>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Egipt - Urugwaj Obie strzelą 2,40 Fortuna ⛔
Pierwszy jutrzejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i choć wielu widzi faworyta w drużynie z Ameryki (wraz z bukami) to ja nie przesądzałbym. Egipt to zgrany zespół i nie można ich zaliczyć do typowych zespołów afrykańskich gdzie często brakuje podstaw taktycznych. Ich nastawienie na boisku jest mocno ofensywne. W zespole znajdują się zawodnicy na co dzień grający w Europie. Do tego dziś ukazała się informacja, że Salah dostał zielone światło i jutro z dużym prawdopodobieństwem ujrzymy go na boisku od pierwszej minuty. Po świetnym sezonie w klubie z pewnością da wiele dobrego jeśli chodzi o ofensywę ekipy z nad Nilu. Urugwaj w ostatnich mundialach spisywali się bardzo dobrze jednak skład staje się coraz starszy i czy uda im się utrzymać świeżość, którą mieli przed laty stoi pod dużym znakiem zapytania. Trzon obrony niemal od lat taki sam, a zawodnicy swoje lata mają. Siła ten drużyny cały czas tkwi w ataku. Strzelby mają z najlepszych klubów świata i z pewnością trener Tabarez może liczyć na Suareza i Cavaniego.
Osobiście widzę tu bardzo wyrównany pojedynek z bramkami dla obu drużyn. Kurs pozytywnie mnie zaskoczył, bo spodziewałem się skromniejszego.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Urugwaj-Egipt
Typ: Urugwaj -1.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Godz: 14:00
analiza: Kolejne spotkanie w grupie A w którym Urugwaj zmierzy się z zespołem Egiptu. Urugwaj jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, bukmacherzy wystawili na nich kurs ponad 1.5 , moim zdaniem jest to bardzo mały kurs , więc nie warto się w to bawić. Egipt bez swojej największej gwiazdy jest zespołem , który raczej ma małe szanse na powalczenie o awans w tej grupie, nie wiadomo czy Salah zagra chociażby jedno spotkanie na tym turnieju a jego występ w dniu jutrzejszym jest bardzo mało prawdopodobny. Urugwaj natomiast ma kilku na prawdę niezwykle klasowych zawodników , Cavani , Suarez z przodu oraz defensywa oparta na M. Cáceres, D. Godín,J. Giménez,G. Varela na pewno jest jedną z lepszych w tych mistrzostwach, bowiem Urugwaj traci bardzo mało bramek za to potrafi je strzelać, Egipt natomiast nie wygrał 6 kolejnych spotkań po kwalifikacjach i moim zdaniem zajmię od 3 pozycję w grupie, będzie w stanie ograć tylko Arabię Saudyjską, która dziś nie pokazała zbyt wiele w starciu z gospodarzem turnieju. Dlatego ja w dniu jutrzejszym poszedłbym w bramki, znaczy w to iż Urugwaj kilka ich strzeli , mój typ to wynik 3:0 dla zespołu Urusów , nie liczę iż Egipcjanie będą tutaj w stanie strzelić chociażby jednego gola, już pokazali iż bez Salaha nie są za wiele warci.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Wszyscy tacy pewni, że Urugwaj rozniesie te grupę. Żebyście się nie przejechali ;) już nie tacy kozacy na papierze pakowali się do domu po 3 meczach ;)
 
S 0

sosna7

Użytkownik
Egipt kusi kursem (dot. over 3,5 gola w meczach grupowych - @2,2 forbet) i można fajnego singla zagrać. Wiadomo, ze na mistrzostwach nikt nie odpusci zwłaszcza że dla Egiptu po dwóch pierwszych meczach może być istotny bilans bramkowy.
Mam nadzieję, że Arabia nie chcąc byc pośmiewiskiem nie skupi się na bardziej defensywnej grze i nie skupi się na pojedynku &quot;straconych goli&quot; z Panama ???? liczę że będą chcieli poszukać honorowej bramki żeby bilans nie wyglądał tak źle i spowoduje to kolejne błędy w obronie (to co zagrał dziś środkowy obrońca z bodajże nr 5 i nazwiskiem Omar to była kompromitacja a i reszta kolegow z bloku obronnego miała co kilka minut fatalne bledy) i pozowali na pokrycie linii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
. Ale przyZnam , ze sobiscie mam pograna dosc grubiej jak na moj budzet kolejnosc : Urugwaj , Egipt, Rosja po ladnym kursie w @10 z hakiem .
Ta kolejność jest całkiem możliwa i po kursie 10 dobrze to wymyśliłeś, ale Rosja/Egipt to dla mnie 50/50 i zobaczymy jak jutro zaprezentuje się Egipt w starciu z Urugwajem. Na późniejsze mecze (a może już na ten jutro) Salah będzie gotowy i oczywiście jeśli jutro nie zagra szansa na wygraną z Rosją, nawet jak jutro będzie słabo może być cały czas. Co do samego jutrzejszego meczu mam pograny bet na Urugwaj. Już dzisiaj widzieliście na co stać piłkę arabską. Rosja nie zagrała przecież fenomenalnego meczu tylko wykorzystała tragiczne błędy w obronie i środku Arabii. No i do tego ten ramadan... ???? Egipt na pewno to oczko wyżej niż Arabia, a z Salahem robi się już całkiem średnią drużyną mundialową, ale Salah po kontuzji nie musi być Salahem przed kontuzją. Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia co bym miał grać w meczu Rosja vs Egipt (być może meczu rozstrzygającego awans) i najpewniej nie będę tego ruszał, no chyba, że jutro Egipt odwali to co dzisiaj Arabia ???? to wtedy założę się, że nawet Salah nie pomoże...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciężki ten mecz jutro do typowania. Nie widzę w zasadzie możliwości, aby Araby to jutro wygrały, ALE ...
Zastanawia mnie jedna rzecz....zobaczcie, że oni strzelili gola Niemcom i Włochom w ostatnich meczach towarzyskich. Patrzyłem na skład Niemców i Włochów...to były mocne 11, niewiele inne niż TOP.
Wcześniej wygrali 2:0 z Grekami ( ! ) Strzelić Grekom gola to trudniej chyba niż Juventusovi, czy Atletico M. ????
Rosja faktycznie w tych ostatnich meczach wyglądała fatalnie. Jedyny &quot;sukces&quot; jaki odnieśli to remis 3:3 z Hiszpanami. Zastanawiałem się co tu najlepiej zagrać i wychodzi mi poprostu :
over 2,5 gola @ 2,20
Kurs bardzo sensowny. Rosja wyjdzie napakowana emocjami na ten mecz i może sama pokryć ten over. Może też być sytuacja, że AS strzeli pierwsza gola, a wtedy Ruscy rzucą się do ataku, żeby wygrać.
Myślę, że warto zagrać over 2,5 bo wydaje mi się bezpieczniejszą opcją niż BTS.
✅

Szkoda, że ten mecz Urugwaju jest o 14:00 bo to będzie kapitalne widowisko. Według mnie mecz dnia jutro. Hiszpania z Portugalia pewnie bedzie nudne jak flaki z olejem.
Ja jutro gram over 1,5 gola w tym meczu + over 2,5 kartek. Fortuna ma opcje lacznia tych typow.
Egipt z Urugwajem to będzie ostre granie. Uważam, że 3 kartki w tym meczu padną na luzie. Jesli chodzi o gole to mysle, ze taki over moze nawet pokryc jedna i druga druzyna sama. AKO bezpieczne.
Egipt - Urugwaj @ over 1,5 gola
Egipt - Urugwaj @ over 2,5 kartek
@ AKO 1,81
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Natomiast gospodarze turneju będą mieli bardzo ciężkie zadanie nie przegrać z Urugawajem.
Należy wziąć pod uwagę że mecz Rosji z Urugwajem to dla obu drużyn ostatni mecz w grupie więc zakładając, że obie drużyny wygrają 2 swoje mecze to w 3 meczu będą się już oszczędzać bo awans będą mieć zapewniony. Bardzo prawdopodobny jest więc remis dzięki któremu przez lepszy bilans bramkowy z grupy Rosja wyjdzie z pierwszego miejsca. Nie wierzę, że Arabia Saudyjska da się znowu tak ośmieszyć Urugwajowi jak to zrobiła z Rosją i da sobie wbić tyle goli.
Zresztą to jest mundial w Rosji, kto wie czy nie będzie jakichś wałków
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No i do tego ten ramadan
Nie tylko Ty ale i inni wyciągają ten argument tylko radziłbym przed rozpoczęciem wywodów na ten temat mocno dokształcić się na czym polega ramadan i jak jest stosowany wśród sportowców, wyjazdów, pracy itp.
To, że jeden coś usłyszał, a dziesięciu powtórzyło nie oznacza, że jest prawdą.
 
r2r88 0

r2r88

Użytkownik
no i ruscy ładnie utarli nosa wszystkim &quot;hejterom&quot;, mnie zresztą też bo wiedziałem że wygrają ale 1:0 max 2:0 i zagrałem under 2.5 a tu proszę z jaką łatwością strzelali te gole,Egipt się postawi trochę bardziej ale prawdopodobnie też przegra
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie tylko Ty ale i inni wyciągają ten argument tylko radziłbym przed rozpoczęciem wywodów na ten temat mocno dokształcić się na czym polega ramadan i jak jest stosowany wśród sportowców, wyjazdów, pracy itp.
To, że jeden coś usłyszał, a dziesięciu powtórzyło nie oznacza, że jest prawdą.
No nie wiem... Dzisiaj nawet komentator meczu w TVP o tym wspominał... Wg mnie jakiś wpływ to ma czy 1% czy 99% na grę to już zupełnie inna sprawa....
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ja uważam, że jutro Urugwaj czeka trudne zadanie. Egipt z Belgami dostał baty, ale już z Kolumbią potrafili postawić szczelny mur. Osobiście Kolumbie cenię dużo wyżej niż Urusów jeśli idzie o kreowanie ataku, jeśli oni mieli problem, podejrzewam że jutro podobne kłopoty może mieć Urugwaj, dlatego idę w rogi gości z Ameryki Południowej, bo będą oczywiście stroną atakującą, i dopóki nie napoczną rywala będą ich ostro cisnąć.
o5,5 rożnego Urugwaju 1,87 Unibet
5⛔
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Ja uważam, że jutro Urugwaj czeka trudne zadanie. Egipt z Belgami dostał baty, ale już z Kolumbią potrafili postawić szczelny mur. Osobiście Kolumbie cenię dużo wyżej niż Urusów jeśli idzie o kreowanie ataku, jeśli oni mieli problem, podejrzewam że jutro podobne kłopoty może mieć Urugwaj, dlatego idę w rogi gości z Ameryki Południowej, bo będą oczywiście stroną atakującą, i dopóki nie napoczną rywala będą ich ostro cisnąć.
o5,5 rożnego Urugwaju 1,87 Unibet
Moim zdaniem dobry typ. Urugwaj musi i to oni powinni prowadzić grę. Jeśli tylko Egipt będzie dobrze się bronił to typ spokojnie wchodzi. Chyba, że Urugwaj zagra tak słabo, że nie nabija. W tym roku Egipt grał 4 mecze (nie liczę tego z Kuwejtem) i w każdym meczu przeciwnik pokrywal te rzuty różne.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ludzie... przestańcie pisać o tym Ramadanie... bo piłkarze czy inni sportowcy mają tyle wspólnego z Ramadanem co nic....
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ludzie... przestańcie pisać o tym Ramadanie... bo piłkarze czy inni sportowcy mają tyle wspólnego z Ramadanem co nic....
Akurat jest wielu sportowców , którzy tego przestrzegaja ale sa sprawy wazne i ważniejsze. Pamietam swego czasu w Cracovii gral taki pilkarz Saidi Ntibazonkiza i on latem kiedy w trakcie meczu zarządzane były przerwy by sie napoic to przestrzegał ramadanu i caly spocony z jezykiem na wierzchu patrzył jak inny pija , ale do czego zmierzam, on nie pijac zapieprzal dalej tak samo . Inna sprawa , ze podobny przyklad widzialem kiedyś bodajże w lidze hiszpańskiej i nawet komentatorzy jeszcze wtedy Canal + o tym mowili , ze wielu pilkarzy tego przestrzega. Jednak jestem zdania, ze mundial to dla wielu wazniejsza rzecz i spelnienie marzen i niektórzy z tego rezygnują by potem poscic w inne dni bo na to pozwala religia Islamska. Wiadomo , ze kolejke czy dwie w La liga mozna sobie odpuscic i poscic a tymbardziej w ekstraklasie ale mundial to cos innego . Uwazam , ze wielu zawodników Egipskich wybralo marzenia.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
no i ruscy ładnie utarli nosa wszystkim &quot;hejterom&quot;, mnie zresztą też bo wiedziałem że wygrają ale 1:0 max 2:0 i zagrałem under 2.5 a tu proszę z jaką łatwością strzelali te gole,Egipt się postawi trochę bardziej ale prawdopodobnie też przegra
&quot;Hejterzy&quot; to mocne słowa. Jednak tak naprawdę Arabia to była drużyna z niskiej półki. Efektowne zwycięstwo z pewnością cieszy rosyjskich kibiców. Natomiast nie zdziwiło by mnie to, jeśli Rosja nie zdobyłaby już więcej goli na tych Mistrzostwach
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Należy wziąć pod uwagę że mecz Rosji z Urugwajem to dla obu drużyn ostatni mecz w grupie więc zakładając, że obie drużyny wygrają 2 swoje mecze to w 3 meczu będą się już oszczędzać bo awans będą mieć zapewniony. Bardzo prawdopodobny jest więc remis dzięki któremu przez lepszy bilans bramkowy z grupy Rosja wyjdzie z pierwszego miejsca. Nie wierzę, że Arabia Saudyjska da się znowu tak ośmieszyć Urugwajowi jak to zrobiła z Rosją i da sobie wbić tyle goli.
Zresztą to jest mundial w Rosji, kto wie czy nie będzie jakichś wałków
Moim zdaniem tak się nie stanie,że 3 mecz nawet przy awansie będzie o nic. Wiesz dlaczego? Bo to turniej i wszyscy wiedzą jak to się może skończyć z Hiszpanią. To znaczy,może być i tak,że to Portugalia zajmie 1 miejsce lub wgl się nie zakwalifikuje bo Maroko napsuję im krwi i wtedy co? Ostatni mecz jest o to z kim gramy dalej, jeśli wygramy to gramy przypuśćmy z Portugalią lub Maroko a przegrana drużyna trafia na Hiszpanie. No moim zdaniem jednak warto jednak walczyć będzie do końca. Rosja zrobiła to świetnie, naprawdę teraz wystarczy im remis z Egiptem i tak naprawdę jest już szansa na awans jak się dobrze wszystko ułoży.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Należy wziąć pod uwagę że mecz Rosji z Urugwajem to dla obu drużyn ostatni mecz w grupie więc zakładając, że obie drużyny wygrają 2 swoje mecze to w 3 meczu będą się już oszczędzać bo awans będą mieć zapewniony. Bardzo prawdopodobny jest więc remis dzięki któremu przez lepszy bilans bramkowy z grupy Rosja wyjdzie z pierwszego miejsca. Nie wierzę, że Arabia Saudyjska da się znowu tak ośmieszyć Urugwajowi jak to zrobiła z Rosją i da sobie wbić tyle goli.
Zresztą to jest mundial w Rosji, kto wie czy nie będzie jakichś wałków
Co za bzdury... jak można odpuszczac sobie 3 mecz jesli teoretycznie może decydować o pierwszym miejscu ... uwazam , ze Urugwajczycy zrobia wszystko by uniknąć Hiszpanów bo kazdy wolał by Portugalie , pozatym ja faworyzuje Maroko i uwazam , ze oni wyjda z grupy przy odrobinie szczescia wiec tym bardziej kazdy bedzie chcial zajac pierwsze miejsce.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Rosja nie wyjdzie z grupy jest teraz po 4.50 w Betssonie a to mój komentarz :
Przed meczem było 2.50 chyba, powiem wam szczerze,że co się zmieniło od wtedy? Przy takim kursie już warto ryzykować moim zdaniem na te zdarzenie ale jest jeden szkopuł. Przypuśćmy,że teraz Urugwaj wygrywa z Egiptem, potem ma Arabię czyli 6 pkt. I co się ddzieje w ostatniej kolejce? Wystarcza im remis z GOSPODARZAMI w ostatniej kolejce do zajęcia pierwszego miejsca. I co myślicie będą się zabijać o ten mecz? Są zbyt doświadczoną drużyną i choć nie lubię teorii spiskowych to jednak gospodarz...Te 5 bramek naprawdę dużo zmienia w tej grupie teraz.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jako, że typ podałem najpierw jako część dyskusji odnośnie grupy B, to wklejam też tutaj, bo godny uwagi:
Egiptu z Urugwajem -obie ekipy mają zdecydowanie silniejszą ofensywę niż tyły. Osobiście gram coś takiego w Betfair:
Uruguay scores 2+ goals &amp; 6+ Uruguay corners @4.33 ⛔
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
15.06.2018 r., 14:00
Egipt - Urugwaj
Mohamed Salah to play whole match? NO @ 7,10 Betsafe

Na wstępie dziękuję użytkownikowi Ortalion, który wspomniał w jednym z tematów o takim zakładzie.
Oszczędzę sobie przydługich wstępów i analiz, bo każda osoba chociaż w pewnym stopniu interesująca się piłką nożną wie jak wygląda sytuacja. Salah w swojej ojczyźnie traktowany jest niemalże jak bóstwo (by przywołać chociażby tegoroczne wybory prezydenckie). Wszyscy wiemy jak wyglądał ciąg wydarzeń po finale LM, sami z resztą przeżywamy to samo w kontekście Glika. Niemniej sytuacja jest daleka od komfortowej i na pewno problemy zdrowotne Salaha mogą się ujawnić już w tym meczu.
Egipski szkoleniowiec Héctor Cúper też nie jest osobą przypadkową. Na pewno ma świadomość, że trafili do względnie łatwej grupy i chcąc powalczyć o coś więcej niż trzecia lokata, musi oszczędzać swoją największą gwiazdę. Jestem pewny, że w ojczyźnie nikt nie będzie miał mu za złe jeśli zdejmie Salaha w momencie gdy mecz będzie już ułożony (np. dwubramkowa przewaga Urugwaju). Choć to niezbyt trafny przykład, to podobnie zrobił wczoraj szkoleniowiec Arabii Saudyjskiej. W momencie gdy przegrywali z Rosją 0-3, zdjął z boiska najlepszego strzelca druzyny Al Sahlawiego tak, by ten utrzymał świeżość w kolejnych spotkaniach. To dość częsta praktyka i w moim mniemaniu podobnie może pomyśleć Cúper. Wiele zależy oczywiście od przebiegu meczu, a i przy ostatnich problemach zdrowotnych Salaha zmiana może być koniecznością (czego oczywiście mu nie życzę).
Szanse na dokończenie meczu przez Salaha oceniam na jakieś 60-40. Niemniej po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom