznie.
Pozdrawiam!
 
peja 1

peja

Użytkownik
Dwa pierwsze miejsca zarezerwowane dla Barcelony i Chelsea, wydaje mi się że pierwsza z grupy wyjdzie Chelsea. Werder nie powinien mieć problemów w walce z Lewskim o trzecie miejsce...

1. Chelsea
2. Barcelona
3. Werder
4. Lewski
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
1. Chelsea
2. Werder
3. Barcelona
4. Lewski

Na dzień dzisiejszy to Barce typuję do pucharu UEFA. Po pierwsze Chelsea będzie chciała wziąść rewanż za zeszły sezon i nie odpuści Barcelonie. Po drugie Werder gra twardy futbol, nie odpuszczają żadnego meczu i w poprzedniej edycji LM pokazał na co ich stać. Wiedzą które miejsce jest dla nich w grupie i zrobią wszystko aby znaleźć się oczko wyżej. Gdyby nie błąd w meczu z Juve to kto wie gdzie by doszli. Po trzecie Barca już się spaliła. To nie ten Ronaldinho czarodziej. Rozczarował całkowicie na MŚ i w meczu z Sevillą. Brakuje im motoru napędowego. Wszyscy w tym klubie to teraz gwiazdy i jak ktoś nimi nie wstrząśnie to obudzą się jak już będzie za późno. Moim zdaniem Frank jest słabym trenerem i nie da rady naprowadzić Barcy na właściwą grę. Obym się mylił bo Barcę lubię, ale może się z nią stać to co z Realem.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
1. Barcelona
2. Chelsea
3. Werder
4. Lewski

Dwa pierwsze miejsca raczej pewne chyba że Werder pokaże coś ciekawego na co raczej bym nie liczył,a drużyna Lewskiego nie będzie zagrożeniem dla reszty.
 
C 0

czyzu_nb

Użytkownik
1. Barcelona
2. Chelsea
3. Werder
4. Levski

1. miejsce rozegra się pomiedzy Barca a Chelsea i mysle ze Barca bedzie miała lepszy bilans z Chelsea. Werder 3 miejsce, a moim zdaniem Levski co najwyżej ugra 1pkt. z Werderm u siebie ewentualnie ;)
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
No nie wiem czy Barca juz sie wypalila :| po prostu z Sevilla nie zagrali tego co powinni zagrac w ogole nie istnieli ale to chyba normalne ze nie moga ciagle wygrywac , juz na pewno wyciagneli z tego wnioski i postaraja sie wiecej nie popelnic tego bledu ... mysle w tabeli miejsce to raczej niewiadome ... levski moze sie pokusic o niespodzianke chociaz raczej to watpliwe ale mozliwe ... werder niby dobry dobry a jednak cos nie za bardzo moga zagrac wielkiego ..
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Z Sevillą to był wypadek przy pracy, skopiowali wyczyny Realu Madrid :p blee-niecierpie ich. To znaczy zakupili gwiazdy i zamiast trenować to robili tourne reklamowe po całym globie. A piłkarze Sevilli ponoć tak dostali w kość na treningach że przyszli kiedyś z ustami zalepionymi plastrem-twierdząc że za ostro trenują. Ale efektem tych ciężkich treningów jest obecna forma Sevillczyków.

Wracając do tematu


1. Barca
2. Chelsea
3. Werder
4. Levski

Mnie najbardziej jest żal króliczka z Camp Nou- Javiera de Pedro Savioli. Uwielbiam grę tego piłkarza-zobaczcie jak cudnie grał na MŚ a Rijkard go nie ma nawet na ławie rezerwowych-wrócił z wypożyczenia do Sevilli i nie robi kompletnie nic ???? wpiszcie sobie w jakimś programiku P2P saviola i ściągnijcie filmiki-jego gra jest booska ????
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
1. Chelsea
2. Barcelona
3. Lewski
4.Werder

Sadze ze LEwski Sofia,stac na sprawienie niespodzianki,w meczach z Werderem,a o pierwszym miejscu w grupie,zadecyduje mecz Chelsea z Barcelona.
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Werder - Barcelona
Levski - Chelsea

Na pewno Barcelona bedzie miala ciezko z werderem ale jesli chce walczyc o najwyzsze cele musi wygrac , chelsea raczej nie powinna sie potknac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom