>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
M 0

melodm

Użytkownik
Wszystko się okaże za tydzień w czwartek z tego co pamietam przed euro 2012 graliśmy z Meksykiem i Francją i to były mecze przed turniejem, wtedy wyglądaliśmy dobrze a na Euro zdychaliśmy może Cherchesow ma jakiś plan i 14.06 będą dobrze przygotowani. Zobaczymy jak wyglada Egipt i czy remis z Kolumbia bez zwalają to przypadek? Ja tak nie sadze. Można powoli przesuwać się na typ ze Egipt będzie lepszy w fazie grupowej od Rosji
Wszystko się okaże za tydzień w czwartek z tego co pamietam przed euro 2012 graliśmy z Meksykiem i Francją i to były mecze przed turniejem, wtedy wyglądaliśmy dobrze a na Euro zdychaliśmy może Cherchesow ma jakiś plan i 14.06 będą dobrze przygotowani. Zobaczymy jak wyglada Egipt i czy remis z Kolumbia bez Salaha to przypadek? Ja tak nie sadze. Można powoli przesuwać się na typ ze Egipt będzie lepszy w fazie grupowej od Rosji
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
W jednym z innych tematów ktoś rzucił informację o ramadanie (poście muzułmanów), który kończy się właśnie w dniu meczu otwarcia (wieczorem). W trakcie ramadanu muzułmanie nie mogą jeść od świtu do zmierzchu. Myślicie, że będzie to miało wpływ na mecz otwarcia? Z tego co wiem to Salah przed finałem LM nie trzymał się postu, ale pytanie jak będzie z całą ekipą Arabii Saudyjskiej? Dla części z nich może to być nie do pomyślenia (wszak muzułmanie zwykle są bardzo wierzący).
Jeśli ktoś napotka informacje na ten temat to warto wrzucić.
 
N 182

nafal

Użytkownik
matsu
W temacie odnośnie meczu finałowego Ligi Mistrzów ktoś podawał informacje (a może i nawet artykuł) czy coś w tym stylu, że będąc na wyjeździe zawodowym/służbowym ramadan jest zniesiony czy też wyznawcy nie nie są zobligowani do jego ścisłego przestrzegania jeśli chodzi o posiłek.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przekłamywań euro 2012 ciąg dalszy. Jak można pisać, że Polska zdychała? Polska grała szybko, ładnie i z polotem a takiej gry kombinacyjnej jaką wtedy oglądałem nie było we wcześniejszym 10-leciu. To że nie było skuteczności, że wyniki ostatecznie nie były dobre i że zespół nie grał do końca na pełnym gazie to decyzje trenera i to zupełnie inna para kaloszy.
Głos rozsądku o meczu Rosja - Arabia Saudyjska: jestem świadom, że są tu forumowicze, którzy oglądają poczynania piłkarskie w najrozmaitszych zakątkach świata, ale zdecydowana większość nie wymieniłaby nawet trzech nazwisk arabskiej kadry a i z rosyjską pewnie nie byłoby wiele lepiej. Większość z nas nie ma pojęcia na co stać jednych jak i drugich więc te powyższe spekulacje są daremne. Poczekajmy zobaczymy.
W ramach głosu rozsądku trzeba też sprostować tą liczbę 33+, podaną chyba przez emocje i niechęć. Zawodników po 30-tce jest.... czterech, z czego poza Ignaszewiczem wszyscy są lekko po niej. Oddaję to, że sporo piłkarzy w najbliższych latach do 30-tki dobije, ale żeby od razu traktować tą kadrę jako starą, to nonsens. Z resztą widać, że dobór zawodników jest pod taktykę opartą o przygotowanie fizyczne (zgodnie z tym co wiadomo o warsztacie Czerczesowa).
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
1.60
Unibet
Sporo osób pisze tutaj, że Egipt to nie tylko Salah, a Urugwaj to nie ta drużyna co kiedyś. No ok, można się zgodzić, bo to czy tamto. Ale wg mnie wygląda to nieco inaczej.
Zacznijmy od Egiptu:
- W eliminacjach Salah 5/8 goli Egiptu strzelił, a przy 2 z nich asystował. Bez jego goli byłby remis z Ugandą, a także przegrana i remis z Kongo, no nie powala. To ewidentnie widać jak ta drużyna jest pod niego ustawiona i nie ma co się z tym kłócić. A nawet z nim potrafili przegrać z Ugandą.
- Od eliminacji Egipt nie wygrał meczu, a grali m.in. z Kuwejtem. Porażka z Grecją też wielkiej chwały nie przynosi.
- A jak wiemy Salah trochę popsuty i nawet jak zagra to nie spodziewałbym się 100% formy.
A co do Urugwaju:
- No atak mają fest. I można mówić, że grają w świetnych ekipach to mają takie statystyki, ale jakoś byle kogo tam nie kupują. Tutaj wg mnie potężna przewaga Urugwaju.
- Ale ktoś powie, że kto im tam będzie dogrywał. No myślę, że słabo nie mają skoro jest kilku graczy regularnie grających w Serie A, a do tego inni regularnie występujący w Meksyku czy Argentynie. Ok, nie takie super ligi, ale tak czy siak wg mnie lepiej niż Egipt.
- W obronie Caceres i Godin może już nie pierwszej świeżości, ale jakość wciąż jest. Do tego Gimenez. Ogólnie jest dobrze.
- No i uważam, że bardzo dużym atutem Urugwaju jest właśnie doświadczenie. Dobrych kilku graczy, którzy już zjedli zęby na meczach w MŚ, LM i innych ważnych rozgrywkach, a to często jest bezcenne.
Wg mnie jeden z pewniejszych meczów w 1 kolejce MŚ.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pierwsze mecze Rosja-Arabia i Urugwaj-Egipt.
Tak jak Olo napisal -tez uwazam, ze typ na Urugwaj to jeden z pewniejszych meczów 1 kolejki. To, ze troche starsi -akurat w pierwszym meczu nie powinno miec az takiego znaczenia.
Nie wyobrazam sobie zeby Rosja nie wymeczyla jakos zwyciestwa nad Arabia. To jednak jest roznica poziomów i wielka sensacja bedzie jesli Arabia urwie chociaz punkt.
Takie wyniki sprawia, ze o Egipt bedzie &quot;bardziej musial&quot; w drugiej kolejce. Czyli szansa dla Rosji na gre z kontry. W najgorszym dla Rosji wypadku widze tu remis.
Czyli przed ostatnia kolejka Urugwaj pewny awansu. I z uwagi na wiek zawodnikow nie zdziwie sie jak w meczu z Rosja nie zagra pierwszy garnitur, wiec znowu szansa na punkt Rosjan.
Podsumowujac: widze to tak, ze Urugwaj spokojnie wychodzi z grupy, a z nimi Rosja, ktorej terminarz jest korzystniejszy niz Egiptu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Egipt - Urugwaj
1.60
Unibet
Sporo osób pisze tutaj, że Egipt to nie tylko Salah, a Urugwaj to nie ta drużyna co kiedyś. No ok, można się zgodzić, bo to czy tamto. Ale wg mnie wygląda to nieco inaczej.
Zacznijmy od Egiptu:
- W eliminacjach Salah 5/8 goli Egiptu strzelił, a przy 2 z nich asystował. Bez jego goli byłby remis z Ugandą, a także przegrana i remis z Kongo, no nie powala. To ewidentnie widać jak ta drużyna jest pod niego ustawiona i nie ma co się z tym kłócić. A nawet z nim potrafili przegrać z Ugandą.
- Od eliminacji Egipt nie wygrał meczu, a grali m.in. z Kuwejtem. Porażka z Grecją też wielkiej chwały nie przynosi.
- A jak wiemy Salah trochę popsuty i nawet jak zagra to nie spodziewałbym się 100% formy.
.
Ja jeszcze dodam, że oprócz Salaha to w Egipcie w ogóle jest mało graczy grających w Europie. Policzmy (źródło - nasze forum):
Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Ahmed Hegazy (West Bromwich Albion), Ali Gabr (West Bromwich Albion), Abdallah Said (Kuopion Palloseura - fiński klub), Mohamed Elneny (Arsenal FC), Sam Morsy (Wigan Athletic), Mahmoud Trezeguet (Kasimpasa - turecki klub), Ramadan Sobhi (Stoke City), Amr Warda (Atromitos Ateny).
Cała reszta to gracze z egipskiej ligi. No i przyjrzyjmy się: Aston Villa - 2 liga angielska, West Bromwich Albion (właśnie wylecieli z PR ???? ), Wigan Athletic - 3 liga angielska itd itd ???? Nie orientuję się czy Mohamed Elneny to czołowy gracz Arsenalu, przyjmijmy, że tak - to mamy jego i Salaha, a dalej to co pisałem i graczy z ligi egipskiej. Na przeciwko Urugwaj mający w swoim składzie co najmniej kilku klasowych graczy + graczy grających w klubach europejskich i płd amerykańskich...
Jeśli Egipt wyjdzie z grupy to tylko dzięki Rosji bo być może są w ich zasięgu, ale Urugwaj to moim zdaniem zwycięzca tej grupy co pograłem i opisywałem już w innym temacie MŚ... Uważam, że właśnie w tej grupie jest ogromna przepaść między Urugwajem, a resztą, a kurs całkiem dobry... Oczywiście typ na URU w meczu z Egiptem też jak najbardziej popieram i mam pograny...
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Ja jeszcze dodam, że oprócz Salaha to w Egipcie w ogóle jest mało graczy grających w Europie. Policzmy (źródło - nasze forum):
Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Ahmed Hegazy (West Bromwich Albion), Ali Gabr (West Bromwich Albion), Abdallah Said (Kuopion Palloseura - fiński klub), Mohamed Elneny (Arsenal FC), Sam Morsy (Wigan Athletic), Mahmoud Trezeguet (Kasimpasa - turecki klub), Ramadan Sobhi (Stoke City), Amr Warda (Atromitos Ateny).
Cała reszta to gracze z egipskiej ligi. No i przyjrzyjmy się: Aston Villa - 2 liga angielska, West Bromwich Albion (właśnie wylecieli z PR ???? ), Wigan Athletic - 3 liga angielska itd itd ???? Nie orientuję się czy Mohamed Elneny to czołowy gracz Arsenalu, przyjmijmy, że tak - to mamy jego i Salaha, a dalej to co pisałem i graczy z ligi egipskiej. Na przeciwko Urugwaj mający w swoim składzie co najmniej kilku klasowych graczy + graczy grających w klubach europejskich i płd amerykańskich...
Jeśli Egipt wyjdzie z grupy to tylko dzięki Rosji bo być może są w ich zasięgu, ale Urugwaj to moim zdaniem zwycięzca tej grupy co pograłem i opisywałem już w innym temacie MŚ... Uważam, że właśnie w tej grupie jest ogromna przepaść między Urugwajem, a resztą, a kurs całkiem dobry... Oczywiście typ na URU w meczu z Egiptem też jak najbardziej popieram i mam pograny...
Zgadzam się do Urugwaju. Urusi biorą to grupę bez problemu i tyle , a Egipt powalczy z Rosją o drugie miejsce bo ruskie słabo się pokazują jak na raazie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rosja - Arabia Saudyjska Rosja powyżej 1,5 gola 1,73 Fortuna ✅
Rosja w ostatnich turniejach najlepsze mecze zazwyczaj rozgrywa na rozpoczęcie imprezy. Tak było na EURO12, gdzie rozbili Czechów, w 2014 całe mistrzostwa grali totalny piach i na otwarcie remis z Koreą. W 2016 niespodziewany remis z Anglią, a potem dwie porażki. Mocne wejście w turniej i schodzące powoli powietrze z ekipy - tak wyglądają gospodarze. Zamiast eliminacji grali towarzyskie ale mocno sobie postawili poprzeczkę, bo grali z czołówką światową: Hiszpania, Argentyna, Niemcy czy Francja. Nie ma co się dziwić, że większość przegrywali ale blamaży nie było, a nawet potrafili się postawić, jak Hiszpanom. Ostatnio też porażki z Austrią będącą w gazie oraz Turcją. Mimo wszystko jest to jednak co najmniej klasa wyżej niż Arabia, która na mundialu do tej pory jest w zasadzie dostarczycielem punktów dla drużyn europejskich. Historia pokazuje, że gospodarze nie przegrywają na otwarcie, a dla Rosjan ten mecz jest szczególnie ważny. Do tego grają z najsłabszą ekipą w grupie. Umiejętnościami przewyższają rywali zdecydowanie, więc mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 0

pr0phetka

Użytkownik
Jak dla mnie forma Arabii jest zaskakująco dobra. Ledwo co przegrali z Niemcami oraz Włochami a Rosja...jak to Rosja, mocno przecietna. Rankingowo najniżej ulokowany zespół na mundialu! Gdyby nie fakt że są gospodarzem, to na 99% nie przeszli by eliminacji. Mecz otwarcia - Arabia lub remis (kursy od 2.8 do 3.1), osobiście gram wynik 1:1. Urugwaj wygrywa grupę a Egipt po wyrownanej walce w bezpośrednim pojedynku z Rosja, zajmuje 2 miejsce.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Jak dla mnie forma Arabii jest zaskakująco dobra. Ledwo co przegrali z Niemcami oraz Włochami a Rosja...jak to Rosja, mocno przecietna. Rankingowo najniżej ulokowany zespół na mundialu! Gdyby nie fakt że są gospodarzem, to na 99% nie przeszli by eliminacji. Mecz otwarcia - Arabia lub remis (kursy od 2.8 do 3.1), osobiście gram wynik 1:1. Urugwaj wygrywa grupę a Egipt po wyrownanej walce w bezpośrednim pojedynku z Rosja, zajmuje 2 miejsce.
Akurat rankingu nie bierz pod uwagę, bo Rosja przez 2 lata nie grała żadnego meczu o punkty przez co tak drastycznie poleciała w rankingu. Na dodatek w meczach towarzyskich wybierała często mocne drużyny co nie dziwiło porażkami, a przy okazji nie zyskiwali nawet skromnych punktów do rankingu. Ranking nie gra, liczy się to co na boisku. Nie chce mi się wierzyć, że Rosja przegra pierwszy mecz i to z Arabią. Mają najprostszą możliwą grupę na tym mundialu i z dopingiem swojej publiczności mniemam, że z drugiego miejsca wyjdą z grupy. Każdy ich prawie przekreślił, a ja myślę, że przepchają. Wystarczy, że pierwszy mecz im pójdzie z Arabią, potem wystarczy, że uciułają coś z tych dwóch meczów pozostałych i wyjście z grupy może stać dla nich otworem.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Na początku mojego wywodu chciałbym serdecznie wszystkich powitać po mojej dłuższej nieobecności , spowodowanej brakiem jakichkolwiek ciekawszych spotkań do analizy. ;):whistle:


To będą moje pierwsze mistrzostwa świata , które będę miał przyjemność zanalizować na tym forum. ???? ????
Meczem otwarcia pomiędzy drużyna narodową Rosji a Arabii Saudyjskiej rozpoczniemy tegoroczny mundial.
Oczy całej Rosji będą skierowane w ten dzień na stadion w moskiewskich Łużnikach , który w ten dzień powinien przechodzić istne oblężenie , oczywiście ze strony rosyjskich kibiców , którzy będą dopingować swoją narodową drużynę z całych sił.
Selekcjoner Stanisław Czerczesow w swojej kadrze wśród zawodników , którzy maja pociągnąć drużynę w formacji ofensywnej , ma m.in. Alana Dżagojewa oraz doświadczonego Jurji Żyrkowa , a wśród napastników chyba jedynym , który ma szansę wystąpić regularnie we wszystkich trzech spotkaniach fazy grupowej jest wiekowy napastnik Artiom Dziuba.
W bramce oczywiście stanie numer jeden kadry od wielu lat , Roman Akinfiejew, który bronił już na nie jednych mistrzostwach świata. Jego niepodważalna pozycja w kadrze Rosji oraz doświadczenie stawia go numerem jeden w bramce.
Zadaniem gości będzie jak najmocniej bronić dostępu do swojej bramki oraz liczyć na wód szczęścia , bo przy tak słabej oraz niezbyt mocnej kadrze raczej nie liczyłbym na wygraną, chociaż z drugiej strony mogą być oni dość nieprzywidywalnym przeciwnikiem oraz takim , który styl gry jest bardzo trudno rozszyfrować tym drużynom . którzy raczej nie mieli okazji grywać z tak nieznanymi oraz ,,egzotycznymi&#39;&#39; kadrami narodowymi
Zatem stawiam na zwycięstwo gospodarzy oraz na wygrana gospodarzy nie więcej niż 3:0 .
Główny typ: wygrana gospodarzy mniej niż 3.5 bramkami
Kurs: 1.82 fortuna

WYNIK: 5:0 :eek:
Bramki:
Czeryszew 43&#39; , 90+1
Dziuba 71
Gaziński 12&#39;
Golovin 90+4
Niestety przegrana :facepalm: ???? ????
⛔⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Selekcjoner Stanisław Czerczesow w swojej kadrze wśród zawodników , którzy maja pociągnąć drużynę w formacji ofensywnej , ma m.in. Alana Dżagojewa oraz doświadczonego Jurji Żyrkowa , a wśród napastników chyba jedynym , który ma szansę wystąpić regularnie we wszystkich trzech spotkaniach fazy grupowej jest wiekowy napastnik Artiom Dziuba.
W ataku moim zdaniem większe szanse ma Smolov do gry. 15 goli w rosyjskiej lidze, w reprezentacji to on od jakiegoś czasu jest pierwszym wyborem ale z drugiej strony to wielkiej konkurencji nie ma. Czasy Kierżakova czy Pogrebniaka się skończyły.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Rosja powyżej 11,5 fauli w meczu otwarcia. 1,86 Betsson
No moim zdaniem duże value widzę w tym typie. 12 fauli w meczu otwarcia,gdzie stawka jest naprawdę wysoka i Rosja gra od samego początku z nożem na gardle. Ostatnio grali z samymi tuzami więc nabijali bardzo dużo fauli ale chcę na to spojrzeć z trochę innej strony. W Rosji nie ma żadnych wirtuozów, ekipa chyba prawie cała z ligi rosyjskiej, tam mocno się stawia na fizyczność. Przytoczę statystyki kilku ostatnich meczy towarzyskich + ostatnia poważna impreza na której Rosjanie byli:
Turcja 16 fauli
Austria 11
Francja 22
Brazylia 8
Hiszpania 22
To wszystko z meczy towarzyskich. Skoro w towarzyskich,które nie mają dużego znaczenia tyle fauli to co będzie u siebie na imprezie? Nikt tam nogi nie odstawi
Zestawmy teraz te wyniki z Arabią Saudyjską:
Niemcy faulowali ich 12 razy - oni ich tylko 8
Peru faulowało ich 13 razy oni 12
Włosi faulowali ich 12 razy oni tylko 4
Ukraina faulowała ich 22 razy oni 12
Szczerze oglądałem ich ostatni mecz z Niemcami, to jak Niemcy przyśpieszali to tamci nie bardzo wiedzieli co mają robić. Skończyło się tylko 2:1 ciekawe. To nie będzie łatwy mecz dla Rosjan i ten bet jest naprawdę godny uwagi. Zapraszam do siebie do tematu tam będę dodawał więcej ciekawych analiz na MŚ
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Kursy na Rosjan rosną okej grają piach to widać. Ale mecz otwarcia , większe doświadczenie do tego lepsi dużo zawodnicy , mnóstwo fanów a wiemy jacy są Rosyjscy kibole. Kim jest Arabia i jaki gra futbol nie będę pisał bo każdy kto się trochę interesuję piłka a nawet bardzo nie wymieni 3 zawodników z ich drużyny narodowej. A myślę ze wszystko przemawia za gospodarzami i wymęczą 1-0 lub 2-0 chyba ze Arabia strzeli jakiegoś babola ewentualnie 2-1. Do tego jest Putin i jego moce.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Rosja jako gospodarz uważam, że wychodzi z grupy. Już nieważne nawet czy wielkim fartem czy przy dużej pomocy sędziów, ale z grupy wyjdzie. Pytanie kto obok nich. Tutaj moim zdaniem walka między Urugwajem a Egiptem. Bez urazy, ale Arabia Saudyjska raczej będzie w roli dostarczyciela punktów. Dużo zależy od tego czy Salah będzie mógł grać od początku. Jeśli tak to idę w kierunku Egiptu. Gdyby Suarez był w formie sprzed kilku sezonów to pewnie nawet bym się nie zastanawiał, ale jest inaczej i właśnie nadzieję Urugwaju widzę jedynie w ewentualnym braku 100% Salaha w pierwszym meczu.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
Ja natomiast nie określałbym Arabii jako dostarczyciela punktów. Moim zdaniem zaskoczą wszystkich już w meczu z ruskimi i myślę, że jeśli nic dziwnego się nie wydarzy w sensie jakiejś czerwonej kartki czy karnego z kapelusza,nie przegrają tego meczu...
 
P 0

pr0phetka

Użytkownik
Rosja jako gospodarz uważam, że wychodzi z grupy. Już nieważne nawet czy wielkim fartem czy przy dużej pomocy sędziów, ale z grupy wyjdzie. Pytanie kto obok nich. Tutaj moim zdaniem walka między Urugwajem a Egiptem. Bez urazy, ale Arabia Saudyjska raczej będzie w roli dostarczyciela punktów. Dużo zależy od tego czy Salah będzie mógł grać od początku. Jeśli tak to idę w kierunku Egiptu. Gdyby Suarez był w formie sprzed kilku sezonów to pewnie nawet bym się nie zastanawiał, ale jest inaczej i właśnie nadzieję Urugwaju widzę jedynie w ewentualnym braku 100% Salaha w pierwszym meczu.
Urugwaj to napewno nie tylko Suarez... na kazdej pozycji maja dobrego lub bardzo dobrego zawodnika. Jak Rosja wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca przed Urugwajem to bedzie dla mnie mega niespodzianka wielkości wyjscia z grupy np Maroko zamiast Portugalii
 
L 0

lukaslondon

Użytkownik
Urugwaj to napewno nie tylko Suarez... na kazdej pozycji maja dobrego lub bardzo dobrego zawodnika. Jak Rosja wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca przed Urugwajem to bedzie dla mnie mega niespodzianka wielkości wyjscia z grupy np Maroko zamiast Portugalii
Suarez może i nie ma mega formy ale to piłkarz , który swą klasę ma i jak naprawdę potrzeba to się znajdzie ( to napastnik wystarczy ze strzeli gola) co do reszty całkiem się zgodzę z kolega wyżej ze drużyna się rozwinęła wiec nie widzę tutaj drużyny która może zawalczyć z Urugwajem .

2 pozycja wydaje mi ze Egipt , ale tutaj nie jestem pewny gdyZ różne cuda mogą sędziowie pokazać ;)
Oglądając mecze Rosji mogę powiedzieć ze potrzebują nowego trenera gdyż ciagle to samo grają nawet jak im nie idzie . Pozdro miłego dnia heh
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja natomiast nie określałbym Arabii jako dostarczyciela punktów. Moim zdaniem zaskoczą wszystkich już w meczu z ruskimi i myślę, że jeśli nic dziwnego się nie wydarzy w sensie jakiejś czerwonej kartki czy karnego z kapelusza,nie przegrają tego meczu...
A skądże. Arabia obok Panamy to najsłabsza drużyna w tych mistrzostwach i to trzeba sobie powiedzieć jasno. Chyba nawet Arabia będzie gorsza od tej Panamy jakby się zastanowić.
Nikt tam nie gra w Europie wszyscy siedzą na dupie i grają w tej swojej śmiesznej lidze opłacanej grubym hajsem co skutkuje, że są rozpaśli leniwi i najzwyczajniej w świecie słabi.
Potencjał na niespodziankę mają Maroko, Iran czy Egipt. Gdzie są bardzo fajni trenerzy jak w przypadku dwóch pierwszych, fajni zawodnicy w przypadku Maroko i Egiptu. Inna kultura grania, przede wszystkim większość obyta w rozgrywkach w Europie. Jedynie szkoda losowania Maroko bo ciężko coś na nich pograć w którymś meczu, gdzie będą dogiem.
Ja do różnych longtermów mam dołożone Arabia under 2,5 pkt za zaledwie 1,37 ale traktuje to jako pewny typ i nie gardzę nawet takim kursem. Niech sobie zremisują z kimś, ale meczu nie wygrają żadnego.
Rosja jako gospodarz uważam, że wychodzi z grupy. Już nieważne nawet czy wielkim fartem czy przy dużej pomocy sędziów, ale z grupy wyjdzie. Pytanie kto obok nich. Tutaj moim zdaniem walka między Urugwajem a Egiptem.
Co o gospodarzu trzeba powiedzieć to to, że będzie jednym z najsłabszym w historii. Może za 4 lata przebije ich Katar, ale ogólnie Rosja jako reprezentacja to jest dramat po prostu. Czerczesow też tu nie pomaga bo to nie jest żaden wybitny trener, z resztą wszyscy widzieli na jakich zasadach działał w Legii, gdzie to było idealną recepturą. Ale, że jako selekcjoner gospodarza mistrzostw świata? W dalszym ciągu nie rozumiem co on na tym stanowisku robi. Dla mnie to jest taki odpowiednik Smudy trochę.
Co do ostatniego Twojego zdania. Wyjdzie to z grupy Urugwaj a kto z nimi to się przekonamy. Mecz Rosja-Egipt jest tak naprawdę o wyjście z grupy. Urusi to 7pkt spokojnie jak nie nawet 9pkt po 1-0 w każdym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom